5 найкращих контролерів заряду MPPT. Контролер заряду Solar 80

КОНТРОЛЕР ЗАРЯДУ ВИСОКОВОЛЬТНОГО ТУРБОКОМПРЕСОРА T80HV

T80HV є найбільш економічно ефективним контролером заряду для фотоелектричних систем на основі акумуляторів. Розроблений для роботи з новими високовольтними фотомодулями, T80HV пропонує покращений термін служби батареї, повну потужність та ефективність від 98 до 99%. Завдяки вбудованому монітору заряду акумулятора, засобам зв’язку та функції відстеження точки максимальної потужності, ви отримуєте потужність і контроль в одному пристрої.

Більша потужність, більша ефективність означає меншу загальну вартість фотоелектричних систем

Турбочагер T80HV уловлює до 35% більше енергії від фотоелектричного масиву, використовуючи алгоритм відстеження точки максимальної потужності (MPPT) від Apollo Solar. Результатом є значне зниження вартості фотоелектричної системи за рахунок зменшення кількості необхідних фотоелектричних панелей, усунення потреби в проводці великого перерізу та збільшення терміну служби акумуляторів.

Точна зарядка акумуляторів 12/24/36/48В за допомогою датчиків напруги

Подовжений термін служби та повна ємність акумулятора. ефективність від 98% до 99%

Високоефективні схеми і надійна теплова конструкція. мінімізують тепловиділення.

Найкращий збір енергії MPPT. алгоритм Apollo MPPT фіксує пікову потужність під час швидкої зміни інсоляції та температури.

Потужність і контроль в одному пристрої. інтегрує відстеження точок максимальної потужності, управління зарядом акумулятора, інформацію про стан заряду та зв’язок.

Перевірено на практиці з 2007 року.

Особливості

 • Підключіть більше фотомодулів послідовно до 180 Voc, 160 Vmp (200V abs max)
 • Безперервний вихід 80 А при температурі навколишнього середовища до 45oC (113oF)
 • Ефективність від 98% до 99% протягом усього дня
 • Точна зарядка акумуляторів 12/24/36/48В за допомогою дротів для вимірювання напруги
 • Хвилинне налаштування з безпечними розрахованими значеннями за замовчуванням
 • Вбудований безкоштовний монітор енергії акумулятора
 • Легке паралельне з’єднання до 16 T80HV для більших струмів
 • Віддалений моніторинг за допомогою опціонального інтернет-шлюзу або віддаленого дисплея

Детальні характеристики

Детальні технічні характеристики та інструкції по установці для Apollo Solar T80 і T80HV.

T80HV специфікація

T80. T80HV Посібник з монтажу та експлуатації

Кращі контролери заряду MPPT

Щоб ви знали, ця сторінка містить партнерські посилання. Якщо ви зробите покупку після натискання на один з них, без додаткових витрат для вас, я можу заробити невелику комісію.

Я витратив кілька тижнів на тестування 5 найкращих контролерів сонячного заряду MPPT на ринку.

найкращих, контролер, заряд, mppt

Я створив спеціальну тестову установку і перевірив їх простоту використання, якість збірки і вихідну потужність. Я також дослідив їхні технічні характеристики та витратив час на використання їхніх мобільних додатків для моніторингу моєї системи та створення власних профілів зарядки.

Виходячи з усього цього, ось мої відгуки та рекомендації.

Короткі рекомендації: Найкращі контролери сонячного заряду MPPT

найкращих, контролер, заряд, mppt

Ось версія TLDR мого рейтингу:

 • Найкращий вибір: Victron SmartSolar MPPT 100/30
 • Бюджетний вибір: Renogy Rover 40A
 • Почесна відзнака: EPEver Tracer 4215BN
 • Renogy Rover Elite 40A
 • EPEver Tracer 4210AN

Або продовжуйте читати мої повні огляди контролерів заряду MPPT.

Примітка: Більшість протестованих мною контролерів заряду пропонують моделі з різними номінальними значеннями струму заряду, максимальною фотоелектричною напругою та/або сумісною напругою акумулятора. Тож якщо ви бачите в цьому списку одну з моделей, яка вам подобається, але вона не сумісна з вашою системою, просто пошукайте інші доступні моделі, і ви, ймовірно, знайдете ту, яка має.

Найкращий вибір: Victron SmartSolar MPPT 100/30

найкращих, контролер, заряд, mppt

Номінальний струм заряду: 30A Максимальний струм. Напруга холостого ходу фотоелектричної батареї (Voc): 100V
Напруга батареї: 12/24V Типи акумуляторів: LiFePO4, герметичний (AGM), гелевий, залитий, на замовлення
Макс. Вхідна потужність фотоелектричної батареї: 440 ВТ @ 12 В, 880 ВТ @ 24 В Макс. розмір дроту: 6 AWG (16 мм2)
Моніторинг Bluetooth: Так (вбудований) Датчик температури: Так (вбудований)

Плюси Простий у використанні, вбудований Bluetooth, надійний мобільний додаток, користувацькі профілі зарядки

Мінуси: Дорогий, посередні дротяні клеми, немає екрану

Найкраще для: Для тих, хто шукає найкращий контролер заряду MPPT і не проти заплатити за нього більше; для досвідчених користувачів, які хочуть отримати максимум функцій і можливостей для налаштування

Огляд

Заради всіх гаманців, я майже сподівався, що Victron не буде моїм улюбленим. Але це було.

З коробки я виявив, що Victron має найбільше функцій і найпростіший у використанні. Це приблизно так само, як “підключи та працюй”, як це робиться.

найкращих, контролер, заряд, mppt

Bluetooth вбудований в усі моделі лінійки Victron SmartSolar MPPT. Після встановлення Victron ви можете використовувати безкоштовний мобільний додаток VictronConnect для моніторингу та налаштування вашої системи.

Victron був єдиним MPPT, який я протестував із вбудованим Bluetooth. Всі інші контролери заряду в цьому огляді змушують вас купувати 30-40 Bluetooth-модулів для цієї функції. Це допомагає трохи виправдати ціну Victron.

Додаток VictronConnect має багато функцій. Спочатку це може бути трохи приголомшливим. Але, як тільки ви навчитеся працювати з ним, він може бути досить потужним. Ви можете використовувати один з багатьох попередньо встановлених режимів заряду акумулятора або, для досвідчених користувачів, легко створювати і зберігати власні профілі зарядки.

І це лише верхівка айсберга. Victron виробляє різноманітні аксесуари. датчики, шунти тощо, які також можуть підключатися до додатку і зв’язуватися з вашим контролером для налаштування та оптимізації вашої системи. Це ігровий майданчик для сонячних ботаніків.

Я також провів тест на вихідну потужність, і Victron посів перше місце. з невеликим відривом. Я б не покладався на ці результати, оскільки я не міг контролювати змінні (наприклад.g. температура панелі, коливання сонячного випромінювання), але було приємно бачити перше місце від топового MPPT.

Дротові клеми Victron прохідні, але писати додому нема про що. Гвинти відчуваються якісними, але самі клеми були неглибокими і трохи занадто близько один до одного на мій смак.

В іншому, якість збірки Victron відчувається солідною. Корпус і радіатор здаються міцними. Це також найменший і найлегший контролер, який я тестував, якщо це важливий фактор у вашій системі.

Я протестував бестселер Victron SmartSolar MPPT на Amazon на момент мого дослідження, який виявився моделлю 100/30 (межа фотоелектричної напруги 100 В, номінальний струм заряду 30 А).

Але Victron має величезну лінійку продуктів і продає контролери SmartSolar з широким діапазоном фотоелектричних напруг (75-250В) і номіналів струму (10-100А). Тож якщо протестованої мною моделі замало або забагато для ваших цілей, ви можете відповідно підвищити або знизити її потужність.

Бюджетний вибір: Renogy Rover 40A

найкращих, контролер, заряд, mppt

Номінальний струм заряду: 40A Максимально. Напруга холостого ходу фотоелектричної системи (Voc): 100V
Напруга акумулятора: 12/24V Типи акумуляторів: LiFePO4, герметичні (AGM), гелеві, заливні, на замовлення
Макс. Вхідна потужність фотоелектричної енергії: 520 ВТ @ 12 В, 1040 ВТ @ 24 В Максимальний. розмір дроту: 8 AWG (10 мм2)
Моніторинг Bluetooth: Так (потребує додаткової покупки) Датчик температури: Так (входить в комплект)

Плюси Відмінна ціна, простий у використанні, хороший мобільний додаток (для використання необхідно придбати Bluetooth-модуль Renogy BT-1), спеціальні профілі зарядки

Недоліки: Не сумісний з датчиком напруги акумулятора Renogy

Найкраще для: Для тих, хто шукає найкращу віддачу за свої гроші

Огляд

У мене Renogy Rover 40A вже більше 6 місяців, і за цей час я досить добре з ним познайомився.

Доступний за ціною і простий у використанні. Сумісний з усіма найпоширенішими типами сонячних батарей, а також має можливість створювати власні профілі зарядки.

Renogy має мобільний додаток під назвою Renogy DC Home. Щоб використовувати його з Rover 40A, вам доведеться придбати Bluetooth-модуль Renogy BT-1.

найкращих, контролер, заряд, mppt

Додаток Renogy хороший, але я знайшов його трохи менш багатофункціональним, ніж у Victron. Для багатьох користувачів він матиме все необхідне. Я підозрюю, що просунуті користувачі можуть захотіти трохи більше налаштувань, хоча.

Дротові клеми Rover були хорошими, але не чудовими. Клеми здаються просторішими, ніж вказаний максимальний розмір дроту, але гвинти були трохи розхитані, і їх іноді було важко затягнути.

найкращих, контролер, заряд, mppt

На екрані Rover 40A відображаються майже всі системні характеристики, на які я міг сподіватися. З його допомогою також легко вибрати тип акумулятора, відредагувати налаштування заряду та створити власні профілі заряджання.

У моєму тесті вихідної потужності Rover посів останнє місце з EPEver Tracer 4210AN. Вони обидва видають максимум 142 Вт порівняно з 146 Вт Victron, який посів перше місце. Я думаю, що різниця в 4 Вт незначна.

Rover 40A не має порту для підключення датчика напруги акумулятора, що мені не подобається. Щоб скористатися цією функцією, вам потрібно оновити зарядний пристрій до Rover 60A або Rover 100A. Датчики напруги акумулятора допомагають контролерам заряду регулювати напругу заряду, щоб врахувати падіння напруги, що корисно в певних системах.

Загалом, Rover 40A. хороший контролер заряду MPPT за ці гроші. Він має всі функції та попередні налаштування акумулятора, необхідні для швидкого та легкого налаштування системи. А для більш просунутих користувачів ви можете створити власні профілі зарядки та придбати Bluetooth-модуль BT-1 для віддаленого моніторингу.

Почесна згадка: EPEver Tracer 4215BN

найкращих, контролер, заряд, mppt

Номінальний струм заряду: 40A Максимальний. Напруга холостого ходу фотоелектричної системи (Voc): 150V
Напруга акумулятора: 12/24V Типи акумуляторів: Герметичний (AGM), гелевий, заливний, на замовлення
Макс. Вхідна потужність фотоелектричної енергії: 520 ВТ @ 12 В, 1040 ВТ @ 24 В Максимальний. розмір дроту: 4 AWG (25 мм2)
Моніторинг Bluetooth: Так (потребує додаткової покупки) Датчик температури: Так (у комплекті)

Плюси: Відмінна якість збірки, мої улюблені дротяні клеми, обмеження фотоелектричної напруги 150В

Недоліки: Необхідно створити власний профіль зарядки при використанні з літієвими акумуляторами, моніторинг через Bluetooth складніше налаштувати

Найкраще для: Для тих, хто шукає контролер заряду з високою якістю збірки; для користувачів свинцево-кислотних акумуляторів; для користувачів літієвих акумуляторів, які не проти створювати власні профілі зарядки

Огляд

З точки зору апаратного забезпечення, Tracer 4215BN. іноді його називають Tracer BN або Tracer BN Series. був моїм улюбленим контролером заряду.

Це великий і важкий і практично один цілий радіатор. Дротові клеми були легко моїми улюбленими. Вони відчували себе як танки. І вони найбільші в цьому огляді. здатні працювати з дротом до 4 AWG. Якщо ви любите перевіряти свої дроти, це слід врахувати.

найкращих, контролер, заряд, mppt

Однак апаратне забезпечення контролера заряду. це ще не вся історія. Контролери заряду також мають програмний компонент. Коли цього не вистачає, це ускладнює використання контролера.

Я не тестував додаток EPEver, але з відгуків я читав, що він трохи незграбний. Екран MT50, що входить до комплекту, чудовий. Легко переглянути всі технічні характеристики системи та вибрати тип акумулятора. Якщо ви використовуєте свинцево-кислотні акумулятори, Tracer BN настільки ж простий у використанні, як і будь-який інший MPPT.

Але не має попередніх налаштувань для LiFePO4 акумуляторів. Вам доведеться створити власний профіль зарядки, якщо ви використовуєте літій. Це не так вже й складно, але, звичайно, не так просто, як вибрати тип акумулятора в меню.

найкращих, контролер, заряд, mppt

Ці перешкоди у використанні невеликі, але більш помітні, ніж у інших контролерів в цьому огляді. Якщо ви добре знайомі з технічними інструкціями до продукту, то подолати їх не складе труднощів. І коли ви це зробите, у вас буде чудовий контролер, який, здається, прослужить вам все життя.

Наостанок хочу попередити, що дні Tracer BN можуть бути злічені. Проводячи дослідження для цієї статті, я намагався знайти цей контролер на веб-сайті EPEver, але не зміг.

За роки тестування продуктів я прийшов до висновку, що ці вилучення є першою ознакою припинення використання продукту. Поки що він все ще доступний на Amazon, але час покаже.

Renogy Rover Elite 40A

найкращих, контролер, заряд, mppt

Номінальний струм заряду: 40A Максимально. Напруга холостого ходу фотоелектричної батареї (Voc): 100V
Напруга акумулятора: 12/24V Типи акумуляторів: LiFePO4, герметичний (AGM), гелевий, залитий
Макс. Вхідна потужність фотоелектричної енергії: 520 ВТ @ 12 В, 1040 ВТ @ 24 В Макс. розмір дроту: 6 AWG (16 мм2)
Моніторинг Bluetooth: Так (потребує додаткової покупки) Датчик температури: Так (у комплекті)

Плюси: Найдешевший протестований MPPT, хороший мобільний додаток (для використання необхідно придбати Bluetooth-модуль Renogy BT-2)

Мінуси: Немає спеціальних профілів зарядки

Найкраще підходить для: Для тих, хто хоче дешевий MPPT і планує використовувати лише попередньо встановлені профілі заряджання акумулятора

Огляд

Виходячи з назви, я не звинувачую вас у тому, що Renogy Rover Elite. це більш просунута версія Renogy Rover. Я знаю, що я точно це зробив.

Але ви помиляєтесь. Це насправді дешевша версія. (Чия це була ідея?)

Rover Elite був близький до того, щоб стати одним з моїх рекомендованих варіантів. У нього є багато переваг: Це найдешевший MPPT, який я тестував. Він сумісний з усіма основними типами сонячних батарей. А якщо ви придбаєте Bluetooth-модуль Renogy BT-2, ви зможете підключити Rover Elite до додатку Renogy, щоб контролювати свою систему з телефону.

Виходячи з цього, я вважаю, що це хороший бюджетний варіант для початківців сонячних електростанцій або користувачів, які просто планують використовувати попередньо встановлені параметри батареї.

Але якщо ви хочете створювати власні профілі заряджання, знайте, що Rover Elite не має такої можливості. Я знаю з багатьох читацьких листів, коментарів та думок власників, що просунуті користувачі люблять налаштовувати свої параметри зарядки.

На відміну від свого дорожчого брата, Rover Elite має порт для підключення датчика напруги акумулятора. Ви можете придбати датчик напруги акумулятора Renogy та підключити його до Rover Elite, щоб покращити показники напруги акумулятора контролера.

Я протестував кілька продуктів Renogy протягом багатьох років, і я завжди приходжу до одного і того ж висновку: вони мають хорошу якість за свою ціну. Rover Elite такий самий. Загалом, це хороший дешевий MPPT.

EPEver Tracer 4210AN

найкращих, контролер, заряд, mppt

Номінальний струм заряду: 40A Максимальний. Напруга холостого ходу фотоелектричної батареї (Voc): 100V
Напруга батареї: 12/24V Типи акумуляторів: LiFePO4, герметичні (AGM), гелеві, заливні, LiNiCoMnO2, спеціальні
Максимальний. Вхідна потужність PV: 520 ВТ @ 12 В, 1040 ВТ @ 24 В Максимальний. розмір дроту: 6 AWG (16 мм2)
Моніторинг по Bluetooth: Так (потребує додаткового придбання) Датчик температури: Так (входить до комплекту)

Плюси: Швидке відстеження точки живлення, власні профілі зарядки

Мінуси: Не найпростіший у використанні, посередні дротяні клеми

Огляд

Tracer 4210AN. іноді його називають Tracer AN або Tracer AN Series. це надійний контролер.

Але, якщо порівнювати його з іншими, він нічим не виділявся на тлі інших. Я не впевнений, для якого типу користувачів я б рекомендував його.

Я думаю, що це хороше співвідношення ціни та якості, але не таке хороше, як Renogy Rover. Якість збірки добротна, але не видатна. Я думаю, що клеми дроту неякісні.

Під час запуску він відстежив точку максимальної потужності найшвидше з усіх протестованих контролерів (в середньому приблизно за 9 секунд, порівняно з 57 секундами у його брата, Tracer 4215BN, який посів останнє місце). Це вже щось, я вважаю.

Він має хороший екран, і, принаймні на Amazon, 40-амперна модель поставляється з дисплеєм MT50 у комплекті.

Але я хочу підкреслити, що це добре зроблений пристрій. Він добре працює, міцно зроблений і навіть має найнижче енергоспоживання з усіх протестованих. EPEver заявляє ≤12 мА (не сказано, при якій напрузі), що менше, ніж 30 мА (при 12 В) у Victron, наступного найближчого.

найкращих, контролер, заряд, mppt

Якщо цей контролер продається, або ви просто віддаєте перевагу бренду EPEver, я б сказав, ідіть на це. Якби це був єдиний MPPT, яким я володів, я думаю, що в кінцевому підсумку я був би ним цілком задоволений.

Як вибрати найкращий MPPT контролер заряду для ваших потреб

Номінальний струм заряду

найкращих, контролер, заряд, mppt

Також називається: номінальний струм акумулятора, струм заряду акумулятора або номінальний вихідний струм

Номінальний струм заряду. це максимальна сила струму (в амперах), якою контролер заряду може заряджати акумулятор. Це настільки важлива цифра, що її часто включають в назву продукту (наприклад.g. Renogy Rover 40A. “40A”. це номінальний струм заряду).

30А-40А: Багато популярних MPPT (включаючи всі, які я тестував) потрапляють у цей діапазон. Зазвичай вони можуть обробляти від 400-500 Вт сонячної енергії при 12 вольтах до 800-1000 Вт при 24 вольтах. Їх найкраще використовувати з літієвими акумуляторами ємністю 80 А-год або більше та свинцево-кислотними акумуляторами ємністю 130 А-год або більше.

40A: MPPT з номінальним струмом заряду понад 40 ампер призначені для великих сонячних систем. Зазвичай вони можуть обробляти більше або дорівнювати 600 Вт сонячної енергії при 12 вольтах і 1200 Вт при 24 вольтах. Деякі з них також можуть бути сумісні з акумуляторами на 36В і 48В і здатні обробляти навіть більшу потужність фотоелектричної енергії при цих напругах.

Примітка: Контролери заряду з клемами навантаження можуть також вказувати номінальний струм розряду (також відомий як номінальний струм навантаження). Це те, скільки струму контролер може видати через свої клеми навантаження.

Максимальна фотоелектрична напруга

Також називається: максимальна напруга холостого ходу фотоелектричної батареї, максимальна вхідна напруга

Використовуйте наш калькулятор напруги для сонячних панелей, щоб розрахувати максимальну напругу відкритого контуру вашої сонячної батареї. Потім виберіть контролер заряду з максимальною фотоелектричною напругою, що перевищує це число.

100В-150В: це найпопулярніший діапазон фотоелектричної напруги для контролерів заряду MPPT. Моделі цього діапазону зазвичай можуть працювати з 3-6 сонячними панелями на 12 В, з’єднаними послідовно.

150В: MPPT в цьому діапазоні призначені для великих сонячних батарей. Зазвичай вони можуть обробляти 7 або більше сонячних панелей на 12 В, з’єднаних послідовно.

Примітка: Оцінка максимальної напруги вашої сонячної батареї не така проста, як множення напруги холостого ходу на кількість послідовно з’єднаних сонячних панелей. Це пов’язано з тим, що напруга на сонячних панелях зростає зі зниженням температури. Щоб отримати точну оцінку, вам доведеться зробити поправку на температуру.

Напруга акумулятора

Також називається: системна напруга, номінальна напруга батареї

Це число означає номінальну напругу акумулятора, з якою сумісний контролер. Ви можете побачити слово “auto” поруч з напругою батареї. e.g. “12/24V Auto.” Це означає, що контролер заряду автоматично визначає, чи використовуєте ви батарею на 12 або 24 В.

12/24В: Багато популярних моделей MPPT сумісні з батареями 12 і 24 вольт. Дійсно, це сумісні напруги для всіх моделей акумуляторів, які я протестував для цього огляду.

12/24/48 В: Існують висококласні MPPT, сумісні з 12, 24 і 48-вольтовими батареями. Зазвичай це MPPT з більш високими номінальними значеннями струму заряду.

12/24/36/48В: деякі бренди продають моделі, які також сумісні з 36-вольтовими батареями.

Примітка: Деякі контролери заряду також вказують максимальну напругу акумулятора в своїх специфікаціях. Як і слід було очікувати, ви не хочете, щоб напруга вашого акумулятора перевищувала це число.

Сумісні типи батарей

найкращих, контролер, заряд, mppt

Переконайтеся, що контролер заряду, який ви купуєте, сумісний з вашим типом акумулятора.

Ось найпоширеніші типи сонячних батарей:

 • LiFePO4 (також відомий як літій-залізо-фосфат, LFP або просто “літій”)
 • Гелеві
 • AGM / герметичні свинцево-кислотні
 • Залита свинцева кислота

Якщо контролер сумісний з певним типом акумулятора, це означає, що він має попередньо встановлений профіль заряду для цього типу акумулятора, який ви можете вибрати під час налаштування контролера.

Користувацькі профілі зарядки: Багато контролерів MPPT також пропонують можливість створювати власні або “користувацькі” профілі зарядки. Це дає змогу вибрати всі задані значення напруги. наприклад, напругу поглинання та плаваючу напругу. так, щоб ви могли налаштувати їх для конкретного акумулятора.

По суті, спеціальні профілі роблять контролер сумісним з усіма основними типами сонячних батарей. Багато досвідчених користувачів також люблять налаштовувати ці цифри, щоб спробувати максимізувати термін служби акумулятора.

Максимальна вхідна потужність фотоелектричної системи

“PV” означає сонячні панелі, тому це число. максимальна потужність сонячної панелі, яку ви можете підключити до контролера.

Ви помітите, що контролер має різні номінальні значення максимальної вхідної потужності для різних напруг. Це тому, що вати базуються як на вольтах, так і на амперах (W = V A).

Якщо у вас виникли труднощі з визначенням необхідної сили струму заряду, ви також можете звернутися до цього числа для орієнтування.

Моніторинг Bluetooth

Можливість контролювати і управляти сонячною системою за допомогою програми на телефоні. це велика зручність. Не варто недооцінювати, наскільки це може бути приємно! Контролери MPPT тут діляться на три різні категорії:

Вбудований: деякі контролери мають вбудований Bluetooth, що означає, що вам не потрібно нічого купувати, щоб почати моніторинг вашої системи зі свого телефону. З протестованих мною контролерів лише Victron SmartSolar мав вбудований Bluetooth.

Потрібна додаткова покупка: Багато контролерів вимагають додаткової покупки, перш ніж ви зможете використовувати моніторинг Bluetooth. Вам доведеться придбати модуль Bluetooth, який підключається до контролера. Зазвичай вони коштують 30-40. Решта 4 контролери, які я протестував, потрапляють у це відро.

Немає Bluetooth: Деякі контролери заряду MPPT взагалі не мають можливостей Bluetooth. Єдиний спосіб контролювати вашу систему з ними. це через екран або світлодіодні індикатори на контролері.

Дротові клеми

найкращих, контролер, заряд, mppt

Шукайте хороші дротяні клеми з якісними гвинтами. Дешеві контролери заряду економлять на своїх дротяних клемах, і ви відразу це помітите. Їх легше знімати, і ви не можете так сильно затягувати гвинти. Вони можуть швидше розхитуватися з часом.

Деякі люди також люблять надмірно вимірювати свої дроти. Більш товсті дроти допомагають мінімізувати падіння напруги і полегшують подальше розширення системи. Якщо це про вас, вам варто звернути увагу на максимальний розмір дроту.

Споживання енергії

Контролери заряду споживають скромну кількість енергії, яка буде вказана в специфікації. У більшості саморобних сонячних систем енергоспоживання недостатнє для того, щоб зробити істотну різницю.

Однак споживання електроенергії може враховуватися, якщо ваші сонячні панелі будуть працювати тривалий час без сонячного світла. Наприклад, один читач зі Скандинавії написав мені про те, як енергоспоживання контролера заряду вплинуло на його рішення про покупку, оскільки сонячні панелі на його автономному будиночку більшу частину зими були вкриті снігом. Він не хотів, щоб контролер заряду споживав стільки енергії, що повністю розряджав його батареї.

У таких ситуаціях шукайте контролер з низьким енергоспоживанням. Більшість контролерів заряду мають нижче енергоспоживання при нижчій напрузі системи, тому, можливо, ви захочете тримати батарею на 12 вольт. ШІМ-контролери заряду, як правило, споживають менше енергії, ніж MPPT, тому ви також можете розглянути модель з ШІМ.

Компенсація температури

Якщо ви використовуєте свинцево-кислотні акумулятори, які зазнають значних перепадів температури, вам слід звернути увагу на контролер заряду, який регулює задані значення напруги в залежності від температури. функція, яка називається температурною компенсацією. Літієві батареї не потребують температурної компенсації.

Щоб мати цю функцію, контролер повинен мати датчик температури. Датчик буде або вбудованим внутрішнім датчиком, або зовнішнім датчиком, включеним в коробку або доступним як додаткова покупка.

Якщо це зовнішній датчик, ви підключаєте його до порту датчика температури на контролері, а потім прикріплюєте датчик до батареї скотчем.

Діапазон робочих температур

Зверніть увагу на діапазон робочих температур, якщо ваш контролер заряду буде відчувати значні перепади температур. наприклад, якщо він знаходиться в човні, автофургоні або кемпінгу без змінного струму. Моделі вищого класу, як правило, здатні працювати в більш широкому діапазоні температур.

MPPT проти контролерів заряду ШІМ

найкращих, контролер, заряд, mppt

MPPT контролери заряду дорожчі, але більш ефективні. Більшість з них мають ефективність близько 95%.

ШІМ-контролери заряду дешевші, але менш ефективні. Вони мають ефективність близько 75-80%.

Більше того, контролери MPPT часто мають більш високі номінальні значення струму заряду, наприклад, 30 ампер або більше. Це означає, що до них можна підключити більше сонячних панелей. (Наприклад, моделі MPPT, включені в цей тест, можуть працювати з сонячними панелями потужністю 400-1000 Вт залежно від напруги в мережі).) Вони також мають більш високі межі фотоелектричної напруги, тому ви можете підключити більше панелей послідовно, що може заощадити ваші гроші на проводці.

ШІМ-контролери заряду зазвичай мають нижчі номінальні значення струму заряду, наприклад, 10-30 ампер, що робить їх найбільш придатними для сонячних батарей потужністю 400 Вт або менше. Вони часто мають досить високі межі PV-напруги лише для 1-2 сонячних панелей на 12 В, з’єднаних послідовно. Якщо ви використовуєте багато сонячних панелей з ШІМ, вам, ймовірно, доведеться підключати їх паралельно, що може збільшити витрати на проводку.

Підсумок

Мені сподобалися всі контролери заряду MPPT, які я протестував для цього огляду. Я був би радий мати будь-який з них у своїй системі. На жаль, робота оглядача полягає в тому, щоб ранжувати варіанти від кращого до гіршого.

Після тестування 5 MPPT пліч-о-пліч і порівняння їх специфікацій, я вважаю, що Victron SmartSolar MPPT є найкращим контролером заряду MPPT на ринку. Я вважав, що він має найкращу якість збірки та найпростіший у налаштуванні та використанні.

Renogy Rover 40A має найкраще співвідношення ціни та якості. Це добре зроблена модель, яку можна поєднати з мобільним додатком Renogy, якщо ви також придбаєте Bluetooth-модуль BT-1.

Нарешті, EPEver Tracer 4215BN побудований як танк і має найкращі дротяні клеми серед усіх контролерів заряду, які я коли-небудь використовував. Він не сумісний з літієвими батареями з коробки, але ви можете використовувати екран MT50, що входить до комплекту, щоб створити власний профіль зарядки.

Нагадую, що всі контролери заряду, які я тестував, пропонують моделі з різними граничними значеннями струму заряду та фотоелектричної напруги. Якщо вам подобається Victron, наприклад, але вам потрібен більш високий номінальний струм, розгляньте Victron SmartSolar MPPT 100/50. Він має номінальний струм 50 ампер, порівняно з номіналом 30 ампер у моделі, яку я тестував.

Невелике прохання: якщо ви знайшли мої огляди контролерів заряду MPPT корисними і плануєте придбати його, будь ласка, розгляньте можливість придбання через одне з моїх партнерських посилань нижче. Я отримаю невелику комісію (без додаткових витрат для вас), яка допоможе фінансувати більше оглядів, подібних до цього. Дякуємо!

Контролери заряду 0A

найкращих, контролер, заряд, mppt

Експлуатація сонячної електростанції в поєднанні з акумуляторною батареєю без контролера заряду може бути небезпечною. Використовуючи якісну модель, можна значно збільшити термін служби батареї і підвищити безпеку системи. Контролер заряду сонячної батареї на 80 ампер. це універсальний пристрій, який може обслуговувати до десятка сонячних панелей.

Що може зробити контролер заряду на 80 ампер

Як випливає з назви, цей важливий елемент обладнання оптимізує зарядку. Типовий контролер заряду сонячної батареї на 80 ампер має такі характеристики:

 • Управління вихідною напругою сонячної панелі, щоб уникнути пошкодження акумулятора
 • Захист від перезарядження та глибокого розрядження
 • Захист від зворотного струму. Існує пожежна небезпека, пов’язана з неконтрольованою нічною передачею енергії від акумуляторів до сонячних панелей
 • Моніторинг заряду акумулятора

Коли потрібен контролер заряду на 80 ампер

Контролера заряду сонячної батареї на 80 ампер буде достатньо для більшості середніх і великих систем. Існує досить точний і дуже простий спосіб визначити, чи буде достатньо контролера заряду такого розміру для вашого проекту. Щоб отримати відповідь, розділіть потужність ваших панелей на напругу вашої акумуляторної батареї.

Наприклад, для заряджання 48 В батареї з дванадцятьма сонячними панелями потужністю 300 Вт вам знадобиться контролер заряду, здатний витримати щонайменше 75 А (3600 / 48 = 75). Контролер заряду на 80 ампер повинен забезпечити достатню потужність для цієї установки.

Як вибрати найкращий контролер заряду на 80 ампер

При виборі контролера заряду важливо зважити відносні переваги технологій широтно-імпульсної модуляції (ШІМ) і відстеження точки максимальної потужності (MPPT).

Контролер сонячного заряду на 80 ампер коштує дешевше, ніж альтернатива MPPT. Оскільки вони не такі складні, ці контролери служать довше, ніж їх більш складні аналоги. Теоретично, ШІМ-контролер заряду може надійно служити двадцять років. Компроміс між довговічністю та доступністю. це зниження ефективності. Використання 80-амперного ШІМ-контролера заряду сонячної батареї дасть вам лише близько 75-80% ефективності, а точне налаштування процесу заряду буде складним. Коли напруга на панелі та акумуляторі відрізняється, цей тип контролера також страждає від надмірних втрат енергії.

Ціна сонячного контролера заряду на 80 ампер з відстеженням точки максимальної потужності (MPPT) вища. Натомість ви отримуєте вигоду від підвищеної ефективності (до 99%) і більше контролю над процесом зарядки. Залежно від виробника, такі контролери зазвичай служать від 10 до 15 років.

Чому варто працювати з нами?

Якщо ви шукаєте контролер сонячного заряду на 80 ампер для продажу, наш магазин може запропонувати різні моделі. Не соромтеся звертатися до нас, якщо у вас виникли запитання. Ось кілька причин, чому співпраця з нашим магазином є гарною ідеєю:

 • Центри реалізації як на східному, так і на західному узбережжі США
 • Замовлення обробляються протягом 24 годин і відправляються протягом 48 годин
 • Конкурентоспроможні ціни на сонячні контролери заряду на 80 ампер
 • Доставка за 5-7 робочих днів
 • Тільки надійні виробники
 • 100% оригінальне обладнання

Безкоштовний та корисний дайджест про сонячну енергію. Без спаму

Що таке контролер сонячного заряду і чому він важливий?

Як випливає з назви, контролер сонячного заряду. це компонент системи сонячних панелей, який контролює процес заряджання акумуляторної батареї. Контролери заряду сонячних батарей забезпечують належну швидкість та рівень заряду акумуляторів. Без контролера заряду батареї можуть бути пошкоджені вхідним струмом, а також можуть пропускати енергію назад до сонячних панелей, коли сонце не світить.

Контролери сонячного заряду виконують просту роботу, але важливо дізнатися про два основні типи, як вони працюють і як їх поєднувати з сонячними панелями та акумуляторами. Озброївшись цими знаннями, ви станете на крок ближче до створення автономної сонячної системи!

Дізнайтеся, скільки ви можете заощадити, встановивши сонячну електростанцію

Основні висновки

 • Контролери сонячного заряду дозволяють акумуляторам безпечно заряджатися та розряджатися, використовуючи енергію сонячних панелей.
 • Контролер заряду потрібен щоразу, коли акумулятор підключається до виходу постійного струму (DC) сонячних панелей; найчастіше в невеликих автономних системах.
 • Два типи контролерів заряду. з широтно-імпульсною модуляцією (ШІМ) та відстеженням точки максимальної потужності (MPPT).
 • ШІМ-контролери заряду дешевші, але менш ефективні, і найкраще підходять для невеликих автономних систем з декількома сонячними панелями та акумуляторами.
 • Контролери заряду MPPT є дорожчими та ефективнішими, вони підходять для великих автономних систем, які можуть живити невеликий будинок або дачу.
 • Найкращі автономні контролери заряду виробляються такими брендами, як Victron, EPEVER та Renogy, але контролери заряду інших виробників можуть бути просто чудовими, якщо ви знаєте, на що звертати увагу.

Кому потрібен контролер заряду сонячної батареї?

Контролер заряду необхідний щоразу, коли акумуляторна батарея буде підключена до виходу постійного струму (DC) сонячних панелей. У більшості випадків це означає невелику автономну установку, наприклад, сонячні панелі на автофургоні або кабіні. Якщо ви шукаєте інформацію про те, як використовувати сонячну енергію та акумулятори поза мережею, ви потрапили в потрібне місце!

Існують також контролери заряду, призначені для забезпечення резервного заряду акумуляторів для існуючої мережевої сонячної системи, яка знаходиться на даху будинку або підприємства. Для цього потрібен високовольтний контролер заряду і, як правило, потрібно переробити електропроводку системи, щоб спрямувати частину сонячної енергії через контролер заряду.

Як працює сонячний контролер заряду?

Чесне попередження перед тим, як ми почнемо: ми будемо обговорювати напругу, силу струму та потужність. Якщо вам потрібно нагадати, як ці речі працюють разом, перегляньте нашу статтю про вати, кіловати та кіловат-години.

Контролер заряду підключається між сонячними панелями та акумуляторами, щоб забезпечити безпечну та ефективну передачу енергії від панелей до акумулятора. Батарея живить інвертор, який перетворює постійний струм на змінний для роботи приладів (так званих навантажень).

найкращих, контролер, заряд, mppt

Як працює контролер заряду в автономній сонячній системі.

Чотири основні функції контролера заряду сонячної батареї:

 • Приймайте вхідну потужність від сонячних панелей
 • Контролюйте кількість енергії, що надходить до акумулятора
 • Контролюйте напругу акумулятора, щоб запобігти перезарядці
 • Дозвольте енергії надходити лише від сонячних панелей до акумуляторів

Коли батарея заряджається, її напруга зростає до певної межі. Акумулятор може бути пошкоджений, якщо додатковий заряд подається понад цю межу. Таким чином, здатність акумулятора віддавати або приймати енергію можна виміряти за його напругою. Наприклад, типовий 12-вольтовий свинцево-кислотний акумулятор AGM покаже напругу 11.8 вольт при 10% зарядженості до 12.9 вольт при 100% заряді.

Основна функція сонячного контролера заряду полягає в тому, щоб забезпечити кількість енергії, яка надходить до акумулятора, достатню для його заряду, але не настільки, щоб вона підвищувала напругу акумулятора вище безпечного рівня. Він робить це, зчитуючи напругу акумулятора і розраховуючи, скільки додаткової енергії потрібно для повного заряду акумулятора.

Ще одна важлива функція контролера заряду. запобігати поверненню струму назад в сонячні панелі. Коли сонце не світить, сонячні панелі не виробляють жодної напруги. Оскільки електрика перетікає з високої напруги в низьку, енергія в акумуляторі буде перетікати в сонячні панелі, якщо не буде нічого, щоб зупинити її. Це потенційно може призвести до пошкодження. Контролер заряду має діод, який дозволяє енергії текти в одному напрямку, запобігаючи поверненню електроенергії назад в панелі.

Як сонячна енергія потрапляє від панелей до акумуляторів

Як ми вже згадували вище, енергія перетікає від високої напруги до низької. Отже, щоб додати енергії до акумулятора, вихідна напруга сонячної панелі завжди повинна бути трохи вищою, ніж напруга акумулятора, який вона заряджає. На щастя, сонячні панелі спроектовані таким чином, щоб видавати більшу напругу, ніж потрібно акумулятору в будь-який момент часу.

Ось приклад: Скажімо, у вас є одна сонячна панель потужністю 100 Вт і 12-вольтова батарея. Пам’ятайте, що 12-вольтова батарея насправді здатна заряджатися приблизно до 12.9 вольт. 12 вольт. це так звана “номінальна напруга”, тоді як фактична напруга батареї залежить від того, наскільки вона заряджена. Він може опуститися до 11.8 вольт при низькому заряді і 12.9 вольт при повному заряді.

100-ватна сонячна панель може видавати максимум 18 вольт, що трохи забагато для безпечного сприйняття акумулятором. Якщо залишити батарею підключеною до акумулятора занадто довго, це може призвести до небезпечної ситуації, в результаті чого всередині батареї накопичиться тиск, який буде виходити назовні у вигляді хімічної пари.

Вам потрібен контролер заряду між сонячною панеллю та акумулятором, щоб обмежити напругу, доступну для акумулятора. Але справа не тільки в напрузі. він також повинен витримувати певний струм (силу струму), що протікає через нього. Ось тут і з’являється номінальний струм контролера заряду.

Номінальний струм контролера заряду

Кількість ампер струму, яку може обробляти контролер заряду, називається його “рейтингом.” Перевищення номінального струму може призвести до пошкодження проводки всередині контролера заряду. Розглянемо контролер заряду, розрахований на 30 ампер струму. Одна сонячна панель потужністю 100 Вт, описана вище, видає 5.5 ампер струму при напрузі 18 вольт. Ця сила струму набагато нижча, ніж максимальна сила струму контролера заряду в 30 ампер, тому контролер заряду може легко впоратися з потужністю однієї сонячної панелі.

Фактично, вона може впоратися з потужністю декількох сонячних панелей, підключених паралельно (що збільшує вихідний струм). Але є важливе правило щодо номіналів контролера заряду: завжди переконайтеся, що ваш контролер заряду розрахований на 25% більше ампер, ніж ваші сонячні панелі повинні видавати. Це тому, що сонячні панелі можуть перевищувати свій номінальний вихідний струм під особливо яскравим сонцем, і ви не хочете підсмажити контролер заряду в рідкісних випадках, коли це трапляється.

Пам’ятаючи про це правило, 30-амперний контролер заряду в нашому прикладі може приймати номінальний вихід до 24 ампер. Ви можете підключити цілих чотири з цих 5.5-амперні сонячні панелі паралельно, щоб створити сонячну батарею, здатну видавати 22 ампера, залишаючись в межах номінальної потужності контролера заряду плюс 25% запасу. Якщо ви думаєте, що в майбутньому збільшите розмір сонячної батареї, придбайте контролер заряду, розрахований на 50% більше ампер, ніж вам потрібно на даний момент.

Відповідність напруг

Ще одним фактором при виборі контролера заряду є напруга акумуляторної батареї, яку ви хочете зарядити. Послідовне з’єднання батарей збільшує напругу, яку вони можуть видавати і приймати. Наприклад, дві 12-вольтні батареї, з’єднані послідовно, будуть працювати при 24 номінальних вольтах. На ринку є контролери заряду, які можуть підключатися до акумуляторних батарей на 12, 24, 36 і 48 вольт. Ви повинні переконатися, що контролер заряду, який ви купуєте, може працювати в парі з напругою акумуляторної батареї.

Етапи зарядки акумулятора

Існує три стадії заряду батареї: об’ємний, поглинання та плаваючий. Вони відповідають рівню заряду акумулятора.

 • Масова: коли заряд акумулятора низький, контролер заряду може безпечно подати на нього багато енергії, і акумулятор наповнюється зарядом дуже швидко.
 • Поглинання: коли батарея наближається до повного заряду (близько 90%), контролер заряду зменшує вихідний струм, і батарея заряджається повільніше до повного заряду.
 • Плаваюча: коли батарея повна, контролер заряду трохи знижує вихідну напругу, щоб підтримувати повний заряд.

Уявіть собі, що ви наливаєте воду з глечика в чашку з дуже повільним витіканням: коли чашка порожня, ви починаєте наливати і швидко збільшуєте кількість води, що наливається, поки чашка не буде майже повною. Потім ви зменшуєте потік, поки чаша не заповниться. Щоб чашка залишалася повною, незважаючи на протікання, ви наливаєте лише цівкою, щоб підтримувати її наповненість.

Процес наливання/поглинання/плавання був розроблений для свинцево-кислотних акумуляторів глибокого циклу. Деякі новіші літієві батареї допускають більший струм до повного заряду, тобто контролер заряду в парі з літієвою батареєю можна налаштувати так, щоб скоротити або усунути стадію поглинання.

Типи контролерів заряду

Існує два основних способи управління потоком енергії до батареї, і вони відповідають двом типам контролерів заряду: широтно-імпульсна модуляція (ШІМ) і відстеження точки максимальної потужності (MPPT).

Широтно-імпульсна модуляція (ШІМ)

Широтно-імпульсна модуляція. це найпростіший і найдешевший автоматичний спосіб контролювати потік енергії між сонячними панелями та акумулятором. На ринку представлені контролери заряду з ШІМ вартістю від 15 до 40.

ШІМ-контролер заряду гарантує, що батарея ніколи не заряджається до максимальної напруги, вмикаючи і вимикаючи потік живлення сотні разів на секунду (i.e. надсилаючи “імпульси” енергії), щоб зменшити середню напругу, що надходить від сонячних панелей. Ширина імпульсів зменшує середню вихідну напругу.

Ось зображення, яке ілюструє роботу імпульсів:

найкращих, контролер, заряд, mppt

Наприклад, якщо контролер заряду приймає 18 вольт від сонячної панелі, він може налаштувати імпульси так, щоб вони були увімкнені 82% часу, а вимкнені 18% часу. Це дозволяє знизити середню напругу на 18%, приблизно до 14.8 вольт, які можна використовувати для заряджання напівзарядженого AGM акумулятора. Коли батарея наближається до повного заряду, ШІМ-контролер заряду ще більше вкорочує імпульси, приблизно до 77% часу, або 13.8 вольт, щоб запобігти перезарядці акумулятора.

На жаль, надлишок енергії, виробленої сонячними панелями, витрачається даремно на зниження вихідної напруги. У нашому прикладі контролер заряду буде мати середню ефективність близько 80%. Це означає, що дуже важливо переконатися, що вихідна напруга сонячних панелей не надто перевищує напругу вашої акумуляторної батареї з ШІМ-контролером заряду, щоб звести до мінімуму втрату енергії. Якщо ваша сонячна батарея видає набагато вищу напругу, ШІМ-контролер заряду знизить цю напругу до тієї, яку може прийняти батарея, а решту втратить.

Ефективність близько 80%. це добре для невеликих автономних систем, таких як кілька сонячних панелей, підключених до пари акумуляторів, особливо при низькій вартості ШІМ-контролера заряду. Для великих систем з набагато більшою потужністю, як правило, краще використовувати інший тип контролера заряду, відомий як відстеження точки максимальної потужності, або MPPT.

Відстеження точки максимальної потужності (MPPT)

Контролер заряду сонячної батареї MPPT працює шляхом перетворення вхідної потужності від сонячних панелей, щоб відповідати теоретично найбільш ефективному виходу при правильній вхідній напрузі для батареї. Контролер заряду робить це шляхом розрахунку точки, в якій максимальний струм може протікати при напрузі, яку може прийняти батарея, а потім перетворює вихід сонячної панелі в цю суміш напруги і струму.

Основними перевагами контролерів заряду MPPT є більша ефективність і сумісність з сонячними батареями більш високої напруги. Це означає, що ви можете заряджати 12-вольтову батарею з більшою сонячною батареєю, підключеною послідовно, за умови, що ви не перевищуєте номінальну силу струму контролера. Розрахувати цю межу можна, взявши загальну потужність сонячної батареї та розділивши її на напругу акумуляторної батареї, щоб отримати максимально можливу вихідну потужність в амперах.

Давайте використаємо ті ж цифри для прикладу, що і раніше. Сонячна панель видає 100 Вт, або близько 5.5 ампер на 18 вольт. Контролер заряду MPPT перетворює вихід на 14.8 вольт, але втрачає близько 5% потужності в процесі перетворення. Отже, вихідний струм контролера MPPT становить близько 6.4 ампера, помножені на 14.8 вольт, або 95 ват.

Теоретично, за годину повного сонця контролер заряду MPPT передасть батареям 95 ампер-годин енергії, в той час як вихідна потужність контролера заряду PWM становить близько 80 ампер-годин. На практиці все не так просто, як показав професіонал сонячної енергетики Вілл Проуз у цьому відео:

Загальні функції та налаштування контролера заряду

Основні функції найпростішого ШІМ-контролера заряду включають можливість встановлення типу батареї та напруги батареї, а також індикатори, що вказують на фазу заряду (об’ємний, абсорбційний та плаваючий). Просунуті моделі PWM і MPPT оснащені невеликим РК-дисплеєм для програмування і відображення даних, портом теплового датчика для моніторингу температури акумулятора і комунікаційним портом для підключення контролера заряду до зовнішнього дисплея або комп’ютера. Найсучасніші контролери заряду пропонують підключення по Bluetooth і додаток для налаштування параметрів.

Рекомендовані пристрої

На ринку є безліч контролерів заряду, доступних на ринку. Проведіть пошук на будь-якому сонячному ринку або онлайн-маркетплейсі, такому як Amazon, і ви обов’язково отримаєте десятки результатів.

Найдешевші ШІМ-контролери заряду можна придбати приблизно за 15 доларів, і часто вони є ребрендинговими версіями одного і того ж дизайну. Їм бракує багатьох функцій, але вони відносно надійні, як для своєї вартості. дорогі ШІМ-контролери заряду, виготовлені з більш якісних матеріалів, можна придбати за ціною менше 50 доларів США, тоді як повнофункціональні MPPT-контролери заряду коштують від 100 до 200 доларів США.

Нижче наведено кілька рекомендованих нами контролерів заряду за різними ціновими категоріями для автономних систем середнього розміру.

Renogy Wanderer 30A 12V PWM

найкращих, контролер, заряд, mppt

ШІМ-контролер заряду Renogy Wanderer 30A. це надійний вибір для невеликих автономних систем. Він може обробляти струм до 30А при напрузі 12В, тому він не призначений для великої системи.

У нього немає екрану, але він сумісний з трьома основними типами свинцево-кислотних акумуляторів, а також літієвими батареями. Він має порт для підключення додаткового датчика температури, а також порт RS232, який можна використовувати для програмування контролера заряду або навіть для додавання Bluetooth-модуля BT-1 Renogy для підключення до додатку Renogy на вашому смартфоні.

Wanderer можна придбати приблизно за 40 від Amazon або Renogy безпосередньо.

EPEVER Tracer BN 30A 12V/24V MPPT

найкращих, контролер, заряд, mppt

Контролер заряду EPEVER Tracer BN MPPT 30A. не найдешевший контролер заряду MPPT на ринку, але він дуже хороший. Завдяки литому алюмінієвому корпусу, міцним роз’ємам і виходу постійного струму для живлення таких навантажень, як прилади постійного струму або світлодіодні ліхтарі, Tracer BN є надійним обладнанням, яке ідеально підходить для сонячної зарядки свинцево-кислотних акумуляторів у 12- і 24-вольтових банках. Він може приймати вхідну потужність сонячних панелей до 2,340 Вт (це дорівнює трьом паралельним ланцюжкам з чотирьох 60-елементних сонячних панелей, з’єднаних послідовно). Tracer можна запрограмувати на зарядку літієвих батарей, але він не поставляється з попередньо встановленим профілем заряду для них.

Цей комплект EPEVER Tracer BN на Amazon включає датчик температури, кріпильні елементи та окремий екран для програмування та моніторингу стану здоров’я та заряду вашої акумуляторної системи. Ціна на момент публікації. 179.99.

Victron Energy SmartSolar 30A 100V MPPT

найкращих, контролер, заряд, mppt

Victron. один з найбільш надійних сонячних брендів у світі, і його технологія зараз стає все більш доступною в Сполучених Штатах. Цей контролер заряду 30А, 100В відомий як один з найкращих на ринку. Як і контролер EPEVER, він працює з 12- або 24-вольтовими акумуляторними батареями, але дозволяє використовувати сонячні батареї з дещо нижчою напругою. Щоб не перевищити номінальну потужність цього зарядного пристрою, ви можете з’єднати три паралельні ланцюжки з трьох 60-елементних сонячних панелей послідовно, щоб досягти вихідної напруги 90 вольт при силі струму близько 20 ампер (1 800 Вт сонячної потужності).

Він виготовлений з якісних компонентів, швидко і з високою ефективністю розраховує точку максимальної потужності і дуже простий у використанні. Лінійка контролерів заряду SmartSolar має на борту Bluetooth і може підключатися до додатку VictronConnect на Android, iOS, macOS і Windows для легкого програмування. Можливо, найголовніше, що ви отримуєте 5-річну обмежену гарантію, яка захищає вас від дефектів матеріалів та виготовлення.

SmartSolar 30A є найдорожчим продуктом у нашому списку. близько 225 доларів на Amazon, але читаючи відгуки його користувачів, ви можете зрозуміти, чому витрати можуть бути варті того.

Контролери заряду сонячних батарей: чи підходять вони вам?

Уся наведена вище інформація повинна дати вам хорошу базу знань про те, як працюють контролери заряду і як їх поєднувати з сонячними панелями та акумуляторами, але ніщо не замінить практичного, реального досвіду! Якщо у вас є кілька доларів, ви можете створити досить простий автономний сонячний “генератор”, використовуючи одну сонячну панель, контролер заряду, акумулятор і дешевий інвертор. Вибір контролера заряду, який завеликий для невеликого застосування, дає вам можливість збільшити розмір сонячної батареї та акумуляторної батареї в міру набуття досвіду або пошуку нових способів використання накопиченої сонячної енергії.

Тепер виходьте і починайте змушувати сонячні батареї та акумулятори працювати на вас!

КОНТРОЛЕР ЗАРЯДУ ВИСОКОВОЛЬТНОГО ТУРБОКОМПРЕСОРА T80HV

T80HV є найбільш економічно ефективним контролером заряду для фотоелектричних систем на основі акумуляторів. Розроблений для роботи з новими високовольтними фотомодулями, T80HV пропонує збільшений термін служби батареї, повну ємність та ефективність від 98 до 99%. Завдяки вбудованому монітору енергії батареї, засобам зв’язку та відстеження точки максимальної потужності, ви отримуєте потужність і контроль в одному пристрої.

Більша потужність, більша ефективність означає меншу загальну вартість фотоелектричних систем

Турбочагер T80HV уловлює до 35% більше енергії з фотоелектричного масиву, використовуючи алгоритм відстеження точки максимальної потужності (MPPT) від Apollo Solar. Результатом є значне зниження вартості фотоелектричної системи за рахунок зменшення кількості необхідних фотоелектричних панелей, усунення потреби в проводці великого перерізу та збільшення терміну служби акумуляторів.

Точна зарядка акумуляторів 12/24/36/48В за допомогою датчиків напруги

Подовжений термін служби батареї та повна потужність. ефективність від 98% до 99%

Високоефективні схеми та надійна теплова конструкція. мінімізують тепловиділення.

Найкращий збір енергії MPPT. алгоритм Apollo MPPT фіксує пікову потужність під час швидкої зміни інсоляції та температури.

Живлення та керування в одному пристрої. інтегрує відстеження точок максимальної потужності, керування зарядом акумулятора, інформацію про стан заряду та зв’язок.

Перевірено на практиці з 2007 року.

Характеристики

 • Підключіть більше фотомодулів послідовно до 180 Voc, 160 Vmp (200V abs max)
 • Безперервний вихід 80 Ампер при температурі навколишнього середовища до 45oC (113oF)
 • Ефективність від 98% до 99% протягом усього дня
 • Точна зарядка акумуляторів 12/24/36/48В за допомогою датчиків напруги
 • Хвилинне налаштування з безпечними розрахунковими значеннями за замовчуванням
 • Безкоштовний вбудований монітор енергії акумулятора
 • Легке паралельне з’єднання до 16 панелей T80HV для отримання більших струмів
 • Віддалений моніторинг за допомогою додаткового інтернет-шлюзу або віддаленого дисплея

Детальні характеристики

Детальні технічні характеристики та особливості встановлення Apollo Solar T80 і T80HV.

Технічний паспорт T80HV

T80. T80HV Посібник з монтажу та експлуатації

Залишити відповідь