Сонячний інверторний зарядний пристрій потужністю 3500 Вт. Сонячний генератор потужністю 3500 Вт

найкращі портативні сонячні генератори, які допоможуть пережити відключення електроенергії

Підтримує зчитувач LeafScore. Коли ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію. Дізнайтеся більше.

Лі Метьюз, бакалавр з відзнакою, H.Занурення. NT

Лі Метьюз. експерт з питань сталого розвитку та давній веган. Її робота про сонячну політику була опублікована в канадському National Observer.

Якщо ви шукаєте дійсно екологічно чистий резервний генератор, щоб пережити відключення електроенергії, подумайте про придбання сонячного генератора. Ці сонячні генератори працюють без газу і безшумно, а це означає, що вони ідеально підходять для невеликої квартири або будинку.

Чому б тоді всім просто не перейти на сонячні генератори? Ну, по-перше, ці генератори не такі потужні, як бензинові, дизельні або пропанові генератори. Вони також, як правило, трохи дорожчі, ніж їхні газоподібні аналоги, і вони не завжди заряджені та готові до роботи в разі надзвичайної ситуації.

Примітка: сонячні генератори, як правило, не є життєздатним рішенням для сімей, які хочуть забезпечити електроенергією весь будинок у разі надзвичайної ситуації. В екстрених випадках вам, швидше за все, все одно знадобиться газовий генератор. Обов’язково ознайомтеся з нашою добіркою найкращих паливно-ефективних портативних генераторів, і якщо ви не впевнені, який розмір вам потрібен, ми також написали посібник з вибору правильного розміру генератора для ваших потреб.

Найкращий великий сонячний генератор

Що таке сонячний генератор??

Сонячні генератори. це резервне джерело енергії, яке працює на енергії, що виробляється сонячними панелями.

Сонячні генератори, хоча і менші за більшість газових генераторів, також можуть виявитися менш компактними, якщо врахувати одну або дві сонячні панелі, які вам знадобляться для підтримки роботи генератора. Ви можете, і, можливо, навіть повинні, попередньо зарядити батарею сонячного генератора на випадок надзвичайних ситуацій. Можливо, ви також захочете зарядити запасну батарею від розетки, коли у вас буде живлення від мережі.

Сонячні генератори, як правило, не можуть виробляти стільки енергії, скільки ви використовуєте щохвилини. Це означає, що вам потрібно буде використовувати накопичену енергію для живлення обладнання з високим попитом, наприклад, холодильника або мікрохвильової печі, і продовжувати заряджати генератор під час його роботи.

Знайдіть партнера з сонячної енергетики поблизу вас.

Ампер і потужність для сонячних генераторів

Батареї в більшості портативних сонячних генераторів зберігають від 8 000 мАг до 50 мАг або більше. Менші акумулятори пропонують достатньо заряду, щоб зарядити смартфон два-три рази. Більший може зарядити телефон 15 разів і більше. Більші батареї, ну, більші, що може спричинити проблеми зі зберіганням у маленькій квартирі. Вони також набагато дорожчі. Однак ціна на літій-іонні батареї знижується, особливо завдяки технологічному прогресу в цій галузі.

З точки зору потужності, більшості сонячних генераторів просто не вистачить потужності, щоб живити цілий будинок кондиціонером або іншим високоенергетичним обладнанням. А деякі менші сонячні моделі не мають достатньої потужності для живлення великого телевізора або комп’ютера. Тому обов’язково знайдіть час, щоб підрахувати потужність всього, що вам абсолютно необхідно для живлення в разі відключення електроенергії.

Можливо, має сенс придбати два сонячних генератори, які з’єднуються для більшої потужності, або заощадити на більш потужну модель. Або ви можете використовувати сонячний генератор як перший резервний генератор, а потім доповнити його старим бензиновим генератором, якщо відключення електроенергії триватиме, поки ваша сонячна панель заряджає батарею.

Майте на увазі, що для роботи лампочки може знадобитися лише близько 60 Вт, але кавоварка або гриль можуть споживати 1 000-1 650 Вт. Це може означати, що вам доведеться відключати одні прилади від розетки, коли ви хочете користуватися іншими.

Наші найкращі сонячні генератори

Якщо ви налаштовані на сонячний генератор, ознайомтеся з нашими найкращими рекомендаціями нижче!

Літієва портативна електростанція Goal Zero Yeti 3000x

Основні моменти: Наш загальний переможець у категорії та найкращий великий сонячний генератор. Безшумна електростанція, що не потребує бензину та забезпечує 3500 Вт імпульсної/стартової потужності.

Goal Zero Yeti 3000x з першого погляду

Потужність 3,075 W
Інвертор Так
Час роботи при повному навантаженні 3,075 ват-годин (може забезпечити роботу холодильника протягом 40 годин)
Час повного заряду від розетки 25 годин / 14 годин
Вага 78 фунтів. (35.4 кг)

Літієва портативна електростанція Goal Zero Yeti 3000x є оновленням знятої з виробництва моделі 3000 і тепер включає інвертор змінного струму потужністю 2000 Вт. Ця безшумна електростанція, що не потребує бензину, має пускову потужність 3500 Вт і робочу потужність 1500 Вт, підтримує мобільний додаток Wi-Fi, має сім універсальних варіантів портів, включаючи швидку зарядку 60 Вт USB-C Power Delivery, кілька портів USB-A, регульовану напругу 12 В і два порти змінного струму 120 В. Це означає, що ви можете використовувати електроінструменти, холодильник, електровелосипед, ноутбук, телефон тощо, не турбуючись про те, що перепади напруги зіпсують ваше чутливе обладнання.

Коротше кажучи, Yeti 3000x. це найкращий варіант, якщо ви шукаєте найбільш екологічний генератор, який зможе пережити відключення електроенергії. Якщо ви вагаєтесь щодо сонячного генератора, Yeti робить все надзвичайно простим. Це найкращий варіант plug and play.

Літієва портативна електростанція Goal Zero Yeti 3000x. це інверторний генератор, що означає, що ваша чутлива електроніка захищена від стрибків напруги. Він зберігає 3 075 ват-годин у змінному літієвому акумуляторному блоці з різноманітними потужними виходами, здатними забезпечити роботу 10 пристроїв одночасно.

Ваша літієва портативна електростанція Yeti 3000x може зарядити ваш смартфон більше 253 разів, ноутбук. 61 раз, повнорозмірний холодильник. близько 55 годин, а 42-дюймовий телевізор. 31 годину.

Цей генератор може живити більшість холодильників, блендерів, дренажних насосів, портативних обігрівачів, мікрохвильових печей, болотних охолоджувачів, інструментів, а також телевізор, радіо, ноутбук та інші пристрої, хоча і не всі одночасно або протягом декількох тижнів поспіль. Панель управління (зі зручним екраном з підсвічуванням) дозволяє легко побачити, скільки енергії ви використовуєте; скільки енергії генерується сонячними панелями або іншими джерелами; і скільки енергії у вас залишилося для використання. Були деякі нарікання на те, що панель управління не зовсім точна, але прекрасна річ у цьому типі генератора полягає в тому, що прошивку можна легко оновити, коли компанія виправляє помилки, що вони, здається, роблять досить швидко.

Літій-іонний акумулятор має вбудовану систему захисту від перезарядки, перевантаження по струму та короткого замикання. Він укладений у водонепроникний корпус, який захищає його від атмосферних впливів, а також дозволяє замінити акумулятор, що додає генератору довговічності та додаткової екологічності. Goal Zero Yeti Lithium 3000x також має вдосконалену систему охолодження для регулювання температури всієї системи.

Yeti 3000x повністю заряджається за 14 годин за допомогою настінного зарядного пристрою змінного струму потужністю 230 Вт, що входить до комплекту. Або заряджайте його за 25 годин від звичайної розетки змінного струму. Якщо ви рятуєтеся від зомбі-апокаліпсису, ви також можете підзарядитися на ходу, завдяки вбудованому в Yeti 3000 модулю MPPT, який працює з окремими сонячними панелями, щоб підзарядитися всього за 6 годин повного сонця. Мені це здається надзвичайно швидким, якщо тільки ви не використовуєте сонячну батарею потужністю 800 Вт. Сонячна панель потужністю 100 Вт, ймовірно, буде заряджатися близько 48 годин, що, майте на увазі, означає 48 годин сонця, а не тільки два дні (де багато з цих годин темно, якщо тільки ви не живете на Юконі влітку). Реально, вам може знадобитися цілий тиждень сонця, щоб повністю зарядити цього звіра.

Після заряджання батареї вам потрібно буде лише постійно поповнювати запас заряду. Вкрай малоймовірно, що ви витратите всю накопичену енергію, якщо тільки ви не ховаєтеся в печері або не станеться катаклізм, який заблокує сонце. (Насправді, цей бездимний генератор був би ідеальним для печери.)

Батарея буде тримати заряд протягом 10-12 місяців, що робить цей генератор чудовим вибором для надзвичайних ситуацій. Виробники стверджують, що повністю заряджений Goal Zero Yeti 3000x Lithium може забезпечити роботу холодильника протягом приблизно 55 годин, тоді як бензиновий генератор потужністю 2000 Вт, що пропонує приблизно таку ж робочу потужність, буде живити той самий холодильник лише 6 годин на одному баку бензину.

Оскільки генератор Yeti 3000x забезпечує наскрізну потужність, його можна заряджати під час роботи, щоб продовжити час роботи. Він важить менше, ніж більшість еквівалентних газових генераторів, коли вони заповнені газом, і займає приблизно стільки ж місця (15.25 x 10.23 x 13.6 дюймів або 38.74 x 25.98 x 34.54 см). Він також поставляється зі знімним візком, що дозволяє легко переміщати його, в тому числі брати з собою в дорогу для кемпінгу або відпочинку на природі.

Однак слід зазначити, що сонячні генератори вимагають робочої температури вище нуля (32-104 F або 0-40 C). В іншому випадку батареї швидко розрядяться. На щастя, оскільки цей генератор не виділяє диму і працює безшумно, ви можете безпечно тримати його в приміщенні.

І, оскільки в цій штуці немає двигуна, вам не потрібно платити за паливо або турбуватися про безладне технічне обслуговування. Це ідеальні генератори для людей, які ніколи не думали, що їм знадобиться генератор або що вони захочуть його мати.

Ви також можете підключитися до генератора за допомогою смартфона і використовувати безкоштовний додаток Goal Zero Yeti App, щоб перевіряти рівень заряду батареї, вмикати і вимикати порти і навіть оновлювати прошивку. Насправді, вам може знадобитися зламати споживання електроенергії, навіть коли не відбувається відключення електроенергії! Ви можете, наприклад, підключити сонячні панелі на сонячному балконі, щоб заряджати Yeti 3000, поки ви цілий день на роботі, і підключити кондиціонер, але не вмикати порт. Потім, приблизно за годину до того, як ви повернетесь додому, дистанційно активуйте порт електростанції для кондиціонера і забирайте всю цю чудову безкоштовну енергію, яку ви заробили, таким чином знижуючи свої рахунки за електроенергію.

Goal Zero люблять робити речі дійсно простими, що я дуже ціную. Таким чином, ви можете швидко підключити цей генератор до чогось на кшталт Goal Zero Boulder 100 Briefcase (Переглянути на Amazon), монокристалічної сонячної панелі потужністю 100 Вт, або заощадити 50 доларів, відмовившись від зручної функції кейса і придбавши більш стаціонарну панель (Переглянути на Amazon). Дійсно, встановивши вісім таких генераторів, ви зможете повністю зарядити свій Yeti 3000 приблизно за шість годин на повному сонці.

А якщо вам потрібно ще більше потужності, Goal Zero щойно додали нову модель до своєї лінійки: Yeti 6000x (Переглянути на Amazon).

Сонячний інверторний зарядний пристрій потужністю 500 Вт

сонячний, інверторний, зарядний, пристрій, потужністю

Інверторний зарядний пристрій HF3500 Solar поєднує в собі інвертор, зарядний пристрій для сонячних батарей MPPT Solar і перемикач в одну повну систему.

Інвертор/зарядний пристрій заряджає домашні акумулятори, коли доступне живлення змінного струму. Він також дозволяє пропускати будь-яку додаткову потужність змінного струму та живити наступні навантаження змінного струму, такі як телевізор або мікрохвильова піч.

При відключенні змінного струму пристрій перетворює енергію постійного струму акумулятора в змінний струм.

Низькочастотний інвертор ZHCSolar 3500 Вт чистого синусоїдального низькочастотного інвертора з роздільною фазою з вбудованим зарядним пристроєм та перекидним перемикачем.

Цей інверторний зарядний пристрій ідеально підходить для середніх промислових застосувань, які залежать від доступної потужності, навіть при великих навантаженнях.

Цей потужний інверторний зарядний пристрій готовий до роботи там, де він вам потрібен. Використовуйте цей виріб для відновлюваних сонячних панелей, автономних систем, резервного живлення для бізнесу, мобільних пристроїв та аварійного резервного живлення скрізь, де використовується 100/110/120/220/230/240 вольт змінного струму.

Цей продукт також має автоматичне визначення частоти, що дозволяє користувачам працювати на частоті 50 або 60 Гц.

Цей інверторний зарядний пристрій ZHCSolar включає потужний зарядний пристрій на 55 ампер. Він може приймати будь-яке джерело змінного струму 240 В для заряджання акумуляторів, включаючи газовий або дизельний генератор або берегову електростанцію.

Інверторний зарядний пристрій потужністю 3500 Вт здатний на 7000-ватний стрибок протягом 5 секунд і може працювати на рівні 3500 Вт безперервно.

Залежно від вашого вибору, цей інвертор лише частково розряджає ваші батареї, оскільки його низьковольтне відключення підтримує напругу на рівні 20 або 21 вольт. За допомогою режиму пріоритету акумулятора ви можете налаштувати інвертор на роботу безпосередньо від системи резервного живлення акумулятора замість генератора або третинного джерела змінного струму.

Інверторний зарядний пристрій постачається з режимом енергозбереження, який пульсує кожні 30 секунд, намагаючись виявити необхідне навантаження 25 Вт або більше, перш ніж він увімкнеться. В іншому випадку інвертор буде “спати” і споживати близько пів-ампера на годину, заощаджуючи дорогоцінну резервну енергію в акумуляторах до тих пір, поки вона вам не знадобиться.

Додатковий дротовий світлодіодний або РК-пульт можна додати для швидкої та простої роботи, якщо ваш інверторний зарядний пристрій встановлений у незручному для доступу місці.

Це дозволяє експлуатувати пристрій з кабіни автомобіля або з іншого місця в будинку чи кемпінгу.

Особливості інверторного зарядного пристрою HF3500

Він застосовує повністю цифрове управління напругою і струмом з подвійним замкнутим контуром і передову технологію ШІМ, доступну в двох режимах виходу, а саме.e. вихід чистої синусоїди, байпас Utility та інверторний вихід, забезпечуючи тим самим безперебійне електроживлення.

Чотири режими зарядки є додатковими, i.e. Заряджання лише від сонячної енергії, пріоритет побутової мережі, пріоритет сонячної енергії та заряджання від побутової мережі. Технологія відстеження точки максимальної потужності (MPPT) забезпечує ефективність відстеження не менше 99.5%.

РК-дисплей зі зрозумілим інтеейсом управління представляє динамічне відображення робочих даних системи та робочого стану. 3 світлодіодні індикатори постійно показують робочий рівень системи.

Кнопка вмикання/вимикання дозволяє незалежно контролювати вихід змінного струму, зменшуючи непотрібні втрати, не впливаючи на зарядку фотоелектричних батарей або батарей від електромережі.

Інтелектуальне управління вентилятором зі змінною швидкістю збільшує термін служби вентилятора, одночасно вирішуючи проблему внутрішнього розсіювання тепла в машині.

Фотоелектрична батарея може активувати літієву батарею, і, крім того, блок живлення може запустити допоміжне джерело живлення машини, щоб гарантувати, що блок живлення може вчасно заряджати батарею при втраті напруги. Коли підключено лише фотоелектричні модулі без входу акумулятора, максимальне навантаження може становити половину номінальної потужності.

Покращення захисту від ненормальних умов, щоб гарантувати, що машина не буде пошкоджена через неправильне підключення та навантаження.

Технічні характеристики інверторного зарядного пристрою HF3500

Вихід змінного струму Безперервна вихідна потужність від.10 ° C до 45 ° C: 3500VA/3500W (Якщо потужність побутового приладу перевищує межу при певній температурі навколишнього середовища, вихід інвертора буде вимкнено, і з’явиться нагадування про захист від перегріву).)

Безперервна вихідна потужність при температурі 46 ° C ~ 55 ° C: 3000VA/3000W

Безперервна вихідна потужність від 56°C до 65°C: 2500VA/2500W

Номінальна частота: 50 Гц/60 Гц (автоматична ідентифікація)

Форма вихідного сигналу: Однофазна синусоїда (THD3%) Лінійне навантаження

Пікова потужність: 7KVA, тривалість 5s

Вхід для акумулятора

Тип акумулятора: Свинцево-кислотна батарея, літієва батарея (коли літієва батарея захищена від низької напруги, інвертор може активувати літієву батарею)

Номінальна напруга акумулятора: 48 В

Точка сигналізації низької напруги акумулятора: 44В

Точка відключення при низькій напрузі акумулятора: 42В

Точка захисту від перенапруги акумулятора: 60В

Максимальна ефективність розряду акумулятора: 92

Байпас електромережі

Діапазон робочої напруги мережевого зарядного пристрою: 100-140Vac

Мережевий зарядний пристрій максимальний зарядний струм: 10А/20А (опція)

Параметри фотоелектричного входу

Рекомендовано: три компоненти (250Вт-310Вт), один ланцюжок, чотири групи послідовно і паралельно.

Максимальна напруга відкритого контуру фотоелектричної батареї: 145 В постійного струму

Діапазон напруги MPPT 60-115В постійного струму

Максимальний струм зарядки: 50А

Максимальна потужність зарядки: 2880 Вт

Метод розсіювання тепла: Інтелектуальний вентилятор з регулюванням швидкості

Інтеейс зв’язку: RS485, USB

Додаткові деталі: Модуль Bluetooth

Робоча температура:.10°C ~ 65°C

Температура зберігання:.20°C ~ 60°C

Робоча вологість: 20 ~ 90%, без конденсату

довжина х ширина х висота: 495мм358мм111мм

Сонячні генератори AllPowers Monster Pro: Monster Pro і Pro з LFP акумуляторними батареями на 3500 Вт-год і 5000 Вт-год

сонячний, інверторний, зарядний, пристрій, потужністю

AllPowers представила свої великі портативні сонячні домашні резервні станції на Indiegogo. Сонячні генератори AllPowers Monster Pro випускаються в двох варіантах: Monster Pro і Monster Pro Plus. Ці дві потужні електростанції з можливістю розширення. це пристрої потужністю 3500 Вт-год і 5000 Вт-год з довговічними акумуляторами LifePO4.

Обидва пристрої мають однакові інвертори потужністю 3500 Вт/7000 Вт та п’ять розеток змінного струму. Крім того, вони оснащені сонячним входом 2000 Вт Max MPPT і входом змінного струму 2000 Вт. Вони мають однаковий розмір і стиль, але під капотом у вас є акумуляторні батареї різної ємності. Обидва пристрої можна розширити за допомогою акумуляторів Smart Extra до більшої ємності.

Звичайно, з електростанціями Monster Pro, AllPowers зможе кинути величезний виклик великим машинам від таких виробників, як EcoFlow і Bluetti. Як бачите, Delta Pro і EP500. це дві потужні системи резервного живлення для дому, а AllPowers Monsters мають явну перевагу над ними за багатьма параметрами.

СОНЯЧНІ ГЕНЕРАТОРИ ALLPOWERS MONSTER PRO

 • Сонячні домашні акумуляторні екосистеми потужністю 3500 Вт/год та 5000 Вт/год.
 • Потужні інвертори 3500-7000 Вт з п’ятьма розетками змінного струму.
 • Можливість розширення до 80 кВт-год та 56 кВт-год.
 • 2000 Вт сонячної енергії та 2000 Вт змінного струму для швидкого заряджання.
 • Wi-Fi, Bluetooth та дротова система резервного живлення.
 • 11 зарядних розеток з декількома розетками змінного струму.
 • Розумна домашня панель, сонячна панель та додаткові акумулятори.

Сонячні генератори AllPowers Monster Pro

AllPowers Monster Pro. це серія надпотужних домашніх систем резервного живлення з інвертором потужністю 3500 Вт і піковою потужністю 7000 Вт. Обидва варіанти мають однаковий дизайн і зарядні розетки, включаючи п’ять розеток змінного струму. Але вони оснащені LFP акумуляторами різної ємності. 3500 Вт-год та 5000 Вт-год для Monster Pro та Pro Plus відповідно.

Цікаво, що обидва варіанти мають окремі додаткові акумуляторні модулі з такою ж потужністю, як і їхні материнські продукти. Звичайно, ви можете підключити кілька додаткових акумуляторів Smart, щоб збільшити їхню ємність до більшого рівня. Таким чином, Monster Pro можна розширити до 56 кВт-год, а Pro Plus. до 80 кВт-год.

Елегантні та міцні електростанції мають до 11 зарядних розеток з п’ятьма розетками змінного струму. Завдяки більш високій вихідній потужності змінного струму ви можете використовувати їх для живлення важких приладів, таких як кондиціонери, пральні машини, мікрохвильові печі та інші, в різних умовах на відкритому повітрі.

AllPowers Monsters також мають вищу швидкість заряджання. Завдяки входу MPPT потужністю 2000 Вт і входу змінного струму потужністю 2000 Вт ви можете зарядити машини за кілька годин під сонцем або від розетки. Окрім сонячних панелей та розеток змінного струму, вони також можуть заряджатися від інших джерел, таких як електромобільні станції, вітрогенератори, гаражі тощо.

Зарядні розетки Monster Pro

Що стосується розеток для заряджання, то Monster Pro має цілих 11 варіантів. Вони включають п’ять розеток змінного струму потужністю 3500 Вт, які містять чотири блоки по 20 А і один блок на 30 А.

Інші варіанти зарядки електростанцій включають пару портів Type-C, чотири порти USB-A та автомобільний зарядний пристрій на 12 В. Пристрої також оснащені поворотним перемикачем і TFT-дисплеєм.

Розумна домашня панель

Завдяки панелі “Розумний дім” ви можете об’єднати два пристрої Monster Pros, щоб подвоїти потужність інвертора та ємність накопичувача. Таким чином, ви можете просто перетворити два Monster Pro на колосальну домашню станцію резервного живлення потужністю 7000 Вт/240 Вт і безпечно працювати з вісьмома домашніми ланцюгами.

Способи зарядки Monster Pro

Ви можете заряджати надпотужні Monster Pros від різних джерел, таких як сонячні, вітрові турбіни, розетки, автомобільні зарядні пристрої тощо.

Завдяки комбінації входів для зарядки від сонячної батареї потужністю 2000 Вт і змінного струму потужністю 2000 Вт, ви можете повністю зарядити його з нуля до 100% всього за 1 хвилину.5 годин.

Якщо ви перебуваєте в русі, ви можете покластися на мережі зарядних станцій для електромобілів, які заряджають станції зі швидкістю 3000 Вт.

Сумісний сонячний зарядний пристрій

Ви можете використовувати будь-яку сонячну установку для заряджання Monster Pro. Якщо у вас є сонячна батарея потужністю 2000 Вт, ви можете повністю зарядити пристрої всього за 2.5 годин під яскравим сонцем.

AllPowers пропонує власний 200-ватний складаний сонячний зарядний пристрій для потужних сонячних електростанцій. Це високоміцний, водонепроникний сонячний зарядний пристрій з високою ефективністю перетворення.

Виготовлене з оксфордської тканини, ви можете використовувати чотиришарове полотно в суворих умовах на відкритому повітрі. Вона має складну конструкцію та міцні підставки, щоб ви могли розмістити її в будь-якому місці, щоб найкраще ловити сонячне світло.

Заключні думки

Це був наш погляд на сонячні генератори AllPowers Monster Pro. Обидва варіанти Monster Pro є неймовірними продуктами у своєму роді. Рання ціна на Monster Pro починається від 2999 грн. За посиланням ви можете оформити попереднє замовлення на важкі машини, які бренд планує почати надсилати бекерам до серпня 2022 року.

Вахід Ві. штатний блогер, який захоплюється автономними та стійкими енергетичними системами і є експертом у дослідженні та вивченні нових тем, перевірці фактів та викладенні речей простою мовою. Як завзятий спостерігач за світовим ринком автономних джерел енергії та акумуляторів, він дуже радий поділитися з вами останніми тенденціями, свіжими продуктами та іншими подіями на ринках. #Контактний email @ veevahid@gmail.com. LinkedIn. Повний профіль блогу.

Найкращий портативний сонячний генератор для кемпінгу, автофургонів Van Life

Вам потрібна електрика у вашому кемпері для роботи ваших приладів. Холодильник на 12 В, кілька невеликих пристроїв і, можливо, вентиляційний отвір на даху зроблять життя у фургоні комфортнішим.

Але електрична установка в кемпері або будинку на колесах є важливою частиною будь-якого проекту з переобладнання кемпера. І якщо ви вперше пробуєте життя у фургоні чи автокемпінгу, це велика інвестиція.

Якщо ви не хочете займатися повною електричною системою кемпера, портативний сонячний генератор є ідеальним рішенням.

Вам не потрібен досвід роботи з електрикою, а налаштування. це вітерець. Ви будете мати енергію цілий день, незалежно від того, де ви знаходитесь.

У цьому посібнику ми допоможемо вам вибрати найкращий портативний сонячний генератор для кемпінгу, життя у фургоні та RVing.

Коли ви переходите за посиланнями на різних продавців на цьому сайті та здійснюєте покупку, це може призвести до того, що цей сайт заробляє комісію. Як партнери Amazon, ми заробляємо на кваліфікованих покупках. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте нашу сторінку розкриття інформації.

З першого погляду: Найкращі портативні сонячні генератори для кемпінгу

сонячний, інверторний, зарядний, пристрій, потужністю
1. Jackery Explorer 1000. найкращий сонячний генератор для кемпінгу ПЕРЕВІРТЕ ЦІНУ
сонячний, інверторний, зарядний, пристрій, потужністю
2. Renogy PHOENIX 300. найкращий невеликий портативний сонячний генератор ПЕРЕВІРТЕ ЦІНУ
3. Goal Zero Yeti 6000X. найкращий резервний сонячний генератор ПЕРЕВІРТЕ ЦІНУ
сонячний, інверторний, зарядний, пристрій, потужністю
4. Anker 521. найкращий бюджетний сонячний генератор ПЕРЕВІРТЕ ЦІНУ

Що таке портативний сонячний генератор і як він працює?

Загальний термін “сонячний генератор” вводить в оману, оскільки вони насправді нічого не генерують.

Традиційний паливний генератор для автофургонів перетворює механічну енергію в електричну за допомогою двигуна та генератора змінного струму.

Але сонячний генератор просто зберігає енергію, вироблену сонячними панелями, і регулюється контролером сонячного заряду. Це робить їх трохи більше схожими на батарею, ніж на генератор. Можливо, саме тому їх часто називають портативними сонячними електростанціями.

Незважаючи на плутанину в назвах, сонячний генератор забезпечує абсолютно чисте, стійке джерело енергії, яке ідеально підходить для кемперів, автофургонів та кемпінгів.

Сонячні генератори об’єднують всі компоненти електричної системи кемпера в одному блоці.

Детальнішу інформацію про окремі компоненти можна знайти в нашому вступі до електричних компонентів для кемперів. Таким чином, портативний сонячний генератор включає в себе

 • Акумулятор. для зберігання енергії, щоб ви могли використовувати її пізніше, коли вона не заряджається. зазвичай це літієві або свинцево-кислотні акумулятори
 • Зарядний пристрій. для зарядки акумулятора від електромережі
 • Контролер заряду. для регулювання енергії, виробленої сонячними панелями, щоб вона могла безпечно заряджати акумулятор
 • Кабельні дроти. тому вам не потрібно підключати всі компоненти
 • Інвертор. щоб ви могли заряджати побутові прилади, які використовують електроенергію змінного струму, наприклад, 110 В або 240 В
 • Монітор заряду акумулятора. щоб ви могли перевірити стан його зарядки

У нас є докладні статті про всі ці окремі компоненти, якщо ви хочете отримати більше інформації.

Очевидним компонентом, який не входить до складу сонячного генератора, є сонячні панелі, що є ще однією причиною того, що слово “генератор” вводить в оману.

До нього потрібно буде придбати портативну сонячну панель.

Плюси і мінуси портативних сонячних генераторів

Використання сонячного генератора має кілька переваг. Однією з найважливіших переваг є те, що вони забезпечують чисту енергію і є повністю екологічно чистими. Це значна перевага перед альтернативами, такими як газові генератори.

Вони також, як правило, відносно дешеві в обслуговуванні, оскільки вам не потрібно купувати паливо для них. Вони, як правило, дуже універсальні, тому ви можете використовувати їх з широким спектром приладів за різних обставин.

Вони також абсолютно безшумні, тому не заважатимуть ні вам, ні вашим сусідам по кемпінгу!

Існують деякі потенційні недоліки використання сонячних електрогенераторів, які ви також повинні враховувати. Вони мають досить високі початкові витрати, але оскільки їх поточні витрати на обслуговування низькі, вони є хорошим довгостроковим вибором.

Вони також можуть заряджатися довго, хоча технічні вдосконалення збільшили швидкість зарядки для багатьох сонячних генераторів.

Сонячні генератори можуть забезпечити лише обмежену кількість енергії, тому вам потрібно переконатися, що ваша сонячна установка буде достатньою для задоволення ваших потреб в енергії для кожної поїздки.

На що звернути увагу в генераторі на сонячних батареях

Оскільки сонячні генератори забезпечують обмежену кількість енергії, важливо розрахувати, скільки вам потрібно для походу.

На ринку існує широкий вибір варіантів. Ви можете віддати перевагу портативності та доступності, вибравши кілька бюджетних варіантів, або вибрати більшу і потужнішу модель.

Деякі сонячні електростанції навіть достатньо потужні, щоб використовувати їх як резервне джерело живлення для вашого будинку в разі відключення електроенергії.

У цьому розділі ви дізнаєтесь про важливі фактори, які слід враховувати при виборі правильного сонячного електрогенератора.

Потужність перенапруги

Потужність перенапруги є важливим фактором, який слід враховувати при покупці сонячного електрогенератора.

Це максимальний рівень імпульсного струму, з яким пристрій може впоратися за один раз. Якщо ця ємність буде перевищена, ваш генератор і будь-які прилади, які він підтримує, можуть вийти з ладу.

Пускова потужність, або пікова потужність, вказує на максимальну потужність, яку сонячний генератор може видати за короткий проміжок часу. Деякі прилади, такі як кондиціонери та холодильники, потребують багато енергії для початку роботи, а потім споживають менше енергії для продовження роботи.

Перевірте попит на перенапругу пристроїв, які ви будете одночасно ставити на сонячний генератор, щоб визначити, яка потужність перенапруги вам потрібна.

Оскільки перевищення потужності перенапруги може бути небезпечним, ви повинні вибрати пристрій з відповідною потужністю перенапруги.

Ємність акумулятора

Сонячні електростанції регулюють і зберігають енергію, вироблену сонячними панелями. Оскільки ви, ймовірно, захочете використовувати електроенергію після заходу сонця, ємність накопичувача має вирішальне значення при оцінці ваших потреб.

Якщо ємність накопичувача замала, у вас може не вистачити енергії, коли вона вам найбільше потрібна; завелика. і ви купите більший і дорожчий пристрій, ніж вам потрібно.

Ємність зберігання значно відрізняється між сонячними електрогенераторами. Обсяг необхідного накопичувача буде залежати від того, в якій ситуації ви будете використовувати електростанцію, скільки приладів вам потрібно буде заряджати, і наскільки ці прилади вимогливі до електроенергії.

Переконайтеся, що ви вибрали сонячний електрогенератор з достатньою ємністю, щоб задовольнити ваші потреби.

Сумісні прилади

Сонячні електрогенератори можуть заряджати широкий спектр приладів. Стандартні кухонні прилади, електронні пристрої, такі як телефони та ноутбуки, а також основне медичне обладнання, таке як апарати CPAP, можуть заряджатися за допомогою сонячної енергії.

Навіть великі предмети, такі як холодильники, можуть використовувати сонячну енергію, якщо генератор досить потужний.

Ви повинні мати чітке уявлення про те, які пристрої вам потрібно буде заряджати, перш ніж вибирати генератор. Таким чином, ви можете переконатися, що обраний вами сонячний генератор буде справлятися з поставленими завданнями.

Фізичні розміри Вага

Переносні сонячні генератори бувають різних форм і розмірів. Загалом, чим потужніший генератор, тим більшими будуть його габарити.

Ви повинні збалансувати свою потребу в енергії з рівнем портативності, який вам потрібен.

Деякі з найпотужніших варіантів, розглянутих тут, є портативними, але вимагають важкого підйому і багато місця для зберігання.

Деякі з тих, що мають меншу потужність, можна переносити дуже легко. Розрахуйте, скільки енергії вам потрібно, і виберіть генератор, який зможе її забезпечити, і при цьому його можна буде комфортно транспортувати.

Інші особливості, на які слід звернути увагу

 • Типи сонячних панелей. якщо вони входять до комплекту генератора
 • Тип акумулятора. обирайте літієву батарею, оскільки AGM використовують застарілу технологію акумуляторів
 • Монітор заряду акумулятора. РК-екран допомагає відстежувати стан акумулятора, включаючи використання, зарядку та рівень заряду акумулятора
 • Тип контролера заряду (ШІМ або MPPT). контролер MPPT набагато ефективніший, ніж ШІМ
 • Розмір інвертора. важливий при визначенні того, які прилади змінного струму ви можете використовувати одночасно
 • Змінні батареї. деякі сонячні контролери заряду мають змінні батареї на випадок, якщо в майбутньому щось піде не так
 • Водонепроникність. водонепроникні або, принаймні, стійкі до атмосферних впливів сонячні генератори ідеально підходять для туристів, яким доведеться використовувати пристрій на відкритому повітрі

Як зарядити портативний сонячний генератор

Коли ви живете поза мережею, ви можете заряджати портативний сонячний генератор за допомогою сонячних панелей та сонячного світла. Це надійний і екологічно чистий варіант, хоча він вимагає постійного перебування на сонці.

Ознайомтеся з нашою статтею про портативні сонячні панелі, яка допоможе вам вибрати найкращий варіант для вашої установки.

Якщо ви вдома або в кемпінгу, ви можете заряджати сонячний генератор через стандартну розетку або розетку в кемпінгу. Більшість портативних сонячних генераторів у нашому списку мають з’єднувальні кабелі.

Деякі сонячні електростанції можна заряджати від розетки 12 В постійного струму, наприклад, від старого прикурювача у вашому автомобілі.

Краще не повністю покладатися на них, оскільки для повної зарядки генератора потрібен час. Вони також використовують енергію від стартерної батареї кемпера, тому, якщо двигун не працює, вона, ймовірно, розрядиться досить швидко.

Швидкість зарядки сонячних генераторів

Сонячні генератори, як правило, можуть бути повністю заряджені протягом максимум 48 годин. Однак швидкість заряджання за цей час може суттєво відрізнятися.

Деякі з найпотужніших генераторів все ще можуть бути повністю заряджені протягом декількох годин за допомогою сонячних панелей, розроблених спеціально для роботи разом з ними. Однак ці панелі часто продаються окремо.

Покладання на сонячну зарядку також означає, що вам знадобиться значний вплив сонця протягом усього часу зарядки, що може бути ненадійним. Час заряджання може значно відрізнятися між розетками та сонячними панелями.

Технологічні та конструктивні вдосконалення означають, що ви можете розраховувати на те, що хороший сонячний генератор буде повністю заряджений протягом доби, а при правильному обладнанні. навіть швидше.

Час зарядки. важливий фактор, який слід враховувати при виборі правильного генератора для вашого способу життя.

Який розмір сонячного генератора вам потрібен?

Розмір сонячного генератора, який вам потрібен, повністю залежить від того, як ви збираєтеся його використовувати. Важливими є такі фактори, як предмети, які ви будете використовувати для живлення, загальна сонячна установка та тип подорожі, для якої ви будете її використовувати.

Вам потрібно визначити щоденне споживання енергії та необхідну потужність.

Наш сонячний калькулятор для автофургонів допоможе вам визначити розмір необхідного вам генератора. Відповідаючи на ці питання, ви отримаєте повне уявлення про тип і розмір сонячного генератора, який вам потрібен.

Скільки енергії потрібно сонячному генератору для підзарядки?

Кількість енергії, необхідної для підзарядки сонячного генератора, залежить від деяких факторів, пов’язаних з його потужністю, розміром і технічними характеристиками.

Ви можете скористатися нашим сонячним калькулятором для автофургонів, щоб визначити, скільки часу знадобиться вашому сонячному генератору для підзарядки.

Кращі універсальні сонячні генератори для кемпінгу

1. Портативна електростанція Jackery Explorer 1000

сонячний, інверторний, зарядний, пристрій, потужністю

Портативна електростанція Jackery Explorer 1000 є чимось середнім між більш потужними, дорогими варіантами та меншими моделями, для яких пріоритетом є портативність.

Це потужна станція з номінальною потужністю 1000 Вт і перенапругою 2000 Вт. Він також має літієву батарею ємністю 1002 Вт-год. Він має кілька розеток для задоволення потреб декількох потужних приладів.

Для потужної станції Explorer 1000 також є досить портативним варіантом для ситуацій, коли вам знадобиться значна потужність.

Важить 22 фунти, має зручну ручку та міцну конструкцію. Він пропонує широкий спектр варіантів зарядки.

Explorer 1000 оснащений РК-дисплеєм, на якому відображається інформація про заряд, розряд і час роботи акумулятора.

Заряджається від сонячної панелі, розетки, автомобільної розетки на 12 В або електрогенератора. Explorer 1000 використовує вбудований MPPT для максимальної ефективності.

Використання двох панелей Jackery Solar Saga потужністю 100 Вт дозволяє зарядити Explorer 1000 приблизно за вісім годин. Тільки використання одного займе близько сімнадцяти годин. Ці панелі продаються окремо.

В цілому, Explorer 1000 є ефективним, надійним і відносно доступним варіантом.

Jackery також пропонує моделі Explorer 500 та Explorer 1500 як опції по обидва боки від Explorer 1000 з багатьма схожими функціями.

2. Портативна електростанція Goal Zero Yeti 1500X

Портативна електростанція Goal Zero Yeti 1500X є найпопулярнішою великою електростанцією Yeti.

Вона поставляється з потужним інвертором змінного струму на 2000 Вт, що дозволяє підключати її до всього, що можна заряджати від розетки.

Приблизно за 2 000 доларів це хороший варіант для людей зі значними потребами в енергії та великим бюджетом. Він також відносно портативний і легко зберігається завдяки своїм розмірам.

У моделі 1500X використовується легка літій-іонна батарея для надійної, чистої енергії, яку можна використовувати поза мережею.

Інвертор змінного струму потужністю 2000 Вт з перенапругою 3500 Вт дозволяє працювати з декількома пристроями з високими вимогами до потужності.

Він пропонує широкий спектр портів змінного струму, щоб надати вам кілька варіантів подачі живлення. Він також має вбудований контролер заряду MPPT, щоб максимізувати ефективність вашої сонячної зарядки.

Ви можете використовувати додаток Yeti App 3.0 для дистанційного керування електростанцією. Ви можете використовувати його для моніторингу енергоспоживання, оптимізації часу автономної роботи та зміни налаштувань. Це дійсно корисний інструмент для використання електростанції на відкритому повітрі.

Ви можете заряджати 1500X від сонячних панелей, через розетку або в автомобілі за допомогою кабелю на 12 В.

Якщо ви плануєте використовувати електростанцію під час подорожей або кемпінгу, зарядка електростанції від сонячних панелей. чудовий варіант, який дозволить вам одночасно працювати з декількома пристроями з високим споживанням енергії.

Ви також можете використовувати портативну електростанцію Yeti 1500X як резервне джерело живлення для вашого будинку, використовуючи комплект для домашньої інтеграції Yeti Home Integration Kit.

Загалом, 1500X є чудовим варіантом для користувачів з регулярними, значними потребами в енергії та відносно високим бюджетом.

Якщо ви шукаєте менш дорогий варіант з багатьма тими ж функціями, Yeti 500X також є чудовим варіантом.

Найкращі малі сонячні генератори

Renogy PHOENIX 300

сонячний, інверторний, зарядний, пристрій, потужністю

Renogy PHOENIX 300 може обробляти до 300 Вт сонячної енергії з ємністю зберігання 337 Вт.

Він забезпечує різні варіанти виходу для різних пристроїв, включаючи будь-який USB або пристрій змінного струму потужністю до 300 Вт. Деякі користувачі вважають, що важкі прилади розряджають PHOENIX досить швидко.

PHOENIX має зручний РК-дисплей і вбудований ліхтарик.

PHOENIX легкий і портативний, важить 6 кг.4 фунти. Її можна заряджати за допомогою сонячних панелей, розетки змінного струму та вхідного порту 12 В постійного струму, тому ви можете заряджати її від прикурювача вашого автомобіля. Це робить його ідеальним для автокемпінгу або поїздок з наметом на вихідні.

Літій-іонний акумулятор витримує до 1000 циклів заряджання/розряджання, тому він точно прослужить багато років.

Якщо ви готові інвестувати в 100-ватну сонячну валізу Renogy, вона може значно збільшити час заряджання PHOENIX і забезпечити сталий метод заряджання, коли ви перебуваєте в кемпінгу поза мережею. Комбінація методів зарядки дозволяє повністю зарядити PHOENIX менш ніж за 4 години.

Хоча PHOENIX не такий потужний, як деякі альтернативи, це все ще надійний варіант у пристойному ціновому діапазоні. Це наш найкращий вибір серед усіх варіантів невеликих кемпінгових сонячних генераторів, і вам буде важко помилитися з ним.

Введіть код купона MowgliAdventures для отримання 10% знижки в Renogy.com

4. Сонячний генератор Jackery Explorer 240

сонячний, інверторний, зарядний, пристрій, потужністю

Jackery Explorer. одна з найпопулярніших портативних електростанцій на ринку. Вона розроблена з міцним корпусом і декількома портами, але залишається компактною і відносно легкою при вазі 6.6 фунтів.

При ціні менше 200 доларів це відмінний варіант для людей, які хочуть поставити на перше місце портативність і можливість зберігання. Звичайно, він забезпечує значно меншу потужність, ніж деякі з більш дорогих варіантів. Однак, це все ще надійний варіант для коротких поїздок.

Незважаючи на свою портативність, він все ще має солідну потужність 200 Вт і оснащений літій-іонним акумулятором на 240 Вт-год.

Він оснащений інвертором чистої синусоїди з розеткою змінного струму і може заряджатися за допомогою сонячних панелей, розетки або автомобільної розетки на 12 В.

Explorer 240 оснащена системою управління акумулятором, що забезпечує захист від короткого замикання, контроль напруги та інші корисні інструменти. Він також має чіткий РК-дисплей.

Explorer 240 використовує вбудовану функцію відстеження точки максимальної потужності (MPPT) для підвищення ефективності підзарядки. Він може повністю зарядитися приблизно за десять годин, використовуючи сонячну енергію при повному сонячному опроміненні та сонячну панель потужністю 50 Вт.

Jackery також пропонують сонячні панелі, але вони продаються окремо.

Якщо ви шукаєте ефективну, портативну та дуже доступну електростанцію, Explorer 240. чудовий варіант.

Хоча він може не забезпечити всю енергію, необхідну для тривалих подорожей, це чудовий варіант для коротких подорожей.

Якщо ви шукаєте щось зі схожими характеристиками, але з більшою потужністю або альтернативу за трохи нижчою ціною, Jackery також пропонує моделі Explorer 160 та Explorer 300.

5. Портативний електрогенератор Goal Zero Yeti 150

Портативна електростанція Goal Zero Yeti. популярний варіант. Приблизно 200 і вагою 12 фунтів, він доступний за ціною і досить портативний.

Він забезпечує респектабельну потужність 168 Вт-год і має річну гарантію.

Yeti 150x можна заряджати за допомогою сонячних панелей, розетки або автомобільного порту 12 В. Використовуючи будь-який з цих варіантів, ви зможете повністю зарядити його протягом дванадцяти годин. Пакети сонячних панелей Goal Zero продаються окремо.

Goal Zero Yeti 150X. це надійний варіант, який забезпечує хорошу потужність за доступною ціною. Швидко заряджається і добре тримає заряд. Вона не така портативна, як деякі інші подібні варіанти.

Для людей, які шукають більш потужні моделі з аналогічними характеристиками, Goal Zero також пропонує моделі 200X та 500X.

Найкращі резервні сонячні генератори

Нижче наведені деякі з найкращих резервних сонячних генераторів на ринку. Це все потужні, дорогі варіанти, які можна використовувати для живлення великих автофургонів або в якості резервного джерела живлення для дому.

Якщо ви шукаєте генератор на сонячних батареях для кемпінгу, який може тримати вас поза мережею кілька днів поспіль, розмір цих поганих хлопців важко перевершити. Але вони важкі, тому переконайтеся, що у вас є місце у вашому автомобілі для них.

Для більш повсякденних користувачів або людей з обмеженими потребами в енергії, деякі інші варіанти, розглянуті тут, ймовірно, будуть більш підходящими.

6. Портативна електростанція Goal Zero Yeti 6000X

Портативна електростанція Goal Zero Yeti 6000X. один з найпотужніших варіантів сонячних електростанцій.

Приблизно 5,000, це також дорогий інструмент. Ви, ймовірно, будете розглядати його лише в тому випадку, якщо маєте намір широко використовувати електростанцію. наприклад, якщо ви плануєте жити повний робочий день у своєму автофургоні. Для більш повсякденних користувачів можуть бути кращими деякі інші варіанти, представлені тут.

Yeti 6000X має кілька чудових функцій. У порівнянні з попередніми моделями, інвертор змінного струму потужністю 2000 Вт з можливістю перенапруги 3500.

Він також пропонує сім варіантів портів. У ньому використовується легкий літій-іонний акумулятор, що гарантує безпечне та екологічно чисте живлення.

Він також відносно портативний і компактний, особливо для такого потужного інструменту. Ви можете зарядити його за допомогою сонячної панелі, підключивши його до стіни або в автомобілі за допомогою автомобільного зарядного кабелю Goal Zero Yeti Lithium 12V.

Однією з чудових особливостей портативних електростанцій Zero Yeti є додаток Yeti App 3.0.

Додаток дозволяє контролювати та керувати портативною електростанцією на відстані. Він повідомить вас про зміни в енергоспоживанні та допоможе вам оптимізувати час роботи акумулятора.

Goal Zero також пропонує сонячний комплект, який призначений для роботи разом з електростанціями Yeti. Вони продаються окремо.

Ви також можете використовувати портативну електростанцію Goal Yeti 6000X як резервне джерело живлення для вашого будинку, використовуючи комплект для домашньої інтеграції Yeti. Це може бути дуже корисно під час відключення електроенергії. На електростанцію надається річна гарантія.

В цілому, портативна електростанція Goal Zero Yeti 6000X. це відмінний варіант високого класу, який надає деякі дійсно корисні функції.

Його ціна означає, що це дійсно варіант лише для серйозних користувачів зі значним бюджетом, але для тих, хто належить до цієї категорії, це варто розглянути.

Якщо ви шукаєте трохи менш дорогий варіант з багатьма з тих же функцій, Goal Zero Yeti 3000X коштує близько 3 000.

Для чого потрібен сонячний генератор потужністю 3000 Вт?

Сонячний генератор потужністю 3000 Вт, безумовно, здатний живити багато різних побутових приладів. Враховуючи, що більшість ваших побутових приладів, швидше за все, не будуть мати потужність більше 1800 Вт (якщо тільки ви не почнете розглядати електроінструменти). Це означає, що сонячний генератор потужністю 3000 Вт буде здатний живити майже всі ваші побутові прилади окремо. Якщо ви хочете використовувати їх разом, вам потрібно переконатися, що сумарна передача енергії не перевищує 3000 Вт. Пам’ятайте, однак, що вам також потрібно враховувати рейтинг перенапруги вашого приладу. Тобто, короткочасний стрибок потужності при запуску. Хоча сонячний генератор потужністю 3000 Вт може мати таку номінальну потужність, він часто поставляється з номінальною потужністю перенапруги.

Різниця між 3000 Вт і 3000 Вт-год

Більшість основних брендів сонячних генераторів часто продають свої генератори, вказуючи в назві моделі або енергетичну ємність, або потужність. Наприклад, BLUETTI EP500 3000W / 5100Wh.

сонячний, інверторний, зарядний, пристрій, потужністю

Насправді, якщо ви зайдете на наш сайт, ви побачите, що всі наші продукти перераховані як з їх ємністю, так і з номінальною потужністю (як видно вище). Багато людей часто плутають W з Wh, чи це одне і те ж, чи служать вони одній меті? Відповідь. ні. Насправді вони дуже сильно відрізняються. Як ви можете бачити, багато наших моделей сонячних генераторів часто мають різну потужність та кількість ват-годин. Нижче ми пояснимо, чому.

Що таке ват?

Ват. це одиниця потужності, записана в Міжнародній системі одиниць, і дорівнює 1 джоулю в секунду або 1 кг⋅м²⋅с-³. Використовується для кількісної оцінки швидкості передачі енергії.

Що таке ват-година?

Ват-година, символізується як Wh. і є одиницею енергії, що дорівнює одному ватту потужності, що використовується протягом однієї години часу.

А як щодо ампер-години?

Більшість автомобільних акумуляторів або автономних сонячних батарей часто оцінюються за їх ємністю в ампер-годинах (Аг). Ач. це одиниця електричного заряду. Це ємність заряду акумулятора, в той час як Вт-год. це одиниця електричної енергії. Це енергетична ємність акумулятора. За бажанням ви можете перевести Аг у Вт-год за простою формулою: Енергія (у Вт-год) = ємність (в А-год) х напруга (у вольтах). Або просто Wh = Ah x V

Що може живити сонячний генератор потужністю 3000 Вт?

Коли ми говоримо про те, що може виробляти сонячний генератор потужністю 3000 Вт, пам’ятайте, що ми говоримо лише про швидкість передачі енергії. Це означає, що ми будемо знати, що він може живити, але не як довго. Щоб знати це, нам потрібно знати енергетичну ємність вбудованого акумулятора. Це дуже важливий факт, який слід враховувати при виборі розміру сонячного генератора. Тим не менш, будь ласка, перегляньте таблицю нижче, щоб дізнатися, що може виробляти сонячний генератор потужністю 3000 Вт. (Зверніть увагу, що наведена нижче таблиця люб’язно надана Climatebiz)

ТЕЛЕВІЗОР (150 ВТ) Середній холодильник/морозильна камера (150 Вт) Електроінструменти (1000 Вт) Мікрохвильова піч (1000 Вт) Пилосос (1000 Вт) Кондиціонер (1500 Вт)
300W
500W
700W
1000W
1500W
2000W
3000W

Які сонячні генератори потужністю 3000 Вт пропонує BLUETTI?

AC300

сонячний, інверторний, зарядний, пристрій, потужністю

AC300. це перший 100% модульний портативний сонячний генератор BLUETTI. Тобто, сам по собі він не зможе нічого живити, оскільки не має вбудованого акумулятора.

Однак він має потужний інвертор чистої синусоїди потужністю 3000 Вт і в поєднанні з акумуляторними батареями B300 може живити майже всі ваші побутові електроприлади.

 • 3 000 Вт інвертор змінного струму з чистою синусоїдою (6 000 Вт перенапруги)
 • Можливість розширення до 12 288 Вт-год за допомогою 4×B300
 • 7 способів підзарядки (від мережі змінного струму/сонячної батареї/автомобіля/генератора/свинцевої батареї/подвійної мережі змінного струму/сонячної батареї)
 • 2400 Вт макс. Сонячний вхід
 • 5400 Вт Макс. Швидка подвійна зарядка (сонячний адаптер змінного струму одночасно)
 • Монітор керування смарт-додатком
 • Доступне підключення 240В
 • 24/7 ДБЖ для домашнього резервування

EP500 Pro

сонячний, інверторний, зарядний, пристрій, потужністю

На відміну від AC300, EP500 Pro. це повна стаціонарна система, тобто весь пристрій можна використовувати як є для живлення. ваші побутові прилади. У ньому встановлена батарея LiFePO4 потужністю 5100 Вт-год з інвертором чистої синусоїди потужністю 3000 Вт.

 • 5100 Вт-год LiFePO4, 3500 циклів до 80% потужності
 • EP500Pro: вихідна потужність 3000 Вт чистої синусоїди
 • Пересувна електростанція
 • Режим мережевого ДБЖГнучкий режим ДБЖ (24/7)
 • Зберігання енергії поза мережею
 • Можливість одночасного заряджання декількох пристроїв
 • Гнучкий спосіб підзарядки, щоб ваш EP500 завжди був увімкнений
 • Пульт дистанційного керування додатком
 • Розумний сенсорний екран

Останні думки

Ми вважаємо за необхідне коротко розповісти про нашу модульну сонячну технологію. Тобто, наш BLUETTI AC300. Деякі з вас можуть на перший погляд запитати, навіщо купувати модульний сонячний генератор.

Чому б не мати один пристрій, який може живити всі ваші прилади, як EP500 Pro?

Хоча EP500 Pro може ідеально задовольнити ваші потреби в енергії, ви повинні пам’ятати, що енергетичні потреби кожної людини будуть відрізнятися один від одного.

Отже, які переваги має модульний сонячний генератор потужністю 3000 Вт?

Це дозволяє вам приймати зовнішні акумуляторні батареї та збільшувати їхню ємність на свій розсуд.

Це означає, що теоретично ви можете додати до x4 акумуляторних батарей B300. Це збільшить потужність ваших модульних сонячних генераторів до 12 288 Вт-год. Набагато вища потужність у порівнянні з EP500 Pro потужністю 5100 Вт-год.

На жаль, все зводиться до ваших унікальних енергетичних потреб, тому обов’язково враховуйте це, перш ніж купувати будь-який сонячний генератор.

916-658-3961 info@ecopowerit.com Реалізація # 212799552

Залишити відповідь