Сонячна панель BLUETTI SP200 200W. Сонячний генератор потужністю 200 Вт

Сонячна панель BLUETTI SP200 200 Вт

Сонячна панель не може бути повністю або частково заблокована предметами, коли вона працює, оскільки вони впливають на ефективність перетворення.

сонячна, панель, bluetti, sp200, 200w, сонячний

Завдяки монокристалічним сонячним елементам Sunpower з високою ефективністю перетворення до 23.5%, SP200 працює набагато краще, ніж звичайні монокристалічні. Це дозволяє використовувати сонячну енергію, щоб повною мірою насолоджуватися життям на природі під час кемпінгу або подорожей всією сім’єю. Крім того, ви можете принести його в будь-яке місце, оскільки він важить лише 14.3 фунти і просто вимірює 20.720.5 дюймів, коли він складений.

сонячна, панель, bluetti, sp200, 200w, сонячний

Широко сумісний з більшістю портативних електростанцій на ринку, SP200 прийняв передові ламіновані технології та матеріал покриття ETFE для продовження терміну служби. Оскільки панель має водонепроникність IP54, вона може витримати багато погодних умов. Таким чином, ви можете без зусиль насолоджуватися активним відпочинком на свіжому повітрі, не турбуючись про живлення та погоду.

сонячна, панель, bluetti, sp200, 200w, сонячний

Сонячна панель стоїть міцно і надійно завдяки чотирьом регульованим підставкам. Його легко встановити, і ви можете нахилити кут, щоб забезпечити оптимальне поглинання сонячного світла. Попередньо просвердлені отвори на панелі дозволяють встановити або повісити її за менший час. SP200 поєднується з більшістю сонячних генераторів та літієвих електростанцій на ринку. Якщо ви ентузіаст, який любить активний відпочинок на свіжому повітрі, це, безумовно, обов’язкова річ.

У коробці

сонячна, панель, bluetti, sp200, 200w, сонячний

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

2 сонячні панелі BLUETTI потужністю 200 Вт можуть швидко зарядити MAXOAK EB150 приблизно за 5.5-6 годин, з’єднавши їх послідовно. 2 сонячні панелі BLUETTI потужністю 120 Вт можуть швидко зарядити MAXOAK EB240 приблизно на 9-9.5 годин, з’єднавши їх послідовно. 3 сонячні панелі BLUETTI 120 Вт можуть швидко зарядити BLUETTI AC200P протягом 4.5-5 годин, з’єднавши їх послідовно. Окрім електростанцій MAXOAK/BLUETTI (AC200P, AC50S, EB240, EB150, AC20), його також можна використовувати з Baldr/Jackery/Goal Zero/PaxcessRockpals, AIMTOM, JACKERY Якщо у вас є власний адаптер (потрібно придбати адаптер самостійно).

Так, IP65 для розподільчої коробки, але не піддавайте його постійному дощу або снігу. Поради: На час заряджання впливає багато факторів: наприклад, інтенсивність світла та кут нахилу панелі до землі. 200 Вт протестовано в ідеальній лабораторії. Однак інтенсивність світла постійно змінюється. Крім того, ангел світла, що висвітлює сонячну панель, також змінюється з обертанням сонця.

Сила сонячного світла 2. Температура навколишнього середовища 3. Кут, під яким ви розміщуєте сонячну панель 4. Довжина сонячного кабелю

1.перевірте максимальну. напруга відкритого контуру 2. максимум. струм короткого замикання 3. максимум. потужність сонячної панелі ☼Переконайтеся, що загальна максимальна. значення не перевищує цифр у специфікації, коли ви з’єднуєте кілька штук послідовно або паралельно.

Сумісні за струмом моделі MAXOAK / BLUETTi: AC30 (300Вт/300Вт електростанція) AC50S (500Вт/300Вт електростанція) EB40 (400Вт/300Вт електростанція) EB150 (1500Вт/1000Вт електростанція) EB240 (2400Вт/1000Вт електростанція) AC200P (2000Вт/2000Вт електростанція) ☼Щоб перевірити сумісність з нашим майбутнім новим продуктом, будь ласка, прочитайте меню, що додається до продукту, або зв’яжіться з нами безпосередньо. ☼Щоб перевірити сумісність з пристроями, які не продаються в нашому магазині, зверніться до відповідного продавця.

Чи потрібен мені сонячний електрогенератор Phoenix 200W або 300W?

сонячна, панель, bluetti, sp200, 200w, сонячний

22 лип. 2021

Сонячні електрогенератори. ідеальне рішення для всіх, кому потрібне портативне джерело енергії. Сонячні електростанції транспортабельні та легкі, що робить їх ідеальними для людей, які ведуть активний спосіб життя на свіжому повітрі.

Сонячна технологія не нова, але ви, можливо, не знайомі з сучасними компактними, портативними сонячними генераторами. Ці портативні моделі сонячних генераторів за своєю конструкцією схожі на великі системи, але вони досить легкі та портативні, щоб брати їх з собою в дорогу. Вони також можуть забезпечити вам душевний спокій в надзвичайних ситуаціях, особливо якщо більш дороге резервне джерело живлення не є варіантом.

Якщо ви хочете купити свій перший сонячний електрогенератор для екстрених ситуацій, автофургона або наступного кемпінгу, ви прийшли в правильне місце. Тож як дізнатися, яка електростанція підходить для ваших потреб?? І скільки ват вам потрібно в сонячному електрогенераторі?

Ми порівняємо дві наші найпопулярніші електростанції, щоб допомогти вам знайти найбільш підходяще рішення для вашої наступної подорожі.

Як працює сонячна електростанція?

Сонячна електростанція. це компактний, портативний блок акумуляторів з високою щільністю енергії. Сонячні електростанції також можна назвати портативними сонячними генераторами. Електростанції працюють як сонячні батареї, інвертори та контролери заряду, згорнуті в один портативний і простий у використанні продукт. Сонячні електростанції спроектовані для зручності заряджання від сонячних панелей або від електромережі.

На відміну від газових генераторів, портативні сонячні генератори, такі як моделі Renogy Phoenix 200w і 300w, можна безпечно використовувати як в приміщенні, так і на відкритому повітрі. Ця особливість дає їм перевагу над генераторами, що виділяють газ, і робить їх безпечними для використання в наметі під час нічних походів. Ви можете залишати їх заряджатися на сонці протягом дня.

Чи хороші портативні сонячні генератори?

Сонячні генератори. екологічно чисте та доступне джерело енергії. Портативний сонячний генератор. ідеальне мобільне рішення для зарядки пристроїв або роботи невеликих електроприладів. Завдяки своїй портативності вони є чудовими резервними джерелами живлення для подорожей на човнах або автофургонах, а також є екологічно чистим джерелом енергії, яке не потребує зберігання пального під рукою.

Хоча сонячна електростанція не може конкурувати зі стаціонарними сонячними панелями, вона ідеально підходить для тих, хто має менші потреби в сонячній енергії. Невеликі електростанції можна легко транспортувати, що робить їх ідеальними для подорожей по бездоріжжю у фургонах, морських суднах або в кемпінгу. Більші електростанції також можуть бути аварійним джерелом енергії для вашого будинку в разі відключення електроенергії.

Однією з найбільших переваг сонячної електростанції є її компактність. Сонячна електростанція. це рішення “все в одному. Таким чином, вам не потрібно буде носити з собою додаткові сонячні інвертори, акумулятори або проводку, а також немає необхідності зберігати запас палива.

Що може зробити електростанція потужністю 200 Вт?

Портативний сонячний генератор потужністю 200 Вт. зручне мобільне резервне або аварійне джерело живлення. Електростанція такого розміру підходить для аварійного використання та зарядки невеликої побутової електроніки. 200-ватна електростанція. чудовий вибір, якщо ви хочете заряджати лише смартфони, планшети, ноутбуки, фотоапарати, похідні вентилятори з USB-роз’ємом і т.д.

Це одні з найменших, найлегших і найбільш портативних сонячних електростанцій, доступних на ринку. Вони не підходять для роботи або зарядки великої електроніки або приладів, таких як холодильники, але чудово підходять для підзарядки ваших речей першої необхідності під час походів або кемпінгу.

Що може заряджати 300-ватна електростанція?

Портативний сонячний генератор потужністю 300 Вт підійде для аварійного використання енергії та заряджання малої та середньої побутової техніки та електроніки. За допомогою електростанції потужністю 300 Вт можна заряджати як невелику електроніку, наприклад, смартфони, так і більші предмети, наприклад, телевізор або невеликий холодильник. Ця електростанція може заряджати батарею дзеркальної камери близько 30 разів, заряджати ноутбук три-чотири рази та заряджати смартфони приблизно до 18 разів.

300-ватна електростанція, хоча і є більш потужною, ніж 200-ватна версія, все ж не підходить для живлення цілого будинку. Ці портативні генератори. не найкращий варіант для тих, хто хоче постійно жити поза мережею або потребує резервного джерела енергії для живлення всього будинку. Якщо ви маєте постійні або більш вимогливі потреби в енергії, ми рекомендуємо використовувати комплект сонячних панелей та стаціонарну сонячну електростанцію.

сонячна, панель, bluetti, sp200, 200w, сонячний

Особливості електростанції Phoenix 200W

Електростанція Renogy Phoenix 200W. це компактний і легкий, портативний сонячний генератор. Ідеально підходить для подорожей поза мережею, коли вам потрібно зарядити лише невеликі аксесуари і ви не хочете носити з собою важку електростанцію.

Особливості:

 • Ємність акумулятора: 10.8 В, 17500 мАг/189 Вт
 • Універсальна сумісність: Сонячна електростанція Phoenix 200W оснащена декількома вихідними портами. Це дозволяє йому легко живити більшість основних гаджетів і невеликих приладів.
 • Легка підзарядка: Ви можете зручно заряджати генератор Phoenix 200 через розетку, гніздо автомобільної зарядки і, звичайно ж, за допомогою сонячної панелі.
 • Невелика вага: Важить всього 4.6 фунтів. (2.1 кг), це один з найлегших сонячних генераторів на ринку. Невелика вага робить цю модель ідеальною для кемпінгу та туристичних походів. Якщо вага є першочерговим завданням, Фенікс 200 Вт зазвичай буде найкращим варіантом сонячного генератора.
 • Комплексний захист: Phoenix 200 має систему управління акумулятором (BMS), яка забезпечує контроль напруги, захист від короткого замикання, контроль температури, захист від перевантаження по струму та інші більш просунуті функції безпеки.
 • Потужний ліхтарик: Цей генератор подвоюється як ліхтарик, тому ви будете готові до відключення електроенергії або надзвичайних ситуацій. Використовуйте вбудовані багаторежимні світлодіодні ліхтарики, які розташовані з обох боків ручки для перенесення Phoenix 200.

Особливості електростанції Phoenix 300W

Електростанція Renogy Phoenix 337Wh. це потужний портативний сонячний генератор, який чудово підходить для подорожей поза мережею. Ця модель є трохи важчою версією Фенікса, але вона може живити більші прилади.

Ціна: 399

Функції:

 • Ємність акумулятора: 23400mAh/337Wh
 • Універсальна сумісність: 2 розетки змінного струму 110 В чистої синусоїди на Phoenix 300W забезпечують стабільну потужність 200 Вт для зарядки. Вісім різних зарядних портів дозволяють заряджати невелику електроніку, таку як ноутбуки, планшети, телефони, дрони тощо. Вона також може заряджати прилади середнього розміру, такі як міні-холодильники, світильники, колонки та телевізори.
 • Середня вага: Хоча і більша, ніж у 200-ватної версії, але всього на 6.4 фунти, цей продукт все ще легкий. Це один з найлегших сонячних генераторів у своєму класі.
 • Швидка зарядка: Цей генератор електроенергії заряджається на 60% швидше завдяки порту швидкої зарядки Type-C потужністю 60 Вт і порту USB-A потужністю 18 Вт. Phoenix 300 може задовольнити потреби в електроживленні для всіх ваших пристроїв потужністю менше 300 Вт і може відновити роботу таких пристроїв, як MacBook Air, менш ніж за дві години.
 • Легка підзарядка: Як і менша модель, Phoenix 300 можна легко зарядити трьома способами. Заряджайте в гаражі через вхідний порт постійного струму 12-25 В, або заряджайте від розеток за допомогою швидкого зарядного порту PD потужністю 60 Вт. І звичайно, ви можете підключитися безпосередньо до сонячної панелі і заряджатися за допомогою сонячного світла. Зручно, що ви також можете комбінувати ці вхідні методи зарядки, щоб отримати повну зарядку всього за три години.
 • Міцна безпека: В основі Phoenix 300W лежить літій-іонний акумулятор, внесений до списку UL. Він може досягти понад 1000 життєвих циклів і використовує свою функцію чистої синусоїди для вироблення чистої, стабільної та безшумної електроенергії змінного струму.
 • Удосконалена BMS: вдосконалена система управління батареєю (BMS) Renogy забезпечує захист від короткого замикання, контроль температури, контроль напруги і більш просунуті операції безпеки.
 • Потужний ліхтарик: як і у версії на 200 Вт, Phoenix 300 також має вбудований вимикач освітлення. У ліхтарику можна розблокувати чотири режими освітлення: яскраве, тьмяне, миготливе або SOS для надзвичайних ситуацій.

Як довго працюють акумулятори портативних генераторів?

Енергії акумулятора вистачить на різний час, залежно від того, як ви вирішите використовувати електростанції Phoenix. Наприклад, заряду акумулятора може вистачити на кілька днів, якщо ви використовуєте пристрій з низьким енергоспоживанням, наприклад, телефон або світлодіодні ліхтарі. Однак, якщо ви живите великі прилади, такі як ноутбук або холодильник, який працює цілий день, це може розрядити батарею приблизно за шість годин.

Як заряджати портативний сонячний генератор?

Електростанції Phoenix можна заряджати різними способами, включаючи сонячні панелі. Підзарядка електростанції за допомогою монокристалічних сонячних панелей. повільніший, але більш екологічний варіант, який ідеально підходить, якщо ви перебуваєте в дорозі або поза мережею.

Більшим генераторам Phoenix знадобиться близько восьми годин для підзарядки від розетки змінного струму і близько 10-20 годин для підзарядки за допомогою сонячної енергії.

Яка електростанція найкраще підходить для мене?

Ваш кейс використання визначить ідеальну сонячну електростанцію. Менші та дешевші електростанції підходять для кемпінгу, дорожніх подорожей, подорожей по суші або піших прогулянок. Більші електростанції знадобляться, якщо ви хочете живити будинок на колесах або мати резервне джерело живлення для всіх ваших побутових приладів.

сонячна, панель, bluetti, sp200, 200w, сонячний

Чи може сонячний генератор живити будинок?

Сонячний генератор може живити цілий будинок, але дві моделі генератора Phoenix, що порівнюються в цій статті, не підходять для цього випадку використання. Однак, інші сонячні генератори можуть живити цілий будинок в надзвичайних ситуаціях. У надзвичайних ситуаціях або при відключенні електроенергії портативний генератор може забезпечити ваші критичні побутові потреби в енергії.

Багато людей в районах, схильних до відключень електроенергії, знайомі з аварійними генераторами. Генератор, що працює на газі, є варіантом, але він гучний, використовує викопне паливо і не є екологічно чистим варіантом. У разі стихійного лиха, наприклад, повені, коли ви не можете отримати газ, ці генератори є ненадійним варіантом.

З іншого боку, сонячні генератори використовують енергію сонця для виробництва електроенергії. Хоча вони залежать від сонячного світла, вони більш надійні, ніж традиційні генератори в надзвичайних ситуаціях. У більшості частин країни ви отримаєте принаймні трохи сонячного світла для зарядки сонячного генератора протягом дня.

Сонячні генератори чисті, тихі, прості у використанні та не залежать від дорогого викопного палива. Якщо ви розглядаєте можливість інвестувати в одну з них як резервне джерело живлення для всього будинку, вам знадобиться більш просунуте налаштування. Такий продукт, як блок живлення Lycan, підійде для побутової техніки. Ви можете додати до трьох 100-ватних сонячних валіз для прискорення зарядки блоків живлення, які заряджаються всього за чотири з половиною години. Однак, ви все одно захочете контролювати та обмежувати споживання енергії, щоб зберегти енергію в надзвичайних ситуаціях.

Якщо ви хочете по-справжньому забезпечити весь свій будинок електроенергією без компромісів, вам краще встановити постійне рішення для сонячної енергетики. Стаціонарні рішення можуть включати як дахові, так і наземні сонячні панелі. Крім того, комплекти сонячних панелей чудово підходять для кабін або крихітних домашніх сонячних рішень.

Установка сонячних панелей у поєднанні з банком сонячних батарей буде найефективнішим рішенням для підтримання повної потужності у вашому домогосподарстві за будь-яких обставин, включаючи погану погоду.

Дослідіть портативні генератори

Renogy пропонує одні з найкомпактніших акумуляторних блоків живлення змінного струму та портативних генераторів на ринку. Електростанції Renogy забезпечують максимальну потужність при мінімальній площі завдяки високій щільності енергії акумуляторних елементів та інноваційному дизайну. Кілька вихідних портів на цих електростанціях дозволяють швидко і безпечно заряджати і живити широкий спектр пристроїв і приладів.

Асортимент портативних генераторів Renogy безшумний, легкий і не містить шкідливих викидів, що робить їх ідеальним екологічним енергетичним рішенням, коли ви перебуваєте в дорозі. Ознайомтеся з нашим повним асортиментом продуктів сонячної енергетики зараз.

Дивіться інші пов’язані статті на Renogy: Renogy

Відправлення протягом 24 годин. Доставити протягом 3-5 робочих днів

Зменшити кількість для Портативна сонячна панель Nurzviy SolarEpoch 200 Вт Збільшити кількість для Портативна сонячна панель Nurzviy SolarEpoch 200 Вт

 • сонячна, панель, bluetti, sp200, 200w, сонячний

Безкоштовна доставка в США

Продукція може бути доставлена в США, Канаду та Мексику. Зверніть увагу, що на деякі товари існують обмеження, а деякі товари не можуть бути відправлені в міжнародні пункти призначення.

Коли ви робите замовлення, ми оцінимо для вас терміни відвантаження та доставки, виходячи з наявності ваших товарів та обраних вами варіантів доставки. Залежно від обраного вами постачальника послуг доставки, на сторінці котирувань доставки можуть з’являтися приблизні дати доставки.

Будь ласка, зверніть увагу, що вартість доставки для багатьох товарів, які ми продаємо, залежить від ваги. Вагу будь-якого такого товару можна знайти на його детальній сторінці. Щоб відобразити політику судноплавних компаній, якими ми користуємося, всі ваги будуть округлені до наступного повного фунта.

Безкоштовна доставка доступна для всіх регіонів в межах континентальної частини США. Однак, наступні регіони не підлягають безкоштовній доставці: Аляска, Американське Самоа, Гуам, Пуерто-Ріко, Північні Маріанські острови, США.S. Віргінські острови, Маршаллові острови, Федеративні Штати Мікронезії та Палау. Конкретна вартість доставки буде визначена на сторінці оформлення замовлення.

Безкоштовне повернення протягом 30 днів

Ви можете повернути більшість нових, невідкритих товарів протягом 30 днів з моменту доставки та отримати повне відшкодування. Ми також оплачуємо вартість зворотної доставки, якщо повернення є результатом нашої помилки (ви отримали неправильний або дефектний товар тощо).).

Очікуйте, що ви отримаєте відшкодування протягом чотирьох тижнів після передачі посилки зворотному вантажовідправнику, однак у багатьох випадках ви отримаєте відшкодування швидше. Цей період часу включає в себе транзитний час для нас, щоб отримати ваше повернення від вантажовідправника (від 5 до 10 робочих днів), час, необхідний нам для обробки вашого повернення після його отримання (від 3 до 5 робочих днів), і час, необхідний вашому банку для обробки нашого запиту на відшкодування (від 5 до 10 робочих днів).

Якщо вам потрібно повернути товар, просто увійдіть до свого облікового запису, перегляньте замовлення за посиланням Завершити замовлення в меню Мій обліковий запис і натисніть кнопку Повернути товар(и). Ми повідомимо вас електронною поштою про відшкодування, як тільки отримаємо та обробимо повернутий товар.

Ви можете повернути більшість нових, невідкритих товарів протягом 30 днів з моменту доставки та отримати повне відшкодування. Ми також оплачуємо вартість зворотної доставки, якщо повернення є результатом нашої помилки (ви отримали неправильний або дефектний товар тощо).).

Очікуйте отримати відшкодування протягом чотирьох тижнів з моменту передачі посилки зворотному вантажовідправнику, однак, у багатьох випадках ви отримаєте відшкодування швидше. Цей період часу включає транзитний час, необхідний нам для отримання вашого повернення від вантажовідправника (від 5 до 10 робочих днів), час, необхідний нам для обробки вашого повернення після його отримання (від 3 до 5 робочих днів), і час, необхідний вашому банку для обробки нашого запиту на відшкодування (від 5 до 10 робочих днів).

Якщо вам потрібно повернути товар, просто увійдіть до свого облікового запису, перегляньте замовлення за допомогою посилання Завершити замовлення в меню Мій обліковий запис і натисніть кнопку Повернути товар(и). Ми повідомимо вас електронною поштою про відшкодування, як тільки отримаємо та опрацюємо повернутий товар.

Повний посібник з сонячних панелей потужністю 200 Вт

Потужна та доступна сонячна панель потужністю 200 Вт. це чудовий спосіб генерувати значну кількість електроенергії без викидів, не витрачаючи при цьому купу грошей наперед. У порівнянні з деякими менш потужними і більш дорогими сонячними панелями, представленими сьогодні на ринку, багато людей вважають, що сонячні панелі потужністю 200 Вт. це “якраз те, що треба”, як простий спосіб увійти в світ відновлюваної енергетики за доступною ціною. Однак, з такою великою кількістю різних варіантів, доступних в магазинах і через інтернет-магазини, вибір найкращої сонячної панелі потужністю 200 Вт може бути складним рішенням. Щоб допомогти вам у пошуку простої та ефективної відновлюваної енергії, нижче ми розповімо про все, що вам потрібно знати про сонячні панелі потужністю 200 Вт, щоб допомогти вам визначити, чи підходить така панель вам і вашим потребам в енергії.

сонячна, панель, bluetti, sp200, 200w, сонячний

Різні типи сонячних панелей потужністю 200 Вт

У широкому світі технологій сонячної енергетики, що постійно розширюється, сонячні панелі потужністю 200 Вт, представлені сьогодні на ринку, можна розділити на три основні категорії: портативні, гнучкі та стаціонарні. Хоча продукція різних виробників має різні можливості, важливим першим кроком є вибір правильної категорії сонячних панелей потужністю 200 Вт для вашого проекту.

Переносні

Для отримання відновлюваної енергії в дорозі, портативні сонячні панелі потужністю 200 Вт можна упаковувати, транспортувати та встановлювати в будь-якій точці світу. Також відомі як “мобільні”, “валізи” або іноді “підключи і працюй” сонячні панелі, портативні сонячні енергетичні системи надзвичайно універсальні і мають безліч різних застосувань для різних користувачів. Створені для довговічності та спонтанного використання, портативні сонячні панелі витримують будь-які зовнішні умови, але при цьому вони, як правило, легкі та зручні для переміщення. Портативні сонячні панелі потужністю 200 Вт ідеально підходять для кемпінгу, аварійного живлення та інших одноразових застосувань і є ідеальним доповненням до сонячного генератора, автомобіля для відпочинку або човна, забезпечуючи повністю мобільне енергетичне рішення без викидів.

Гнучкі

Гнучкі сонячні панелі потужністю 200 Вт, які можна згинати та пристосовувати до різних поверхонь, відносяться до групи продуктів, яка набирає популярності завдяки великій кількості творчих можливостей для встановлення. Створені на основі тонкоплівкової технології, гнучкі сонячні панелі потужністю 200 Вт не мають жорстких обмежень, властивих типовим сонячним панелям, і зазвичай мають товщину менше дюйма, що робить їх ідеальними для прихованого встановлення на дахах, транспортних засобах та інших поверхнях. Незважаючи на їх гладкий і витончений зовнішній вигляд, гнучкі сонячні панелі потужністю 200 Вт мають кілька недоліків у порівнянні з аналогічними технологіями. Наприклад, тонкоплівкові сонячні панелі, як правило, менш ефективні, ніж їх негнучкі аналоги, і вони також більш схильні до пошкоджень від погодних умов, сміття та інших небезпек на відкритому повітрі.

Фіксований

Нарешті, стаціонарні сонячні панелі потужністю 200 Вт є найпоширенішим типом панелей, що використовуються на будинках, дачах та інших об’єктах в США і в усьому світі. Створені за тією ж міцною технологією, що і портативні сонячні панелі (а іноді навіть з більш міцних матеріалів), стаціонарні сонячні панелі призначені для встановлення в одному місці і залишаються там протягом усього терміну експлуатації. Використання стаціонарної сонячної панелі потужністю 200 Вт є чудовим вибором для постійної установки, оскільки ви можете вибрати найкраще місце для виробництва електроенергії, виходячи з того, де найбільша кількість безперешкодного сонячного світла досягає нашої власності. Після встановлення стаціонарної сонячної панелі потужністю 200 Вт і підключення решти вашої системи ви можете просто сидіти склавши руки і насолоджуватися виробництвом відновлюваної енергії протягом багатьох років.

Скільки енергії виробляє 200-ватна сонячна панель?

сонячна, панель, bluetti, sp200, 200w, сонячний

Існує багато різних факторів, які впливають на те, скільки енергії може виробляти сонячна панель потужністю 200 Вт, що ускладнює розрахунок кількості електроенергії, яку ви можете генерувати в будь-який момент часу. Ми позбавимо вас наукових формул і математичних розрахунків, але кількість енергії, яку вироблятиме сонячна панель потужністю 200 Вт, в першу чергу залежить від інтенсивності сонячного світла, часу доби, кута нахилу сонячних панелей, кількості тіні, ефективності системи та інших факторів. Отже, хоча може бути важко оцінити точне виробництво сонячної енергії з такою великою кількістю змінних, існує один основний фактор, який може бути використаний для визначення очікуваної сонячної генерації в середньому за день: місце розташування. Виходячи з вашого географічного розташування, ви можете використовувати кількість пікових годин сонячного світла у вашій місцевості, щоб оцінити середньодобове виробництво сонячної енергії для сонячної панелі потужністю 200 Вт. Щоб дати вам уявлення про типове щоденне виробництво електроенергії сонячною панеллю потужністю 200 Вт, ми розглянемо три великих міста США, які отримують широкий спектр сонячних годин. Просто помноживши 200 Вт на кількість щоденних пікових сонячних годин, ви можете розрахувати очікуване щоденне виробництво сонячної енергії у ват-годинах.

Розташування Середня кількість пікових сонячних годин на день Щоденне виробництво сонячної енергії
Сіетл, штат Вашингтон 3.57 714 ват-годин
Денвер, штат Колорадо 4.87 974 ват-годин
Маямі, штат Флорида 5.67 1 135 ват-годин (1.1 кВт-год)

Для точного розрахунку кількості сонячної енергії, яку згенерує панель потужністю 200 Вт на вашій ділянці, ви можете скористатися кількома різними ресурсами в Інтернеті. У Сполучених Штатах ми рекомендуємо використовувати Калькулятор PVWatts від Національної лабораторії відновлюваної енергетики для об’єктивної оцінки сонячного потенціалу у вашому регіоні. При використанні цього калькулятора ви можете ввести розмір системи як “0.2 кіловати (кВт)”, що еквівалентно сонячній панелі потужністю 200 Вт.

Що можна запустити за допомогою сонячної панелі потужністю 200 Вт?

Підключена до акумулятора або портативної електростанції, сонячна панель потужністю 200 Вт практично не має обмежень на те, що ви можете запустити. Поки ви виробляєте нову електроенергію, зберігаєте її та використовуєте, сонячну панель потужністю 200 Вт можна використовувати для роботи різних гаджетів, приладів та електроніки. Хоча ви завжди можете проявити творчий підхід до використання електроенергії, сонячні панелі потужністю 200 Вт найчастіше використовуються для живлення невеликих пристроїв як у будинку, так і поза ним протягом тривалого періоду часу. Сюди входять, але не обмежуючись цим, зарядні пристрої для телефонів, телевізори, світильники, холодильники, водяні насоси, системи безпеки, динаміки, електричні огорожі, іграшки, електровелосипеди, електроінструменти та багато іншого.

Сонячна панель Growatt 200 Вт для сонячного генератора

сонячна, панель, bluetti, sp200, 200w, сонячний

Незважаючи на те, що сьогодні на ринку є багато різних варіантів сонячних панелей потужністю 200 Вт, мало хто з них настільки ж сильний, як сонячна панель Growatt 200 Вт для сонячних генераторів. Сонячна панель Growatt потужністю 200 Вт, розроблена для максимального задоволення потреб споживачів, має всі преміум-атрибути сучасного обладнання для сонячної енергетики в легкій і простій у використанні компактній системі.

До 15 років.Загальна маса сонячної панелі Growatt на 200 Вт. 4 фунти, вона важить приблизно стільки ж, скільки куля для боулінгу, і акуратно складається в чохол для зручного транспортування. Коли ви будете готові використовувати вашу сонячну панель Growatt 200W, все, що вам потрібно зробити, це просто вибити опори і дозволити прямим сонячним променям зробити все інше.

У комплекті з роз’ємами “plug-and-play” MC4, сонячна панель Growatt 200W може генерувати електроенергію і відправляти її на портативний сонячний генератор для зберігання з мінімальними втратами енергії на цьому шляху. Водонепроникна, довговічна і створена для ефективного виробництва енергії протягом багатьох років, гладка чорна сонячна панель Growatt потужністю 200 Вт не тільки добре виглядає, але й гарантовано чудово працює.

Висновок

Зрештою, сонячні панелі потужністю 200 Вт є чудовим способом виробництва електроенергії, а сонячні панелі Growatt потужністю 200 Вт є одними з найкращих на ринку. Якщо ви проводите деякий час поза мережею, відвідуєте захід на відкритому повітрі або просто хочете бути готовими до надзвичайної ситуації, 200 Вт сонячної енергії може допомогти вам керувати своїм життям за допомогою безкоштовної та нескінченної енергії сонця.

Для отримання додаткової інформації, супутніх товарів та всього іншого, що вам потрібно, щоб почати генерувати велику кількість сонячної енергії, будь ласка, відвідайте наш веб-сайт Growatt.

сонячна, панель, bluetti, sp200, 200w, сонячний

Що таке сонячний генератор? Коли більшість людей говорять про сонячні генератори, вони часто мають на увазі портативну електростанцію, яка працює від сонячного світла. Для контексту ви можете подумати про сонячну батарею.

сонячна, панель, bluetti, sp200, 200w, сонячний

Будьте готові! Отримайте свої аварійні джерела електроенергії для наступного відключення Ви дуже добре знаєте цю сцену. ви сидите вдома, насолоджуєтесь вечором кіно або намагаєтесь закінчити якусь роботу, коли.

сонячна, панель, bluetti, sp200, 200w, сонячний

Готувати на свіжому повітрі та насолоджуватися свіжоприготованою смачною їжею на свіжому повітрі з сім’єю та друзями. це один з найкращих способів провести час разом. Від смаження стейків і бургерів на грилі до запікання маринадів. все це можна зробити за допомогою сонячного генератора.

Залишити відповідь