Сонячна черепиця: Переваги та недоліки. Фотоелектрична черепиця для даху

Сонячна черепиця для даху: Переваги та недоліки

Сонячна черепиця є альтернативою звичайним сонячним панелям. Замість того, щоб встановлюватися на існуючих дахах за допомогою стелажних систем, сонячна черепиця є частиною самого даху. Вони можуть бути життєздатним варіантом для нового будівництва та капітального ремонту, оскільки покрівельна система та сонячна батарея можуть бути об’єднані в єдиний компонент. Сонячна черепиця також відома як сонячна черепиця.

У Нью-Йорку сонячна черепиця може використовуватися відповідно до місцевих законів 92 і 94 від 2019 року, які зобов’язують використовувати стійкі покрівельні системи. Це можуть бути сонячні енергетичні системи потужністю не менше 4 кВт або зелені дахи. Ці закони застосовуються для нових дахових установок, а також для модифікації та розширення існуючих дахів.

В існуючих будівлях основним недоліком сонячної черепиці є необхідність демонтажу частини даху для її встановлення. Вони також дорожчі за звичайні сонячні панелі. Однак у випадках, коли все одно планується новий дах або розширення даху, сонячна черепиця може обійтися дешевше, ніж сума звичайної покрівлі та сонячних панелей.

Скільки коштує сонячна черепиця для даху?

Вартість сонячної черепиці варіюється в залежності від постачальника, але можна очікувати, що ви заплатите понад 5 000 за кіловат. Для порівняння, система сонячних панелей для житлових будинків коштує близько 3 000 доларів за кіловат, тоді як великі комерційні та промислові проекти можуть досягати вартості нижче 1 000 доларів за кіловат. З точки зору вартості, сонячна черепиця не може конкурувати з сонячними панелями у великих проектах. Однак вони можуть бути економічно ефективними в житловому секторі, особливо коли модернізація даху та сонячна енергетична система розглядаються для одного і того ж об’єкта нерухомості.

Нова версія сонячного даху Tesla є багатообіцяючою, оскільки на веб-сайті компанії повідомляється про орієнтовну ціну в 33 950 доларів за установку потужністю 10 кВт. Це еквівалентно 3,395 за кВт, і набагато ближче до типової вартості системи сонячних панелей. Сонячний дах потужністю 10 кВт від Tesla вимагає площі 2000 квадратних футів, що призводить до вартості установки трохи менше 17 доларів за квадратний метр.футів. і щільність генерації електроенергії 5 Вт на кв.м.ft.

Особисті уподобання також відіграють певну роль при виборі між сонячними панелями та сонячною черепицею. Оскільки сонячна черепиця приблизно вдвічі дорожча за звичайні фотоелектричні модулі, термін її окупності вдвічі довший. Однак обидва продукти мають типовий термін служби понад 25 років. Довгострокову економію можна очікувати в обох випадках, але сонячній черепиці потрібно більше часу, щоб досягти позитивного грошового потоку.

Коли рекомендується використовувати традиційні сонячні панелі?

Крім того, що сонячні панелі більш доступні за ціною, вони можуть концентрувати більше ват на квадратний фут площі. Високоефективні сонячні панелі мають понад 300 Вт потужності на площі 17.6 кв.м.футів. Це означає, що на 2000 кв.м. можна розмістити понад 34 кВт генеруючої потужності.футів.

Сонячні панелі є рекомендованим варіантом, якщо ви хочете максимізувати виробництво електроенергії на доступному просторі. З іншого боку, сонячна черепиця має вигляд звичайного даху без панелей, але наявний простір використовується менш ефективно. Використовуючи сонячну черепицю, яка генерує 5 Вт на квадратний фут, вам потрібно 6800 кв. футів. для досягнення 34 кВт потужності.

Якщо ви розглядаєте можливість модернізації даху та встановлення сонячної електростанції, найкращою рекомендацією є отримання котирувань для обох варіантів: сонячної черепиці та звичайного даху з сонячними панелями. Також враховуйте вихід електроенергії з часом. сонячні панелі виробляють втричі більше енергії на квадратний фут.

У Нью-Йорку LL92 та LL94 від 2019 року вимагають мінімальної потужності сонячної електростанції 4 кВт, або в іншому випадку потрібно встановити зелений дах. Це може бути обмеженням, якщо ви хочете використовувати сонячну черепицю для невеликого даху, оскільки вам потрібно близько 800 кв.м.футів. щоб досягти 4 кВт. З іншого боку, використовуючи високоефективні сонячні панелі, ви можете розмістити 4 кВт на площі менше 200 кв.футів.

ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГІЯ Сонячна черепиця. хороша альтернатива класичній фотоелектричній системі?

Багато галузевих аналітиків називають сонячну черепицю наступною революцією у фотоелектриці. Але чи справді сонячна черепиця здатна зрівнятися за потужністю з традиційними сонячними панелями? Ми порівнюємо ці два варіанти, щоб зрозуміти, який з них кращий.

Сонячна енергія вже давно рекламується як життєздатна альтернатива викопним видам палива. Лобістські групи по всьому світу вказують на сонячну енергію як на найчистіше і найдоступніше джерело відновлюваної енергії. Дійсно, використання сонячної енергії стрімко зростає по всьому світу. Світове виробництво сонячної енергії зросло на рекордні 22 % у 2021 році. Китай, Сполучені Штати, Японія та Індія зараз посідають одне з перших місць за потужністю сонячної енергетики. В Європі поштовх до того, щоб зробити сонячну енергію звичайною справою, був посилений завдяки нещодавнім заходам Європейського парламенту. Парламент ЄС наразі планує широкомасштабне розгортання сонячної енергетики, щоб усунути залежність від російських нафти і газу.

Вартість сонячної фотоелектричної (PV) технології знизилася більш ніж на 80 % за останні десять років. Сонячна енергія зараз доступніша і дешевша, ніж будь-коли раніше. В даний час популярні два типи сонячних електростанцій: традиційні сонячні фотоелектричні панелі та новіша технологія сонячної черепиці. Але який з цих варіантів є найбільш ефективним? Скільки це коштує? Де майбутнє сонячної енергетики? Розглядаємо плюси і мінуси сонячних панелей і сонячної черепиці для даху.

Сонячні панелі. перевірена і випробувана технологія відновлюваної енергетики

Історія сонячних панелей починається в 1839 році, коли молодий французький фізик Едмон Беккерель вперше відкрив фотоелектричний ефект. Рудиментарні сонячні елементи Беккереля, однак, не були настільки ефективними. У 1883 році житель Нью-Йорка Чарльз Фріттс опублікував статтю під назвою “Про нову форму селенового фотоелемента” в Американському науковому журналі (American Journal of Science). На основі своїх досліджень Фріттс зміг створити працюючий сонячний елемент, використовуючи селен і золото, але йому вдалося лише на 1% перетворити сонячне світло в електрику.

Прорив, який призвів до появи сучасних сонячних панелей, стався в 1940 році з іншим американцем, Расселом С. Оль. Ол виявив, що кремній має високу ефективність у перетворенні сонячного світла в електрику, і створив перший в історії запатентований сонячний елемент. З видатного відкриття Ола народилася сонячна індустрія.

У 1950 році ціна кремнієвого фотоелемента становила приблизно 76 доларів США за ват. астрономічна сума, яка робила сонячну технологію нездійсненною. Перенесемося у 2021 рік, і ціна за ват становила лише 0 доларів США.20.

Британське дослідження повідомляє про найвищу в історії ефективність друкованих перовскітних елементів

Сонячні панелі, які ми бачимо у використанні сьогодні, виготовляються з монокристалічних, полікристалічних і тонкоплівкових панелей. Монокристалічні панелі виготовляються з використанням одного кристала кремнію, тоді як полікристалічні сонячні елементи містять безліч кристалів, сплавлених разом. Тонкоплівкові сонячні панелі виготовляються шляхом нанесення неймовірно тонких шарів напівпровідників на пластикові, скляні або металеві панелі.

 • Монокристалічні панелі. перше покоління сучасних сонячних елементів, монокристалічні панелі є найефективнішою і найбільш широко використовуваною формою сонячних панелей. Хоча виробництво монокристалічних панелей є дорогим та ресурсномістким, вони можуть досягати ефективності від 15 % до 24 %.
 • Полікристалічні панелі. виробництво полікристалічних панелей простіше і дешевше, ніж виробництво монокристалічних панелей. Полікристалічні сонячні панелі є дешевшим варіантом, ніж монокристалічні, але не настільки ефективні і зазвичай досягають ефективності від 13% до 16%.
 • Тонкоплівкові панелі. Існує три категорії тонкоплівкових сонячних панелей: амоний кремній (a-Si), селенід міді індію галію (CIGS) та телурид кадмію (CdTe). Хоча вони є найменш ефективним типом сонячних панелей, тонкоплівкові панелі легкі, універсальні та недорогі у виробництві. Тонкоплівкові панелі мають ефективність від 7 % до 18 %.

ВЕБ-КОНФЕРЕНЦІЯ: МАЙБУТНЄ ЕНЕРГЕТИКИ

Сонячна черепиця. кращий спосіб використовувати енергію сонця?

Багато людей вперше дізналися про сонячну черепицю в 2016 році, коли Tesla випустила сонячну черепицю спільно з SolarCity. Однак, сонячна черепиця, вироблена хімічною компанією Dow Chemical Company, була доступна на комерційному ринку в 2005 році. Насправді, сонячна черепиця була винайдена співробітниками NASA в 1970-х роках і запатентована NASA в 1976 році.

Що таке сонячна черепиця?

сонячна, черепиця, переваги, недоліки, фотоелектрична

Сонячна черепиця, яку часто називають сонячною черепицею, класифікується як інтегрована в будівлю фотоелектрична система (BIPV). Сонячна черепиця виробляє електроенергію за допомогою тієї ж фотоелектричної технології, що і сонячні панелі. Більшість ранніх версій сонячної черепиці були виготовлені з тонкоплівкових CIG-елементів. Більшість сонячних черепиць зараз використовують монокристалічні або полікристалічні кремнієві елементи. Як випливає з назви, сонячна черепиця імітує традиційні покрівельні матеріали. Хоча одна окрема сонячна черепиця може генерувати лише невелику кількість електроенергії, якщо їх об’єднати для покриття всього даху, сонячна черепиця може виробляти потужність, рівну потужності звичайних сонячних панелей. Сонячна черепиця використовується для формування самого даху і органічно вписується в архітектурну естетику будівлі, на відміну від сонячних панелей, які досить нав’язливо розташовуються на даху.

Як правило, очікуваний термін служби сонячної черепиці становить приблизно від 20 до 25 років. Що стосується ефективності, то сонячна черепиця має в середньому від 10 % до 20 %, причому більшість досягає близько 16 % ефективності. Трохи менше, ніж сонячні панелі. Крім того, оскільки повітря не може легко проходити під сонячною черепицею, вона більш схильна до перегріву і тому не виробляє стільки енергії, як сонячні панелі.

Десять найбільших світових проектів з відновлюваної енергетики

Сонячні панелі проти сонячної черепиці. порівняння

Вибір між установкою сонячних панелей або сонячної черепиці на будівлі залежить від ряду факторів. Вартість, естетика, ефективність і довговічність повинні бути ретельно продумані.

Якщо будівля потребує повної заміни даху, або це новобудова, то сонячна черепиця може бути встановлена за трохи більшу суму, ніж вартість нового даху. Сонячна черепиця не впливає на зовнішній вигляд будівлі, тому вона підходить для історичних будівель, які повинні зберігати свою естетику. Хоча сонячна черепиця менш ефективна, ніж сонячні панелі, вона все одно є кращою за звичайну черепицю або бітумну черепицю. Однак не всі типи дахів підходять для сонячної черепиці. Крім того, оскільки технологія сонячної черепиці є відносно новою на ринку, може бути доступна менша кількість інсталяторів.

З іншого боку, сонячні панелі можуть бути встановлені на будь-якій будівлі без необхідності повної заміни даху. Процес встановлення сонячних панелей є швидшим і набагато дешевшим, ніж встановлення сонячної черепиці на даху. На відміну від черепиці, сонячні панелі можна періодично регулювати, щоб максимізувати їх ефективність. Вища ефективність сонячних панелей означає, що витрати на встановлення можуть окупитися за менший час.

Сонячні панелі

Сонячна черепиця для даху

Сонячний дах Tesla: повний огляд

сонячна, черепиця, переваги, недоліки, фотоелектрична

У жовтні 2019 року Tesla Motors оголосила про запуск Tesla Solar Roof V3, третьої версії інтегрованої сонячної скляної черепиці. Серед кількох оновлень, третя версія включає більші плитки, нижчі виробничі витрати, підвищену щільність потужності та більш простий процес встановлення.

Крім того, загальна кількість деталей у продукті зменшилася. Тесла прогнозував, що ці зміни значно знизять вартість продукту; однак компанія продовжувала боротися за прискорення встановлення сонячних дахів.

Дах Tesla Solar Roof: Погляд EnergySage

Хоча Tesla найбільш відома своїми електромобілями (EV), майбутнє компанії полягає в повній інтеграції чистої енергії. одномоментному процесі скорочення викидів вуглецю, який передбачає поєднання сонячних панелей з вашим електромобілем Tesla EV. Для власників будинків, які хочуть отримати переваги сонячної енергії без її “вигляду”, Tesla Solar Roof пропонує привабливу альтернативу: але чи є цей розкішний дах правильним варіантом для вас??

Що в цій статті?

Тут багато всього, і ми спробуємо поговорити про кожен аспект сонячного даху. Перейдіть до будь-якого з розділів нижче:

 • Що таке сонячна черепиця?
 • Останні новини про сонячний дах
 • Хронологія ключових подій сонячного даху
 • Технічні характеристики сонячного даху
 • Кошторис витрат
 • Чи варто чекати на сонячний дах Tesla??
 • Конкуренти Tesla

Сонячний дах Tesla: що потрібно знати

Деякі учасники сонячної енергетики вважають, що сонячна енергетика потребує ребрендингу як естетичне і технічне вдосконалення, яке може бути частиною реконструкції будинку, а не важким модулем, прикріпленим до вашого даху. Ця думка була підкреслена в жовтні 2016 року, коли Ілон Маск представив перший покрівельний продукт Tesla. За допомогою Solar Roof компанія прагне вивести сонячну енергію в мейнстрім, усунувши будь-які естетичні проблеми, які можуть виникнути у власників будинків.

“Я думаю, що є досить радикальна різниця між сонячними панелями на даху, які насправді покращують зовнішній вигляд вашого будинку, і тими, які цього не роблять, я думаю, що це буде різниця як день і ніч”. сказав Маск у своїй заяві перед офіційним запуском першого сонячного даху Tesla. Через два місяці він представив сонячний дах, використовуючи багатолюдний захід у передмісті Каліфорнії, щоб продемонструвати, що дизайн панелей Тесли був настільки бездоганно інтегрований, що вся аудиторія преси повинна була звикнути до його присутності на будинку, що стояв перед ними.

Використання домашнього акумулятора Tesla Powerwall з сонячним дахом Tesla Solar Roof

Сонячні дахи Tesla поставляються в парі з накопичувачем енергії у вигляді батареї Tesla Powerwall. Tesla Powerwall може похвалитися максимальною потужністю 7 кВт за відсутності сонця або 9 кВт за наявності сонця.6 кВт при повному сонці та 13 кВт при повному сонці.5 кВт-год корисної ємності. Він також може допомогти забезпечити ваш будинок сонячною енергією під час відключення електроенергії. Вона також поставляється з додатком Tesla, який дозволяє користувачам стежити за виробництвом енергії в режимі реального часу. Tesla Powerwalls мають право на федеральний податковий кредит.

Останні новини про сонячну черепицю Tesla Solar Roof?

Наразі Tesla встановила сонячні дахи по всій країні, хоча точна кількість установок не відома. Цей сонячний продукт набуває популярності серед деяких споживачів, що призводить до тривалого часу очікування встановлення для клієнтів, які підписують контракти. У квітні 2021 року багато з цих клієнтів були шоковані, коли отримали електронні листи від Tesla, в яких вартість монтажу була вищою за контрактну ціну. Відсутність пояснень і прозорості викликала плутанину і розчарування серед споживачів, особливо якщо вони більше не могли дозволити собі високу ціну.

Під час щоквартального дзвінка про прибутки Tesla у квітні 2021 року генеральний директор Ілон Маск підтвердив, що попит на сонячні дахи Tesla “залишається високим”, незважаючи на підвищення цін на сонячні дахи. Він визнав, що Tesla “в основному зробила кілька значних помилок в оцінці складності певних дахів.” Tesla додала інформацію про складність даху на свій веб-сайт і застереження про складність даху в калькулятор сонячних дахів; однак Tesla зазначає, що складність вашого даху буде визначена тільки після того, як ви розмістите замовлення на сонячний дах. Tesla поділяє складність на три категорії. прості, проміжні та складні. на основі наступних критеріїв:

 • Простий: однорівневий дах, незаповнені монтажні площини, мало перешкод (труби, димоходи, мансардні вікна), низький нахил
 • Проміжний: багаторівневий дах (секції даху, побудовані на декількох поверхах вашого будинку), більш переповнена монтажна площина, більше перешкод (труби, димоходи, мансардні вікна), більший нахил
 • Складність: багаторівневий дах (секції даху, побудовані на декількох поверхах вашого будинку), переповнена монтажна площина, багато перешкод (труби, димоходи, мансардні вікна), крутий нахил

Виходячи з попередніх звітів, ціна на сонячні дахи Tesla істотно варіюється в залежності від складності вашого даху.

Хронологія ключових новин та оголошень про сонячний дах Tesla

Схоже, що Tesla має шаблон надмірних обіцянок і невиконання зобов’язань щодо свого сонячного даху. Ось як виглядали останні кілька років для компанії та її клієнтів.

 • Квітень 2016 року: Tesla купує компанію Solarcity і починає виробництво сонячних панелей і сонячного даху.
 • Травень 2017 року: Tesla почала приймати замовлення на свою сонячну черепицю Tesla
 • Серпень 2017 року: Ілон Маск повідомив, що він та інший керівник Tesla вже встановили дах на своїх будинках.
 • Січень 2018 року: Компанія оголосила, що нарощує виробництво даху на своїй гігафабриці в Буффало. В середині березня, приблизно через вісім місяців після початкової оцінки, Tesla почала перші установки з клієнтами з верхньої частини свого списку очікування в Каліфорнії, приблизно через вісім місяців.
 • Травень 2018 року: Компанія Tesla отримала близько 11 000 замовлень на сонячний дах і намагається задовольнити попит.
 • Серпень 2018 року: У Каліфорнії, провідному штаті країни з сонячної енергетики, було встановлено лише 12 сонячних дахів.
 • Вересень 2018 року: Опубліковано звіт про те, що сонячні дахи не будуть широко встановлюватися протягом тривалого часу. За даними CNBC, Маск сказав, що їм потрібно більше часу, щоб опрацювати всі деталі. “Існує лише стільки прискорених випробувань, які можна провести на даху. Тож перш ніж ми зможемо застосувати її на великій кількості будинків, ми повинні переконатися, що всі елементи даху прослужать щонайменше три десятиліття”. сказав Маск на зустрічі влітку 2018 року. У заяві бракувало як зобов’язань, так і чітких термінів.
 • Листопад 2018 року: Згідно з повідомленням Bloomberg, компанія почала нарощувати виробництво, запровадивши цілодобовий режим роботи з приблизно 80 працівниками на одну сорочку тільки для виробництва сонячної черепиці для даху. Керівник енергетичних операцій Tesla, Санджай Шах, заявив, що Tesla готується до того, що сонячні дахи в її бізнесі побачать “величезне зростання в 2019 році”.” Сам Маск написав у Твіттері, що перші установки сонячних дахів почнуться приблизно влітку 2019 року.
 • Червень 2019 року: незважаючи на постійні затримки і втрати прибутку, Маск написав у Твіттері, що він сподівається виробляти близько 1 000 сонячних дахів на тиждень до кінця 2019 року.
 • Жовтень 2019 року: Tesla оголосила про випуск Tesla Solar Roof V3, в якому були внесені оновлення для збільшення обсягів виробництва і розгортання, а також зниження цін.
 • Кінець 2020 року: Протягом року Tesla досягла певних успіхів на своїх сонячних дахах, майже втричі збільшивши кількість своїх установок між першим та другим кварталом. У четвертому кварталі Tesla оголосила, що “досягла значного прогресу у збільшенні кількості сонячних дахів”, але не вказала дату, яка б підтверджувала це твердження.
 • Квітень 2021 року: Клієнти Tesla Solar Roof продовжують стикатися з затримками та відсутністю прозорості з боку Tesla.
 • Травень 2021 року: Деякі клієнти подали до суду на Tesla через несподівані підвищення цін.
 • Червень 2021: electrek підтвердив, що керівник енергетичних операцій Tesla покинув компанію після місяців чуток.
 • Жовтень 2021 року: Tesla розширила можливості встановлення сонячних дахів у будь-якій точці Сполучених Штатів.
 • Листопад 2021 року: компанія electrek оголосила, що черепиця Solar Roof буде більш ефективною, матиме більшу потужність і може бути встановлена на існуючі дахи.

Технічні характеристики сонячних дахів Tesla: що ви отримуєте?

Якщо ви зацікавлені у встановленні сонячного даху Tesla, вам, мабуть, цікаво, що ви отримаєте від кожної сонячної батареї. Ми пояснимо деякі технічні характеристики сонячного даху:

Дизайн

Незважаючи на попередні оголошення про численні пропозиції дизайну, включаючи тосканську скляну черепицю, шиферну скляну черепицю, текстуровану скляну черепицю та гладку скляну черепицю, сонячна покрівля Tesla Solar Roof наразі доступна лише в одному дизайні черепиці. Згідно з веб-сайтом Tesla, кожна черепиця має розмір 15 дюймів на 45 дюймів, товщину 5 мм і виготовляється зі скла, полімерів, скловолокна та кремнію. Черепиця розроблена таким чином, щоб нагадувати традиційну асфальтову черепицю.

Гарантія

Tesla надає 25-річну гарантію на продукцію, захист від атмосферних впливів та модулі, яку можна порівняти з гарантіями провідних брендів сонячних панелей. Гарантія також гарантує, що ваша сонячна покрівля буде мати щонайменше 95 відсотків своєї “номінальної пікової потужності” через п’ять років після встановлення, і що вона знизиться не більше ніж на 0.5 відсотків на рік протягом наступних 20 років. по суті, гарантуючи 85-відсоткову продуктивність у 25-му році. Його інвертор має 12.5-річна гарантія, яка відповідає гарантіям на інші марки струнних інверторів; однак ця гарантія нижча, ніж гарантії на багато мікроінверторів, які часто становлять від 20 до 25 років.

Скільки коштує сонячний дах Tesla?

З новими категоріями складності, описаними вище, трохи складно повністю оцінити вартість сонячного даху Tesla. Вартість значно варіюється в залежності від того, чи є ваш дах “простим” або “складним”, а також в залежності від площі вашого даху. Якщо у вас є досить невеликий. і не дуже складний. дах, який вам вже потрібно замінити, ціна сонячного даху, ймовірно, буде цілком порівнянна з ціною нової установки асфальтового даху плюс сонячні панелі. Однак, коли ви збільшуєте розмір і/або складність вашого даху, ви можете очікувати, що ця цифра швидко злетить до небес.

Чи варто чекати на сонячну покрівлю Tesla??

Стандартні технології сонячних панелей зазвичай оцінюються на основі їх продуктивності, довговічності та гарантій. Однак недостатня прозорість Tesla ускладнює порівняння з традиційними сонячними панелями. Через чотири роки після першого запуску сонячного даху Tesla, компанія все ще не розкрила ефективність черепиці, а клієнти все ще стикаються з тривалим часом очікування і несподіваним зростанням цін.

Якщо ви гостро потребуєте оновлення даху або якщо вам не знадобиться оновлення даху протягом деякого часу, сонячна покрівля Tesla може бути не варта вашого довгого очікування. Сонячні панелі надзвичайно надійні (і ми вважаємо, що вони також чудово виглядають)!). Однак, якщо вам потрібно оновити свій дах найближчим часом (але не негайно), і ваш дах не надто складний або великий, ви можете бути хорошим кандидатом на сонячну покрівлю Tesla. Крім того, якщо ви налаштовані на зовнішній вигляд і маєте капітал для покриття витрат, система може бути найкращим вибором для вас, хоча, можливо, варто порівняти Tesla Solar Roof з іншими продуктами для сонячних дахів.

Сонячна черепиця Tesla найкраще підходить для нового будівництва

Більшість існуючих технологій сонячної черепиці також відомі як інтегрована в будівлю фотоелектрика (BIPV), оскільки вони інтегровані з вашим існуючим дахом і мають схожий розмір і форму зі стандартною черепицею. Tesla створила дещо інше. У серпні 2016 року Ілон Маск вперше пояснив різницю між сонячною черепицею та сонячним дахом Tesla: “Це не річ на даху. Це дах.”

На відміну від інших видів сонячної черепиці, черепиця Tesla призначена для повної заміни вашого існуючого даху (хоча компанія electrek нещодавно повідомила, що незабаром ви зможете встановити її поверх існуючого даху). Як результат, найбільш економічно вигідний спосіб встановити їх. це коли ваш будинок будується, а це означає, що вони найкраще підходять для покупців житла, які мають право голосу в дизайні та матеріалах свого новозбудованого будинку. Хоча це не означає, що їх не можна використовувати на існуючих будинках, модернізація вашого даху за допомогою сонячної черепиці Tesla означає демонтаж існуючого даху (що Tesla зробить для вас). Таким чином, модернізація вашого даху за допомогою сонячної черепиці Tesla має сенс тільки тоді, коли ваш дах вже підлягає заміні.

Хто є конкурентами сонячних дахів Tesla?

Хоча галас навколо прославленого продукту Tesla створив враження, що це нова концепція, це лише продовження блискучої перепакування, яку деякі називають “ефектом Маска”.” Розробка сонячної черепиці та сонячної черепиці розвивалася протягом багатьох років, і ряд компаній спробували створити універсальний, тонкий сонячний матеріал для даху, який можна було б вважати справжнім покрівельним матеріалом, а не доповненням до модуля. Ось деякі з конкурентів сонячних дахів Tesla, які пропонують подібні продукти BIPV:

 • Luma. ця сонячна черепиця може бути інтегрована з будь-яким покрівельним матеріалом і встановлюється аналогічно традиційній металевій покрівлі. Luma позиціонує свій продукт як єдину модернізовану систему сонячної черепиці і може похвалитися ефективністю 22.1 відсоток.
 • Suntegra. цей північно-східний виробник сонячних панелей є лідером у виробництві сонячних дахів. Компанія родом з Нью-Йорка і почала пропонувати свої два продукти для сонячних дахів всього за кілька місяців до анонсу черепиці Tesla. Сонячна черепиця Suntegra розроблена для інтеграції з низькопрофільними покрівельними матеріалами і має близько 15.9 до 17.2 відсотки ефективності. Її сонячна черепиця трохи менш ефективна. 13.9 до 15.1 відсоток і призначені для інтеграції зі стандартними плоскими дахами з бетонної черепиці.
 • CertainTeed. спочатку покрівельна компанія, тепер цей підрядник пропонує два продукти для сонячних дахів, зі схожими стратегіями інтеграції з Suntegra. Його система Apollo II включає сонячну черепицю для низькопрофільних дахів, яких близько 15.4 відсотки ефективності. Система Apollo Tile II від CertainTeed поєднує сонячну черепицю з плоскими дахами з бетонної черепиці, і її черепиця має ефективність близько 16%.

Важливо відзначити, що сонячна черепиця і плитка, пропоновані цими компаніями, все ще виділяються на тлі інших покрівельних матеріалів. Ніхто не може конкурувати з Tesla з точки зору естетики або витонченості, але вони пропонують низькопрофільні рішення BIPV, які можуть полегшити естетичні проблеми для деяких покупців сонячних батарей.

Часті запитання про сонячні дахи Tesla

Хоча вартість переходу на сонячну енергію висока, а новини та інформація про сонячні дахи Tesla можуть бути заплутаними або майже застарілими, важливо дослідити кожен продукт, компанію та тему, перш ніж приймати рішення. Дізнайтеся більше про сонячний дах Tesla, прочитавши ці поширені запитання:

Залежно від вашого місцезнаходження, Tesla надішле власних монтажників або підрядників для налаштування вашої системи після придбання сонячного даху.

Tesla стверджує, що їхня черепиця втричі міцніша за середньостатистичну черепицю і здатна витримати будь-які погодні умови. Вони мають найвищий клас пожежної безпеки (клас А) і витримують вітер зі швидкістю 110 миль/год (клас F), тому ви можете почуватися впевнено навіть в екстремальних погодних умовах.

Tesla пропонує 25-річну гарантію на черепицю, потужність та захист від атмосферних впливів. Крім того, її інвертор має 12.5-річна гарантія, що дає домовласникам спокій за свої інвестиції.

Дізнайтеся, скільки сонячна енергія може заощадити вже сьогодні, перш ніж прийняти рішення

Так само, як Tesla не виробляє електромобілі для широких мас, так і сонячний дах Tesla не підходить для кожного будинку. Багато в чому сонячний дах компанії схожий на її перший електромобіль. Якщо ви є прихильником новітніх технологій, вас не хвилює ціна, і ви готові почекати на продукт з невизначеними термінами виробництва, тоді очікування сонячного даху від Tesla може бути правильним рішенням для вас.

Крім того, очікування переходу на сонячну енергію має свої ризики, навіть якщо ви зацікавлені в сонячному даху. Вартість переходу на сонячну енергію падає з кожним роком, і вже сьогодні доступні сонячні панелі преміум-класу, які мають високі показники ефективності та елегантний чорний дизайн. Якщо ви будете роками чекати на сонячний дах Tesla, ви втратите роки економії на рахунках за електроенергію. Ви також ризикуєте втратити фінансові стимули для сонячної енергетики: термін дії багатьох державних податкових пільг вже закінчився, а федеральний інвестиційний податковий кредит для сонячної енергетики буде знижено до 22 відсотків у 2023 році.

Перш ніж ви приймете рішення почекати на сонячний дах Tesla, скористайтеся нашим сонячним калькулятором, щоб дізнатися, скільки ви можете заощадити вже сьогодні, перейшовши на сонячну енергію. Якщо ви готові вивчити варіанти сонячної енергії для вашого будинку, приєднуйтесь до EnergySage Marketplace та отримуйте індивідуальні пропозиції від сонячних інсталяторів у вашому регіоні. Ви можете бути здивовані тим, скільки ви можете заощадити, встановивши традиційні сонячні панелі на даху.

Де купити сонячну черепицю для даху

читати на EnergySage

Хочете перейти на сонячну енергію? Ось все, що вам потрібно знати в Сонячна черепиця: що потрібно знати в 2023 році Найкращі сонячні панелі в 2023 році: Найкращі продукти порівняно з вартістю сонячної батареї Tesla Solar Roof проти. Сонячні панелі Сонячні електростанції: що це таке і як вони працюють?

Про Емілі Уокер

Маючи більш ніж п’ятирічний досвід роботи в галузі екології та чистої енергетики, Емілі є експертом у галузі сонячної енергетики, акумуляторів, технологій та політики управління енергією. Вона має ступінь магістра наук з екології та політики Університету Джона Хопкінса та ступінь бакалавра з екології та біології Коледжу Колбі. Емілі завжди шукає способи жити більш екологічно і в даний час знаходиться в процесі електрифікації свого будинку.

найкращих варіантів сонячних дахів на 2023 рік

Лі Метьюз. експерт з питань сталого розвитку та веган зі стажем. Її робота про сонячну політику була опублікована в канадському National Observer.

Tesla, можливо, була першою компанією, яка представила повністю сонячний дах, але вони не були першими, хто виготовив сонячну черепицю. Тут ми даємо вам основи сонячних дахів, а також наш вибір найкращих варіантів сонячних дахів, включаючи Tesla, з плюсами і мінусами для кожного з них.

сонячна, черепиця, переваги, недоліки, фотоелектрична

Зміст

 • Як працює сонячний дах
 • Переваги сонячного даху
 • Погляд
 • Економічно ефективне поєднання покрівлі та сонячної енергії
 • Високоефективне покрівельне рішення
 • Ефективне використання простору
 • Без зовнішньої проводки
 • Легше ремонтувати та замінювати
 • Чи є недоліки у сонячних дахів?
 • Вартість та ефективність
 • Термін служби та гнучкість
 • Інші недоліки сонячних дахів
 • Найкращі сонячні дахи: наша добірка
 • CertainTeed
 • Що нам подобається в сонячних дахах CertainTeed
 • Технічні характеристики
 • Що нам не подобається в сонячних дахах CertainTeed
 • Сонячний дах Tesla
 • Що нам подобається в дахах Tesla
 • Що нам не подобається в дахах Tesla Roofs
 • SunTegra
 • Що нам подобається в SunTegra
 • Що нам не подобається в SunTegra
 • Сонячна черепиця Forward
 • Що нам подобається в Forward
 • Що нам не подобається в Forward
 • GAF
 • Що нам подобається в GAF
 • Що нам не подобається в GAF
 • DecoTech
 • Що нам подобається в DecoTech
 • Що нам не подобається в DecoTech
 • Сонячні дахи Luma
 • Що нам подобається в Luma Solar
 • Що нам не подобається в Luma Solar
 • Інші компанії, що займаються сонячними дахами, на які варто звернути увагу
 • Часті запитання про сонячні дахи
 • Сонячні дахи проти. Сонячні панелі

  • Сонячна черепиця та плитка
  • Невелика зміна зовнішнього вигляду будинку
  • Вартість 20 000. 100 000
  • Не потрібно свердлити дах (з деякими варіантами)
  • Легше ремонтувати
  • Менш ефективні
  • Коротша гарантія (зазвичай 10-20 років)
  • Коротший термін служби (зазвичай 20 років)
  • Менше кваліфікованих монтажників

  Сонячні панелі:

  • Сонячні панелі
  • Сонячна батарея, встановлена на даху
  • Витрати 15 000. 40 000
  • Зазвичай вимагає свердління в даху
  • Складніше ремонтувати
  • ефективний
  • Довший термін служби (25-40 років)
  • Довша гарантія (25 років)
  • доступні інсталятори

  Як працює сонячний дах

  Компанія Tesla представила свій сонячний дах у 2016 році, що назавжди потрясло сонячну енергетику. Але як працює сонячний дах?

  Покрівля Tesla використовує черепицю із загартованого скла для заміни всіх стандартних черепиць на даху вашого будинку. Деякі з цих черепиць також є сонячними панелями, а це означає, що майже кожен дюйм вашого даху теоретично може генерувати електроенергію.

  Оскільки на більшості дахів є кілька місць, на які не потрапляє багато сонячного світла, дахи Tesla Roofs також включають кілька неактивних панелей. Вони виглядають так само, як сонячна черепиця, але не виробляють енергію, що допомагає знизити вартість монтажу та економить ресурси.

  Покрівлі Tesla Roofs. це єдиний повністю сонячний дах, доступний в даний час, але це не єдиний варіант для переходу на сонячну енергію без сонячних панелей. Фактично, перша сонячна черепиця була випущена на ринок в 2009 році компанією DOW, і кілька інших компаній також виробляють сонячну черепицю.

  У чому різниця? Сонячна черепиця. це просто черепиця. Вони призначені для інтеграції з існуючою або новою черепицею або плиткою, або для встановлення на них. У будь-якому випадку, зовнішній вигляд не такий бездоганний, як у повноцінного даху Tesla.

  Переходьте на сонячну енергію вдома

  Співпраця з сонячною компанією, схваленою LeafScore

  • 100% безкоштовна у використанні
  • Підбір менш ніж за 3 хвилини
  • Рейтинг сонячних компаній за версією LeafScore

  Переваги сонячного даху

  Перехід на сонячну енергію має багато переваг, а сонячні дахи та черепиця пропонують все це і навіть більше.

  Зовнішній вигляд

  Сонячні дахи забезпечують всі переваги сонячної батареї на даху без кардинальної зміни зовнішнього вигляду вашого будинку. Це тому, що сонячна черепиця розроблена так, щоб виглядати як звичайна черепиця на даху, наскільки це можливо. Більшість сонячних черепиць можна інтегрувати в існуючий черепичний або гонтовий дах, або ж укласти зверху, як своєрідну другу шкіру для вашого даху. Навіть якщо вони прикріплені поверх звичайної черепиці на даху, профіль сонячної черепиці набагато нижчий, ніж у вмонтованих сонячних панелей.

  З дахом Tesla Roof всі плитки виглядають однаково, незалежно від того, чи це активна сонячна черепиця, чи неактивна. Це робить сонячний дах або сонячну черепицю чудовим рішенням для домовласників, яким не подобається зовнішній вигляд звичайних сонячних панелей. Сонячний дах також може дозволити власникам будинків отримувати вигоду від сонця, не викликаючи гніву асоціацій власників будинків.

  Економічно вигідне поєднання покрівлі та сонця

  Новий дах може бути дорогим, як і сонячна установка. Що, якби ви могли об’єднати ці два варіанти і заощадити трохи грошей?

  Якщо ваш дах потребує оновлення, подумайте про сонячний дах. Звичайно, це буде коштувати дорожче, ніж звичайний дах, але, як правило, це буде коштувати дешевше, ніж звичайний дах плюс звичайна сонячна батарея з аналогічною потужністю.

  Високоефективне покрівельне рішення

  Побоювання, що сонячний дах не буде таким же гарним, як звичайний дах? Немає причин для занепокоєння. Ця покрівельна черепиця працює так само, як і звичайна черепиця, тільки вона виробляє електроенергію, зберігаючи ваш будинок водонепроникним і захищеним від стихійних явищ.

  Ключовим моментом тут є те, що сонячна черепиця поєднує сонячні елементи з обшивкою даху. У більш традиційних сонячних батареях сонячні модулі монтуються поверх черепиці (або іншого покрівельного матеріалу).

  Ефективне використання простору

  Сонячна черепиця може бути чудовим способом перейти на сонячну енергію, якщо у вас невеликий дах, який ускладнює або навіть унеможливлює встановлення стандартної сонячної установки. З цієї ж причини сонячна черепиця може бути хорошим вибором для даху з незручними обмеженнями в просторі, такими як мансардні вікна, дахові вікна і так далі.

  Зрештою, черепиця набагато менша за сонячну панель. Це означає, що ви можете втиснути кілька черепиць на невелику площу і максимально ефективно використати вашу нерухомість на даху. Ви навіть можете вирішити повністю відмовитися від даху і замість цього встановити сонячний дах на гаражі, сараї або допоміжному приміщенні, особливо якщо вони отримують більше сонячних променів, ніж ваш будинок.

  Ніякої зовнішньої проводки

  Стандартні установки сонячних панелей вимагають зовнішньої проводки, яка з’єднує змонтовані сонячні панелі з інвертором і головною сервісною панеллю всередині вашого будинку. У сонячному даху та більшості сонячних черепиць вся електропроводка є внутрішньою та прихованою. Це зменшує ризик пошкодження від вітру, дощу, птахів та інших диких тварин тощо.

  Стандартні сонячні батареї також повинні бути встановлені поверх покрівельного матеріалу, що зазвичай означає свердління в даху. Деякі металеві дахи дозволяють закріплювати сонячні модулі на місці, але звичайна черепиця та черепиця вимагають від установників сонячних батарей проникнення в покрівельний матеріал, що може призвести до пошкодження та створення слабких місць.

  Ці проблеми малоймовірні, якщо ви користуєтеся послугами досвідченого і кваліфікованого інсталятора, але вони все ще є ризиком при використанні звичайних масивів.

  Деякі сонячні черепиці монтуються безпосередньо на палубу, виконуючи роль як сонячної панелі, так і покрівельної черепиці. Інші кріпляться до існуючої черепиці або черепиці на даху. Таким чином, потенціал пошкодження існуючого даху сильно варіюється між різними варіантами сонячних покрівель.

  Легше ремонтувати та замінювати

  Ще одна ключова перевага сонячної черепиці полягає в тому, що вона легка і відносно проста в ремонті та заміні. Якщо одна або дві черепиці будуть пошкоджені, ви можете швидко замінити їх свіжою сонячною черепицею або неактивною черепицею в міру необхідності. Набагато складніше і дорожче замінити або відремонтувати цілу сонячну панель.

  Сонячна черепиця також витримує дощ, сніг та вітер. А якщо щось піде не так, більшість компаній пропонують хорошу гарантію, так що ви можете отримати заміну черепиці безкоштовно. Tesla навіть пропонує довічну гарантію на свою фізичну черепицю, що дуже зручно, якщо ви плануєте жити в одному будинку протягом тривалого часу. Якщо ви думаєте, що переїдете додому в найближчі 25 років, довічна гарантія може виявитися не такою вже й корисною, враховуючи, що сонячний дах важко забрати з собою (на відміну від сонячних панелей).

  Чи є недоліки у сонячних дахів?

  Поки що все добре, але як щодо недоліків сонячних дахів??

  Вартість та ефективність

  Як вже зазначалося, сонячна черепиця недешева, незважаючи на те, що вона є більш економічно ефективною на ват. У порівнянні з ціною стандартної сонячної установки на даху (від 15 000 до 40 000 доларів), вартість сонячного даху Tesla коливається від 30 000 до майже 100 000 доларів. Більше того, компанія Tesla кілька разів різко і без попередження змінювала свою політику, застаючи клієнтів зненацька. Тепер Tesla також наполягає на тому, щоб покупці сонячних дахів купували батарею Tesla Powerwall, що ще більше підвищує вартість.

  Проте Tesla. не єдине ім’я в місті, і ви, безумовно, платите премію за бренд.

  Переходьте на сонячну енергію вдома

  Співпрацюйте з сонячною компанією, схваленою LeafScore

  • 100% безкоштовна у використанні
  • Отримайте відповідність менш ніж за 3 хвилини
  • Рейтинг сонячних компаній за допомогою LeafScore

  Високоефективна черепиця інших компаній, як правило, дешевша і настільки ж ефективна, як і черепиця Тесли, але всі вони менш ефективні, ніж найкращі сонячні панелі. Загалом, сонячна черепиця зазвичай виробляє від 13 до 63 Вт. Однак для досягнення максимальної продуктивності їм потрібен високий рівень сонячного опромінення і хороший нахил.

  Чому сонячна черепиця менш ефективна, ніж сонячні панелі?

  Основна причина полягає в тому, що вбудовані в будівлі сонячні панелі (BISP, або BIPV) зазвичай не дозволяють повітрю циркулювати під ними, а це означає, що вони швидко перегріваються, що погіршує виробництво електроенергії.

  Ця недостатня ефективність у поєднанні з більш високими початковими витратами може означати більш тривалий період окупності сонячних дахів. Насправді, сонячні дахи не пропонують нічого подібного до окупності інвестицій у стандартні сонячні батареї, якщо тільки вам не потрібен новий дах у будь-якому випадку.

  Тривалість життя та гнучкість

  Сонячні дахи та черепиця також мають менший термін служби, ніж більшість звичайних сонячних панелей. У той час як стандартна сонячна панель може виробляти електроенергію на рівні близько 80% від початкової потужності протягом 25 років або більше, сонячна черепиця зазвичай підтримує цей рівень потужності протягом 20 років або близько того. Вони також виробляють менше електроенергії для початку.

  Ще одним недоліком сонячного даху є те, що його може бути важко взяти з собою, якщо ви переїжджаєте. На відміну від сонячних панелей, сонячні дахи виготовляються на замовлення відповідно до вашого будинку. Сонячна черепиця або інтегровані панелі DecoTech можуть переїхати з вами, якщо ви переїжджаєте, в залежності від типу даху вашого нового будинку.

  Інші недоліки сонячних дахів

  Хоча сонячні дахи стають все більш популярними, ви можете не знайти кваліфікованого інсталятора у вашому регіоні. На відміну від звичайних сонячних дахів, монтажників легко знайти, а це також означає, що вартість монтажу зазвичай нижча, ніж для сонячного даху.

  Те саме стосується сонячної черепиці. Хоча інсталяторів для них більше, ніж для дахів Tesla, все ще дуже важко знайти надійного інсталятора в більшості місць, особливо якщо ви живете за межами великого міста.

  Нарешті, ви захочете врахувати екологічні витрати на встановлення сонячного даху. Швидше за все, ви зацікавлені в цих продуктах, тому що хочете жити більш екологічним способом життя. Відправляти свій поточний, цілком респектабельний дах на звалище тільки для того, щоб встановити сонячний дах, не дуже раціонально.

  Найкращі сонячні дахи: наша добірка

  CertainTeed

  Основні моменти: Сонячна черепиця з вражаючим досвідом в покрівельній індустрії, що дозволяє виробляти продукцію, яка добре інтегрується в існуючий дах, що виключає необхідність повної модернізації даху.

  • Відмінна репутація та досвід покрівельних робіт
  • Компанія пропонує повне покрівельне рішення, що включає сонячну черепицю / гонт
  • Працює з асфальтовими та бетонними покрівлями
  • Добре зарекомендувавший себе бренд
  • Набагато нижча вартість, ніж дах Tesla
  • Водо-, вітро- та вогнестійка
  • Відмінна гарантія з можливістю передачі
  • Швидкий і простий монтаж та обслуговування
  • Немає списку очікування!
  • Високоефективні монокристалічні сонячні елементи
  • Включає інвертор та електропроводку за потреби
  • Не повний сонячний дах
  • Сонячна черепиця виглядає інакше, ніж звичайна покрівля
  • На сайті немає конкретних цін

  CertainTeed пропонує сонячну черепицю довше, ніж Tesla, і має більш ніж столітній досвід роботи в покрівельній індустрії. Наразі компанія пропонує два дизайни сонячних дахів:

  Бітумну черепицю Apollo Shingle 11 можна встановлювати як частину нової покрівлі, так і на вже існуючу асфальтову покрівлю. Ця черепиця повністю чорна і може бути розміщена у вигляді смуг або плям на частині або більшій частині даху. Кожна черепиця має розмір 46.75 дюймів завширшки та 17 5/8 дюймів завглибшки.

  Apollo Tile II підходить для дахів з бетонної черепиці. Ця черепиця має вигляд чорного ламінату і поставляється з індивідуальним кольором рами, щоб відповідати різним кольорам бетонної черепиці земляного відтінку. Кожна черепиця має 47 дюймів завширшки та 17 дюймів завдовжки.25 дюймів завглибшки.

  Що нам подобається в сонячних дахах CertainTeed

  На відміну від Tesla Roof, ви можете легко інтегрувати сонячну черепицю CertainTeed в існуючу покрівлю. Це дозволяє уникнути необхідності повного оновлення покрівлі та значно знизити вартість монтажу. (У деяких ситуаціях Tesla може додати свою сонячну покрівлю поверх вашого існуючого даху).)

  Сонячний дах CertainTeed, як правило, набагато дешевший, ніж дах Tesla. Сонячна черепиця CertainTeed також більш широко доступна в США.S. Компанія займається покрівельним бізнесом вже більше століття і має сотні сервісних працівників, готових встановити її сонячну черепицю. Завдяки відсутності списку очікування та більшому досвіду покрівельних робіт, ніж у будь-якого іншого виробника сонячної черепиці, CertainTeed є чудовим вибором, якщо вам потрібен новий дах або ви просто хочете додати кілька сонячних черепиць для початку.

  CertainTeed виробляє свою сонячну черепицю та черепицю в США.S. Кожна установка включає вогнестійку підкладку (де це доречно), аксесуари для проблиску, стартову смугу і вітрові затискачі, домашню електропроводку, додатковий інвертор струн і додаткову систему моніторингу.

  Обидва типи сонячної черепиці прості в установці, оскільки вони використовують ту ж низькотехнологічну систему, що і звичайна асфальтована і бетонна плитка. Тобто ваш монтажник прикріпить черепицю до обрешітки даху за допомогою стандартних саморізів для палуби. Це забезпечує набагато швидший і простіший монтаж, ніж у випадку з більш складною сонячною черепицею.

  Переходьте на сонячну енергію вдома

  Співпрацюйте з сонячною компанією, схваленою LeafScore

  • 100% безкоштовна у використанні
  • Отримайте підбір менш ніж за 3 хвилини
  • Рейтинг сонячних компаній LeafScore

  Черепиця також проста в обслуговуванні, завдяки відкритому простору під модулями та вбудованим затискачам для проводів, що дозволяє легко управляти проводами та встановлювати їх.

  Технічні характеристики

  CertainTeed використовує більш ефективну сонячну технологію, ніж більшість компаній, що виробляють сонячну черепицю (і є прозорою щодо специфікацій!). Кожна активна плитка має 14 високоефективних монокристалічних кремнієвих сонячних елементів. Ця черепиця має потужність 70 Вт кожна, що більше, ніж у більшості сонячних черепиць. Рейтинг ефективності Apollo Shingle 11 становить 17.2%, в той час як Apollo Tile 11 має 17.ККД 8%. рейтинг ефективності.

  Бітумна черепиця CertainTeed дуже легка і така ж гнучка, як і звичайна черепиця. Черепиця Apollo Shingles важить всього 2.7 фунтів. за квадратний метр. футів., що приблизно стільки ж, скільки стандартна асфальтова черепиця. Черепиця Apollo важить 3.1 фунтів. на квадратний метр. фут., що набагато менше, ніж бетонна черепиця на даху.

  Незважаючи на легку вагу, ця сонячна черепиця може витримати вражаюче навантаження в 250 фунтів. на квадратний фут. Вони також стійкі до води, вогню та вітру і навіть мають рейтинг зони ураганів високої швидкості за будівельними нормами штату Флорида (Vult 194 миль/год).

  Черепиця Apollo Shingles 11 та черепиця Apollo Tiles 11 мають температурний коефіцієнт потужності.0.37%. Хоча це і близько не відповідає коефіцієнтам сонячних панелей REC, це насправді досить схоже на багато кращих сонячних панелей. Непогано для сонячної черепиці або черепиці, щільно прикріпленої до даху!

  Обидва типи покрівельних матеріалів мають робочу температуру між.40 і 194 градуси за Фаренгейтом (-40 і 90 за Цельсієм).

  CertainTeed також пропонує комплексну гарантію, яка охоплює всі компоненти системи. Вона включає 25-річну гарантію на вихідну потужність і 10-річну гарантію на інвертор, всі інші компоненти системи, а також гарантію на вітер швидкістю 110 миль/год.

  Враховуючи довгу історію компанії, існує велика ймовірність того, що CertainTeed буде поруч, щоб виконати цю гарантію через 25 років. Якщо ви працюєте з сертифікованим CertainTeed інсталятором сонячних панелей, професійне встановлення вашої системи також покривається гарантією до 25 років. Ви навіть можете передати гарантію, якщо це необхідно, що є величезним плюсом при спробі продати свій будинок.

  Що нам не подобається в сонячних дахах CertainTeed

  Основним недоліком сонячної черепиці CertainTeed є те, що вона не є “прихованою” сонячною установкою. Хоча ці черепиця та гонт можуть бути інтегровані, невідповідність кольору з несонячною черепицею та плиткою дуже очевидна на більшості дахів. Тим не менш, якщо низький профіль є вашим основним завданням, CertainTeed. чудовий вибір.

  Другим ключовим недоліком CertainTeed є те, що компанія не пропонує жодної конкретної цінової інформації на своєму веб-сайті. Щоб дізнатися, скільки коштуватиме ваша установка, вам потрібно зв’язатися з компанією або знайти місцевого інсталятора, який працює з цими черепицею або плиткою.

  Однак розумно припустити, що досить стандартна установка буде коштувати десь між повною вартістю даху Tesla Roof і стандартною установкою сонячних панелей. Вартість значною мірою залежить від розміру, форми та типу даху, його віку, а також від того, чи плануєте ви замінити весь дах, інтегрувати кілька сонячних черепиць, або розмістити якомога більше сонячної черепиці або гонту на наявній площі.

  Сонячний дах Tesla

  Основні моменти: Безшовний, гладкий і непомітний дизайн з нанесеною торговою маркою за ціною довгого списку очікування і відповідного цінника.

  • Повна комплектація, з відповідною черепицею по всьому периметру
  • 25-річна гарантія на черепицю, потужність і захист від атмосферних впливів
  • Витончений, сучасний дизайн (доступні чотири стилі черепиці)
  • Добре зарекомендувавший себе бренд
  • Може додати значної привабливості та цінності вашому будинку
  • Підтримується стандартними тестами ANSI на довговічність
  • Зазвичай монтаж займає всього 5-7 днів
  • Може бути встановлений поверх деяких існуючих дахів
  • Tesla пропонує програму виплат (кредит) і варіанти передоплати
  • Ви можете бути в списку очікування роками
  • Тепер доступний тільки з акумуляторною батареєю Powerwall
  • Ви платите за ім’я
  • Не така ефективна, як сонячні панелі
  • Важко налаштувати або змінити конфігурацію з продуктами інших виробників (наприклад, вітровою турбіною або мікрогідросистемою)
  • Монтаж може зайняти до 14 днів (порівняно з одним днем для деяких проектів сонячних панелей)
  • Потребує дозволу в деяких місцях / не дозволяється деякими асоціаціями власників житла
  • Дуже дорогі в порівнянні зі звичайним дахом, звичайними сонячними панелями та іншими сонячними черепицями

  Tesla вперше представила свій сонячний дах у 2016 році, вразивши глядачів своїм витонченим, футуристичним виглядом. На сьогоднішній день існує щонайменше чотири стилі черепиці Tesla Solar Roof на вибір. Кожен дах виготовляється на замовлення і включає скляні сонячні плитки, скляну покрівельну черепицю та сталеву черепицю архітектурного класу.

  Три типи черепиці не відрізняються один від одного, створюючи безшовний дизайн. Всі плитки діють як покрівельний матеріал, хоча лише деякі з них генерують сонячну енергію. Це допоможе уникнути марної трати ресурсів, встановлюючи сонячну черепицю на ділянках вашого даху, які отримують дуже мало сонця.

  Після того, як ви оформите замовлення на сонячну покрівлю, Tesla попросить вас завантажити нещодавній рахунок за комунальні послуги. Це допомагає компанії розрахувати розмір вашого сонячного даху відповідно до ваших потреб в електроенергії. Tesla також запланує оцінку на місці, щоб визначити складність встановлення сонячного даху. Чим більше монтажних площин, перешкод (димарів, мансардних вікон, вентиляційних отворів і вентиляторів) і особливих нахилів, тим складніший і дорожчий проект покрівлі.

  Переходьте на сонячну енергію вдома

  Отримайте зв’язок із сонячною компанією, схваленою LeafScore

  • 100% безкоштовне використання
  • Отримайте підбір менш ніж за 3 хвилини
  • Рейтинг сонячних компаній LeafScore

  Сонячні дахи Tesla включають в себе саму черепицю, всю електропроводку та інвертор, а також акумуляторну батарею Powerwall для зберігання надлишкової енергії, виробленої вашим масивом. Це забезпечує резервне живлення на випадок, якщо основна електромережа вийде з ладу.

  Що нам подобається в дахах Tesla

  Найкраще в даху Tesla Roof. це те, що це повноцінний дах. На відміну від більшості інших компаній, що виробляють сонячну черепицю, Tesla пропонує повний пакет і безшовний, непомітний дизайн. Якщо гроші не мають значення, і ви хочете повністю оновити дах, Tesla Roof. чудовий вибір.

  Серед інших переваг дахів Tesla. щедра 25-річна гарантія на дефекти конструкції та матеріалів з моменту встановлення. Tesla також пропонує гарантію на захист від атмосферних впливів, яка стверджує, що “Ваш сонячний дах залишатиметься на місці і запобігатиме пошкодженню вашого будинку, спричиненому проходженням вітру та дощу через ваш сонячний дах протягом 25 років”.

  Тесла також пропонує гарантію на модулі, яка обіцяє, що ваш сонячний дах все ще буде працювати на 95% або більше від своєї номінальної пікової потужності на 5-річній позначці, при цьому виробництво знизиться не більше ніж на 0.5% щорічно протягом наступних 20 років. Ва-банк, це означає, що через 25 років робоча потужність становитиме 85% або більше. Досить добре!

  Незважаючи на ці гарантії, покрівельна черепиця Tesla створена, щоб служити довго. Черепиця протестована на міцність Американським національним інститутом стандартів (ANSI) і добре витримує вітер, град, вогонь і дощ. Ви також можете встановити дах Tesla Roof поверх існуючого даху, якщо він відповідає певним умовам.

  Tesla також використовує більш високоефективні монокристалічні сонячні елементи для своєї черепиці.

  Що нам не подобається в дахах Tesla

  Дахи Tesla дорогі. Не можна обійти той факт, що ви платите за ім’я. Що ще гірше, Ілон Маск оголосив у квітні 2021 року, що “сонячні панелі Tesla Solar Roof будуть продаватися тільки як інтегрований продукт з батареєю Tesla Powerwall”.” Отже, якщо ви шукали просто дах Tesla, ваші витрати тільки що стали набагато вищими (і вам потрібно буде десь зберігати цю батарею).

  Ідея полягає в тому, що сонячна енергія з даху Tesla буде подаватися виключно на Powerwall, а потім Powerwall буде взаємодіяти з лічильниками комунальних послуг та головною панеллю обслуговування будинку. Проблема, звичайно, полягає в тому, що деякі клієнти хочуть підключену до електромережі систему без акумуляторної батареї. Зрештою, батареї дорогі, вимагають регулярного обслуговування і, як правило, потребують заміни кожні 5-15 років.

  Це також підводить нас до ще одного недоліку даху Tesla: негнучкості. Звичайно, черепиця сама по собі може бути досить гнучкою, але система. ні. Все це розроблено для безперешкодної інтеграції з іншими продуктами Tesla, а це означає, що вам буде важко щось перехитрити. Якщо ви це зробите, то, швидше за все, втратите будь-які гарантії. Отже, якщо ви думаєте, що з часом захочете перейти на автономне живлення, підключити генератор або навіть додати вітрову турбіну чи мікрогідросистему, дах Tesla, інвертор та система Powerwall можуть зробити це набагато складнішим завданням.

  Монтаж покрівлі Tesla Roofs також може зайняти деякий час, особливо якщо ваш дах складний. Це означає більші перебої в роботі та вищу вартість встановлення. І це за умови, що ви можете встановити дах Tesla там, де живете. Деякі асоціації домовласників не дозволяють такі дахи, і навіть якщо вони дозволять, ви можете роками стояти в черзі, перш ніж дізнаєтесь, що ваш дах не підходить.

  Інсталяторів також важко знайти, оскільки компанія Tesla Roofs найбільш доступна в Каліфорнії та на кількох інших тестових ринках.

  Нарешті, Tesla продовжує приховувати технічні характеристики свого сонячного даху. Компанія ніколи не публікувала рейтинги ефективності або температурні коефіцієнти, наприклад, які є важливими факторами при виборі сонячного обладнання.

  SunTegra

  Основні моменти: Низькопрофільна сонячна черепиця, яка може інтегруватися в існуючі дахи, але зі значно більшим розміром черепиці.

  • Швидкий і простий монтаж та обслуговування
  • Немає списку очікування!
  • Працює з асфальтовими та бетонними дахами
  • Набагато нижча вартість, ніж у даху Tesla
  • Водо-, вітро- та вогнестійка
  • Низький профіль робить черепицю/черепицю ледь помітною з землі
  • Не повний сонячний дах
  • Сонячна черепиця/черепиця виглядає інакше, ніж звичайна покрівля
  • На сайті немає конкретної ціни
  • Набагато нижча ефективність, ніж у сонячних панелей та деяких видів сонячної черепиці
  • Більший розмір може призвести до менш гнучкого встановлення
  • Менш щедра гарантія, ніж у CertainTeed, Tesla та Forward
  • Поганий температурний коефіцієнт / не підходить для дуже жаркого клімату

  SunTegra. ще один хороший варіант для сонячного даху. Ця компанія, як і CertainTeed, пропонує сонячну черепицю, яку можна встановити на існуючий дах або як частину повного покрівельного пакету.

  SunTegra пропонує як асфальтові, так і бетонні варіанти черепиці для сонячних дахів. Як і системи Apollo від CertainTeed, цю черепицю можна укладати на нову або існуючу покрівлю, або інтегрувати в неї.

  Черепиця значно більша за черепицю CertainTeed: 53 5/8 дюйма в ширину і 23 1/8 дюйма в глибину. Черепиця також набагато більша. 52 3/4 дюйма і 16 7/8 дюйма.

  Хоча на сайті SunTegra немає інформації про ціни, компанія пропонує безкоштовну оцінку, яка базується на місці вашого проживання та сонячному потенціалі вашого будинку.

  Що нам подобається в SunTegra

  SunTegra, раніше відома як Integrated Solar Technology (IST), повністю присвячена сонячним рішенням. Засновник компанії, Олівер Келер, раніше працював у BP Solar та SunPower, а потім розширив свою діяльність, щоб надавати більш інноваційні сонячні рішення для власників будинків, будівель та підприємств.

  Хоча SunTegra є меншою компанією, ніж CertainTeed, вона швидко розвивається в США.S., Канада та Мексика. В даний час немає списку очікування на установку SunTegra, тому це відмінний вибір, якщо ви хочете додати кілька сонячних черепиць або плиток на свій дах відразу.

  Сонячна черепиця SunTegra витримує навантаження до 112 фунтів. на квадратний метр. ft. і максимальна швидкість вітру 130 миль/год. Діапазон робочих температур такий самий, як у CertainTeed.40 і 194 градуси за Фаренгейтом (-40 і 90 за Цельсієм).

  Завдяки низькому профілю черепиця та бітумна черепиця SunTegra ледь помітна з рівня землі. Легка конструкція дозволяє уникнути необхідності в інженерному проектуванні та дозволах на будівництво. SunTegra також стверджує, що їх процес установки набагато простіший і швидший, ніж у Tesla або Forward, і використовує “на 50% менше деталей, ніж звичайні стійкові системи”.” Інтегрована проводка забезпечує швидкий і простий монтаж та обслуговування.

  SunTegra також планує представити нові сонячні продукти для садів і патіо, а також для фасадів комерційних і громадських будівель.

  Що нам не подобається в SunTegra

  Незважаючи на низькопрофільність, повністю чорна естетика дуже помітна на більшості дахів. Якщо ви шукаєте щось більш безшовне, найкращим варіантом буде установка Tesla Solar Roof або Forward.

  SunTegra є лише сонячною компанією; вона не пропонує повну покрівельну послугу. Таким чином, якщо вам потрібно замінити дах, вам доведеться координувати установку з двома компаніями. Обидва продукти мають 10-річну гарантію на продукцію та 25-річну гарантію на вихідну потужність, що є менш щедрим, ніж гарантії, пропоновані CertainTeed, Tesla та Forward.

  Сонячна черепиця SunTegra має 16 монокристалічних елементів кожна та вихідну потужність від 64 до 70 Вт. Їх коефіцієнт корисної дії становить 13.9%, 14.5% і 15.1% для STT 64, STT 67 і STT 70 відповідно. Це набагато нижче, ніж у більшості сонячних панелей. Фактично, вам може знадобитися покрити на 50% більше даху, щоб виробляти таку ж кількість електроенергії, як і стандартна сонячна батарея.

  Переходьте на сонячну енергію вдома

  Зверніться до сонячної компанії, схваленої LeafScore

  • 100% безкоштовна у використанні
  • Отримайте відповідність менш ніж за 3 хвилини
  • Рейтинг сонячних компаній LeafScore

  Сонячна черепиця більш ефективна, ніж їхні черепичні аналоги, але менш ефективна, ніж черепиця CertainTeed. Існує три моделі черепиці з вихідною потужністю від 105 Вт до 114 Вт. Більша потужність пояснюється тим, що всі черепиці мають 24 монокристалічні комірки. Ефективність, однак, становить лише 15.9%, 16.6% і 17.2% для STS 105, STS 110 та STS 114 відповідно.

  Сонячна черепиця SunTegra також має гірший температурний коефіцієнт (-0.404%), ніж продукція CertainTeed. Якщо ви живете в дуже спекотному місці, ця черепиця навряд чи буде чудовим варіантом в даний час.

  Судячи з повідомлень у пресі, черепиця SunTegra коштує приблизно на 15% дорожче, ніж звичайні сонячні панелі, або приблизно на 3.65/Вт. Для установки потужністю 5 кВт це становитиме 18 250. Однак, оскільки черепиця та бітумна черепиця менш ефективно перетворюють сонячне світло в електрику, їхній період окупності буде довшим, ніж у стандартної системи сонячних панелей.

  Сонячна черепиця Форвард

  Основні моменти: Найперше повне рішення для сонячної покрівлі, що пропонує металевий сонячний дах як життєздатну і привабливу альтернативу сонячному даху Tesla.

  • Повний пакет сонячної покрівлі
  • Набагато нижча вартість, ніж у Tesla Roof
  • Сучасний дизайн фальцевої металочерепиці
  • Доступна у 8 кольорах
  • 30-річна гарантія на захист від атмосферних впливів та 40-річна гарантія на дах
  • Може додати значної привабливості та цінності вашому будинку
  • Зазвичай монтаж займає всього 2-3 дні
  • Немає даних про ефективність елементів
  • Немає даних про температурний коефіцієнт
  • Ви можете роками стояти в листі очікування
  • Наразі встановлюється лише в невеликій частині Каліфорнії
  • Відсутня додаткова інформація про гарантії
  • Не такі ефективні, як сонячні панелі
  • На відміну від Tesla, немає можливості скористатися програмою розстрочки (кредиту)

  Компанія Forward почала своє життя в штаті Нью-Йорк через невдалий Kickstarter, приблизно в той самий час, коли Ілон Маск почав говорити про свою ідею сонячного даху. Отже, хоча Forward все ще набагато менша за Tesla, ця компанія фактично випередила Маска, публічно представивши перше комплексне рішення для сонячних покрівель.

  Перенесемося у 2022 рік, і тепер каліфорнійська компанія пропонує свою металеву сонячну покрівлю як життєздатну та привабливу альтернативу сонячній покрівлі Tesla. Ця фальцева покрівля з оцинкованого металу поставляється у восьми кольорах і повинна встановлюватися як комплексне рішення для даху.

  Forward використовує загартовані монокристалічні скло-металеві сонячні панелі на відкритих для сонця ділянках даху. На затінених ділянках або інших частинах, не пристосованих для сонця, Forward використовує рулонний метал із запеченою емаллю аналогічного кольору та відповідного стилю.

  Якщо ви зацікавлені в покрівлі Forward, ви можете внести заставу в розмірі 1 000 доларів, щоб зарезервувати місце в списку очікування. Потім компанія пропонує безкоштовну консультацію, яка включає тверді цифри щодо очікуваних загальних витрат та очікуваного виходу енергії. У вас є 90-денне вікно для прийняття рішення про продовження замовлення, протягом якого ваша ціна буде зафіксована.

  Якщо після консультації продукт не здається вам підходящим, ваш депозит повертається в повному обсязі. Якщо ви продовжите, ви отримаєте очікувану дату встановлення та регулярні оновлення через призначеного представника. Ви також можете змінити колір покрівлі за місяць до запланованого монтажу.

  Forward пропонує 30-річну гарантію на захист від атмосферних впливів, а гарантія на покрівлю. 40 років.

  Що нам подобається в Forward

  Сонячні секції даху Forward виготовлені із загартованого скла над високоефективними сонячними елементами. Ці секції мають такий самий розмір і форму, як і фальцева металочерепиця. Елементи спроектовані з прозорим оптичним шаром під склом (для пропускання сонця), але виглядають непрозорими, якщо дивитися на них знизу, з землі. Це забезпечує більш сучасний, безшовний естетичний вигляд, ніж сонячна черепиця або черепиця CertainTeed або SunTegra.

  Forward. єдина компанія, що пропонує інтегровану сонячну покрівлю на основі металевої фальцевої конструкції, яка на сьогоднішній день є єдиним виробником сонячних покрівель. Це робить систему Forward придатною не тільки для будинків, але й для сараїв, гаражів і навіть дахів промислових об’єктів.

  Сонячна покрівля Forward може бути встановлена всього за два-три дні і підходить для дахів з ухилом не менше 1:12. Завдяки цьому Forward добре підходить навіть для плоских дахів, які можуть бути непридатними для інших типів сонячної черепиці. Вся проводка проходить через горищний простір, і ви можете замовити додаткові снігозатримувачі, щоб запобігти налипанню снігу в таких місцях, як дверні прорізи.

  Forward поєднує в собі неактивні та активні покрівельні компоненти з ціною 9.75 за квадратний фут для несонячних частин. Сонячні секції приходять на 3.75 за Ватт, при щільності енергії 19 Вт на квадратний фут. Для сонячної покрівельної системи потужністю 5 кВт вам доведеться заплатити 18 750 доларів за сонячні батареї. Якщо припустити, що це займає близько 263 кв.м. ft. на даху будинку площею 1200 кв.м. фут. Якщо ви встановите сонячну батарею на даху, то загальна вартість складе близько 17885 грн.75 (18 750 плюс 9135.75).

  Форвард визнає, що асфальтована черепиця є основною проблемою для сміттєзвалищ. Настільки, що компанія співпрацює з новими підприємствами з переробки асфальту, щоб перепрофілювати зняту черепицю і перетворити її на матеріал для дорожнього покриття.

  Що нам не подобається в Forward

  Forward не дуже відвертий з технічними характеристиками або іншими важливими деталями. Наприклад, компанія не розкриває рейтинги ефективності своїх сонячних елементів, хоча стверджує, що вони мають вищу щільність енергії, ніж стандартні сонячні панелі.

  Згідно з Forward, його дах пропонує більш ефективне використання покрівельного простору для збільшення можливостей для виробництва електроенергії. Враховуючи вісім варіантів кольорів, варто зазначити, що кожен з них блокує різну частину спектру видимого світла, що вплине на здатність клітин виробляти електроенергію.

  Форвард також не пропонує жодної інформації про температурний коефіцієнт, а також жодної додаткової інформації про свої гарантії. Також незрозуміло, наскільки міцний покрівельний матеріал проти граду, вітру, снігу, води чи вогню.

  Нарешті, навіть через шість років після виходу на Kickstarter, компанія Forward все ще встановлює сонячні дахи на тестовій ділянці навколо Сан-Франциско. Можна припустити, що поточний список очікування досить довгий. Насправді, компанія Forward рекомендує резервувати місце за кілька років до того, як ви вважаєте, що ваш дах може потребувати заміни. Загалом, якщо ви зацікавлені в сонячному даху Forward, не чекайте, поки ваш дах почне протікати, щоб стати в чергу.

  Залишити відповідь