Скільки батарей потрібно для сонячної системи потужністю 10 кВт. Сонячна система на 40 кВт-год

Скільки сонячних панелей потрібно для забезпечення будинку електроенергією

Ця формула підкаже вам, скільки сонячних панелей потрібно, щоб задовольнити 100% потреби вашого будинку в енергії.

Джекі Лам. автор статті для CNET Money. Вона пише про особисті фінанси вже більше 8 років, висвітлює теми управління грошима, страхування, інвестування, банківської справи та особисті історії. Акредитований фінансовий тренер AFC®, вона з ентузіазмом допомагає фрілансерам розробляти грошові системи з нерегулярним доходом, краще розуміти свої фінансові розповіді та долати ментальні та емоційні блоки. Вона є лауреатом премії Money Management International за фінансову грамотність та освіту в громадах (FLEC) у 2022 році та дворазовим номінантом премії Plutus Awards у категорії “Найкращий фрілансер у сфері особистих фінансів”. Вона живе в Лос-Анджелесі, де проводить вільний час, плаваючи, граючи на барабанах і мріючи про наклейки.

 • Вона є лауреатом премії Money Management International за фінансову грамотність та освіту в громадах (FLEC) у 2022 році та дворазовим номінантом премії Plutus Awards як найкращий фрілансер у сфері особистих фінансів.

Тейлор Фрейтас. письменник-фрілансер, автор публікацій у таких виданнях, як LA Weekly, Safety.com та технології гостинності. Вона має ступінь B.A. Закінчила факультет друкованої та цифрової журналістики Університету Південної Каліфорнії.

Чі Одогву. цифровий консультант, професор і письменник з більш ніж десятирічним досвідом роботи у сфері фінансового та управлінського консалтингу. Має значний досвід роботи в секторі прямих інвестицій, працював консультантом у PwC та аналітиком у “Ренесанс Капітал”. Крім того, він публікується у відомих виданнях, включаючи Entrepreneur, Forbes, NextAdvisor та CNET. Він також використовував свій письменницький талант для створення освітніх курсів електронної пошти для своїх клієнтів і написання авторських статей, опублікованих у таких провідних виданнях, як Forbes, CoinDesk, CoinTelegraph, Insider, Decrypt і Blockworks. Окрім письменницької діяльності, освіти та бізнесу, Чі веде популярний подкаст “Куленепробивний підприємець” (Bulletproof Entrepreneur Podcast). У цьому подкасті він веде глибокі бесіди з талановитими людьми з різних галузей, що дозволяє йому ділитися багатством знань і натхненням зі своїми слухачами.

скільки, батарея, потрібно, сонячної, системи, потужністю

Висока інфляція та стрімке зростання вартості рахунків за електроенергію можуть зробити забезпечення вашого будинку сонячною енергією досить привабливим. І якщо привабливість “зеленого” способу життя та економії грошей спонукає вас перейти на сонячну енергію, вам потрібно буде з’ясувати кілька речей, перш ніж інсталятор завітає до вас. З одного боку, кількість сонячних панелей для адекватного задоволення енергетичних потреб вашого будинку.

Кортні Корда, співзасновниця каліфорнійської сонячної компанії Corda Solar, каже, що поширеною помилкою є оцінка віддачі від вкладених коштів лише на основі потужності сонячних панелей. Знання того, скільки панелей вам потрібно, залежить не лише від потужності, але й від витрат, пов’язаних з установкою, продуктивності панелей, місця розташування та ваших потреб у використанні, пояснює Корда.

Ось як з’ясувати, скільки панелей може задовольнити ваші потреби в енергії та які інші фактори можуть вплинути на ваші виробничі цілі.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Як розрахувати, скільки сонячних панелей вам знадобиться

Щоб отримати реалістичну оцінку того, скільки сонячних панелей може знадобитися будинку, ми звернулися до Джейка Іді, ад’юнкт-професора Університету Іллінойсу в Чикаго. Edie надала нам простий метод розрахунку.

Якщо вам цікаво, скільки сонячних панелей може знадобитися вашому будинку, ось як ви можете це розрахувати, каже Еді. Припустимо, ваше домогосподарство використовує 1 500 кВт-год електроенергії щомісяця. Ось кроки для розрахунку необхідних сонячних панелей.

Чи можуть сонячні панелі заощадити ваші гроші?

Зацікавлені в розумінні впливу сонячної енергії на ваш будинок? Введіть основну інформацію нижче, і ми миттєво надамо безкоштовну оцінку вашої економії енергії.

Крок 1. Перегляньте свій щомісячний рахунок за електроенергію: Важливо визначити, скільки кіловат-годин електроенергії ви споживаєте щомісяця. У цьому прикладі цей конкретний будинок використовує 1 500 кВт-год щомісяця.

Крок 2. Перетворіть місячне споживання енергії на добове: Враховуючи, що 1 500 кВт-год споживається на місяць, щоб визначити щоденне споживання, нам потрібно розділити цю цифру на середню кількість днів у місяці, що становить приблизно 30.42 дні (365 днів розділити на 12 місяців).

Отже, середньодобове споживання = 1 500 кВт-год / 30.42, приблизно 49.3 кВт-год на день.

Крок 3. Визначити пікові години сонячного світла: Цей фактор залежить від місця розташування та клімату. Для цього прикладу припустимо, що цей будинок отримує в середньому близько п’яти пікових годин сонячного світла на день.

Щоб розрахувати загальну добову потребу в енергії, розділіть добове споживання енергії на кількість пікових годин сонячного світла. Це дає кількість енергії, яку ваші сонячні панелі повинні виробляти в день.

Необхідне виробництво енергії = 49.3 кВт-год на день / 5 годин, що дорівнює 9.86 кВт.

Крок 4. Розрахуйте кількість панелей: Нарешті, вам потрібно визначити потужність сонячних панелей, які ви плануєте встановити. Середня потужність сонячної панелі в США становить від 250 до 400 Вт. Для цього прикладу ми припустимо, що обрана сонячна панель має потужність 350 Вт.

Поділивши 350 на 1000, ми можемо перевести це в кіловати або кВт. Отже, 350 Вт дорівнює 0.35 кВт.

Щоб визначити необхідну кількість сонячних панелей, ми повинні розділити необхідне щоденне виробництво енергії на вихідну потужність сонячної панелі.

Кількість необхідних сонячних панелей = 9.86 кВт / 0.35 кВт на одну панель, що дорівнює 28.17 панелей.

Цьому домовласникові знадобиться приблизно 29 сонячних панелей, щоб генерувати достатню кількість електроенергії, щоб відповідати поточному споживанню від муніципальної електричної компанії. Хоча цей розрахунок може здатися простим, є багато факторів, які можуть вплинути на ефективність сонячних панелей, наприклад, затінення, орієнтація даху та сезонні коливання пікового сонячного світла.

Настійно рекомендується звернутися до професійного інсталятора сонячних панелей, який може оцінити ваші обставини і запропонувати індивідуальне рішення, що відповідає вашим потребам.Вони повинні бути сертифіковані Північноамериканською радою сертифікованих енергетиків, що є стандартом сонячної енергетики. CNET також має добре досліджений список найкращих сонячних компаній.

Інші фактори, які впливають на те, скільки сонячних панелей вам потрібно

Існує безліч факторів, які допоможуть вам та інсталятору визначити, скільки сонячних панелей вам потрібно для живлення вашого будинку. Ось розбивка:

Потужність сонячної панелі

Однією з важливих складових продуктивності сонячної панелі є її потужність, яка впливає на те, скільки панелей вам знадобиться. Чим вища потужність, тим більше енергії може генерувати панель.

Більшість побутових сонячних панелей мають потужність від 250 до 400 Вт. Найефективніші сонячні панелі на ринку. це моделі потужністю від 370 до 445 Вт. Чим вища номінальна потужність, тим вища вихідна потужність. У свою чергу, чим менше панелей вам може знадобитися.

Наприклад, ви можете купити сонячну панель із заявленою потужністю 440 Вт. Вам потрібно помножити потужність панелі на кількість сонячних годин, які ви отримуєте щодня, щоб зрозуміти, скільки енергії вона буде виробляти.

Якщо у вас не так багато місця, ви можете інвестувати в сонячні панелі з вищими показниками ефективності та потужності, оскільки вони здатні генерувати більше енергії з однієї панелі. Але вони також дорожчі, тому майте це на увазі, якщо бюджет на сонячну енергію для вашого будинку обмежений.

Вихідна ефективність

Якщо ваш дах має обмежений простір для розміщення панелей, ви захочете отримати максимальну продуктивність на квадратний дюйм панелі, яку ви можете, пояснює Корда.

Вчені та технічні розробники сонячних панелей десятиліттями наполегливо працювали над тим, щоб кожна сонячна батарея могла перетворювати більше сонячного світла в електрику, ніж раніше, або щоб зробити їх більш ефективними, каже Корда.

Як вона пояснює, в даний час найефективніші панелі на ринку мають від 18% до 22.8% ефективності, тоді як більшість панелей мають ефективність близько 20%. Отже, чим вища ефективність, тим менше сонячних панелей вам може знадобитися.

Насправді, більш ефективна сонячна панель потребує меншої кількості панелей для вашого будинку, якщо припустити, що всі інші фактори рівні.

Виробничі коефіцієнти

Коефіцієнт виробництва сонячних панелей допомагає визначити, скільки енергії ви можете отримати від панелі. Коефіцієнт виробництва, або коефіцієнт продуктивності, є важливим показником ефективності та економічності сонячної системи. Він порівнює фактичну потужність системи з потужністю, яку вона могла б виробляти в ідеальних умовах. Цей коефіцієнт враховує фактори, що знижують продуктивність, такі як температура, пил, сніг, тінь, старіння панелей і неефективність інвертора.

Коефіцієнт корисної дії виражається у відсотках, причому вищий коефіцієнт означає, що фотоелектрична система виробляє більший відсоток своєї теоретичної потужності. Наприклад, коефіцієнт продуктивності 80% означає, що система виробляє 80% від своєї номінальної потужності в реальних умовах. Чим вищий коефіцієнт виробництва, тим менше панелей вам може знадобитися.

Розмір панелі

Існує три основних розміри сонячних панелей: 60-елементні, 72-елементні та 96-елементні. Панелі на 60 і 72 комірки є більш поширеними для житлових установок, як правило, розміром 3 на 5 футів, або 15 квадратних футів.

Де ви живете та години сонячного світла

Чим більше годин сонячного світла потрапляє на ваш дах, тим менше панелей вам знадобиться встановити. Це залежить від напрямку, нахилу та орієнтації вашого даху, погоди та кількості тіні, що покриває дах. Це також залежить від пори року та місця проживання.

Взимку [сонячна панель] виробляє менше, ніж влітку. Отже, ваше виробництво енергії від сонячної енергії буде змінюватися протягом року, а потім використання у вашому будинку буде змінюватися в залежності від того, які прилади використовують електроенергію, каже Джастін Драплін, генеральний директор Eclipse Cottages, компанії, що займається розробкою технологій для сталого розвитку житла.

Отже, якщо ви живете в дуже спекотному кліматі, то в літні місяці ваші рахунки за електроенергію для охолодження будинку будуть набагато вищими, а якщо ви живете в холодному середовищі, ваші рахунки за електроенергію будуть набагато вищими взимку.

Від того, скільки тіні отримує ваш дах, завжди залежить, скільки сонячних панелей вам знадобиться для вашого будинку, каже Корда. Якщо ваш дах вкритий великими дубами або димарем і отримує багато тіні, це призведе до зниження продуктивності сонячних панелей. У свою чергу, вам може знадобитися більше панелей для живлення вашого будинку. Але якщо ваш дах не отримує багато тіні, сонячна потужність буде вищою для того ж простору.

Тип і стан даху

Орієнтація, кут нахилу, форма і тип даху впливають на кількість панелей, які ви можете розумно розмістити на даній площі, пояснює Корда.

Будинок без складної конструкції даху, нахилений під кутом 10 градусів і орієнтований на південь, найкраще підходить для сонячних панелей.

Це був би ідеальний дах для сонячної енергії, тому що він нахилений, звернений на південь, і нахил даху не плоский і не дуже крутий, що ідеально підходить для розміщення на ньому панелей для захоплення якомога більшої кількості енергії від сонця, каже Корда. Будинок зі складнішою конструкцією даху не зможе вмістити стільки панелей, додає вона. Наприклад, іспанські черепичні дахи вважаються недружніми до сонця і вимагають спеціальних пристосувань.

Вартість та бюджет

Хоча живлення вашого будинку від сонячної енергії може заощадити ваші гроші, це вимагає серйозних інвестицій на початковому етапі. Витрати на живлення вашого будинку від сонячної енергії та ваш бюджет визначатимуть, скільки сонячних панелей ви можете собі дозволити.

В даний час середня вартість домашньої системи сонячних панелей становить близько 3 доларів за ват, згідно з даними дослідницької компанії Wood Mackenzie. Виходячи з цієї цифри, система розміром 8 кіловат коштуватиме 24 000 до того, як почнуть діяти будь-які податкові пільги або стимули.

Незалежно від того, чи платите ви готівкою, чи фінансуєте, знання того, що ви можете собі дозволити, відіграватиме важливу роль у визначенні кількості панелей, які ви додасте до свого будинку.

Річне споживання електроенергії

Щоб дізнатися, скільки панелей задовольнить ваш попит на енергію, вам потрібно знати річне споживання енергії. Ви можете зайти у свій обліковий запис онлайн, переглянути виписки, і ви побачите, скільки кіловат-годин електроенергії ви використовуєте. Ви захочете подивитися на свої моделі протягом року.- якщо не останні пару років, каже Корда.

Отримавши це число, ви дізнаєтеся, скільки сонячної енергії вам потрібно згенерувати, щоб покрити ваші потреби.

Окрім нещодавнього використання, враховуйте майбутні потреби в енергії, зазначає Корда. Наприклад, ви плануєте придбати електромобіль? Або ви плануєте збільшити свою сім’ю? Або ви та ваша дружина збираєтеся більше працювати вдома? Якщо так, то ваші потреби в енергії зростуть у наступні роки. З іншого боку, якщо ваші підлітки незабаром покинуть гніздо і підуть до коледжу, ви можете очікувати, що споживання енергії зменшиться.

Ваші особисті сонячні цілі

Визначення вашої особистої сонячної мети. це з’ясування того, чого ви хочете досягти за допомогою додаткових сонячних панелей. Повна енергонезалежність та автономність означатиме більше сонячних панелей. Якщо ви хочете забезпечити енергією весь будинок, вам доведеться збільшити його розміри, щоб переконатися, що у вас буде достатньо енергії взимку, навіть якщо влітку ви будете виробляти більше, ніж потрібно, каже Драплін.

Додавання акумуляторної батареї також вплине на те, скільки панелей вам знадобиться. За допомогою сонячних батарей ви можете по суті накопичувати енергію і зберігати її для подальшого використання, коли ви виробляєте надлишкову енергію.

Якщо ваша мета. знизити рахунки за електроенергію або зменшити вуглецевий слід, то, можливо, вам не знадобиться стільки панелей, каже Драплін.

Визначення кількості необхідних сонячних панелей. це лише частина рівняння. Дізнайтеся більше про переваги та витрати на домашню сонячну енергію від CNET:

Поширені запитання про сонячні панелі

Чи можу я забезпечити свій будинок лише сонячною енергією?

Проста відповідь: так, ви можете повністю забезпечити будинок сонячною енергією. Щоб досягти своїх енергетичних цілей, вам потрібно врахувати кілька змінних: розмір, нахил і орієнтацію вашого даху, розмір панелей, які ви хочете встановити, кількість тіні, вихідну ефективність і потужність. Крім того, ви хочете з’ясувати поточні та майбутні потреби використання, а також те, чи хочете ви, щоб весь ваш будинок живився від сонячної енергії або тільки його частина.

Скільки батарей потрібно для сонячної системи потужністю 10 кВт?

Якщо вам цікаво, скільки батарей потрібно для вашої сонячної системи потужністю 10 кВт, ви потрапили в потрібне місце.

Сонячні панелі. чудова інвестиція для вашого будинку. Вони є екологічно чистим джерелом живлення, яке в кінцевому підсумку може відключити ваш будинок від електромережі, але вам потрібно підключити їх до достатньої кількості батарей, щоб зберігати енергію, яку вони поглинають від сонця.

Отже, як саме працює сонячна система? Прочитайте нижче, щоб дізнатися більше про це і про те, як визначити, скільки батарей потрібно для вашої сонячної системи потужністю 10 кВт.

Як працює сонячна система?

Сонячні панелі використовують фотоелектричні (ФЕ) елементи. Це сонячні елементи, які перетворюють енергію сонця в електрику.

скільки, батарея, потрібно, сонячної, системи, потужністю

Елементи містять напівпровідникові метали і генерують електроенергію, коли на них потрапляє сонячне світло. Ось чому вам в ідеалі потрібно більше однієї сонячної панелі. Чим більша площа поверхні, яку ви покрили панелями, тим більше фотоелементів збирають сонячну енергію.

Все це прирівнюється до нижчих рахунків за електроенергію.

Сонячні панелі виробляють постійний струм (DC). Однак, звичайні побутові прилади не використовують постійний струм. Ось чому нам потрібно підключати наші сонячні панелі до інвертора. Інвертори змінюють струм на змінний струм (AC).

Ваша сонячна система може виробляти більше енергії, ніж ваш інвертор може зберігати. Це чудово, але тільки якщо ви можете зберігати та використовувати цю потужність пізніше.

Ось тут і з’являються батареї. Вони зберігають надлишкову енергію, до якої ви можете отримати доступ, коли сонце не світить.

Перехід на сонячну енергію. це чудова інвестиція, незважаючи на стартові витрати. Вам потрібно профінансувати сонячні панелі, інвертор, акумулятори та установку, але ви пожнете плоди. З часом вся установка окупиться. Зрештою, ви будете отримувати енергію безкоштовно.

Як розрахувати потребу в акумуляторах

При розрахунку потреби в акумуляторах необхідно знати, як працюють одиниці виміру електроенергії. Потужність вимірюється у ватах, і одна одиниця електроенергії становить 100 Вт, що зазвичай називається кіловат, або кВт.

Кіловат-година. це одиниця енергії. Всупереч поширеній думці, це не використання кіловат на годину. Це фактично кількість енергії, необхідна для роботи приладу потужністю 1 000 Вт (1 кВт) протягом години.

Щоб розрахувати потребу в акумуляторах, потрібно знати, скільки одиниць електроенергії виробляє ваша сонячна електростанція. Це залежить від того, скільки сонячних панелей ви встановили, а також від того, скільки виробленої енергії активно споживає ваше домогосподарство.

Це тому, що вам потрібно зберігати тільки те, що ви не використовуєте відразу.

Існує формула, за допомогою якої ви можете визначити, скільки батарей вам потрібно для вашої сонячної системи потужністю 10 кВт.

Візьміть денну потужність вашої сонячної електростанції та розділіть її на напругу акумулятора (обраної вами батареї). Це показує, скільки таких батарей вам потрібно для зберігання енергії, яку генерує ваша сонячна система.

Розрахунок резервного живлення

Як ми вже згадували, розрахунок потреби в акумуляторах може бути складним. Ось ще одна проста формула, яка може вам стати в нагоді:

Загальна генерація сонячної енергії / напруга акумулятора = кількість необхідних вам ампер.

Давайте застосуємо це на практиці. Якщо ваша сонячна електростанція виробляє 40 кВт електроенергії за день, це 40 000 Вт. Розділіть це на напругу акумулятора, який ви маєте під рукою, або на марку, яку ви хотіли б придбати.

Найбільш практичною батареєю для сонячних електростанцій є батарея на 48 В, тому ми будемо використовувати її як приклад. Ось як розрахувати ємність акумулятора для вашої сонячної системи.

Розрахунок виглядає наступним чином:

Тоді вам знадобиться батарея на 48 В з 833.3 ампер, або комбінація батарейок, які створюють цю напругу. Наприклад, якщо ваша батарея на 48 В має лише 300 ампер, вам знадобиться три такі батареї. Якщо ваша батарея лише на 200 ампер, вам знадобиться чотири таких батареї.

Ємність і швидкість розряду батареї

Важливо розуміти, що батареї не були створені для того, щоб постійно розряджатися. Це впливає на термін їх служби. Додавання акумуляторів до існуючої сонячної енергетичної системи є чудовою інвестицією, але важливо розуміти, як працюють акумулятори, перш ніж це зробити.

Розряд акумулятора. це процес втрати енергії акумулятором з плином часу. Більшість людей не знають, що акумулятори розряджаються, коли вони не заряджаються, а не тільки тоді, коли ви використовуєте їх для живлення різних предметів.

Якщо ви будете використовувати всю енергію, що є в акумуляторах, ви повністю розрядите їх. Вони ніколи не повинні бути повністю розрядженими. насправді, єдині батареї, які можна повністю розрядити. це літій-іонні батареї. Це тип акумулятора, який живить ваш смартфон.

Як правило, ви ніколи не повинні використовувати батареї більше половини їхньої ємності. Це впливає на те, наскільки добре вони можуть зберігати енергію, і якщо ви постійно дозволяєте їм доходити до цієї точки, вам врешті-решт доведеться подвоїти ємність акумулятора, щоб мати можливість зберігати енергію, вироблену вашою сонячною системою.

Якщо ви постійно споживаєте менше, ніж виробляє ваша сонячна система, можна використовувати систему взагалі без акумуляторів. Найкраще купувати батареї тільки тоді, коли вони вам потрібні.

Скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 10 кВт?

Кількість енергії, яку виробляє ваша сонячна система, повністю залежить від того, скільки сонця вона отримує протягом дня. Якщо виходити з припущення, що сонячне світло потрапляє на дах близько 5 годин на день, він повинен виробляти від 30 до 40 кВт електроенергії на день. Це дорівнює приблизно 1 000 кВт на місяць.

Чи достатньо моєї сонячної системи потужністю 10 кВт для живлення мого будинку?

Типовий американський будинок споживає близько 900 кВт на місяць. Тоді системи потужністю 10 кВт повинно бути достатньо, враховуючи, що вона виробляє близько 1 000 кВт електроенергії на місяць.

У деяких штатах ваша сонячна система може не генерувати достатньо електроенергії просто тому, що в цьому штаті не так багато сонячного світла.

Є кілька моментів, які ви можете розглянути, перш ніж інвестувати в сонячну електростанцію потужністю 10 кВт. Ось вони:

 • Перевірте своє щомісячне споживання енергії у своєму щомісячному рахунку та усередніть його за 12-місячний період.
 • Перевірте, скільки годин сонця ви можете реально очікувати у вашій місцевості.
 • Порівняйте кілька комплектів сонячних електростанцій потужністю 10 кВт. Ви можете переглянути наші високоякісні та доступні комплекти на нашому сайті.
 • Розрахуйте кількість батарей, які вам знадобляться для зберігання енергії, виробленої вашим комплектом. Багато людей забувають про цей останній крок і не можуть накопичити енергію на чорний день.

Якщо ви відчуваєте, що у вас дуже специфічні потреби, які не може задовольнити типовий комплект сонячної енергії, ви можете зв’язатися з нами для отримання індивідуального комплекту сонячної енергії. Наша мета завжди полягає в тому, щоб обладнати вас якнайкраще, щоб ви могли отримати доступ до стабільної та доступної енергії.

Одна з наших головних порад полягає в тому, що розмір вашого будинку не впливає на кількість енергії, яку ви споживаєте. Важливою є кількість приладів, які вам потрібно запустити.

Отже, невеликий будинок з великою кількістю електроприладів, ймовірно, буде споживати стільки ж енергії, скільки і великий будинок з декількома приладами. Ось чому ми пропонуємо поглянути на ваше середнє споживання енергії за 12-місячний період, перш ніж вирішити, в яку кількість сонячних батарей інвестувати.

Скільки коштує сонячна система потужністю 10 кВт?

10 кВт комплект сонячної системи може коштувати до 35 000 доларів. але не хвилюйтеся, наші коштують близько 20 000.

У нас є зручні комплекти для вас. Тут враховано все необхідне, щоб ви могли зробити одну покупку. Перевага полягає в тому, що вам не доведеться витрачати час на пошук і порівняння кожного елемента в комплекті, і ви можете бути впевнені, що наша ціна є конкурентоспроможною.

До складу комплектів сонячних батарей входить наступне:

 • Кількість сонячних панелей
 • Обладнання для встановлення та монтажу панелей
 • Монітор системи, за допомогою якого ви можете контролювати енергію, що виробляється вашою системою
 • Інвертор.

Батареї, як правило, не входять до стандартних комплектів, тому що існує так багато варіантів на вибір. Ми можемо включити батареї в індивідуальний комплект для вас, або ви можете вибрати одну з наших сонячних батарей глибокого циклу.

Що таке сонячна батарея глибокого циклу?

Сонячні батареї глибокого циклу. одна з найважливіших покупок, які ви збираєтеся зробити, коли переходите на автономне живлення.

Ми не будемо вдаватися в технічні подробиці; ми знаємо, що у вас немає цілого дня. Наша мета. зробити перехід на сонячну енергію менш болючим для вас.

В основному, батареї глибокого циклу дозволяють більш ефективно зберігати чисту енергію. Ви можете запускати їх трохи нижче частіше, щоб не витрачати занадто багато часу на турботи про виснаження батарей і необхідність їх заміни.

Вони роблять вашу сонячну систему доступною після заходу сонця, оскільки дозволяють зберігати цю енергію. Ось чому вам слід придбати акумулятор для вашої сонячної системи.

Ці батареї трохи дорожчі, але ми вважаємо, що ці витрати на додавання резервного живлення до вашої сонячної системи того варті. Зрештою, ви не будете сидіти і чекати, поки ваші батареї раптово перестануть працювати, і вам доведеться їх замінити.

Деякі з найкращих акумуляторів глибокого циклу мають гарантію на 3500 циклів заряджання, що означає, що ви можете розряджати батарею стільки разів. Існує також безліч акумуляторів, що працюють за принципом “підключи і працюй”, і ми любимо їх.

Вони усувають складність сонячних систем і роблять їх доступними для всіх. Чудовим прикладом цього є акумулятор Lion Energy Safari UT 1300, який ви можете придбати в нашому магазині. Це одна з найкращих батарей глибокого циклу для вашої сонячної системи.

Вони водонепроникні, їх можна штабелювати, і вони мають довічну гарантію. Він також має вражаючу ємність, тому здатен забезпечити вас енергією на деякий час. Це одна з найкращих батарей для системи RV.

Ви знайшли наш блог корисним?? Тоді подумайте про перевірку:

 • Скільки батарей потрібно для сонячної системи потужністю 3 кВт
 • Скільки батарей для сонячної системи потужністю 400 Вт
 • Сонячна енергетична система
 • Вартість автономної сонячної системи
 • Активна сонячна система
 • Середній розмір домашньої сонячної системи
 • Скільки виробляє сонячна система потужністю 75 кВт
 • Скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 45 кВт
 • Скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 7 кВт на день
 • Скільки електроенергії виробляє сонячна система потужністю 4 кВт
 • Скільки енергії виробляє сонячна система потужністю 15 кВт
 • Що є першим кроком у створенні сонячної системи
 • Додавання сонячних панелей до існуючої системи
 • Що таке максимальна напруга в системі сонячних панелей

Скільки сонячних панелей мені потрібно для живлення будинку?

скільки, батарея, потрібно, сонячної, системи, потужністю

Метою будь-якого сонячного проекту має бути 100% компенсація електроенергії та максимальна економія. не обов’язково розміщувати якомога більше панелей на даху. Отже, кількість панелей, необхідних для живлення будинку, залежить від трьох основних факторів:

У цій статті ми покажемо вам, як вручну розрахувати, скільки панелей вам знадобиться для живлення вашого будинку. Після того, як ви визначитеся з кількістю панелей, ви будете на крок ближче до того, щоб з’ясувати, скільки коштує сонячна енергія для вашого будинку, і скільки ви можете заощадити на рахунках за електроенергію

Скільки сонячних панелей потрібно для живлення будинку?

Хоча це залежить від конкретного будинку, домогосподарствам США зазвичай потрібно від 10 до 20 сонячних панелей, щоб повністю компенсувати середньорічне споживання електроенергії.

Мета більшості сонячних проектів. компенсувати ваш рахунок за електроенергію на 100%, тому ваша сонячна система розраховується відповідно до вашого середнього споживання електроенергії. Ось базове рівняння, яке ви можете використовувати для розрахунку кількості сонячних панелей, необхідних для забезпечення вашого будинку електроенергією:

Потужність сонячних панелей х пікові сонячні години х кількість панелей = щоденне споживання електроенергії

Очевидно, що використання електроенергії, пікові сонячні години та потужність панелей будуть різними для кожного. І оскільки ви прийшли сюди не для того, щоб займатися алгеброю, ми розглянемо, як обчислити кожну змінну, і розглянемо приклад сценарію, заснованого на середніх показниках по країні.

скільки, батарея, потрібно, сонячної, системи, потужністю

Спочатку знайдіть, скільки кіловат-годин ви використовуєте для роботи вашого будинку

За даними Управління енергетичної інформації США (EIA), середньостатистичне домогосподарство США у 2021 році використало 10 632 кіловат-годин (кВт-год) електроенергії на рік. Це дорівнює

Важливо зазначити, що це використання досить сильно варіюється від штату до штату. Наприклад, середньодобове споживання становило ~18 кВт-год на Гаваях і 40 кВт-год в Луїзіані, що є досить значним розкидом. Але для нашого прикладу ми візьмемо середній показник по країні. 30 кВт-год на день.

Найпростіший спосіб знайти щоденне використання електроенергії. це відкопати кілька нещодавніх рахунків за комунальні послуги. Ваш рахунок повинен показувати ваше використання за 30 днів (або будь-який інший платіжний період), і ви можете використовувати його, щоб отримати уявлення про щоденне споживання електроенергії. Просто візьміть загальне споживання за період і розділіть його на кількість днів.

Використання електроенергії змінюється від місяця до місяця, тому чим більше рахунків ви можете усереднити разом, тим точнішим буде ваш розрахунок.

Після того, як ви визначили щоденне споживання електроенергії, наступним кроком буде з’ясувати, скільки пікових сонячних годин ваша система отримає в день!

Далі визначте, скільки пікових сонячних годин отримує ваше місцезнаходження

Важливим фактором при визначенні кількості сонячних панелей, необхідних для живлення вашого будинку, є кількість сонячного світла, яку ви отримуєте, відома як пікові сонячні години.

Пікова сонячна година. це коли інтенсивність сонячного світла (відома як сонячне випромінювання) в середньому становить 1000 Вт на квадратний метр або 1 кВт/м2.

У США середня пікова кількість сонячних годин становить понад 5.75 годин на добу на південному заході до менш ніж 4 годин на добу в найпівнічніших частинах країни.

скільки, батарея, потрібно, сонячної, системи, потужністю

Використовуйте карту вище, щоб оцінити середню кількість пікових сонячних годин для вашої місцевості, або скористайтеся цим калькулятором пікових сонячних годин, щоб отримати точну цифру для вашого місцезнаходження.

Ось кілька порад щодо використання калькулятора пікових сонячних годин:

 • Середній нахил даху становить від 14 до 27 градусів
 • За допомогою компаса на телефоні визначте азимутальний кут нахилу даху, на якому ви хочете розмістити сонячні панелі (найкраще. близько 180 градусів)

Судячи з карти, приблизно половина США отримує менше 4.5 пікових сонячних годин і половина отримує більше, тому ми використовуємо 4.5 пікових сонячних годин як цифра для нашого прикладу.

Нарешті, виберіть номінальну потужність сонячної панелі

Остання змінна. це кількість електроенергії, яку кожна сонячна панель може виробити за пікову сонячну годину. Це називається номінальною потужністю і вимірюється у Ватах.

Номінальна потужність сонячних панелей коливається від 250 Вт до 450 Вт. На основі сонячної енергії.com, 400 Вт є найпопулярнішою потужністю і забезпечує відмінний баланс між потужністю і ціною за ват (PPW).

Якщо у вас обмежений простір на даху, ви можете вибрати більш високу потужність, щоб використовувати меншу кількість панелей. Якщо ви хочете витратити менше на одну панель, ви можете розглянути меншу потужність. Кожен має різні цілі, і ви можете сміливо обирати панелі, які найкраще відповідають вашим потребам.

Для цілей нашого прикладу ми будемо використовувати панелі потужністю 400 Вт.

Розрахуйте, скільки сонячних панелей потрібно для живлення будинку

Тепер, коли у нас є три змінні, ми можемо розрахувати, скільки сонячних панелей потрібно для живлення будинку.

 • Щоденне споживання електроенергії: 30 кВт-год (30 000 ват-годин)
 • Середній пік сонячних годин: 4.5 годин на день
 • Середня потужність панелі: 400 Вт

Щоб визначити кількість сонячних панелей, ми можемо переписати наведене вище рівняння таким чином:

Добове споживання електроенергії / пікові сонячні години / потужність панелі = кількість сонячних панелей

Тепер давайте підставимо наші приклади:

30 000 Ват-годин / 4.5 пікових сонячних годин / 400 Вт = 16.66 панелей

Якщо округлити, то для живлення середнього американського домогосподарства і досягнення мети 100% компенсації електроенергії потрібно 17 сонячних панелей.

Оскільки ми говоримо про середні показники по країні, середня національна ціна на електроенергію в США становила 16.5 центів за кіловат-годину в травні 2023 року. Тим часом, середня ціна електроенергії від сонячних систем, придбаної на сонячних.com становить від 6 до 8 центів за кіловат-годину.

Я дозволю вам зробити математику там.

скільки, батарея, потрібно, сонячної, системи, потужністю

Простий спосіб дізнатися, скільки сонячних панелей вам потрібно

Тепер, коли ми пройшли через ручні розрахунки, щоб дізнатися, скільки сонячних панелей вам потрібно для живлення будинку, ми покажемо вам простий спосіб. (Я знаю, це знову як на уроках математики в середній школі).

Сучасні домашні сонячні проєкти плануються з використанням супутникових технологій, і ви можете почати планувати свій власний проєкт за допомогою нашого сонячного калькулятора. Просто введіть свою адресу та встановіть середній рахунок за електроенергію, щоб розрахувати, наскільки великою має бути ваша сонячна система та скільки ви можете заощадити, перейшовши на сонячну енергію.

Під повзунком середнього рахунку за електроенергію калькулятор покаже приблизний розмір системи в кВт. Ви можете використовувати це число, щоб визначити, скільки панелей вам знадобиться.

По-перше, перетворіть кВт у Вати, помноживши на 1,000. Отже, 5.2 кВт. 5,200 Вт.

Далі розділіть загальний розмір системи у Ватах на номінальну потужність панелей, які ви бажаєте. Якщо ми використовуємо 400 Вт, це означає, що вам потрібно 13 сонячних панелей.

Розмір системи (5 200 Вт) / номінальна потужність панелі (400 Вт) = 13 панелей

Звичайно, найпростіший спосіб дізнатися, скільки сонячних панелей вам потрібно. це об’єднати зусилля з енергетичним консультантом для розробки індивідуальної системи.

Поширені запитання

Скільки сонячних панелей потрібно для живлення будинку?

Виходячи з середнього споживання електроенергії та пікових годин сонячного сяйва, для забезпечення будинку електроенергією потрібно близько 17 сонячних панелей потужністю 400 Вт. Однак це число буде варіюватися в межах 13-19 залежно від того, скільки сонця отримують панелі та скільки електроенергії споживає будинок.

Використовуйте рівняння нижче, щоб оцінити, скільки сонячних панелей вам потрібно для живлення будинку.

Добове споживання електроенергії / пікові сонячні години / потужність панелі = кількість сонячних панелей

Чи можу я забезпечити свій будинок тільки сонячною енергією?

Абсолютно. Поєднавши сонячні панелі з акумуляторною батареєю, цілком можливо забезпечити будинок лише сонячною енергією. І в багатьох районах це дешевше, ніж платити за електроенергію через місцеву комунальну службу.

Без акумуляторної батареї ви все одно можете компенсувати споживання електроенергії з мережі за допомогою сонячних панелей за допомогою мережевого обліку та усунути рахунки за електроенергію. Ви все ще будете користуватися електроенергією з мережі, коли сонячна генерація не працює, але ви будете платити тільки за своє сонячне обладнання.

Чи достатньо 10 кВт для забезпечення будинку?

Так, у багатьох випадках сонячної системи потужністю 10 кВт більш ніж достатньо для живлення будинку. Середньостатистичне домогосподарство в США використовує близько 30 кВт-год електроенергії на день, що вимагає від 5 кВт до 8.Сонячна система потужністю 5 кВт (в залежності від сонячної експозиції), щоб компенсувати 100%.

Скільки енергії вироблять 40 сонячних панелей?

Ми знаємо, як ви, власники домашніх сонячних систем (або майбутні власники), любите обчислювати (і порівнювати) вихідну потужність сонячних панелей; це, зрештою, те, що варто знати. Але як щодо енергетичної потужності цілого масиву, скажімо, 40 сонячних панелей?? Монокристалічні панелі потужністю 400 Вт є найпопулярнішими панелями в США.S. ринок. Система з 40 сонячних панелей з такою конфігурацією матиме номінальну потужність 16 кВт-год, що, чесно кажучи, більше, ніж вам може знадобитися. Справа в тому, що це лише один із сценаріїв, і ми всі знаємо, як потужність сонячних панелей та їх розташування можуть впливати на виробництво енергії. Отже, на цій ноті, давайте розглянемо це питання далі.

Скільки енергії виробляють 40 сонячних панелей?

скільки, батарея, потрібно, сонячної, системи, потужністю

 • Порівняйте своє споживання з можливостями системи (ми розглянемо це незабаром).
 • Визначте тип сонячних панелей, які буде використовувати ця система з 40 сонячних панелей. Пам’ятайте: панелі бувають різної потужності, з різного матеріалу та за різною ціною.
 • Враховуйте ваше місце розташування, це має значний вплив на виробничу потужність. Наприклад, одна і та ж сонячна система буде виробляти вдвічі більше енергії в Арізоні, ніж на Алясці. (Ми незабаром розглянемо ці розрахунки)

Крок 1: Розрахуйте свої побутові потреби

Існує два способи визначення потреби в електроенергії для вашого домогосподарства:

 • Зверніться до рахунку енергопостачальної компанії
 • Почитайте про енергоспоживання основних побутових приладів

Ми рекомендуємо перший варіант, навіть якщо ви розглядаєте нове місце. У цьому методі ви підраховуєте своє споживання електроенергії за останній рік і складаєте його. Запишіть цю цифру.

Другий метод вимагає від вас ознайомлення з номінальними характеристиками вашого приладу.

Наприклад, невеликий холодильник має потужність 130 Вт (див. нижче) і може споживати 2-3 кВт-год на день. Отже, додайте різні номінальні потужності приладів, щоб визначити ваше споживання.

Занотуйте десь кінцеве використання (кВт-год); ви повернетесь до цього пізніше.

Крок 2: Виберіть сонячні панелі

Другий крок передбачає вибір сонячних панелей. Як вже згадувалося раніше, тут слід враховувати два фактори: тип панелі та номінальну потужність.

Існує кілька типів панелей, включаючи полікристалічні, монокристалічні та тонкоплівкові.

Монокристалічні панелі мають найвищу ефективність (від 18 до 24%), але зазвичай коштують найбільше.

Далі йдуть рейтинги потужності (це впливає на розмір панелі). Сонячні панелі бувають різних розмірів, наприклад, 50 Вт, 100 Вт, 200 Вт, 400 Вт, 500 Вт і 600 Вт.

Тепер, коли у вас є основні дані панелей, ви можете вибрати ті, які вас найбільше цікавлять, і порівняти ціни.

Крок 3: Визначте місце розташування

Розташування, ймовірно, є найбільш важливим фактором, коли мова йде про потужність сонячних панелей, оскільки сонячне випромінювання не є однаково доступним у всіх районах.

Використання пікових сонячних годин (PSH) допоможе вам визначити, як довго сонце було з інтенсивністю 1 кВт/м2. Ви можете знайти PSH вашої місцевості за допомогою Глобального сонячного атласу.

Після того, як ви знайшли свій PSH, запишіть його (це дуже важливо).

Крок 4: Підрахунок кількості. 40 сонячних панелей

Для розрахунку енергії, виробленої цими 40 сонячними панелями, ви будете використовувати метод пікової сонячної години. Формула виглядає наступним чином:

Розрахункова річна енергія (в кВт-год) = Номінальна вихідна потужність системи (в кВт) х (PSH годин х 365 днів)

Номінальна вихідна потужність системи (в кВт) = Ні. кількість панелей х номінальна потужність однієї панелі

Робочий приклад

 • Тип панелі та номінальна потужність: Монокристалічні панелі потужністю 400 Вт
 • місце розташування: Арізона з 5.7 год PSH

Орієнтовний річний виробіток енергії становитиме 33 288 кВт-год.

Пам’ятайте, що ваші потреби можуть відрізнятися в залежності від того, для чого вам потрібна сонячна система. Це може бути 50%, якщо ви плануєте живити свій будинок від сонячної енергії тільки вдень, або 100%, якщо вам потрібне резервне живлення вночі (або ви хочете продавати енергію в мережу).

Яку потужність матимуть 40 сонячних панелей?

Отже, ми щойно розглянули сонячну енергію. Чим вона відрізняється від потужності? Простіше кажучи, сонячна енергія. це кількість електроенергії, виробленої за певний період.

Для прикладу ми використали приклад Арізони і розрахували річний обсяг сонячної енергії, що генерується 40 400-ватними сонячними панелями.

На відміну від цього, потужність визначається як здатність доставляти енергію; в цьому випадку ми використовуємо пікову потужність.

У наступній таблиці показані масиви з 40 сонячних панелей з різною номінальною потужністю:

Кількість панелей Номінальна потужність Загальна потужність
40 сонячних панелей 50 Вт 2 кВт
40 сонячних панелей 100 Вт 4 кВт
40 сонячних панелей 200 Вт 8 кВт
40 сонячних панелей 300 Вт 12 кВт
40 сонячних панелей 400 Вт 16 кВт
40 сонячних панелей 500 Вт 20 кВт
40 сонячних панелей 600 Вт 24 кВт

Номінальна вихідна потужність системи (в кВт) = Ні. Кількість панелей х номінальна потужність однієї панелі

Скільки місця потрібно для 40 сонячних панелей?

Знання ваших потреб у просторі має вирішальне значення, коли сонячні панелі. Чому? Оскільки сонячні батареї є одними з найбільш компактних енергоблоків.

У таблиці нижче наведені вимоги до місця розташування різних сонячних батарей:

Етикетка Рейтинг Орієнтовні розміри Загальний необхідний простір
50 Вт 2.2 фути. x 1.4 фути. 123 фути 2
100 Вт 3.9 футів. x 1.7 футів. 265 футів 2
200 Вт 4.8 футів. x 2.2 фути. 422 фути 2
400 Вт 6.5 футів. x 3.2 ft. 832 ft 2
500 Вт 7.5 футів. x 3.7 футів. 1,110 ft 2
600 Вт 8 футів. x 3.7 футів. 1,184 футів 2

Для прикладу в Арізоні, загальна необхідна площа становитиме 832 фути 2 25% = 1,040 футів 2.

Скільки коштуватимуть 40 сонячних панелей?

Вартість є важливим фактором для будь-якого проєкту, і проєкти сонячної енергетики не є винятком. Орієнтовна цифра буде 2 долари США.94 за ват у США, але це лише приблизні дані, оскільки на ціну сонячних панелей впливають різні фактори:

 • Сонячні панелі: Різні виробники мають різні SKU для своїх товарів;
 • Підтримка сонячних панелей: Це можуть бути кріплення для сонячних панелей на даху або на задньому дворі;
 • Витрати на проектування та встановлення: Сюди входять витрати на проектування та встановлення панелей;
 • Електричний лічильник: складається з лічильника, комунікаційного пристрою, підпанелей, електропроводки тощо.

Зверніть увагу: ці цифри є приблизними. Зверніться до постачальника послуг, щоб отримати точні котирування для ваших конкретних потреб.

Останні думки

Ми сподіваємось, що відповіли на більшість ваших запитань щодо цієї теми.

Головне, що ви повинні пам’ятати, це те, що виробництво енергії сонячними панелями повністю залежить від місця, де ви живете, і від того, скільки сонячного випромінювання ви отримуєте.

скільки, батарея, потрібно, сонячної, системи, потужністю

Переносні зарядні шафки на сонячних батареях. Зручна енергія в дорозі

Уявіть собі: ви піднімаєтеся в гору, робите захоплюючі фотографії краєвидів та відверті знімки з друзями, як раптом ваш телефон.

скільки, батарея, потрібно, сонячної, системи, потужністю

Розуміння відновлюваної енергії: Типи Переваги

У цій статті ми надамо детальний опис різних типів відновлюваних джерел енергії, їх переваг та недоліків, а також.

скільки, батарея, потрібно, сонячної, системи, потужністю

Розуміння мережевого обліку та його переваг для користувачів сонячної енергії

У цій статті ми заглибимося в деталі цієї політики, досліджуючи потенційні переваги та недоліки для приватних осіб та бізнесу. Ми будемо.

скільки, батарея, потрібно, сонячної, системи, потужністю

Важливість зменшення залежності від викопного палива

У цій статті ми розглянемо, чому зменшення нашої залежності від викопного палива є важливим і як ми можемо це зробити в першу чергу.

Залишити відповідь