Посібник по сонячній електростанції потужністю 1 МВт: Типи, вартість, переваги, недоліки та інше. Вартість сонячної системи потужністю 2 мВт

Сонячна інтеграція: Інвертори та основи мережевих послуг

Інвертор. один з найважливіших елементів обладнання в сонячній енергетичній системі. Це пристрій, який перетворює електроенергію постійного струму (DC), яку генерує сонячна панель, в електроенергію змінного струму (AC), яку використовує електромережа. У постійному струмі електроенергія підтримується при постійній напрузі в одному напрямку. У змінному струмі електрика тече в обох напрямках у ланцюзі, оскільки напруга змінюється від позитивної до негативної. Інвертори є лише одним із прикладів класу пристроїв, що називаються силовою електронікою, які регулюють потік електричної енергії.

По суті, інвертор здійснює перетворення постійного струму в змінний шляхом швидкого перемикання напрямку входу постійного струму вперед і назад. В результаті вхід постійного струму стає виходом змінного струму. Крім того, фільтри та інша електроніка можуть використовуватися для виробництва напруги, яка змінюється у вигляді чистої, повторюваної синусоїди, яку можна подавати в електромережу. Синусоїда. це форма або форма напруги, яку напруга набуває з часом, і це модель потужності, яку мережа може використовувати без пошкодження електричного обладнання, яке побудоване для роботи на певних частотах і напругах.

Перші інвертори були створені в 19 столітті і були механічними. Наприклад, двигун, що обертається, буде використовуватися для постійної зміни напрямку підключення джерела постійного струму вперед або назад. Сьогодні ми виготовляємо електричні вимикачі з транзисторів. твердотільних пристроїв без рухомих частин. Транзистори виготовляються з напівпровідникових матеріалів, таких як кремній або арсенід галію. Вони контролюють потік електроенергії у відповідь на зовнішні електричні сигнали.

500-кіловатний “роторний перетворювач” Westinghouse 1909 року, ранній тип інвертора. Ілюстрація надана Wikimedia.

Якщо у вас є домашня сонячна система, ваш інвертор, ймовірно, виконує кілька функцій. На додаток до перетворення вашої сонячної енергії в електроенергію змінного струму, вона може здійснювати моніторинг системи та забезпечувати портал для зв’язку з комп’ютерними мережами. Системи зберігання сонячної енергії та акумуляторних батарей покладаються на сучасні інвертори, які можуть працювати без будь-якої підтримки з боку мережі у випадку перебоїв, якщо вони спроектовані таким чином.

На шляху до мережі на основі інверторів

Історично склалося так, що електрична енергія переважно вироблялася шляхом спалювання палива і утворення пари, яка потім обертала турбогенератор, що виробляє електроенергію. Рух цих генераторів виробляє електроенергію змінного струму під час обертання пристрою, що також задає частоту, або кількість повторень синусоїди. Частота електроенергії є важливим показником для моніторингу стану електромережі. Наприклад, якщо є занадто велике навантаження. занадто багато пристроїв, що споживають енергію. то енергія вилучається з мережі швидше, ніж може бути подана. В результаті турбіни сповільняться, а частота змінного струму знизиться. Оскільки турбіни є масивними об’єктами, що обертаються, вони чинять опір змінам частоти так само, як всі об’єкти чинять опір змінам у своєму русі. це властивість, відома як інерція.

Зі збільшенням кількості сонячних систем до мережі підключається більше інверторів, ніж будь-коли раніше. Інверторна генерація може виробляти енергію на будь-якій частоті і не має таких інерційних властивостей, як парова генерація, оскільки в ній не задіяна турбіна. Як наслідок, перехід до електромережі з більшою кількістю інверторів вимагає створення більш розумних інверторів, які можуть реагувати на зміни частоти та інші збої, що виникають під час роботи мережі, і допомагають стабілізувати мережу проти цих збоїв.

Енергосистеми та інвертори

Оператори електромереж керують попитом та пропозицією електроенергії в енергосистемі, надаючи низку мережевих послуг. Мережеві послуги. це діяльність, яку виконують оператори мережі для підтримання загальносистемного балансу та кращого управління передачею електроенергії.

Коли мережа перестає поводитися належним чином, наприклад, коли виникають відхилення в напрузі або частоті, інтелектуальні інвертори можуть реагувати різними способами. Загалом, стандарт для невеликих інверторів, таких як ті, що приєднані до домашньої сонячної системи, полягає в тому, щоб залишатися увімкненими під час невеликих перебоїв напруги або частоти, а якщо перебої тривають довго або перевищують норму, вони від’єднуються від мережі і вимикаються. Частотна характеристика особливо важлива, оскільки падіння частоти асоціюється з несподіваним вимкненням генерації. У відповідь на зміну частоти інвертори налаштовані на зміну вихідної потужності для відновлення стандартної частоти. Ресурси на основі інверторів можуть також реагувати на сигнали оператора про зміну їхньої вихідної потужності при коливаннях попиту та пропозиції в електричній системі. послуга мережі, відома як автоматичне управління генерацією. Для того, щоб надавати послуги мережі, інвертори повинні мати джерела живлення, якими вони можуть керувати. Це може бути як генератор, наприклад, сонячна панель, яка в даний час виробляє електроенергію, так і накопичувач, наприклад, система акумуляторів, яка може бути використана для забезпечення електроенергією, яка раніше була збережена.

Інша послуга мережі, яку можуть надавати деякі сучасні інвертори. це формування мережі. Мережеві інвертори можуть запускати мережу, якщо вона падає. процес, відомий як “чорний старт”. Традиційні “мережеві” інвертори потребують зовнішнього сигналу з електромережі, щоб визначити, коли відбудеться перемикання, щоб виробити синусоїду, яка може бути введена в електромережу. У цих системах потужність з мережі забезпечує сигнал, який інвертор намагається узгодити. сучасні мережеві інвертори можуть самі генерувати сигнал. Наприклад, мережа невеликих сонячних панелей може призначити один з інверторів для роботи в режимі формування мережі, а решта слідують за ним, як партнери в танці, формуючи стабільну мережу без турбінної генерації.

Реактивна потужність. одна з найважливіших мережевих послуг, яку можуть надавати інвертори. У мережі напруга. сила, яка штовхає електричний заряд. постійно змінюється туди-сюди, так само як і струм. рух електричного заряду. Електрична потужність максимізується, коли напруга та струм синхронізовані. Однак можуть бути випадки, коли напруга і струм мають затримки між двома змінними режимами, наприклад, коли працює двигун. Якщо вони не синхронізовані, частина потужності, що протікає через ланцюг, не може бути поглинута підключеними пристроями, що призводить до втрати ефективності. повна потужність буде необхідна для створення такої ж кількості “реальної” потужності. потужності, яку може поглинути навантаження. Щоб протидіяти цьому, енергосистеми постачають реактивну потужність, яка повертає напругу та струм назад у синхронізацію і полегшує споживання електроенергії. Ця реактивна потужність не використовується сама по собі, але робить корисною іншу потужність. Сучасні інвертори можуть як надавати, так і поглинати реактивну потужність, щоб допомогти мережам збалансувати цей важливий ресурс. Крім того, оскільки реактивну потужність важко транспортувати на великі відстані, розподілені енергетичні ресурси, такі як сонячні батареї на дахах, є особливо корисними джерелами реактивної потужності.

посібник, сонячній, електростанції, потужністю, типи

Працівник перевіряє інвертор на сонячній станції CoServ потужністю 2 МВт у Крюгервіллі, штат Техас. Фото Ken Oltmann/CoServ.

Типи інверторів

Існує кілька типів інверторів, які можуть бути встановлені як частина сонячної системи. У великомасштабній комунальній електростанції або середньомасштабному громадському сонячному проекті кожна сонячна панель може бути приєднана до одного центрального інвертора. Стрінгові інвертори з’єднують набір панелей. стрінг. з одним інвертором. Цей інвертор перетворює енергію, вироблену всією мережею, в змінний струм. Незважаючи на економічну ефективність, ця установка призводить до зниження виробництва електроенергії в ланцюжку, якщо будь-яка окрема панель стикається з проблемами, такими як затінення. Мікроінвертори. це менші інвертори, розміщені на кожній панелі. З мікроінвертором затінення або пошкодження однієї панелі не вплине на потужність, яку можна отримати з інших, але мікроінвертори можуть бути дорожчими. Обидва типи інверторів можуть бути доповнені системою, яка контролює взаємодію сонячної системи з підключеним акумуляторним накопичувачем. Сонячна енергія може заряджати батарею безпосередньо через постійний струм або після перетворення в змінний.

Додаткова інформація

Дізнайтеся більше про програму системної інтеграції сонячного офісу.

Підпишіться на нашу розсилку, щоб бути в курсі останніх новин.

Головна ” Інформаційні ресурси про сонячну енергетику ” Інтеграція сонячної енергетики: Інвертори та основи мережевих послуг

Посібник про сонячну електростанцію потужністю 1 МВт: Типи, вартість, плюси, мінуси та переваги

посібник, сонячній, електростанції, потужністю, типи

Сонячна електростанція потужністю 1 МВт. це сонячна система, яка працює з потужністю 1 мегават. Це може бути наземна сонячна електростанція або сонячна електростанція, оскільки вона вимагає значного простору.

Ці сонячні електростанції виробляють значну кількість електроенергії, достатню для автономного живлення цілої компанії.

 • – Сонячна електростанція потужністю 1 МВт ідеально підходить для заводів, великих комерційних підприємств, лікарень та інших установ.
 • – Зазвичай встановлюються урядом переважно для комерційних споживачів.
 • – Якщо вона встановлена промисловим підприємством, то вироблену сонячну енергію можна продавати державі.

Якщо ви плануєте встановити сонячну електростанцію потужністю 1 МВт і хочете дізнатися, скільки коштує 1 мегават сонячної електростанції, заглибтеся в деталі!

Типи сонячних електростанцій

Перш ніж безпосередньо перейти до вартості сонячної електростанції, давайте спочатку розглянемо типи сонячних електростанцій потужністю 1 МВт. Існує 3 основних типи, як описано нижче.

#1. Автономна сонячна електростанція

Автономна сонячна електростанція. це установка для виробництва сонячної енергії на основі акумуляторних батарей. Різні компоненти цього типу сонячної системи є наступними:

 • – Сонячні панелі (модулі)
 • – Монтажні конструкції
 • – Батареї
 • – Контролер сонячного заряду
 • – Сонячний інвертор
 • – Аксесуари для сонячних електростанцій

Це незалежна одиниця генерації енергії, оскільки вона не підключена до електромережі.

#2. Мережеві сонячні електростанції

Мережева сонячна електростанція також називається системою, підключеною до електромережі або прив’язаною до електромережі. Електроенергія, вироблена панелями в мережевій установці, перетворюється в змінний струм, який використовується для роботи електроприладів.

Тепер, коли генеруються додаткові одиниці енергії (більше, ніж може бути спожито), двонаправлений лічильник передає ці одиниці в мережу.

Вночі блоки імпортуються з мережі, щоб підтримувати навантаження. Цей обмін реєструється двонаправленим лічильником, який згодом використовується для формування рахунку за сонячну енергію.

Мережеві сонячні електростанції ідеально підходять для житлових будинків, а також для комерційного та промислового секторів.

#3. Гібридна сонячна електростанція

Гібридна сонячна електростанція має риси як мережевої, так і автономної системи: вона підключається як до мережі, так і до акумуляторів.

При збої в мережі гібридна система використовує енергію від акумуляторів, щоб підтримувати навантаження. Це одна з переваг перед мережевою системою. Але майте на увазі, що вартість акумуляторів робить гібридні сонячні електростанції дорогими.

Основи про сонячну електростанцію потужністю 1 МВт

Один мегават дорівнює 1000 кіловат. Сонячна система потужністю 1 кВт потребує площі 100 квадратних футів для встановлення. Отже, сонячна електростанція потужністю 1 МВт потребує (100 х 1000) = 1 00 000 квадратних футів площі для встановлення.

Бажано, щоб сонячна електростанція потужністю 1 МВт була наземною системою, оскільки більшість дахів не мають стільки місця для встановлення.

Наземні сонячні електростанції працюють так само, як і дахові.

 • – Сонячні модулі вловлюють сонячне світло і виробляють електричний заряд у вигляді постійного струму
 • – Електроенергія постійного струму передається на сонячний інвертор
 • – Сонячний інвертор перетворює енергію постійного струму в енергію змінного струму

Встановлення наземної станції є доцільним, якщо у вас комерційний бізнес з відкритим земельним простором.

Комерційна сонячна електростанція потужністю 1 МВт

Сонячна електростанція потужністю 1 МВт для комерційного використання може бути спроектована та налаштована відповідно до вимог. Примітно, що є дві моделі. Розглянемо обидва варіанти.

У моделі CAPEX ви повинні нести всі капітальні витрати. Ви будете власником цієї сонячної електростанції. Це означає, що ви будете генерувати власну електроенергію, щоб задовольнити потреби в електроенергії. Ця модель найбільш підходить, якщо ви плануєте встановити сонячну систему потужністю 100 кВт або менше.

У моделі OPEX ви будете нести лише експлуатаційні витрати. Чому? Оскільки в цій моделі ви не є власником станції, це робить постачальник.

Ви купуєте сонячну електроенергію у постачальника. Це все ще дуже економічно, оскільки сонячна енергія є незначною у порівнянні з електроенергією з мережі.

Пізніше ви також можете придбати цю станцію у постачальника.

Вартість 1 МВт сонячної електростанції

Тепер давайте обговоримо вартість сонячної електростанції потужністю 1 МВт. Не існує фіксованого числа для остаточної вартості сонячної електростанції потужністю 1 МВт. Однак, ми маємо орієнтовну цифру. від 4 до 5 крорів.

Цей ціновий діапазон може збільшуватися або зменшуватися в залежності від різних факторів. Ось деякі фактори, що впливають на загальну вартість сонячної електростанції потужністю 1 мегават.

 • – Тип обраних сонячних панелей. монокристалічні або полікристалічні панелі
 • – Технологія виробництва та ефективність обраного сонячного інвертора
 • – Вибрана марка сонячної батареї
 • – Тип сонячної електростанції. мережева, автономна або гібридна

Що стосується субсидії на сонячні електростанції потужністю 1 МВт у 2020 році, уряд надає субсидії на сонячні електростанції для житлових будинків та житлово-будівельних кооперативів. Для сонячних систем, що встановлюються в комерційних цілях, субсидії не надаються.

Як вибрати найкращу сонячну електростанцію?

Потужність виробництва електроенергії сонячної електростанції потужністю 1 МВт дуже висока, оскільки це не система малої потужності. Але скільки електроенергії вона може виробляти?

Сонячна система потужністю 1 кВт виробляє приблизно 4 одиниці електроенергії на день. Отже, система потужністю 1 МВт буде генерувати (4 одиниці х 1000 кВт) = 4 000 одиниць/день, оскільки 1 МВт = 1000 кВт.

Отже, щомісячне виробництво електроенергії складе 1,20,000 одиниць, а річне виробництво електроенергії. 14,40,000 одиниць.

Отже, щоб вибрати найкращу сонячну електростанцію, потрібно враховувати свої потреби в енергії.

Плюси і мінуси сонячних електростанцій

Існує кілька основних переваг і кілька обмежень сонячних енергетичних систем. Погляньте на обидві.

Плюси:

 • – Сонячні електростанції пропонують чисту, зелену електроенергію, яка не спричиняє глобального потепління.
 • – Сонячні електростанції потрібної потужності покривають всі потреби в електроенергії. Отже, рахунок за електроенергію різко падає.
 • – Термін служби сонячних панелей. до 25 років. Крім того, сонячні електростанції, як правило, не потребують складного технічного обслуговування.
 • – Через 25 років панелі не перестають працювати. Вони продовжують виробляти електроенергію з ККД 70%.

Обмеження:

 • – Вартість сонячної електростанції потужністю 1 МВт значно висока. Однак, варто розглянути.
 • – Хоча сонячна енергія може генеруватися в похмурі дні, її ефективність падає.

Висновок

Сонячна електростанція потужністю 1 МВт. це потужний засіб для задоволення великих потреб в електроенергії. Вибір на користь встановлення такої сонячної електростанції буде для вас мудрим кроком.

Оскільки забруднення від використання викопного палива зростає з кожним днем, сонячна енергія є ідеальною альтернативою йому.

Поширені запитання

Скільки коштує сонячна електростанція потужністю 1 МВт в Індії?

Приблизні витрати на встановлення сонячної електростанції потужністю 1 МВт становлять 4. 5 крорів. Але це лише орієнтовна цифра, остаточна ціна може змінюватися.

Скільки електроенергії може виробляти сонячна електростанція потужністю 1 МВт?

Система потужністю 1 МВт буде генерувати:

Скільки землі потрібно для наземної сонячної електростанції потужністю 1 МВт?

Сонячна система потужністю 1 кВт потребує площі 100 квадратних футів для встановлення. Сонячна електростанція потужністю 1 МВт потребує близько 1 00 000 квадратних футів (100 х 1000) землі.

Швидший, розумніший і дешевший спосіб встановити наземну сонячну електростанцію

Як відомо кожному інсталятору сонячних електростанцій, робота з наземними стелажними системами пов’язана з безліччю проблем, з якими ви зазвичай не стикаєтеся, працюючи над проектами сонячних електростанцій на даху.

Нижче наведено лише деякі з найпоширеніших перешкод, які можуть призвести до затримок у встановленні та перевитрати коштів:

 • Складні геотехнічні звіти та тривалі перевірки.
 • Збірка стелажів. особливо на нерівній, скелястій місцевості.
 • Розкопки, які потребують бензину та важкої техніки.
 • Потреба в спеціалізованих, висококваліфікованих командах на місці.
 • Дорога оренда обладнання та непередбачувані затримки з доставкою.
 • Невизначеність щодо стану ґрунту. особливо взимку.

Через вищезазначене, багато сонячних інсталяторів мають труднощі із завершенням наземних проектів вчасно та в рамках бюджету. Ці проблеми також ускладнюють укладання нових контрактів.

Однак можна зменшити ці ризики, усунути непотрібні витрати та заощадити дорогоцінний час за допомогою правильного рішення для наземних сонячних електростанцій.

посібник, сонячній, електростанції, потужністю, типи

Представляємо Osprey PowerPlatform ®

Osprey PowerPlatform (заявка на патент подана). це наземна стелажна система, яка революціонізує сонячну енергетику, спрощуючи закупівлю, мобілізацію та встановлення.

Найбільш очевидною перевагою унікальної конструкції Osprey є швидкість:

 • Не використовуючи нічого, крім ручних інструментів, команда з 3 осіб може повністю зібрати стелаж Osprey менш ніж за годину.
 • Заземлюючі анкери забезпечують безпрецедентну стабільність і підтримку. усуваючи необхідність у дорогих, повільних геотехнічних звітах або сторонніх перевірках спеціалізованих інженерів.

Ця економія часу існує на менших об’єктах, але вона може стати ще більш помітною зі збільшенням розміру, обсягу та складності проектів.

Наприклад, наземна сонячна система потужністю 2 МВт зазвичай може зайняти у великої команди більше 60 днів. При використанні Osprey PowerPlatform той самий монтаж може бути завершений менш ніж за 16 днів.

Завдяки такій високій швидкості, ваші бригади можуть встановити більше наземних сонячних фотоелектричних систем за одиницю часу, що дозволить вам реалізувати більше можливостей для продажів і збільшити свої доходи без необхідності збільшувати чисельність вашої команди.

Однак є ще більші переваги, які чекають на вас.

Як Osprey PowerPlatform економить ваші гроші

На додаток до скорочення часу установки, Osprey також надає вам набагато більший контроль над витратами, бюджетуванням і грошовими потоками. життєво важливим елементом будь-якого успішного підрядного бізнесу.

Нижче наведено лише деякі з ключових способів, за допомогою яких Osprey PowerPlatform може допомогти вам контролювати витрати.

Вимірюване зниження витрат

Система Osprey може бути повністю встановлена з використанням менших команд, меншої кількості інструментів і менш спеціалізованої робочої сили. Ця економія коштів дозволяє вам перенаправити ресурси з утримання персоналу та оренди на маркетинг та інші види діяльності з доданою вартістю, які фактично генерують нові продажі.

Як додатковий бонус, ви також можете легше досягти етапів проекту, допомагаючи підтримувати постійний грошовий потік.

Фактично, з Osprey ваші бригади можуть приїжджати і від’їжджати за менший час, ніж це потрібно конкурентам для досягнення етапу при використанні звичайних наземних рішень.

Оптимізація закупівель

Модульна конструкція Osprey PowerPlatform може значно зменшити витрати на робочу силу, усуваючи потребу в спеціалізованій команді. Наприклад, замість того, щоб доручати керівництву займатися закупівлями, проектуванням і налаштуванням, ви можете використовувати менш кваліфікованих працівників для виконання тих самих завдань.

Вищезазначена економія коштів проявляється ще до того, як техніка з’являється на землі.

Більш економна розробка проекту

Ви коли-небудь стикалися з тим, що затримки техніки або несподівані лікарняні перешкоджали прогресу?? А як щодо обов’язкових змін у геотехнічних звітах через те, що бригади на місці зіткнулися з непередбачуваними перешкодами або мали справу з корозійними елементами ґрунту??

Будь-який з них може призвести до простоїв і прихованих витрат. обидва ці фактори створюють хвилеподібні ефекти в усьому ланцюжку поставок і процесі інсталяції. Вплив цих перевитрат може бути особливо дорогим, коли йдеться про добові, оренду обладнання або субпідрядників.

Однак платформа Osprey PowerPlatform повністю усуває ці логістичні проблеми, дозволяючи вам доставляти завершені інсталяції швидше і за меншу частину вартості.

Ви можете перевірити власну потенційну економію за допомогою нашого безкоштовного калькулятора витрат.

Швидший (і дешевший) демонтаж

Швидкість, з якою можна вивести з експлуатації установку Osprey PowerPlatform, не має собі рівних. Це пояснюється тим, що кожен блок можна швидко підняти та перемістити на нове місце, не пошкодивши сонячні панелі, або навіть повністю розібрати перед переміщенням в інше місце.

Таким чином, ця наземна стелажна система унікально підходить як для тимчасових, так і для довгострокових сонячних установок, незалежно від того, чи потрібна клієнту електроенергія на місці:

 • Шахти та кар’єри
 • Готовність до катастроф, перше реагування і центри сортування
 • Сільське господарство
 • Військові польові табори

Якщо і коли сонячні панелі коли-небудь потрібно буде перемістити, попереднє місце установки залишається недоторканим. За відсутності дорогих розкопок, ніхто ніколи не дізнається, що на цьому місці була міні-електростанція.

Тематичні дослідження: Подивіться на платформу Osprey PowerPlatform в дії

Встановлення платформи Osprey PowerPlatform. це найкращий спосіб побачити вищезазначені переваги в дії. Ви також можете ознайомитися з реальними прикладами сонячних інсталяторів, які успішно розгорнули наземну стелажну систему Osprey в польових умовах.

Нижче наведені деякі з наших останніх кейсів:

 • Наземна система потужністю 75 кВт для фермерського господарства BR Samran була встановлена підрядниками всього за 5 днів.
 • Монтажники, що працюють на Департамент водопостачання та енергетики Лос-Анджелеса (LADWP), скоротили витрати на оплату праці на 85%.
 • Від будівництва до відбору потужності наземна установка потужністю 386 кВт для Papagni Wines зайняла менше 30 днів.

Відвідайте нашу сторінку “Сонячні проекти”, щоб прочитати ще більше тематичних досліджень.

Чи підходить вам платформа Osprey PowerPlatform?

Якщо ви дійсно хочете розвивати свій сонячний бізнес і почати отримувати вимірювану економію. як в плані часу, так і в плані грошей. традиційні наземні рішення можуть завести вас лише на певний час.

Насправді, звичайні стелажні системи можуть створити більше проблем, ніж вирішити.

З Osprey PowerPlatform це можливо:

 • Набагато швидше врегулювати дебіторську заборгованість.
 • Значне скорочення непотрібних витрат.
 • Усуньте затримки, затримки та простої.
 • Покращуйте грошові потоки вашого бізнесу.
 • Збільшення річного обсягу продажів по всьому світу.

Існує ще одна остання перевага цієї революційної системи стелажів.

Багато наземних сонячних команд закривають магазини протягом зимових місяців. Просто неможливо встановити системи в замерзлому ґрунті, не пошкодивши обладнання (яке зазвичай орендується).

Однак, ґрунтові анкери Osprey не вимагають розкопок або буріння паль. Це дозволяє збирати кожен блок в умовах лінії замерзання. навіть при роботі в твердому, замерзлому ґрунті.

Така гнучкість дозволяє переосмислити саме поняття “сезон монтажу”.” У той час як ваші конкуренти змушені відмовлятися від контрактів протягом зимових місяців, ваша команда може продовжувати обслуговувати клієнтів цілий рік.

Так чого ж ви чекаєте?

Отримайте безкоштовну пропозицію від Nuance Energy на сонячні стелажі вже сьогодні.

Або ви можете зателефонувати нам безпосередньо за номером 877-537-2221, щоб дізнатися, як ми можемо допомогти негайно поліпшити ваш грошовий потік за допомогою Osprey PowerPlatform.

Щоб дізнатися більше про наш повний спектр сонячних рішень “під ключ” для вашого проекту, заплануйте безкоштовну консультацію з командою Nuance Energy вже сьогодні.

Калькулятор доходу сонячної ферми на акр: Дивіться норму прибутку, витрати, зароблені гроші

посібник, сонячній, електростанції, потужністю, типи

Ви коли-небудь замислювалися, який дохід сонячної електростанції на акр??

За допомогою спеціального калькулятора ви можете оцінити свою норму прибутку, загальні витрати, які ви понесете, і, зрештою, скільки грошей ви будете заробляти щорічно.

Деякі люди здають свою землю в оренду під сонячну електростанцію, як альтернативу продажу або фермерству, тому що це може забезпечити стабільний дохід протягом 50 років.

У цьому повному посібнику ви дізнаєтеся про деталі сонячного фермерства, як використовувати калькулятор доходу сонячної ферми на акр для вимірювання ваших витрат і потенційного прибутку, а також про те, чи можете ви встановити сонячну електростанцію на своїй ділянці.

Скільки грошей приносять сонячні панелі на 1 акрі? Чи вигідно це?

Існує кілька факторів, які слід враховувати при визначенні норми прибутку з одного акра сонячної електростанції, але в цілому, ви можете заробляти щороку від 21 250 до 42 500 доларів з одного акра. 8

Ставки можуть бути нижчими або вищими після врахування деяких змінних.

Калькулятор доходу сонячної електростанції на акр показує більш високі показники, коли мова йде про сотні або тисячі акрів через економію на масштабах.

Однак є й інші фактори, які впливають на те, скільки ви можете заробити.

Фактори, що впливають на вартість сонячної електростанції

Ось деякі з факторів, які впливають на вартість встановлення сонячної електростанції.

Розмір земельної ділянки

Зазвичай, сонячні електростанції. це мега-проекти, які потребують певних розмірів землі, щоб бути більш прибутковими.

Одне з правил полягає в тому, що вам знадобиться 1 кВт від панелей на кожні сто квадратних футів, і чим більше землі у вас є, тим вище витрати на розробку і тим більше вихідна потужність.

Інтенсивність сонячного світла

Одним з важливих моментів при реалізації проекту є забезпечення достатнього та інтенсивного сонячного світла на вашій ділянці.

Інакше тінь і погана погода можуть знизити інтенсивність, що вплине на вихідну потужність і зробить бізнес менш прибутковим.

Якість ґрунту

Це може здатися дивним, але для створення сонячної електростанції потрібно будувати на землі. Якщо ґрунт нестабільний або складний для освоєння (наприклад, болотиста або заболочена місцевість), це означає додаткові витрати на розчищення, а якщо неможливо проникнути в ґрунт, можливо, вам доведеться припинити весь проект.

Відстань до електромережі

Наявність необхідної інфраструктури. ще одна важлива проблема для землевласників, які обирають сонячну енергетику. Якщо мережа доступна, вам не доведеться нести додаткові витрати на її будівництво.

Якщо ви хочете мінімізувати капітал, ваша земля повинна знаходитися на відстані менше 2 миль від підстанції і не менше 1000 футів від третьої фази.

Після того, як ви врахуєте всі ці фактори, 4 наступним кроком буде визначення вартості землі та початок переговорів. Девелоперу стає простіше встановити орендну плату та визначити, скільки акрів необхідно, а також тривалість оренди.

Як користуватися калькулятором доходу сонячної ферми на акр

Враховуючи різні аспекти, ви можете заробляти близько 21 250. 42 500 щорічно, що в перерахунку на 1770. 3540 за акр щомісяця.

Таким чином, ви можете оцінити загальний прибуток, виходячи з розміру вашої ферми.

На щастя, калькулятор доходу сонячної ферми на акр дасть вам найточніші дані, враховуючи всі початкові витрати та інші відрахування.

Досвідчений юрист також може допомогти вам укласти фантастичну угоду, яка враховує поправки на інфляцію. 8

Що таке норма прибутку сонячної електростанції: Позитивна рентабельність інвестицій

Більшість сонячних електростанцій можуть заробляти до 40 000 доларів на кожному встановленому МВт (мегават); отже, норма прибутку лежить в межах 10%-20%.

Ці цифри, однак, будуть відхилятися залежно від деяких необхідних витрат.

Ви також повинні врахувати, скільки електроенергії ви використовуєте, тарифи, розмір проекту та загальну вартість установки; на щастя, рентабельність інвестицій, як правило, висока при низьких витратах на обслуговування.

Як працює калькулятор доходу сонячної електростанції?

Калькулятор доходу сонячної ферми на акр. це найпростіший спосіб визначити прибутковість вашої сонячної ферми. Це автоматизований процес, який дає миттєві результати, на які ви можете посилатися, щоб переконатися, що бізнес є прибутковим.

Система запитає життєво важливі деталі, такі як фінансування, розмір ферми, скільки енергії ферма виробляє за рік і скільки коштує установка проекту. Тариф на комунальні послуги і те, чи фінансуєте ви борг, також мають вирішальне значення для формування загальної вартості.

Після того, як ви введете всі ключові області, інструмент виконає розбивку, що дозволить вам зберегти згенеровані результати та завантажити електронну таблицю або pdf для зручного доступу. 7

На який дохід від сонячної ферми на акр на рік я можу розраховувати??

В середньому, ви можете очікувати повернення інвестицій у розмірі 21 250. 42 500 доларів на акр щороку. Однак ці цифри будуть варіюватися в залежності від окремих проектів. Щоб максимізувати свою віддачу, ви можете звести проект на масивній землі, щоб насолодитися економією від масштабу.

При роботі з сотнями акрів початковий капітал є високим, але це призведе до такої ж високої норми прибутку в сотні тисяч. З іншого боку, малі ферми не мають високих прибутків з огляду на низьку вихідну потужність.

Скільки коштує 1 акр сонячної ферми?

Впровадження сонячного землеробства на вашій землі може бути дорогим, але окупність інвестицій, яку ви очікуєте, компенсує це. Ви сплачуєте комунальні витрати та купуєте сонячні панелі та інше необхідне обладнання, таке як інвертори, трансформатори, акумулятори та електропроводку.

Сумарно ви витратите 400 000. 500 000 доларів на акр при розробці сонячної електростанції, крім щорічних витрат на технічне обслуговування.

Дохід сонячної ферми на акр: Скільки коштує розробка сонячної ферми на акр?

Згідно зі звітом Асоціації галузей сонячної енергетики (SEIA) за 2021 рік, 12 встановлення фотоелектричної системи коштує 0.77-1.36 за ват. З іншого боку, житлова система оцінюється на рівні 2.50- 3.50 за ват, і девелопери заощаджують цілий статок, купуючи для великих проектів заводів. 1

Експерти зазвичай платять близько 3 мільйонів за кожен мегават при будівництві ферми, що означає, що створення одного акра обійдеться вам приблизно в 500 000 доларів. 6 Для відмінної рентабельності інвестицій девелопери віддають перевагу проектам потужністю понад 1 МВт або площею понад 5 акрів.

Які вимоги до землі для сонячної ферми?

Перш ніж оголосити земельну ділянку придатною для сонячної енергетики, девелопери повинні зробити свою оцінку, звіривши її з наведеними нижче вимогами.

Кожен сонячний проект розглядається по-різному, але, тим не менш, має бути достатньо місця для встановлення всіх панелей та іншого обладнання. Іноді достатньо 5-10 акрів, але середня площа станції зазвичай становить 30-40 акрів.

Загальне правило полягає в тому, що чим більше землі, тим більший проект, а отже, і більший річний дохід.

Для сонячної електростанції підходить рівнинна місцевість, але девелопери часто віддають перевагу злегка похилим ділянкам, які пропонують більше сонячного світла. Невеликі пагорби також підійдуть, якщо схили не надто круті і панелі все ще можуть досягати сонячного світла.

Вам також доведеться видалити будь-яку рослинність на землі, яка заважатиме огляду, і стежити за непрохідним ґрунтом, який зробить проект неможливим або ускладнить його реалізацію. 5

Обов’язково потрібно перевірити закони землекористування перед початком реалізації проекту, оскільки в деяких місцях сонячна енергетика заборонена, що унеможливлює отримання необхідних дозволів для девелопера.

Аналогічно, ви не можете реалізувати план, якщо ваша земля перебуває під охороною або закони про охорону навколишнього середовища забороняють втручання, головним чином, якщо там перебувають зникаючі види рослин або тварин.

Вам може знадобитися належна інфраструктура для підтримки всього проекту, і перше, що перевірить девелопер. це розташування електромережі та інші супутні питання. Якщо ділянка знаходиться занадто далеко, проект буде дорожчим, а іноді вам доведеться взагалі все скасувати.

Скільки приносить прибуток сонячна електростанція потужністю 1 МВт? Витрати та прибуток сонячної електростанції на 1 МВт

Сонячна електростанція потужністю 1 МВт, яку також називають сонячною електростанцією, має 6-8 гектарів землі. Чотири пікові години сонячного сяйва щодня означають, що ферма потужністю 1 МВт генерує 1460 МВт-год на рік.

Якщо розраховувати за допомогою 27.4 з кожного МВт-год, в результаті виходить близько 40 000 МВт-год на рік, 2 хоча цей показник може змінюватися в залежності від декількох факторів.

Фактори, що впливають на дохід сонячної електростанції за акр на місяць на калькуляторі доходу сонячної електростанції за акр

Метою використання землі є мінімізація витрат при максимізації прибутку, а зробити це можна лише тоді, коли ви розумієте фактори, що впливають на отримання доходу.

Вам слід використовувати більшу ділянку землі, щоб отримати вигоду від ефекту масштабу. Девелопери радять 30-40 акрів, щоб генерувати більше енергії та отримувати більше від системи. В іншому випадку, менш ніж 5 акрів можуть не виробляти достатньо енергії для всіх ваших комерційних потреб.

Якщо ви створили сонячну електростанцію для особистого використання і шукаєте капітал у інвесторів, частина вашого щомісячного доходу піде на фінансування боргів. І навпаки, доходи будуть максимальними, якщо ви інвестуєте особисто, оскільки вам не доведеться платити іншій стороні.

Чим більше панелей на кожен акр, тим більше сонячної енергії генерує і використовує система, а ваш дохід значно збільшиться. Також врахуйте, що більша потужність означає вищі витрати на комунальні послуги, хоча це все одно вигідніше.

Окрім купівлі сонячних панелей з низьким вуглецевим слідом, є ще кілька необхідних елементів обладнання, які полегшать реалізацію проєкту. Якщо у вас є більше грошей для початку, це означає, що ви можете придбати більше обладнання, отримати більше енергії і, зрештою, збільшити дохід з кожного акра.

Як побудувати сонячну електростанцію: Посібник для початківців

Перш ніж перетворити свою землю на сонячну електростанцію, ви повинні отримати всю необхідну інформацію.

Спочатку виконайте певні вимоги

Ваша земельна ділянка повинна бути правильного розміру; вам знадобиться щонайменше 2.5 акрів на кожен 1 МВт (місце для панелей) і більше місця для розміщення необхідного обладнання. Знання того, що ваша земля отримує достатньо сонячного світла цілий рік без перешкод, які відкидають тінь, також має вирішальне значення.

Крім того, ви можете підтвердити, що ділянка знаходиться близько до електромережі та доріг, інакше це буде дорожче для розвитку. Якість ґрунту і топологія землі також мають значення для кращого розміщення панелей і правильного впливу сонячного світла.

Вирівнювання землі може бути складним завданням, і іноді девелопер може повідомити, що земля непридатна для проекту. Нарешті, пам’ятайте, що вам знадобиться дозвіл, який може зайняти деякий час, іноді роки, в залежності від вашої місцевості.

Придбайте необхідні компоненти

Ви можете проконсультуватися з вашим розробником щодо всього необхідного обладнання для проекту, але для сонячної електростанції потужністю 1 МВт буде достатньо наступних елементів. 1

 • Для установки знадобляться сонячні інвертори MPPT Tech, сонячні фотомодулі, пристрої захисту та моніторингу, наземна сонячна конструкція та кабелі.
 • Для встановлення сонячної електростанції ви оплачуєте витрати на монтаж і купуєте сонячні панелі та інвертори, захисне обладнання, комбінатори та розподільчі коробки. Спочатку потрібно з’ясувати, скільки коштують сонячні панелі у вашому штаті, оскільки вони є найбільш життєво важливими компонентами.
 • Після завершення будівництва станція також потребуватиме людських ресурсів та обслуговування ділянки та сонячних панелей.

Знати плюси і мінуси

Щоб розпочати бізнес сонячної ферми, ви повинні знати всі злети і падіння, на які ви підписуєтесь. Позитивним моментом є те, що сонячна енергія є одним з найдешевших видів електроенергії, що скорочує ваші витрати на електроенергію. Також важливо, щоб вона була безпечною для навколишнього середовища, оскільки є відновлюваною.

Однак недоліком є те, що сонячні панелі та вся установка можуть бути дорогими у розробці, і вам знадобиться багато капіталу для старту. Це також складний і вимогливий процес, який може зайняти роки, що не є ідеальним варіантом, якщо ви поспішаєте.

Чи підходить моя земля для сонячної електростанції? Життєво важливі вимоги, які слід враховувати

У вас можуть бути кошти на будівництво сонячної електростанції, але в кінцевому підсумку, ваша земля визначатиме, чи можливий проект. По-перше, ви повинні мати достатньо місця для установки, бажано більше 5 акрів, в залежності від ваших потреб.

Іншим важливим фактором є те, чи знаходиться ваша земля близько до електромережі та чи є вона стабільною та зручною для будівництва. Також перевірте, чи є багато сонячного світла протягом року і чи немає навколо об’єктів, що затінюють.

Як близько сонячна електростанція повинна бути до підстанції, щоб мінімізувати витрати на розробку?

Близькість до необхідної інфраструктури є одним з найважливіших факторів, які слід враховувати при створенні сонячної електростанції. Щоб мінімізувати витрати на проект, ваша земля повинна знаходитися на відстані не менше 2 миль від електропідстанції і не далі 1000 футів від третьої фази. 4

Якщо ці життєво важливі системи знаходяться поза зоною досяжності, ви понесете додаткові витрати, щоб наблизити їх до станції, але проект може розвалитися, оскільки він, як правило, досить дорогий.

Чи можете ви працювати з сонячною фермою площею 2 акри?

Двох акрів достатньо для всіх ваших потреб, і ви можете поділитися ними з сусідами. На відміну від цього, девелопери зазвичай радять щонайменше 5 акрів для комерційної енергетики. В іншому випадку, невеликі земельні ділянки та менша кількість сонячних панелей не генерують достатньої кількості енергії для продажу.

Якщо ви хочете забезпечити енергією більшу кількість людей, вам знадобиться більше 5 акрів, а розробники зазвичай рекомендують 30-40 акрів для найбільшої потужності.

Калькулятор сонячної NPV: Що це таке і як його інтерпретувати

Розрахунок NPV (чистої теперішньої вартості) допомагає визначити, чи є сонячна фотоелектрична станція ідеальною для вас. 10 Для зручності ви можете використовувати електронну таблицю для введення необхідних даних.

Вам знадобляться дані про виробництво енергії за 1-й рік в кВт/год, річну деградацію виробництва (скільки потужності панелі втратять з часом), вартість електроенергії за кВт/год, вартість фотоелектричної установки та інфляція цін.

Після цього ви побачите результати нижче на сторінці, де GPV (валова приведена вартість). це вартість системи, а NPV. це вартість системи за вирахуванням її вартості. Якщо NPV є позитивним, покупка є відмінною інвестицією; в іншому випадку, це може бути не найкращим вибором.

Як розподіляються загальні витрати на сонячну електростанцію?

Оцінити витрати на сонячну електростанцію можна, використовуючи вартість генерації одного вата енергії плюс податок з продажів при купівлі. На кожен ват згенерованої енергії розраховуйте інвестувати близько 2.00.

Компонент Ціна
Інвертор 0.05/ W
Фотомодуль 0.34/ W
Електричний баланс системи 0.07/ W- 0.45/ W
Структурна система (BOS) 0.09/ W- 0.98/ W
Дозвіл, перевірка та підключення 0.02/ W- 0.23/ W
Накладні витрати 0.27/ W- 0.47/ W

До цієї оцінки не забудьте додати приблизно 20% податку з продажу.

Як видно з таблиці, ціна створення сонячної електростанції залежить від суми багатьох витрат. У таблиці враховані тільки ті компоненти, які потрапляють в певний діапазон, в той час як все інше є змінним, наприклад, кваліфікована робоча сила і витрати на ланцюжок поставок.

Коли ви думаєте про довгострокову компенсацію вуглецевих викидів від сонячних панелей, подумайте про відновлювану енергетику. 3 Якщо у вас є калькулятор доходу сонячної ферми на акр, ви можете швидко оцінити, скільки можна очікувати від вашої ферми, виходячи з інших витрат, і ви дізнаєтесь рентабельність інвестицій в установку.

Чому сонячне землеробство і чи потрібен вам калькулятор доходу на акр сонячної ферми?

Сонячна енергетика. ідеальний варіант, якщо вам потрібне дешеве та поновлюване джерело енергії. Початкова вартість може здатися непосильною, але в кінцевому підсумку вона є більш стійкою, ніж інші форми енергії, завдяки низькому рівню обслуговування та відновлюваності.

Компенсація вуглецевих викидів сонячних панелей: Екологічно чистий спосіб перейти на сонячну енергію

Відновлювана енергія Наскільки вона ефективна насправді? (Переваги та недоліки)

найкращих сонячних генераторів і чому вони не знижують викиди вуглецю без компенсацій

Скільки коштують сонячні панелі у вашому регіоні? (Приховані платежі, податкові пільги)

Посилання

1 Chauhan, B. (2022, 10 січня). Сонячна електростанція потужністю 1 МВт: Типи, моделі, ціна, повна інформація в Індії 2022. Kenbrook Solar. Отримано 19 жовтня 2022, з

2 Клейтон, Д. (2021, 27 червня). Як сонячні ферми заробляють гроші? Пояснення щодо рентабельності інвестицій. Енергетичний послідовник. Отримано 19 жовтня 2022, з

3 Чиста енергетика США. (2022). Як придбати грошові потоки відновлюваної енергії безпосередньо. Чиста енергетика США. Отримано 19 жовтня 2022 року, з

4 YSG Solar. (2022, 10 січня). Скільки грошей може заробити сонячна ферма у 2022 році? YSG Solar. Отримано 19 жовтня 2022, від

5 Ong, S., Кемпбелл, С., Denholm, P., Margolis, R., Хіт, Дж. (2013, 3 жовтня). Вимоги до землекористування для сонячних електростанцій у США. NREL. Отримано 19 жовтня 2022, з

6 Profitable Venture Magazine Ltd. (2022, 07 вересня). Скільки коштує акр землі для будівництва сонячної електростанції потужністю 1 МВт? Profitable Venture Magazine. Отримано 19 жовтня 2022 р. з

7 Конструктор сонячних проектів. (2022). Калькулятор. Будівельник сонячних проектів. Отримано 19 жовтня 2022, з

8 Yacoubou MS, J. (2021, 5 грудня). Вимоги до землі для сонячних електростанцій: Топ-7 порад для фермерів, власників ранчо та землевласників. Зелений берег. Отримано 19 жовтня 2022 року з

9 Davis, A. (2021, 28 травня). Міркування щодо сонячного землеробства. Університет Кентуккі Аграрна економіка. Отримано 19 жовтня 2022 р., з

10 Хей, Ф. J. (2013, січень). Економіка сонячних фотоелектричних систем. Університет Небраски-Лінкольна, штат Небраска, Публікації з питань розширення. Отримано 19 жовтня 2022 р. з

11 U.S. Міністерство енергетики. (2013, 30 вересня). Сонячна енергетика та електромережа. NREL. Отримано 19 жовтня 2022, з

12 Вікіпедія. (2022, 20 серпня). Асоціація галузей сонячної енергетики. Вікіпедія. Отримано 19 жовтня 2022, з

Залишити відповідь