Ось скільки коштуватиме сонячний дах Tesla (і як довго він прослужить)…

Вартість сонячної панелі. Комерційний

Комерційна система сонячних панелей потужністю від 10 кВт до 2 МВт коштує 1.83 за ват до будь-яких податкових знижок або пільг. Більші системи з фіксованим кутом нахилу або одновісні системи з відстеженням, потужністю понад 2 МВт, коштують 1.06 за ват в середньому.

Комерційні витрати на встановлення сонячних панелей для малого та середнього бізнесу варіюються від 43 000 доларів США за систему потужністю 25 кВт до 175 000 доларів США за систему потужністю 100 кВт. Підприємства відшкодовують близько 45 відсотків вартості сонячних панелей протягом першого року за рахунок податкових кредитів та програм знижок.

ВАРТІСТЬ КОМЕРЦІЙНОЇ СОНЯЧНОЇ ПАНЕЛІ

Середня вартість до податкових пільг

Вартість сонячних панелей. Резидент

Першим кроком до розрахунку витрат на сонячні панелі є оцінка необхідного розміру системи. Середньостатистична житлова установка становить від 3 кВт до 10 кВт залежно від розміру, місця розташування та енергетичних потреб.

нижче включено податковий кредит на інвестиції в сонячну енергетику (ITC), який зменшує ваші загальні витрати на 30%. Окремі штати, комунальні підприємства та місцеві органи влади надають додаткові стимули та знижки на сонячну енергію, які ще більше знижують ваші загальні витрати.

КАЛЬКУЛЯТОР ВАРТОСТІ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ

Скільки сонячних панелей мені потрібно?

Середньостатистична сім’я використовує 11 000 кВт-год на рік і потребує від 26 до 33 сонячних панелей для забезпечення електроенергією всього будинку. Одна сонячна теплова панель генерує достатньо енергії для живлення водонагрівача для сім’ї з чотирьох осіб. Кількість необхідних панелей залежить від вашого місця розташування та розміру даху.

Більшість штатів мають коефіцієнт виробництва сонячної енергії 1.3 до 1.6, що означає, що система потужністю 8 кВт виробляє на 30% більше енергії, або в середньому 10 600 кВт-год на рік. Щоб розрахувати, скільки сонячних панелей вам потрібно, подивіться на річне використання кВт-год (кіловат-годин) у ваших рахунках за комунальні послуги та зверніться до таблиці та карти нижче.

СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ЖИВЛЕННЯ БУДИНКУ

Середня кількість кВт-год, що виробляється щорічно

Table based on 250 watt panels at average solar production ratios of 1.3 to 1.6.

Місце, де ви живете, є важливим фактором при оцінці того, скільки сонячних панелей вам потрібно для живлення вашого будинку. Регіони з меншою кількістю сонячного світла потребують більших систем для виробництва 100% енергії.

Використовуючи карту нижче, візьміть число, написане у вашій заштрихованій області, і помножте його на передбачуваний розмір вашої системи в кВт. Потім помножте це число на 0.78 для врахування неефективності та втрат при перетворенні енергії.

скільки, коштуватиме, сонячний, tesla

Наприклад, припустимо, ви живете в Техасі з балом 1700, і ви вважаєте, що вам знадобиться система потужністю 8 кВт. Ця формула розраховує приблизну кількість електроенергії (кВт-год), яку ваша 8-кіловатна система буде виробляти щорічно.

1700 × 8 кВт × 0.78 = 10 608 кВт-год

Нижче наведені приблизні розрахунки, які оцінюють розмір системи, необхідної в кожному регіоні для виробництва 11 000 кВт-год для середнього будинку.

РОЗМІР СОНЯЧНОЇ СИСТЕМИ, НЕОБХІДНИЙ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА 11 000 КВТ-ГОД НА РІК

Вартість сонячної панелі за ват

Житлові сонячні панелі коштують 2.53 до 3.15 за ват, при цьому більшість власників будинків витрачають 2.70 за ват в середньому до будь-яких податкових пільг або стимулів. Комерційна сонячна енергія коштує 1.83 за ват в середньому. Сонячні системи мають рейтинги, засновані на електроенергії, що виробляється щорічно в середніх умовах.

Вартість сонячної енергії за кВт-год

Витрати на сонячну енергію для житлових будинків 0.від 08 до 0.10 за кВт-год в середньому, а комерційна або комунальна сонячна енергія коштує 0.06 до 0.08 за кіловат-годину. включають Федеральний податковий кредит на сонячну енергію (ITC) і різко варіюються залежно від кількості сонячного світла та типу встановлених сонячних панелей.

ВАРТІСТЬ СОНЯЧНОЇ ПАНЕЛІ ЗА ВАТ КВТ-ГОД

Ці цифри представляють вирівняну вартість електроенергії (LCOE), яка є середнім доходом на одиницю виробленої електроенергії, необхідним для відшкодування витрат на сонячні панелі протягом їхнього терміну служби. Проконсультуйтеся з установниками сонячних панелей, щоб розрахувати економію.

Вартість сонячних панелей за квадратний фут

Вартість сонячних панелей для живлення вашого будинку становить від 4 до 10 доларів за квадратний фут. Однак більшість інсталяторів оцінюють витрати на сонячну енергію за кількістю необхідної енергії, як 2.53 до 3.15 за ват без урахування податкових пільг.

Нижче наведено приблизну вартість в залежності від розміру будинку. Загальні витрати залежать від типу сонячних панелей, розміру та дизайну вашого даху, а також ваших потреб в енергії.

ВАРТІСТЬ ВСТАНОВЛЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ НА БУДИНКУ

Вартість сонячних панелей для житлових будинків по штатам

Середня вартість сонячної енергії значно варіюється в залежності від штату, але в цілому є доступною. Місцева вартість електроенергії впливає на вартість вата сонячної енергії у вашому регіоні. Нижче наведені середні ціни за ват і за розміром системи по Сполученим Штатам, включаючи 30% федеральну сонячну знижку.

ВАРТІСТЬ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ ЗА ШТАТАМИ

Середня вартість встановлення сонячних панелей по брендам

Нижче наведені загальні витрати на встановлення сонячних систем потужністю 6 кВт і 10 кВт для житлових будинків за брендами, які включають податковий кредит у розмірі 30%. Більшість виробників сонячних панелей пропонують схожі ціни, однак, ціна, яку ви платите, зазвичай відображає якість панелі.

ВАРТІСТЬ ВСТАНОВЛЕННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ ЗА БРЕНДАМИ

include 30% tax credit and reflect installation costs from solar contractors. Total costs depend on the location, installers experience, inverter, and other equipment.

Скільки коштує одна сонячна панель?

Одна сонячна панель потужністю від 150 до 300 Вт коштує в середньому від 112 до 450 грн, або від 0.75 до 1.50 за ват в залежності від типу панелі, рейтингу енергоефективності та розміру. Сонячні компанії, які купують оптом, зазвичай витрачають 0.75 за ват, тоді як власники будинків витрачають 1 за ват.

Більшість дистриб’юторів продають сонячні панелі лише місцевим підрядникам за оптовими цінами. Наймання інсталятора сонячних панелей значно зменшить ваші загальні витрати на обладнання. Ці ціни вказані лише за панелі, додаткові витрати на встановлення включають інвертори, акумулятори, монтажне обладнання, електропроводку та інше.

СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ ДЛЯ ДОМУ ВАРТІСТЬ ОДНІЄЇ ПАНЕЛІ

Вартість оренди сонячних панелей

Оренда сонячних панелей коштує в середньому 100 доларів на місяць, при цьому більшість витрачає від 50 до 250 доларів на місяць залежно від місця розташування та енергетичних потреб. Лізинг сонячних панелей є економічно вигідним і, як правило, заощаджує від 50 до 100 доларів на місяць на рахунках за електроенергію з невеликим або нульовим першим внеском.

Лізингові компанії, що займаються сонячною енергетикою, несуть відповідальність за витрати на встановлення та обслуговування протягом усього терміну дії вашого контракту. Якщо ви вирішите переїхати, будьте готові сплатити додаткові витрати на розірвання договору оренди, оскільки передати договір оренди іншому покупцеві може бути складно.

Якщо ви є власником сонячної системи, яка генерує 100% вашої енергії, щомісячні витрати становлять менше 10 доларів на місяць з урахуванням незначної плати за підключення до електромережі. Автономна система не має жодних щомісячних витрат, окрім загального обслуговування.

Вартість сонячної батареї Tesla на даху

Сонячний дах Tesla коштує від 22 до 45 доларів за квадратний фут, що включає сонячну черепицю, електрощитову, ремонт даху та майданчика, а також повну установку системи. A 9.Сонячна система потужністю 45 кВт, встановлена на даху площею 1 800 квадратних футів, коштує від 39 600 до 81 000 доларів.

В середньому, сонячна черепиця коштує на 8 000 доларів більше, ніж встановлення нового даху з традиційними фотоелектричними сонячними панелями. Скляна сонячна черепиця імітує зовнішній вигляд черепичного даху і покриває більшу площу поверхні, ніж змонтовані фотоелектричні панелі, щоб вловити більше сонячного світла.

Сонячна черепиця має нижчий коефіцієнт корисної дії при виробництві електроенергії. Вони можуть служити не так довго, як фотоелектричні панелі, оскільки їхня конструкція не залишає багато місця для вентиляції, що може призвести до перегріву.

Ось скільки коштуватиме сонячний дах Tesla (і як довго він прослужить)

Tesla розкриває нові подробиці про ціни та варіанти продуктів для домовласників.

Ми чекали на інформацію про ціни на сонячний дах Tesla ще з минулого року. Вони нарешті доступні.

Компанія Tesla сьогодні офіційно розпочала прийом замовлень на свою довгоочікувану сонячну покрівельну систему. З моменту публічного запуску продукту минулої осені Ілон Маск розкриває дрібні деталі про гарантії та продуктивність.- але він нічого не сказав про те, скільки споживачі можуть розраховувати заплатити.

Зараз у Tesla є веб-сайт, який дозволяє домовласникам з’ясувати, скільки їм це буде коштувати. Ось найважливіші деталі, які ми знаємо на сьогоднішній день.

Маск: Це кращий продукт за трохи кращою ціною

За словами Тесли, продукт буде коштувати 21.85 за квадратний фут для середньостатистичного американського будинку.- що робить його конкурентоспроможним зі стандартними дахами з черепиці, металу або шиферу. Ви можете прочитати більше про припущення Tesla тут.

Виступаючи на брифінгу з журналістами, Маск заявив, що сонячний дах, що покриває 40 відсотків американського будинку середнього розміру, буде генерувати на 10-20 відсотків більше електроенергії, ніж стандартна сонячна система.

Це кращий продукт за трохи кращою ціною, сказав Маск, порівнюючи продукт зі звичайними дахами.

Це найдоступніший дах, який ви можете купити, сказав Пітер Рів, технічний директор SolarCity, під час телефонної розмови.

У своєму блозі компанія Tesla надала порівняння вартості інших варіантів покрівлі: Як показано на графіку нижче, вартість нашої несонячної черепиці порівнянна зі звичайною покрівельною черепицею. Хоча вартість нашої сонячної черепиці дорожча, вона може бути більш ніж компенсована вартістю енергії, яку виробляє черепиця. У багатьох випадках скорочення рахунків за електроенергію з часом буде більшим, ніж вартість даху.

Що саме являє собою продукт?

Це повністю інтегрована система.- сонячна плитка із загартованого скла, силова електроніка та контракт “все включено” на фінансування та обслуговування. О, і гарантія. нескінченність. Насправді.

Ми пропонуємо найкращу гарантію в галузі.- термін служби вашого будинку або нескінченність, в залежності від того, що настане раніше, написала компанія.

Маск сказав, що контракт на покрівлю буде структурований так само, як ми продаємо автомобілі.

Але ось важливе застереження про всеохоплюючий характер контракту: Орієнтовна вартість вашого сонячного даху включає в себе матеріали, установку і демонтаж старого даху. Податки, збори за видачу дозволів і додаткові витрати на будівництво, такі як значна структурна модернізація, заміна водостоків або заміна мансардних вікон, не включені.

За словами Tesla, покрівля втричі міцніша за стандартну черепицю і на третину легша за звичайну черепицю.

Як натякнув Маск сьогодні вранці, Tesla запропонує сіру гладку скляну черепицю і чорну текстурну скляну черепицю. Шиферне скло та тосканська плитка будуть доступні через шість-дев’ять місяців.

Маск заявив, що Tesla очікує, що споживачі покриють сонячною черепицею в середньому 40 відсотків свого даху. Калькулятор дозволяє клієнтам розрахувати вартість власного даху з використанням до 70 відсотків сонячної черепиці.

Tesla хоче перепродати вам батареї

Якщо ви оціните свій будинок, Tesla заохочуватиме вас додати Powerwall. Це додасть ще 7000 до системи.

Ми рекомендуємо, щоб кожен сонячний дах був встановлений з батареєю Powerwall, щоб ви могли використовувати більше сонячної енергії, яку виробляє ваш дах, і підтримувати ваш будинок в робочому стані під час відключення електроенергії. У штатах, які не мають політики обліку чистої енергії, ми оцінюємо та рекомендуємо ряд Powerwalls, які дозволять вам реалізувати повну вигоду від енергії, яку виробляє ваш сонячний дах.

Вироблено в Америці

Tesla планує зробити всю систему в Буффало, штат Нью-Йорк, з використанням елементів від Panasonic. Пітер Рів, технічний директор SolarCity, сказав, що ефективність сонячної черепиці еквівалентна стандартному сонячному фотоелектричному модулю.

Джей Бі Страубель, головний технічний директор Tesla, сказав, що це зовсім інший підхід до виробництва сонячних модулів. Він додав, що сонячний підрозділ значною мірою покладався на команду Tesla.- особливо, коли мова йшла про розробку електричних роз’ємів.

Маск сказав, що міцне загартоване скло полегшує транспортування, ніж звичайна черепиця. А оскільки продукт на третину легший, вартість доставки також набагато нижча. Ми економимо на логістиці та поломках, сказав він.

Установки почнуться цього літа в Каліфорнії

Резервування системи коштуватиме вам 1 000 доларів. Встановлення відбуватиметься за принципом “хто прийшов, той і отримав.

Ми збираємося, по суті, розробити індивідуальний дизайн сонячної системи даху для власника будинку. сказав Райв про системи.

Важливе зауваження: спочатку продукт буде доступний лише для власників будинків у Каліфорнії. У майбутньому Tesla розширюватиметься на інші штати, залежно від попиту.

Установки почнуться в червні, починаючи з Каліфорнії і з часом поширюючись на інші ринки. Коли Solar Roof буде розгорнута на певному ринку, клієнти Solar Roof будуть встановлені на основі того, коли було зроблено замовлення, написала Tesla.

Установки почнуться цього літа в Каліфорнії. естетично привабливі варіанти будуть випущені в 2018 році.

У нас буде набагато більше аналізу цінності для споживачів.- і як Tesla планує інтегрувати продукт у свою модель продажів.- у майбутньому покритті.

Чи варто замінити дах на сонячну черепицю?

Ми є незалежним, підтримуваним рекламою сервісом порівняння. Наша мета. допомогти вам приймати більш розумні фінансові рішення, надаючи вам інтерактивні інструменти та фінансові калькулятори, публікуючи оригінальний та об’єктивний контент, дозволяючи вам безкоштовно проводити дослідження та порівнювати інформацію. щоб ви могли впевнено приймати фінансові рішення. Bankrate має партнерські відносини з емітентами, включаючи, але не обмежуючись, American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi та Discover.

Як ми заробляємо гроші

Пропозиції, які з’являються на цьому сайті, надходять від компаній, які нам компенсують. Ця компенсація може вплинути на те, як і де продукти з’являються на цьому сайті, включаючи, наприклад, порядок, в якому вони можуть з’являтися в категоріях лістингу, за винятком випадків, коли це заборонено законом для наших іпотечних, житлових кредитів та інших продуктів житлового кредитування. Але ця компенсація не впливає на інформацію, яку ми публікуємо, або на відгуки, які ви бачите на цьому сайті. Ми не охоплюємо всесвіт компаній або фінансових пропозицій, які можуть бути доступними для вас.

На цій сторінці

скільки, коштуватиме, сонячний, tesla

Стрілка Права Старший редактор, Житлове кредитування

Трой Сігал. старший редактор Bankrate. Вона редагує історії про домоволодіння на додаток до історій про тонкощі іпотеки та кредитів під заставу житла.

Обіцянка Bankrate

У Bankrate ми прагнемо допомогти вам приймати розумні фінансові рішення. Незважаючи на те, що ми дотримуємося суворої редакційної чесності. ця публікація може містити посилання на продукти наших партнерів. Ось пояснення того, як ми заробляємо гроші.

Обіцянка Bankrate

Заснований у 1976 році, Bankrate має багаторічний досвід допомоги людям у прийнятті розумних фінансових рішень. Ми підтримуємо цю репутацію вже понад чотири десятиліття, демістифікуючи процес прийняття фінансових рішень та надаючи людям впевненість у тому, які дії робити далі.

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що ми ставимо ваші інтереси на перше місце. Весь наш контент написаний висококваліфікованими фахівцями та відредагований експертами, які гарантують, що все, що ми публікуємо, є об’єктивним, точним та достовірним.

Наші банківські репортери та редактори зосереджуються на питаннях, які найбільше хвилюють споживачів. найкращі банки, найновіші ставки, різні типи рахунків, поради щодо заощадження грошей та багато іншого. щоб ви могли відчувати себе впевнено, керуючи своїми грошима.

Редакційна доброчесність

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що ми ставимо ваші інтереси на перше місце. Наші редактори та журналісти, відзначені нагородами, створюють чесний і точний контент, щоб допомогти вам приймати правильні фінансові рішення.

Ключові принципи

Ми цінуємо вашу довіру. Наша місія. надавати читачам точну та неупереджену інформацію, і для цього ми дотримуємося редакційних стандартів. Наші редактори та журналісти ретельно перевіряють редакційний контент, щоб гарантувати, що інформація, яку ви читаєте, є точною. Ми підтримуємо брандмауер між нашими рекламодавцями та редакційною командою. Наша редакція не отримує прямої винагороди від рекламодавців.

Редакційна незалежність

Редакція Bankrate пише від імені ВАС. читача. Наша мета. надати вам найкращі поради, які допоможуть вам приймати розумні рішення щодо особистих фінансів. Ми дотримуємося суворих правил, щоб гарантувати, що наш редакційний контент не залежить від рекламодавців. Наша редакція не отримує прямої винагороди від рекламодавців, а наш контент ретельно перевіряється на достовірність. Отже, незалежно від того, чи читаєте ви статтю або огляд, ви можете бути впевнені, що отримуєте достовірну та надійну інформацію.

Як ми заробляємо гроші

У вас є питання про гроші. Bankrate має відповіді. Наші експерти допомагають вам керувати своїми грошима вже понад чотири десятиліття. Ми постійно прагнемо надавати споживачам експертні поради та інструменти, необхідні для досягнення успіху в фінансовій подорожі протягом усього життя.

Bankrate дотримується суворої редакційної політики, тому ви можете бути впевнені, що наш контент чесний і точний. Наші відзначені нагородами редактори та репортери створюють чесний і точний контент, щоб допомогти вам прийняти правильні фінансові рішення. Контент, створений нашою редакцією, є об’єктивним, заснованим на фактах і не залежить від наших рекламодавців.

Ми прозоро пояснюємо, як нам вдається надавати вам якісний контент, конкурентні тарифи та корисні інструменти, пояснюючи, як ми заробляємо гроші.

Банківська ставка.com. це незалежний, підтримуваний рекламою видавець і сервіс порівняння. Ми отримуємо винагороду в обмін на розміщення спонсорських продуктів і послуг, або коли ви переходите за певними посиланнями, розміщеними на нашому сайті. Таким чином, ця компенсація може вплинути на те, як, де і в якому порядку продукти з’являються в категоріях лістингу, за винятком випадків, коли це заборонено законом для наших іпотечних, житлових кредитів та інших продуктів житлового кредитування. Інші фактори, такі як наші власні правила веб-сайту, а також те, чи пропонується продукт у вашому регіоні або в обраному вами діапазоні кредитних балів, також можуть впливати на те, як і де продукти з’являються на цьому сайті. Хоча ми прагнемо надати широкий спектр пропозицій, Bankrate не включає інформацію про кожен фінансовий або кредитний продукт чи послугу.

Будь-який домовласник, який турбується про вуглецевий слід та витрати на енергію, розглядав можливість використання сонячної енергії. зазвичай, у вигляді сонячних панелей. Але тепер є ще один варіант: цілий сонячний дах.

Сонячні дахи складаються з сонячної черепиці, також відомої як сонячна плитка, яка може встановлюватися поверх існуючої черепиці або встановлюватися самостійно. Отже, здатність збирати енергію закладена в самому даху. Черепиця виконує всі функції звичайної черепиці (захищає ваш будинок від негоди), є вогнестійкою і досить довговічною. Крім того, вони виглядають набагато витонченішими та безшовними, ніж сонячні панелі.

Якщо ви плануєте замінити дах (або будуєте новий для нового будинку), сонячна черепиця може бути особливо своєчасним вибором. Закон про зниження інфляції, прийнятий у серпні 2022 року, пропонує розширені податкові пільги до 30 відсотків від вартості установок, що збільшує стимул для переходу на сонячну енергію.

Давайте проллємо більше світла на цю тему.

Що таке сонячна черепиця?

Сонячна черепиця або плитка схожа на звичайну черепицю для даху. Але замість того, щоб бути виготовленими з асфальту, глини або шиферу, вони виготовляються зі скла, яке містить фотоелектричні елементи. Фотоелектричні елементи діють як напівпровідники і передають енергію, зібрану від сонячного світла, в електрони, які потім можуть стати електричним струмом для живлення вашого будинку. Кожна сонячна батарея зазвичай виробляє від 13 до 63 Вт енергії, в залежності від бренду (одна з останніх, від лідера галузі Tesla, стверджує, що має максимальну потужність 71 Вт). Хоча вони обидва перетворюють сонячне світло в енергію, сонячна черепиця суттєво відрізняється від сонячних панелей (ми розглянемо ці відмінності пізніше).

Перша сонячна черепиця була розроблена хімічною компанією DOW Chemical Company, яка вийшла на ринок у 2011 році. Але концепція почала набувати серйозної популярності в 2016 році, коли Tesla придбала виробника Solar City і почала пропонувати те, що вона вважала сонячним дахом Tesla Solar Roof. Сьогодні існує кілька брендів сонячної черепиці, доступних через таких виробників, як CertainTeed, GAF Energy, Luma, SunTegra і, звичайно ж, Tesla. (Dow вийшов з гри.)

Середній розмір сонячної черепиці або плитки становить близько 12 дюймів завширшки та 86 дюймів завдовжки. Для даху стандартного розміру потрібно близько 350 сонячних черепиць. Черепиця важить близько 13 фунтів на квадратний фут, тому більшість дахів можуть витримати її без додаткового зміцнення.

Скільки коштує сонячна черепиця?

Хоча останнім часом вони знижуються, оскільки все більше виробників виходять на ринок, сонячні дахи є дорогими. В середньому, вартість встановлення сонячної черепиці становить від 21 до 25 доларів за квадратний фут або від 2100 до 2600 доларів за квадратний метр покрівлі. Таким чином, загальний проект може легко скласти в середньому від 60 000 до 75 000. принаймні. Це значно вище, ніж вартість звичайного даху (від 5,646 до 12,031 доларів США). за даними HomeAdvisor). Навіть дорогі традиційні матеріали, такі як глина або шифер (від 800 до 1800 доларів за квадратний метр), коштують дешевше, ніж сонячна черепиця.

Скільки коштуватиме сонячна черепиця для даху, залежить від кількох факторів, серед яких:

 • Розмір даху: Чим більший дах, тим більше черепиці потрібно.
 • Ухил/нахил даху: Як і у випадку з будь-яким дахом, чим екстремальніший кут нахилу, тим складнішим/ризикованішим буде монтаж, що впливає на загальну вартість.
 • Розташування будинку: Вартість робіт (монтажу) залежить від міста та штату.
 • Енергетичні потреби вашого будинку.
 • Конкретний виробник / марка черепиці або плитки.

Тим не менш, ціни на сонячну черепицю впали з моменту їх впровадження, і вони можуть продовжувати падати, враховуючи значні стимули та гранти на впровадження сонячної енергетики, передбачені Законом про зниження інфляції, як для будівельників, так і для споживачів. Асоціація галузей сонячної енергетики вважає, що інвестиції IRA в чисту енергію сприятимуть “ренесансу в американському виробництві сонячної енергії”, що призведе до зниження витрат. як зазначено в її нещодавньому звіті “Каталізація американського виробництва сонячної енергії”.

Що ви економите на витратах на енергію?

Незважаючи на дорожнечу встановлення, сонячний дах може заощадити в довгостроковій перспективі. Залежно від кількості черепиці на даху, сонячна черепиця може знизити витрати на електроенергію на 40-60 відсотків, згідно з даними сайту SolarReviews, що спеціалізується на споживчій освіті. Крім того, ви можете мати право на федеральні та державні податкові пільги.

Допомагаючи негайному укусу трохи: Згідно з нещодавно прийнятим Законом про зниження інфляції, власники будинків, які встановлюють сонячну черепицю, мають право на 30-відсоткову податкову знижку на вартість установки. Починаючи з 2023 податкового року, цей кредит продовжується до 2032 року (а потім зі зниженим відсотком до 2034 року). Кілька штатів пропонують кредити, знижки та інші стимули.

Сонячна черепиця проти сонячних панелей

Як сонячна черепиця, так і сонячні панелі можуть бути чудовим варіантом підняти енергоефективність вашого будинку на новий рівень. Але що краще для вас? Переваги кожного з них у двох словах:

Сонячна черепиця Сонячні панелі
стійкі до погодних умов та довговічні Можуть бути більш енергоефективними в залежності від нахилу даху, впливу сонячного світла
Більша економія на рахунках за електроенергію Коротший час встановлення
естетично приваблива (менше потенційних проблем з ОСББ) недорога в установці

У чому переваги сонячного даху?

У порівнянні зі звичайними дахами та сонячними панелями, інвестиції в сонячну черепицю мають деякі переваги.

 • Прогнозується, що вони будуть довговічними (30-40 років)
 • Вони зменшують використання енергії/вуглецевий слід та рахунки
 • Вони краще поєднуються і нагадують традиційні покрівельні матеріали
 • Вони більш економічно ефективні за ват сонячної енергії, ніж сонячні панелі
 • Їх легше обслуговувати, ніж сонячні панелі

Які недоліки сонячного даху?

Недоліки сонячної черепиці пов’язані з тим, що вона є новою технологією.

 • Доступність більш обмежена
 • Вони дорожчі, ніж звичайні дахи та сонячні панелі
 • Вони мають менше варіантів стилю та кольору
 • Оскільки вони є частиною самого даху, їх не можна встановлювати під кутом, як сонячні панелі, для отримання максимальної енергії
 • Вони не сприяють установці “зроби сам

Останнє слово про сонячну черепицю

Сонячна черепиця все ще досить нова, а це означає, що досвідчені монтажники та підрядники можуть бути обмежені у вашому регіоні. І їх точна тривалість життя і довговічність все ще залишається під питанням: Жодна з них не існує достатньо довго, щоб підтвердити поточні прогнози. Також поки що не зрозуміло, як вони вплинуть на вартість перепродажу будинку (хоча екологічно чисті функції, в цілому, стають все більш популярними серед покупців житла).

Проте, якщо ви є екологічно свідомим домовласником, який потребує повної заміни даху або даху для нової будівлі, сонячна черепиця варта того, щоб її розглянути. Оскільки деякі штати зараз вимагають, щоб новозбудовані будинки були обладнані сонячними батареями, а розширені федеральні податкові пільги набувають чинності з 2023 року, час переходити на сонячну енергію може настати вже зараз.

Вартість сонячного даху Tesla проти сонячних панелей

скільки, коштуватиме, сонячний, tesla

Вартість сонячного даху Tesla в порівнянні з сонячними панелями може вас здивувати.

Компанія Tesla представила свою сонячну черепицю в кінці 2016 року, і головне питання, яке хвилює більшість з нас, залишається незмінним: яка вартість сонячного даху Tesla в порівнянні з сонячними панелями??

Спочатку компанія Tesla дещо замовчувала це питання, але з тих пір вона опублікувала інформацію про вартість і додала на свій сайт калькулятор, який оцінює як загальні витрати домовласників на встановлення сонячної плитки на своєму будинку, так і економію, яку вони отримають протягом усього терміну служби сонячних панелей.

Ми в Understand Solar проаналізували дані про витрати і скористалися сонячним калькулятором, щоб побачити, що нам вдалося з’ясувати.

Вартість встановлення сонячної черепиці Тесли

скільки, коштуватиме, сонячний, tesla

Перш за все, давайте подивимося на загальну вартість встановлення сонячної черепиці, а потім підрахуємо, скільки саме ви можете заощадити за весь термін експлуатації даху.

Загальна вартість установки

За оцінками Tesla, їхня сонячна черепиця коштує близько 21.85 за квадратний фут площі даху, з 35% сонячної черепиці, а решта. не сонячна черепиця в тон.

До речі, сонячну черепицю можна встановити не на всіх ділянках даху, тому компанія Tesla виробляє відповідну черепицю як з сонячними панелями, так і без них. Дешевша не сонячна черепиця встановлюється в затінених або орієнтованих на північ ділянках даху, де розміщення сонячних батарей просто не має сенсу. Це дозволяє встановлювати сонячні батареї тільки там, де це вигідно, знижуючи загальну вартість і приводячи до більшої економії.

Як не дивно, публікація в блозі Tesla, на яку є посилання вище, фактично витягує всі свої дані про вартість зі статті Consumer Reports за листопад 2016 року, в якій оцінюється вартість сонячного даху Tesla. Чому Tesla посилається на кошторис витрат від іншої компанії, ми не знаємо. Тесла, мабуть, знайшов ці підрахунки, тому вирішив їх використати.

Можливо, кращу оцінку вартості можна отримати з нещодавно випущеного калькулятора вартості сонячних панелей від компанії Tesla.

За допомогою цього калькулятора ви вводите свою адресу (імовірно, щоб Tesla могла знати кількість сонячних годин у вашому регіоні, а також ваші тарифи на комунальні послуги), площу будинку та кількість поверхів у вашому будинку, і він підрахує загальні витрати та економію.

Нижче наведено короткий огляд вартості монтажу для одноповерхових будинків різної площі. Щоб максимально наблизитися до наведеної вище оцінки витрат, ми вирішили покрити лише 40% дахів сонячними батареями (варіант 35% відсутній), хоча Tesla рекомендує 70% для досягнення максимальної продуктивності. У наведену нижче вартість ми вже включили 30% федеральну податкову знижку.

 • Будинок площею 1 000 кв.м: 21,210 (21.21 за квадратний фут)
 • Будинок площею 2,000 кв.м: 40,250 (20.12 за квадратний фут)
 • Будинок площею 5,000 кв.м: 95,970 (19.19 за квадратний фут)

Очевидно, що площа вашого будинку не обов’язково співвідноситься з площею даху, але вона дає досить хорошу оцінку, якщо ваш будинок є одноповерховим. Ви можете очікувати, що заплатите близько 20 доларів за квадратний фут. насправді це дуже близько до оцінки, наведеної вище у 2016 році (молодці, Consumer Reports).

Як ця вартість порівнюється з традиційною покрівлею? Нижче ми висвітлили вартість квадратного футу деяких поширених покрівельних матеріалів. Як бачите, вони набагато дешевші за сонячну черепицю Tesla, особливо за всюдисущу асфальтову черепицю (всі розрахунки вартості від Homewyse):

 • Асфальтова черепиця: 3.40 за квадратний фут
 • Металочерепиця: 10.26 за квадратний фут
 • Глиняна черепиця: 14.85 за квадратний фут
 • Шиферна черепиця: 15.06 за квадратний фут

Навіть шиферна черепиця. найдорожчий традиційний покрівельний матеріал. коштує приблизно на 25% дешевше, ніж сонячна черепиця Tesla. 40 тисяч на покрівлю? Що дає? Якщо сонячна черепиця Тесли така дорога, чому вона така важлива?? Хто може собі це дозволити?

Не такий вже й таємний секрет, як ви добре знаєте, полягає в тому, що сонячна черепиця Тесли є покрівельною так само, як і сонячні панелі. Після встановлення ви будете виробляти власну електроенергію, що дозволить вам заощаджувати гроші, поки черепиця просто сидітиме на вашому даху.

Це підводить нас до нашого наступного методу розрахунку вартості сонячної черепиці Тесла: подивитись на загальну економію.

Загальна економія через 30 років

Ось де стає добре. Як вже згадувалося, загальна вартість установки. це лише одна частина головоломки. Так, сонячна черепиця Тесли дорога. Однак протягом усього терміну служби вони будуть виробляти електроенергію, яку ви можете використовувати безпосередньо у своєму будинку. Сонячний дах Tesla. це фінансова інвестиція. Так, це великі гроші, але витратити 10 сьогодні, щоб отримати 15 завтра, має сенс, чи не так??

Давайте повернемося до наведених вище прикладів витрат для будинків різного розміру. Витрати на встановлення сонячної черепиці Tesla дещо знижуються зі збільшенням площі даху, але загалом становлять близько 20 доларів за квадратний фут. Давайте подивимося, скільки електроенергії може згенерувати кожен з цих будинків. Tesla ще не опублікувала дані про ефективність або потужність своїх сонячних батарей, тому нам доведеться знову скористатися їх сонячним калькулятором.

Очевидно, що чим більше сонячного світла потрапляє на сонячну панель, тим більше електроенергії вона виробляє. Це означає, що сонячні панелі в різних містах будуть виробляти різну кількість електроенергії. У своєму сонячному калькуляторі Tesla враховує ці відмінності, а також коливання місцевих цін на комунальні послуги.

Давайте порівняємо кілька дуже різних міст, щоб отримати уявлення про те, скільки електроенергії сонячна черепиця Тесли може виробити за 30 років (заявлений термін служби черепиці), а також про загальну чисту економію:

Лос-Анджелес, Каліфорнія

 • Будинок площею 1 000 кв.м: виробляє 49 900 кВт-год електроенергії (чиста економія. 28 690 грн)
 • Будинок площею 2 000 кв.м: виробляє 94 800 електроенергії (чиста економія 54 550)
 • Будинок площею 5 000 кв.м: виробляє електроенергії на 180 600 доларів США (чиста економія 84 630 доларів США)
 • 1 000 кв.м. будинку: виробляє 42 800 кВт/год електроенергії (чиста економія 21 590 кВт/год)
 • Будинок площею 2 000 кв.м: виробляє 63 900 кВт-год електроенергії (чиста економія 23 650)
 • Будинок площею 5 000 кв. футів: виробляє електроенергії на суму 127 600 (чиста економія 31 630)
 • Будинок площею 1 000 кв.м: виробляє 24 600 кВт-год електроенергії (чиста економія. 3 390 грн)
 • Будинок площею 2 000 кв.м: виробляє 46 800 кВт-год електроенергії (чиста економія. 6 550 грн)
 • Будинок площею 5 000 кв.м: виробляє 111 700 кВт-год електроенергії (чиста економія 15 730 кВт-год)

Ви, напевно, могли б припустити це, але економія найвища в південній Каліфорнії, де сонячне опромінення (сила сонячного світла) і тарифи на комунальні послуги захмарно високі. Однак навіть у Північній Кароліні, за оцінками Tesla, ваша загальна економія від сонячної енергії не тільки окупить ваш дах, але й заощадить вам тисячі доларів протягом 30-річного терміну служби вашого сонячного даху.

Раптом сонячна плитка Тесли не виглядає занадто дорогою, чи не так??

Перш ніж ви надто зрадієте, кілька застережень:

 • Tesla не опублікувала технічні дані (потужність, ефективність тощо) своїх сонячних панелей, тому ми не можемо перевірити ці заяви про виробництво енергії.
 • Очевидно, що будинок площею 5 000 квадратних футів величезний і, ймовірно, не буде одноповерховим, тому наша оцінка економії для нього, швидше за все, буде викривленою. Однак ми розглядали всі наші приклади для одноповерхових будинків, щоб можна було порівняти витрати між собою.
 • Майте на увазі, що калькулятор вище не знає вашого особистого споживання електроенергії, тому ці суми економії можуть бути вищими, ніж ті, яких ви можете реально досягти. Не знаючи більше про роботу калькулятора, ми залишаємося в темряві.

Тим не менш, калькулятор все ще добре виконує одну основну функцію: він показує, що сонячний дах Tesla може бути гарною фінансовою інвестицією.

Вартість сонячної покрівлі Tesla проти сонячних панелей

Ось велике питання: Вартість сонячного даху Tesla проти сонячних панелей. У порівнянні зі звичайними панелями, чи має сенс використовувати черепицю Тесли?

Одразу скажемо так: Плитка Tesla дорожча за звичайні сонячні панелі. Це має сенс, оскільки це дійсно два продукти в одному: покрівельна та сонячна енергетика.

Давайте трохи заглибимося в цифри: порівняємо витрати для середнього будинку в США, площа якого зараз становить 2700 квадратних футів:

 • Сонячна черепиця Тесли: При 21.85 за квадратний фут, ви витратите 58,995
 • Нові звичайні сонячні панелі Shingles: 9 180 за бітумну черепицю та 11 970 за 5.сонячна установка потужністю 7 кВт (середній розмір у США), на загальну суму 21 150.

Як бачите, сонячна черепиця Tesla дійсно не має фінансового сенсу. Навіть якщо ви встановите гігантську сонячну установку. потужністю від 10 до 12 кВт. зі звичайними сонячними панелями, ви все одно будете у виграші у фінансовому плані. З сонячною черепицею Tesla ви витрачаєте набагато більше грошей за той самий кінцевий результат: новий дах і сонячну установку, яка допомагає вам заощаджувати гроші.

Звичайно, все може і буде змінюватися. безумовно, зменшиться, оскільки все більше і більше власників будинків встановлюють сонячну черепицю Tesla. Tesla вже зробила це зі своєю Powerwall 2, яка має чималу потужність за напрочуд низькою ціною.

З огляду на те, що ви отримуєте і сонячні панелі, і дуже міцний дах, коли купуєте сонячну черепицю Tesla, здається, що вони на шляху до зміни правил гри в покрівельній та сонячній індустрії.

Хто є ринком для сонячної черепиці Тесли?

скільки, коштуватиме, сонячний, tesla

При такій високій вартості, хто є ринком для сонячної черепиці Тесли? 40 тисяч за будинок на 2000 квадратних футів? Це чимала інвестиція. При такій високій вартості ви отримали нішевий продукт, принаймні до тих пір, поки ціна трохи не знизиться.

Очевидно, що люди купують автомобілі, які коштують від 30 до 40 тисяч доларів, як правило, беручи кредит. Ми впевнені, що те ж саме станеться і з цією сонячною черепицею. Однак, зважаючи на те, що більшість населення має менше 1000 доларів на банківському рахунку, інвестиції в 40 тисяч доларів у бітумну черепицю для більшості населення є дуже ризикованою справою.

Натомість, подібно до неймовірних автомобілів Тесли, заможні люди, швидше за все, стануть першими покупцями сонячної черепиці Тесли. Це не така вже й погана річ. Те ж саме відбувалося і з традиційними сонячними панелями: спочатку вони були дорогими, і лише кілька заможних домовласників могли дозволити собі встановити їх. Однак, оскільки все більше людей підхопили цей тренд, виробництво панелей то зростало, то падало, і все більше і більше людей могли перейти на сонячну енергію.

Власне, це і був план Ілона Маска з власними електромобілями: зробити продукт високого класу, поки технологія дорога, а потім випускати автомобілі для широких мас, коли технологія подешевшає. Це план, який він прийняв на самому початку створення Tesla і оприлюднив ще в 2006 році. Поговоримо про бачення!

Отже, хоча на початку сонячна черепиця Tesla могла бути просто для багатих. навіть з високою економією протягом усього терміну служби черепиці. з плином часу і зниженням витрат, вона може стати технологією, яка переведе сонячну енергію з “зеленої” технології в стандартну. ту, яку ви бачите (або, точніше, не бачите. в цьому-то і суть), яку ви бачите?) скрізь.

До тих пір, шокуюча висота вартості сонячного даху Tesla в порівнянні з сонячними панелями буде тримати його поза досяжністю для більшості домовласників. Краще просто встановити “звичайні” сонячні панелі і насолоджуватися додатковими грошима, які ви побачите.

Що таке сонячна черепиця Tesla? Чи варті вони того?

скільки, коштуватиме, сонячний, tesla

Багато домовласників, які досліджували сонячні панелі для свого будинку, в кінцевому підсумку стикаються з сонячним дахом Tesla. Сонячна черепиця, розроблена компанією Tesla, хоча і не є революційною, але викликає хвилю в сонячній та покрівельній індустріях.

Сонячний дах Tesla пройшов довгий шлях від своїх початкових проектів і обіцяє велику економію для домовласників. Однак є ще багато питань, які залишаються без відповіді, а оцінки витрат, які в кінцевому підсумку не виправдовуються.

Що таке сонячний дах Tesla?

Сонячна покрівля Tesla. це інтегрований в будівлю фотоелектричний продукт (BIPV), який функціонує як покрівельний матеріал і як система фотоелектричних сонячних панелей. Сонячна черепиця може бути встановлена замість звичайного покрівельного матеріалу з такою ж захисною здатністю, і вона буває різних дизайнів, що нагадують теракотову плитку, шифер та композитну черепицю.

Сонячна черепиця буває двох форматів: виробляє енергію та не виробляє енергію. Енергогенеруюча черепиця містить сонячні елементи, які виробляють енергію під впливом сонячного світла. Неенергетична черепиця не виробляє сонячну енергію, скоріше вона виглядає майже ідентично до енергетичної черепиці і слугує для завершення захисту та естетики даху.

Сонячна черепиця, доступна сьогодні, є третьою версією, розробленою компанією Tesla з моменту виходу її першого продукту в 2016 році. За даними Tesla, остання версія їх сонячної черепиці більша, ефективніша, простіша в установці, дешевша у виробництві та має менше деталей.

Хоча Tesla не є першою компанією, яка розробила сонячну покрівельну черепицю, вона на сьогоднішній день є найбільшим гравцем у цій грі.

Скільки це коштує?

Розшифровка кінцевої вартості сонячного даху Tesla може бути складним завданням. Як і у випадку з будь-якою сонячною установкою, багато факторів впливають на вартість сонячного проекту. Додайте до цього суперечливі цифри між оцінками витрат від Tesla та реальними сонячними установками, і завдання стає ще більш складним.

Однак ми можемо використовувати цифри, надані компанією Tesla, і цифри, надані реальними оцінками сонячної енергії від Tesla, щоб порівняти витрати в порівнянні зі звичайною сонячною установкою.

За даними Tesla, їх сонячний дах коштує 21.85 за квадратний фут з припущенням, що 35% даху буде покрито черепицею, яка не виробляє енергію. Це означає, що дах площею 2 000 квадратних футів буде коштувати близько 44 000. Майте на увазі, що сюди входить вартість заміни всього покрівельного матеріалу замість сонячної черепиці.

Однак, згідно з фактичними сонячними оцінками потенційних клієнтів Tesla. фактична вартість сонячного даху Tesla становить приблизно 35 доларів за квадратний фут. Це додає понад 26 000 доларів до вартості даху площею 2 000 квадратних футів.

Як бачите, різниця в ціні між тим, що оцінює компанія Tesla, і кінцевою ціною може бути досить різною.

На жаль, завдання отримати справжню оцінку ціни полягає в тому, що ще не так багато систем було встановлено. Tesla, не відома своєю прозорістю, не надала цифр про те, скільки сонячних дахів Tesla було встановлено, а також не надала багато інформації про кінцеві витрати на ці установки.

Чим сонячна черепиця відрізняється від інших видів покрівлі??

Щоб порівняти ціну встановлення сонячних панелей Tesla Solar Roof з перевстановленням інших дахів, нам потрібно розбити її на дві складові: вартість встановлення сонячних панелей та витрати на перевстановлення даху.

Для звичайної сонячної установки середня вартість вата становить приблизно 2.75/Вт. Це означає, що для середньостатистичного будинку, який встановлює систему сонячних панелей потужністю 7 кВт, вартість становитиме 19 250 (до сонячних стимулів, таких як 30% податковий кредит на сонячну енергію).

Як бачите, вартість встановлення сонячних панелей набагато менша, ніж вартість встановлення даху Tesla. Якщо ви не плануєте перевстановлювати дах, найкращим варіантом буде просто встановити сонячні панелі.

Однак, що робити, якщо ви також розглядаєте можливість перевстановлення даху разом із встановленням сонячних панелей??

Середня вартість заміни покрівлі з бітумної черепиці для будинку площею 2 000 квадратних футів становить приблизно 7 000 доларів, згідно з даними homeguide.com. Якщо ми додамо це до вартості встановлення сонячних панелей (19 250, без урахування пільг), орієнтовна вартість становитиме 26 250.

На папері цей приклад встановлення сонячних панелей та перекриття даху обійдеться дешевше, ніж встановлення сонячної батареї Tesla Solar Roof. Однак, що робити, якщо ваш дах зроблений не з бітумної черепиці?

Нижче наведені оцінки витрат від homeguide.com для перевстановлення різних покрівельних матеріалів. Як бачите, витрати можуть досить сильно відрізнятися, але це може дати вам гарне уявлення про потенційні витрати на переустановку вашого даху. Поєднайте цю вартість з вартістю встановлення сонячних панелей (приблизно 2.75 за Ватт), і ви матимете уявлення про те, як ціна може порівнюватися з Tesla (приблизно 21.85 за квадратний фут).

скільки, коштуватиме, сонячний, tesla

Чи варта сонячна покрівля Tesla того?

Як бачите, є багато змінних і багато цифр, які слід враховувати, порівнюючи сонячний дах Tesla зі звичайною установкою сонячних панелей. По-справжньому порівняти яблука з яблуками може бути важко.

У багатьох випадках домовласники не прагнуть перевстановлювати дах разом із встановленням сонячних панелей. У цьому випадку просто встановити сонячні панелі, як правило, є кращим варіантом, ніж встановлювати цілий сонячний дах Tesla.

Однак, якщо ви розглядаєте можливість перевстановлення даху разом із встановленням сонячних панелей, ціни стають більш конкурентоспроможними. Було б непогано проаналізувати діаграму вище, щоб оцінити, скільки може коштувати перевстановлення вашого даху. Звідти ви можете поговорити як з місцевою сонячною компанією, так і з Tesla, щоб отримати оцінку вартості обох варіантів.

Щоб отримати безкоштовну оцінку сонячної енергії, або якщо у вас виникли питання про те, як працює сонячна енергія, Green Ridge Solar тут, щоб допомогти. Зверніться до Green Ridge Solar сьогодні, щоб отримати безкоштовний сонячний аналіз, або скористайтеся нашим сонячним калькулятором, щоб дізнатися, скільки ви можете заощадити за допомогою сонячних панелей.

Отримайте безкоштовний аналіз сонячної енергії

Замовте БЕЗКОШТОВНИЙ сонячний аналіз для вашого будинку. Ми оцінимо ваш дах, вплив сонця, використання електроенергії, податкові пільги та багато іншого, щоб допомогти вам вирішити, чи підходить вам сонячна енергія!

Залишити відповідь