Найкращі портативні сонячні зарядні пристрої 2023 року. Універсальний сонячний зарядний пристрій для телефону

Найкращі сонячні панелі для кемпінгу, базового відпочинку та подорожей на природі

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

 • Зведена таблиця
 • Переможці
 • Найкращий в цілому
 • Найкраща сонячна батарея з інтегрованим акумулятором
 • Найкраще для кемпінгу
 • Почесні згадки
 • Як ми досліджували та тестували
 • Поради щодо купівлі
 • ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
 • Як вибрати
 • Поради для максимізації ефективності
 • Як заряджати сонячну панель на відкритому повітрі
 • Аксесуари для сонячних панелей
 • Чому варто довіряти нам
 • Джерела

Електроніка. це частина інструментарію шукача пригод більше, ніж будь-коли раніше. Завдяки підвищенню ефективності та зниженню вартості сонячних елементів, портативні сонячні зарядні пристрої нарешті виявляються життєздатним засобом забезпечення електроенергією на відкритому повітрі. Користувач, який подорожує на природі, може мати при собі смартфон, GoPro, налобний ліхтар, планшет, камеру, навушники, а також PLB або GPS-пристрої. Сім’я, яка вирушає в тривалу поїздку на вихідні, швидше за все, візьме з собою кілька смартфонів, планшетів, колонок, ноутбуків, електричних ліхтарів та багато іншого. Рафтери, альпіністи, велосипедисти та маунтінбайкери на вихідних можуть взяти з собою ще потужніші ліхтарі та GoPro, радіостанції та інше електронне обладнання.

Використовуючи енергію сонця, будь-хто може заряджати свій легіон пристроїв замість того, щоб носити з собою фізичні батареї або розряджати акумулятор у своєму автомобілі чи кемпері. Від портативних сонячних зарядних пристроїв, які можуть вмістити кілька пристроїв під час сімейного кемпінгу, до павербанків, які тримають найбільший заряд, і до легких варіантів для користувачів, які подорожують на природі, які важать менше фунта, ми розглянули найкращі моделі, щоб знайти найкращі портативні сонячні зарядні пристрої для більшості видів використання на відкритому повітрі. Крім того, у нас є поради та підказки про те, як отримати максимальну віддачу від ваших портативних сонячних панелей, павербанків та зарядних пристроїв.

Ми створюємо об’єктивні огляди спорядження, які підтримуються читачами та проходять незалежний відбір нашими редакторами. Ця історія може містити партнерські посилання, які допомагають фінансувати наш сайт. Коли ви переходите за посиланнями для купівлі товарів, ми можемо отримувати комісію, не стягуючи з вас жодної копійки. Дякуємо, що підтримуєте нашу роботу та місію забезпечення активного відпочинку для кожного! Дізнайтеся більше.

Найкращі портативні сонячні зарядні пристрої

У нас було три клони для оцінки, і всі вони працювали однаково добре, тому було важко визначити, кого з них нагородити. Однак одна з них перевершила інші, про що згадують різні сайти. Ми також розглянули різні варіанти використання при прийнятті остаточного рішення. Деякі з наших переможців знаходяться в унікальних категоріях.

Абсолютний переможець: Сонячний зарядний пристрій Big Blue 28W USB

Вага: 1 фунт, 5 унцій

Вихідна потужність сонячної батареї: 10 Вт

Вихідна потужність на пристрій: USB, 5В до 2А (макс. 28 Вт)

Складаний: Так

Вбудований акумулятор: Ні

Порти: 2, 2.4 порти USB-A на 4 ампера

Що нам сподобалось: простий, легкий, забезпечує більшу потужність, ніж аналогічні моделі, може заряджати кілька невеликих пристроїв, має амперметр

Що нам не сподобалося:

Ми погоджуємося з багатьма сайтами оглядів та відгуками споживачів, що сонячний зарядний пристрій Big Blue 28W USB Solar Charger вагою 1 фунт, 5 унцій був найкращим для більшості випадків використання на відкритому повітрі. Це простий, легкий і потужний сонячний зарядний пристрій, який, здається, забезпечує трохи більше енергії, ніж його конкуренти. Він також забезпечить достатньо енергії під прямими сонячними променями, щоб зарядити кілька невеликих пристроїв для однієї-двох людей.

Блок Big Blue, який ми протестували, також має амперметр, який відображає кількість електричного струму, що генерується сонячною панеллю, що виділяє його серед конкурентів. Це дозволило нам побачити, що пристрій працює і скільки енергії він виробляє.

ПОРІВНЯННЯ ВЕЛИКОГО СИНЬОГО СОНЯЧНОГО ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ

Крім цього, ми виявили, що він напрочуд, якщо не сказати моторошно, схожий на два інших сонячних зарядних пристрої з найвищим рейтингом, які ми оцінювали. Усі три пристрої (сонячний зарядний пристрій Anker 21 Вт PowerPort, сонячний зарядний пристрій Nekteck 28 Вт і сонячний зарядний пристрій BigBlue 28 Вт USB) мають однакову базову конструкцію з двома USB-портами та світловим індикатором, який вказує на те, що вони заряджаються; світловий індикатор Big Blue. це амперметр.

Сонячні елементи в цих складних пристроях поміщені в ПЕТ-полімер і оточені поліефірним полотном. Кожен з них має помірну водонепроникність за стандартом IPX4. хоча ви все одно не захочете використовувати ці пристрої під дощем. Вони настільки схожі, що навіть використовують однакові сонячні елементи. сонячні елементи Maxeon від SunPower, які є одними з найефективніших комерційно доступних сонячних елементів і можуть перетворювати до 25 відсотків сонячної енергії.

Кожне з цих сонячних зарядних пристроїв має металеві втулки в корпусі, що дозволяє прикріпити їх до скелі, рюкзака, намету або табірного стільця. Кожен з них має чохол, в якому можна зберігати пристрої, що заряджаються, та шнури для зарядки ваших пристроїв. Жодна з них не має підставки або засобів для правильної орієнтації на сонце, тому вам доведеться проявити трохи більше творчості, наприклад, підперти їх на скелі, прикріпити до намету або прикріпити до рюкзака, щоб правильно зорієнтувати їх, щоб отримати максимальну енергію в таборі.

Big Blue виявився кращим за конкурентів у тестах, виробляючи трохи менше 950 міліампер-годин (мАг) енергії за годину. У відносно схожих умовах Anker виробив 733 мАг, а Nekteck. 834 мАг. Без спеціального випробувального центру та контрольного середовища важко дати повну наукову оцінку відмінностей між цими трьома батареями, оскільки хмари могли затуляти сонце протягом частини періодів тестування.

З нашого досвіду, Big Blue (або інші подібні сонячні панелі) найкраще інтегруються у ваш спосіб життя на свіжому повітрі за допомогою зовнішнього акумулятора, такого як Anker. Сонячна панель заряджає акумулятор, а потім акумулятор забезпечує постійний заряд для надійного та безпечного заряджання вашого телефону. Дивіться наш розділ про батареї нижче для більш детальної інформації.

Big Blue пропонує найвищу вихідну потужність серед цих трьох, а його вартість практично така ж, як у Nekteck, тому Big Blue витіснив Nekteck як найкращий сонячний зарядний пристрій. Він простий у використанні, доступний за ціною і пропонує достатньо портативної потужності для заряджання резервного акумулятора. А ще він досить міцний, щоб служити роками.

Зацікавлені в туристичному спорядженні? Дивіться наші найпопулярніші статті в розділі “Туристичне спорядження.

Найкращий сонячний зарядний пристрій для базового кемпінгу: Goal Zero Nomad 50

Вага: 6 фунтів

Вихідна потужність сонячної батареї: 50 Вт

Вихідна потужність на пристрій: USB: 5В до 2.4А (макс. 12 Вт)/8 мм: 14-22 В, до 3.5А (макс. 50 Вт)

Складаний: Так

Вбудований акумулятор: Goal Zero Sherpa 100 AC продається окремо

Порти: 1 2.Порт USB-A 4 Ампер, 1, 3.3 Амперний сонячний порт 8 мм, 1, 3.3 Амперний сонячний порт 8 мм

Що нам сподобалось: можна з’єднати з іншими сонячними панелями для ще більшої зарядки, підставки для правильної орієнтації на сонце, може майже повністю зарядити 2 ноутбуки

Що нам не сподобалося: розмір і вага роблять його найкращим для кемпінгу, а не для рюкзака

Goal Zero Nomad 50. це більший сонячний зарядний пристрій, який також отримав нашу нагороду за найкращий сонячний зарядний пристрій для автокемпінгу та найкращий сонячний зарядний пристрій для базового кемпінгу, а також нашу нагороду за найкращу модернізацію сонячного зарядного пристрою. Це найбільший і найважчий сонячний зарядний пристрій, який ми пробували, потужністю 50 Вт. Але якби ми проводили пару тижнів у високогірному цирку з іншими шукачами пригод і хотіли зменшити вагу акумулятора, зберігаючи при цьому нашу електроніку зарядженою, ми б вибрали саме цей зарядний пристрій.

Аналогічно, якщо ми заряджаємо всі пристрої, необхідні сім’ї в тижневому поході, і не хочемо розряджати акумулятор автомобіля або автофургона, ми б обрали сонячний зарядний пристрій Goal Zero як наш вибір. Крім того, це гарний вибір для подорожей або висадки на берег поза мережею. Його також можна використовувати для роботи віддаленого пункту допомоги під час ультрамарафону або пригодницького забігу.

ПОРІВНЯННЯ З GOAL ZERO NOMAD 50

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Goal Zero. це очевидний вибір для кемпінгу та базового відпочинку, а також з інших причин. Це єдиний сонячний зарядний пристрій, який ми оцінили, який можна з’єднати з іншими сонячними панелями, і єдиний, який можна приєднати послідовно, щоб забезпечити ще більшу потужність зарядки павербанку.

Завдяки сонячним елементам, покритим полімером, і міцному поліестеру, Nomad виглядає як старший брат трьох клонів (Big Blue, Anker і Nektek).

Замість двох елементів на кожну складну сонячну панель, кожна з чотирьох панелей має 12 елементів. Вона має один роз’єм USB, який може забезпечити до 12 Вт потужності зарядки, але також має роз’єм сонячного порту Goal Zero, який дозволяє забезпечити до 50 Вт потужності зарядки або підключитися до інших панелей Goal Zero. Як і сонячний зарядний пристрій BioLite, Nomad також має підставки для правильної орієнтації на сонце.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Всі ці додаткові функції та сонячні елементи збільшують вагу та розмір. На відміну від клонів, Nomad 50 займає значну частину рюкзака. У складеному вигляді він має майже фут завширшки і майже півтора фута заввишки. Це приблизно розмір тулуба середньостатистичного чоловіка, а важить він 6 фунтів, 14 унцій. Навіть якщо його прикріпити до передньої частини рюкзака Франкенштейна, він, швидше за все, волочився б по землі, як дивно жорстка накидка.

Але якщо його розкласти і встановити в таборі, він може забезпечити достатньо енергії для живлення ноутбука і зарядки значно більшого акумулятора, ніж зарядні пристрої меншого розміру. У поєднанні з павербанком Sherpa 100AC від Goal Zero, він може зарядитися за 6 або менше годин на хорошому сонці. Що 94.Акумулятор потужністю 7 Вт/год оснащений інвертором, що дозволяє заряджати пристрої змінного струму, наприклад, ті, що підключаються до розетки. Він може майже повністю зарядити два 13-дюймових MacBook Pro від одного заряду, а оскільки він може працювати при більшій потужності та напрузі, він може забезпечити вищу швидкість заряджання.

Зацікавлені в туристичному спорядженні? Дивіться наш розділ “Кемпінг” для наших найпопулярніших історій.

Найкращий сонячний зарядний пристрій з вбудованим акумулятором: BioLite SolarPanel 10

Вага: 1 фунт, 3.4 унції

Вихідна потужність сонячної батареї: 10 Вт

Ємність акумулятора (мАг): 3 200 міліампер-годин

Вихідна потужність на пристрій: 10 Вт через USB-роз’єм

Складаний: Так

Вбудований акумулятор: так, ємність акумулятора (мАг): 3200 міліампер-годин

Порти 1 Micro USB в 1 2.4-амперний вихід USB-A

Що нам сподобалося: має вбудований акумулятор, який працює як павербанк, може попередньо заряджати павербанк, легко вирівнюється за сонцем для отримання найбільш ефективного заряду, розроблений для зменшення перегріву (що впливає на ефективність)

Що нам не сподобалося: було б корисніше, якби він був 21 Вт і мав акумулятор на 10 000 мАг

Хоча BioLite SolarPanel 10 є найменшим сонячним зарядним пристроєм, який ми протестували, потужністю всього 10 Вт, він є найбільш повнофункціональним і єдиним сонячним зарядним пристроєм, який ми протестували, з інтегрованим акумулятором, що працює як банк енергії. Акумулятор ємністю 3200 мАг трохи більший за акумулятор iPhone 11 на 3100 мАг і може забезпечити iPhone повним зарядом. Ви також можете заряджати вбудований акумулятор через micro-USB. Тому користувачі можуть попередньо заряджати його для пригод, щоб заряджати пристрої в таборі, навіть якщо сонце затулене або сідає, коли вони туди прибувають. Дійсно, починати кожну пригоду з повністю зарядженими пристроями та допоміжними акумуляторами. це ключ до отримання максимальної віддачі від вашої системи зарядки електроніки в глибинці.

ПОРІВНЯННЯ BIOLITE SOLARPANEL 10

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

SolarPanel 10 також має кардинально інший дизайн, ніж всі інші портативні панелі, які ми тестували, і більшість інших доступних. Всі його сонячні елементи укладені в міцний пластик з ямочками. BioLite стверджує, що конструкція її сонячних панелей допомагає розсіювати надлишкове тепло, яке може призвести до того, що сонячна панель вироблятиме менше енергії, ніж вона могла б в іншому випадку.

Як і в інших невеликих сонячних зарядних пристроях, які ми оцінювали, в кутах є отвори, що дозволяють користувачам прикріпити їх до рюкзака або намету. Але його аналогова система Optimal Sun System, що складається з аналогового сонячного годинника, а також підставка, що обертається, відіграють важливу роль у забезпеченні максимальної продуктивності зарядного пристрою в будь-який момент часу.

Вирівнявши тінь від точки посередині вікна, ви гарантуєте, що пристрій надсилає якомога більше сонячної енергії підключеним пристроям та акумулятору. Підставка фіксується при обертанні, що дозволяє легко регулювати кут нахилу портативної сонячної панелі, щоб отримати оптимальне розміщення в будь-який момент часу.

Хоча ми знайшли всі ці функції дуже корисними, ми виявили, що при першому розгортанні сонячної панелі вона не хотіла залишатися відкритою до тих пір, поки трохи не нагріється на сонці. Крім того, якби її здатність поглинати сонячне світло була більшою. навіть у діапазоні 21 Вт. і її ємність зберігання енергії була більшою, навіть близько 10 000 мАг, вона могла б стати абсолютним переможцем.

Почесні згадки

І портативний зарядний пристрій Anker, і портативний зарядний пристрій Nekteck трохи не дотягнули до Big Blue, нашого абсолютного переможця (див. огляд вище). Обидва варіанти пропонують велику цінність, але ми вважаємо, що Big Blue може запропонувати найбільше за ці гроші.

Сонячний зарядний пристрій Anker 21 Вт PowerPort

Вага: 14.7 унцій

Вихідна потужність сонячної батареї: 21 Вт

Вихідна потужність на пристрій: 21 Вт на пристрій через USB

Складаний: Так

Вбудований акумулятор: Ні

Порти: 2, 2.4 порти USB-A на 4 Ампера

Сонячний зарядний пристрій Anker 21 Вт PowerPort Solar Charger вже не випускається, але ми вважаємо, що його варто тримати в полі зору з кількох причин. По-перше, це майже клон Big Blue (див. огляд вище), нашого абсолютного переможця, тому це хороший приклад схожості між сонячними панелями на ринку. По-друге, вона все ще широко доступна на таких сайтах, як ebay, для людей, зацікавлених у купівлі вживаної сонячної панелі.

Одна відмінність полягає в тому, що він був трохи меншим і легшим (15 унцій), ніж Big Blue. Як і очікувалося, Anker виробив трохи менше енергії за певний час в аналогічних умовах. Його зарядний чохол також має застібку на липучці, а не на блискавці, як у інших клонів. Він не включав амперметр. Зрештою, навіть коли Anker був доступний, ми вважали Big Blue кращим вибором, враховуючи кількість енергії, яку він генерує.

Сонячний зарядний пристрій Nekteck 28 Вт

Вага: 1.44 фунти

Вихідна потужність сонячної батареї: 28 Вт

Вихідна потужність на пристрій: 28 Вт через USB

Складаний: Так

Вбудований акумулятор: Ні

Порти 2, 2.4 порти USB-A на 4 ампера

Без брендингу, ззовні, сонячний зарядний пристрій Nekteck 28 Вт по суті не відрізняється від Big Blue. наш загальний переможець (див. огляд вище). Технічні характеристики схожі. У відкритому вигляді, без амперметра, вони виглядають практично ідентично.

Однак, зрештою, вона не показала себе так добре, як Big Blue. навіть незважаючи на те, що в ній використовуються ті ж самі сонячні батареї та конструкція. У відносно схожих умовах Anker виробив 733 мАг, а Nekteck. 834 мАг. Він також має заявлену вагу 1 фунт, 7 унцій. на дві унції важче, ніж Big Blue.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СОНЯЧНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ NEKTECK НА 28 ВТ

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Розуміння сонячних зарядних пристроїв

У сонячних зарядних пристроях потрібно багато чого розуміти, але в їх основі лежить невелика сонячна панель, що складається з декількох фотоелектричних елементів, згрупованих разом, щоб поглинати частину сонячної енергії і перетворювати її в електричний заряд, який можна використовувати для зарядки електроніки (наприклад, для підзарядки.

Сучасні комерційно доступні сонячні елементи можуть використовувати майже 25 відсотків сонячної енергії, яка потрапляє на них, для виробництва електроенергії. Ви знайдете це в найефективніших складних зарядних пристроях. Коли ці елементи об’єднані разом у невеликі сонячні панелі, вони можуть забезпечити достатньо енергії для підзарядки акумуляторів USB-пристроїв, а їхня вага не перевищує фунта, що робить їх легким варіантом для подорожей по всьому світу.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Чому варто обирати сонячний генератор, а не інші варіанти?

Портативний сонячний зарядний пристрій. це легкий і більш компактний засіб генерації електроенергії порівняно з іншими засобами мобільної генерації енергії. Це корисно на стежці та у віддалених місцях, оскільки носіння кількох батарей та інших засобів генерації електроенергії швидко стає громіздким, коли ви додаєте до рюкзака більше накопичувачів енергії. Зрештою, ніхто не хоче нести газогенератор. і газ. на спині в ліс, щоб забезпечити енергією всі свої електронні пристрої. І хоча ми бачили деякі портативні вітрові та мікрогідротурбінні генератори, такі як WaterLily Turbine. вони також громіздкі, якщо не важкі. Сонячні батареї. одна з екологічно чистих замін обладнання для зменшення впливу на навколишнє середовище. особливо якщо ваш базовий табір в іншому випадку працював би на газовому генераторі.

Сонячні зарядні пристрої в поєднанні з павербанком або резервним акумуляторним блоком. особливо ті, які можуть заряджати наскрізним способом (i.e., заряджаються самі і одночасно заряджають пристрої). найкращий і найлегший спосіб заряджати електронне обладнання.

Хоча більшість шукачів пригод шукають насамперед портативний зарядний пристрій для телефону, сонячні зарядні пристрої можуть живити:

 • камери та акумулятори для камер
 • GPS-годинник для піших прогулянок та рюкзаків
 • GoPro та інше обладнання для відеоблогів і подкастів
 • двосторонні супутникові месенджери та персональні радіомаяки (PLB)
 • електронні книги
 • планшетах
 • GPS-пристрої
 • фари
 • ноутбуки
 • bluetooth-колонки
 • бездротові навушники
 • Стерильні ручки
 • гірські велосипедні ліхтарі
 • гідролокаційні пристрої

Якщо ви перебуваєте на природі протягом декількох днів або тижнів, у вас, швидше за все, є електроніка, яка потребує зарядки. Сонячні панелі для кемпінгу, катання на човнах, скелелазіння, велотуризму, альпінізму та інших видів діяльності.

Більшість мобільних сонячних зарядних пристроїв мають принаймні один USB-порт, що дозволяє легко заряджати більшість пристроїв та акумуляторів, які люди беруть з собою на природу. Тим не менш, багато менших сонячних зарядних пристроїв намагатимуться забезпечити достатню потужність для одночасної зарядки декількох пристроїв.

Так, Ватсоне, вати мають значення (або чому вати мають значення)

Найважливіше в зарядному пристрої для сонячних панелей. це його потужність. Чим більше ват, тим більше сонячного світла може поглинути сонячна панель і тим більше електроенергії вона може згенерувати. Якщо вам потрібно заряджати лише власні пристрої і ви не плануєте використовувати їх постійно під час мандрівки, вам може знадобитися заряджати їх лише раз на кілька днів або навіть раз на тиждень. У такому випадку, менший пристрій, такий як BioLite SolarPanel 10 з вбудованим акумулятором, є чудовим вибором, але 10-ватна складна сонячна панель має лише один USB-порт і не буде достатньо потужною, щоб зарядити пристрої сім’ї під час п’ятиденної подорожі.

З іншого боку, наш переможець у номінації “Найкраще для кемпінгу”, сонячна панель Goal Zero Nomad 50 потужністю 50 Вт. разом з акумулятором Sherpa 100 AC. може задовольнити потреби сім’ї в тижневій подорожі або групи альпіністів, які досліджують гірський масив протягом тривалого періоду. Система Goal Zero значно більша, важча і набагато дорожча. Але ця система з цим павербанком має штекер змінного струму і є єдиною з розглянутих нами, яка заряджає такі пристрої, як великі ноутбуки.

Зазвичай ми не виступаємо за те, щоб позбуватися пристроїв до закінчення терміну їхньої служби, але в цьому випадку, якщо у вас є резервний акумулятор або павербанк, який не заряджається через USB, подумайте про його переробку та заміну на той, що заряджається. Аналогічно, розглянемо USB-пристрої, що заряджаються, наприклад, фари.

Хоча ви можете використовувати акумуляторні фари з живленням від батарейок типу АА та ААА, використання одного пристрою або кабелю для заряджання більшої частини вашого обладнання може спростити його перенесення. Коли головний системний технолог Intel Аджай Бхатт (Ajay Bhatt) очолив розробку стандартів USB у 1996 році, і компанії почали використовувати його, він по суті розпочав процес універсалізації зарядки та підключення для всіх пристроїв. Тепер технологія USB дозволяє нам легко заряджати камери та GoPro, а також меншу електроніку, як-от бездротові навушники.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Як ми досліджували та тестували

Дослідження

Під час дослідження найкращих сонячних зарядних пристроїв для кемпінгу ми вивчали веб-сайти зі сфери зовнішніх медіа, а також технічної та наукової сфер, оскільки гіки та любителі техніки найчастіше використовують портативні сонячні зарядні пристрої для живлення своєї електроніки.

Ми вибрали моделі для тестування на основі оглядів та статей, які ми прочитали та проаналізували з інших надійних джерел, включаючи Lifewire, Gear Institute, Backpacker, Wirecutter, The Adventure Junkies, Popular Mechanics, Outdoor GearLab та інші (див. Джерела). Ми також ознайомилися з перевіреними відгуками клієнтів, щоб зібрати дані від професійних оглядачів і реальних користувачів.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Як ми тестували

Ми тестували ці складні сонячні панелі протягом декількох днів у полі, в кемпінгу та вдома, іноді навіть вивішуючи їх на вікно, що виходить на південь, у сонячні дні повного літнього сонця в Колорадо. Незважаючи на численні спроби використання, жоден з протестованих нами сонячних зарядних пристроїв не досяг заявленої виробником максимальної вихідної потужності під час наших тестів.

Ми підключили кожну сонячну панель до цифрового USB-тестера, а також до різних акумуляторних батарей та інших електронних пристроїв, які ми використовуємо в сільській місцевості, включаючи GPS-навігатори, Bluetooth-навушники, велосипедні ліхтарі, фари та багато іншого. Ми спробували зарядити наші iPhone та iPad безпосередньо, але виявили, що вони не приймають заряд, оскільки потужність занадто сильно залежить від сонця та хмар. навіть у дні, коли є сині птахи. Ми виявили, що краще використовувати їх для зарядки резервного акумулятора або павербанка з можливістю наскрізної зарядки, а потім використовувати цей акумулятор для зарядки наших пристроїв, поки він заряджається через сонячну панель.

Ми спробували протестувати деякі зарядні пристрої під час походів, але виявили, що навіть якщо компанії розміщують на сонячних зарядних пристроях точки кріплення, щоб прикріпити їх до рюкзаків, вони не показали хороших результатів у реальних умовах. Ми пояснимо чому в іншому розділі.

Ми виявили, що цифровий USB-тестер не так добре підходить для Goal Zero і BioLite. Це тому, що ми не змогли підключити цифровий USB-тестер до більш потужного шнура живлення Goal Zero, а контролер сонячного заряду BioLite і портативний акумуляторний банк можуть забезпечити більш кондиціонований потік енергії від акумулятора.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

поради щодо купівлі

Шукаючи хороший сонячний зарядний пристрій, слід враховувати багато речей. Перш за все, вам потрібно визначити, для чого ви будете використовувати зарядний пристрій, а також скільки пристроїв він буде живити. По-друге, враховуйте, як довго ви будете перебувати в глибинці і скільки накопичувача енергії та ємності акумулятора ви хочете взяти з собою.

Ми розглянули широкий спектр сонячних зарядних пристроїв і, в деяких випадках, накопичувачів енергії (також відомих як акумулятори). Ми також прийшли до деяких інших висновків, ніж інші оглядові сайти, виходячи з наших знань і наших очікувань щодо того, як ви насправді зможете використовувати сонячний зарядний пристрій в польових умовах.

Наприклад, на відміну від багатьох інших оглядів і списків “найкращих”, які ми оцінювали, ми наполегливо рекомендуємо використовувати сонячні зарядні пристрої з резервними акумуляторами. Багато високотехнологічних електронних пристроїв, таких як смартфони та планшети, потребують постійного, регульованого або кондиціонованого потоку електроенергії для зарядки. Він допомагає обмежити кількість пошкоджень, які стрибки або падіння сонячної енергії можуть завдати чутливій електроніці всередині пристрою.

Ефективність і вихідна потужність

Ефективність і вихідна потужність. це дві окремі, але пов’язані між собою речі. Ефективність відноситься до ефективності сонячних елементів в панелі, а також самої панелі. Сонячні елементи в панелі мають вищу ефективність, ніж панель в цілому, оскільки частина енергії, яку вони вловлюють, втрачається при передачі енергії через дроти та електроніку сонячної панелі. Найефективніші комерційні сонячні елементи мають ефективність близько 24 відсотків. Однак сонячна панель або зарядний пристрій, швидше за все, матимуть ефективність від 18 до 21 відсотка.

Вихідна потужність вимірюється у ватах або скільки ват енергії може видати сонячна панель. Чим ефективніша сонячна панель, тим більше ват і ампер вона може видавати з меншої площі. Для зарядки пристроїв вам знадобиться сонячна панель, яка здатна виробляти щонайменше 5 Вт, однак багато портативних сонячних панелей виробляють до 28 Вт зарядної потужності в ідеальних умовах. Більша потужність означає більшу потужність зарядки. однак, оскільки більшість цих сонячних панелей все ще використовують роз’єми типу USB-A, вони можуть виробляти лише 2.4 ампер струму через ці роз’єми.

Портативність і розмір

Найменші зовнішні сонячні панелі, які ми оцінювали, мають потужність 5 Вт. Вони мають розмір середнього планшета, як, наприклад, BioLite SolarPanel 5. і важить менше, ніж банка пива. Вони можуть виробляти достатньо енергії для повільної зарядки смартфона або іншого пристрою. При розмірах 8 дюймів на 9.75 дюймів, легко поміщається в денний рюкзак.

Найбільшою портативною сонячною панеллю, яку ми протестували, була 6-фунтова Goal Zero Nomad 50. який складається до трохи більше 17 дюймів завдовжки і 11 дюймів завширшки, а його товщина в найтовстіших частинах перевищує дюйм, що робить його важко поміститися в більшості рюкзаків. У встановленому стані вона розкладається до 53 дюймів завширшки. Це також найпотужніша сонячна панель, яку ми тестували, і вона здатна заряджати батарею, яка може заряджати ноутбуки.

Довговічність і стійкість до погодних умов

Хоча ці панелі прослужать роками і навіть десятиліттями при належному догляді, вони не призначені для того, щоб залишатися під відкритим небом, як стаціонарна установка. Вони вкриті стійкими до стирання тканинами та пластиком і є складними.

Сонячні елементи вкриті ударостійким пластиком, і зазвичай вони мають водонепроникність IPX4, що означає, що вони можуть витримувати бризки води, але не більше того. Це не повинно дивувати, оскільки більшість портативних сонячних панелей мають стандартні порти USB-A без водонепроникного покриття.

Ємність акумулятора

Більшість протестованих сонячних панелей не мають акумуляторів. BioLite SolarPanel 5 та BioLite SolarPanel 10 мають акумулятори ємністю 3200 мАг. Цього достатньо, щоб зарядити iPhone 13 або 14 за один раз. Ви також можете попередньо зарядити ці батареї перед від’їздом і використовувати їх для зарядки пристрою, поки він знаходиться у вашому рюкзаку, або вночі, щоб зарядити батарею за допомогою сонця.

Швидкість прямої сонячної зарядки

Якщо сонячна панель оптимально розміщена на повному сонці, вона зможе виробляти максимальну потужність. У цих випадках така панель, як сонячний зарядний пристрій Anker 21 Вт PowerPort Solar Charger, повинна забезпечувати достатньо енергії для одночасної зарядки 2 USB-пристроїв при напрузі 2.4 ампера, як у багатьох 12-вольтових USB-адаптерах, що використовуються в автомобілях.

Швидкість сонячної зарядки декількох пристроїв

В ідеальних умовах повного сонця сонячний зарядний пристрій потужністю 20 або більше ват з двома (або більше) USB-портами повинен мати можливість заряджати кілька пристроїв зі швидкістю до 2.4 ампера, як більшість 12-вольтових USB-адаптерів, що використовуються в автомобілях. Більш потужна панель повинна мати можливість заряджати більше, але пристрій повинен бути здатним витримувати більший зарядний струм, як, наприклад, ті, що використовують з’єднання USB-C.

Додаткові функції та аксесуари

Більшість портативних сонячних панелей для кемпінгу мають досить мінімальні функції. Більшість з них складаються в основному з панелі та USB-портів. Додаткові функції включають кабелі, втулки або петлі для кріплення панелей до рюкзака або намету, а на деяких моделях є підставки, які допомагають тримати панель вертикально і під правильним кутом. Деякі з них, як і панелі BioLite, мають вбудовані акумулятори, а також невеликий сонячний годинник, який допомагає користувачам правильно орієнтувати панель так, щоб на сонячні елементи потрапляло оптимальне сонячне світло.

Що стосується аксесуарів, то є два основних види аксесуарів, які ви можете використовувати з сонячними панелями, шнурами та акумуляторами.

Ми наполегливо рекомендуємо використовувати їх з резервним акумулятором, а не підключати Smart-пристрій безпосередньо до них. Деякі смарт-пристрої обмежують швидкість, з якою вони можуть заряджатися, коли мають справу з джерелом змінного струму, наприклад, сонячною панеллю. Резервні батареї, однак, можуть краще збирати змінні струми, що протікають від сонячної панелі.

Ціна та співвідношення ціни та якості

Ціна базових сонячних панелей не дуже висока. близько 67 доларів за наш найкращий вибір, сонячний зарядний пристрій Big Blue 28W USB Solar Charger. Якщо у вас вже є резервний акумулятор і ви знаєте, що будете ночувати в кемпінгу кілька днів, і вам знадобиться додаткове живлення для електроніки, коли табір буде розбитий, то це пристойна інвестиція. Якщо ви сподіваєтеся, що він буде заряджати ваші пристрої, коли ви пристебнуті до зовнішньої сторони рюкзака і ходите в похід, ви будете розчаровані. Незважаючи на рекламні фотографії, навіть у сонячному Колорадо, де ми тестували всі пристрої, ці панелі не змогли забезпечити достатню потужність для заряджання пристроїв під час походу з ними в рюкзаку.

Вбудований акумулятор або банк живлення

На відміну від багатьох інших оглядів і списків “найкращих”, які ми оцінювали, ми наполегливо рекомендуємо використовувати сонячні зарядні пристрої з резервними акумуляторами. Багато електроніки високого класу, як-от смартфони та планшети, потребують постійного, регульованого або кондиціонованого потоку електроенергії для заряджання. Це допомагає обмежити кількість пошкоджень, які сплеск або падіння сонячної енергії можуть завдати чутливій електроніці всередині пристрою.

Крім того, наявність попередньо зарядженого резервного акумулятора або павербанку, а також можливість легко заряджати всі ваші пристрої, коли ви перебуваєте в місті або в автомобілі, може зменшити кількість зарядок, які вам доведеться робити на стежці. Попередня зарядка або підзарядка резервного акумулятора або павербанку через стіну або ваш автомобіль майже завжди буде швидшою, ніж зарядка через сонячну панель.

Дві інші моделі, які ми оцінили, коштують дорожче. BioLite, яка є лише 10-ватною сонячною панеллю, продається за 150. Однак це також єдиний сонячний зарядний пристрій, який ми протестували, з вбудованим акумулятором (іноді його називають портативним сонячним банком енергії). Він також має підставку та унікальний, але простий механізм під назвою Optimal Sun System, який допомагає орієнтувати зарядний пристрій для отримання максимальної кількості сонячного світла. Він також унікальний тим, що повністю укладений у пластик.

Сонячна панель Goal Zero Nomad 50. наш переможець у номінації “Найкращий сонячний зарядний пристрій для кемпінгу” (див. огляд вище) мав найбільшу потужність серед усіх протестованих нами пристроїв. 50 Вт і був найдорожчим серед протестованих нами пристроїв. 250 Вт. Він також був найбільшим і найважчим, але він єдиний може забезпечити заряд при більшій потужності і напрузі.

З такими маленькими панелями, коли небо сіре, не варто очікувати великої потужності. 50-ватний Goal Zero Nomad 50 все ще повинен виробляти достатньо енергії для краплинної зарядки смартфона, але менші панелі будуть виробляти дуже малу кількість енергії, придатну лише для краплинної зарядки резервного акумулятора.

Найкращі портативні сонячні зарядні пристрої

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Ми розглянули 25 продуктів і витратили понад 100 годин на наукове польове тестування 15 найкращих портативних сонячних панелей, щоб знайти найкращі з них для сучасного виживання. Враховуючи ціну, довговічність, продуктивність, розмір і вагу, ми рекомендуємо портативний сонячний зарядний пристрій Ryno Tuff 21W.

 • 10 березня 2022 року: Goal Zero Nomad 7 Plus, Goal Zero Nomad 14 Plus, Renogy Portable E.Flex 10W, iClever USB Solar Charger та X-DRAGON 14W були зняті з виробництва
 • Згорнути Останні оновлення

Бути готовим до надзвичайних ситуацій означає мати можливість генерувати електроенергію без електромережі. Існують більші сонячні панелі для дому та базового табору, але багато виживальників хочуть заряджати свої портативні акумулятори та пристрої, що живляться від USB (наприклад.g. телефонів) під час пішої прогулянки. Ці портативні сонячні панелі, які зазвичай продаються для рюкзаків, походів або кемпінгу, є основною частиною сумок та автомобільних наборів багатьох людей.

Портативні сонячні зарядні пристрої добре поєднуються з акумуляторною батареєю (або одним літій-іонним акумулятором, або зарядним пристроєм для батарей типу АА), а деякі з них навіть мають вбудовану акумуляторну батарею.

Незважаючи на те, наскільки простими здаються ці сонячні зарядні пристрої. ви ставите їх на сонці і підключаєте до них своє обладнання, так??. вибір правильного зарядного пристрою та навчання його ефективному використанню. це набагато більше, ніж ви можете собі уявити.

Ознайомтеся з посібником для початківців про автономне живлення, щоб дізнатися про основи простими словами та про те, яке обладнання вам потрібно для досягнення ваших цілей.

 • Більші панелі завжди працюють краще. Купуйте якомога більшу панель, яка відповідає вашому простору, вазі та бюджету.
 • Час доби не має такого значення, як розміщення панелей перпендикулярно до сонця.
 • Незважаючи на те, що ви можете прочитати в посібниках, дуже рідко панелі не повертаються до повної потужності після проходження хмари над головою. Це могло бути проблемою для старих панелей, але, схоже, в поточному поколінні це було виправлено.
 • Тепло знижує продуктивність панелей, тому тримайте панелі подалі від гарячих поверхонь, таких як камінь або метал. Деякі з панелей, які сильно нагрілися, мали швидкі коливання напруги та струму, і ці дикі коливання знизили загальний вихід енергії під час тестового запуску.
 • Не заряджайте телефон/фару/що завгодно безпосередньо від сонячної панелі на спекотному сонці. Краще спочатку зарядіть акумулятор, а потім використовуйте його для зарядки телефону.

Прочитайте нижче, щоб дізнатися більше про наші методи тестування та дані, поради щодо отримання максимальної віддачі від панелі та багато іншого.

Найкраще для більшості людей:

Сонячний зарядний пристрій Ryno Tuff 21W USB

Цей досить дорогий і потужний зарядний пристрій не зовсім компактний. 1 фунт і 1 квадратний метр площі панелі, але він досить тонкий і легкий, щоб поміститися в звичайному рюкзаку.

Найкраща портативна сонячна панель для більшості людей. це Ryno Tuff 21W. Після багатогодинного тестування за допомогою навантажувального тестера та мультиметра цей зарядний пристрій посів перше місце в нашому огляді за такими показниками, як вихідна потужність, ват на унцію та ефективність. Вимірюючи погоду, рівень сонячного світла та нагрівання панелі в різних умовах, Ryno Tuff зміг підтримувати вражаючу потужність 10 Вт на одному USB-порті. Насправді, ми навіть змогли довести його потужність до 12 Вт під час одного тестового запуску. Ціна також правильна. часто на 5-10 дешевше, ніж у конкурентів. до такої міри, що це не тільки загальний переможець, але і найкращий бюджетний варіант.

Станом на червень 2022 року служба підтримки Ryno Tuff, схоже, не існує. Це якісна панель, і її все ще продають авторитетні продавці, але не очікуйте жодних гарантій чи обслуговування клієнтів.

Ми наполегливо рекомендуємо використовувати сонячний зарядний пристрій з окремим зовнішнім USB-акумулятором, щоб не псувати вбудовані акумулятори ваших гаджетів, випікаючи їх на сонці під час циклу заряджання. Багато продуктів у цьому посібнику продаються у версіях з акумулятором, вбудованим у сонячний зарядний пристрій, та без нього. Хоча ми вважаємо за краще тримати зарядний пристрій і акумулятор окремо, не буде помилкою, якщо ви оберете версію з вбудованим акумулятором.

Сонячний зарядний пристрій CHOETECH 19W USB

Дуже близьке друге місце, ця панель трохи компактніша за конкурента Ryno Tuff на 0.9 квадратних метрів загальної площі фотоелектричної панелі. Трохи більша, але на 40% важча за Renogy.

CHOETECH 19W є чудовою альтернативою. якщо ви можете знайти CHOETECH приблизно за ту ж ціну, що і Ryno Tuff, впевнено хапайте будь-який з них. CHOETECH важить стільки ж, скільки і Ryno Tuff, але складається в трохи компактнішу конструкцію, що економить дорогоцінний простір у менших сумках. Якість збірки така ж міцна, як і у Ryno, але нам більше сподобалися вбудовані металеві кільця CHOETECH, ніж тканинні петлі на Ryno. Ця панель виробляла трохи менше пікової потужності, ніж Ryno в більшості наших тестів, але загальна продуктивність досить близька в більшості умов.

Чудово підходить для низької освітленості:

Сонячний зарядний пристрій BigBlue 3 28 Вт

Цей великий 1.Панель площею 3 квадратних метри може вичавити енергію з найгірших погодних умов, але заряджається за 1 секунду.33 фунти.

З іншого боку, візьміть сонячний зарядний пристрій BigBlue 28W, якщо вам потрібна більша потужність і ви готові мати справу з більшою панеллю. Загальна площа панелі безпосередньо впливає на вихідну потужність. особливо в умовах постійної недостатньої освітленості. тому виживальникам у таких місцях, як Тихоокеанський північний захід, можливо, доведеться взяти з собою більший зарядний пристрій, якщо вони дійсно піклуються про готовність до роботи. BigBlue має три USB-порти і дуже добре показав себе в наших тестах. Додаткові розміри роблять його одним з найважчих зарядних пристроїв в нашому огляді, але в похмурі дні він видавав вдвічі більшу потужність (8 Вт проти 4).5 Вт) від Ryno та Choetech.

Хоча BigBlue має меншу висоту та ширину, ніж Ryno Tuff, додаткова панель робить її важчою та товстішою в складеному стані. Renogy набагато менший і легший за них обох.

 • Різниця між рекламою та реальністю
 • Кут нахилу до сонця має значення
 • Розмір панелі безпосередньо впливає на потужність
 • Як довго заряджається мій телефон?
 • Як визначити час заряджання вашого пристрою
 • Чому зарядка від USB. це дивно
 • Як ми обирали конкурентів
 • Як ми тестували
 • Чому інші огляди похідних сонячних зарядних пристроїв мають недоліки
 • Примітки для ботаніків про те, як читати повні результати тестів
 • Дані огляду для кожної панелі

Здоровий глузд підготовка, прямо до вашої поштової скриньки.

Отримуйте нашу безкоштовну розсилку з новими статтями та розіграшами. 1-2 листи на місяць. 0% спаму.

Рекламовані цифри не відповідають дійсності

Наше тестування показує, що реальна продуктивність майже ніколи не досягає того, що заявляють компанії. У кращому випадку, ви повинні використовувати ці цифри, щоб зрозуміти відносні відмінності між продуктами. Якщо вам потрібно досягти певних показників, наприклад, ват або ампер, припускайте, що вони відрізняються від маркетингових даних щонайменше на 25-50%.

Більшість USB-зарядних пристроїв мають назви на кшталт RAVPower 16W, де 16W означає потужність у ватах. Але номінальні показники потужності, що надаються виробниками, генеруються в дуже штучних тестових умовах, щоб просувати якомога більшу кількість пристроїв.

Краще використовувати заявлену потужність як приблизний показник загального розміру панелі та відносної потужності. e.g. панель з маркуванням 20 Вт, ймовірно, трохи потужніша та більша за ту, що має маркування 10 Вт, хоча жодна з них не досягне заявлених показників.

Аналогічно, ми виявили, що підсилювачі, які виходять з USB-порту, майже ніколи не досягають номінального максимуму. Наприклад, одна панель, яка рекламувала 2.4 ампера на виході USB насправді ніколи не піднімалися вище 1.8.

Вихідна потужність сильно залежить від кута нахилу до сонця

Наше тестування показало, що кут нахилу панелі до сонця має набагато більше значення, ніж просто час доби. Панель під поганим кутом опівдні буде працювати гірше, ніж та ж панель, спрямована прямо на сонце о 18:00. Навіть кілька градусів відхилення від 90/перпендикуляра дають помітну різницю.

Деякі з цих зарядних пристроїв досягають максимальної потужності навіть о 7 годині вечора. просто завдяки правильному розташуванню.

Ви знаєте всі ці маркетингові картинки, де панель прикріплена до рюкзака туриста за допомогою петельок, які спеціально вмонтовані в панелі для цієї мети?

Це спрацює, тільки якщо сонце знаходиться прямо за вами, або ви можете розмістити частину панелі на верхній частині сумки. Вертикальне майже ніколи не працює, особливо якщо ви постійно змінюєте орієнтацію панелі щодо сонця.

Вам не потрібно няньчитися з панеллю кожні кілька хвилин, просто будьте розумні у своєму позиціонуванні. Найгірший випадок: покласти панель на землю в полуденний час.

Щоб побачити, наскільки важливий кут нахилу сонця для реальних значень потужності, ось графік орієнтаційного тесту з панеллю BigBlue 3 28 Вт у сонячний, ранній вересневий день, приблизно опівдні.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Ми повертали панель через ряд положень, одночасно роблячи аудіозапис вигуків положень і міток часу, щоб ми могли позначити їх на графіку вище. Ви побачите, що рівень сонячного світла постійний і становить близько 750 Вт/м2, але вихідна потужність панелі сильно коливається в кожному положенні.

Наприклад, коли ми перемістили панель з плоскої поверхні під кутом 45 градусів до сонця, вихідна потужність підскочила з трохи менше 12 Вт до 14 Вт. Якщо повернути панель на 45 градусів від сонця, вихідна потужність знизилася до двох ват.

Загальний розмір панелі є найбільшим фактором потужності

Незалежно від бренду, технології або ціни, загальна площа поверхні панелі є фактором номер один, що впливає на продуктивність сонячного зарядного пристрою. Ви також не можете перемогти це, викидаючи на це гроші. для максимальної потужності та найкращої продуктивності в широкому діапазоні умов, як правило, краще брати великі та дешеві, ніж маленькі та дорогі.

На наведеній нижче діаграмі розсіювання порівнюється загальна площа панелі кожного зарядного пристрою (у квадратних метрах) із середньою вихідною потужністю під час найкращого тестового запуску. Для науковців: існує сильна кореляція зі значенням p, що дорівнює 0.8.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Зарядні пристрої з меншою загальною площею панелі також були більш чутливі до ширшого діапазону умов сонячного світла. Для досягнення максимальної потужності їм потрібно більше сонячного світла, і вони швидко розряджалися за умов освітлення, яке не було ідеальним.

Хоча чим більше, тим краще, але ідея полягає в тому, щоб бути портативним, саме тому ми вирішили не включати панелі, які, на нашу думку, були занадто великими для звичайної сумки. Просто візьміть максимально можливий розмір, який відповідає вашому простору, вазі та бюджетним обмеженням.

Скільки часу знадобиться, щоб зарядити мій телефон?

Основне питання. в більшості випадків єдине питання, на яке всі хочуть отримати відповідь при покупці портативних сонячних зарядних пристроїв. це: скільки часу займе зарядка мого телефону, якщо я покладу його під прямі сонячні промені?

Подобається вам це чи ні, але відповідь. “це залежить”.” Існує так багато різних факторів, які впливають на це питання, що будь-які загальні відповіді є брехнею заради простоти.

Подумайте про те, щоб відповісти на запитання “який автомобіль може проїхати найдальше на галоні бензину”?” Щоб перевірити це, вам потрібно, щоб все інше було однаковим. ті самі шини, той самий маршрут, ті самі погодні умови, той самий тип нафти і газу, та сама вага в автомобілі тощо.

Аналогічно, різні сонячні зарядні пристрої поводяться по-різному залежно від погодних умов, кута нахилу до сонця, температури, типу пристрою, до якого вони підключаються, тощо. Крім того, різні зарядні пристрої мають різний хімічний склад батареї, ємність, алгоритми зарядки і т.д.

Далі в цьому огляді ми пояснимо, як ми впоралися з цими відмінностями, щоб бути максимально науковими, і чому більшість інших оглядів портативних сонячних зарядних пристроїв, які ви бачите в Інтернеті, за своєю суттю є недосконалими, оскільки вони не порівнюють яблука з яблуками.

Як визначити час заряджання вашого пристрою

При зарядці будь-якого типу батареї мають значення два числа: ват-години (Вт-год) і вольти (В).

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Кожна батарея вміщує певну кількість ват-годин енергії. Отже, для розрядженого акумулятора на 9 Вт-год вам потрібно подавати на нього 9 Вт протягом години або 4.5 Вт протягом 2 годин (і так далі) для повного заряду. Чим більше ват видає ваш зарядний пристрій, тим швидше заряджається ваше спорядження.

Ця діаграма показує кількість сонячного світла, яку тестова панель отримала протягом години (жовтий колір), яка була постійною в сонячний день, скільки енергії панель видала з цього сонячного світла в будь-який момент часу (червоний колір/ват), і скільки сукупної енергії було відправлено на USB-пристрій (синій колір/ват-години).

Подумайте про синю лінію як про загальний заряд, що надходить в акумулятор, саме тому він збільшується з часом.

Тому, переглядаючи графіки тестових запусків для різних панелей в цьому огляді, стежте за тим, як ця лінія Wh зростає з часом при різних умовах сонячного світла, щоб відчути, як панелі будуть працювати з різними розмірами акумуляторів.

Наприклад, зарядний пристрій Nekteck на графіку вище створив 9.3 Вт-год заряду протягом години. Оскільки батарея iPhone XS має напругу 9.8 Вт-год, він би зарядився приблизно до 95% (від нуля) за годину. Знову ж таки, це приблизні цифри, тому що iPhone буде змінювати свої потреби в напрузі і струмі, що споживається з панелі, коли його внутрішній акумулятор проходить через цикл зарядки.

Чому зарядка від USB. це дивно

Літій-іонні акумулятори, які ви зазвичай заряджаєте через USB, витрачають більшу частину свого корисного часу роботи при 3.7В, але заряджати їх потрібно мінімум на 4.2В, щоб зарядити їх на 100 відсотків. Залежно від специфіки акумулятора може бути невеликий розкид, але 4.2V. це те, до чого ви повинні прагнути.

Зарядні пристрої USB. будь то акумуляторні батареї або сонячні панелі. мають USB-порти з номінальними виходами 5В. Ця номінальна напруга 5 В є стандартом USB при зарядці акумулятора, але те, що відрізняється від одного USB-аналога до іншого (-А), може бути різним.B, mini і т.д.). це сила струму, яку може видати порт. Наприклад, багато старих USB-зарядників можуть заряджати батарею при струмі 1.5A, але деякі нові ароматизатори для швидкої зарядки працюють при 2.1A.

USB-порти на сонячних зарядних пристроях, які ми протестували, мають різну силу струму, тому в нашій таблиці ми вказали максимальний струм порту з найбільшою силою струму на кожному зарядному пристрої.

Ці відмінності в силі струму і потужності між портами впливають виключно на швидкість заряджання пристрою при підключенні до них. Вони не становлять загрози безпеці з наступних причин:

Ви точно не можете підсмажити свій телефон, підключивши його до порту, який видає занадто багато енергії USB. USB-порт 5В 2А = 10 Вт не “виштовхує” 10 Вт потужності в те, що ви до нього підключаєте. Швидше за все, ваш пристрій може за один раз витягнути 10 Вт. або будь-який номінальний максимум порту. за один раз. Тож немає жодної небезпеки підсмажити телефон, якщо ви під’єднаєте його до зарядного порту USB, який здатен віддавати набагато більше енергії, ніж він може використати. Телефон буде отримувати від порту стільки енергії, скільки зможе, і порт не буде намагатися дати телефону додаткову енергію.

Ви, ймовірно, не можете підсмажити порт зарядного пристрою USB, підключивши до нього неправильний телефон. Ваш планшет може спробувати витягнути 20 Вт з USB-порту потужністю 10 Вт, але якщо цей USB-порт має захист від перезарядки, то все буде добре. Більшість протестованих нами панелей не рекламують захист від перезарядки, але це настільки стандартна функція, що ми були б шоковані, якби вона не була універсальною для цих продуктів.

Як ми обирали претендентів

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Ми створили таблицю з 26 панелей після вивчення інших оглядів і пошуку загальних рекомендацій на форумах, присвячених підготовці, відпочинку на природі та електроніці. Звідти ми вибрали моделі, які здалися нам найкращими кандидатами, звузивши поле до 15 для особистого тестування.

Хоча розмір завжди є проблемою, ми зосередилися на панелях із заявленою потужністю понад 10 Вт, за винятком Goal Zero Nomad 7, яку ми включили через її популярність серед виживальників. Більшість панелей були надані виробником, але це ніколи не порушує нашу заздалегідь підготовлену обіцянку.

Як ми тестували

Окрім звичайних якостей, таких як ціна та довговічність, нашою метою було ізолювати панелі та перевірити їх ефективність за різних погодних умов, щоб зрозуміти, яку потужність можна отримати в залежності від сонячного світла та мінливих умов навколишнього середовища.

Належне тестування портативних зарядних пристроїв вимагає багато часу та спеціалізованого обладнання. Ми ще не знайшли іншого огляду в Інтернеті, який робить це належним чином (деталі в наступному розділі).

Ми купили вимірювач опромінення для вимірювання енергії сонячного світла, що потрапляє на панель, мультиметр для вимірювання виходу з USB-порту панелі, а також USB-тестер навантаження, який працює як акумулятор (але з інтелектуальним управлінням, щоб ми могли змінювати споживаний струм).

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Ми розклали кожну панель на сонці на піднятій лежанці для домашніх тварин Coolaroo над кам’яною терасою світлого кольору, щоб під нею могло циркулювати повітря. Ми розмістили наш пристрій для тестування в невеликій коробці під ліжком/панеллю для затінення, з датчиком сонячного світла вимірювача опромінення в одному і тому ж місці для кожного тесту.

Це вимірювальне обладнання реєструвало багато даних протягом кожного сеансу тестування (зазвичай вибірка кожні 10 секунд), які ми збирали за допомогою спеціального комп’ютерного скрипту для аналізу даних і перетворення їх у діаграми.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Наш тестовий майданчик знаходився в центральному Техасі, за дві милі від аеропорту. Ми записали дані METAR про погоду та стан неба з цього аеропорту для основної серії тестів.

Оскільки температура навколишнього середовища впливає на продуктивність панелей, ми також спробували отримати уявлення про те, наскільки добре панелі справляються з теплом під час випікання на сонці, використовуючи тепловізійну камеру FLIR, вбудовану в смартфон CAT S61.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Додаткові примітки для ботаніків

 • Всі вимірювання проводилися від першого USB-порту або від порту швидкої зарядки, якщо він був у панелі.
 • USB-тестер навантаження був налаштований на два ампера струму. Якщо вихід панелі падав занадто низько, вона втрачала живлення, але кожного разу, коли вона знову вмикалася, вона одразу ж починала знову споживати струм на тому ж двоамперному рівні.
 • USB-мультиметр живився від окремого USB-входу, тому, якщо і коли панель випадала з поля зору через хмарність, він продовжував записувати.
 • Тривалість більшості тестів становила щонайменше одну годину, хоча ми часто залишали панелі працювати набагато довше, щоб отримати уявлення про те, як вони працюють у найрізноманітніших умовах.
 • Панелі були винесені з будинку з кондиціонером і відразу ж підключені до тестового пристрою, тому всі тести відображають підвищення температури панелей протягом сеансу.
 • Ми тестували лише один USB-порт, навіть якщо зарядний пристрій мав кілька, тому що з панелями такого відносно невеликого розміру ви дійсно хочете заряджати по одній речі за раз.
 • З наших тестових даних ви побачите, що, збільшивши силу струму, ми змогли досягти максимальної потужності навіть найбільших панелей з одним заповненим портом, тому ми впевнені, що наш рейтинг панелей залишається незмінним, навіть якщо ми завантажили більше одного порту.
 • Загалом, більшість панелей, схоже, працюють найкраще, коли ви намагаєтеся витягнути з них менше заявленого максимального струму, і трохи гірше, коли ви використовуєте максимальний струм або вище нього.
 • В результаті, замість того, щоб налаштовувати струм для кожної панелі, ми вирішили використовувати постійний струм 2А. Налаштування жеребкування для кожного з них було схоже на тестування рекламних заяв, що було менш важливим, ніж реальне використання.
 • Ми вибрали 2А, тому що рекламовані вихідні струми USB варіюються в межах 1.4A до 3A, з багатьма на рівні або близько до 2.4A, тож ми помилилися в меншу сторону. 2A також виявився правильним порогом для сучасних смартфонів, планшетів і т.д.
 • Оскільки деякі панелі, особливо менші, дійсно погано працювали при навантаженні 2А, а більші, які могли витримувати більший струм, були обмежені ним, ми провели кілька коротших тестових запусків при різних значеннях струму від 1А до 3А, в залежності від панелі.
 • Ми використовували результати цих коротких прогонів, коли вони здавалися доречними, і не були догматичними щодо використання лише числа від навантаження 2А. Ідея полягає в тому, щоб отримати реалістичну картину того, що може зробити кожна панель, а також придумати змістовний спосіб їх справедливого ранжування.

Чому інші огляди похідних сонячних зарядних пристроїв мають недоліки

Досліджуючи цей простір, ми були шоковані тим, наскільки ненауковими та оманливими є інші огляди найвищого рівня. тому, хоча ми любимо уникати розмов про конкурентів, ми вирішили поділитися своїми міркуваннями в надії підняти хвилю на цьому ринку.

Більшість інших сайтів пішли швидшим і дешевшим шляхом: виносили панель на вулицю в сонячний день, підключали до неї частково заряджену літій-іонну батарею на певний час, а потім оцінювали результати виключно за тим, на скільки відсотків збільшився заряд батареї (наприклад, на скільки відсотків вона зарядилася).g. Від 10% до 15% заряду). Панель A, яка збільшила ємність акумулятора на 8%, “виграла” у панелі B, яка збільшила на 6%.

Проблема полягає в тому, що Li-Ion має криву зарядки, тому в залежності від того, з якого рівня заряду ви починаєте, знадобиться або більше, або менше енергії, щоб додати відсоткові пункти до лічильника заряду. Отже, якщо вони не використовують один і той самий акумулятор з однаковим рівнем часткового заряду кожного разу, тести не зовсім справедливі.

складні сайти повністю розряджають акумуляторну батарею, потім підключають її до мережі та заряджають, вимірюючи кумулятивний заряд за допомогою вимірювача потужності. Деякі пішли ще далі, “підтвердивши” результати, розрядивши батарею до нуля і вимірявши кумулятивний вихід.

Це покращення, але це все ще часткове тестування батареї, а не тільки панелі в ізоляції. Температура акумулятора та швидкість його заряджання та розряджання впливають на те, скільки заряду він тримає. А це означає, що температура та інші фактори будуть спотворювати результати.

Деякі сайти проводять точкові тести максимальної потужності панелі, повідомляючи, що панель досягла піку при X вольтах і Y амперах. Це так само помилково, як стверджувати, що автомобіль може проїхати 50 миль на галоні, тому що оглядач вимірював ефективність використання газу під час спуску з гори на холостому ходу. Як ви можете бачити з наших результатів, деякі з панелей проходять через періоди, коли їх вихідна потужність сильно коливається. Частковий знімок не дає повної картини. Належний тест дозволить виміряти продуктивність та змінні з плином часу.

Нарешті, можливо, найсерйозніша проблема найпопулярніших тестів сонячних панелей полягає в тому, що в них немає жодного вимірювання сонячного випромінювання. фактично, часто немає навіть звіту про погоду!

Сонячне випромінювання (ват на метр квадратний). це енергія, що потрапляє на сонячну панель. Температура панелі впливає на ефективність перетворення сонячного випромінювання в електрику. Отже, коли вони не проводять ретельних вимірювань як сонячної енергії, так і температури панелі, неможливо порівнювати яблука з яблуками. Розпливчасті розмови про “сонячно” або “хмари, що пропливають повз” не є достатньо точними.

Як прочитати повні результати тестів

Сонячне світло (“освітленість”) відображається у вигляді числа на кшталт 600 Вт/м^2. Простіше кажучи, саме стільки енергії потрапляє на поверхню площею один квадратний метр (близько 10 квадратних футів). Ми досягли 1000 Вт/м^2 в яскравий техаський день 108F, в іншому випадку звичайний сонячний день із сонцем прямо над головою був у діапазоні 750-900, частково хмарний або з сонцем під кутом був би 500-750, а реальний хмарний покрив знизився б приблизно до 120. На графіках ми розділили ці числа на 100, щоб отримати їх в діапазоні 0-10.

Потужність (ват) = вольт х ампер. Загалом, панелі тримали стабільну напругу, тоді як сила струму дещо змінювалася. Ви можете отримати базові значення напруги та сили струму з електронної таблиці для кожного тестового запуску.

Енергія (ват-години). це поточна загальна потужність, що надходить у батарею протягом певного часу. Якщо пристрої, які вас цікавлять, мають батареї, що вимірюються в мАг (міліампер-годинах), посібник для початківців пояснює, як конвертувати, щоб ви були “яблуко до яблука”.

Ефективність: Реальна ефективність панелей, яку ми виміряли, була на рівні 0.2% до 1.5% діапазону, тому ми помножили на 10, щоб помістити їх на графіки поряд з потужністю. Набагато більше про це в наступному розділі.

Зосередьтеся на вихідній потужності, а не на напрузі

Якщо ви подивитеся на дані тестів, то побачите, що лише деякі з панелей коли-небудь досягали позначки 4.2 В потрібно для повного заряду середнього літій-іонного акумулятора, а тим більше, щоб він залишався на цьому рівні протягом заряду. Це не так складно, як може здатися.

Просто зосередьтеся на колонці живлення. Оскільки потужність = вольт х ампер, ви можете отримати 5 Вт потужності з 2.5В x 2А або від 5В x 1А. Для одного тесту ми, можливо, набрали навантаження 2А, яке показує лише 2.5В, але якщо ми наберемо його назад до 1А при наступному запуску, то ми завжди можемо наблизитися до 5В.

Ось що відбувається: Більшість сучасних USB-пристроїв, будь то акумуляторна батарея або електронна книга, мають мікросхему контролера, яка буде інтелектуально заряджати внутрішню батарею, коли ви підключаєте їх до однієї з цих панелей. Таким чином, чіп змінює споживаний зарядним портом струм відповідно до потреб акумулятора в напрузі в будь-якій частині циклу зарядки. якщо це початок циклу зарядки, йому може знадобитися менша напруга та/або струм, ніж в кінці циклу.

Ми провели ряд коротших тестів на панелях, які не піднялися вище 4.2В в основних тестових прогонах, щоб безпосередньо підтвердити, що якщо ми зменшимо споживаний струм приблизно до 1 ампера, напруга стає значно вищою за 4.2. Тож навіть панелі, які мають показники напруги в 2.Діапазон 5В збільшується до 4.2 В і повністю зарядити акумулятор, якщо знизити споживаний струм, якщо пристрій, в якому знаходиться акумулятор, має контролер заряду, який може керувати процесом, змінюючи струм.

Розуміння ефективності сонячного зарядного пристрою

Ефективність сонячної панелі виражається у відсотках від вихідної потужності, поділеної на вхідну. Отже, ми виміряли ват/м^2, що випромінюється сонцем під час кожного тестового запуску, помножили його на загальну площу панелей кожного зарядного пристрою в квадратних метрах і розділили виміряну вихідну потужність на отриманий результат.

Ми ніколи не отримували реальних показників ефективності вище 14% навіть для найкращих зарядних пристроїв за найідеальніших умов. Це нижче заявлених показників ефективності від 20% до 25%.

Можливо, технологія панелі є настільки ефективною в ідеальних лабораторних умовах, але на той час, коли вони упаковують її в зарядний пристрій і приєднують до неї кілька USB-портів, ефективність знижується.

Сонячний зарядний пристрій Aeiusny 20W

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Підсумок: Сонячний зарядний пристрій 70 Aeiusny 20W. це великий, важкий пристрій, від якого ми очікували багато чого, виходячи з розміру, але були розчаровані його продуктивністю. Ми не змогли стабілізувати вихідну потужність панелі, і оскільки вихідна потужність була по всій карті, вона не давала великого загального заряду під час будь-якого тестового запуску, незалежно від того, наскільки ідеальними були умови сонячного світла.

Нам сподобалися інтегровані кільця, і якість збірки пристойна. Але з огляду на проблеми, з якими ми зіткнулися, ми не можемо рекомендувати Aeiusny. Ми збережемо його і повернемося до нього, якщо виробник виправить або роз’яснить проблеми.

Примітки до тесту: Це одна з панелей, на яку, як ми підозрюємо, може впливати якась схема автоматичного виявлення “розумного” пристрою в наших тестах. На сторінці зарядного пристрою на Amazon вказана наступна функція:

“Розумна технологія IC: Сонячна панель Aeiusny має технологію Smart IC, яка виявляє пристрій за допомогою сигналів USB PIN і забезпечує оптимальну потужність зарядки та оптимальну швидкість зарядки для пристроїв Android та iOS одночасно, автоматично підлаштовуючись під вимоги пристрою.”

З графіків видно, що вихідна потужність зарядного пристрою дуже стрибкоподібна, причому під час першого тестового запуску струм коливався від приблизно 2А до 0.5A. 0A. 1.5А, ніби він полює серед стандартних рівнів струму USB, щоб знайти правильний.

Ми не зовсім впевнені, що сталося під час другого тесту, але найімовірніше, що панель не була повністю підключена до тестового пристрою, тому сліди потужності на графіку насправді надходять від входу живлення USB, а не від входу панелі.

Що стосується третього тесту, то вимірювач випромінювання випадково не реєстрував, але небо було абсолютно чистим, без хмар, тому в будь-якому випадку хмарний покрив не відображався б на ньому.

Під час четвертого тестового запуску, який проводився з тестером навантаження, налаштованим на струм 3А, ви можете бачити, що панель провела більшу частину часу близько до нуля, при цьому струм періодично підскакував до 1А і 2А. Схоже на те, що спроба тестера набрати більше навантаження дійсно призвела до зациклення.

Або, можливо, основною причиною різких перепадів напруги є спека, оскільки під час першого та третього тестових запусків панель залишалася стабільною протягом приблизно 15 хвилин, перш ніж почала розходитися в різні боки.

Існує ймовірність, що технологія панелі є винуватцем. Ми помітили таку саму закономірність повсюдної вихідної потужності в інших продуктах, схожих за зовнішнім виглядом на панельні елементи (наприклад, у “bigblue-3”).g. зарядний пристрій Foxelli), що часто вказує на спільного постачальника або завод.

BigBlue 3 28 Вт

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Підсумок: 70 BigBlue 3 28W. це велика, високоякісна панель з надзвичайно чистою вихідною потужністю, яка тісно корелює з надходженням сонячного світла. Ви можете побачити, наскільки чистими є графіки потужності та ефективності для більшості тестів і наскільки стабільною залишається вихідна потужність при повному сонячному світлі.

Якість збірки цієї панелі хороша, але не виняткова, оскільки це стандартна поліефірна кришка з вбудованими металевими кільцями. Здається, вона залишається досить прохолодною, навіть під літнім техаським сонцем, щоб залишатися стабільною та ефективною. Ми не бачили жодних бульбашок або інших пошкоджень від нагрівання.

Основними недоліками цієї панелі є розмір і вага. Ми включили його, тому що бачили, що багато інших людей вважали його трохи нижче межі для портативного зарядного пристрою в рюкзаку. Незважаючи на більшу вагу, ця панель дуже добре працює в умовах недостатнього сонячного світла. BigBlue показала набагато кращі результати при помірному сонячному світлі, ніж будь-яка інша панель в цьому огляді, отримавши до 8 Вт в умовах, коли інші панелі не змогли б виробити і 4 Вт.5W.

Примітки до тесту: Для більшості тестів ми встановили навантажувальний тестер на 2А струму, який зарядний пристрій тримав близько до 4А.9V.

Для запуску “bigblue-3” ми попросили тестер спробувати намалювати 3А. Зарядний пристрій видавав набагато більше 2А протягом більшої частини тесту, і навіть піднявся до 2.5А. вище номінальних 2.4А максимум. ненадовго.

Як і графіки ліній потужності, графіки розсіювання потужності та ефективності є надзвичайно чистими і показують, що це одна з панелей, де ефективність трохи падає, оскільки рівень сонячного світла досягає максимуму, а вихідна потужність плавно падає.

CHOETECH 19W

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Підсумок: 55 CHOETECH 19W надзвичайно легка і компактна для тієї кількості соку, яку вона виробляє, і важить менше фунта. У нас немає претензій до загальної якості збірки, і ми цінуємо, що немає жодного зайвого матеріалу, який би його обтяжував. Відмінна продуктивність за вигідною ціною в компактному корпусі.

Потужність зарядного пристрою CHOETECH була дуже стабільною за будь-яких умов, залишаючись незмінною в періоди ідеального сонячного світла і тісно корелюючи з падіннями і підйомами від хмар, що пропливають повз. Ми змогли отримати стійку оцінку 4.5В при 2А для стабільного потоку потужності 9 Вт на один з цих двох USB-виходів, коли погода сприяла.

Ця панель має одне інтегроване металеве кільце у верхній частині, а потім петлі по боках. Ці плетені петлі. це ціна за те, щоб не витрачати місце на чохлі. Якби він мав інтегровані кільця, то важив би більше, оскільки для їх розміщення довелося б збільшити кількість додаткового матеріалу корпусу по всьому периметру.

Єдиним невеликим недоліком цієї панелі є ефективність. вам потрібно отримати більше 600 Вт/м2 (помірно сонячний день з хорошим кутом нахилу панелі), щоб побачити повну вихідну потужність. Вона просто не працює так добре при низьких рівнях сонячного світла, як деякі інші, більш важкі панелі. Це, безумовно, пов’язано з його меншим розміром.

Примітки до тесту: Choetech дав нам дійсно чистий вихід панелі для двох тестів, коли ми намагалися отримати з неї 2А. Коли ми спробували отримати 3А в останньому запуску, в декількох точках спостерігалася невелика нестабільність. Ми припускаємо, що ця нестабільність була пов’язана з накопиченням тепла від дуже високого рівня сонячного світла і підвищеного енергоспоживання.

Якщо ви подивитеся на графік тестового запуску choetech-3, то побачите, що панель працює нормально приблизно до 30 хвилини, коли вона починає виходити з ладу. Потім після заклинання хмарного покриву і низької потужності з 00:48 до 1:05, вона відновлює свою стабільність приблизно на 10 хвилин, перш ніж знову втратити її в кінці. Це приблизно те, що ми очікували, якби дуже велика кількість падаючого сонячного світла (на північ від 900 Вт/м2) і споживана потужність викликали надмірне накопичення тепла. На жаль, ми не зробили знімок за допомогою камери FLIR під час цього запуску, тому не можемо точно сказати, наскільки сильно нагрілася панель в піковий момент.

Сонячний зарядний пристрій Foxelli Dual USB 10W

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Підсумок: 45 Foxelli Dual USB 10W. один з найбільш компактних і легких пристроїв, які ми протестували, а також один з найменш стабільних. Вона досить сильно вибухнула під час запуску 2A, що ми не можемо закидати їй, оскільки Foxelli стверджує, що вона має лише 1.85А макс. Але ми виявили нестабільність навіть до 1А. Однак він отримав гідні 4 бали.8 Вт в середньому на безхмарній версії цього запуску.

Якщо порівнювати його безпосередньо з аналогічним за розміром конкурентом, Choetech, то він важить трохи більше і виробляє приблизно вдвічі менше енергії. Не дуже добре.

Різниця у вазі та продуктивності, ймовірно, пов’язана з різною маркою панелей. Foxelli має тип панелі, який в наших тестах, здається, пов’язаний з меншою стабільністю при нагріванні, і, звичайно, ви можете побачити це в деяких тестових прогонах.

Примітки до тесту: У першому запуску він почав працювати стабільно, а потім збожеволів приблизно на 40-й хвилині, коли потужність дико коливалася. У наступному тесті з більш стійким сонячним світлом панель показала кращі результати. Але під час третього запуску вона просто збожеволіла. Цей третій запуск був найгарячішим (96F, проти. 80F і 90F на двох інших), а наприкінці тесту камера FLIR зафіксувала температуру панелі 110F.

Goal Zero Nomad 14 Plus. (Знято з виробництва)

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Підсумок: Goal Zero. великий гравець у сфері автономної енергетики, і ми володіємо та використовуємо багато їхніх продуктів. Але 150 Goal Zero Nomad 14 Plus просто не впорався. Вона дорога і важка, і вихідна потужність не буде залишатися достатньо стабільною, щоб її можна було використовувати при температурі понад 1.5А струму. The 4.8 В при 1.49 А (~7 Вт), при яких вона фактично стабілізується, навіть не є достатньо хорошим показником, навіть якби вона була такою ж недорогою, як і одна з інших панелей.

Але при більш ніж в 3 рази більшій ціні і майже вдвічі більшій вазі, ніж у нашого лідера, ми не бачимо жодних підстав для використання цієї панелі.

Ми працювали з підтримкою Goal Zero, думаючи, що, можливо, отримали поганий блок, але результати були такими ж після того, як вони надіслали нам запасні розподільні коробки. Потім ми поділилися нашими результатами з одним з інженерів компанії, який запропонував провести повторне тестування при напрузі 1.5A. це дійсно дало більш стабільні результати, але це були не дуже хороші результати.

Goal Zero Nomad 7 Plus. (знято з виробництва)

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Підсумок: Все, що ми сказали вище про Nomad 14 Plus, відноситься і до 80 Goal Zero Nomad 7 Plus, але навіть в більшій мірі. За ціною і вагою, майже кожен інший зарядний пристрій в цьому посібнику абсолютно не справляється з Nomad 7.

Один з тестувальників The Prepared навіть мав цю саму модель кількарічної давнини в своєму особистому арсеналі, і в результаті цього огляду він її викинув.

Ми тестували при температурі трохи вище 0.5 А. це максимальний струм, який ми змогли отримати від Nomad 7 на техаському сонці, і при цьому він працював стабільно. Тож це було 2.6-ватна панель в ідеальних умовах, що ставить її на останнє місце за вихідною потужністю. Навіть якщо врахувати менший розмір, ніж у решти панелей в цьому огляді, цього недостатньо.

Сонячний зарядний пристрій iClever USB. (Знято з виробництва)

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Підсумок: Нам сподобалась збірка та компактний дизайн сонячного зарядного пристрою 60 iClever USB Solar Charger. Він поставляється з вбудованим акумулятором на 8000 мАг, який не можна зняти, що нам, як правило, не подобається і робить тестування складнішим. Коли ми подивилися на панелі зблизька, вони виглядають так само, як і панелі інших продуктів, які показали хороші результати в нашому тестуванні.

У наступній ітерації цього огляду ми, можливо, включимо більше зарядних пристроїв з вбудованими акумуляторами і розробимо інший протокол тестування. Акумулятор iClever добре показав себе в цих тестах, однак, з дуже солідним результатом 4.8В при 2А.

Сонячний зарядний пристрій Nekteck 21 Вт

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Підсумок: 40 Nekteck 21W був одним з найкращих зарядних пристроїв, і він дуже близький за дизайном, розміром і продуктивністю до Choetech. Ці дві панелі можна порівняти, але, хоча продуктивність Choetech краща, конструкція Nekteck трохи більш універсальна і довговічна. вона має заслінку з трьома вбудованими кільцями на одному кінці, два вбудованих кільця на кінці USB-порту.

За співвідношенням ваги, ціни та продуктивності він однозначно на вершині списку. Всього за 40 доларів цей зарядний пристрій має фантастичну цінність.

Примітки до тесту: Вихідна потужність Nekteck була надзвичайно чистою і стабільною протягом усіх тестів, і вона точно відповідала рівню сонячного світла. Під час третього запуску вимірювач опромінення не реєстрував, але небо було чистим приблизно до 15:00, коли вихідна потужність почала неухильно падати з кількома провалами.

Сонячний зарядний пристрій RAVPower Solar Charger 16 Вт

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Підсумок: Уникайте сонячного зарядного пристрою 50 RAVPower 16W. Ми так і не змогли домогтися від цього компактного зарядного пристрою стабільного струму 2 А, і за більшістю показників він поступався навіть зарядному пристрою Foxelli.

RAVPower заявляє про 5 В і 2.Вихід 4А, але ми ніколи не бачили виходу, навіть близького до цього в нашому тестуванні. Панель змогла утримувати напругу на одному з двох USB-портів між 4 і 5 В досить стабільно, навіть перевищуючи 5 В з пристойним запасом в декількох випадках. Але сила струму була по всій карті, коливаючись між трохи менше 2А і нулем.

Цей зарядний пристрій просто не зміг постійно підтримувати достатній струм, щоб розрядити 4 Вт-год при навантаженні 2 А. Однак, якщо ми зменшимо навантаження до 1А, ми почнемо отримувати більшу стабільність, і зарядний пристрій стабільно заряджатиметься до 5 Вт.

Дивлячись на короткі періоди в тестових прогонах, де вона працювала добре, а також на менш формальну вибіркову перевірку, яку ми провели, де ми спостерігали за лічильниками протягом декількох хвилин, але не записували, ми можемо побачити, що ця панель може підтримувати потужність до 7 Вт при абсолютно ідеальному сонячному світлі та умовах навантаження. Але навіть після цього він не потрапляє в топ-5 у своїй ваговій та ціновій категорії.

Примітки до тесту: Другий тестовий запуск цього зарядного пристрою. єдиний, який ми бачили в цьому огляді, де пристрій явно має проблеми з відновленням вихідної потужності після проходження хмари. Ви можете бачити, що він нестабільно працює протягом приблизно 10 хвилин після підключення, а потім ця нестабільність повертається кожного разу, коли рівень сонячного світла падає через хмарність. Що стосується першого запуску, то було багато нестабільності, що дійсно вплинуло на середню потужність зарядного пристрою та загальну вихідну потужність в Вт-год протягом запуску.

Renogy Portable E.Flex Monocrystalline 10W. (знято з виробництва)

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Підсумок: Нам сподобалися 30 Renogy E.Зарядний пристрій Flex 10W і деякі з наших тестувальників купили кілька для своїх сімей. Якість збірки відчувається шалено міцною, за винятком шарнірів (якщо їх розчавити важкою вагою) і маленької пластикової коробочки на задній панелі для USB-порту, яка виступає таким чином, що може відламатися при пакуванні. Але в іншому він відчувається як танк, що дивно, враховуючи, що він важить всього півфунта.

Renogy показала дійсно високі показники ефективності для своєї категорії компактних розмірів, і вона близька до панелі потужністю 5 Вт в хороший день. Однак він чутливий до навантаження, тому тільки після того, як ми набрали навантаження до 1А, він досяг пікової ефективності.

Вона виділяється тим, що залишається стабільною і продовжує заряджатися навіть при досить низькому рівні сонячного світла. Навіть під хмарним покровом цей пристрій все ще може видавати чистий крапельний заряд, чого ми не бачили з іншими меншими панелями (або навіть з деякими великими панелями).

Сонячний зарядний пристрій Ryno Tuff Solar Charger Dual USB 21W

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Підсумок: 57 Ryno Tuff Dual USB 21W вийшов на перше місце за вихідною потужністю, ватами на унцію та ціною. Він показав відмінні результати в усіх сферах, і хоча він не був настільки стабільним у всіх тестових прогонах, як його найближчі конкуренти, в цілому він перевершив усіх інших.

Примітки до тесту: Перші два тестові запуски показали, що цей зарядний пристрій працює дуже добре, і зрозуміло, що він набрав би в середньому понад 9 Вт потужності, якби погода співпрацювала.

Був період нестабільності в середній третині другого тесту. Це може бути пов’язано з накопиченням тепла, але важко сказати. Третій тестовий запуск був зроблений з навантаженням 3А, і ви можете бачити, що він значно менш стабільний, ніж два інших, які були зроблені при 2А. Таку нестабільність під високим навантаженням ми спостерігали у кількох панелей, і, як і в інших випадках, ми вважаємо, що причина, ймовірно, пов’язана з нагріванням.

Solar Camp 5V 7.6W

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Підсумок: Ми не змогли отримати багато енергії від 100 Solar Camp 7.6 Вт на будь-якому з прогонів, де ми встановили навантаження 2А, щоб ідеально відповідати тому, що, як стверджує Solar Camp, забезпечує його порт. Зарядний пристрій не залишався стабільним протягом жодного з циклів 2А, і струм просто коливався з місця на місце.

Ми нарешті почали бачити реальні результати, коли знизили силу струму до 1А. Ми зробили дуже короткий пробіг, де ми змогли отримати аж 4.9 Вт з панелі при рівні опромінення 800 Вт/м2 і вище. Якби цей зарядний пристрій міг підтримувати таку потужність протягом більш тривалого тестового пробігу з силою струму 1А, то це могло б поставити його в один ряд з Renogy з точки зору ват на унцію. Але навіть при одногодинному запуску на 1А, коли ми імітували ясний день, видаливши хмарність з набору даних, потужність все одно трохи коливалася, і в підсумку ми отримали 2.7 Вт в середньому.

Зрештою, незважаючи на те, що Solar Camp легший і здатний заряджати 4.9 Вт на коротких проміжках часу в ідеальних умовах, ми все ще не вважаємо, що він дійсно в тому ж класі, що і Renogy з двох причин:

 • Якість збірки Renogy зашкалює, особливо в порівнянні з тонким, гнучким Solar Camp.
 • Renogy значно дешевша, особливо якщо взяти її на розпродажі.

Продуктивність Solar Camp може зводитися до того, що він використовує дизайн панелей, який відрізняється від усіх інших в цьому огляді. На фото видно, що панелі виглядають по-іншому, і вони на тонкій, гнучкій підкладці.

Solar Camp рекламує цей пакет як легкий і водонепроникний, і хоча ми не перевіряли останнє твердження в цей раз, воно, ймовірно, справедливе. Це дуже компактний зарядний пристрій для кількості панелей і загальної площі панелей, яку ви отримуєте. Нам сподобався дизайн і збірка. На жаль, в нашому тестуванні такої продуктивності просто немає.

Примітки до тесту: Під час першого тестового запуску був один приблизно 15-хвилинний відрізок, коли ця панель витримала близько 2А. Але решту часу в усіх тестах струм коливався між нулем і 500 мА, а напруга залишалася між 4 і 5 В. Ми не знаємо, чому і як це сталося, але ми простежили за ними, щоб побачити, чи не зможемо ми покращити це в майбутньому огляді.

Ми провели наступний тест з силою струму 1 А і отримали набагато кращі результати, але цього все одно недостатньо, щоб включити цей зарядний пристрій до наших основних рекомендацій.

SunJack 15W

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Підсумок: 80 SunJack 15W. дорога і помірно важка панель. Якість збірки схожа на зарядний пристрій Renology, який нам сподобався: твердий пластик і побудований як танк. Але з точки зору вихідної потужності, він просто не підірвав нас, як ми сподівалися, коли вперше витягли його з коробки.

Ми тестували при різних спробах споживання струму, від 1.5А до 2.8A, і ми дійсно не змогли змусити цей зарядний пристрій видати більше 9 Вт. Ми хотіли б, щоб у нас була можливість протестувати в деякі дні з довгими відрізками понад 950 Вт/м2 опромінення, оскільки ми підозрюємо, що при правильному навантаженні ми могли бачити більше 10 Вт. Але цього не сталося, і, незважаючи на це, вони нічим не кращі за набагато легші та дешевші зарядні пристрої.

Модель, яку ми протестували, поставляється в комплекті зі знімним акумулятором на 10 тис. мАг, який виглядає пристойно. Після тестування SunJack випустив модель без акумулятора, яка коштує на 20 дешевше і дозволяє під’єднати його до будь-якого банку за вашим вибором.

X-DRAGON 14W SunPower. (Знято з виробництва)

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Підсумок: 40 X-DRAGON 14W. це дійсно чудовий, компактний, двопанельний зарядний пристрій. Він легкий, має добротну збірку та вражаючу продуктивність для свого розміру. Ви не отримаєте тонну потужності від цього зарядного пристрою, але за хороших умов ви можете підтримувати більше 5 Вт, що досить непогано для панелі вагою менше 1 фунта. Ця панель була дуже стабільною, і вона відстежувала зміни сонячного світла з майже ідеальною точністю.

Але, зрештою, як би нам не подобалася ця панель, ми вважаємо за краще або додати півтори унції і придбати один з більш потужних зарядних пристроїв, таких як Ryno Tuff або Choetech, або піти до Renogy, щоб дійсно заощадити вагу. Виходячи з наших поточних цифр, ця панель просто потрапляє в дивне співвідношення розміру / продуктивності, що робить її важко рекомендувати, незважаючи на нашу любов до неї.

X-Dragon також пропонує трипанельний зарядний пристрій потужністю 20 Вт. якщо він працює як ця зменшена версія, то це, мабуть, звір. Ми спробуємо роздобути такий зарядний пристрій для наступного раунду тестування.

Тестові нотатки: З середини 30 хвилин другого тестового запуску стало зрозуміло, що ця панель, ймовірно, може утримувати вихідну потужність 7 Вт в правильних умовах, але навіть тоді цього було б недостатньо, щоб потрапити в топ-4 або близько того за вагою і потужністю.

Зарядний пристрій для сонячних батарей. як це працює, найкращий сонячний зарядний пристрій

Сонячний зарядний пристрій для мобільних телефонів перетворює сонячну енергію в електричну для зарядки акумуляторів мобільних телефонів. У цій статті мова піде про сонячний зарядний пристрій для телефону, як він працює, найкращі сонячні зарядні пристрої для телефонів, розмір сонячної панелі, необхідний для ефективної зарядки телефону.

Що таке зарядний пристрій для сонячних батарей

Як випливає з назви, це зарядний пристрій, який працює за допомогою сонячної енергії. Ці зарядні пристрої використовують сонячні панелі або фотоелектричні елементи, які перетворюють сонячну енергію в електричну.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Це інноваційний винахід, який можна використовувати для заміни електричних зарядних пристроїв. Він портативний, використовує стійкі енергетичні ресурси, екологічний та економічний. Сонячні батареї або мобільні зарядні пристрої мають USB-роз’єм з можливістю підключення до 2.1 А вихідного струму. Ви можете підключити USB-кабель вашого пристрою, щоб почати заряджати телефон за допомогою сонячної енергії.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Якого розміру сонячна панель потрібна для зарядки телефону

Зарядні пристрої на сонячних батареях доступні в різних типах, розмірах і формах. Зазвичай, розмір панелі визначає потужність зарядного пристрою. Розмір сонячної панелі, яку вам потрібно придбати, прямо пропорційний пристрою, який ви підключаєте для зарядки. Підберіть сонячну панель, яка буде сумісна з вашим пристроєм.

Скільки часу потрібно, щоб зарядити телефон за допомогою сонячного зарядного пристрою

При наявності яскравого сонячного світла і зарядного пристрою достатньої потужності з 5-ватною сонячною панеллю, для повної зарядки мобільного телефону знадобиться близько 4-5 годин.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Сонячна панель

Сонячна панель. це паралельне розташування сонячних елементів. Сонячні батареї. це фотоелектричні елементи, які поглинають сонячне випромінювання. Коли світлові промені потрапляють на панель, вільні електрони починають рухатися і ініціюють поточний виробничий процес. Щоб дізнатися більше про те, як працює сонячна батарея, натисніть на посилання, яке надасть вам повну інформацію про сонячну батарею.

Контролер заряду

Він керує енергією, що надходить в акумулятор від сонячної батареї.

Акумулятор

Він зберігає енергію, отриману від сонячної панелі.

Регулятор напруги

Напруга від сонячної панелі не є стабільною і різко змінюється в залежності від інтенсивності сонячних променів і ступеня падіння на сонячну панель. Отже, для регулювання напруги використовується схема стабілізатора напруги.

Це допомагає регулювати напругу та струм, що надходять від сонячних панелей до акумулятора. Ця схема використовується між виходом сонячної панелі та входом акумулятора. Регулятор напруги гарантує, що напруга ніколи не перевищує безпечного значення, необхідного акумулятору для зарядки.

Універсальний зарядний порт

Універсальний зарядний порт підключається до схеми регулювання напруги для підключення пристрою (мобільного телефону), що заряджається. USB-кабель використовується для передачі заряду від зарядного пристрою до мобільного телефону.

Чи є мобільний телефон на сонячних батареях

Відповідь може здивувати багатьох, так, існують мобільні телефони на сонячних батареях. Samsung. перший бренд, який випустив на ринок мобільний телефон на сонячних батареях у 2009 році. Пізніше багато інших брендів, таких як Xiaomi та Micromax, також випустили телефони на сонячних батареях.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

У мобільних телефонах на сонячних батареях сонячна панель вбудована на задній панелі телефону. Коли її тримають обличчям до сонячного світла, вона поглинає і перетворює сонячну енергію в електричну. Оскільки площа задньої панелі телефону менша, це обмежує кількість сонячних панелей, які можна вставити. Це безпосередньо призводить до зарядної ємності.

Найкращий сонячний зарядний пристрій для телефону

В останні дні сонячні зарядні пристрої для мобільних телефонів набувають популярності на ринку завдяки своїй адаптивності та зручності використання. Але іноді буває важко вибрати найкращий та найвідповідніший зарядний пристрій серед численних. Тож тут ми перерахували деякі з найкращих зарядних пристроїв для мобільних телефонів на сонячних батареях на ринку, щоб полегшити вашу покупку.

 • Ефективність вашого пристрою
 • Адаптивність зарядного пристрою
 • Вихідна потужність зарядного пристрою

Крім того, прості у використанні індикатори, такі як рівень заряду акумулятора, довговічність, доступність. це деякі інші фактори, на які слід звертати увагу при покупці сонячного зарядного пристрою.

 • Сонячний зарядний пристрій BigBlue 28W
 • Сонячна панель BioLite 5
 • Сонячний банк енергії Feeke KR-T01

Сонячний зарядний пристрій BigBlue 28W USV

Це один з найулюбленіших і високо оцінених сонячних зарядних пристроїв для телефонів. Пристрій розкладається на 4 шари, важить близько 550 грамів. Тож він поміщається в будь-який рюкзак і може носити з собою під час подорожей. Має три USB-порти для зарядки. Єдиним недоліком цього зарядного пристрою є те, що він не має резервної копії акумулятора, що, в свою чергу, не підтримує категорію прямої зарядки.

Сонячна панель BioLite 5

Ця сонячна панель добре розроблена, щоб розмістити її на будь-якій місцевості, або ви навіть можете повісити її на дерево, щоб отримати максимум сонячного світла. Сумісний з багатьма телефонами, планшетами, а також камерами. Це забезпечує резервне копіювання акумулятора, за допомогою якого ви можете заряджати та використовувати його в будь-який час. Це легкий пристрій вагою менше 250 грамів, що робить його зручним для подорожей. Єдиний мінус, який ми можемо знайти в цьому; він має лише один вихідний порт USB.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Сонячний павербанк Feeke KR-T01

Це один з бестселерів з найвищим рейтингом сонячних батарей в Інтернеті. Це додаткове забезпечення бездротової зарядки (тільки для телефонів QI). Він підтримує як мікро-вхід, так і плагіни Type-C. Вона міцна, легка, зручна для перенесення, водонепроникна, пилонепроникна. Підводячи підсумок, це один з ефективних сонячних зарядних пристроїв для мобільних телефонів.

Хоча ми згадали лише три зарядні пристрої, на ринку є безліч варіантів на вибір. Ви можете вибрати бажаний зарядний пристрій відповідно до ваших вимог.

Чи справді працюють сонячні зарядні пристрої для телефонів

Популярність сонячних зарядних пристроїв для телефонів менша в порівнянні з сонячними водонагрівачами та освітлювальними приладами. Тож цілком ймовірно почути питання на кшталт “чи справді працюють сонячні зарядні пристрої для телефонів?

Так, сонячний зарядний пристрій працює так само ефективно, як і будь-який інший зарядний пристрій. Насправді, деякі країни впровадили громадські кабінки для зарядки сонячних стільникових телефонів. Отже, сонячні зарядні пристрої для телефонів. це впорядкований пристрій, який дуже добре виконує своє призначення.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Недоліки сонячного зарядного пристрою для телефону

Також читайте: 3G проти LTE (4G). Еволюція мобільних мереж Технологія стільникового зв’язку 5G. Робоча архітектура, характеристики Система відстеження мобільних телефонів. Як знайти загублений телефонний блок IMEI Cricket Wireless. Як знайти номер рахунку в крикеті, додаток myCricket

 • Теги
 • Переваги сонячного зарядного пристрою
 • Найкращий зарядний пристрій для сонячних батарей
 • Сонячний зарядний пристрій BigBlue 28W
 • Сонячна панель BioLite
 • Блок-схема сонячного зарядного пристрою
 • Контролер заряду
 • Недоліки сонячного зарядного пристрою
 • Сонячна батарея Feeke KR-T01
 • як працює сонячний зарядний пристрій для мобільних телефонів
 • Фотоелектричні елементи
 • Сонячні батареї
 • Зарядний пристрій на сонячних батареях
 • Сонячні елементи
 • Сонячний зарядний пристрій
 • Сонячний мобільний зарядний пристрій
 • Розмір сонячної панелі
 • сонячні панелі
 • Сонячний зарядний пристрій для телефону
 • Зарядна будка на сонячних батареях
 • Стільниковий телефон на сонячних батареях
 • Універсальний зарядний порт
 • Стабілізатор напруги
 • Гаманець сонячного мобільного зарядного пристрою

найкращих сонячних зарядних пристроїв для телефонів 2023 року

Ми є великими шанувальниками сонячних зарядних пристроїв з багатьма функціями, такими як робота в якості павербанку та ліхтарика.

Грейс Гавіланес. позаштатний письменник-редактор, який висвітлював широкий спектр тем. Її роботи були опубліковані в InStyle, Food Wine, Glamour та Mic, серед інших видань.

Нік Блекмер. бібліотекар, фактчекер і дослідник з більш ніж 25-річним досвідом роботи у сфері контенту, орієнтованого на споживача.

У цій статті

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Уявіть собі це: Ви їдете до кемпінгу або йдете в похід незнайомою стежкою, як раптом ваш телефон розряджається. саме тоді, коли вам потрібно було ще раз перевірити карти. Це прикра обставина, яка трапляється занадто часто. Хоча настінні зарядні пристрої та розетки важко знайти, коли ви в дорозі або в глушині, сонячні зарядні пристрої для телефонів стають у нагоді в такі моменти, як цей.

Ми знайшли свого фаворита після тривалих досліджень і не можемо не рекомендувати Blavor Solar Power Bank. Але не дозволяйте його найкращому загальному рейтингу утримати вас від перевірки інших. Всі вони по-своєму переможці: Від сонячного зарядного пристрою для телефону, який виконує роль потужного ліхтаря, до легкого варіанту, який конкурує зі швидкістю настінного зарядного пристрою, ці пропозиції обов’язково з’являться у ваших наступних поїздках.

Найкращий в цілому

Blavor Solar Power Bank

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Все, що вам може знадобитися в портативному сонячному зарядному пристрої, можна знайти в цьому легкому павербанку. Він може похвалитися трьома портами та бездротовою зарядкою для вашого телефону або Airpods. Вбудований світлодіодний ліхтарик чудово підійде як додаткове джерело світла, коли ви перебуваєте поза мережею, так само як і буферний зовнішній корпус, що захищає його від падінь. Оскільки він пилонепроникний і водонепроникний за стандартом IPX5 (тобто витримує струмені води низького тиску), ви можете сміливо брати його з собою на пляж. Щоб легко виставити його на сонячне світло, коли ви перебуваєте на природі, він постачається з затискачем-карабіном, на якому є компас. До комплекту входять вихід USB, бездротова зарядна панель та вихід / вхід USB C. Ви можете вибрати один з п’яти варіантів забарвлення, а якщо вам потрібна ще більша функціональність, також доступний зарядний пристрій Blavor “чотири в одному”.

Ціна на момент публікації: 50

Подробиці: 3 порти | 10 унцій | 10 000 мАг | 5.9 x 3.1 x 0.8 дюймів | Вбудований акумулятор | Водонепроникний

Найкращий бюджет

Портативний зарядний пристрій Hiluckey Outdoor Portable Power Bank

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

 • Як це зазвичай буває з сонячними зарядними пристроями, для найефективнішого заряду рекомендується спочатку зарядити його через USB.

Хоча цей сонячний зарядний пристрій був розроблений для використання на відкритому повітрі, його також можна заряджати через USB-кабель, якщо ви знаходитесь поблизу розетки. Заряджає телефони до 10 разів, а планшети. до чотирьох разів, окремо. В середньому портативний сонячний зарядний пристрій можна використовувати дев’ять разів за одну зарядку, що робить його незамінним для тривалих поїздок. Його можна придбати на Amazon за вигідною ціною порівняно із зарядними пристроями на ринку з аналогічним часом автономної роботи.

Ціна на момент публікації: 57

Деталі: 2 порти | 1.34 фунти | 25 000 мАг | 6.18 x 3.54 x 1.38 дюймів | Вбудований акумулятор

Найміцніший

Сонячна панель Goal Zero Nomad 50

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

 • Щоб не зіпсувати батарею телефону, не підключайте панель безпосередньо до пристрою; натомість спочатку підключіть її до павербанку, наприклад, до Yeti 200x Power Station.

Ця надпотужна сонячна панель (яка легша, ніж здається) досить велика, щоб вловлювати сонячне світло і заряджати будь-який пристрій за допомогою зовнішнього павербанку. Від телефонів до ноутбуків і навіть міні-холодильників, вона може збирати сонячну енергію, необхідну для підтримки ваших пристроїв протягом тривалого періоду часу далеко від шуму і суєти. Однак, оскільки ця панель має контролер заряду, ви повинні передавати енергію від неї тільки на потужний павербанк, який потім можна використовувати для живлення ваших пристроїв.

Ціна на момент публікації: 250

Деталі: 3 порти | 6.85 фунтів | 50 Вт | 53 x 17 x 1.5 дюймів (розгорнутий); 17 x 11.25 x 2.5 дюймів (у складеному вигляді) | Вбудований акумулятор | Водонепроникний

Найкращий легкий

Go Sun SolarPanel 10

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

 • Через його зручний розмір може бути складніше збирати та передавати сонячну енергію для живлення вашого пристрою.

Стверджуючи, що “заряджає приблизно так само швидко, як звичайний зарядний пристрій від розетки”, коли сонце повністю вийшло, ця сонячна панель може легко поміститися в сумці завдяки своєму майже плоскому дизайну або вільно висіти на рюкзаку. Вона також може зарядити будь-який пристрій всього за три години завдяки своїй 10-ватній вихідній потужності, згідно з даними бренду. Бонус для тих, хто має перевантажені валізи? Важить менше фунта. Цей зарядний пристрій є водонепроникним, але не витримує повного занурення.

Ціна на момент публікації: 99

Деталі: 1 порт | 0.65 фунтів | 10 Вт | 10.5 x 7 дюймів (розгорнутий); 5.25 х 7 дюймів (у складеному вигляді) | Водонепроникний

Найкраще для кількох пристроїв

Сонячний зарядний пристрій BigBlue 28W

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Завдяки трьом портам USB-A цей чотирипанельний сонячний зарядний пристрій може заряджати ваші улюблені пристрої, такі як телефон і Bluetooth-колонку. Цей зарядний пристрій оснащений інтелектуальними мікросхемами, які гарантують, що ваш пристрій завжди захищений і заряджається безпечно, не відчуваючи перенапруги. Вона надзвичайно тонка, щоб її можна було покласти в рюкзак або сумку, а коли вам потрібно повісити її, щоб вона поніжилася на сонці, в нагоді стануть отвори з надміцною металевою підкладкою.

Ціна на момент публікації: 80

Деталі: 3 порти | 1.34 фунти | 28 Вт | 33.1 x 11.1 x.2 дюйми (в розгорнутому вигляді) або 11.1 x 6.3 x 1.3 дюйми (в складеному вигляді) | Водонепроникний

Найкраща швидкість зарядки

Портативний сонячний зарядний пристрій Ryno Tuff для кемпінгу

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Портативний сонячний зарядний пристрій Ryno Tuff може повністю зарядити телефон або планшет приблизно за дві години. Ще однією особливістю цього сонячного зарядного пристрою є його здатність припиняти заряджання, коли він відчуває, що ваш пристрій перегрівається або досягнув повної ємності. До складного зарядного пристрою додаються два карабіни для підвішування та транспортування. На додаток до забезпечення вашого телефону першокласною енергією, команда Ryno Tuff також прагне повернутись до землі. з кожною покупкою цього сонячного зарядного пристрою компанія посадить дерево через Національний лісовий фонд.

Ціна на момент публікації: 63

Деталі: 2 порти | 1.04 фунта | 21 Вт | 18.1 x 11.8 x 0.12 дюймів (у розгорнутому вигляді); 5.9 x 11.8 x 0.79 дюймів (в складеному вигляді) | Водонепроникний

Найкращий ліхтарик

Потужний ліхтар LuminAID PackLite Max 2-в-1

найкращі, портативні, сонячні, зарядні

Цей улюблений серед туристів ліхтар має п’ять налаштувань яскравості для освітлення обраного вами місця, а також регульовані ремінці, щоб ви могли легко повісити його на дерева або всередині намету. Він також розбірний (необхідний для тих, хто в дорозі), ударостійкий (виготовлений з надміцного TPU, еластичного пластику, який не містить ПВХ) і водонепроникний (може витримати занурення у воду до 30 хвилин).

Ціна на момент публікації: 50

Деталі: 1 порт | 0.53 фунти | 2,000 мАг | 6 x 6 x 6 дюймів (розгорнутий); 6 x 6 x 1 дюйм (складений) | Вбудований акумулятор | Водонепроникний

Поради щодо придбання сонячного зарядного пристрою для телефону

Враховуйте сумісність пристроїв

Коли справа доходить до пошуку ідеального для вас сонячного зарядного пристрою для телефону, важливо враховувати типи портів (найпоширеніший. USB), які має ваш зарядний пристрій, а також те, коли ви будете ним користуватися. Ключове емпіричне правило: Чим більші сонячні панелі, тим швидше заряджатиметься ваш телефон, оскільки більші сонячні панелі вловлюють більше сонячного світла, забезпечуючи тим самим більше енергії для вашого пристрою. Якщо ви шукаєте щось більш компактне, просто знайте, що час зарядки вибраних блоків живлення. який зазвичай може досягати 10 і більше годин для сонячних зарядних пристроїв для телефонів. буде на довшій стороні.

Знайте різницю між прямими та акумуляторними сонячними зарядними пристроями

Вбудований акумулятор (i.e. сонячний зарядний пристрій (акумуляторна батарея) важлива, якщо ви хочете зарядити свій телефон протягом ночі або, наприклад, у похмурий день. Вбудований акумулятор буде зберігати будь-яку невикористану енергію сонця для подальшого використання (для цього не потрібне сонячне світло), в той час як портативний зарядний пристрій без вбудованого акумулятора найкраще підходить для використання в дорозі. Наприклад, коли ви прикріпите зарядний пристрій від сонячної панелі до рюкзака і підключите USB-шнур до телефону під час особливо сонячного походу, ваш телефон буде заряджатися, поки ви продовжуєте свою пригоду.

Подумайте про портативність

Одним з найважливіших моментів у придбанні та використанні сонячного зарядного пристрою є можливість брати його з собою під час прогулянок, походів або інших видів активного відпочинку на свіжому повітрі. Ви захочете переконатися, що ваш зарядний пристрій не настільки громіздкий або важкий, щоб його було важко брати з собою, але при цьому він забезпечував усі необхідні функції.

Як випливає з назви, сонячні зарядні пристрої для телефонів живляться від сонця. Ось як це відбувається: Фотони переносять енергію сонця, створюючи електричне поле, яке виробляє енергію, що передається самому зарядному пристрою, а потім доставляється до пристрою. Отже, чи справді працюють сонячні зарядні пристрої для телефонів? Все залежить від ваших очікувань. Швидкість і тривалість заряджання залежать від того, як ви використовуєте портативний зарядний пристрій на сонячних батареях. Кілька порад, які слід врахувати: Переконайтеся, що сонячна панель повністю відкрита для сонця, без будь-яких перешкод, і запасіться терпінням. залежно від того, який сонячний блок ви вибрали, важливо пам’ятати, що для отримання повного заряду знадобиться більше часу, ніж у випадку з класичним настінним зарядним пристроєм.

Вихідна потужність вимірюється в мАг (міліамперах на годину) та ватах. Обидва пристрої говорять про заряд енергії. Чим більше число (для обох), тим більше енергії може бути збережено, що означає довший термін служби акумулятора.

Ви можете взяти сонячний зарядний пристрій для телефону в літак, якщо і тільки якщо ваш зарядний пристрій не містить вбудованого літій-іонного акумулятора (найпоширеніший тип акумулятора, що використовується в зарядних пристроях). Літій-іонні акумулятори схильні до “[створення] іскор або [генерування] небезпечного виділення тепла”, тому Федеральне управління цивільної авіації (FAA) і Управління транспортної безпеки США (TSA) не дозволяють перевозити портативні зарядні пристрої з такими акумуляторами в зареєстрованому багажі; ви можете взяти його з собою в літак, але тільки якщо він буде упакований в ручній поклажі. Майте сонячний зарядний пристрій для телефону без акумулятора? Ви можете зареєструвати її, якщо вона може поміститися у вашій валізі.

Чому варто довіряти Travel Leisure

Грейс Гавіланес. письменниця-редактор, яка вже майже десять років висвітлює широкий спектр тем. від новин про знаменитостей та красу до їжі, здоров’я та подорожей. Її роботи були опубліковані в InStyle, Food Wine, Glamour та Mic, серед інших видань. Щоб скласти цей список найкращих сонячних зарядних пристроїв для телефонів, вона спиралася на власний досвід як авторка статей про стиль життя та дослідила десятки продуктів.

Люблю дуже багато? Підпишіться на нашу розсилку TL Recommends, і ми будемо надсилати вам наші улюблені товари для подорожей щотижня.

Залишити відповідь