Найкращі портативні сонячні зарядні пристрої 2023 року. Сонячний зарядний пристрій Tranmix

Інструкції, поради та усунення несправностей сонячного зарядного пристрою Power Bank

Якщо до вашого сонячного зарядного пристрою power bank не додається інструкція, або ви просто загубили її, то ви потрапили в потрібне місце. Незважаючи на те, що вони розроблені як відносно прості пристрої, нова електроніка з входами, виходами, світловими сигналами, шумами тощо може бути дещо незрозумілою без належного керівництва.

Чого очікувати від цього посібника

Цей посібник містить інструкції, поради та способи усунення несправностей для невеликих портативних сонячних зарядних пристроїв.

У Shop Solar Kits ми повністю розуміємо цінність мати трохи додаткової енергії в дорозі і захоплюємося незалежністю від електроенергії за допомогою безкоштовної сонячної енергії. Щоб дізнатися про можливості великих сонячних зарядних пристроїв, будь ласка, прочитайте наш найкращий посібник про сонячні батареї.

Хоча сьогодні на ринку представлені сотні брендів і тисячі моделей сонячних зарядних пристроїв power bank, ми зібрали цю інформацію, щоб вона слугувала вичерпним ресурсом з простими інструкціями та відповідями на поширені запитання.

Нижче ми опишемо особливості та технічні характеристики типових сонячних зарядних пристроїв, продемонструємо практичне використання, надамо інструкції з експлуатації та запропонуємо безліч порад і підказок щодо вибору правильного продукту.

Особливості та характеристики сонячного зарядного пристрою Power Bank

Хоча виробництво та зберігання сонячної енергії може здатися складним, портативні павербанки насправді є дуже простими продуктами. Оскільки вони призначені для розміщення на сонці, вони, як правило, дуже міцні, стійкі до погодних умов і довговічні. Звичайно, фактичний термін служби виробу завжди буде залежати як від його якості, так і від частоти використання.

Майже всі сонячні зарядні пристрої power bank поставляються з наступним:

 • Вбудована сонячна панель
 • Вбудована акумуляторна батарея
 • Вхідний порт для зарядки змінного, постійного струму або USB
 • Один або кілька виходів (зазвичай USB)
 • І твердий, міцний зовнішній корпус

Скільки батареї має сонячний зарядний пристрій?

Більшість невеликих сонячних зарядних пристроїв мають акумуляторну батарею ємністю від 8 000 мАг до 14 000 мАг. Для сучасних смартфонів цього приблизно достатньо, щоб зарядити мобільний телефон від 3 до 5 разів, з різною ємністю акумулятора.

Залежно від виробника, батарея сонячного зарядного пристрою буде оцінюватися в ампер-годинах або ват-годинах. У більшості випадків продукти рекламуються із зазначенням їх приблизного часу роботи для звичайних електричних застосувань.

Окрім визначення ємності акумулятора потенційного сонячного зарядного пристрою, важливо також звернути увагу на очікуваний термін служби виробу. Це може бути виражено як “життєвий цикл” у специфікації продукту, який стосується того, скільки разів банк можна ефективно заряджати та розряджати. Звичайно, перевірка відгуків в Інтернеті. це чудовий спосіб дізнатися, чи проживе сонячний зарядний пристрій очікуваний термін служби.

Найкращі способи використання сонячних зарядних пристроїв Power Bank

Використовуючи сонячний зарядний пристрій, ви розблоковуєте доступ до електроенергії, де б ви не були, без додаткових витрат для вас або навколишнього середовища. Завдяки безкоштовній та рясній енергії сонця можна заряджати телефони та інші пристрої будь-де, де світить сонце.

Найчастіше зарядні пристрої на сонячних батареях використовують для:

 • Подорожі всіх видів
 • Походи та пригоди поза мережею
 • Спортивні ігри, вечірки та виїзди на природу
 • Готовність до надзвичайних ситуацій
 • Автофургони, фургони, кемпери, будинки на колесах та інші пересувні будинки

Якщо ви дійсно замислитеся над цим, додаткові кілька зарядок для телефону у вашому рюкзаку. це завжди зручна річ, яку можна мати під рукою як для себе, так і для тих, хто вас оточує. У великих генераторах на сонячних батареях можна навіть заряджати багато пристроїв одночасно. Наприклад, в нашому огляді батареї Ego. ми демонструємо сонячний зарядний генератор з 4 USB-розетками та 3 розетками змінного струму (настінними).

Як користуватися сонячним зарядним пристроєм Power Bank

Сонячний зарядний пристрій power bank з влучною назвою використовується для зарядки пристроїв за допомогою сонячної енергії. Технічно павербанк заряджає власний акумулятор, а потім передає енергію на ваш телефон. З огляду на це, ці пристрої насправді слід називати “сонячними зарядними та розрядними пристроями”.”

Хоча ця назва не дуже запам’ятовується, вона дійсно показує, наскільки просто користуватися сонячним зарядним пристроєм power bank. У цьому сенсі процес використання сонячного павербанку можна розбити на два простих кроки:

#1: Заряджайте акумулятор

#2: І розряджати енергію

Так, це дійсно так просто. Одні називають це магією, інші. наукою. І насправді, наука, що стоїть за невеликим сонячним зарядним пристроєм, дуже проста для розуміння.

Як працює накопичена сонячна енергія

Між першим і другим кроками ви можете зберігати накопичену енергію стільки часу, скільки захочете. Однак важливо знати, що акумулятор почне повільно втрачати заряд, коли наближається до номінального терміну зберігання.

Для невеликих зарядних пристроїв ми рекомендуємо підзаряджати банк кожні 2-3 місяці, якщо ви завжди хочете мати під рукою трохи додаткової енергії. Деякі пристрої преміум-класу мають номінальний термін придатності до 1 року, що робить їх одними з найпростіших у використанні пристроїв для надійного доступу до невеликих обсягів енергії.

Звичайно, завжди слід пам’ятати, що перед використанням зарядного пристрою потрібно “дозарядити” батарею, якщо це можливо. Навіть кілька тижнів без використання можуть призвести до того, що батарея, яка простоює, повільно втратить свій заряд, що не буде приємним сюрпризом при спробі використовувати її в реальних умовах.

Заряджання сонячного павербанка

Для більшості невеликих сонячних павербанків існує більше одного способу заряджання внутрішнього акумулятора. Час заряджання буде залежати як від джерела електроенергії, так і від кількості споживаної електроенергії. Нижче ми опишемо деякі з найпоширеніших методів, які використовуються для заряджання невеликого банку сонячних батарей.

Зарядка павербанка від сонячної енергії

Як очевидно випливає з назви, сонячні зарядні пристрої power bank можуть заряджатися за допомогою сонячної енергії. Сьогодні багато невеликих і портативних пристроїв мають сонячну панель, встановлену безпосередньо на пристрої, що перетворює їх на невеликий універсальний сонячний генератор.

Наприклад, ви могли чути про Patriot Power Cell. який є популярним універсальним сонячним зарядним пристроєм для телефону. Хоча ми особисто не рекомендуємо цей продукт, є багато подібних пристроїв, які включають в себе сонячну панель безпосередньо на верхній частині акумулятора.

Крім того, деякі павербанки можна заряджати за допомогою незалежних сонячних панелей, підключених до резерву акумулятора. Хоча це не дуже практично для невеликих сонячних зарядних пристроїв, якщо ви шукаєте великий банк сонячних батарей, то високоефективні фотоелектричні сонячні панелі є абсолютною необхідністю.

Наприклад, якщо ви заряджаєте ego-акумулятор за допомогою невеликого сонячного генератора, то вам потрібно буде придбати сонячні панелі окремо. Хоча це не так зручно, невеликі універсальні сонячні зарядні пристрої, як правило, дуже обмежені невеликими або неефективними сонячними панелями.

Використання іншої електроенергії для заряджання павербанку

Крім того, більшість сонячних пристроїв power bank можна заряджати за допомогою інших джерел електроенергії. Найчастіше це досягається за допомогою порту USB або USB-C та шнура. Іноді також можна заряджати сонячний павербанк від мережі змінного (розетка) або постійного (гараж) струму, використовуючи відповідний пристрій та обладнання.

Якщо ви розглядаєте невеликий сонячний зарядний пристрій, який не можна заряджати альтернативною електроенергією, то ми настійно рекомендуємо вам переглянути свій вибір. Щоразу, коли ви збираєтесь у наступну поїздку, буде неймовірно зручно просто підключити сонячний зарядний пристрій до стіни або USB-розетки, щоб забезпечити себе додатковою електроенергією під час подорожі.

Розрядка сонячної батареї (за допомогою електромережі)

Звичайно, після того, як наш сонячний банк повністю зарядиться, ви зможете використовувати енергію для зарядки своїх пристроїв. Найчастіше сонячні зарядні пристрої для павербанків призначені спеціально для заряджання телефону, камери, дрона або інших пристроїв, що живляться від USB.

За допомогою моделей більшої ємності можна заряджати більші пристрої або навіть забезпечувати безперервне електроживлення для приладів, електроніки тощо.

Як зарядити телефон за допомогою павербанка

Ми будемо першими, хто скаже, що зарядка телефону за допомогою сонячного павербанка. це не складна наука, і, як правило, можна розібратися за лічені секунди. Після того, як ви переконаєтеся, що ваша батарея заряджена (зазвичай про це свідчить ряд індикаторів), ви можете просто підключити телефон безпосередньо до USB-роз’єму пристрою.

Якщо ваш телефон не має такого ж типу розетки, як ваш зарядний пристрій, вам потрібно буде придбати адаптер. Хоча це все ще ефективне рішення, ми рекомендуємо вам витратити трохи часу, щоб знайти павербанк, який безпосередньо відповідає вашим електричним потребам, якщо це можливо.

Просто вставте потрібний шнур, і вуаля, ваш телефон повинен почати заряджатися. Якщо ваш пристрій не показує наявність заряду, ви повинні переконатися, що все підключено належним чином, і що у батареї ще залишився час до розрядки.

Живлення інших пристроїв за допомогою сонячного зарядного пристрою

По-друге, сонячні зарядні пристрої з достатньою ємністю акумулятора також цілком здатні заряджати багато іншої дрібної електроніки, окрім персональних мобільних телефонів. Для планшетів, комп’ютерів, камер, дронів, портативних відеоігор тощо сонячні зарядні пристрої можуть допомогти вам забезпечити додатковий час автономної роботи, необхідний для перебування в Інтернеті.

Використовуючи потужний сонячний зарядний пристрій, пристрої з портами змінного та постійного струму (на додаток до USB-роз’ємів), можна зарядити будь-який побутовий предмет портативною сонячною енергією. Хоча час роботи буде обмежений розміром акумулятора, зарядні пристрої з достатньою потужністю можуть допомогти забезпечити безшумну та чисту роботу апаратів CPAP та інших медичних пристроїв.

Перш ніж підключати до сонячного зарядного пристрою що-небудь, крім телефону, обов’язково визначте зарядну ємність вашого пристрою. Якщо потужність або сила струму вашого великого електронного пристрою перевищує тривалу потужність вашого сонячного зарядного пристрою, це може призвести до незворотного пошкодження системи.

Фактори продуктивності

Ефективність сонячного зарядного пристрою power bank буде залежати від ряду факторів, які в кінцевому підсумку визначають, наскільки він ефективний як для зарядки, так і для розрядки. Ці змінні можна розділити на фактори продукту та використання, деякі з яких можна покращити за допомогою належних налаштувань.

Якщо ваш сонячний зарядний пристрій не працює належним чином, це може бути пов’язано з однією з наступних поширених проблем:

 • Панелі не знаходяться під прямими сонячними променями (необхідними для ефективної зарядки)
 • Зарядний пристрій працює або працював при температурі, що виходить за межі рекомендованого робочого діапазону
 • Сонячна панель покрилася пилом або була подряпана
 • Пристрій перегрівся під час заряджання на металевій (або іншій тепловіддаючій) поверхні
 • Зарядний пристрій використовувався з перевищенням рекомендованої потужності розряду

Щоб перевірити сонячний зарядний пристрій, просто залиште його на сонці на кілька годин і дайте йому попрацювати. Щоразу, коли настає час перевірити заряд, будьте обережні, коли берете павербанк, оскільки він може бути дуже гарячим на дотик після кількох годин на сонці. Після безпечного використання просто підключіть свою електроніку і почніть заряджати своє життя сонячною енергією.

Поради та рекомендації щодо купівлі сонячного зарядного пристрою Power Bank

Наостанок ми хотіли б навести три найважливіші поради та рекомендації, які слід враховувати при покупці сонячного зарядного пристрою для павербанку. Сподіваємося, що з високоякісним продуктом вам ніколи не доведеться шукати додаткові інструкції про те, як правильно експлуатувати ваш пристрій.

Завжди майте трохи додаткового акумулятора

Перш за все, трохи додаткової енергії ніколи не зашкодить. Якщо ви не плануєте надлегкий туристичний похід, ви навряд чи помітите різницю між сонячним зарядним пристроєм вагою 7 унцій або 2 фунти (32 унції). Насправді, важчий пристрій може навіть бути ознакою більш високої якості, як внутрішніх, так і зовнішніх компонентів преміум-класу.

Коли ви використовуєте свій пристрій, ви будете вдячні, якщо запасете трохи додаткової енергії як для звичайного, так і для екстреного використання. Уявіть себе на наступній відпустці, заряджаючи телефон за допомогою сонячної енергії. Ми впевнені, що ваші друзі та сім’я знайдуть спосіб запитати, чи не могли б вони також використати трохи енергії.

Остерігайтеся підроблених сонячних зарядних пристроїв

По-друге, будьте уважні до підроблених сонячних зарядних пристроїв, коли шукаєте потрібний товар за вигідною ціною. Оскільки багато сонячних зарядних пристроїв можуть також живитися від USB-розетки, недобросовісні компанії випускають багато продуктів з підробленими сонячними панелями.

Найкращий спосіб уникнути підробленого сонячного зарядного пристрою. це належним чином перевірити відгуки про продукцію виробника. Якщо ви не можете знайти в Інтернеті жодної інформації про виробника сонячного зарядного пристрою, то це тривожний сигнал, який вказує на можливу підробку.

Якщо у вас є відчуття, що ваш сонячний зарядний пристрій power bank включає підроблену панель, уважно огляньте пристрій, щоб переконатися, що це справжня угода. Переконайтеся, що сонячні елементи вирівняні, а електричні компоненти працюють належним чином. Після кількох годин безуспішної зарядки також може виявитися, що якась деталь вийшла з ладу. Це підводить нас до нашої останньої поради.

Звертайте пильну увагу на гарантії, умови та положення

І останнє, але не менш важливе: перед покупкою важливо завжди звертати пильну увагу на гарантії, умови та положення, що надаються на сонячний зарядний пристрій power bank. Якщо ви зараз шукаєте інструкції про те, як знайти гарантію на ваш продукт, то, на жаль, може бути занадто пізно.

Загалом, сонячні зарядні пристрої розроблені таким чином, щоб бути доступними за ціною, а це означає, що деякі недорогі товари можуть мати дешевшу якість збірки. Хоча вам не потрібна багаторічна гарантія, щоб переконатися, що ваш мобільний телефон має трохи додаткового заряду, ми наполегливо рекомендуємо триматися подалі від сонячних зарядних пристроїв без гарантійної інформації або з мінімальними гарантійними зобов’язаннями.

Заключні думки

Зважаючи на широкий асортимент продукції на сучасному ринку, інструкції до сонячних зарядних пристроїв power bank завжди будуть відрізнятися в залежності від моделі. Однак ми сподіваємося, що цей ресурс надав відповіді на деякі з найбільш поширених запитань щодо цих зручних пристроїв.

Щоб продовжити ваші рішення щодо зеленої енергії, ми рекомендуємо вам знайти точні інструкції щодо закінчення терміну служби для вашого конкретного сонячного зарядного пристрою, щоб перевірити, чи можна його переробити чи ні. Сподіваємося, що вам ще довго не доведеться думати про утилізацію вашого якісного акумулятора.

Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як зберігати більші обсяги відновлюваної енергії, ознайомтеся з нашими інструкціями щодо сонячних батарей для генераторів та систем, що можна зробити своїми руками. Використовуючи ту саму технологію, що й у невеликих сонячних зарядних пристроях, великих павербанках або “енергетичних стінах”, можна електрифікувати цілий будинок нескінченною сонячною енергією.

Найкращі сонячні панелі для кемпінгу, базового кемпінгу та пригод на природі

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

 • Зведена таблиця
 • Переможці
 • Кращий в цілому
 • Найкращий сонячний зарядний пристрій з вбудованим акумулятором
 • Найкраще для кемпінгу
 • Почесні згадки
 • Як ми досліджували та тестували
 • Поради щодо купівлі
 • FAQ
 • Як вибрати
 • Поради для максимальної ефективності
 • Як зарядити сонячну панель на відкритому повітрі
 • Аксесуари для сонячних панелей
 • Чому вам варто нам довіряти
 • Джерела

Електроніка. це частина інструментарію шукача пригод більше, ніж будь-коли раніше. Завдяки підвищенню ефективності та зниженню вартості сонячних елементів, портативні сонячні зарядні пристрої нарешті стають життєздатним засобом забезпечення електроенергією на відкритому повітрі. Користувач може носити з собою смартфон, GoPros, налобний ліхтар, планшет, камеру, навушники, а також PLB або GPS-пристрої. Сім’я, яка вирушає в тривалу поїздку на вихідні, швидше за все, візьме з собою кілька смартфонів, планшетів, колонок, ноутбуків, електричних ліхтарів та багато іншого. Рафтери, альпіністи, велосипедисти та гірські велосипедисти на вихідних можуть взяти з собою ще більше потужних ліхтарів та GoPro, радіостанцій та іншого електронного обладнання.

Використовуючи енергію сонця, будь-хто може заряджати свій легіон пристроїв замість того, щоб носити з собою фізичні батареї або розряджати акумулятор у своєму автомобілі чи кемпері. Від портативних сонячних зарядних пристроїв, які можуть вмістити кілька пристроїв під час сімейного кемпінгу, до павербанків, що мають найбільший заряд, і легких варіантів для користувачів, які подорожують на природі, які важать менше фунта, ми розглянули найкращі моделі, щоб знайти найкращі портативні сонячні зарядні пристрої для більшості видів використання на відкритому повітрі. Крім того, у нас є поради та підказки про те, як отримати максимальну віддачу від портативних сонячних панелей, павербанків та зарядних пристроїв.

Ми створюємо об’єктивні огляди обладнання, що підтримуються читачами та незалежно відбираються нашими редакторами. Ця історія може містити партнерські посилання, які допомагають фінансувати наш веб-сайт. Коли ви переходите за посиланнями для купівлі спорядження, ми можемо отримувати комісію, не стягуючи з вас жодної копійки. Дякуємо, що підтримуєте нашу роботу та місію. забезпечити покриття на відкритому повітрі для кожного тіла! Дізнатися більше.

Найкращі портативні сонячні зарядні пристрої

Ми оцінювали три клони, які показали однаково хороші результати, тому було важко визначити, кого з них нагородити. Однак, як зазначають різні сайти, один з них перевершив інших. Ми також розглядали різні варіанти використання при винесенні наших остаточних рішень. Таким чином, деякі з наших переможців знаходяться в унікальних категоріях.

Абсолютний переможець: Сонячний зарядний пристрій Big Blue 28W USB

Вага: 1 фунт, 5 унцій

Вихідна потужність сонячної батареї: 10 Вт

Вихідна потужність на пристрій: USB, 5В до 2А (макс. 28 Вт)

Складається: Так

Вбудований акумулятор: Ні

Порти: 2, 2.4 порти USB-A на 4 ампера

Що нам сподобалося: простий, легкий, забезпечує більшу потужність, ніж аналогічні моделі, може заряджати кілька невеликих пристроїв, має амперметр

Що нам не сподобалось:

Ми погоджуємося з багатьма оглядовими сайтами та відгуками споживачів, що сонячний зарядний пристрій Big Blue 28W USB вагою 1 фунт, 5 унцій є найкращим для більшості випадків використання на відкритому повітрі. Це простий, легкий і потужний сонячний зарядний пристрій, який, здається, забезпечує трохи більшу потужність, ніж його конкуренти. Під прямими сонячними променями він також забезпечить достатньо енергії, щоб зарядити кілька невеликих пристроїв для однієї-двох людей.

Блок Big Blue, який ми протестували, також має амперметр, який показує кількість електричного струму, що генерується сонячною панеллю, що вирізняє його серед конкурентів. Це дозволило нам побачити, що пристрій працює і скільки енергії він виробляє.

ПОРІВНЯННЯ ВЕЛИКОГО СИНЬОГО СОНЯЧНОГО ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ

Крім того, ми виявили, що він напрочуд, якщо не сказати моторошно, схожий на два інших сонячних зарядних пристрої з найвищим рейтингом, які ми оцінювали. Усі три зарядні пристрої (сонячний зарядний пристрій Anker PowerPort потужністю 21 Вт, сонячний зарядний пристрій Nekteck потужністю 28 Вт і сонячний зарядний пристрій BigBlue 28 Вт USB) мають однакову базову конструкцію з двома USB-портами та світловим індикатором, який вказує на те, що вони заряджаються; світловий індикатор Big Blue. це амперметр.

Сонячні елементи в цих складних пристроях поміщені в ПЕТ-полімер і оточені поліефірним полотном. Кожен з них має помірну водонепроникність за стандартом IPX4. хоча ви все одно не захочете використовувати ці пристрої під дощем. Вони настільки схожі, що навіть використовують однакові сонячні елементи. сонячні елементи Maxeon від SunPower, які є одними з найефективніших комерційно доступних сонячних елементів і можуть перетворювати до 25 відсотків сонячної енергії.

Кожне з цих сонячних зарядних пристроїв має металеві втулки в корпусі, що дозволяє прикріпити їх до скелі, рюкзака, намету або табірного стільця. Кожен з них має чохол, в якому можна зберігати пристрої, що заряджаються, і шнури для зарядки ваших пристроїв. Жодна з них не мала підставки або засобів для правильної орієнтації на сонце, тому вам доведеться проявити трохи більше творчості, наприклад, підперти їх на скелі, прикріпити до намету або прикріпити до рюкзака, щоб зорієнтувати їх належним чином, щоб отримати максимальну потужність у таборі.

У тестах Big Blue показав кращі результати, ніж конкуренти, виробляючи трохи менше 950 міліампер-годин (мАг) енергії за годину. У відносно схожих умовах Anker виробив 733 мАг, а Nekteck. 834 мАг. Без спеціальної тестової установки та контрольного середовища важко дати повну наукову оцінку відмінностей між цими трьома пристроями, оскільки хмари могли затуляти сонце протягом частини тестових періодів.

З нашого досвіду, Big Blue (або інші подібні сонячні панелі) найкраще інтегруються у ваш спосіб життя на свіжому повітрі за допомогою зовнішнього акумулятора, наприклад, Anker. Сонячна панель заряджає батарею, а потім батарея забезпечує постійний заряд для надійного та безпечного заряджання вашого телефону. Дивіться наш розділ про акумулятори нижче для більш детальної інформації.

Big Blue пропонує найвищу вихідну потужність серед цих трьох, а його вартість практично така ж, як у Nekteck, тому Big Blue витіснив Nekteck як найкращий сонячний зарядний пристрій. Він простий у використанні, доступний за ціною та забезпечує достатню портативну потужність для заряджання резервного акумулятора. А ще він досить міцний, щоб служити роками.

Цікавимося спорядженням для рюкзаків? Дивіться наші найпопулярніші історії в розділі “Туристичні рюкзаки.

Найкращий сонячний зарядний пристрій для базового кемпінгу: Goal Zero Nomad 50

Вага: 6 фунтів

Вихідна потужність сонячної батареї: 50 Вт

Вихідна потужність на пристрій: USB: 5В до 2.4А (макс. 12 Вт)/8мм: 14-22В, до 3.5А (макс. 50 Вт)

Складана: Так

Вбудований акумулятор: Goal Zero Sherpa 100 AC продається окремо

Порти: 1 2.Порт USB-A на 4 А, 1, 3.3-амперний сонячний порт 8 мм, 1, 3.3 Амперний сонячний порт 8 мм

Що нам сподобалось: можна з’єднати з іншими сонячними панелями для ще більшої зарядки, підставки для правильної орієнтації на сонце, може майже повністю зарядити 2 ноутбуки

Що нам не сподобалось: розмір і вага роблять його більш придатним для кемпінгу, а не для рюкзаків

Goal Zero Nomad 50. це більший сонячний зарядний пристрій, який також отримав нашу нагороду за найкращий сонячний зарядний пристрій для автокемпінгу та найкращий сонячний зарядний пристрій для базового кемпінгу, а також нашу нагороду за найкращу модернізацію сонячного зарядного пристрою. З потужністю 50 Вт це найбільший і найважчий сонячний зарядний пристрій, який ми випробували. Але якби ми проводили пару тижнів у високогірному цирку з іншими шукачами пригод і хотіли зменшити вагу акумулятора, зберігаючи при цьому електроніку зарядженою, ми б обрали саме цей зарядний пристрій.

Аналогічно, якщо ми заряджаємо всі пристрої, необхідні родині в тижневому поході, і не хочемо розряджати акумулятор автомобіля або будинку на колесах, ми обираємо сонячний зарядний пристрій Goal Zero. Також це хороший вибір для автоподорожей або висадки на сушу поза мережею. Його також можна використовувати для роботи віддаленого пункту допомоги під час ультрамарафону або пригодницької гонки.

ПОРІВНЯННЯ GOAL ZERO NOMAD 50

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

Goal Zero. це очевидний вибір для кемпінгу та базового відпочинку, а також з інших причин. Це єдиний сонячний зарядний пристрій, який ми оцінили, який можна з’єднати з іншими сонячними панелями, і єдиний, який можна приєднати послідовно, щоб забезпечити ще більшу потужність зарядки для банку акумуляторів.

Завдяки сонячним елементам, покритим полімером, і міцному поліестеру, Nomad схожий на старшого брата з трьох клонів (Big Blue, Anker і Nektek).

Замість двох елементів на кожну складну сонячну панель, кожна з чотирьох панелей має 12 елементів. Він має один роз’єм USB, який може забезпечити до 12 Вт потужності зарядки, але також має роз’єм сонячного порту Goal Zero, який дозволяє забезпечити до 50 Вт потужності зарядки або підключитися до інших панелей Goal Zero. Як і сонячний зарядний пристрій BioLite, Nomad також має підставки для правильної орієнтації на сонце.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

Всі ці додаткові функції та сонячні елементи збільшують вагу та розмір. На відміну від клонів, Nomad 50 займе значну частину рюкзака. У складеному стані він має майже фут завширшки і майже півтора фута заввишки. Це приблизно розмір тулуба середньостатистичного чоловіка, а важить він 6 фунтів, 14 унцій. Навіть якби він був прикріплений до передньої частини рюкзака Франкенштейна, він, швидше за все, волочився б по землі, як дивно жорстка накидка.

Але коли його розкласти і встановити в таборі, він може забезпечити достатньо енергії для живлення ноутбука і зарядки значно більшого акумулятора, ніж зарядні пристрої меншого розміру. У поєднанні з павербанком Sherpa 100AC від Goal Zero, він може зарядитися за 6 або менше годин на хорошому сонці. Цей 94.Акумулятор потужністю 7 Вт/год має інвертор, що дозволяє заряджати пристрої змінного струму, наприклад, ті, що підключаються до розетки. Вона може майже повністю зарядити два 13-дюймових MacBook Pro від одного заряду, а оскільки вона може працювати при більш високій потужності і напрузі, вона може забезпечити більш високу швидкість зарядки.

Цікавитесь спорядженням для кемпінгу? Дивіться наші найпопулярніші статті в розділі “Кемпінг.

Найкращий сонячний зарядний пристрій з вбудованим акумулятором: BioLite SolarPanel 10

Вага: 1 фунт, 3.4 унції

Вихідна потужність сонячної батареї: 10 Вт

Ємність акумулятора (мАг): 3 200 міліампер-годин

Вихідна потужність на пристрій: 10 Вт через USB-роз’єм для зарядки

Складаний: Так

Вбудований акумулятор: так, ємність акумулятора (мАг): 3200 міліампер-годин

Порти 1 Micro USB в 1 2.4-амперний вихід USB-A

Що нам сподобалось: включає вбудований акумулятор, який працює як павербанк, може попередньо заряджати павербанк, легко вирівнюється за сонцем для отримання найбільш ефективного заряду, розроблений для зменшення перегріву (що впливає на ефективність)

Що нам не сподобалось: було б корисніше, якби він був потужністю 21 Вт і мав акумулятор на 10 000 мАг

Хоча BioLite SolarPanel 10 є найменшим сонячним зарядним пристроєм, який ми тестували, потужністю всього 10 Вт, він є найбільш повнофункціональним і єдиним сонячним зарядним пристроєм, який ми тестували, з інтегрованим акумулятором, що працює як павербанк. Акумулятор ємністю 3200 мАг трохи більший за акумулятор iPhone 11 ємністю 3100 мАг і може забезпечити iPhone повним зарядом. Ви також можете заряджати вбудований акумулятор через micro-USB. Щоб користувачі могли попередньо заряджати його для пригод, щоб заряджати пристрої в таборі, навіть якщо сонце затулене або сідає, коли вони туди прибувають. Дійсно, починати кожну пригоду з повністю зарядженими пристроями та допоміжними акумуляторами. це ключ до отримання максимальної віддачі від вашої системи заряджання електроніки в умовах бездоріжжя.

ПОРІВНЯННЯ BIOLITE SOLARPANEL 10

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

SolarPanel 10 також має радикально інший дизайн, ніж будь-яка інша портативна панель, яку ми тестували, і більшість інших доступних. Всі його сонячні елементи укладені в міцний пластик з ямочками. BioLite стверджує, що конструкція їх сонячної панелі допомагає розсіювати надлишкове тепло, яке може призвести до того, що сонячна панель буде виробляти менше енергії, ніж вона могла б виробляти в іншому випадку.

Як і в інших невеликих сонячних зарядних пристроїв, які ми оцінювали, в кутах є отвори, що дозволяють прикріпити його до рюкзака або намету. Але його аналогова система Optimal Sun System, що складається з аналогового сонячного годинника, а також підставка, що обертається, відіграють важливу роль у забезпеченні максимальної ефективності зарядного пристрою в будь-який момент часу.

Вирівнявши тінь від точки посередині вікна, ви гарантуєте, що пристрій передасть якомога більше сонячної енергії підключеним пристроям та акумулятору. Підставка фіксується на місці при обертанні, що дозволяє легко регулювати кут нахилу портативної сонячної панелі для отримання оптимального розміщення в будь-який момент часу.

Хоча ми знайшли всі ці функції дуже корисними, ми виявили, що при першому розгортанні сонячної панелі вона не хотіла залишатися відкритою до тих пір, поки трохи не нагріється на сонці. Крім того, якби його здатність поглинати сонячне світло була більшою. навіть у діапазоні 21 Вт. і його ємність зберігання енергії була більшою, навіть близько 10 000 мАг, він міг би стати абсолютним переможцем.

Почесні згадки

І портативний зарядний пристрій Anker, і портативний зарядний пристрій Nekteck трохи не дотягнули до Big Blue, нашого загального переможця (див. огляд вище). Обидві моделі пропонують чудову ціну, але ми вважаємо, що Big Blue має найбільше переваг за ці гроші.

Сонячний зарядний пристрій Anker 21 Вт PowerPort

Вага: 14.7 унцій

Вихідна потужність сонячної батареї: 21 Вт

Вихідна потужність на пристрій: 21 Вт на пристрій через USB

Складана: Так

Вбудований акумулятор: Ні

Порти: 2, 2.4 порти USB-A на 4 ампера

Сонячний зарядний пристрій Anker 21 Вт PowerPort Solar Charger, який зараз знято з виробництва, може бути більше не доступний, але ми вважаємо, що його варто поставити на ваш радар з кількох причин. По-перше, це майже клон Big Blue (див. огляд вище), нашого абсолютного переможця, тому це хороший приклад схожості між сонячними панелями на ринку. По-друге, він все ще широко доступний на таких сайтах, як ebay, для людей, зацікавлених у купівлі вживаної сонячної панелі.

Однією з відмінностей є те, що вона трохи менша і легша (15 унцій), ніж Big Blue. Anker, як і очікувалося, виробив трохи менше енергії за заданий час в аналогічних умовах. Зарядний чохол також застібається на липучку, а не на блискавку, як у інших клонів. Він не включав амперметр. Зрештою, навіть коли Anker був доступний, ми вважали Big Blue кращим вибором, враховуючи кількість енергії, яку він генерує.

Сонячний зарядний пристрій Nekteck 28 Вт

Вага: 1.44 фунти

Вихідна потужність сонячної батареї: 28 Вт

Вихідна потужність на пристрій: 28 Вт через USB

Складаний: Так

Вбудований акумулятор: Ні

Порти: 2, 2.4 порти USB-A на 4 ампера

Без брендингу, зовні сонячний зарядний пристрій Nekteck на 28 Вт практично не відрізняється від Big Blue. наш загальний переможець (див. огляд вище). Технічні характеристики схожі. У відкритому вигляді, без амперметра, вони виглядають практично однаково.

Однак, зрештою, він працює не так добре, як Big Blue. навіть незважаючи на те, що в ньому використовуються ті ж самі сонячні батареї та конструкція. У відносно схожих умовах Anker виробив 733 мАг, а Nekteck. 834 мАг. Його заявлена вага становить 1 фунт, 7 унцій. на дві унції важче, ніж Big Blue.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СОНЯЧНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ NEKTECK ПОТУЖНІСТЮ 28 ВТ

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

Розуміння сонячних зарядних пристроїв

Існує багато речей, які потрібно знати про сонячні зарядні пристрої, але в їх основі лежить невелика сонячна панель, що складається з декількох фотоелектричних елементів, згрупованих разом, щоб поглинати частину сонячної енергії і перетворювати її в електричний заряд, який можна використовувати для зарядки електроніки.

Сучасні комерційно доступні сонячні елементи можуть використовувати майже 25 відсотків сонячної енергії, що потрапляє на них, для виробництва електроенергії. Ви знайдете це в найефективніших складних зарядних пристроях. Коли ці елементи об’єднані разом у невеликі сонячні панелі, сонячні елементи можуть забезпечити достатньо енергії для підзарядки батарей в USB-пристроях, і вони можуть важити менше фунта, що робить їх легким варіантом для мандрівників по всьому світу.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

Чому варто обирати сонячний генератор, а не інші варіанти?

Портативний сонячний зарядний пристрій. це легкий і більш компактний засіб генерації електроенергії в порівнянні з іншими засобами мобільної генерації енергії. Це зручно, коли ви перебуваєте в дорозі або у віддалених місцях, тому що носіння декількох батарей та інших засобів виробництва електроенергії швидко стає громіздким, коли ви додаєте до рюкзака більше накопичувачів енергії. Зрештою, ніхто не хоче нести газогенератор. і газ. на спині в ліс, щоб забезпечити енергією всі свої електронні пристрої. І хоча ми бачили деякі портативні вітрові та мікрогідрогенератори, такі як WaterLily Turbine. вони також громіздкі, якщо не сказати важкі. Сонячні панелі є одним з екологічно чистих варіантів заміни обладнання для зменшення впливу на навколишнє середовище. особливо, якщо ваш базовий табір працює на газовому генераторі.

Сонячні зарядні пристрої в поєднанні з павербанком або резервним акумуляторним блоком. особливо ті, що вміщують наскрізну зарядку (наприклад, ноутбуки.e., (заряджаються самі і одночасно заряджають пристрої). це найкращий і найлегший спосіб заряджати ваше електронне обладнання.

Хоча більшість мандрівників шукають насамперед портативний зарядний пристрій для телефону, сонячні зарядні пристрої можуть заряджати й інші прилади:

 • камери та акумулятори для камер
 • GPS-годинники для піших прогулянок та рюкзаків
 • GoPro та інше обладнання для відеоблогінгу або подкастингу
 • двосторонні супутникові месенджери та персональні радіомаяки (PLB)
 • електронні книги
 • планшети
 • GPS-пристрої
 • фари
 • ноутбуки
 • bluetooth-колонки
 • бездротові навушники
 • SteriPens
 • ліхтарі для гірських велосипедів
 • гідролокаційні пристрої

Щоразу, коли ви перебуваєте на природі кілька днів або тижнів, у вас, швидше за все, є електроніка, яка потребує зарядки. Сонячні панелі працюють для кемпінгу, катання на човнах, скелелазіння, велотуризму, альпінізму та інших видів діяльності.

Більшість мобільних сонячних зарядних пристроїв мають принаймні один USB-порт, що дозволяє легко заряджати більшість пристроїв і акумуляторів, які люди беруть з собою на природу. Тим не менш, багато менших сонячних зарядних пристроїв будуть намагатися забезпечити достатню потужність для одночасної зарядки декількох пристроїв.

Так, Ватсоне, вати мають значення (або чому вати мають значення)

Найважливіше в зарядному пристрої для сонячних панелей. це його потужність. Чим більше ват, тим більше сонячного світла може поглинути сонячна панель і тим більше електроенергії вона може згенерувати. Якщо вам потрібно живити лише власні пристрої і ви не плануєте використовувати їх постійно під час мандрівки, вам може знадобитися заряджати їх лише раз на кілька днів або навіть раз на тиждень. У такому випадку, менший пристрій, такий як BioLite SolarPanel 10 з вбудованим акумулятором, є відмінним вибором, але 10-ватна складна сонячна панель має лише один USB-порт і не буде достатньо потужною, щоб зарядити пристрої сім’ї під час п’ятиденної подорожі.

З іншого боку, наш переможець у номінації “Найкраще для кемпінгу”, сонячна панель Goal Zero Nomad 50 потужністю 50 Вт. разом з акумулятором змінного струму Sherpa 100. може задовольнити потреби сім’ї в тижневій подорожі або групи альпіністів, які досліджують гірський масив протягом тривалого періоду. Система Goal Zero значно більша, важча і набагато дорожча. Але ця система з цим павербанком має штекер змінного струму і є єдиною з розглянутих нами, яка заряджає такі пристрої, як великі ноутбуки.

Зазвичай ми не виступаємо за те, щоб позбуватися обладнання до закінчення терміну його служби, але в цьому випадку, якщо у вас є резервний акумулятор або павербанк, який не заряджається через USB, подумайте про його переробку та заміну на той, що заряджається. Аналогічно, розгляньте USB-пристрої, що заряджаються, наприклад, налобні ліхтарі.

Хоча ви можете використовувати акумуляторні ліхтарі з живленням від батарейок типу АА та ААА, використання одного пристрою або кабелю для заряджання більшості вашого обладнання може спростити його перенесення. Коли головний системний технолог Intel Аджай Бхатт (Ajay Bhatt) очолив розробку стандартів USB у 1996 році і компанії почали використовувати його, він, по суті, розпочав процес універсалізації зарядки та підключення для всіх пристроїв. Тепер технологія USB дозволяє нам легко заряджати камери та GoPro, а також меншу електроніку, наприклад, бездротові навушники.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

Як ми досліджували та тестували

Дослідження

Під час дослідження найкращих похідних сонячних зарядних пристроїв ми вивчили веб-сайти у сфері зовнішніх медіа, а також у технічній та науковій сферах, оскільки гіки та любителі техніки найчастіше використовують портативні сонячні зарядні пристрої для живлення своєї електроніки.

Ми вибрали моделі для тестування на основі оглядів і статей, які ми прочитали і проаналізували з інших надійних джерел, включаючи Lifewire, Gear Institute, Backpacker, Wirecutter, The Adventure Junkies, Popular Mechanics, Outdoor GearLab та інші (див. Джерела). Ми також ознайомилися з перевіреними відгуками клієнтів, щоб зібрати дані від професійних оглядачів і реальних користувачів.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

Як ми тестували

Ми тестували ці складні сонячні панелі протягом декількох днів у польових умовах, у кемпінгах і вдома, іноді навіть вивішуючи їх на вікно, що виходить на південь, у сонячні дні повного літнього сонця в Колорадо. Незважаючи на багаторазове використання та спроби, жоден з протестованих нами сонячних зарядних пристроїв не досягнув заявленої виробником максимальної вихідної потужності під час наших тестів.

Ми підключили кожну сонячну панель до цифрового USB-тестера, а також до різних акумуляторних батарей та інших електронних пристроїв, які ми використовуємо в сільській місцевості, включаючи GPS-навігатори, Bluetooth-навушники, велосипедні ліхтарі, фари та багато іншого. Ми спробували зарядити наші iPhone та iPad безпосередньо, але виявили, що вони не приймають заряд, оскільки потужність занадто сильно змінюється залежно від сонця та хмар. навіть у дні, коли буває багато синіх птахів. Ми виявили, що краще використовувати їх для зарядки резервного акумулятора або павербанка з можливістю наскрізної зарядки, а потім використовувати цей акумулятор для зарядки наших пристроїв, поки він заряджається через сонячну батарею.

Ми спробували протестувати деякі зарядні пристрої під час походів, але виявили, що навіть якщо компанії розміщують на сонячних зарядних пристроях точки кріплення, щоб прикріпити їх до рюкзаків, вони не показали хороших результатів під час тестування в реальних умовах. Ми пояснимо чому в іншому розділі.

Ми виявили, що цифровий USB-тестер не так добре підходить для претендентів Goal Zero і BioLite. Це тому, що ми не могли підключити цифровий USB-тестер до більш потужного шнура живлення Goal Zero, а контролер сонячного заряду BioLite та портативний акумуляторний банк можуть забезпечити більш підготовлений потік енергії від акумулятора.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

поради щодо купівлі

Шукаючи хороший сонячний зарядний пристрій, слід враховувати багато речей. Перш за все, вам потрібно визначити, для чого ви будете використовувати зарядний пристрій, а також скільки пристроїв він буде живити. По-друге, подумайте про те, як довго ви будете перебувати в глибинці, і скільки накопичувача енергії та ємності акумулятора ви хочете взяти з собою.

Ми розглянули широкий спектр сонячних зарядних пристроїв і, в деяких випадках, накопичувачів енергії (також відомих як акумулятори). Ми також прийшли до деяких інших висновків, ніж інші оглядові сайти, виходячи з наших знань і наших очікувань щодо того, як ви насправді зможете використовувати сонячний зарядний пристрій в польових умовах.

Наприклад, на відміну від багатьох інших оглядів і списків “найкращих”, які ми оцінювали, ми наполегливо рекомендуємо використовувати сонячні зарядні пристрої з резервними акумуляторами. Багато високотехнологічних електронних пристроїв, таких як смартфони та планшети, потребують постійного, регульованого або кондиціонованого потоку електроенергії для заряджання. Це допомагає обмежити кількість пошкоджень, які сплеск або падіння сонячної енергії може завдати чутливій електроніці всередині пристрою.

Ефективність та вихідна потужність

Ефективність і вихідна потужність. це дві окремі, але пов’язані між собою речі. Ефективність відноситься до ефективності сонячних елементів в панелі, а також самої панелі. Сонячні елементи в панелі мають вищу ефективність, ніж панель в цілому, оскільки частина енергії, яку вони вловлюють, втрачається при передачі енергії через дроти та електроніку сонячної панелі. Найефективніші комерційні сонячні елементи мають близько 24 відсотків ефективності. Однак ефективність сонячної панелі або зарядного пристрою, швидше за все, буде в діапазоні від 18 до 21 відсотка.

Вихідна потужність вимірюється у ватах або в кількості ват енергії, яку може видати сонячна панель. Чим ефективніша сонячна панель, тим більше ват і ампер вона може виробляти з меншої площі. Для зарядки пристроїв вам знадобиться сонячна панель, яка здатна виробляти щонайменше 5 Вт, однак багато портативних сонячних панелей виробляють до 28 Вт зарядної потужності в ідеальних умовах. Більша потужність означає більшу потужність зарядки. однак, оскільки більшість цих сонячних панелей все ще використовують штекери типу USB-A, вони можуть виробляти лише 2.4 ампера струму через ці роз’єми.

Портативність і розмір

Найменші зовнішні сонячні панелі, які ми оцінили, мають потужність 5 Вт. Вони мають розмір середнього планшета, як, наприклад, BioLite SolarPanel 5. і важать менше, ніж банка пива. Вони можуть виробляти достатньо енергії для повільної зарядки смартфона або іншого пристрою. При розмірах 8 дюймів на 9.75 дюймів, їх легко помістити в денний рюкзак.

Найбільшою портативною сонячною панеллю, яку ми протестували, була 6-фунтова Goal Zero Nomad 50. яка складається до трохи більше 17 дюймів завдовжки і 11 дюймів завширшки, а її товщина в найтовстіших частинах перевищує дюйм, що робить її важкою для розміщення в більшості рюкзаків. У встановленому стані вона розкладається до 53 дюймів завширшки. Це також найпотужніша сонячна панель, яку ми тестували, і вона здатна заряджати батарею, яка може заряджати ноутбуки.

Довговічність і стійкість до погодних умов

Хоча ці панелі прослужать роками і навіть десятиліттями за умови належного догляду, вони не призначені для того, щоб залишати їх на вулиці, як стаціонарну установку. Вони укладені в стійкі до стирання тканини та пластмаси та складаються.

Сонячні елементи укладені в ударостійкий пластик, і пристрої зазвичай мають водонепроникність IPX4, що означає, що вони можуть витримувати бризки води, але не більше того. Це не повинно дивувати, оскільки більшість портативних сонячних панелей мають стандартні порти USB-A без водонепроникного покриття.

Ємність акумулятора

Більшість протестованих сонячних панелей не мають акумуляторів. BioLite SolarPanel 5 та BioLite SolarPanel 10 мають батареї на 3200 мАг. Цього достатньо, щоб зарядити iPhone 13 або 14 за один раз. Ви також можете попередньо зарядити ці батареї перед від’їздом і використовувати їх для зарядки пристрою, поки він знаходиться у вашому рюкзаку, або вночі, щоб зарядити батарею за допомогою сонця.

Швидкість прямої сонячної зарядки

Якщо сонячна панель оптимально розміщена на повному сонці, вона повинна бути здатна виробляти максимальну потужність. У цих випадках панель, така як сонячний зарядний пристрій Anker 21 Вт PowerPort Solar Charger, повинна бути здатна забезпечити достатньо енергії для одночасної зарядки 2 USB-пристроїв при напрузі 2.4 ампера, стільки ж, скільки у багатьох 12-вольтових USB-адаптерів, що використовуються в автомобілях.

Швидкість сонячної зарядки декількох пристроїв

В ідеальних умовах повного сонця сонячний зарядний пристрій потужністю 20 або більше ват з двома (або більше) USB-портами повинен мати можливість заряджати кілька пристроїв зі швидкістю до 2.4 ампера, як і більшість 12-вольтових USB-адаптерів, що використовуються в автомобілях. Більш потужна панель повинна мати можливість заряджати більше, але пристрій повинен витримувати більший зарядний струм, як і ті, що використовують з’єднання USB-C.

Додаткові функції та аксесуари

Більшість портативних сонячних панелей для кемпінгу досить мінімальні з точки зору функцій. Більшість складається в основному з панелі та USB-портів. Додаткові функції включають кабелі, втулки або петлі для кріплення панелей до рюкзака або намету, а на деяких. підставки, які допомагають тримати панель вертикально і під правильним кутом. Деякі панелі, такі як BioLite, мають вбудовані акумулятори, а також невеликий сонячний годинник, який допомагає користувачам правильно орієнтувати панель так, щоб на сонячні елементи потрапляло оптимальне сонячне світло.

Що стосується аксесуарів, то є два основних види аксесуарів, які можна використовувати з сонячними панелями, шнурами та акумуляторами.

Ми настійно рекомендуємо використовувати їх з резервним акумулятором, а не підключати смарт-пристрої безпосередньо до них. Деякі смарт-пристрої обмежують швидкість, з якою вони можуть заряджатися, коли мають справу з джерелом живлення зі змінною потужністю, наприклад, сонячною панеллю. Резервні батареї, однак, можуть краще збирати змінні струми, що протікають від сонячної панелі.

Ціна та співвідношення ціни та якості

Ціна базових сонячних панелей не дуже висока, близько 67 доларів за наш найкращий вибір, сонячний зарядний пристрій Big Blue 28W USB. Якщо у вас є резервна батарея і ви знаєте, що будете ночувати на природі кілька днів, і вам знадобиться додаткове живлення для вашої електроніки, коли табір буде розбитий, це пристойна інвестиція. Якщо ви сподіваєтесь, що вона буде заряджати ваші пристрої, коли ви пристебнуті до зовнішньої частини рюкзака і ходите в похід, ви будете розчаровані. Незважаючи на рекламні фотографії, навіть у сонячному Колорадо, де ми тестували всі пристрої, ці панелі не були достатньо стабільними, щоб заряджати пристрої під час походу з ними в рюкзаку.

Вбудований акумулятор або банк живлення

На відміну від багатьох інших оглядів і списків “найкращих”, які ми оцінювали, ми наполегливо рекомендуємо використовувати сонячні зарядні пристрої з резервними акумуляторами. Багато електроніки високого класу, як-от смартфони та планшети, потребують постійного, регульованого або кондиціонованого потоку електроенергії для заряджання. Він допомагає обмежити кількість пошкоджень, які сплеск або падіння сонячної енергії може завдати чутливій електроніці всередині пристрою.

Крім того, наявність попередньо зарядженого резервного акумулятора або павербанку, а також можливість легко заряджати всі ваші пристрої, коли ви перебуваєте в місті або в автомобілі, може зменшити кількість зарядок, які вам доведеться робити на стежці. Попереднє заряджання або підзаряджання резервного акумулятора або павербанку через стіну або ваш автомобіль майже завжди буде швидшим, ніж заряджання через сонячну панель.

Дві інші моделі, які ми оцінили, коштують дорожче. BioLite, яка є лише 10-ватною сонячною панеллю, продається за 150. Однак це також єдиний сонячний зарядний пристрій, який ми протестували, з вбудованим акумулятором (іноді його називають портативним сонячним павербанком). Зарядний пристрій також має підставку та унікальний, але простий механізм під назвою Optimal Sun System, який допомагає орієнтувати зарядний пристрій для отримання максимальної кількості сонячного світла. Вона також унікальна тим, що повністю укладена в пластик.

Сонячна панель Goal Zero Nomad 50. наш переможець у номінації “Найкращий сонячний зарядний пристрій для кемпінгу” (див. огляд вище) мав найбільшу потужність серед усіх протестованих нами пристроїв. 50 Вт і був найдорожчим з усіх протестованих нами пристроїв. 250 Вт. Вона також була найбільшою і найважчою, але вона єдина може забезпечити заряд при більшій потужності і напрузі.

З такими маленькими панелями, коли небо сіре, не варто очікувати великої потужності. 50-ватний Goal Zero Nomad 50 все ще повинен виробляти достатньо енергії для крапельної зарядки смартфона, але менші панелі сповільняться до виробництва дуже малої кількості енергії, придатної лише для крапельної зарядки резервного акумулятора.

Найкращі сонячні батареї для живлення пристроїв на відкритому повітрі

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

Незалежно від того, чи збираєтеся ви в похід, альпінізм, піші прогулянки, їзду на велосипеді або риболовлю, хороший павербанк, який заряджає ваші пристрої, є гарною інвестицією. Сонячні павербанки стають дедалі популярнішими, оскільки все більше людей виходять на вулицю і потребують живлення своїх пристроїв.

Сонячні павербанки призначені для зарядки від міні-сонячних панелей, прикріплених до павербанку. Однак це дається лише як варіант для надзвичайних сценаріїв, оскільки сонячна зарядка дуже повільна. Більшість сонячних павербанків підтримують режим подвійної зарядки: один через розетку, а інший. від сонця. Більшість постачальників радять заряджати павербанк через настінне джерело живлення, що набагато швидше. Вартість сонячних батарей варіюється від 20 до 45 фунтів, залежно від функцій.

Тож давайте зануримось у деякі з найкращих банків сонячної енергії, які ви можете придбати прямо зараз. Підсумовуючи;

 • Найдешевший сонячний банк. BEARTWO 10000mAh Power bank. 19.98
 • Найкращий в цілому з бездротовою зарядкою сонячної батареї. бездротовий сонячний зарядний пристрій Blavor 10,000mAh Qi. 29.99
 • Складаний чотирипанельний сонячний банк. сонячний зарядний пристрій для телефону Tranmix 25000mAh. 39.99
 • Найкращий доступний банк сонячної енергії, що швидко заряджається. бездротовий банк сонячної енергії EGRD 30,000mAh. 35.99
 • Найкращий сонячний павербанк великої потужності. бездротовий сонячний павербанк Feeke 32800 Qi. 47.98

Сонячний банк енергії BEARTWO 10000mAh

Цей сонячний павербанк Beartwo на 10 000 мАг досить добре поєднує в собі дизайн, простоту використання та ціну. Ви можете взяти його в похід, на риболовлю, їзду на велосипеді чи кемпінг. Хоча його можна заряджати за допомогою сонця, продавець радить заряджати його вдома за допомогою електрики і використовувати сонце лише в екстрених ситуаціях. Це тому, що він заряджається дуже повільно від сонця через розмір сонячних панелей. В іншому, цей сонячний павербанк досить міцний для використання на відкритому повітрі, має два вихідних порти та захист від води за стандартом IP67. Це лише 19.98 на Amazon.com.

Сонячний павербанк SOARAISE 26800mAh

Якщо ви шукаєте сонячний павербанк великої ємності, то хорошим варіантом буде павербанк soaraise 26800mAh. Цей павербанк досить міцний для використання на відкритому повітрі і розроблений з 1.9-ватна панель з одного боку. Він має два вихідних порти USB-A потужністю 10 Вт і один двонаправлений порт USB-C потужністю 15 Вт для його зарядки, а також для зарядки пристроїв USB-C. Має 60 яскравих світлодіодів з режимами SOS-стробоскопа. Це 36.99 на Amazon.com.

Інші вартісні сонячні павербанки з такою ж ємністю і ціною, але з додатковою бездротовою зарядкою на 5 Вт. це бездротовий сонячний зарядний пристрій Hiluckey 26800mAh, сонячний павербанк Riapow 26800mAh, сонячний павербанк aonidi 26800mAh за тією ж ціною 37.

Сонячний зарядний пристрій YOESOID 20000mAh

Ця сонячна батарея постачається з 1.Сонячна панель потужністю 5 Вт з одного боку, два порти USB-A з максимальною вихідною потужністю 10 Вт і порт micro-USB для зарядки. Ви також отримуєте два світлодіодні ліхтарі з функцією SOS, що ідеально підходить для надзвичайних ситуацій. Він захищений від води та пилу за стандартом IP65. Ви можете заряджати його як від мережі, так і від сонця, але зауважте, що зарядка від сонця займає значну кількість часу. Він коштує 22.99 на Amazon.

Ви можете отримати акумулятор більшої ємності за додаткові 6. GoerTek. це сонячний павербанк на 25000 мАг з 36 світлодіодами, 3 вихідними портами для 28.89.

Бездротовий сонячний акумулятор Blavor 10,000mAh

Цей сонячний павербанк також підтримує бездротову зарядку Qi. Він оснащений двома вихідними портами USB-A та одним двонаправленим портом USB-C для зарядки, двома ліхтариками для ночі та набором компасів. Він добре побудований і міцний з гумовими захисними накладками на кутах, щоб зробити його ударостійким. Він захищений від води та пилу за стандартом IPX5. Цей павербанк сертифікований за стандартом Qi, тому ви можете бездротово заряджати сумісні пристрої, такі як смарт-годинники, навушники, смартфони. Він має високий рейтинг і коштує 28.99 на Amazon. Anker, більш преміальний бренд для зарядки мобільних пристроїв, поверне вам додаткові 10 з їх двопортовим сонячним павербанком Anker PowerCore Solar 10000mAh.

Якщо ви шукаєте версію цього павербанка більшої ємності, ви можете поповнити ще 20. Ви отримаєте 2 додаткові вихідні порти, акумулятор на 20000 мАг, до 10 Вт на бездротовій зарядці та QC 3.0 швидка зарядка все за 48.99.

Сонячний зарядний пристрій IEsafy 26800mAh

Цей сонячний павербанк постачається з 4 складними сонячними панелями, що забезпечують до чотирьох разів швидшу швидкість заряджання. Він має два вихідних порти USB-A потужністю 10 Вт, водонепроникний за стандартом IP65, має світлодіодні ліхтарики з режимом SOS і постачається з набором портативного компаса. Зарядка цього павербанка від 1 до миготливого 4-го бару за допомогою сонячних панелей займає близько 6 годин, що не швидко, але досить добре. Цей сонячний банк живлення. 40.99 на Amazon.

Ще один потужний складаний банк живлення з чотирма сонячними панелями. це банк живлення Tranmix на 25000 мАг на 39.99 або більш преміальний портативний сонячний зарядний пристрій ADDTOP Solar Charger 25000mAh за ціною 45.99.

Бездротовий сонячний павербанк EGRD на 30 000 мАг

Цей павербанк. це енергетичний кінь. Він має акумулятор великої ємності 30000mAh, 1.Сонячна панель потужністю 5 Вт, 4 вихідних порти USB-A (15 Вт на 3 портах USB-A і один QC 3).0), тому ви можете заряджати до 4 пристроїв одночасно, двонаправлений порт USB-C потужністю 18 Вт і ще один додатковий зарядний порт Micro-USB. Він також сумісний з Qi, тому ви можете бездротово заряджати сумісні пристрої. Ви можете використовувати до чотирьох режимів блискавки, він міцний з гачком для кріплення до рюкзака, стійкий до падінь і має водонепроникну підтримку. У 30.59 на Amazon, цей монстр сонячної енергії має розумну ціну.

Бездротовий сонячний павербанк Feeke 32800mAh Qi

Цей сонячний павербанк Feeke. це сонячний павербанк великої ємності 32800 мАг з підтримкою бездротової зарядки. Він має один вхідний порт micro-USB (10 Вт), два вихідних порти USB-A (15 Вт) і один двонаправлений порт USB-C (15 Вт). Він також сумісний з Qi, тому ви можете бездротово заряджати сумісні пристрої. Цей powerbank виглядає і відчуває себе дуже міцним. Він захищений від дощу, пилу та ударів за стандартом IP66. Він також оснащений ліхтариком на 200 люмен з режимом SOS, який стане в нагоді в темряві та в екстрених ситуаціях. Цей сонячний банк енергії коштує 47.98 на Amazon.

Зображення функції: Unsplash.com

Посібник з купівлі найкращих сонячних зарядних пристроїв

Ми живемо у світі, де ми значною мірою покладаємося на наші телефони та інші електронні пристрої. Ми використовуємо її для спілкування, розваг, щоб дістатися з пункту А в пункт Б. Один із способів переконатися, що у вас ніколи не закінчиться заряд, незалежно від того, як далеко ви знаходитесь від розетки. це інвестувати в сонячний зарядний пристрій.

Нижче ви знайдете наш повний путівник по сонячним зарядним пристроям. Читайте далі, щоб дізнатися про переваги сонячних зарядних пристроїв, різні доступні типи та важливі поради, які допоможуть вам максимізувати свої інвестиції. Коли ви будете готові до покупки, прокрутіть догори цього екрана, щоб переглянути наші найпоширеніші рекомендації.

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

Переваги сонячного зарядного пристрою

Чому варто купити сонячний зарядний пристрій? Які переваги від володіння таким пристроєм? Ми відповідаємо на ці питання нижче.

 • Сонячні зарядні пристрої стануть у пригоді під час далеких екскурсій, коли у вас не буде доступу до електрики. Кемпери, туристи та інші любителі активного відпочинку можуть скористатися сонячним зарядним пристроєм.
 • Багато сучасних сонячних зарядних пристроїв надзвичайно легкі та портативні. Легко упакувати сонячний зарядний пристрій і взяти його з собою, куди б ви не пішли.
 • Сонячна енергія. це повністю відновлюване джерело енергії. Якщо ви шукаєте екологічно чистий спосіб живлення електроніки, це саме те, що вам потрібно.
 • Якщо ви любите проводити багато часу на свіжому повітрі, ви можете заряджати свої пристрої безкоштовно, займаючись улюбленою справою.

Деякі сонячні зарядні пристрої мають петлі, втулки або ремінці, які кріпляться до рюкзака, щоб ви могли заряджати свої пристрої під час ходьби.

Типи сонячних зарядних пристроїв

На ринку можна знайти три основні типи сонячних зарядних пристроїв: монокристалічні, полікристалічні та CIGS (що означає мідь, індій, галій та селенід).

Монокристалічні сонячні зарядні пристрої

 • Монокристалічні сонячні зарядні пристрої міцні та довговічні. Вони, як правило, служать довше, ніж моделі CIGS.
 • Поки на вулиці сонячно, монокристалічні сонячні зарядні пристрої є найефективнішими.
 • Новіші складні монокристалічні сонячні зарядні пристрої досить легкі та портативні.
 • Монокристалічні сонячні зарядні пристрої не такі легкі та компактні, як зарядні пристрої CIGS.
 • У частково затінених умовах монокристалічні сонячні зарядні пристрої не дуже ефективні.

Ціна: Базові монокристалічні сонячні зарядні пристрої малої потужності коштують менше 20. Потужні моделі високого класу, як правило, коштують від 175 до 200.

Полікристалічні сонячні зарядні пристрої

 • Полікристалічні сонячні зарядні пристрої, як правило, є найдешевшим варіантом.
 • Більшість полікристалічних сонячних зарядних пристроїв дуже міцні та довговічні.
 • Полікристалічні сонячні зарядні пристрої схожі на монокристалічні моделі, хоча й трохи менш ефективні.

Ціна: Ми знайшли базові мікрополікристалічні сонячні панелі за ціною від 5 до 7 доларів, але вони не дуже потужні. Ви можете придбати потужнішу 40-ватну модель приблизно за 50 доларів, хоча деякі потужні висококласні варіанти коштують понад 100 доларів.

Сонячні зарядні пристрої Cigs

 • Сонячні зарядні пристрої CIGS. найлегший з доступних варіантів.
 • Оскільки сонячні зарядні пристрої CIGS виготовлені з гнучкої тканини, їх можна згорнути, як плакат, і покласти в сумку, коли вони не використовуються, що робить їх дуже портативними.
 • Сонячні зарядні пристрої CIGS значно ефективніші за монокристалічні та полікристалічні моделі в похмурих та частково затінених умовах.
 • Через свою тонкість сонячні зарядні пристрої CIGS не такі міцні та довговічні, як кристалічні.
 • CIGS не настільки ефективні, як монокристалічні або полікристалічні сонячні зарядні пристрої в сонячних умовах.

Ціна: Сонячні зарядні пристрої CIGS можуть коштувати від 50 до 300 доларів, залежно від їхньої потужності та якості.

Хороший сонячний зарядний пристрій повинен мати технологію автоматичного перезапуску.” Якщо він перестає заряджатися через те, що сонце зникає за хмарою, він автоматично почне заряджатися знову, як тільки сонце повернеться.

Міркування щодо вибору сонячного зарядного пристрою

Потужність

Потужність сонячного зарядного пристрою визначає, наскільки він потужний і як швидко він буде заряджати ваші пристрої. Базові сонячні зарядні пристрої можуть мати потужність менше п’яти ват, тоді як найпотужніші пристрої можуть видавати 100 ват.

Хоча чотири- або п’ятиватний зарядний пристрій може впоратися з вашим середнім смартфоном, йому знадобиться три-чотири години, щоб повністю зарядитися. В ідеалі, для одного телефону вам слід вибрати принаймні семиватний зарядний пристрій, щоб прискорити час заряджання. Якщо ви плануєте заряджати кілька смартфонів одночасно, або якщо ви заряджаєте енергоємний пристрій, наприклад, планшет, зверніть увагу на 15-ватний зарядний пристрій. Для ноутбука, дзеркального фотоапарата або відеокамери ми рекомендуємо сонячний зарядний пристрій потужністю не менше 30 Вт.

Вихідна потужність

Вихідна потужність сонячного зарядного пристрою вимірюється в амперах. Дізнайтеся найкращий струм для пристроїв, які ви хочете зарядити, і вибирайте відповідно до нього. Якщо ваш зарядний пристрій має більше одного порту, виробник може вказувати вихідну потужність для всіх портів разом або для кожного порту окремо. Обов’язково перевірте цю специфікацію, щоб переконатися, що ви знаєте, на що посилається виробник.

Вага

Наскільки важлива для вас вага сонячного зарядного пристрою? Якщо ви будете використовувати його лише в походах, де ви можете під’їхати прямо до місця розбиття намету, вага може не мати великого значення. Але якщо ви збираєтеся брати його в багатоденні походи, де ви дійсно хочете зменшити вагу рюкзака, найкращим варіантом буде легкий сонячний зарядний пристрій.

Час заряджання

Більшість виробників дають приблизне уявлення про те, скільки часу потрібно сонячному зарядному пристрою для живлення середнього пристрою. Звичайно, час заряджання залежить від ряду факторів, включаючи розмір акумулятора, вимоги до потужності пристрою, який ви заряджаєте, і наскільки сонячно.

Якщо ви будете використовувати сонячний зарядний пристрій у місцевості з не надто сонячним кліматом, обирайте найпотужнішу модель, яку ви можете собі дозволити. Додаткова потужність допоможе вам скористатися будь-якими швидкоплинними сонячними хвилинами.

Поради

найкращі, портативні, сонячні, зарядні, пристрої, 2023

Орієнтовний час заряджання зазвичай базується на ідеальних умовах повного сонця, тому скоригуйте свої очікування, якщо ви будете використовувати його десь на півночі.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Q. Чи може сонячний зарядний пристрій заряджати кілька пристроїв одночасно? A. Багато сонячних зарядних пристроїв мають кілька USB-портів, тому ви можете заряджати кілька пристроїв одночасно. Це ідеальний варіант, якщо ви збираєтеся в сімейну подорож і хочете мати лише один зарядний пристрій на всю компанію. Однак обов’язково враховуйте потужність обраного вами зарядного пристрою; малопотужний зарядний пристрій займе багато часу, щоб зарядити більше одного пристрою.

Q. Чи можу я зарядити пристрій, який використовує порт прикурювача на 12 В, за допомогою сонячного зарядного пристрою? A. Хоча ви можете придбати адаптери для зарядки різних пристроїв, які не використовують USB-порт, більшість сонячних зарядних пристроїв не здатні працювати з пристроями, які заряджаються від прикурювача на 12 В.

Q. Чи включає вказана вага сонячного зарядного пристрою всі кабелі, акумулятори та інші аксесуари?? A. Зазначена вага сонячного зарядного пристрою іноді може вводити в оману. Хоча ви очікуєте, що вказана вага включає всі необхідні аксесуари, деякі виробники вказують лише вагу самої панелі. Якщо для вас важлива вага, обов’язково перевірте, що входить у вказану вагу.

Залишити відповідь