Гібридний сонячний інвертор Deye 6KW 6000W MPPT зарядний пристрій-регулятор 48V низької напруги…

Гібридний сонячний інвертор Deye 6 кВт 6000 Вт MPPT зарядний пристрій-регулятор 48 В низької напруги

Продаємо швидко. Поспішайте і замовляйте зараз, щоб заощадити 54%

Основні характеристики продукту

EOFY РОЗПРОДАЖ До 70% знижки на весь сайт за допомогою коду EOFY Поспішайте! Акція скоро закінчується.

ПОДАЛЬШЕ ПАДІННЯ ЦІНИ! БУЛО 2999 ЗАРАЗ 2499 Плюс БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА в більшість областей!

 • Кольоровий сенсорний РК-дисплей, IP65
 • 6 часових періодів для зарядки/розрядки акумулятора
 • Максимум. 16шт паралельно
 • Пара постійного струму та пара змінного струму для модернізації існуючої сонячної системи
 • Підтримка зберігання енергії від дизельного генератора
 • Низьковольтний акумулятор 48 В, безпечний та надійний

Детальна інформація про товар

Це багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, що поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою та зарядного пристрою для акумуляторів, щоб забезпечити підтримку безперебійного живлення при портативному розмірі та максимально ефективно використовувати вашу сонячну систему.

Основним завданням мережевого інвертора є перетворення постійного струму, що генерується фотоелектричними модулями, в корисну змінну енергію. Гібридні інвертори йдуть ще далі і працюють з акумуляторами для зберігання надлишкової енергії. У країнах, що розвиваються, гібридні інвертори є скоріше необхідністю для компенсації слабких або переривчастих електромереж або відсутності електроенергії в мережі в цілому.

Досить витрачати гроші на неефективні інвертори за завищеними цінами. Інвестуйте в одну з найбільш універсальних та ефективних систем управління сонячною енергією на сьогоднішній день. Наші гібридні інвертори нового рівня і дійсно варті вашої покупки.

 • Кольоровий сенсорний РК-дисплей, IP65
 • 6 часових періодів для зарядки/розрядки акумулятора
 • Максимальний.16шт паралельно
 • Пара постійного струму та пара змінного струму для модернізації існуючої сонячної системи
 • Підтримує зберігання енергії від дизельного генератора
 • Низьковольтна батарея 48В, безпечна та надійна
 • Унікальний додаток Smart Load та функція згладжування пікових навантажень в електромережі
 • 4 мс швидкого переходу з мережевого режиму в автономний, завдяки чому традиційний кондиціонер з фіксованою частотою працює добре

ВАЖЛИВО: 10-річна гарантія поширюється лише на клієнтів, чиї системи були встановлені компанією VoltX Energy. На інсталяції поза межами компанії надається лише 5-річна гарантія.

гібридний, сонячний, інвертор, deye, 6000w, mppt
гібридний, сонячний, інвертор, deye, 6000w, mppt
гібридний, сонячний, інвертор, deye, 6000w, mppt
гібридний, сонячний, інвертор, deye, 6000w, mppt
гібридний, сонячний, інвертор, deye, 6000w, mppt
гібридний, сонячний, інвертор, deye, 6000w, mppt
гібридний, сонячний, інвертор, deye, 6000w, mppt
гібридний, сонячний, інвертор, deye, 6000w, mppt
гібридний, сонячний, інвертор, deye, 6000w, mppt
гібридний, сонячний, інвертор, deye, 6000w, mppt
гібридний, сонячний, інвертор, deye, 6000w, mppt
гібридний, сонячний, інвертор, deye, 6000w, mppt

Категорії товарів:

Гібридний сонячний інвертор

Мережеві та автономні сонячні інвертори серії AN-EX-PRO. це новітні високочастотні гібридні фотоелектричні інвертори, розроблені компанією Anern, з номінальною потужністю 7 кВт.2 кВт, 8.2 кВт і 10.2 кВт. Чиста синусоїда EX-PRO.

Високочастотний 8.2 КВТ 10.Гібридний сонячний інвертор 2 кВт ON OFF Grid

AN-SCI02 Pro та RM серії гібридних сонячних інверторів з номінальною потужністю 3.6 КВТ, 4.2 кВт та 6.2 кВт. це останній оновлений та запатентований продукт Anern. Поєднання функцій роботи від мережі та поза мережею, т.

Чиста синусоїда 3.6kw-6.Гібридний сонячний інвертор потужністю 2 кВт

Сонячний інвертор серії AN-SCI-EVO20003200 є останнім оновленням інвертора серії Azure, максимальна вхідна потужність сонячної енергії серії EVO становить 2000 Вт 3000 Вт, широкий діапазон вхідної напруги фотоелектричних перетворювачів становить 30-400 В постійного струму.

2000 Вт 3200 Вт Чиста синусоїда Сонячний гібридний інвертор

Гібридний інвертор серії AN-SCI-EVO-36006200. це модернізований багатофункціональний мережевий інвертор, який пропонує підтримку безперебійного живлення в портативному розмірі. З нещодавно доданим подвійним виходом змінного струму та.

Гібридний інвертор 3600W 6200W з вбудованим MPPT контролером

SCI-EVO серія 7.2 КВТ 8.2 КВТ 10.Інвертор потужністю 2 кВт. це гібридний сонячний інвертор з чистою синусоїдою, який може споживати енергію та подавати її в мережу. З подвійним фотоелектричним входом та подвійним виходом змінного струму та нещодавно розробленим кольором.

Гібридний сонячний інвертор на 7200 Вт 8200 Вт 10200 Вт в мережі та поза мережею

Гібридний інвертор з бездротовим моніторингом. це перший запатентований сонячний інвертор, розроблений компанією Anern. Завдяки дослідженню існуючих продуктів на ринку та фактичних потреб кінцевих споживачів, компанія.

Гібридний сонячний інвертор з Wi-Fi моніторингом 3 кВт-5 кВт

Мобільний сонячний інвертор з дисплеєм розроблений нашою компанією і є вдосконаленим продуктом на основі оригінального продукту. На додаток до збереження всіх оригінальних функцій і параметрів SCI02-P.

Гібридний сонячний інвертор з мобільним дисплеєм

Гібридний сонячний інвертор є важливою частиною автономної системи сонячного електропостачання. Основна функція гібридної інверторної сонячної системи полягає в перетворенні постійного струму, що генерується сонячною панеллю, в змінний струм і подачі його на навантаження.

Гібридний сонячний інвертор Anern Hybrid. це гібридний сонячний інвертор mppt, який являє собою синусоїдальний високочастотний інвертор з вбудованим високоефективним MPPT контролером. Ця серія гібридних інверторних сонячних систем набагато перевершує аналогічні продукти на ринку з точки зору струму зарядки сонячних панелей і максимальної вхідної напруги. У той же час, завдяки запатентованій функції, розробленій нашою компанією, потужність сонячних панелей також може безпосередньо подавати живлення на навантаження (не підключене до мережі), не проходячи через акумулятор, що може зменшити попит на батареї та зменшити вартість всієї системи.

Як професійний постачальник систем зарядки сонячних батарей, Anern пропонує високоякісні гібридні сонячні інвертори для сонячних систем за конкурентною маркетинговою ціною. Сонячний інвертор потужністю 3 кВт 5 кВт 6 кВт 8 кВт і 10 кВт на вибір. Не соромтеся звертатися до нас для отримання додаткової інформації про гібридні автономні сонячні інвертори.

Продаж сонячних інверторів Anern по всьому світу

гібридний, сонячний, інвертор, deye, 6000w, mppt

гібридний, сонячний, інвертор, deye, 6000w, mppt

Чи може гібридний інвертор працювати без акумулятора?

Теоретично гібридний інвертор для сонячної системи може ефективно працювати без акумулятора. Приєднаний до сонячних панелей та електромережі, гібридний сонячний інвертор може добре працювати навіть при відключенні електроенергії. Гібридний сонячний інвертор оснащений високовольтним вхідним MPPT-контролером, який може перетворювати сонячну енергію фотоелектричних панелей безпосередньо в навантаження.

Різниця між гібридним інвертором та звичайним інвертором

У той час як звичайні сонячні інвертори просто перетворюють вхідну електроенергію постійного струму в вихідну електроенергію змінного струму, гібридний інвертор для сонячної системи може перетворювати енергію постійного струму та змінного струму в обох напрямках. Іншими словами, гібридний сонячний інвертор може працювати і як зарядний пристрій, і як інвертор. Під час використання гібридна інверторна сонячна система може одночасно керувати надходженням електроенергії як від сонячних панелей, так і від акумуляторних батарей. Акумулятори, підключені до гібридного сонячного інвертора, можуть заряджатися як електроенергією, зібраною від сонячних панелей, так і від електромережі. Гібридний сонячний інвертор, на відміну від звичайного сонячного інвертора, може бути встановлений без акумуляторів, що дозволяє легко реалізувати подальше розширення, що робить його ідеальним для автономних та автономних енергосистем.

гібридний, сонячний, інвертор, deye, 6000w, mppt

Як працює гібридний сонячний інвертор?

Ось короткий огляд того, як працює гібридний сонячний інвертор:

Сонячні панелі генерують електроенергію постійного струму (DC) з сонячного світла.

Гібридний сонячний інвертор перетворює електроенергію постійного струму в електроенергію змінного струму, яка підходить для живлення побутових приладів.

Інвертор також може заряджати акумулятори при надлишку сонячної енергії. Коли батареї повністю заряджені, будь-яка додаткова сонячна енергія експортується в мережу.

Коли сонячної енергії недостатньо, гібридний інвертор отримує енергію від акумуляторів, щоб забезпечити безперебійне електропостачання вашого будинку або бізнесу.

Якщо батареї розряджені, інвертор може брати енергію з мережі, щоб зарядити батареї.

Гібридний сонячний інвертор також призначений для захисту вашої сонячної електросистеми від стрибків напруги, перевантажень та інших електричних збоїв.

Як встановити гібридний сонячний інвертор?

Встановлення гібридного сонячного інвертора може бути складним процесом і повинно виконуватися тільки ліцензованим фахівцем. Однак, ось загальні кроки, пов’язані з процесом встановлення:

Оцінка майданчика: Професійний інсталятор оцінить ваш об’єкт і визначить оптимальне місце для розміщення сонячних панелей, акумуляторної батареї та інвертора. Вони також переконаються, що ваша електрична система сумісна з гібридним сонячним інвертором.

Монтаж сонячних панелей: Сонячні панелі зазвичай монтуються на даху або на наземній опорній конструкції. Панелі повинні бути правильно вирівняні та закріплені, щоб забезпечити отримання максимальної кількості сонячного світла.

Встановлення системи зберігання акумуляторів: Батареї, як правило, встановлюються в окремому корпусі, всередині або зовні будівлі. Монтажник підключить акумулятори до гібридного інвертора та сонячних панелей.

Підключення: Монтажник підключить гібридний сонячний інвертор до електромережі вашого будинку, переконавшись, що він відповідає всім місцевим електротехнічним нормам і стандартам безпеки.

Введення в експлуатацію: Після того, як гібридний сонячний інвертор і акумуляторна система будуть встановлені і підключені, інсталятор виконає ряд тестів, щоб переконатися, що все функціонує належним чином.

Моніторинг: Важливо регулярно контролювати вашу гібридну сонячну електросистему, щоб переконатися, що вона працює належним чином. Багато гібридних сонячних інверторів постачаються з програмним забезпеченням для моніторингу, яке дозволяє відстежувати виробництво енергії, рівень заряду акумулятора тощо.

гібридний, сонячний, інвертор, deye, 6000w, mppt

Поширені запитання про гібридний сонячний інвертор

У порівнянні з аналогічними продуктами на ринку, які переваги має ваш гібридний інвертор для сонячної системи?

Наші гібридні сонячні інвертори мають вищу ефективність перетворення, ніж аналогічні продукти на ринку, незалежно від максимального струму сонячної зарядки або максимальної вхідної напруги сонячної панелі, і ми маємо запатентовані функції проектування. Продукція з перерахованими вище перевагами однозначно може підвищити вашу конкурентоспроможність на ринку.

Оскільки гібридна інверторна сонячна система виробництва Anern враховує поточні технічні обмеження галузі при проектуванні, ми не додали функцію паралельного використання, щоб краще забезпечити стабільність роботи нашого мережевого гібридного сонячного інвертора.

В даний час ця серія інверторів для сонячних гібридів не потребує підключення до електромережі, тому що немає необхідності звертатися до місцевої влади для підключення до електромережі. У той же час, хоча наші машини не підключені до електромережі, їх можна запускати і використовувати в нормальному режимі навіть без акумуляторів.

Якщо у вас є відповідні канали збуту мережевого гібридного сонячного інвертора, стабільна команда та впевненість у серії продуктів, будь ласка, зв’яжіться з нашим торговим персоналом, ми надамо вам докладні відповіді.

Трифазний гібридний сонячний інвертор (5 кВт / 6 кВт / 8 кВт / 10 кВт / 12 кВт)

гібридний, сонячний, інвертор, deye, 6000w, mppt

Трифазний мережевий сонячний інвертор (4кВт / 5кВт / 6кВт / 8кВт / 10кВт / 12кВт)

Almacenamiento de energía e inversores solares Hacia un futuro lleno de energía inteligente, limpia, económica y sostenible #YouHaveThePower

Наша продукція

Copyright © 2023 Suzhou Johnray Solar Energy Co. ТОВ.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для полегшення навігації та аналізу статистики використання. інформація про нашу політику щодо файлів cookie.

Огляд конфіденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду під час навігації по веб-сайту. З них у вашому браузері зберігаються файли cookie, які класифікуються як необхідні, оскільки вони є важливими для роботи основних функцій веб-сайту. Ми також використовуємо сторонні файли cookie, які допомагають нам аналізувати та розуміти, як ви використовуєте цей веб-сайт. Ці файли cookie зберігатимуться у вашому браузері лише за вашої згоди. Ви також можете відмовитися від цих файлів cookie. Але відмова від деяких з цих файлів cookie може вплинути на ваш досвід перегляду.

Необхідні файли cookie є абсолютно необхідними для належного функціонування веб-сайту. Ці файли cookie забезпечують основні функціональні можливості та функції безпеки веб-сайту, анонімно.

CookieДовготривалістьОпис

Функціональні файли cookie допомагають виконувати певні функції, наприклад, ділитися вмістом веб-сайту в соціальних мережах, збирати відгуки та інші сторонні функції.

Файли cookie використовуються для розуміння та аналізу ключових показників ефективності веб-сайту, що допомагає забезпечити кращий користувацький досвід для відвідувачів.

Аналітичні файли cookie використовуються для розуміння того, як відвідувачі взаємодіють з веб-сайтом. Ці файли cookie допомагають надавати інформацію про кількість відвідувачів, відсоток відмов, джерело трафіку тощо.

CookieДовготривалістьОпис

Рекламні файли cookie використовуються для надання відвідувачам відповідної реклами та маркетингових кампаній. Ці файли cookie відстежують відвідувачів на веб-сайтах та збирають інформацію для надання індивідуальної реклами.

Інші некатегоризовані файли cookie. це ті, які аналізуються і ще не були віднесені до певної категорії.

Трифазний гібридний сонячний інвертор (5 кВт / 6 кВт / 8 кВт / 10 кВт / 12 кВт)

гібридний, сонячний, інвертор, deye, 6000w, mppt

Трифазний мережевий сонячний інвертор (4кВт / 5кВт / 6кВт / 8кВт / 10кВт / 12кВт)

Almacenamiento de energía y inversores solares Hacia un futuro lleno de energía inteligente, limpia, económica y sostenible #YouHaveThePower

Наші продукти

Copyright © 2023 Suzhou Johnray Solar Energy Co. Ltd.

Цей веб-сайт використовує файли cookie для полегшення навігації та аналізу статистики використання. інформація про нашу політику щодо файлів cookie.

Огляд конфіденційності

Цей веб-сайт використовує файли cookie для покращення вашого досвіду під час навігації по сайту. З них у вашому браузері зберігаються файли cookie, які класифікуються як необхідні, оскільки вони є важливими для роботи основних функцій веб-сайту. Ми також використовуємо сторонні файли cookie, які допомагають нам аналізувати та розуміти, як ви використовуєте цей веб-сайт. Ці файли cookie будуть збережені у вашому браузері тільки з вашої згоди. У вас також є можливість відмовитися від цих файлів cookie. Але відмова від деяких з цих файлів cookie може вплинути на ваш досвід перегляду.

Необхідні файли cookie є абсолютно необхідними для належного функціонування веб-сайту. Ці файли cookie забезпечують основні функціональні можливості та функції безпеки веб-сайту, анонімно.

CookieDurationDescription

Функціональні файли cookie допомагають виконувати певні функції, такі як обмін вмістом веб-сайту на платформах соціальних мереж, збір відгуків та інші сторонні функції.

Сookie-файли продуктивності використовуються для розуміння та аналізу ключових показників ефективності веб-сайту, що допомагає забезпечити кращий користувацький досвід для відвідувачів.

Аналітичні файли cookie використовуються для розуміння того, як відвідувачі взаємодіють з веб-сайтом. Ці файли cookie допомагають надавати інформацію про метрики кількість відвідувачів, показник відмов, джерело трафіку тощо.

CookieДовготривалістьОпис

Рекламні файли cookie використовуються для надання відвідувачам релевантної реклами та маркетингових кампаній. Ці файли cookie відстежують відвідувачів на різних веб-сайтах і збирають інформацію для надання персоналізованої реклами.

Інші некатегоризовані файли cookie. це ті, які аналізуються та ще не були віднесені до певної категорії.

Залишити відповідь