Ефективність сонячних панелей: Що це насправді означає. Ефективність сонячних фотоелектричних станцій

Ефективність сонячних панелей: Що це насправді означає?

Коли ви переглядаєте технічні характеристики сонячних панелей, їх ефективність може справити негативне перше враження. Станом на 2021 рік монокристалічні сонячні панелі мають коефіцієнт корисної дії 20-23%, а полікристалічні. нижче 20%. Однак ефективність перетворення не є критичним фактором при використанні сонячного світла. безкоштовний і практично безмежний ресурс.

Заощаджуйте на рахунках за електроенергію та скорочуйте викиди від будівлі за допомогою сонячної енергії.

З іншого боку, коли для виробництва електроенергії використовується викопне паливо, ефективність стає набагато важливішою. Вугільні електростанції зазвичай мають ефективність 30-40%, тоді як газові електростанції з комбінованим циклом. близько 50-60%.

 • Ці системи генерації мають вищу ефективність, ніж сонячні панелі, але погляд лише на цей показник може ввести в оману.
 • Сонячні панелі менш ефективні з точки зору перетворення енергії, але їх вхідна енергія безкоштовна і вони працюють з нульовим рівнем викидів.

Ефективність сонячних панелей є проблемою лише в умовах обмеженого простору, оскільки ви можете не досягти запланованої потужності в кіловатах. Сонячні панелі, що використовуються на комерційних та промислових дахах, мають типові розміри близько 80″ x 40″, а найефективніші моделі перевищують 400 Вт. Якщо ви хочете встановити 400 кВт, вам потрібно 1000. це більше 22 000 кв.м.футів. тільки для сонячних панелей, плюс відстань між ними, необхідна для обслуговування.

Що визначає ефективність сонячних панелей?

Провідні виробники сонячних панелей постійно інвестують мільйони в дослідження і розробки з метою вдосконалення своїх фотоелектричних елементів. Однак з часом це окупилося:

 • У 1990 році сонячні панелі могли перетворювати лише близько 10% сонячного світла в електрику.
 • Станом на 2021 рік найефективніші сонячні панелі на ринку наближаються до 23% ефективності.
 • Іншими словами, сонячні панелі тепер можуть виробляти 2.У 3 рази більше енергії з даної площі, порівняно з тим, як вони працювали 30 років тому.

Ефективність сонячних елементів визначається фотоелектричним матеріалом, а також тим, як модуль підключений і спроектований в цілому. Монокристалічні елементи є більш ефективними, оскільки вони виготовлені з монокристалів кремнію високої чистоти. З іншого боку, полікристалічні елементи складаються з декількох кристалів, і це впливає на їх ефективність.

Це не означає, що полікристалічні сонячні панелі мають нижчу якість. Вони мають нижчу ефективність перетворення через властивості матеріалу, але існують якісні сонячні модулі обох типів.

Що таке сонячні елементи PERC?

Багато з найефективніших панелей, які зараз доступні, використовують технологію PERC, яка збільшує продуктивність до 12%. PERC розшифровується як Passivated Emitter and Rear Contact (пасивний випромінювач і тильний контакт), і ці елементи мають багато конструктивних особливостей, які підвищують їхню ефективність.

 • Елементи PERC мають під собою світловідбиваючий шар. сонячне світло, яке проходить крізь них, відбивається назад у фотоелектричний матеріал, генеруючи більше енергії.
 • Вони також мають антивідблискуючі покриття та текстури поверхні, які максимізують сонячне світло, що вловлюється та перетворюється в електрику.

PERC-елементи часто розрізають навпіл, щоб зменшити втрати на електричний опір, що ще більше збільшує їхню вихідну потужність. Ви помітите, що багато сонячних панелей зараз використовують 120 або 144 напівелементи, замість традиційних 60-елементних і 72-елементних конструкцій. Оскільки сонячні елементи зменшені вдвічі, їх загальна потреба в просторі майже однакова, а розміри панелей не зазнають значних змін.

Як високоефективні сонячні панелі економлять простір

Оскільки ефективність фотоелектричних елементів продовжує зростати, сонячні панелі будуть здатні генерувати більше ват на квадратний фут.

 • Сонячна панель потужністю 400 Вт розміром 80 х 40 дюймів виробляє 18 Вт на квадратний фут.
 • При збільшенні ефективності на 33% можна було б генерувати 24 Вт на кв.м.

Як правило, наявність місця для сонячних панелей не є проблемою в таких будівлях, як торгові центри та розподільчі центри. Однак багатоповерхові будівлі мають велику площу поверху відносно площі даху. і багато вільного простору вже використовується обладнанням для опалення, вентиляції та кондиціонування. У цих випадках високоефективні сонячні панелі максимізують вихід кВт-год на квадратний фут покриття.

RD також знизила вартість сонячних панелей. 20 років тому ви могли очікувати, що заплатите більше 10 000 доларів за кВт потужності, але зараз домашні сонячні системи коштують менше 3 000 доларів за кВт у багатьох частинах США. Ще нижчі ціни можливі в комунальному секторі, де сонячні батареї встановлюються за ціною менше 1 000 доларів за кВт.

Вплив температури на ефективність сонячних панелей: Як тепло впливає на вашу сонячну енергетичну систему

Сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електрику за допомогою явища, відомого як фотоелектричний (PV) ефект. Чим більше сонячного світла вони отримують, тим більше енергії вони можуть генерувати. Інтуїтивно зрозуміло, що якщо панелі стануть занадто гарячими, вони фактично вироблятимуть менше електроенергії.

Перегрів знижує ефективність сонячних панелей, впливаючи на відсоток сонячного світла, який панель може перетворити в енергію. Читайте далі, щоб дізнатися більше про те, як температура впливає на ефективність сонячних панелей та способи пом’якшення цього впливу.

ефективність, сонячних, панель, насправді, означає, фотоелектричних

Що таке ефективність перетворення для сонячних панелей

Ефективність перетворення. це частка сонячного світла, яку фотоелектрична панель може перетворити на корисну електроенергію. Це важлива специфікація продуктивності для фотоелектричної системи, оскільки вона вимірює максимальну кількість електроенергії, яку панель може генерувати в пікових умовах.

Ефективність сонячних панелей вимірює максимальний відсоток сонячних променів, який фотоелектрична панель може перетворити на електрику. Вищі значення вказують на кращі коефіцієнти перетворення.

З роками ефективність сонячних панелей значно покращилася завдяки вдосконаленню матеріалів, технологій виробництва та інноваціям у дизайні. Сьогодні ефективність побутових фотоелектричних панелей зазвичай становить від 15% до 23%.

Лабораторні випробування показали ще вищу ефективність. в деяких випадках вона перевищує 40%. Однак ці високоефективні панелі ще не доступні для пересічного споживача.

Зростання ефективності фотоелектричних панелей з часом допомогло зробити сонячну енергію більш економічно вигідною і доступною, сприяючи її все більшому поширенню як чистого, поновлюваного джерела енергії.

ефективність, сонячних, панель, насправді, означає, фотоелектричних

Фактори, що впливають на ефективність сонячних панелей

На продуктивність та ефективність сонячних панелей можуть впливати різноманітні фактори, в тому числі:

ефективність, сонячних, панель, насправді, означає, фотоелектричних

 • Температура: Високі температури безпосередньо знижують ефективність фотоелектричної панелі.
 • Сонячне світло: Кількість прямого сонячного світла, яке отримує фотоелектрична панель, зазвичай є найбільш важливим фактором, що визначає кількість електроенергії, яку вона може виробити. Навіть найефективніша сонячна панель не може генерувати електроенергію вночі, а в похмурі дні її виробництво зменшується.
 • Орієнтація та нахил: Найкраще орієнтувати панелі на сонце (на південь, якщо ви перебуваєте в Північній півкулі), щоб максимізувати вплив сонячного світла. Залежно від вашої широти, ви можете оптимізувати їх ефективність, встановивши їх під кутом до сонячних променів. близько 30-45 градусів.
 • Пил, сніг та сміття: Бруд, листя, сніг та інше сміття можуть блокувати сонячне світло від панелей. Обов’язково регулярно чистіть сонячні панелі, щоб зберегти їх ефективність.
 • Вік панелі: З віком фотоелектричних панелей їх ефективність буде повільно знижуватися з року в рік. Тим не менш, високоякісні сонячні панелі можуть прослужити 25 років і більше. довше, ніж асфальтований дах.
 • Затінення: Якщо тіні від сусідніх дерев або споруд блокують ваші панелі, вони не досягнуть максимальної ефективності. Це питання також стосується часткового затінення. якщо одна комірка монокристалічної або полікристалічної фотоелектричної панелі знаходиться в тіні, це негативно вплине на сукупну потужність генерації електроенергії панелі.

Зв’язок між температурою, вологістю та ефективністю сонячних панелей

Температура, вологість і ефективність сонячних панелей. взаємопов’язані фактори, які впливають на загальну продуктивність фотоелектричної системи. В цілому, дослідження показали, що більш високі температури знижують електричну ефективність. Вологість також відіграє певну роль, причому нижчий рівень вологості призводить до підвищення продуктивності та ефективності.

Сонячні панелі, як правило, краще працюють при нижчих температурах

При підвищенні температури фотоелектричної панелі вище 25°C (77°F) її ефективність має тенденцію до зниження через температурний коефіцієнт. Коефіцієнт вимірює, наскільки зменшується вихідна потужність на кожен градус Цельсія вище еталонної температури (зазвичай 25°C).

Підвищення температури призводить до того, що напівпровідникові матеріали у фотоелектричних елементах стають більш провідними. Це збільшує потік носіїв заряду і, як наслідок, зменшує напругу, що генерується.

Деякі фотоелектричні панелі оснащені механізмами відведення тепла, щоб зменшити несприятливий вплив високих температур. Пасивне охолодження або посилена вентиляція є перевіреними методами наближення фотоелектричних панелей до оптимальних робочих температур.

Вологість може мати як позитивний, так і негативний вплив на ефективність сонячних панелей

З одного боку, високий рівень вологості може призвести до збільшення хмарності та атмосферної водяної пари. Хмари вологого повітря можуть розсіювати сонячне світло або поглинати його, зменшуючи кількість сонячного випромінювання, що досягає фотоелектричних панелей. Надмірна вологість також може призвести до накопичення бруду та пилу на поверхні панелі, що спричиняє зниження ефективності через зменшення поглинання світла.

З іншого боку, вологість може також охолоджувати фотоелектричні панелі, сприяючи теплопередачі через випаровування і конденсацію, що потенційно пом’якшує деякі негативні наслідки високих температур для ефективності.

ефективність, сонячних, панель, насправді, означає, фотоелектричних

Порівняння ефективності сонячних панелей у спекотному та холодному середовищі

Ефективність сонячних панелей може суттєво відрізнятися в спекотному та холодному середовищі через вплив температури на продуктивність фотоелектричних (ФЕ) фотоелементів. Розуміння цих відмінностей має важливе значення при оцінці придатності фотоелектричних панелей для різних кліматичних умов та оптимізації виробництва енергії.

У спекотному середовищі фотоелектричні панелі, як правило, менш ефективні через негативний вплив високих температур на продуктивність фотоелементів. З підвищенням температури вихідна напруга сонячної панелі знижується, що призводить до зменшення вироблення електроенергії. На кожен градус Цельсія вище 25°C (77°F) ефективність сонячної панелі зазвичай знижується на 0.3% до 0.5%.

Це зниження ефективності може бути значним в регіонах, де температура різко зростає протягом дня, наприклад, в пустелях або тропічних районах. У таких умовах краще обирати фотопанелі з низькотемпературним коефіцієнтом. Крім того, встановлення систем охолодження та забезпечення належної вентиляції може допомогти пом’якшити вплив тепла на ефективність сонячних панелей.

На відміну від цього, холодне середовище може запропонувати покращену ефективність сонячних панелей завдяки сприятливим температурним умовам для роботи фотоелементів. Нижчі температури призводять до збільшення вихідної напруги, що збільшує загальну генерацію енергії.

Ви також повинні враховувати інші фактори, які можуть вплинути на продуктивність фотоелектричних панелей в холодному кліматі. наприклад, накопичення снігу, який може перешкоджати сонячному світлу і знижувати виробництво енергії. Встановлення фотоелектричних панелей під оптимальним кутом, щоб полегшити скидання снігу та забезпечити максимальне потрапляння сонячного світла. Навіть ці невеликі зміни можуть підтримувати ефективність в холодних умовах.

Не забудьте врахувати, що восени та взимку кількість сонячних годин скорочується, що може вплинути на загальну генерацію енергії.

Незважаючи на контрастний вплив температури на ефективність сонячних панелей в спекотних і холодних умовах, доступність сонячного світла залишається найбільш важливим фактором, що визначає ефективність фотоелектричних енергетичних систем. Наприклад, спекотний клімат з великою кількістю сонячного світла забезпечить більше енергії, ніж холодний клімат без сонячного світла.

Зменшення впливу температури на ефективність сонячних панелей

Зменшення впливу температури на ефективність сонячних панелей має вирішальне значення для оптимального виробництва енергії, особливо в регіонах з високими температурами навколишнього середовища. Кілька стратегій можуть мінімізувати вплив температури на фотоелектричні панелі, гарантуючи, що вони продовжуватимуть добре працювати.

Правильна установка і відстань між панелями мають важливе значення для забезпечення циркуляції повітря навколо фотоелектричних панелей. Забезпечення зазору між задньою поверхнею панелі та монтажною конструкцією дозволяє забезпечити природну конвекцію. Повітряний потік розсіює тепло і підтримує температуру під контролем. Встановлення фотоелектричних панелей під оптимальним кутом і орієнтацією може максимізувати їх вплив сонячного світла, зменшуючи при цьому ймовірність перегріву.

Вибір фотоелектричних панелей з низькотемпературним коефіцієнтом. ще один спосіб пом’якшити температурний вплив. Панелі з нижчими коефіцієнтами мають меншу втрату ефективності при підвищенні температури, що робить їх більш придатними для використання в спекотному кліматі.

Інновації в матеріалах і конструкціях сонячних панелей призвели до розробки передових технологій, які можуть краще протистояти високим температурам. Наприклад, двосторонні сонячні панелі можуть вловлювати сонячне світло з обох сторін. Конструкція забезпечує нижчу температурну чутливість і вищу загальну ефективність.

Системи охолодження та їх ефективність

Ви також можете встановити системи охолодження для управління температурою сонячних панелей:

ефективність, сонячних, панель, насправді, означає, фотоелектричних

 • Пасивні методи охолодження, такі як радіатори та світловідбиваючі покриття, ефективно відводять надлишкове тепло, не вимагаючи додаткових витрат енергії.
 • Активні методи охолодження. такі як охолодження водою або примусова циркуляція повітря. можуть ще більше підвищити тепловіддачу, але можуть бути пов’язані з більш високими витратами і споживанням енергії.

Поширені запитання

Оптимальна температура для сонячних панелей становить близько 25°C (77°F). Сонячні панелі найкраще працюють при помірних температурах, оскільки вищі або нижчі температури можуть знизити ефективність. На кожен градус вище 25°C потужність сонячної панелі може зменшуватися приблизно на 0.Від 3% до 0.5%, що впливає на загальне виробництво енергії.

Сонячні панелі погано працюють під час спеки через зниження ефективності, спричинене температурою. З підвищенням температури сонячних панелей їхня вихідна потужність зменшується. Під час спеки вищі температури перешкоджають здатності панелей ефективно перетворювати сонячне світло в електрику.

Під прямими сонячними променями сонячні панелі можуть досягати температури близько 66°C (150°F) або навіть вище. Підвищення температури відбувається за рахунок перетворення поглиненого сонячного світла в тепло. Підвищена температура може негативно вплинути на ефективність сонячних панелей, зменшуючи виробництво енергії. Правильна установка та вентиляція можуть допомогти пом’якшити цю проблему.

Більшість сонячних панелей EcoFlow мають коефіцієнт корисної дії 23%. Високий рейтинг обумовлений їх передовим дизайном і монокристалічною структурою. 23%. це один з найвищих рейтингів, доступних для побутових сонячних панелей. Полікристалічні панелі, як правило, дешевші, але мають набагато нижчий рейтинг. близько 15%.

Точка максимальної потужності (MPP). це точка на кривій IV сонячної панелі, де добуток струму та напруги максимальні, що дає максимально можливу вихідну потужність. Відстеження точки максимальної потужності (MPPT). це технологія, яка використовується контролерами сонячного заряду для забезпечення роботи сонячної панелі в точці максимальної потужності (MPP). Рішення EcoFlow оснащені контролерами MPPT, які вважаються кращими за ШІМ (широтно-імпульсна модуляція).

EcoFlow. компанія, що займається рішеннями для портативної енергетики та відновлюваної енергетики. З моменту свого заснування у 2017 році компанія EcoFlow забезпечує спокійну енергією клієнтів на більш ніж 85 ринках завдяки лінійкам портативних електростанцій DELTA та RIVER, а також екологічно чистим аксесуарам.

Топ-5 найефективніших сонячних панелей (2023 огляди)

Цей посібник допоміг багатьом домовласникам дізнатися про ефективність сонячних панелей і може допомогти вам зробити правильний вибір при прийнятті рішення про найбільш ефективний варіант. Давайте почнемо!

Кожен продукт та/або компанія, представлені тут, були обрані автором самостійно. Ви можете дізнатися більше про нашу методологію огляду тут. Якщо ви зробите покупку за допомогою посилань, ми можемо отримати комісію.

Карстен. редактор і фахівець з енергетики, що спеціалізується на екологічному, соціальному та культурному розвитку. Його роботою поділилися такі джерела, як NPR, Всесвітній економічний форум, Marketwatch та SEIA, а також він має сертифікат ESG від Інституту CFA. До того, як приєднатися до EcoWatch, Карстен працював у секторі сонячної енергетики, вивчаючи енергетичну політику, кліматичні технології та екологічну освіту. Любитель музики та активного відпочинку на природі, Карстен займається скелелазінням, веслуванням на каное або пише пісні поза робочим місцем. Дізнатися про цю особу

Переглянуто Мелісою Сміт

Мелісса. завзята письменниця, аквалангістка, мандрівниця та любителька активного відпочинку. Закінчила Університет Флориди за спеціальностями “журналістика” та “дослідження сталого розвитку. До того, як приєднатися до EcoWatch, Мелісса працювала головним редактором журналу Scuba Diving та менеджером з комунікацій The Ocean Agency, некомерційної організації, про яку знято документальний фільм “У гонитві за коралами”, що отримав нагороду “Еммі”. Дізнатися про цю особу

Чому ви можете довіряти EcoWatch

Ми працюємо з групою експертів з сонячної енергетики, щоб створити неупереджені огляди, які допоможуть вам зробити правильний вибір для вашого будинку. Жоден інший сайт не висвітлює тему відновлюваних джерел енергії так довго, як ми, а це означає, що ми маємо більше даних та інсайдерської інформації, ніж інші сайти.

Перейти до розділу:

Знайдіть найкращу ціну від сонячних інсталяторів у вашому регіоні.

Які сонячні панелі найефективніші?

Коефіцієнт корисної дії сонячної панелі показує, яка частина сонячної енергії, що потрапляє на панелі, буде перетворена в корисну електроенергію для вашого будинку. Це не єдиний показник високої якості фотоелектричних панелей, але один з найважливіших. Більш високі показники ефективності означають, що ваші панелі будуть генерувати більше енергії в будь-яких умовах. при повному сонці, частковому сонці і похмурій погоді. що безпосередньо пов’язано з більшою економією енергії для вас.

Ми розглянули всі провідні бренди сонячних панелей з найвищим рейтингом та пропоновані моделі панелей і визначили, що наведені нижче бренди панелей мають найвищі рейтинги ефективності в сонячній індустрії.

 • Maxeon (раніше SunPower): Найефективніші панелі
 • LONGi Solar: Найкраще співвідношення ціни та якості
 • Jinko Solar: Найкращий бюджетний бренд
 • Канадська сонячна енергетика: Кращий вибір продуктів
 • REC: найкраща доступність

Не всі панелі, вироблені цими компаніями, мають однаковий рейтинг ефективності, а деякі моделі коливаються на кілька відсотків. Нижче наведені конкретні моделі від кожного виробника, які ми визнали найбільш ефективними. Зверніть увагу, що для кожного з цих брендів є випадаюче меню, якщо вам потрібна додаткова інформація.

Sunpower

ефективність, сонячних, панель, насправді, означає, фотоелектричних

Лінійка панелей Maxeon 6 AC від компанії Maxeon, яка раніше називалася SunPower, найбільш відома тим, що має найвищий коефіцієнт корисної дії серед усіх коли-небудь вироблених сонячних панелей. 22.8%. Компанія Maxeon існує вже більше 35 років і давно зарекомендувала себе як виробник високоякісної продукції та визначальних для галузі технологій. Ми рекомендуємо ці панелі всім домовласникам, які можуть собі їх дозволити. Вони дорогі, але вони призводять до найбільшої економії з часом і мають одну з найкращих доступних гарантій.

Що нам подобається

Лінійка панелей Maxeon 6 не тільки має найвищий рейтинг ефективності, але тепер вони також мають 40-річну гарантію на обладнання та виробництво, що є найкращим показником для будь-якої іншої компанії, яку ми досліджували. Стандартом в галузі чистої енергетики є 25-річна гарантія на виробничі дефекти та дефекти виробника, а компанія Maxeon пропонує 40-річну гарантію на обидва види дефектів. Це означає абсолютний спокій, що ваші панелі будуть продовжувати працювати як очікувалося протягом десятиліть.

Компанія Maxeon та її дочірня компанія SunPower також відомі своєю прихильністю до якісного обслуговування клієнтів, тому ми очікуємо, що будь-яка гарантійна вимога, яку ви зробите, буде задоволена.

Нарешті, для тих, хто піклується про зовнішній вигляд цих панелей, вони всі чорні без ліній сітки, тому вони настільки гладкі, наскільки це можливо.

Що нам не подобається

Єдине погане, що ми можемо сказати про ці панелі Maxeon, це те, що вони дорожчі, ніж більшість інших варіантів. Ми вважаємо, що якість панелей варта інвестицій, але вони можуть бути надто дорогими для деяких сонячних клієнтів.

Варіанти сонячних панелей

В даний час Maxeon виробляє дві різні лінійки сонячних панелей, обидві з інверторами, що постачаються компанією Enphase: панелі Maxeon 6 (змінний струм) і панелі Maxeon 3 (постійний струм).

 • Панелі Maxeon 6: Як згадувалося вище, ці панелі мають найвищий рейтинг ефективності в галузі. 22.8%. Вони генерують найбільшу потужність за будь-яких умов, ніж будь-які інші панелі, і на них поширюється неймовірна 40-річна гарантія. 6. трохи більш ефективна сонячна панель, ніж 3.
 • Панелі Maxeon 3: Панелі Maxeon 3 мають ККД до 22.7%, але в залежності від розміру панелі, яку ви обираєте, цей показник може становити до 21.2%. Панелі більшого розміру мають таку ж 40-річну гарантію, але менші панелі мають стандартну для галузі 25-річну гарантію.

Інформація про гарантію

На всі панелі Maxeon надається щонайменше 25-річна гарантія на дефекти виробника та продуктивність, але на всі панелі Maxeon 6 та деякі варіанти Maxeon 3 надається 40-річна гарантія від компанії. Це покриває дефекти виробника та пов’язані з ними проблеми, а також гарантує, що ваші панелі збережуть 88.3% від початкової ефективності в 40 років. Ця гарантія значно перевищує стандартну 25-річну гарантію, встановлену в галузі.

Варіанти встановлення

Maxeon зазнає деяких змін і працює над тим, щоб зробити свою дочірню компанію SunPower своїм ексклюзивним інсталятором. Однак в даний час SunPower передає установку на аутсорсинг сертифікованим стороннім компаніям, що займаються сонячною енергетикою. Існують місцеві монтажні компанії, які можуть встановити панелі Maxeon у всіх 50 штатах.

ефективність, сонячних, панель, насправді, означає, фотоелектричних

LONGi Solar

Заснована в 2000 році, компанія LONGi є найбільшим виробником сонячних панелей у світі з ринковою капіталізацією майже втричі більшою, ніж у будь-якого конкурента. LONGi не тільки є одним з найуспішніших виробників, але також вдається забезпечити видатну цінність за ціною нижче середнього. Панелі Hi-Mo 6 Scientist від LONGi забезпечують найвищі показники ефективності, і хоча гарантія не така хороша, як на інші панелі, на нашу думку, початкова економія, яку ви побачите, більш ніж компенсує це.

Що нам подобається

Панелі Hi-Mo 6 досягають ефективності 22.6%, що майже відповідає лідеру галузі. Це означає, що сонячні панелі LONGi допоможуть знизити ваші рахунки за електроенергію більше, ніж більшість інших брендів на щомісячній та щорічній основі. Найкраще, що панелі LONGi коштують близько 2.40 доларів за ват, що значно нижче, ніж у інших брендів з таким рейтингом ефективності та якості.

Панелі LONGi мають низький допуск на потужність, який є виміром очікуваної різниці у виробництві електроенергії в реальних умовах. Середній показник по галузі становить.5%/5%, а модель Hi-Mo 6 Scientist може похвалитися.3%/3% диференціал. Це означає, що ви побачите менші коливання швидкості виробництва, що в кінцевому підсумку допоможе максимізувати вашу економію енергії з часом.

Що нам не подобається

Панелі LONGi не мають найкращого гарантійного покриття, що насправді є єдиним великим недоліком бренду. Панелі Hi-Mo 6 Scientist мають лише 15-річну гарантію на виробничі дефекти, тоді як галузевий стандарт становить 25 років. Гарантія виробництва електроенергії відповідає стандартному 25-річному покриттю, хоча очікуваний залишковий рейтинг ефективності після цього часу (88.9%) трохи нижче, ніж у деяких інших брендів, які гарантують 92%.

Варіанти сонячних панелей

Остання інновація LONGi, лінійка панелей Hi-Mo 6, поступово витісняє лінійки Hi-Mo 4 і Hi-Mo 5. У новій лінійці Hi-Mo 6 є чотири різні варіанти.

Рейтинг ефективності Тип панелі Орієнтовна вартість за ват Потужність Гарантія Найкраще для
Hi-Mo 6 Scientist До 22.6% Монокристалічні 2.40 580 Вт до 590 Вт Від 15 до 25 років Максимальна ефективність
Hi-Mo 6 Explorer До 22.1% Монокристалічні 2.40 560 Вт до 570 Вт Від 15 до 25 років Екстремальні кліматичні умови
Hi-Mo 6 Guardian Н/Д Монокристалічні 2.40 Н/Д Від 15 до 25 років Самооптимізація
Hi-Mo 6 Artist Н/Д Монокристалічний 2.40 Н/Д Від 15 до 25 років Унікальний зовнішній вигляд

Інформація про гарантію

Серед виробників з найвищою ефективністю панелей, LONGi є найменш вражаючим. Покриває дефекти виробника протягом 15 років порівняно з 25-річним стандартом. Гарантія на виробництво електроенергії. яка допомагає вам продовжувати економити гроші на рахунках за електроенергію. становить 25 років, що є галузевим стандартом. Однак він гарантує 88.9% ефективності в кінці гарантійного терміну, тоді як інші компанії гарантують 90% і більше.

Варіанти встановлення

На відміну від Maxeon, LONGi не має спеціальних партнерських відносин, тому її продукція широко доступна і може бути встановлена будь-яким сонячним підрядником, який вирішить її запропонувати.

Jinko Solar

Jinko Solar. ще один гігант в галузі, який постачає панелі по всьому світу. Найбільш відомий як бюджетний бренд, хоча його панелі все ще вважаються першокласними. Ми рекомендуємо панелі Jinko клієнтам, які хочуть знизити початкові витрати на установку, але при цьому отримати високоякісний бренд з рейтингом ефективності вище середнього. Як і у LONGi, гарантії на панелі Jinko не найкращі.

Що нам подобається

Розмір компанії Jinko Solar робить її продукцію широко доступною по всій території США.S. Не маючи жодних конкретних партнерських відносин, її панелі доступні у сотень інсталяторів у кожному штаті. Середня вартість вата для панелей Jinko становить близько 2.25, що робить його найдоступнішим брендом високоефективних сонячних панелей у нашому списку.

Незважаючи на низьку вартість, панелі Jinko отримали досить високий рейтинг PV Evolution Labs (PVEL), що свідчить про те, що панелі перевершують багато інших брендів в різних умовах. З піковим коефіцієнтом корисної дії 22.6%, панелі Jinko, ймовірно, збільшать вашу економію енергії порівняно з менш ефективними варіантами, і все це при тому, що ви заощадите гроші на установці.

Що нам не подобається

Найбільшим недоліком панелей Jinko Solar є гарантійне покриття. Гарантія на його продуктивність триває стандартні 25 років, але деградація в перший рік (2.5%) є вищим за середній показник по галузі, що становить близько 2%. До того ж, залишкова ефективність на кінець терміну складає всього 80.7%, у порівнянні з типовим ~90% у інших високоякісних брендів. Гарантія виробника 12 років також блідне в порівнянні зі стандартними 25 роками.

Варіанти сонячних панелей

В даний час Jinko виробляє три моделі панелей в лінійці Eagle з коефіцієнтом корисної дії U.S. клієнти: Eagle G5, Eagle G4 та Eagle Continental. Існує дві додаткові лінійки продуктів для інших країн. Sheetah та Tiger, які, як очікується, будуть доступні в США.S. після тестування.

Рейтинг ефективності Тип панелі Орієнтовна вартість за ват Потужність Гарантія Найкраще для
Eagle G5 До 21.13% Монокристалічний 2.40 525 Вт до 545 Вт Від 12 до 25 років Ефективність для U.S. Клієнти
Eagle G4 До 20.96% Монокристалічний 2.40 від 380 Вт до 400 Вт Від 12 до 25 років Вартість
Eagle Continental До 19.88% Монокристалічні 2.25 380 Вт до 400 Вт Від 12 до 25 років Бюджетні панелі в доларах США.S.
Tiger Neo До 22.6% Монокристалічний 2.40 Від 475 Вт до 635 Вт Від 12 до 25 років Високий рейтинг ефективності
Гепард До 20.16% Монокристалічні 2.25 355 Вт до 410 Вт Від 12 до 25 років Бюджетні панелі за межами України.S.

Інформація про гарантію

Jinko Solar має пристойне гарантійне покриття, але воно не ідеальне в порівнянні з тим, що можуть запропонувати лідери галузі, такі як Maxeon. Jinko надає лише 12-річну гарантію на обладнання та дефекти виробника, що становить менше половини середньогалузевого показника. Гарантія на продуктивність триває 25 років, що є середнім показником, хоча деградація сонячної енергії за цей час. близько 20%. вдвічі перевищує аналогічний показник для панелей вищої якості.

Варіанти встановлення

Як один з найбільших світових виробників, Jinko не має особливих партнерських відносин з інсталяторами. Будь-яка компанія, що займається установкою сонячних панелей, може встановлювати панелі Jinko без будь-якої спеціальної сертифікації. Це означає, що у вас буде широкий вибір інсталяторів, якщо вам потрібні саме панелі Jinko.

Canadian Solar

ефективність, сонячних, панель, насправді, означає, фотоелектричних

Canadian Solar. великий міжнародний виробник, який працює на ринку з 2001 року, тому має більш ніж 20-річний досвід. Її продукція забезпечує чудове поєднання якості та доступності, хоча середня ціна за ват трохи вища за середню. Ми рекомендуємо канадські сонячні панелі власникам будинків, які шукають баланс між потужністю та доступністю.

Що нам подобається

Canadian Solar не тільки виробляє одні з найбільш високоефективних моделей панелей, але й пропонує бюджетні варіанти. зокрема, полікристалічні сонячні панелі з меншою ефективністю. Це допомагає зберегти сонячну енергію максимально доступною, що ми любимо бачити від будь-якого виробника.

Гарантійне покриття, доступне для нових моделей, відповідає галузевому стандарту з точки зору тривалості, тому ви отримаєте десятиліття корисного терміну служби та економії енергії від продуктів компанії.

Нарешті, Canadian Solar пропонує більше, ніж просто панелі. Компанія надає іншим виробникам сировину, яка допомагає прискорити виробництво та підвищити якість продукції під власним брендом, а також знизити витрати в галузі. В цілому, компанія позитивно впливає на сонячний простір.

Що нам не подобається

Гарантійне покриття на все, крім нової лінійки продуктів HiHero, не відповідає галузевим стандартам. Панелі HiHero мають 30-річну гарантію на експлуатаційні характеристики вище середнього рівня, а також типову 25-річну гарантію на такі речі, як дефекти виробника. Ефективність, що залишається після гарантійного терміну, є нижчою за середню, хоча і становить 84.8%. Більшість інших моделей мають лише 15-річну гарантію на обладнання, але вони мають стандартну 25-річну гарантію на проблеми з обладнанням.

Варіанти сонячних панелей

Canadian Solar має досить вражаючу лінійку панелей, які відносяться до двох лінійок продуктів: HiKu та HiHero.

Рейтинг ефективності Тип панелі Орієнтовна вартість за ват Потужність Гарантія Найкраще підходить для
HiKu До 19.4% Полікристалічні або монокристалічні 2.70 360 Вт до 465 Вт Від 12 до 25 років Доступність
BiHiKu До 20.1% Полікристалічний або монокристалічний 2.70 від 435 Вт до 460 Вт Від 12 до 25 років Доступність за ціною
HiHero До 22 років.5% Гетероперехід (HJT) 3.20 Від 420 Вт до 445 Вт Від 25 до 30 років Висока ефективність
Hiku 6 До 21.3% Монокристалічні 2.90 Від 445 Вт до 555 Вт від 12 до 25 років Балансування ефективності та ціни
BiHiKu 6 До 21.4% Монокристалічний 2.90 520 Вт до 550 Вт Від 12 до 25 років Баланс ефективності та ціни
HiKu 7 До 21.6% Монокристалічні 3.00 640 Вт до 670 Вт Від 12 до 25 років Малі дахи
BiHiKu 7 До 21.4% Монокристалічний 2.90 640 Вт до 665 Вт Від 12 до 25 років Невеликі дахи
TOPHiKu 6 До 21.4% TOPCon Cell 2.90 420 Вт до 570 Вт Від 12 до 25 років Ефективність балансування та ціна
TOPBiHiKu 6 До 21.4% Комірка TOPCon 2.90 555 Вт до 575 Вт Від 12 до 25 років Баланс ефективності та ціни
TOPBiHiKu 7 До 21.4% TOPCon Cell 2.90 615 Вт до 695 Вт Від 12 до 30 років Малі дахи

Інформація про гарантію

Якщо ви купуєте панелі з найвищою ефективністю від Canadian Solar. модель HiHero. ви отримуєте стандартну 25-річну гарантію на продукт плюс 30-річну гарантію на виробництво електроенергії. Деградація цих панелей є більш значною, ніж в середньому за цією ціною, але гарантійний термін все ще кращий, ніж пропонують більшість компаній.

На інші моделі надається 12-річна гарантія, що вдвічі менше, ніж у більшості інших виробників. Більшість з них мають 25-річну гарантію на продукцію. знову ж таки, зі швидшою швидкістю погіршення ефективності, ніж в середньому. за винятком моделі TOPBiHiKu 7, яка має 30-річну гарантію на ефективність.

Варіанти встановлення

Canadian Solar не має жодних конкретних партнерських відносин з U.S. інсталяторів, тому її продукція доступна в більшості регіонів від широкого вибору підрядників. Крім того, Canadian Solar. один з небагатьох виробників з вертикальною лінійкою продуктів, що означає, що його високоефективні сонячні елементи та інші продукти потрапляють в панелі інших брендів. Таким чином, ви можете використовувати технологію Canadian Solar, навіть якщо ви не купуєте панелі спеціально у цієї компанії.

ефективність, сонячних, панель, насправді, означає, фотоелектричних

REC Solar

ефективність, сонячних, панель, насправді, означає, фотоелектричних

REC. виробник сонячних панелей, що базується в Норвегії та має широку присутність по всій території США.S. За власною статистикою компанії, вона є найбільшим постачальником фотоелектричних (PV) модулів у США, і саме тому ми вважаємо, що REC пропонує одні з найкращих пропозицій сонячних панелей у країні. Мало того, що її продукція широко доступна, але компанія підтримує рейтинг ефективності вище середнього для всіх своїх продуктів. Ми рекомендуємо панелі REC домовласникам, які хочуть мати легкодоступні варіанти, що допоможуть максимізувати економію енергії з часом.

Що нам подобається

Технічні характеристики та доступність REC роблять її популярним варіантом для незліченної кількості інсталяторів в США.S., Це означає, що її продукція доступна практично скрізь, де ви живете. Компанія використовує технологію гетеропереходу (HJT) для підтримки високої ефективності панелей, що означає, що панелі REC заощаджують більше коштів на рахунках за електроенергію, ніж середньостатистичне фотоелектричне обладнання.

Гарантійне покриття REC також досить хороше, з 25-річною гарантією на виробництво електроенергії, що гарантує 92% початкової ефективності в кінці гарантійного терміну для більшості моделей панелей. Це відповідає іншим найкращим показникам у галузі.

Панелі REC також мають чудовий температурний коефіцієнт, втрачаючи лише 0.26% ефективності на градус (C) вище 25 градусів (77 градусів за Фаренгейтом). Це означає, що панелі REC є чудовим варіантом для підтримки високих показників ефективності та економії енергії навіть у більш екстремальних кліматичних умовах.

Що нам не сподобалось

Єдиним реальним недоліком панелей REC є те, що вони трохи дорогі. Моделі високого класу коштують близько 3.20 за ват, до того, як буде враховано будь-який податковий кредит на сонячну енергію. Дешевші варіанти з менш вражаючими характеристиками в середньому мають коефіцієнт 2.50 за ват, тому компанія підтримує варіанти, які підійдуть для більшості клієнтів сонячних електростанцій.

Варіанти сонячних панелей

REC має п’ять основних лінійок продукції, які добре справляються з завданням забезпечити щось для кожного. Це ще одна причина, чому ми вважаємо, що REC є одним з найдоступніших брендів в галузі.

Рейтинг ефективності Тип панелі Орієнтовна вартість за ват Потужність Гарантія Найкраще підходить для
Alpha Pure-R До 22.3% Гетероперехід (HJT) 3.20 410 Вт до 430 Вт 25 років Висока ефективність
Alpha Pure До 21.6% Гетероперехід (HJT) 3.20 Від 385 Вт до 410 Вт 25 років Гарантійне покриття
N-Peak 3 До 20.3% Монокристалічні 2.80 Від 390 Вт до 400 Вт Від 20 до 25 років Баланс між ефективністю та вартістю
N-Peak 2 До 20.3% Монокристалічний 2.80 від 360 Вт до 375 Вт Від 20 до 25 років Баланс між ефективністю та вартістю
TwinPeak 4 До 20.5% Монокристалічний 2.50 360 Вт до 375 Вт Від 20 до 25 років Доступність

Інформація про гарантію

На високоякісні продукти, включаючи серії Alpha Pure та Alpha Pure-R, REC надає 25-річну гарантію на обладнання, виробництво та робочу силу у випадку, якщо панель потребує обслуговування. На всі інші продукти надається 20-річна гарантія на обладнання, що трохи нижче середнього показника по галузі, та 25-річна гарантія на виробництво, що відповідає середньому терміну.

Однак компанія гарантує, що після закінчення гарантійного терміну ефективність залишиться на рівні 92%, що є кращим показником, ніж у більшості компаній, і відповідає найкращим варіантам у сонячній енергетиці.

Варіанти встановлення

На нашу думку, найкраще в компанії REC те, що вона є одним з найбільших виробників панелей в США.S. Не будучи прив’язаним до одного інсталятора, практично будь-який підрядник може встановити панелі REC, а це означає, що продукція повинна бути доступною незалежно від того, де ви живете.

REC пропонує вищу гарантію, якщо ваші панелі встановлює сертифікований REC інсталятор, тому майте це на увазі, якщо ви знаєте, що хочете встановити панелі REC.

ефективність, сонячних, панель, насправді, означає, фотоелектричних

На що слід звернути увагу при виборі високоефективних сонячних панелей?

Окрім того, що ваш інсталятор повинен переконатися, що розмір сонячної системи правильно підібраний для вашого будинку та споживання енергії, вибір високоефективних панелей. це найкращий спосіб максимізувати ваші заощадження на сонячній енергії та гарантувати, що ви не будете платити за сонячну батарею та високий щомісячний рахунок за електроенергію.

Однак, це не так просто, як вибрати панель з найвищим рейтингом ефективності. Є ще кілька моментів, які слід врахувати, щоб визначити, який варіант насправді найкраще підходить для вашого конкретного будинку. Інфографіка нижче включає в себе короткий огляд деяких з найбільш важливих факторів, які впливають на те, наскільки добре сонячні панелі працюють в реальних умовах, на відміну від стандартних умов тестування в лабораторії.

Порівняйте високоефективні сонячні панелі з найвищим рейтингом

Загалом, наші найкращі рекомендації, якщо ви шукаєте високоефективні панелі. це панелі Maxeon 6 від Maxeon та панелі Alpha Pure-R від REC. Ви можете помітити, що наш другий вибір насправді має п’яту найвищу ефективність, і це тому, що ми враховували інші важливі фактори, такі як швидкість деградації та гарантійне покриття.

У таблиці нижче наведена додаткова інформація про ці дві моделі панелей, яка допоможе вам вирішити, яка з них є правильним варіантом для вашого сонячного проекту. Ми також додамо інформацію про наші рекомендації щодо найкращих панелей від інших постачальників з нашого списку для порівняння.

Рейтинг ефективності Вихідна потужність Температурний коефіцієнт (на градус C понад 25) Допуск по потужності Деградація на першому курсі Деградація в наступному році Ефективність після 25 років Загальний термін гарантії (для ефективності)
Maxeon 6 До 22.8% 410 Вт до 440 Вт -0.29% 0/5% 2% 0.25% 92% 40 років
LONGi Hi-Mo 6 Scientist До 22 років.6% 580 Вт до 590 Вт -0.29% 0/5% 1.5% 0.5% 86.5% 25 років
Jinko Solar Tiger NEO До 22.6% 475 Вт до 635 Вт -0.29% 0/3% 1% 0.4% 89.4% 30 років
Канадська сонячна електростанція HiHero До 22.5% 420 Вт до 445 Вт -0.26% 0/10% 1% 0.55% 85.8% 30 років
REC Alpha Pure-R До 22 років.3% 410 Вт до 430 Вт -0.26% 0/5% 2% 0.25% 92% 25 років

Порівняйте виробників високоефективних сонячних панелей з найвищим рейтингом

Що стосується найкращих виробників високоефективних панелей в цілому, ми знову обираємо Maxeon в якості нашої рекомендації номер один, хоча наше друге місце займає LONGi. Всі моделі панелей Maxeon мають чудове гарантійне покриття, надійність і довговічність, а LONGi. це чудовий недорогий варіант, який все ще приносить багато користі за свої гроші.

У таблиці нижче наведено порівняльну характеристику лінійок продуктів цих постачальників та інших, які очолили наш список. Ми додамо оцінку для кожного з них на основі нашої методології, яка буде пояснена більш детально пізніше в цій статті.

Оцінка ефективності (з 25) Оцінка довговічності (з 20) Оцінка гарантії (з 20) Оцінка цінового фактору (з 20) Температурний коефіцієнт (з 10) Оцінка сталого розвитку (з 2).5) Оцінка зовнішнього вигляду (з 2).5) Наш загальний рейтинг (зі 100)
Maxeon 25.0 19.0 20.0 6.0 10.0 1.9 2.25 84.1
LONGi 25.0 11.5 11.0 20.0 10.0 1.25 1.25 80.0
Jinko Solar 22.5 7.5 11.0 20.0 10.0 0.625 0 71.6
Canadian Solar 20.5 7.5 16.0 10.0 7.0 1.9 1.5 64.4
REC 25.0 13.0 16.0 10.0 7.0 1.9 1.8 74.6

Які фактори впливають на ефективність сонячних панелей?

Сонячні енергетичні системи вважаються ключовим інструментом в енергозабезпеченні теперішнього та майбутніх поколінь. Розвитку фотоелектрики сприяло кілька факторів, таких як екологічні проблеми, стимули та податкові відрахування, більш ефективна та дешевша технологія, а також необхідність заміни вуглецевих викопних енергетичних систем відновлюваними джерелами енергії для забезпечення відповідності цілям, встановленим Паризькою конференцією з питань зміни клімату та обмеження глобального потепління до 1 %.5 ° C.

Сонячна батарея або фотоелектричний елемент. це пристрій, який перетворює сонячне світло в корисну енергію. Кількість сонячного світла, що може бути перетворена в електрику, називається ефективністю сонячного елемента. Існують деякі фактори, які слід враховувати, щоб гарантувати оптимальну ефективність сонячних панелей.

ефективність, сонячних, панель, насправді, означає, фотоелектричних

Температура

Температура впливає на ефективність фотоелектричного елемента через внутрішню характеристику напівпровідникового матеріалу. Ефективність сонячних панелей збільшується при зниженні температури і зменшується при високих температурах, оскільки напруга між елементами падає.

Ефективність перетворення енергії

Сонячний модуль має різну спектральну характеристику в залежності від типу модуля. Таким чином, зміна спектрального опромінення впливає на генерацію сонячної енергії. Ефективність перетворення енергії збільшується за рахунок зменшення відбиття падаючого світла.

Сонячне затінення

Сонячні фотопанелі дуже чутливі до сонячного затінення. Умови повного або часткового затінення мають значний вплив на здатність генерувати енергію і можуть призвести до зниження вихідної потужності та втрат енергії. Елементи в сонячній панелі зазвичай з’єднані послідовно, щоб отримати вищу напругу і, відповідно, відповідне виробництво електроенергії.

Але коли відбувається затінення, ця структура має деякі обмеження. Насправді, коли один сонячний елемент затінений, струм усіх елементів у ланцюжку визначається тим елементом, який виробляє найменший струм. Коли комірка затінена, вся серія також практично затінена. Щоб запобігти втраті енергії, установка зазвичай включає шунтуючі діоди.

Обхідні діоди підключаються паралельно сонячним елементам. Коли сонячна батарея затінена, шунтуючий діод забезпечує шлях струму, який дозволяє ланцюжку з’єднаних сонячних батарей генерувати енергію при зниженій напрузі. Читати далі.

ефективність, сонячних, панель, насправді, означає, фотоелектричних

Орієнтація, нахил, широта місця та кліматичні умови

Установка фотоелектричних модулів повинна враховувати деякі фактори для повного використання сонячного випромінювання: орієнтацію, нахил, широту місця, кліматичні умови. Правильний розгляд цих варіантів допоможе забезпечити вироблення максимальної кількості енергії, перебуваючи під впливом найбільшої інтенсивності сонячного випромінювання протягом найтривалішого періоду часу. Дізнатися більше.

Експлуатація та моніторинг

Послуги OM допомагають в управлінні реалізацією певних процесів, щоб уникнути або пом’якшити потенційні небезпеки і гарантувати оптимальну віддачу від інвестицій. Операції в основному складаються з дистанційного моніторингу та контролю стану та продуктивності фотоелектричної електростанції. Програмне забезпечення для моніторингу надає доступ до всіх зібраних даних, які можуть бути використані для різних цілей: виявлення дефектів, аналіз продуктивності, вдосконалення, профілактичне обслуговування та безпека. Хороша система моніторингу надасть інформацію про виробництво, аварійні сигнали та аналітичні дані своєчасно, ефективно і точно, щоб виявити будь-яку аномалію фотоелектричної станції. Продовжити читання.

ефективність, сонячних, панель, насправді, означає, фотоелектричних

Обслуговування

Сонячні панелі дуже довговічні, основні гарантії тривають 15-25 років. Однак, очищення сонячних панелей є важливим для максимізації кількості світла, доступного для перетворення в електричну енергію. Часті фізичні огляди можуть допомогти сонячним панелям ефективно поглинати світло.

archelios™ Suite

archelios™ Suite. це комплексне програмне рішення, яке пропонує унікальний підхід. Завдяки передовим обчислювальним технологіям, archelios™ Suite додає цінності життєвому циклу будь-якого фотоелектричного проекту: техніко-економічне обґрунтування та аналіз прибутковості, моделювання, розрахунок виробленої енергії, повний електричний розрахунок, експлуатація та моніторинг.

Програмне забезпечення є ефективним інструментом для будь-якого типу фотоелектричних проектів.

ВИ ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?

Trace Software. розширює можливості електричних рішень. Перевірте: Вебінари eSHOP Продажі Linkedin

Поділитися цим записом

Залишити відгук Скасувати відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються дані ваших коментарів.

Програмне забезпечення для відстеження

Цей сайт використовує файли cookie. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.

Файли cookie та налаштування конфіденційності

Ми можемо попросити встановити файли cookie на вашому пристрої. Ми використовуємо файли cookie, щоб повідомити нам, коли ви відвідуєте наші веб-сайти, як ви взаємодієте з нами, щоб збагатити ваш користувацький досвід та налаштувати ваші стосунки з нашим веб-сайтом.

Натисніть на заголовки різних категорій, щоб дізнатися більше. Ви також можете змінити деякі свої налаштування. Зверніть увагу, що блокування деяких типів файлів cookie може вплинути на ваш досвід роботи на наших веб-сайтах та послуги, які ми можемо запропонувати.

Ці файли cookie суворо необхідні для надання вам послуг, доступних на нашому веб-сайті, а також для використання деяких його функцій.

Оскільки ці файли cookie суворо необхідні для роботи веб-сайту, відмова від них вплине на роботу нашого сайту. Ви завжди можете заблокувати або видалити файли cookie, змінивши налаштування свого браузера та примусово заблокувати всі файли cookie на цьому веб-сайті. Але це завжди буде спонукати вас прийняти/відмовитися від файлів cookie при повторному відвідуванні нашого сайту.

Ми з повною повагою ставимося до того, що ви хочете відмовитися від використання файлів cookie, але щоб не просити вас про це знову і знову, дозвольте нам зберегти файл cookie для цього. Ви можете будь-коли відмовитися від нього або налаштувати інші файли cookie, щоб отримати кращий досвід. Якщо ви відмовитеся від файлів cookie, ми видалимо всі встановлені файли cookie в нашому домені.

Ми надаємо вам список збережених файлів cookie на вашому комп’ютері в нашому домені, щоб ви могли перевірити, що ми зберегли. З міркувань безпеки ми не можемо показувати або змінювати файли cookie з інших доменів. Ви можете перевірити їх у налаштуваннях безпеки вашого браузера.

Встановіть прапорець, щоб увімкнути постійне приховування рядка повідомлень і відмовитися від усіх файлів cookie, якщо ви не згодні. Нам потрібно 2 файли cookie для зберігання цього налаштування. В іншому випадку вам буде запропоновано знову при відкритті нового вікна браузера або нової вкладки.

Ці файли cookie збирають інформацію, яка використовується або в сукупності, щоб допомогти нам зрозуміти, як використовується наш веб-сайт або наскільки ефективні наші маркетингові кампанії, або щоб допомогти нам налаштувати наш веб-сайт і додаток для вас, щоб покращити ваш досвід.

Якщо ви не хочете, щоб ми відстежували ваше відвідування нашого сайту, ви можете відключити відстеження у вашому браузері тут:

Ми також використовуємо різні зовнішні сервіси, такі як Google Webfonts, Google Maps та зовнішні відеопровайдери. Оскільки ці провайдери можуть збирати персональні дані, такі як ваша IP-адреса, ми дозволяємо вам заблокувати їх тут. Будь ласка, зауважте, що це може значно зменшити функціональність та зовнішній вигляд нашого сайту. Зміни набудуть чинності після перезавантаження сторінки.

Налаштування reCaptcha Google:

Вбудовування відео Vimeo та YouTube:

Наступні файли cookie також необхідні. Ви можете вибрати, чи хочете ви їх дозволити:

Залишити відповідь