Чи зможу я використати сонячні панелі для повного енергозабезпечення мого будинку у 2023 році. Сучасні домашні сонячні панелі

Як працює сонячна енергія і як ми використовуємо її в наших будинках?

Немає рухомих частин. Не відбувається горіння і не створюється жодного шуму. Не потрібно місця, окрім поверхні вашого даху. Не потребує палива, лише сонячне світло. І незважаючи на все це, вони можуть живити весь ваш будинок і виробляти надлишкову енергію для експорту сусідам.

Так, я говорю про сонячну енергію. Те, як це працює, здається настільки дивовижним і загадковим, що це схоже на магію. Але виробництво сонячної енергії насправді досить просте. І, вірите чи ні, сонячна технологія, що використовується в сучасних сонячних панелях, залишилася практично незмінною з 1950-х років.

Отже, як працює сонячна енергія? Що має статися, щоб звичайне сонячне світло перетворилося на електроенергію, яка може живити ваші домашні прилади?

Цей блог відповість на ці питання. Ми також розглянемо, як сонячна енергія працює вночі, і яку роль відіграють акумулятори в сонячних енергетичних системах.

На цій сторінці

зможу, використати, сонячні, панелі, повного, енергозабезпечення

Сонячні панелі виробляють чисту та відновлювану енергію без необхідності покладатися на викопне паливо.

Як сонячна енергія живить ваш будинок?

У цьому розділі ми пояснимо процес, за допомогою якого будинки можуть генерувати та використовувати сонячну енергію за допомогою сонячних панелей.

Корисна сонячна енергія виробляється в 4 етапи:

 • Сонячні панелі генерують електроенергію постійного струму
 • Сонячний інвертор перетворює енергію в корисну електроенергію змінного струму
 • Сонячний інвертор постачає електроенергію в будинок
 • Надлишок сонячної енергії експортується в мережу

Сонячні панелі виробляють електроенергію постійного струму

На дахах будинків із сонячними системами зазвичай встановлюють від 15 до 25 сонячних панелей.

Кожна сонячна панель складається з 60 або 72 фотоелектричних елементів, кожен з яких виготовлений з монокристалічного або полікристалічного кремнію. Сонячні елементи призначені для уловлювання сонячного світла і перетворення його в електрику постійного струму (DC) за допомогою фотоелектричного ефекту.

Кількість виробленої сонячної електроенергії залежить від сили сонячного світла та конструкції сонячної панелі. Станом на 2023 рік окремі сонячні панелі зазвичай виробляють близько 400 Вт кожна за оптимальних умов.

Сонячний інвертор перетворює енергію в корисну електроенергію змінного струму

Побутова техніка призначена для використання електроенергії змінного струму, тому електроенергія постійного струму, що генерується сонячними батареями, повинна бути перетворена, перш ніж вона буде подана в будинок. Цю функцію виконує сонячний інвертор.

Сонячні інвертори можна встановити одним з двох способів:

 • Рівень модулів: тут до кожної окремої сонячної панелі прикріплені невеликі мікроінвертори, які виконують перетворення змінного струму в постійний.
 • Централізовано: Встановлюється однорядковий інвертор, який також називають центральним інвертором. Він отримує комбіновану енергію від усіх сонячних панелей перед її перетворенням. У таких випадках до кожної панелі можна приєднати невеликі оптимізатори потужності постійного струму для підвищення продуктивності та дотримання вимог коду.

зможу, використати, сонячні, панелі, повного, енергозабезпечення

Хоча його часто затьмарюють сонячні панелі, сонячний інвертор (на фото) відіграє вирішальну роль у виробництві сонячної енергії.

Сонячний інвертор постачає електроенергію в будинок

Інвертор подаватиме змінний струм необхідної напруги (120В/240В) на вашу друковану плату; ця потужність тепер доступна для обслуговування будь-яких електричних навантажень у вашій власності.

З мережевими сонячними електростанціями. найпоширенішим типом сонячних систем, що встановлюються в будинках. ви можете в будь-який час використовувати або сонячну енергію, або енергію з мережі, або їх комбінацію.

Якщо навантаження у вашому будинку перевищує потужність, яку може забезпечити інвертор, то ваші навантаження можна задовольнити за рахунок комбінації джерел: частково за рахунок сонячних панелей на даху, а частково за рахунок електромережі.

Надлишок сонячної енергії експортується в мережу

Якщо у вас встановлені сонячні панелі, зазвичай вони генерують більше сонячної енергії, ніж ваше загальне необхідне електричне навантаження (i.e. ваші енергетичні потреби). Коли це відбувається, надлишок енергії витікає з будинку в електромережу через ваш лічильник електроенергії.

Лічильник електроенергії повинен бути спеціальним “нетто-лічильником”, який може вести окремий облік того, яку електроенергію ви експортуєте в мережу, а яку споживаєте з мережі.

Дізнайтеся, скільки ви можете заощадити за допомогою сонячної енергії

Як працює сонячна енергетична система вночі?

Для виробництва електроенергії сонячним панелям потрібне сонячне світло, але всі ми знаємо, що вночі сонце не світить. Для обслуговування електричних навантажень в темний час доби, мережева система сонячних панелей може бути підключена до електромережі. найпоширеніший тип сонячної системи. покладається на електроенергію, імпортовану від вашої комунальної компанії.

На щастя, є велика ймовірність, що вам не доведеться платити за електроенергію, яку ви імпортуєте вночі. Це стосується випадків, коли ви живете в штаті з мережевим обліком 1:1, що наразі є в 38 з 50 штатів. Тут надлишкова енергія, яку ваша система експортує вдень, використовується для компенсації вартості імпорту електроенергії вночі.

Це відео пояснює, як працює мережева сонячна система, експортуючи енергію вдень та імпортуючи її вночі.

Як працює акумуляторна батарея з сонячною енергією?

До цього часу ми обговорювали лише найпопулярніший тип сонячних установок у США. мережеві сонячні системи, підключені до мережі.

Ви могли помітити, що ці системи працюють без будь-яких акумуляторів. Коли мережа доступна, як у більшості людей, додавання батарей до домашньої сонячної енергетичної системи не є обов’язковим.

Крім того, купівля накопичувача для сонячних батарей зазвичай не має економічного сенсу. Акумуляторні батареї є дорогими і мають відносно короткий термін служби, тому вони зазвичай не окупаються.

Тим не менш, рішення для зберігання енергії від акумуляторів стають все більш популярними, завдяки появі універсальних літій-іонних рішень, таких як Tesla Powerwall.

Ось два найпоширеніші сценарії, коли домовласники вирішують використовувати акумуляторні батареї з системами сонячних панелей:

Сценарій 1: Використання акумуляторів як частини автономної системи

Деякі люди використовують сонячну енергію для задоволення всіх своїх потреб в електроенергії; це відбувається або тому, що вони прагнуть вести автономний спосіб життя, або тому, що підключення до електромережі або недоступне, або дороге (часто це стосується віддалених районів).

У таких випадках домовласники об’єднують сонячні панелі з акумуляторними батареями, щоб створити автономну сонячну систему. Це дозволяє їм зберігати надлишок денної сонячної енергії для нічного використання.

Позамережеві сонячні системи зазвичай використовують свинцево-кислотні акумулятори, подібні до тих, що використовуються в автомобільних акумуляторах. Вони є найдоступнішим рішенням для акумуляторів, і тому є кращим варіантом, коли потрібні великі обсяги зберігання.

Сценарій 2: Використання акумуляторів для резервного живлення

Домовласники, які живуть у районах, схильних до відключень електроенергії, все частіше звертаються до акумуляторних батарей як до резервного джерела живлення. Вони працюють тихіше і чистіше, ніж традиційні дизельні генератори, і не вимагають виходити на вулицю і купувати паливо.

Сьогодні більшість людей, які купують акумулятори для резервного живлення, обирають новіші літій-іонні варіанти, такі як Tesla Powerwall або sonnenCore. Ці батареї займають невелику площу і можуть бути легко налаштовані для роботи в якості незалежного резервного джерела живлення в разі відключення електромережі.

Однак слід зазначити, що акумуляторні рішення є дорогими і мають короткий термін служби, з гарантією всього 5-10 років. Економічна ситуація дещо покращується в таких місцях, як Каліфорнія, де ви можете скористатися державними пільгами на придбання акумуляторів і використовувати тарифи за час використання (TOU), щоб отримати певну економію.

зможу, використати, сонячні, панелі, повного, енергозабезпечення

Електростанція Tesla Powerwall з апаратним забезпеченням Gateway. Додавання шлюзу дозволяє використовувати Tesla Powerwall як резервне джерело живлення. Джерело зображення: Electrek

Зробіть так, щоб сонячна енергія працювала для вашого будинку

Процес переходу на сонячну енергію може здатися складним на перший погляд. Але за наявності необхідних ресурсів ви можете встановити систему сонячних панелей на даху за лічені тижні.

Перше завдання. зрозуміти, як працює сонячна технологія. Той факт, що ви читаєте цей блог, означає, що ви вже на шляху до вирішення цього завдання.

Наступний крок у вашій сонячній подорожі потенційно ще складніший: з’ясувати, чи підходить вам сонячна енергія. Хороша новина полягає в тому, що SolarReviews має всі інструменти та інформацію, необхідні для досягнення цього завдання.

Наш сонячний калькулятор надасть вам попередню оцінку сонячної енергії для вашого будинку. Він спирається на дані про місцезнаходження, супутникові знімки та машинне навчання, щоб сказати вам, скільки сонячних панелей вам потрібно, скільки це буде коштувати і скільки грошей ви заощадите. Іншими словами, наш калькулятор покаже вам всю інформацію, необхідну для того, щоб вирішити, чи варто купувати сонячні панелі для вашого будинку.

Після цього залишається лише один важливий крок: вибір найкращих брендів сонячного обладнання та правильної сонячної компанії, яка встановить їх для вас. Тут, знову ж таки, SolarReviews може допомогти. На нашому сайті є величезна база даних брендів сонячного обладнання та компаній, що займаються установкою сонячних панелей. Обов’язково прочитайте інформацію про продукт, відгуки споживачів та рейтинги, щоб зробити правильний вибір.

Після того, як сонячні панелі встановлені, все готово. Сонячні панелі розраховані на термін служби не менше 25 років і потребують мінімального обслуговування. Після цього ви можете розслабитися і насолоджуватися чистою енергією, яку ви виробляєте, і всіма фінансовими заощадженнями, які ви отримаєте в процесі.

Дізнайтеся, чи варто встановлювати сонячні панелі для вашого будинку

Основні висновки

 • Сонячні панелі перетворюють сонячне світло в електрику за допомогою фотоелектричного ефекту.
 • Сонячний інвертор перетворює сонячну енергію в електроенергію змінного струму та надсилає її до домашньої електромережі.
 • Надлишок сонячної енергії експортується в мережу; натомість ви можете отримати кредити, які компенсують енергію, яку ви імпортуєте вночі.
 • Додавання акумуляторної батареї не є обов’язковим, але зазвичай використовується в автономних будинках та як джерело резервного живлення.

Якщо ви хочете дізнатися більше про сонячну енергію, в тому числі про те, як вона порівнюється з іншими джерелами енергії, перегляньте цей посібник для початківців про сонячну енергію.

Ендрю Сенді

Домашній сонячний журналіст

Енді глибоко стурбований зміною клімату, але також стурбований тиском вартості життя на американські сім’ї. Він виступає за сонячну енергію та зберігання сонячних батарей лише в тій мірі, в якій вони мають фінансовий сенс для власників будинків. Він не пов’язаний з жодною конкретною сонячною компанією в США.

Чи зможу я за допомогою сонячних панелей повністю забезпечити свій будинок електроенергією у 2023 році??

Техасці насолоджуються постійною присутністю сонця протягом усього літа. Але окрім того, що сонце слугує джерелом красивих заходів сонця і, здавалося б, вічного тепла, ми рідко замислюємося над тим, як воно впливає на наше життя.

Концепція зеленої енергетики як способу забезпечити нашу планету енергією без використання викопних видів палива все частіше стає темою публічних дискусій. У міру того, як зростає обізнаність про можливості зеленої енергетики, все більше людей шукають альтернативні джерела енергії для живлення своїх будинків, що викликає безліч запитань. У випадку з сонячною енергією найчастіше ставлять два питання:

Коротка відповідь на обидва питання? Це залежить від. Вона базується на безлічі факторів, включаючи те, скільки енергії ви використовуєте у своєму будинку і скільки сонця регулярно потрапляє на ваш дах. Хоча для більшості людей встановлення сонячних панелей на своїх будинках все ще може бути занадто дорогим, ціни на панелі та їх встановлення знижуються. Chariot існує для того, щоб пропонувати 100% сонячну енергію за конкурентноздатними цінами без необхідності встановлення особистих панелей.

Але перед тим, як зателефонувати до найближчої компанії, що займається встановленням сонячних панелей, щоб отримати пропозицію для вашого будинку, важливо розуміти деякі важливі деталі про сонячні панелі та сонячну енергію.

Падіння цін на сонячну енергію

В даний час сонячні панелі є однією з найбільш доступних форм відновлюваної енергії. Сонячна енергія приваблює людей значною мірою через її численні переваги, починаючи від значного скорочення викидів парникових газів і закінчуючи збільшенням вартості будинку в середньому на 15 000. Оскільки в Техасі встановлено достатньо панелей, щоб забезпечити енергією понад 350 000 будинків, вже не рідкість побачити сонячні панелі на дахах житлових будинків і підприємств.

Це розширення також пов’язане з падінням ціни на виробництво сонячної електроенергії. Використання сонячної енергії в Техасі скоротилося на 34% з 2014 по 2019 рік. Це зниження є ще більш вражаючим у довгостроковій перспективі, оскільки витрати на встановлення сонячних панелей у Сполучених Штатах впали на 70% з 2009 по 2019 рік. У відповідь на це попит на домашні сонячні панелі та сонячну енергетику в цілому надзвичайно зріс.

Скільки сонячних панелей потрібно для живлення мого будинку?

Середній будинок в США.S. використовує 10 400 кВт-год електроенергії на рік. Якщо ви встановите середню сонячну панель потужністю 250 Вт, вам знадобиться близько 28-34 сонячних панелей, щоб згенерувати достатньо енергії для живлення всього вашого будинку.

Однак, на відміну від традиційної електромережі, яка автоматично під’єднується до вашого будинку під час будівництва, встановлення сонячних панелей є дуже індивідуальним процесом, що також впливає на їхню ціну. Ми рекомендуємо виконати ці три кроки, щоб визначити, чи підходять вам сонячні панелі:

 • Визначте своє споживання електроенергії в кВт-год. Ви можете знайти цю інформацію у своєму рахунку за електроенергію або оцінити її тут.
 • Розділіть це число на оцінку виробництва сонячних панелей. Точна оцінка буде залежати від вашого місцезнаходження та власності (наприклад.g. покриття деревами та регіональне сонячне світло). Ви можете отримати розумний діапазон, використовуючи 1.31 (Арізона) та 1.61 (штат Мен), найвищий та найнижчий коефіцієнти виробництва в США, як орієнтир.
 • Розділіть це число на 250. потужність середньої сонячної панелі. щоб визначити, скільки сонячних панелей вам може знадобитися для того, щоб забезпечити 100% потреб вашого будинку в електроенергії.
 • 11 000 кВт-год річного споживання електроенергії / 1.31 (оскільки ми живемо в Техасі) = 8 396.9
 • 8,396.9 / 250 = 33.58 ” 34 панелі.

Хоча ця оцінка не повинна замінити професійну оцінку, вона може дати корисну приблизну ідею, яка вкаже на доцільність встановлення сонячних панелей для вашого будинку.

Скільки коштуватиме встановлення сонячних панелей на моєму будинку?

Незважаючи на те, що витрати на встановлення знижуються, середня вартість установки, ймовірно, перевищить 10 000 доларів США. навіть після 30% федеральної податкової знижки. Для багатьох лише вартість робить ідею повного енергозабезпечення будинку за допомогою сонячних панелей складною. І це до того, як ви згадаєте, що техаські роздрібні постачальники електроенергії зазвичай виробляють електроенергію набагато дешевше, ніж їхні колеги, що працюють з житловими будинками.

Немає сумнівів, що сонячні панелі будуть продовжувати падати в ціні і збільшувати свою продуктивність в майбутньому. Але більшість власників будинків з сонячними панелями не використовують їх як єдине джерело електроенергії для житла. Замість цього вони підключаються до електромережі в процесі, який називається мережевим обліком (NEM). Чистий облік. це фантастичний варіант для людей, які хочуть зменшити свої рахунки за електроенергію, одночасно підвищуючи екологічність свого будинку.

Ця унікальна схема виставлення рахунків працює за такою схемою:

 • Побутовий лічильник електроенергії контролює, скільки електроенергії споживає домогосподарство і скільки електроенергії виробляють сонячні панелі.
 • Щомісяця або щороку домогосподарство несе відповідальність за оплату лише чистого споживання. споживання електроенергії понад те, що було вироблено сонячними панелями будинку
 • Це створює можливості для найбільш свідомих домогосподарств отримувати компенсацію від своїх комунальних компаній.

Однак така ситуація зустрічається дуже рідко. Хоча самодостатня автономна система сонячних панелей залишається складним завданням, є й інші способи використовувати зелену енергію для живлення вашого будинку.

зможу, використати, сонячні, панелі, повного, енергозабезпечення

Як план 100% зеленої електроенергії є чудовою (якщо не кращою) альтернативою сонячним панелям

Завдяки вічно сонячному клімату Техас входить в топ-10 американських штатів за кількістю сонячних панелей.S. США посідають перше місце в світі за сукупною сонячною потужністю. Як результат, сонячна енергетика Техасу стрімко зросла з точки зору виробництва електроенергії та кількості зайнятих у ній людей. Разом з цим, ентузіазм домогосподарств щодо сонячних панелей також зріс. Однак, дві основні проблеми, які виникають у людей, коли справа доходить до встановлення сонячних панелей. це виробнича потужність та витрати.

Сонячні панелі в житлових приміщеннях наразі стикаються з обмеженнями, оскільки більшість будинків не мають можливості зберігати додаткову сонячну енергію в сонячні дні, коли сонячні панелі виробляють більше електроенергії, ніж будинок може використати. На щастя, подальший технологічний прогрес, ймовірно, вирішить цю проблему зберігання, оскільки вона турбує всю галузь.

Що стосується витрат, звичайні електроенергетичні компанії можуть пропонувати нижчі тарифи на традиційні плани, ніж ті, що працюють на сонячній енергії, завдяки економічній концепції, яка називається “економія за рахунок масштабу”. По суті, витрати на кожну додаткову одиницю продукції зменшуються, оскільки створюється більше продукції. Іншими словами, оскільки більше домогосподарств підключено до електромережі Техасу, ніж використовують сонячні панелі, середня вартість електроенергії для кожного домогосподарства нижча, ніж була б при використанні індивідуальних сонячних панелей.

Chariot Energy прагне вирішити обидві проблеми. Ми будуємо величезні сонячні електростанції, які виробляють електроенергію, яку ми постачаємо, що вирішує проблему економії за рахунок ефекту масштабу. Таким чином, ви можете використовувати 100% екологічно чисту енергію у своєму будинку без проблем зі встановленням сонячних панелей і за тарифами, настільки ж доступними, як і у звичайних техаських електроенергетичних компаній. Крім того, незважаючи на зниження витрат, він може зайняти середнє місце в рейтингу U.S. Домовласникові потрібно майже 8 років, щоб окупити витрати на встановлення сонячних панелей. Вам не потрібно чекати так довго. Підтримайте галузь зараз і насолоджуйтесь перевагами 100% сонячної енергії вже сьогодні!

Натисніть тут, щоб дізнатися, як Chariot Energy відмовляється від посередників і надає клієнтам 100% чисту, відновлювану сонячну енергію.

Сонячні батареї на даху від Chariot

зможу, використати, сонячні, панелі, повного, енергозабезпечення

Переходячи до наступного розділу, ми звертаємося до вас. нашого найціннішого активу. Ви та інші наші минулі та теперішні клієнти Chariot Energy отримаєте безкоштовний унікальний досвід, щоб перейти на сонячну енергію та забезпечити свій будинок енергією навіть коли мережа не працює.

За останній рік ми спостерігали стрімке зростання цін на електроенергію, і багато хто з нас відчув на собі нестабільність нашої електромережі та руйнування, які вона може спричинити, коли виходить з ладу.

Факт проти міфу: чи справді сонячна енергія може забезпечити енергією цілий будинок? [Оновлення від 2023 року]

зможу, використати, сонячні, панелі, повного, енергозабезпечення

Одне з найпоширеніших запитань, яке задають домовласники щодо сонячної енергії. “чи може вона дійсно забезпечити енергією весь мій будинок?”?” Відповідь на це питання насправді досить проста. так, сонячна енергія дійсно може забезпечити енергією весь ваш будинок. Але пояснюючи точно how сонячна енергія може живити весь ваш будинок, все трохи складніше.

За даними Управління сонячних технологій США. “Кількість сонячного світла, що потрапляє на поверхню Землі за півтори години, достатня для забезпечення всього світового споживання протягом цілого року.”

Оскільки сонце майже щогодини постачає на Землю вражаючу кількість енергії, цілком логічно, що сонячна енергія дійсно може живити цілий будинок. Давайте зануримося в те, як саме це відбувається і як ви можете зробити приблизні розрахунки сонячної енергії в домашніх умовах.

Як працює сонячна енергія?

Простіше кажучи, сонячні панелі працюють, вловлюючи частинки світла (або фотони). Ці фотони відривають електрони від атомів, розбиваючи їх на частини, і генерують те, що ми знаємо як потік електрики.

Це твердження може здатися складним в тій чи іншій мірі, залежно від того, наскільки ви пам’ятаєте науку ще зі школи, але головна ідея полягає в тому, що сонячне світло перетворюється на енергію за допомогою, здавалося б, складного, але насправді напрочуд простого процесу, який включає в себе уловлювання сонячної енергії та перетворення її в електрику. Після того, як енергія вироблена, вона використовується для живлення пристроїв, продуктів та будинків.

Якщо ви хочете дізнатися більше про науку про сонячну енергію, перегляньте наш блог про поширені запитання про сонячну енергію.

зможу, використати, сонячні, панелі, повного, енергозабезпечення

Як сонячна енергія може живити весь ваш будинок?

Отже, чи може домашня сонячна система дійсно живити весь ваш будинок? Як ми вже говорили, так! Але це залежить від декількох змінних, які ви захочете взяти до уваги при прийнятті рішення про перехід на сонячну енергію. Здебільшого ці змінні використовуються для визначення рівня вихідної потужності та кількості сонячних панелей, необхідних вашому будинку для досягнення ваших енергетичних цілей. У цьому випадку ми дослідимо мету роботи всього будинку повністю на сонячній енергії.

Кожен будинок відрізняється від іншого, і для кожного будинку потрібна унікальна кількість сонячних панелей, щоб ефективно перетворювати сонячну енергію в енергію, яку ви можете використовувати для живлення вашого будинку. У SunPower by BlueSel ми розуміємо, як встановити ваші панелі під ідеальним кутом, в ідеальному місці, щоб максимізувати споживання сонячної енергії. Встановлення сонячних панелей в ідеальному місці може суттєво вплинути на енергозабезпечення.

Як працює сонячна енергія.com чудово пояснює, як сонячні панелі можуть забезпечити енергією цілий будинок:

“Оскільки сонячні панелі виступають з урвища під різними кутами, вони вловлюють будь-яке доступне сонячне світло і перетворюють його в енергію постійного струму. Інвертор перетворює постійний струм в змінний (який ми використовуємо для живлення електронних пристроїв). А для людей, які хочуть повністю забезпечити весь будинок сонячними променями, існують системи для перетворення та зберігання додаткової енергії у вигляді енергії акумулятора.”

Який місячний рівень енергоспоживання вашого будинку?

За даними U.S. Управління енергетичної інформації. “У 2019 році середньорічне споживання електроенергії для квартири в США становило 900 кВт-год на місяць.S. споживає 10 649 кіловат-годин (кВт-год), що в середньому становить близько 877 кВт-год на місяць.”

Для простоти округлимо це число до 900 кВт-год на місяць і припустимо, що це число стосується більшості житлових об’єктів у США. Якщо ми розділимо 900 на 30, ми можемо визначити, що більшість будинків споживають 30 кВт-год на день або 1.25 кВт-год на годину.

Однак важливо пам’ятати, що ця цифра може змінюватися залежно від розміру вашого будинку та кількості енергоспоживання домогосподарства. Ви також можете знайти питомий показник енергоспоживання вашого будинку, вказаний у вашому щомісячному рахунку за електроенергію. Тож обов’язково перевірте це, перш ніж робити власні розрахунки.

Скільки годин сонячного світла отримує ваш будинок?

Після визначення щомісячного споживання енергії вашим домогосподарством, ви також захочете з’ясувати, скільки годин пікового сонячного світла може отримати ваш будинок.

Ми розуміємо, що ця цифра змінюється щодня, особливо в штаті Массачусетс, але, зробивши обґрунтовану оцінку, а потім використавши рівняння, наведене нижче, ви зможете визначити приблизне уявлення про необхідну потужність, перш ніж звертатися до професійної компанії, що займається встановленням сонячних панелей.

Як головний дилер SunPower, ми використаємо їх комплексне, але просте рівняння, щоб визначити, скільки ват потужності буде потрібно вашому будинку в день для роботи від сонячної енергії.

“Помножте ваше погодинне використання на 1000, щоб перевести вашу погодинну генерацію енергії у вати. Розділіть вашу середню погодинну потребу в потужності на кількість щоденних пікових годин сонячного світла для вашої місцевості. Це дасть вам кількість енергії, яку ваші панелі повинні виробляти щогодини. Отже, середній U.S. Для будинку (900 кВт-год/місяць) у місцевості, яка має п’ять пікових годин сонячного світла на день, знадобиться 6 000 Вт.” (джерело: SunPower )

Який тип і скільки сонячних панелей потрібно для вашого будинку?

Залежно від виробника, сонячні панелі бувають різних форм, розмірів, якості збірки та вихідної потужності. Ви захочете детально поговорити з професійним консультантом з установки сонячної системи, щоб визначити найкращі та найефективніші сонячні панелі для вашого будинку. Однак, для сьогоднішньої статті ми використаємо сонячні панелі серії A від SunPower в якості прикладу.

Панелі варіюються за потужністю: звичайні сонячні панелі зазвичай починаються приблизно з 250 Вт на панель. Панелі серії A від SunPower виробляють до 400 Вт на добу на кожну панель в пікових умовах. Таким чином, якщо ми розділимо енергію, необхідну для живлення середнього будинку (6 000 Вт), на 400 Вт, вироблених кожною панеллю, ми визначимо, що середній будинок потребує щонайменше 15 панелей серії A, щоб повністю забезпечити себе сонячною енергією в пікових умовах.

Професійні консультації з встановлення сонячних панелей

Хоча ці цифри можуть дати вам зручну ручну оцінку того, що потрібно вашому будинку, щоб повністю працювати на сонячній енергії, необхідно проконсультуватися з професійним експертом з встановлення сонячних панелей. Враховуючи багато специфічних змінних (таких як стан і кут нахилу даху, наявність затінення, щоденне перебування на сонці, розмір будинку тощо), сонячні батареї можуть бути дуже корисними для здоров’я людини.), ви захочете переконатися, що професіонали визначать найточніші дані. Звідси ви можете вирішити, чи підходить сонячна енергія для вашого будинку.

Насолоджуйтесь усіма перевагами сонячної енергетичної системи, зменшуючи при цьому свій вуглецевий слід на планеті. Сонячна енергія може забезпечити енергією весь ваш будинок, якщо з вами працює правильна компанія, яка встановить ваші панелі.

Останні публікації

 • Чи спричиняють сонячні панелі проблеми зі здоров’ям? 20 червня 2023 року
 • Факти про сонячну енергетику, які потрібно знати 14 червня 2023
 • Поширені запитання про сонячну енергію влітку 21 травня 2023 року
 • Чому зараз саме час переходити на сонячну енергію в штаті Массачусетс 15 травня 2023 року
 • Посібник з витрат на обслуговування сонячних панелей 20 квітня 2023 р

Сонячні панелі для дому (посібник)

зможу, використати, сонячні, панелі, повного, енергозабезпечення

Встановлення сонячних панелей для домашнього виробництва енергії стає все більш популярним, оскільки це дає домовласникам можливість генерувати власну екологічно чисту електроенергію з відновлюваного ресурсу. Домашня сонячна енергетична система дозволяє домовласнику забезпечувати свій будинок електроенергією, яку генерують сонячні панелі, що зменшує кількість енергії, яку він використовує з мережі. Крім того, оскільки сонячні панелі не виділяють парникових газів або викидів вуглецю, вони дуже екологічні, особливо в порівнянні з джерелами енергії, що працюють на викопному паливі.

У цій статті ми хочемо надати корисний посібник з основ сонячних панелей для домашнього використання. Ми обговоримо, що таке сонячні панелі, як вони працюють, різні типи сонячних панелей, як виглядає сонячна енергія, чому варто інвестувати в сонячну енергетику, а потім відповімо на поширені запитання про цю технологію.

Що таке сонячні панелі?

Сонячні панелі, також відомі як фотоелектричні (ФЕП), перетворюють сонячне світло в електрику. Під впливом сонячного світла електрони в сонячній панелі рухаються, і цей рух може бути перетворений в електрику, відому як сонячна потужність або сонячна енергія.

Оскільки сонячні панелі живляться від сонця, вони працюють тільки вдень і не виробляють електроенергію, коли сонця немає. Вночі ваш будинок отримує енергію від електромережі, якою керує місцева комунальна компанія, або від акумуляторної батареї, якщо вона у вас є. Якщо ви хочете, щоб ваш будинок працював від електромережі, вам потрібно забезпечити її належне обслуговування. Дуже мало будинків в США.S. повністю не залежать від електромережі, навіть якщо вони мають сонячну енергію.

Як працюють сонячні панелі

Коротка відповідь полягає в тому, що матеріали, відомі як напівпровідники, дозволяють сонячним панелям генерувати електричний струм під впливом сонячного світла. Наука, що лежить в основі виробництва електроенергії за допомогою сонячних панелей, називається фотоелектричним ефектом, який вперше був відкритий у 1839 році Едмоном Беккерелем.

Процес виглядає так:

 • Фотоелектричні елементи в сонячних панелях поглинають енергію сонячного світла.
 • Сонячна енергія змушує електрони рухатися в елементах, створюючи електрику постійного струму (DC).
 • Електропроводка вловлює постійний струм від навколишніх елементів і виводить його з сонячної панелі.

зможу, використати, сонячні, панелі, повного, енергозабезпечення

Кількість електроенергії, яку сонячні панелі виробляють з сонячного світла, називається сонячною ефективністю. Середній показник ефективності сучасних сонячних панелей становить від 15 до 20 відсотків, тоді як висококласні моделі можуть мати ефективність понад 20 відсотків.

Після того, як електроенергія постійного струму була захоплена, вона перетворюється в корисну електроенергію змінного струму (AC) за допомогою інверторної технології. Електрика змінного струму, яка використовується більшістю побутових приладів, протікає через електричну панель і розподіляється по всьому будинку для живлення електронних пристроїв.

Будь-яка надлишкова електроенергія, вироблена сонячними панелями, або зберігається в акумуляторі, або повертається назад в електромережу.

Спрощене пояснення того, як працюють сонячні панелі, можна знайти в статті “Пояснюю, як мені 5 років: сонячні панелі”.

Типи сонячних панелей

Існує три основні типи сонячних панелей: монокристалічні, полікристалічні та тонкоплівкові. І монокристалічні, і полікристалічні панелі виготовляються з кристалізованого кремнію, тоді як тонкоплівкові. з тонких плівок напівпровідників, нанесених на скло, пластик або метал.

Кожен тип панелей має свої унікальні характеристики, переваги та недоліки. Тип сонячної панелі, що використовується для вашої сонячної енергетичної системи, буде залежати від декількох факторів, характерних для вашого будинку.

Нижче наведені деякі відмінні риси типів сонячних панелей, а також плюси і мінуси кожного з них:

 • Монокристалічні: Найефективніша, високопродуктивна панель, яку ви можете встановити на своєму будинку. Чорний колір є естетично привабливим, але цей тип панелей, як правило, є найдорожчим.
 • Полікристалічні: Менш ефективні, ніж монокристалічні, але й коштують дешевше, що робить панелі синього кольору частим вибором для економних людей.
 • Тонкоплівкові: Найнижча ефективність з трьох типів, але вона більш портативна, легша за вагою і має більшу естетичну привабливість.

Як виглядають сонячні панелі?

Можливо, ви бачили чорні та сині сонячні панелі і задавалися питанням, в чому різниця.

Монокристалічні панелі виготовляються з високоякісних кристалів, і в процесі виробництва кремній формується в один (моно-) великий кристал, який здається чорним для людського ока. Завдяки властивостям цієї монокристалічної структури вони більш енергоефективні. Тонкоплівкові сонячні панелі, подібно до монокристалічних, також чорні і не змінюються за кольором.

Полікристалічні панелі складаються з безлічі дрібних і окремих кристалів, і ця структура створює ефект конфетті, який здається синім для людського ока.

Фактичний вигляд ваших сонячних панелей буде змінюватися в залежності від того, як і де вони будуть розташовані на даху. Вони встановлюються в так званий сонячний масив, або колекцію з декількох панелей, яка генерує електроенергію як система. Форма та дизайн ваших масивів може залежати від розміру вашого даху, затінення, яке отримує ваш дах, та місця розташування панелей для виробництва найбільшої кількості електроенергії.

Кількість необхідних сонячних панелей також залежить від багатьох факторів, включаючи розмір вашого рахунку за електроенергію, фізичне розташування масивів і напрямок, в якому вони звернені до сонця.

Типи домашніх сонячних електростанцій

Існує три різних типи домашніх сонячних електростанцій: мережеві, гібридні та автономні.

 • Підключення до мережі: Найпоширеніший тип системи, де сонячні панелі на даху виробляють енергію постійного струму, яка потім перетворюється в змінний за допомогою інвертора. Будинок залишається підключеним (або прив’язаним) до електромережі, і якщо сонячні панелі не виробляють достатньо електроенергії для живлення будинку, він може отримувати додаткову енергію з електромережі.
 • Гібридний: включає батарею, яка зберігає надлишок енергії, виробленої сонячними панелями. Коли сонячні панелі не можуть забезпечити всю необхідну для будинку електроенергію, будинок може або отримувати додаткову електроенергію від акумулятора, або отримувати електроенергію з мережі. У деяких випадках будинок може навіть заряджати батарею від мережі, коли це вигідно, наприклад, використовуючи переваги тарифів на час використання.
 • Поза мережею: Будинок, який не підключений до загальної електромережі, тому всі потреби в електроенергії повинні задовольнятися за рахунок сонячних панелей, акумуляторів та інших джерел енергії, що генеруються самостійно.

Чому варто інвестувати в сонячні панелі

Існує п’ять основних причин, чому вам слід розглянути можливість встановлення домашніх сонячних панелей:

 • Забезпечує чисту, відновлювану енергію: Сонячна енергія не забруднює навколишнє середовище, а її використання не шкодить довкіллю.
 • Особиста свобода та контроль над електроенергією: Коли ви виробляєте власну електроенергію, ви маєте більше контролю над тим, звідки вона надходить, що ви можете з нею робити і скільки вона коштує. Крім того, акумуляторна батарея може допомогти вам уникнути перебоїв в електропостачанні та відключень електроенергії, що забезпечить вам спокій під час шторму.
 • Заощадження на рахунках за електроенергію: Оскільки ваші сонячні панелі генерують більшу частину електроенергії, яку споживає ваш будинок, ви можете зменшити свої рахунки за комунальні послуги.
 • Податкові пільги: Федеральний податковий кредит на сонячну енергію може допомогти вам з початковими витратами на установку, а деякі штати мають подібні сонячні стимули.
 • Перевірена технологія: Сучасна технологія сонячних панелей буде продовжувати виробляти електроенергію протягом 25 років або більше, а сонячні панелі побудовані таким чином, щоб витримувати екстремальні погодні умови.

Поширені запитання

З: Як почати планувати домашню сонячну електростанцію??

В: Почніть з перегляду рахунків за електроенергію та оцініть свої потреби на основі використання енергії, віку та розміру даху, наявності тіньових дерев поблизу тощо. Ви можете скористатися безкоштовним інструментом Palmetto для сонячного проектування та оцінки заощаджень, щоб допомогти в цьому.

З: Скільки зазвичай коштують домашні системи сонячних панелей?

В: Точна вартість сонячних панелей і довгострокова економія вашої системи може змінюватися в залежності від декількох факторів:

 • Розмір вашої системи
 • Ваше поточне споживання енергії
 • Ваші поточні тарифи на електроенергію
 • Будь-які стимули у вашому регіоні
 • Розмір і розташування вашого даху
 • Надання переваги готівковому або кредитному фінансуванню

З: Які існують податкові пільги??

В: Як домовласник, який володіє сонячною енергетичною системою, ви матимете право на всі відповідні федеральні та державні податкові пільги. Федеральний податковий кредит на сонячну енергію наразі надає вам податковий кредит у розмірі 30% від загальної вартості вашої системи. Місцеві податкові пільги відрізняються в різних штатах, але також можуть допомогти вам заощадити гроші на установці.

З: Які існують варіанти фінансування сонячних панелей для домашньої енергетики??

В: Багато клієнтів Palmetto купують свої сонячні енергетичні системи за допомогою сонячної позики, і ми пропонуємо широкий спектр варіантів фінансування. Ваш експерт з сонячної енергетики Palmetto надасть чіткі та корисні рекомендації, щоб переконатися, що ви придбали сонячну енергетичну систему, яка відповідає бюджету вашої родини.

З: Скільки часу потрібно для встановлення домашньої сонячної електростанції?

В: Фактична установка займе в середньому лише кілька днів роботи. Однак, перехід до цього етапу може зайняти тижні, а іноді й місяці, залежно від фінансування ваших панелей, а також від дозвільних та регуляторних вимог вашого міста, округу та уряду штату. Подивіться наше 3-етапне відео “Часовий графік заощаджень від сонячної енергії”, щоб дізнатися більше:

З: Що таке нетто-облік?

В: Чистий облік. це програма стимулювання сонячної енергії, за допомогою якої ви можете заробити кредити на оплату рахунків від вашої комунальної компанії, якщо ваші сонячні панелі виробляють більше електроенергії, ніж ви використовуєте у своєму будинку, і подати цю додаткову електроенергію назад у мережу. Потім ви можете використовувати ці кредити на оплату рахунків для покриття майбутніх витрат на електроенергію, яку ви використовуєте з мережі.

З: Чи потрібне технічне обслуговування??

В: Сонячні панелі потребують дуже незначного обслуговування, оскільки вони виготовлені з міцних матеріалів, таких як загартоване скло та алюміній, і не мають рухомих частин. Більшість виробників сонячних панелей включають сонячні гарантії до 25 років. Однак панелі час від часу потребують обслуговування або ремонту, щоб вони працювали з максимальною ефективністю, як зазначено в нашому Посібнику з обслуговування та ремонту сонячних електростанцій.

Залишити відповідь