Чи можна використовувати сонячні батареї для роботи кондиціонера. Сонячний домашній блок змінного струму

Скільки сонячних панелей для роботи кондиціонера?

Для більшості побутових приладів досить легко розрахувати, скільки сонячних панелей потрібно для їхньої роботи.

Це тому, що вони споживають постійний струм, тому, знаючи номінальну потужність приладу у ватах, ви можете зіставити її з потужністю сонячної панелі.

Деякі прилади, такі як холодильники, морозильні камери та кондиціонери, не такі прості, оскільки містять компресори з двигунами. Це означає, що потужність, яку вони споживають, змінюється і її потрібно усереднювати.

Скільки сонячних панелей для роботи кондиціонера?

Кондиціонеру знадобиться 1200 Вт сонячних панелей на кожну тонну холодопродуктивності, якщо припустити, що сонячне випромінювання становить 4 пікові сонячні години на день. Батарея ємністю 100 Ач (наприклад, така, як у Renogy) рекомендується на кожну тонну на кожну годину передбачуваного часу роботи. Це дозволить працювати при низькій освітленості, а також забезпечить резервуар для подачі струму перенапруги двигуна.

 • Чому кондиціонери оцінюються в тоннах
 • Номінальна потужність змінного струму (кВт)
 • Що таке імпульсний струм і коефіцієнт потужності?
 • Як довго буде працювати кондиціонер?
 • Чи потрібні батареї для роботи кондиціонера?
 • Який тип батарей найкраще підходить для зберігання сонячної енергії?
 • Скільки енергії генерують сонячні панелі?
 • Розміри сонячних панелей, які ви збираєтеся використовувати
 • Розмір інвертора (і навіщо він потрібен)

Відео. Скільки сонячних панелей потрібно для роботи кондиціонера на автофургоні?

Кондиціонер на сонячних батареях. це дійсно хороша річ, особливо в країнах з жарким вологим кліматом і великою кількістю сонця!

Сонячний кондиціонер. це чудовий проект “зроби сам”, але перш ніж відповісти на питання “скільки сонячних панелей мені потрібно для роботи кондиціонера?”, ми повинні вивчити електричні та охолоджувальні характеристики змінного струму?’

Чи можна запустити кондиціонер від сонячних батарей?

Говорячи про d.c. навантаження, розрахунок потужності досить простий. Номінальна потужність знаходиться множенням вольт на ампер.

Наприклад, коли d. коефіцієнт перенапруги, то це означає, що.c. Резистивне навантаження має живлення 12 вольт і тягне 12 ампер, ми використовуємо цю формулу для знаходження потужності:

12В х 12А = 144Вт

Залежно від.c. ланцюгах, вольти х ампер не завжди дорівнюють ватам (хоча іноді це так)!) Читати далі.

A.C. розрахунки потужності враховують форми хвиль напруги та струму

Побутова техніка використовує.c. потужність і розрахунок обробляється по-іншому. Хвилеподібні форми напруги та струму постійно рухаються від позитивного до негативного значення за синусоїдальною формою.

Якщо V і I одночасно максимальні, то кажуть, що вони “у фазі”, і вольти х ампер дійсно дорівнюватимуть ватам.

Якщо вольти і ампер не в фазі, то рівняння не працює. Ми розглянемо це пізніше.

Скільки електроенергії використовує кондиціонер на сонячних батареях?

Чому потужність кондиціонера вимірюється в тоннах, а не в ватах?

Всі кондиціонери мають різну ефективність, тому, якщо ми використаємо для порівняння їх електричні кіловати, це не буде відображати їх охолоджуючу потужність.

Це означає, що 2 одиниці змінного струму номінальною потужністю 1.5 кВт може не мати такої ж потужності охолодження.

Отже, що таке тонна в рейтингах змінного струму? Він представляє кількість охолодження, необхідну для розтоплення 2000 фунтів льоду за один день. Це широко відомо в торгівлі як коротка тонна.

Чим більший тоннаж, тим більше повітря можна охолодити за годину. Одна тонна також може бути представлена як 12 000 BTU/h (Британські теплові одиниці на годину) або 3.5 кВт (кіловат).

Це означає, що кондиціонер вагою 1 тонна має потужність охолодження у ватах:

(12000BTU x 1055) / 3600 = 3516 Джоулів на секунду = 3516 Вт (охолодження)

Що таке значення EER в змінному струмі?

EER означає “коефіцієнт енергоефективності” і показує, наскільки добре кондиціонер охолоджує повітря. Якщо розділити кількість BTU кондиціонера на його електричну потужність у Ватах, ви отримаєте співвідношення, яке вказує на його ефективність.

Ефективний кондиціонер може мати EER 11, наприклад. Кондиціонери з рейтингом EER більше 10 рекомендуються для країн або місцевостей з більш жарким кліматом.

Система оцінювання EER базується на зовнішній температурі 95°F, температурі в приміщенні 80°F та вологості 50%.

Рейтинг SEER є більш поширеним на сьогоднішній день, оскільки він враховує охолоджуючу здатність кондиціонера в діапазоні зовнішніх температур. S означає, що рейтинги є “сезонними.

У таблиці нижче наведено значення SEER/EER для популярних домашніх блоків змінного струму.

Lennox досягає особливих успіхів у доповненні своїх конструкцій підтримкою сонячних панелей, і це, ймовірно, стане галузевим стандартом в недалекому майбутньому.

Таблиця. Порівняння рейтингів SEER та EER для 5 популярних брендів кондиціонерів

Марка та модель кондиціонера

Рейтинг SEER

Lennox Signature Series XC25

Amana AVXC20 Daikin DX20VC

Lennox Signature Series XC21

Carrier Infinity 20 24VNA0

Скільки коштує година роботи кондиціонера?

 • Яка ефективність кондиціонера?
 • як часто протягом дня ви його використовуєте
 • як довго працює блок змінного струму
 • зовнішня температура
 • вартість кВт-год вашої електроенергії

Як бачите, все може бути складно, але чи варто заглиблюватися у всі ці деталі? Давайте розглянемо фактори, про які потрібно знати.

Інсталятори кондиціонерів та сонячних систем мають емпіричні керівництва для визначення розмірів систем. Одне з цих правил говорить, що кондиціонер споживає близько 7 ампер на кожну 1 тонну номінальної холодопродуктивності.

 • 2 тонни дорівнює 15 амперам
 • 3 тонни дорівнює 18 амперам
 • 4 тонни дорівнює 21 амперу

Для визначення розміру та встановлення це добре. У моєму випадку, коли я проектую установку сонячних панелей, я дійсно хочу точно знати, що відбувається в електричному плані!

Ви можете заплутатися в RLA (номінальному струмі навантаження), який можна знайти на етикетці кондиціонера. див. зображення нижче:

Скільки коштує робота кондиціонера на годину?

Значення RLA не є нормальним робочим струмом змінного струму. це максимальний струм, який буде тягнути двигун компресора під час роботи кондиціонера.

Крім того, це не те саме, що значення LRA, тобто сила струму ротора із замкненим ротором. Це відбувається, коли двигун компресора зупиняється, не може обертатися і споживає максимальний струм.

Це значення дорівнює пусковому або імпульсному струму, коли двигун компресора запускається з місця.

Реальний робочий струм залежить від інших факторів.

Струм перенапруги кондиціонера

Коли a.c. коли двигун запускається, він споживає в кілька разів більше струму, ніж коли він працює безперервно.

Цей робочий струм буде залежати від навантаження, але сплеск або пусковий струм. це найбільший струм, який тягне двигун, якщо тільки двигун не заблокований міцно і не може рухатися взагалі (це дуже погано).)

Розмір проводки базується на максимальному струмі під час роботи плюс 10%. Зазвичай імпульсні струми тривають лише кілька секунд, і ефект нагріву електропроводки не є значним.

Однак вимикачі та запобіжники повинні мати відповідні розміри, щоб вони могли витримати цей стрибок напруги без спрацьовування.

Це також має важливі наслідки для будь-якої системи сонячних панелей, призначеної для роботи кондиціонера.

Якщо ви працюєте вдень без акумуляторної батареї, яка використовується як накопичувач енергії, номінальна потужність сонячних панелей повинна бути достатньо великою, щоб забезпечити цей імпульсний струм електродвигуна.

Системи сонячних панелей, призначені для роботи побутових приладів, використовують пристрій, який називається інвертором, для зміни d.c. (постійний струм), який виробляється сонячними панелями в мережу a.c. (змінний струм) для побутового використання.

Сонячні панелі можуть запускати кондиціонер лише за допомогою інвертора

RENOGY швидко стає кращим джерелом для сонячних панелей, комплектів, акумуляторів та аксесуарів для керування сонячною енергією. Базована в США, де виробляється продукція, вона широко відома і шанована за інновації та якість. Перевірте останні ціни RENOGY

Скільки сонячних панелей для живлення кондиціонера?

Тепер, коли ми дослідили, що відбувається в кондиціонері на стороні навантаження, ми можемо поглянути на сторону подачі трохи глибше.

Я збираюся базувати решту статті на використанні 300-ватних стаціонарних сонячних панелей, оскільки вищі номінали панелей є кращою покупкою з точки зору встановлених доларів / ват.

Це сонячна панель потужністю 300 Вт, про яку я говорю.

Скільки енергії може генерувати сонячна панель потужністю 300 Вт?

Від цих факторів залежить вихідна потужність сонячної панелі у ватах:

 • Ефективність сонячних панелей (ефективність монокристалічних панелей становить від 20% до 22%)
 • площа сонячної панелі в квадратних метрах
 • опромінення (сонячна енергія, яка залежить від вашого географічного розташування)
 • орієнтація (який кут до горизонталі та вертикалі)
 • чи будете ви використовувати фіксоване або автоматичне відстеження для сонячної установки

Номінальні характеристики сонячних панелей, надані виробником, відповідають рекомендаціям, викладеним у Стандартних умовах випробувань або STC.

В основному, номінальна потужність панелі вказана при сонячному випромінюванні 1000 Вт/м2 і температурі 25 градусів С.

При цьому передбачається, що панель знаходиться безпосередньо під сонцем під кутом 90 градусів, але це майже ніколи не буває так!

Потужність сонячних панелей зменшується, коли кут нахилу до сонця стає більш гострим. На жаль, вона також зменшується під іншими кутами, якщо температура вище 25 градусів C.

Вихідна потужність зменшується зі швидкістю 0.5 Вт на кожен градус підвищення температури.

Якщо сонячна енергія низька через рівень опромінення у вашому географічному розташуванні, то потужність сонячних панелей буде пропорційно знижуватися.

Як працює сонячний інвертор? Дещо про основи

Сонячні панелі виробляють постійний струм (d.c.), але побутові прилади потребують змінного струму (a.c.). ось чому вам потрібен інвертор для перетворення d.c. до.c.

Інвертор розбиває постійний струм на пакети або імпульси та електронно перетворює їх у плавну синусоїдальну форму хвилі, подібну до тієї, що подається у ваш будинок комунальними компаніями.

Скільки сонячних панелей для запуску 5-тонного блоку змінного струму?

Кондиціонер потрібен, коли найспекотніше, а це чотири години близько полудня в більшості місць.

Це щасливий випадок, тому що це той самий проміжок часу, коли сонячна енергія висока, а вихідна потужність сонячних панелей максимальна.

1 тонна кондиціонера холодопродуктивність становить близько 1.2 кВт, тож якщо ви запустите його на 4 години, він споживе 4.8 кВт-год за цей час.

Логічно, що кондиціонер вагою 5 тонн буде споживати:

4.8 кВт-год х 5 = 24 кВт-год

Сонячна панель потужністю 300 Вт може виробляти 300 Вт х 4 години за той самий період часу (якщо сонячні умови ідеальні), що дорівнює 1.2kWh.

Основна формула для визначення кількості сонячних панелей для роботи кондиціонера вагою 5 тонн:

Споживання енергії змінного струму (24 кВт-год)/вироблена енергія (1).2 кВт/год) = 20 сонячних панелей (номінальною потужністю 300 Вт)

Скільки сонячних панелей потрібно для роботи кондиціонера вагою 2 тонни?

Припустимо, що ми знову збираємося запустити кондиціонер на 4 години в найспекотнішу частину дня.

Нижче наведено базовий розрахунок, який передбачає безперервну роботу, без врахування імпульсного струму:

9.6kWh/1.2kWh = 8 сонячних панелей (300 Вт)

Чи можу я запустити 1.5 тонн кондиціонера на сонячній енергії без батарей?

Тож можна запустити 1.5-тонний кондиціонер на 6 сонячних панелях потужністю 300 Вт, за умови, що світить сонце!

А як щодо пускового струму змінного струму?

Пусковий струм з’являється, коли двигун компресора запускається з нерухомого стану, наприклад, коли він починає цикл стиснення при падінні температури.

Запуск, коли двигун холодний, є найгіршою можливою ситуацією, і в цьому випадку двигун може тягнути в 3 або 4 рази більше, ніж нормальний струм в. Насправді, найкраще припустити 4 рази для безпеки.

Це означає, що кондиціонеру вагою 5 тонн може знадобитися в 4 рази більше енергії для запуску циклу, що означає встановлення 80 сонячних панелей!

Очевидно, що це не практично, тож яка відповідь? А як щодо роботи кондиціонера в похмурий день або вночі?

Рішення полягає у встановленні банку акумуляторів для зберігання енергії. Це забезпечує запас додаткової енергії, коли вона потрібна, і означає, що ви можете працювати з кондиціонером, коли немає сонця.

Основні висновки про сонячні кондиціонери

На відміну від кондиціонера для автофургонів, центральний кондиціонер має набагато більше енергоспоживання, і сонячна батарея повинна мати достатню потужність, щоб впоратися з поточними стрибками.

Як правило, для сонячної енергетичної системи краще включати сонячні батареї, навіть для відносно малопотужного приладу, такого як віконний кондиціонер. (Кондиціонер потужністю 5000 BTU вважається невеликим для використання на вікні).)

Акумуляторні системи також мають перевагу в тому, що вони постачають енергію під час відключення електроенергії, тому будинок не буде позбавлений прохолодного повітря. Загалом, на кожні 1000 БТЕ змінного струму потрібно 1000 Вт сонячних панелей. Розмір акумуляторної батареї визначатиме кількість годин роботи кондиціонера. Контролер сонячного заряду необхідний для будь-якої сонячної системи, що використовує батареї, і літієві батареї настійно рекомендуються в якості зберігання сонячних батарей.

Однієї сонячної панелі не вистачить потужності для запуску змінного струму навіть під прямими сонячними променями. Чим важчий кондиціонер, тим більша кількість панелей необхідна.

Можна використовувати автономну систему, і для цього потрібна достатня площа на даху, яка повинна бути розрахована таким чином, щоб забезпечити достатню кількість виробленої енергії, яка залежить від енергоспоживання вашого кондиціонера.

Точна кількість сонячних панелей визначається середньорічним споживанням енергії, взятим з паспортної таблички виробника. Як правило, 2.5 кВт потужності з батареями достатньо для невеликого кондиціонера.

Тепловий насос сонячного кондиціонера постійного струму. енергія гарячих точок

Ще в 70-х роках сонячне опалення було в моді. Тобто, це було дуже круто, але в багатьох західних країнах людей потрібно було трохи переконати. Системи часто виглядають недостатньо традиційно для середньостатистичного домовласника.

Скільки енергії виробляє 1 акр сонячної енергії? У Португалії, де я живу, величезні сонячні ферми з’являються по всій сільській місцевості, оскільки багато фермерів швидко бачать, що можна отримати більше доходу, продаючи сонячну енергію.

Проектування сонячної перголи “зроби сам” Чи можна поставити сонячні панелі на перголу?? Пергола. це споруда з дахом і чотирма або більше стовпами, що її підтримують. За деяких обставин може бути чудовою ідеєю використовувати додатковий простір на даху для монтажу.

Чи можна використовувати сонячні батареї для роботи кондиціонера?

Однією з найбільших літніх проблем для жителів Арізони та тих, хто нещодавно приїхав до штату Гранд-Каньйон, є можливість працювати з охолоджувальним обладнанням, щоб підтримувати комфорт та безпеку в своїх будинках, особливо під час відключення електроенергії. Для власників будинків, які розглядають можливість вийти з мережі зі своєю сонячною. або вбудовуючи акумуляторні батареї в існуючі сонячні фотоелектричні системи, переважає питання, чи можна використовувати сонячні батареї для кондиціонера?

Коротка відповідь. так. Однак, оскільки кондиціонер вимагає великої кількості електроенергії, є кілька речей, які ви повинні знати про підготовку вашого будинку до роботи кондиціонера на сонячних батареях.

Ви можете запустити кондиціонер на накопиченій сонячній енергії, якщо:

можна, використовувати, сонячні, батареї, роботи, кондиціонера

У вас достатньо сонячних панелей, щоб покрити всі ваші потреби в енергії

Правильний дизайн і розмір є важливими для будь-якої сонячної фотоелектричної системи, але у випадку використання сонячної енергії для живлення кондиціонера, вам потрібно мати достатньо енергії, щоб покрити найспекотніші дні року.

У вас достатньо місця для зберігання акумуляторів, щоб покрити споживання енергії в режимі 24/7

Системи зберігання сонячної енергії, такі як сонячні батареї, зберігають сонячну електроенергію для використання після того, як сонце заходить і панелі перестають перетворювати сонячне світло в електрику.

Подібно до кількості сонячних панелей, необхідних для роботи вашого будинку, ваші сонячні батареї повинні мати потужність, достатню для видачі необхідної кількості електроенергії в найспекотніший день року, якщо ви плануєте працювати з системою кондиціонування без допомоги електроенергії, що постачається з електромережі.

Ваш інвертор достатньо потужний

Найважливішим фактором для роботи кондиціонера під час відключення електроенергії є наявність достатньо потужного інвертора. Будинки AZ найчастіше охолоджуються великими 3-5-тонними кондиціонерами. Ці великі блоки вимагають великого сплеску потужності для ввімкнення та роботи. Більшість сонячних установок оснащені мережевими інверторами, які призначені для підвищення ефективності, але вони не можуть впоратися зі сплеском потужності, необхідним для запуску великого кондиціонера. Для цього завдання зазвичай найкраще використовувати автономні інвертори, які призначені для запуску та роботи великих двигунів без допомоги електромережі. При підключенні до електромережі автономні інвертори, такі як Outback Radian, можуть заощаджувати ваші гроші цілий рік і підтримувати роботу кондиціонера під час відключення електроенергії.

Арізона використовує кондиціонер в чотири рази більше, ніж в середньому по країні

можна, використовувати, сонячні, батареї, роботи, кондиціонера

В Арізоні достатньо сонячного світла (і тепла), тож слава Богу, що сонячне світло можна використовувати з користю! Оскільки жителі Арізони використовують кондиціонери в чотири рази більше, ніж в середньому по країні, кількість сонячної електроенергії, необхідної для використання сонячної батареї для кондиціонера в Арізоні, вища, ніж в інших регіонах країни.

Незважаючи на додаткові витрати, сонячні батареї мають ряд переваг, серед яких:

 • Захист від перебоїв в електромережі
 • Надійно комфортний будинок
 • Усунення плати за час або використання та реагування на попит
 • Значне зменшення вуглецевого сліду

Отримайте пропозицію сонячної батареї від SouthFace Solar Electric

Якщо вам цікаво, чи можете ви запустити свій існуючий кондиціонер на сонячній енергії, або ви плануєте свій перший набіг на сонячну енергію і хочете, щоб ваші сонячні панелі безпосередньо живили ваш кондиціонер, зателефонуйте досвідченій та надійній команді SouthFace Solar Electric.

Маючи понад 35 років спільного досвіду проектування та встановлення житлових та комерційних сонячних фотоелектричних систем у районі Фенікса. ми знаємо, що потрібно для боротьби зі спекою в пустелі за допомогою кондиціонера на сонячних батареях. З вашою індивідуальною сонячною пропозицією ми також можемо порадити вам, як зменшити споживання енергії перед тим, як перейти на сонячну енергію, що вимагатиме менших розмірів системи для ваших початкових сонячних інвестицій.

Сонячний домашній блок кондиціонера

Кондиціонери на сонячних батареях (сонячні теплові кондиціонери) з кожним роком стають все більш популярними в Каліфорнії. Звучить досить просто. встановіть панелі та блок, відключіться від мережі, і все готово! Але є деякі речі, які ви повинні знати спочатку. Сонячна енергія не для всіх. Але це привабливий варіант, який більшість власників будинків у Каліфорнії повинні принаймні вивчити.

Оскільки відновлювана енергія як джерело зростає, також має сенс використовувати сонце як джерело енергії, коли воно найгарячіше, за допомогою сонячних теплових кондиціонерів.

Скільки грошей я можу заощадити за допомогою кондиціонера на сонячних батареях?

Сума, яку ви заощадите за допомогою сонячного кондиціонера, значною мірою визначається розміром і географічним розташуванням вашого будинку, середньою ціною сонячної енергії у вашому регіоні, а також тим, як довго ви перебуваєте у своєму будинку після інвестицій.

Крім того, як додатковий бонус, вони збільшать вартість вашого будинку, якщо ви намагаєтеся його продати.

Дослідіть свій кондиціонер на сонячних батареях

Тож що слід з’ясувати, перш ніж вирішити інвестувати? По-перше, вам слід отримати пропозицію щодо встановлення сонячних панелей на вашому будинку. Різні будинки знаходяться в різних зонах тіні та сонця. Місцевість, в якій знаходиться ваш будинок, може вплинути на співвідношення витрат і вигод при інвестуванні в сонячний тепловий кондиціонер.

Як правило, Каліфорнія отримує багато сонця, а витрати на ват сонячних панелей є низькими в цьому регіоні. Крім того, розмір вашого будинку може відігравати велику роль у вашому бюджеті на монтаж і установку.

Отже, що ви можете зробити, виконавши попередні дослідження щодо життєздатності переходу на сонячні батареї?? Виміряти ефективність вашої поточної системи можна, знайшовши рейтинг SEER (сезонний коефіцієнт енергоефективності). Зазвичай це вказано на етикетці компресора або в довідковому посібнику. Якщо ваш існуючий блок кондиціонера має рейтинг “7” SEER, а ви перейдете на блок з рейтингом “16” SEER, ваша економія на місяць становитиме приблизно 69% за допомогою системи SolarCool.

Що таке кондиціонер на сонячних батареях?

Системи кондиціонування повітря на сонячних батареях доступні як у вигляді блоків, так і у вигляді спліт-систем.

Кондиціонери на сонячних батареях також можуть використовуватися для опалення, якщо вони налаштовані на систему теплового насоса для холодних місяців взимку.

Кондиціонери на сонячних батареях можуть заощадити ваші гроші в довгостроковій перспективі та забезпечити прохолоду навіть у похмурі дні. Вакуумовані трубчасті колектори, що не потребують технічного обслуговування, виробляють теплову енергію, яка може підтримувати роботу навіть найбільш енергоємних агрегатів.

Одним із способів заощадити гроші за допомогою сонячних теплових кондиціонерів є кваліфікація на податкові кредити та знижки. Щоб дізнатися більше про ці способи заощадити, встановивши енергоефективні системи, зателефонуйте нам або натисніть тут.

Деякі переваги сонячного теплового кондиціонування

Зараз ми пропонуємо сонячний тепловий кондиціонер SolarCool™. Ця система поєднує в собі сучасну високоефективну 2-ступінчасту систему кондиціонування повітря, інтегровану з запатентованою панеллю сонячних теплових колекторів. Це найбільш енергоефективна сонячна теплова система кондиціонування, доступна на сьогоднішній день!

Ключовим елементом є інтегрований сонячний тепловий колектор, який перегріває холодоагент системи кондиціонування, що, в свою чергу, зменшує необхідне навантаження на компресор. Це знижує загальне енергоспоживання системи, зберігаючи навколишнє середовище, енергію та гроші.

Хочете дізнатись більше про встановлення сонячного кондиціонера smart72? Зв’яжіться з нами сьогодні!

Кондиціонер на сонячних батареях.

Більшість людей хотіли б, щоб їхні будинки охолоджувалися силою сонячного світла, яке, за іронією долі, викликає спеку. Як досягти енергоефективного охолодження вашого будинку, використовуючи сонячне світло?

Я успішно встановив кондиціонер на сонячних батареях у своїй вітальні, який чудово працює з червня 2013 року. Дозвольте мені розповісти вам, як я це зробив.

Примітки, які слід мати на увазі:

Те, що я реалізував. це автономна енергосистема. Мій будинок генерує власну енергію і може працювати без підключення до електромережі. В результаті моя система, як правило, набагато дорожча, ніж та, що прив’язана до мережі (повертає енергію назад). Я просто віддаю перевагу можливості мати електроенергію, якщо наша комунальна служба вийде з ладу або станеться стихійне лихо (наприклад, ураган або п’яний сусід збиває стовп лінії електропередач на машині).

Я виконав вимоги електротехнічних норм і правил (NFPA 70, TTS-171, частина 1) та вимоги енергопостачальної компанії для мого регіону. Приєднання до електромережі або подача електроенергії назад до нашої утиліти в даний час неможлива і вкрай незаконна в моїй країні (смерть лінійного працівника сталася через порушення замовника). Ця інструкція є оглядом того, як я впровадив свою систему та витрати, які я поніс на неї. Якщо моя реалізація не може задовольнити ваші потреби в електротехнічних нормах і правилах, бюджетні обмеження та критерії проектування, то я не можу вам у цьому допомогти. Вам потрібно провести необхідні дослідження для безпечного дизайну, і я завжди радий спробувати зробити все можливе, щоб відповісти на технічні питання, які у вас можуть виникнути.Я опублікував інструкцію про те, як я забезпечив свій будинок сонячною енергією за допомогою проектних розрахунків.

Читайте далі, і я сподіваюся, що вам буде цікаво.

Крок 1: Сонячні панелі для збору сонячного світла.

Збирання врожаю? Так, ви правильно прочитали. Збір відновлюваного ресурсу дозволяє живити мій кондиціонер та більшість моїх побутових електричних навантажень.

Кондиціонер використовує багато енергії для видалення тепла з приміщення. Щоб забезпечити цю енергію, вам потрібно достатньо сонячних панелей, встановлених належним чином, щоб вловлювати променеву енергію сонця. Коли мова йде про сонячну енергію. чим більше, тим краще!

В даний час у мене на даху вісім 225-ватних панелей, з’єднаних 4 послідовно і паралельно з іншою ниткою з 4-х панелей. Вони дають мені енергію для живлення мого освітлення, комп’ютера автоматизації, холодильника, годівниці для собак, Wi-Fi, дрібних побутових приладів і, звичайно, цього чудового кондиціонера.

Кріплення може бути за допомогою комплекту рейок на даху або ви можете зробити власні кріплення з металу та / або жорсткого ПВХ.

Крок 2: Контролер сонячного заряду.

Для 1 кіловата і вище вам потрібен контролер заряду з відстеженням точки максимальної потужності (MPPT). В основному це дає вищу ефективність, може приймати вищу напругу для подачі підсилювачів в акумуляторну батарею.

Я використовую контролер outback flexmax 80amp mppt. Це найкраща у своєму класі в галузі, і вона варта кожного цента своєї вартості. Він повністю програмований і може працювати з батареями постійного струму на 60 вольт.

Зверніть увагу на щасливе обличчя, яке я намалював? Навіть злий вчений, що сидить у мені, не був би таким щасливим у своїх злих планах.

Крок 3: Акумуляторна батарея.

Мій вибір батареї. це хімія Lifepo4. Тривалий термін служби, нульова токсичність, екологічно чисті, висока щільність енергії і, що найголовніше, абсолютно безпечні (не вибухають)! Лол).

Моя система становить 25.6v і використовує 16 батарей паралельно.

Раніше я використовував свинцево-кислотні акумулятори, але вони просто не прослужили довго. За 14 місяців їхня потужність становила приблизно 40% від початкової. Це була дорога помилка, і я віддав їх і створив свій банк Lifepo4. Вони показали чудові результати, і, незважаючи на більш високі початкові витрати, довший термін служби того вартий. Будь ласка, прочитайте мою інструкцію для цього банку.https://www.інструкції.com/ID/Lifepo4-solar-stor.

Для тих, хто сумнівається в можливостях батарей LifePO4, в Інтернеті є багато хороших джерел, які детально описують цю хімічну речовину. Також подумайте про це: чому ваші мобільні пристрої не використовують свинцево-кислотні акумулятори? Хм. Літій перевершує, плюс у мене навіть є батарея LifePO4 для запуску мого автомобіля! Погляньте.

Крок 4: Кондиціонер.

Єдиним варіантом для кондиціонування повітря на сонячних батареях є використання інверторного кондиціонера. Це найбільш енергоефективний тип в галузі, і він просто дивовижний. Я фактично віддав свій оригінальний блок на 18000btu, щоб встановити інвертор на 10000btu.

Мій інверторний блок змінного струму може використовувати лише 240 Вт аж до максимальної потужності. Цей пристрій працює від мережі 240 вольт, тому мені потрібен був засіб для його живлення.

Крок 5: Перехід від 25.6 В постійного струму до 240 В змінного струму!

Як цього досягти? Легко! Я використовував інвертор потужністю 1000 Вт, що приймає 25.6 В постійного струму і виводить чисту синусоїду змінного струму при 120 В. Далі я використовував 1500-ватний автотрансформатор для підвищення напруги від 120 до 240 В. Я додав тепловізійне зображення трансформатора під навантаженням. Автотрансформатори мають вищий ККД за рахунок відсутності гальванічної розв’язки, коли співвідношення напруг становить 3:1 або менше. Інвертор на 240 вольт за розумною ціною на момент встановлення мені не вдалося придбати, можливо, в майбутньому я позбудуся цього, тьху, трансформатора.

Захист моєї акумуляторної батареї забезпечується міні-вимикачем на 100 ампер.

Оскільки мій інвертор з чистою синусоїдою може видавати лише 1000 Вт, найнижча температура, до якої я можу дійти при живленні від акумулятора, становить 26С, що досить непогано. Якщо ви можете дозволити собі більший блок, то тим більше потужності для вас!

На замітку: хіба це не заплутано читати про інвертор змінного струму з чистою синусоїдою, а також про інверторний кондиціонер? Не звинувачуйте мене за цю дивну термінологію.

Також, якщо ви не знаєте, чи є ваш інвертор чистою синусоїдою, ось кілька способів це з’ясувати:

На його паспортній табличці буде чітко позначено, що він має вихід чистої синусоїди.

Ви можете використовувати осцилограф.

Підключіть вентилятор змінного струму до виходу, і якщо він гуде під час роботи, то це НЕ чистий синусоїдальний інвертор.

Якщо в рекламованих специфікаціях заявлено, наприклад, потужність 1000 Вт і рейтинг перенапруги 2000 Вт, то цей інвертор може бути не чистою синусоїдою. Чисто синусоїдальні інвертори, як правило, не мають великого рейтингу перенапруги (i.e. 2x його максимальний безперервний рейтинг).

Крок 6: Насолоджуйтесь кондиціонером із зеленою енергією!

Коли інвертор увімкнений, а кондиціонер працює, я насолоджуюся комфортним повітрям з моєї акумуляторної батареї. Я додав тепловізійне зображення пристрою, що працює від батарей.

Особлива примітка тут. Ця система, яку я описав, є частиною більшої системи для мого будинку. Мій проект був розроблений для автономної системи, щоб забезпечити максимальну надійність. Вартість усіх компонентів вища, ніж система зв’язку з мережею. Моєю метою було представити деякі основні концепції проектування та реалізації для інших, щоб вони могли отримати ідеї для можливих установок самостійно. Мета цієї інструкції не полягає в тому, щоб нав’язати комусь, що це ЄДИНИЙ спосіб досягти кондиціонування повітря на сонячних батареях. Це один із способів, і я радий, що виконав його.

Зверніть увагу, що з моєю установкою я не маю достатньо великого акумулятора, щоб працювати всю ніч. Тому я встановив автоматичний перемикач для живлення пристрою від нашої електромережі, коли досягається поріг низької напруги постійного струму.

Перемикач повністю програмно контролюється моїм ПК для домашньої автоматизації. Погляньте на третю та четверту фотографії. Програмне забезпечення було створено з FLOWSTONE. Погляньте на мою інструкцію з домашньої автоматизації.

Залишити відповідь