Чи може будинок працювати на сонячній енергії самостійно. Повністю сонячний будинок

Чи може будинок працювати лише на сонячній енергії?

Одне з найпоширеніших питань, яке ми чуємо від домовласників, які думають про перехід на сонячну енергію. чи дійсно сонячні панелі можуть забезпечити енергією весь їхній будинок. Відповідь. рішуче “так. За допомогою високоякісної сонячної енергетичної системи, яка включає акумуляторну батарею, ви можете повністю забезпечити весь свій будинок сонячною енергією.

Boston Solar встановлює індивідуальні житлові сонячні енергетичні системи, які розроблені відповідно до енергоспоживання вашого будинку, щоб весь будинок міг працювати на сонячній енергії. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про те, що ми враховуємо при проектуванні сонячної енергетичної системи для всього будинку.

Як забезпечити весь будинок сонячною енергією

Розмістіть сонячні панелі для оптимального виробництва енергії

Сонячні панелі працюють, перетворюючи сонячне світло в електрику та розподіляючи її по всьому будинку через електричну панель. Для того, щоб забезпечити весь будинок сонячною енергією, ваша фотоелектрична система повинна бути здатна виробляти принаймні стільки ж електроенергії, скільки ви споживаєте.

Щоб це сталося, вам потрібно зробити наступне:

 • Дізнайтеся, скільки електроенергії ви використовуєте щомісяця
 • Встановіть достатню кількість сонячних панелей, щоб задовольнити свої потреби в електроенергії
 • Переконайтеся, що ваші панелі отримують достатню кількість сонячного світла протягом дня

Індивідуальний дизайн системи сонячних панелей забезпечить оптимальний розмір і розташування фотоелектричних панелей, щоб відповідати або перевищувати енергоспоживання вашого будинку.

Коли ви переходите на сонячну енергію з Boston Solar, ми проаналізуємо ваші рахунки за електроенергію за останні 12 місяців, щоб визначити, скільки сонячних панелей вам потрібно для роботи вашого будинку, враховуючи майбутні розширення, такі як встановлення зарядного пристрою для електромобілів. Ми також врахуємо такі фактори, як щоденна кількість сонячних годин, площа даху та інші, щоб спроектувати індивідуальну сонячну систему, яка зможе виробляти достатньо енергії для забезпечення всього вашого будинку.

Встановіть сонячну батарею для зберігання енергії

Оскільки сонячні панелі використовують сонячне світло для виробництва електроенергії, вони не можуть забезпечити ваш будинок електроенергією вночі. Щоб використовувати сонячну енергію, коли не вистачає сонячного світла, вам потрібна сонячна батарея, яка дозволяє зберігати надлишок електроенергії, що виробляється фотоелектричними панелями протягом дня.

Щоб забезпечити весь будинок лише сонячною енергією, вам знадобиться велика батарея, щоб підтримувати роботу будинку вночі. Якщо ви підтримуєте підключення до електромережі, ви все одно зможете використовувати електромережу як резервний варіант, якщо у вас закінчиться накопичена сонячна енергія. Якщо ви вирішили повністю перейти на автономне живлення за допомогою сонячних панелей у штаті Массачусетс, вам потрібно буде переконатися, що у вас є достатня кількість резервних батарей.

Перейти на повністю електричні прилади

Багато приладів, на які ми покладаємося, наприклад, печі, водонагрівачі та газові плити, працюють на газі, а не на електриці. Якщо ви хочете перевести весь будинок на сонячну енергію, вам потрібно замінити газові прилади на повністю електричні, які можуть працювати повністю від сонячної енергії:

Електрифікація вашого будинку дозволить вам повністю відмовитися від викопного палива і повністю забезпечити свій будинок сонячною енергією. Перейшовши на повністю електричні прилади, ви зможете заощадити гроші на витратах на електроенергію, зменшити свій вуглецевий слід і навіть покращити якість повітря у вашому домі.

Поговоріть з провідним постачальником сонячної енергії поблизу вас у штаті Массачусетс про сонячну систему для всього будинку

Boston Solar вже більше 10 років розширює можливості штату Массачусетс і є провідним місцевим інсталятором сонячних панелей поблизу вас у штаті Массачусетс. Якщо ви думаєте про перехід на сонячну енергію, ми хочемо допомогти. Ми встановили понад 5 000 сонячних панелей і можемо розробити індивідуальну систему, яка відповідає вашим потребам в електроенергії. Ми надаємо чіткі відповіді, які допоможуть вам прийняти найкраще рішення для вашого будинку, і ми робимо процес встановлення сонячної системи безперешкодним.

Забезпечте весь будинок сонячною енергією! Телефонуйте за номером 617-858-1645 або пишіть нам, щоб отримати безкоштовну консультацію та розрахунок вартості сонячних панелей.

Чи можете ви вийти з мережі за допомогою сонячної енергетичної системи? (2023)

Ми обговорюємо переваги, недоліки та те, що вам знадобиться для автономного життя.

може, будинок, працювати, сонячній, енергії

Я думаю, що скажу від імені всіх тут, в EcoWatch, коли скажу, що я мріяв жити поза мережею. Уявіть, що ви повністю самодостатні, незалежні та необмежені суспільством в цілому. Навіть якщо ця думка не приходила вам в голову, я уявляю, що автономне життя цікавить тих, хто страждає від високих витрат на електроенергію, або тих, хто будує свою власну хатину, сарай або інший сонячний проект “зроби сам”.

За останнє десятиліття спосіб, у який ми виробляємо та використовуємо енергію, кардинально змінився. З розвитком технологій сонячних панелей та акумуляторних батарей дискусія про автономне життя стала набагато складнішою. Що означає життя поза мережею? Чи можете ви вийти з мережі за допомогою сонячної енергії? Чи законно це??

Це не так просто, як просто відключити панелі вимикачів, оскільки існують проблеми безпеки, юридичні міркування та жадібність енергетичних корпорацій, які слід враховувати. Давайте розберемося.

Що означає життя поза мережею?

Теоретично, автономне життя означає, що ви живете незалежно від комунальних служб, задовольняючи 100% власних потреб в енергії на місці. Найчастіше це досягається за допомогою сонячної енергії.

Комунальні підприємства. це компанії, які постачають вам енергію, воду, газ та інші послуги, якими ви користуєтесь у своєму будинку щодня. Громадська інфраструктура, що підтримує ці комунальні послуги, існує вже сотні років і охоплює виробництво, транспортування та розподіл енергії в регіоні або громаді. Будь-які зміни в цій інфраструктурі потребують дозволів та перевірок (а часто і оплати), щоб решта мережі залишалася стабільною та безпечною.

Але тепер, коли доступно так багато локальних варіантів відновлюваної енергії, таких як сонячні установки, люди усвідомлюють, що ми можемо децентралізувати електромережу. Це дозволило б уникнути значних суспільних витрат. як фінансових, так і екологічних. на енергетику та інфраструктуру. У цій статті ми розглянемо життя поза мережею з широкої перспективи, але життя поза мережею може означати і щось більш просте, наприклад, незалежне енергозабезпечення хатини, сараю або будинку для відпочинку.

Чи законно жити автономно?

Ось тут розмова стає цікавою. Громадська думка щодо законності життя поза мережею різниться. У більшості випадків життя поза мережею, як ми знаємо, у сільській місцевості є скоріше необхідністю, ніж вибором. У більш густонаселених районах багато юрисдикцій вимагають від своїх мешканців дотримуватися місцевих будівельних норм та обмежень щодо зонування, як з міркувань безпеки, так і з міркувань громадського іміджу.

Як наслідок, від вас можуть юридично вимагати підтримувати підключення до міської електромережі або каналізаційної системи. Невиконання цих місцевих постанов може призвести до штрафів або конфіскації землі чи майна.

До того, як виробництво відновлюваної енергії стало можливим для індивідуальних будинків, не було жодних причин хотіти бути відключеним від місцевих комунальних послуг. Але тепер, коли домовласники здатні виробляти власну електроенергію, чи зміниться законність життя поза мережею??

Будинки з сучасними сонячними технологіями та системами сонячних батарей, швидше за все, відповідають усім законодавчим вимогам щодо безпечної та розумної експлуатації без підключення до зовнішніх джерел енергії. Оскільки громадська думка щодо застарілих комунальних послуг починає погіршуватися, ми можемо почати спостерігати, як сучасне автономне життя стає все більш поширеним.

Навіть якщо у вашому штаті або районі вже дозволено жити поза мережею, пам’ятайте, що вам потрібно буде отримати відповідні дозволи та пройти перевірки, перш ніж ви зможете повністю відключитися від електромережі. Якщо ви плануєте жити поза мережею, радимо проконсультуватися з місцевою владою штату, міста чи округу, щоб дізнатися про будь-які юридичні обмеження, дозволи чи збори.

Для обговорення, давайте виходитимемо з припущення, що ви маєте законний дозвіл на від’єднання від комунальних послуг, і ви отримали всі необхідні дозволи для цього.

Що потрібно, щоб жити поза мережею?

Для деяких людей життя поза мережею неможливе через те, що їхні будинки не були побудовані з думкою про самозабезпечення. Задоволення всіх ваших потреб в енергії на місці вимагає розумного планування. енергоефективність, безперешкодний дах, що виходить на південь, хороша ізоляція і багато іншого. Потреби ефективного життя виходять далеко за рамки питання “скільки сонячних панелей мені потрібно, щоб жити в автономному режимі”?”(хоча це також можна запитати).

Сонячні панелі

Припустимо, у вас є гарний дах на південній стороні, який ідеально підходить для сонячної батареї. Навіть якщо ви встановите на даху сонячні панелі, ви все одно зможете використовувати цю енергію лише доки світить сонце, і більша її частина фактично буде витрачатися даремно.

Зберігання енергії

Ось тут в гру вступають резервні акумулятори. Концепція проста: Ви підключаєте до сонячних панелей вашого будинку акумулятори, які зберігають надлишкову енергію, яку вони генерують протягом дня. Це дозволяє розподілити використання енергії, яку генерують ваші панелі.

Але скільки батарей вам потрібно, щоб бути повністю самодостатнім?? Навіть з такою потужною батареєю, як Tesla Powerwall, більшість будинків середнього розміру потребують щонайменше двох батарей, щоб надійно зберігати всю енергію, необхідну для автономного живлення будинку. (Для контексту, Tesla Powerwalls коштують близько 10 000 кожна).) Якщо ваш будинок має невелику площу або ваше енергоспоживання з самого початку є низьким, ви можете обійтися меншим акумулятором, ближчим до 5 000 мАг.

Енергоефективність

Проектування або модернізація будинку з метою підвищення його енергоефективності іноді може заощадити домовласникам стільки ж, скільки і встановлення сонячних панелей. Якщо ви розробляєте автономний проект, визначте пріоритети енергоефективного освітлення та інших приладів, щоб мінімізувати необхідну кількість сонячних панелей, необхідних для вашої власності.

Інше сонячне обладнання

Окрім панелей, акумуляторів та ефективних приладів, будинки з сонячними та накопичувальними системами потребують проводки, контролерів заряду, інверторів, монтажного та захисного обладнання. Більшість з них може надати будь-яка сонячна компанія (якщо ви наймаєте когось для встановлення вашої системи), але якщо ви налаштовані на сонячний проект “зроби сам”, вам потрібно буде придбати все вищезазначене.

Плюси та мінуси автономної сонячної енергетики

Звичайно, є кілька плюсів і мінусів сонячної енергії, які слід враховувати при прийнятті рішення про те, чи варто відключатися від електромережі.

 • Економія коштів: Оскільки витрати на сонячну енергію та її зберігання настільки низькі, як зараз, більшість власників будинків можуть заощадити десятки тисяч доларів, коли вони виробляють власну енергію замість того, щоб покладатися на комунальні послуги.
 • Уникнення комунальних платежів: Оскільки застарілі комунальні служби намагаються заробити гроші, багато хто додає плату до рахунків клієнтів, які встановлюють сонячні панелі на своїх об’єктах. Якщо ви не є частиною електромережі, ви можете уникнути цих платежів.
 • Зменшення впливу на навколишнє середовище: Виробництво енергії за допомогою сонячної енергії, незалежно від того, чи працює вона від мережі, чи ні, компенсує шкідливий вплив виробництва та розподілу традиційної електроенергії.
 • Збільшення вашої незалежності: Життя з сонячною енергією дозволяє вам контролювати використання енергії. Завдяки енергетичній незалежності ви можете більш точно прогнозувати своє енергоспоживання та витрати на електроенергію і звільнити себе від зростання тарифів на комунальні послуги.

Мінуси автономного живлення від сонячної енергії:

 • У вас немає резервного джерела: Для надійного життя поза мережею вам, як правило, потрібна система, яка може забезпечити три-чотири дні електроенергії на випадок тривалих похмурих днів, змін у використанні енергії або екстремальних погодних явищ. Збереження підключення до електромережі може забезпечити певний спокій, що ви ніколи не залишитеся в темряві, якщо щось піде не так, як заплановано.
 • Ви можете понести непотрібні витрати: Як уже згадувалося, коли ви живете поза мережею, вам потрібно переконатися, що ви покриваєте максимальне, а не середнє споживання енергії. Це може зробити процес дорожчим, ніж підтримка системи, прив’язаної до мережі.
 • Комунальні послуги постійно змінюються: Перш ніж попрощатися з енергетичною компанією, пам’ятайте, що люди можуть змінюватися! Хоча зміни відбуваються повільніше, ніж багатьом хотілося б, комунальні підприємства переходять до виробництва чистої енергії за допомогою локалізованого підходу, що дозволить скоротити витрати, викиди та перебої в електропостачанні в майбутньому.

Заключні думки

Електричні системи по всьому світу зазнають швидких змін, оскільки ми протистоїмо кліматичній кризі та розширюємо нашу інфраструктуру. Автономне живлення може здатися ідеєю, що задовольняє, але насправді це може бути занадто складно для проектів, більших за невелику хатинку або сарай.

Швидше, ніж ми побачимо домовласників, які повністю відключаться від електромережі, ми сподіваємося побачити більше просування децентралізованої генерації енергії за допомогою таких речей, як, наприклад, сонячні електростанції:

 • Часткова залежність від електромережі за допомогою сонячної енергії: Найпоширеніший варіант використання сонячної енергії. часткова залежність від електромережі, але ви все одно задовольняєте більшість своїх енергетичних потреб за допомогою сонячної енергії та накопичувачів.
 • Громадські сонячні ініціативи: Ви можете приєднатися до громадського сонячного проекту, придбавши частку або сплативши підписку. Виробництво електроенергії, яке відповідає вашому відсотку власності або рівню підписки, буде вимірюватися і відніматися з ваших рахунків за електроенергію щомісяця.
 • Розумні мережі та мікромережі: Великі житлові комплекси або комерційні будівлі можуть працювати на власних мікромережах, здатних від’єднуватися від основної місцевої мережі під час відключення і забезпечувати себе енергією від сонця та накопиченої енергії.

Переваги децентралізованої системи чистої енергії багато: надійність, нижчі витрати, більша автономність і зменшення викидів. Кожен будинок, який встановлює сонячну енергію, зменшує навантаження на громадську інфраструктуру, що, в свою чергу, знижує рахунки та сприяє стабільності в решті громади.

Отже, яка ж мораль цієї історії? Використовуйте місцеву енергію, і відключайтеся від мережі лише за необхідності.

Карстен Ноймайстер. письменник і фахівець з відновлюваної енергетики з досвідом роботи в галузі літератури та гуманітарних наук. До того, як приєднатися до EcoWatch, Карстен працював в енергетичному секторі Нового Орлеана, зосереджуючись на політиці та технологіях відновлюваної енергетики. Любитель музики та активного відпочинку, Карстен займається скелелазінням, веслуванням на каное або пише пісні у вільний від роботи час.

Перше в Індії село, що повністю працює на сонячній енергії, допомагає мешканцям заощаджувати час і гроші

понад 1300 сонячних панелей були встановлені на будинках та урядових будівлях для забезпечення електроенергією села Модера.

Кеса Бхай Праджапаті посміхається, коли формує на гончарному крузі глечики та вази з глиняних брил.

У ці дні 68-річний Праджапаті з села Модхера в західному індійському штаті Гуджарат подвоїв кількість глиняного посуду, який він виготовляє, порівняно з тим, що було кілька місяців тому. Тоді йому доводилося крутити кермо вручну, оскільки він не міг дозволити собі високі рахунки за електроенергію, які коштували до 1 500 індійських рупій (близько 18 євро) на місяць.

Тепер, однак, його машина рухається на сонячній енергії. Минулого місяця село Праджапаті, що налічує близько 6 500 мешканців. що складається переважно з гончарів, кравців, фермерів та шевців. було оголошено першим в Індії селом, яке постійно працює повністю на сонячній енергії.

Електрика допомогла нам заощадити час і виробити більше продукції. каже Праджапаті.

Індія прагне виробляти половину своєї енергії з відновлюваних джерел

Індія, третій у світі за обсягами викидів вуглекислого газу, прагне до 2030 року задовольнити половину своїх потреб в енергії за рахунок відновлюваних джерел, таких як сонячна і вітрова енергія. Це більше, ніж попередня ціль у 40 відсотків, яку, за словами уряду, було досягнуто в грудні 2021 року.

Проект у Модері фінансувався федеральним і провінційним урядом і коштував майже 10 мільйонів євро. Для цього було встановлено понад 1300 панелей на дахах житлових та урядових будівель, які були під’єднані до електростанції.

Уряд купує надлишок виробленої тут енергії у мешканців, якщо вони не використовують всю потужність, відведену домогосподарствам.

На ці гроші 43-річний кравець Правін Бхай планує провести газ і купити плиту, оскільки в багатьох будинках у селі їжу готують на дров’яних печах, які залишають димний серпанок.

Мені доводилося вчити дітей під вуличним ліхтарем. Тепер вони зможуть навчатися вдома.

Перше в Індії село на сонячних батареях

Модхера, також відома своїм стародавнім храмом Сонця, присвяченим богу сонця, розташована в рідному штаті прем’єр-міністра Індії Нарендри Моді в Гуджараті, який проводить вибори в кінці цього року.

Для самодостатньої Індії 21-го століття ми повинні нарощувати такі зусилля, пов’язані з нашими енергетичними потребами, заявив Моді на початку цього місяця.

Для 36-річної Ріни Бен, домогосподарки, яка також працює кравчинею на півставки, сонячна енергія значно полегшила її роботу.

Коли ми отримали доступ до сонячної енергії, я купила електродвигун вартістю 2 000 рупій (24 євро), щоб прикріпити його до швейної машини. Тепер я можу шити на одну-дві речі більше щодня.

Вам також може сподобатися

Тепер граємо в “Далі

Що потрібно знати про переведення будинку на сонячну енергію

може, будинок, працювати, сонячній, енергії

Якщо ви живете в місцевості з великою кількістю сонячного світла. привіт, жителі південної Каліфорнії. ви, напевно, замислювалися про встановлення сонячних панелей на даху, щоб заощадити на рахунках за електроенергію. Але з такою великою кількістю інформації може бути важко зрозуміти, з чого почати.

Не дивіться далі. почніть тут

Між різними типами панелей, фінансуванням, інверторами та іншим жаргоном, дослідження сонячної енергії може спочатку здатися непосильним. Ось чому я рекомендую почати з сайту порівняння цін на сонячну енергію, такого як EnergySage, Solar-Estimate або SolarReviews (останніми двома сайтами керують одні й ті ж люди).

І EnergySage, і Solar-Estimate діють як освітні ресурси та інструменти для порівняльного шопінгу, які допомагають вам робити пропозиції. Я використовую EnergySage, який переповнений статтями, що пояснюють відповідну технологію. Ви також можете переглянути відео, ознайомитися з посібником покупця або почати отримувати пропозиції. Їх серія статей Solar 101 допоможе вам зрозуміти основи, а коли ви закінчите, прокрутіть бічну панель сайту “Дізнайтеся про сонячну енергію”, щоб прочитати ще більше статей, які дадуть вам змогу відчути процес.

Щоб зрозуміти, чого потребує ваша оселя, вам потрібно подивитися, скільки електроенергії ви використовуєте. Якщо у вашому рахунку вказана середня кількість електроенергії, яку ви використовуєте щомісяця, запишіть її або обчисліть середнє арифметичне самостійно. Чим більше інформації про ваше використання, тим точнішу оцінку ви зможете отримати від інсталяторів.

Ваше енергоспоживання визначатиме, скільки панелей вам знадобиться на даху. Занадто мало, і вам все одно доведеться платити електричній компанії за будь-яку додаткову електроенергію, яку ви використовуєте. Занадто багато, і ви витратите гроші на панелі, які вам не потрібні. хоча електрична компанія надасть вам кредити за будь-яку енергію, яку ви не використовуєте, якщо одного дня вам знадобиться електроенергія з мережі.

Майте на увазі і майбутнє використання. генеральний директор EnergySage Вікрам Аггарвал каже, що якщо ви плануєте придбати електромобіль, наприклад, вам може знадобитися додати кілька додаткових панелей, ніж вам потрібно в даний час. Мій сусід зробив саме так, і він радий, що йому не доводиться покладатися на електромережу через підвищене споживання енергії, якого вимагає його новий автомобіль.

Звідти ви можете безпосередньо зателефонувати місцевим інсталяторам або ввести інформацію в EnergySage, щоб спростити процес. “Ви розповідаєте нам про свій будинок, свій рахунок, і ми запитуємо, чи є у вас якісь побажання щодо обладнання, якості або типу фінансування. На основі цієї інформації ви отримаєте котирування від півдюжини попередньо відібраних сонячних компаній”. пояснює Аггарвал.

Оскільки ці пропозиції містять ряд цифр, включаючи “ціну за ват”, трохи простіше порівнювати кожного інсталятора “яблуко до яблука”, а не просто порівнювати загальну вартість кожної установки, яку ви могли б отримати з окремих пропозицій. І, на відміну від деяких інших інструментів порівняння сонячної енергії, вам не потрібно буде вказувати свій номер телефону на EnergySage, що є великим плюсом, якщо ви не хочете небажаних телефонних дзвінків. (І EnergySage, і Solar-Estimate заробляють гроші на інсталяторах, які платять за розміщення на сайті.)

Як вибрати інсталятора

Як і у випадку з будь-яким великим проектом, не обирайте першу-ліпшу дешеву пропозицію. “Споживачі повинні отримати від трьох до п’яти пропозицій від різних сонячних компаній, щоб реально оцінити свої можливості”. каже Аггарвал. Таким чином, ви отримаєте уявлення про середню вартість. зверніть особливу увагу на ціну за ват, яка є основним критерієм для порівняння цін, хоча це не єдиний фактор, який слід враховувати при виборі інсталятора.

Коли ви знайдете кілька варіантів, які вам сподобаються, зв’яжіться з компанією та домовтеся про візит до вашого будинку, де вони зможуть скласти більш детальний план. Ви можете виявити, що трохи дорожчий інсталятор зробить кращу пропозицію для проекту. Моєму шурину, наприклад, сподобалося, що обрана ним компанія приділяла велику увагу деталям і допомогла пояснити йому процес. Інші компанії, до яких він звертався, були дешевшими, але не приділили стільки уваги, щоб допомогти йому вибрати між продуктами або визначити найбільш естетичний спосіб прокладання кабелю до електричної панелі. Тому не бійтеся відвідати кілька об’єктів, перш ніж укладати угоду. (І переконайтеся, що компанія має ліцензію, страховку та сертифікат Північноамериканської ради сертифікованих енергетиків. ви можете знайти їхню базу даних компаній тут).)

Різні інсталятори можуть використовувати або рекомендувати різні панелі та інвертори. (Інвертори перетворюють постійний струм від панелей на змінний струм для вашого будинку).). ефективні панелі, звичайно, дорожчі, але можуть бути необхідними, якщо ви не можете встановити на даху достатню кількість панелей з меншою ефективністю, щоб покрити споживання електроенергії вашим будинком. Якщо у вас великий дах або менше використання, ви можете вибрати дешевші панелі. Ви також можете вибрати між більш доступними інверторами, встановленими збоку вашого будинку, і більш дорогими, більш ефективними інверторами, які встановлюються на даху. Хороший інсталятор ознайомить вас з усіма варіантами, щоб ви могли прийняти обґрунтоване рішення.

Інсталятор також повинен скласти плани, отримати дозволи та встановити власне обладнання. Отже, хоча установка може бути досить швидкою, процес від початку до кінця може зайняти від кількох тижнів до кількох місяців, залежно від вашої ситуації. Ваш інсталятор також повинен сказати вам, чи потрібно модернізувати вашу електричну панель, що може знадобитися для певних будинків.

Оплата та фінансування

може, будинок, працювати, сонячній, енергії

Плата за вашу систему може здаватися мінним полем сама по собі. Існує безліч варіантів, але більшість з них зводяться до двох основних: ви можете володіти своєю системою, або ви можете орендувати її у сонячної компанії.

Власність на систему

Купувати все одразу. ідеальний варіант, оскільки ви отримуєте найбільшу фінансову вигоду. Ви можете заплатити готівкою, що вимагає великих початкових витрат, але дає найбільшу довгострокову економію, або взяти кредит, що коштує трохи дорожче в довгостроковій перспективі, але не вимагає стільки грошей негайно. Враховуючи, що типова сонячна електростанція може коштувати понад 10 000 доларів, кредит може бути привабливим. Крім того, з кредитом, якщо ваш щомісячний платіж нижчий за щомісячний рахунок за електроенергію, ви починаєте економити гроші вже з першого дня. Купівля системи заздалегідь означає, що ви не будете беззбитковими протягом декількох років (хоча, знову ж таки, ви витрачаєте менше в довгостроковій перспективі).

Цей кредит також можна отримати з багатьох місць. Ви можете звернутися до свого банку і отримати його в іпотеку, відкрити нову кредитну лінію або отримати кредит через інсталятора, розповідає мені Аґгарвал. Звернутися до банку може бути дешевше, зазначає він, але також може вимагати більше паперової роботи, ніж вибір кредиту, який пропонує ваш інсталятор. Це залежить від того, скільки роботи ви хочете зробити.

Оренда системи

Підписання договору оренди, договору купівлі-продажу електроенергії або оренда системи іншими способами також є поширеним явищем, але, як правило, не настільки фінансово вигідним. Ви заплатите менше грошей, але не отримаєте стільки ж переваг. “Більша частина заощаджень йде лізинговій компанії”. каже Аггарвал. “Ви можете отримати лише 20-30 відсотків.” Це також може бути трохи складно, якщо ви коли-небудь захочете продати свій будинок. покупець також повинен мати право на сонячну оренду і погодитися взяти на себе контракт. Якщо цього не станеться, ви можете втратити цю угоду, бути змушені викупити сонячні панелі або вирішити головний біль іншим способом. Однак вам не доведеться турбуватися про технічне обслуговування або ремонт, як у випадку з власною системою. Якщо ви не можете дозволити собі купити або профінансувати панелі, лізинг може бути варіантом, але переконайтеся, що ви знаєте про недоліки, перш ніж продовжувати.

Підрахуйте цифри

Вам може бути цікаво дізнатися, скільки часу потрібно, щоб сонячні панелі окупилися (момент, коли ваші заощадження перевищать початкову вартість системи), особливо якщо ви купуєте їх відразу. За словами Аггарвала, це залежить від ціни на електроенергію у вашому регіоні, наявних стимулів, а також від того, скільки сонячного світла ви зазвичай отримуєте. У Каліфорнії, де я живу, електроенергія коштує на 56% дорожче, ніж в середньому по країні, і немає жодних державних стимулів. Але ми отримуємо так багато сонячного світла, що Аггарвал каже мені, що середній термін окупності в Каліфорнії становить від семи до восьми років. Більшість сонячних ринків, за його словами, окуповуються менш ніж за 10 років.

Це дуже добре, тому що більшість систем розраховані на значно довший термін експлуатації. Більшість сонячного обладнання має гарантію близько 25 років, але може прослужити ще довше, перш ніж вам знадобиться його заміна, каже Аггарвал. Однак панелі з часом втрачають ефективність, тому вони можуть не виробляти стільки енергії, як тільки ви зайдете так далеко. Крім того, гарантія на роботу інсталятора, ймовірно, буде коротшою, тому вам, можливо, доведеться виконати невелику роботу, якщо ви зіткнетеся з проблемами в період між 15 і 25 роками, наприклад.

Пошук податкових пільг та знижок

Якщо ви вирішили придбати сонячну систему, ви можете мати право на ряд фінансових стимулів. Однак може бути важко відстежити, що доступно, особливо з огляду на те, що федеральний уряд почав поступово припиняти податкові пільги для сонячної енергетики, а це означає, що з ваших податкових зобов’язань вираховується сума, яку ви повинні сплатити. На 2020 рік поточний федеральний податковий кредит становить 26 відсотків від вартості вашої системи. Це не знижка, а податковий кредит, що означає, що він вираховується з податків, які ви повинні сплатити в наступному році. Якщо у вас немає заборгованості зі сплати податків, ви не отримаєте чек поштою. Кредит знижується до 22 відсотків у 2021 році, а потім поступово припиняється для побутових споживачів у 2022 році.

Існують також державні та місцеві стимули, але вони можуть відрізнятися в залежності від місцевості. Аггарвал рекомендує ознайомитися з Базою даних державного стимулювання ефективності відновлюваних джерел енергії (DSIRE), щоб дізнатися, які програми доступні у вашому регіоні. Ваш бухгалтер також може допомогти вам розібратися у всьому цьому для вашої конкретної податкової ситуації. тож зателефонуйте йому, коли ви працюєте з цифрами, щоб побачити, якими будуть ваші остаточні витрати та економія.

Залишити відповідь