Автономні, мережеві та гібридні сонячні системи – що це все означає. Встановлення гібридної сонячної системи

Автономні, мережеві та гібридні сонячні системи. що це все означає?

автономні, мережеві, гібридні, сонячні, системи, весь

Встановлення сонячних фотоелектричних панелей на вашому будинку в районі Кейп-Коду або Великого Бостона може допомогти вам значно скоротити рахунки за електроенергію, зменшити вуглецевий слід вашого будинку та перейти на споживання чистої енергії, що є кращим для навколишнього середовища! Але сонячні енергетичні системи не є універсальними. існує кілька різних типів установок і конфігурацій сонячних панелей.

Сьогодні ми обговоримо відмінності між мережевими, автономними та гібридними сонячними системами та переваги кожного з них.

Що таке мережева сонячна система?

Мережеві сонячні системи, також звані мережевими, є найпоширенішою сонячною енергетичною установкою, з якою ви, швидше за все, зіткнетеся, і найпоширенішим варіантом сонячних панелей для житлових будинків. Мережеві сонячні електростанції підключаються до електромережі. Коли сонце не світить, а ваші панелі працюють, ваш будинок буде отримувати енергію безпосередньо від ваших панелей. Але коли вам потрібна електроенергія в той час, коли ваші панелі не можуть її забезпечити, ви все одно зможете отримувати енергію з електромережі.

Переваги мережевої системи:

-Сонячні стимули, пов’язані з комунальними послугами, такі як Smart та SREC

-Покращення паливного балансу в електромережі для всіх споживачів комунальних послуг

Що таке автономна сонячна система?

Для порівняння, автономні системи не підключаються до електромережі. Для домовласників, які хочуть бути повністю енергонезалежними і використовувати 100% екологічно чисту енергію для живлення своїх будинків, автономні сонячні системи. це чудовий спосіб зробити це. Однак, автономна система потребує встановлення банку сонячних батарей (або сонячної батареї з додатковим резервним генератором) для забезпечення електроенергією вашого будинку вночі та в похмурі дні. Автономні системи зазвичай встановлюють лише у дуже віддалених та сільських районах, де доступ до електромережі ускладнений. У штаті Массачусетс ми не рекомендуємо використовувати автономні системи.

Гібридні сонячні системи

Гібридні сонячні системи, як ви вже здогадалися, підключаються до електромережі і використовувати накопичувачі сонячних батарей, щоб зменшити використання електроенергії з електромережі. Гібридні системи. це найкраще з обох світів: вони дають вам багато переваг автономних систем, з підключенням до електромережі, яке діє як підстраховка, щоб уникнути необхідності додавання декількох акумуляторів або резервного генератора. Однак при відключенні електроенергії ваша сонячна батарея може перестати працювати, якщо у неї закінчиться заряд, а без підключення до Інтернету ви не зможете контролювати роботу системи.

Знайдіть правильних інсталяторів сонячних панелей у штаті Массачусетс за допомогою My Generation Energy

Не знаєте, яка система підійде для вашого будинку та потреб сім’ї в енергії? На щастя, вам не потрібно приймати рішення самостійно! У My Generation Energy ми допомогли сотням домовласників встановити сонячні панелі на їхніх будинках у Кейп-Коді, Великому Бостоні, на південному узбережжі та південному узбережжі штату Массачусетс. Ми знайдемо час, щоб дізнатися більше про те, що ви сподіваєтеся отримати від встановлення сонячних панелей, і знайдемо правильну систему для вашого будинку та бюджету.

Дізнайтеся більше про свої сонячні можливості у місцевого підрядника, якому ви можете довіряти. Зателефонуйте за номером 508-694-6884 або зв’яжіться з нами сьогодні, щоб запланувати оцінку сайту.

Що таке компоненти гібридної сонячної системи?

автономні, мережеві, гібридні, сонячні, системи, весь

Потреби в електроенергії не для всіх однакові, і це стосується також систем сонячних панелей. На ринку доступні різні типи сонячних енергетичних систем, які відповідають вашим вимогам, а саме: мережеві, гібридні та автономні сонячні системи. Ви можете повністю перейти на сонячну енергію та отримати свободу від електромережі за допомогою автономної сонячної системи. А з мережевою сонячною системою ваша сонячна система підключена до електромережі, але не підтримується акумуляторами. Жодна з цих сонячних систем не може гарантувати постійне електропостачання, але гібридна сонячна система. це поєднання обох систем. Дізнайтеся більше про компоненти гібридної сонячної системи. Ну, і не тільки це, ви дізнаєтесь про роботу та технічні характеристики гібридної сонячної системи потужністю 10 кВт.

Що таке гібридна сонячна система?

У цьому типі сонячної системи фотоелектричні панелі підключаються як до електромережі, так і до акумуляторів. Таким чином, енергія, вироблена сонячними панелями, зберігається в електромережі та акумуляторі. Сонячні панелі виробляють електроенергію, яка надходить до сонячних інверторів. Потім інвертори перетворюють цей постійний струм на змінний і подають його до вашого будинку або акумулятора.

Надлишок енергії, згенерованої сонячними панелями, зберігається в акумуляторі до тих пір, поки не знадобиться. А коли батарея достатньо заряджена, вироблена енергія подається в мережу для генерування кредитів. У будь-якому випадку, втрат потужності не буде.

Що таке компоненти гібридної сонячної системи?

З гібридною сонячною системою ви отримаєте постійне електропостачання. При недостатній генерації енергії від панелей, ви отримуєте живлення від накопичених кредитів у вашій електромережі. А на випадок відключення електроенергії у вас є резервна батарея для живлення будинку.

Оскільки система підключена до декількох джерел живлення, вона трохи складніша в порівнянні з мережевими та автономними сонячними системами. Саме тому гібридна сонячна система має порівняно більше компонентів.

Розподільчий щит / коробка змінного струму (ACDB)

автономні, мережеві, гібридні, сонячні, системи, весь

Ця коробка встановлюється між сонячним інвертором та приладами або пристроями. Двома основними компонентами ACDB Box є SPD і MCB. Тут SPD. це пристрій захисту від перенапруги, який захищає систему від стрибків напруги шляхом заземлення. Мініатюрний автоматичний вимикач або MCB спрацьовує і розриває ланцюг у разі високої напруги. AC MCB використовується для низьких струмів ланцюга, а для високих струмів ланцюга використовується автоматичний вимикач AC Molded Case Circuit Breaker (MCCB).

Для системи потужністю від 1 кВт до 6 кВт потрібен однофазний блок ACDB, який має провід під напругою та нульовий провід. Тоді як сонячна система потужністю понад 6 кВт потребує 3-фазної розподільчої коробки, яка має 3 дроти під напругою та 1 нульовий дріт. Така проводка допомагає в адекватному управлінні високими напругами в системі.

Двонаправлений (силовий) лічильник

Гібридна сонячна система потребує двонаправленого лічильника для вимірювання як вхідної, так і вихідної електроенергії в мережу від системи сонячних панелей. Після повного заряду акумуляторів інвертор віддає в електромережу надлишок виробленого струму, який не використовується електроприладами і потрапляє в мережу. Надлишок електроенергії, що зберігається в електромережі, перетворюється в кредити, які використовуються для оплати електроенергії, що постачається з мережі. Рахунок, отриманий в кінці місяця, буде містити записи як для енергії, що подається від сонячних панелей в мережу, так і для енергії, що подається з мережі в будинок.

Контролер заряду

автономні, мережеві, гібридні, сонячні, системи, весь

Наступним компонентом гібридної сонячної системи є контролер заряду, який підтримує працездатність резервної батареї. Вони регулюють силу струму та напругу, що подаються на навантаження, інвертори та акумулятори. Два типи контролерів заряду найчастіше використовуються з сонячними електростанціями, а саме: ШІМ та MPPT. Широтно-імпульсна модуляція (ШІМ) та відстеження точки максимальної потужності (MPPT) керують струмом і захищають компоненти від перезарядження, недозарядження та раптових стрибків напруги.

a) MPPT

Цей пристрій, інтегрований в сонячну систему, забезпечує перетворення напруги і струму. Контролер заряду MPPT визначає момент, коли сонячні панелі видають максимальну потужність. Цей контролер заряду регулює струм, що надходить до акумулятора, не розриваючи ланцюг між сонячною батареєю та сонячними панелями. Він гарантує, що напруга, яка надходить до акумуляторів, відповідає їхнім вимогам до напруги. Переважно цей контролер заряду використовується для систем з негативним заземленням, оскільки він в основному використовує негативну лінію як опорну, а потім знову перемикається на позитивну лінію.

б) ШІМ

Ці серійні регулятори заряду використовують транзистор для повторного з’єднання панелей з високочастотними батареями. ШІМ самостійно регулює струм, змінюючи швидкість і тривалість вихідних імпульсів на батарею. Постійно цей контролер заряду працює як контролер швидкого вмикання/вимикання. Транзистор в широтно-імпульсній модуляції розміщується в позитивній або негативній лінії, що дозволяє використовувати його як в позитивних, так і в негативних заземленнях.

Розподільчий щит / коробка постійного струму (DCDB)

Цей захисний пристрій встановлюється між сонячними панелями та сонячними гібридними інверторами, щоб захистити їх від короткого замикання та високої напруги. Розподільна коробка постійного струму має SPD. Захищає систему від стрибків напруги і запобіжник, який перегорає, щоб зупинити потік струму в разі високої напруги. У вас є 2 варіанти: однофазні та трифазні розподільні коробки при покупці цього компонента, що залежить виключно від потужності вашої системи сонячних панелей.

Якщо потужність вашої сонячної системи коливається від 1 кВт до 6 кВт, вам потрібен однофазний ДБЖ. Але для системи потужністю понад 6 кВт потрібна 3-фазна розподільна коробка.

Гібридний інвертор

автономні, мережеві, гібридні, сонячні, системи, весь

Основна функція гібридного сонячного інвертора не відрізняється від будь-якого іншого інвертора. Гібридний інвертор перетворює постійний струм (DC), що генерується сонячними панелями, на змінний струм (AC), який можна подавати на прилади та акумулятори, підключені до сонячної системи. Гібридний інвертор вважається серцем компонентів гібридної сонячної системи. Здатність легко, без втручання людини, перетворювати енергію з одного джерела на інше. Доступні гібридні інвертори різної потужності, щоб задовольнити ваші потреби та відповідати ефективності систем сонячних панелей.

Стійки та кріплення

Кожна система сонячних панелей потребує стійок і кріплень для фіксації сонячних панелей на даху. Ви не можете просто поставити панелі на дах, оскільки кожен дах має різний нахил і панелі отримують максимальний вплив сонячного світла. Сонячні панелі повинні бути нахилені до певної міри, щоб забезпечити поглинання сонячного світла протягом більш тривалих годин впливу сонячного світла. Доступні різні типи сонячних стійок і кріплень. Використання типів залежить від типу даху.

Сонячні батареї

автономні, мережеві, гібридні, сонячні, системи, весь

Гібридна сонячна система має резервну батарею, яка забезпечує постійне електропостачання вашого будинку. Для гібридної сонячної системи найкраще підходять сонячні батареї з рейтингом С. Час, протягом якого вони забезпечують резервне живлення, залежить від їх ефективності. Якщо ваші сонячні панелі не генерують достатньо енергії, а в цей час відбувається відключення електроенергії, батарея забезпечить ваш будинок електроенергією. Надлишок енергії, виробленої сонячними панелями, зберігається в акумуляторі, який використовується за потреби.

Сонячні панелі

Гібридна сонячна система неповна без сонячних панелей. Гібридний означає живлення від різних джерел. Таким чином, для збору сонячної енергії необхідні фотопанелі. Постійний струм, що генерується сонячними панелями, подається на інвертор, де він перетворюється на змінний струм. Різні типи сонячних панелей мають різну ефективність і термін служби. Існує в основному 3 типи сонячних панелей, а саме монокристалічні, полікристалічні та тонкоплівкові (амоні) сонячні панелі. Монопанелі служать більшу частину свого життя, близько 30 років. Поліелектричні панелі менш ефективні, ніж монопанелі, але вони служать не так довго, як монопанелі. Імовірно, близько 25 років максимум, але вони в основному використовуються для житлових та комерційних застосувань. Тонкоплівкові сонячні панелі є найменш ефективними і використовуються для невеликих об’єктів, а їхній термін служби також менший, ніж у інших.

Компоненти гібридної сонячної системи та принцип роботи гібридної сонячної системи: як вони працюють?

Компоненти гібридної сонячної системи працюють синхронно один з одним для безперебійного функціонування системи. Генерація електроенергії починається з фотоелектричних панелей, які поглинають фотони сонячного світла, що призводить до вібрації електронів у сонячному елементі. Утворена двома тонкими шарами, один з яких має позитивний, а інший. негативний струм, сонячна батарея має електричне поле всередині. Реагують на поглинену теплову та світлову енергію сонця і виробляють постійний струм.

Струм, як правило, рухається в одному напрямку, тому його називають постійним струмом. Ця енергія, вироблена сонячними елементами, подається до інвертора через струни, з’єднані сонячними панелями з сонячним інвертором. Оскільки більшість електроприладів живляться від змінного струму, то для його перетворення потрібен інвертор.

Сонячний інвертор перетворює постійний струм в змінний і передає його до сонячної батареї та мережі. Від цього струму заряджаються сонячні батареї, а мережа постачає струм для живлення приладів та пристроїв у вашому домі. У похмурий день, коли вироблення енергії від сонячних панелей недостатнє, необхідна потужність подається з мережі.

Під час нічного відключення електроенергії сонячна енергія не виробляється, тому для забезпечення електроенергією вашого будинку використовується енергія, накопичена в акумуляторах. Сподіваюся, ви зрозуміли, як працює гібридна сонячна система.

Які технічні характеристики гібридної сонячної системи потужністю 10 кВт?

Гібридні сонячні системи бувають різної потужності, які можуть працювати з приладами з різним енергоспоживанням. Гібридна сонячна електростанція 10K здатна генерувати 44-55 кВт на добу з акумулятором близько 10 кВт-год. Цієї кількості енергії достатньо для домогосподарства з 5-7 осіб. Система потужністю 10 кВт-год має дистанційний моніторинг, яким можна керувати через додаток та веб-портал. Нижче наведені технічні характеристики сонячної гібридної системи потужністю 10 кВт.

Тип Гібридні
Аксесуари Комбінована коробка, фотоелектричний кабель, MC4 та монтажна опора
Батарея 12В 250АЧ 20
Сертифікат TUV/CE/CEC/INMETRO/SEC/CQC/ISO/FIDE
Розміри Стандарт для Європи та США
Інвертор 10 кВт (3-фазний)
Максимальна потужність 11130w
Поняття Потужність системи регулюється відповідно до вимог замовника
Комплектація Креслення з’єднання системи (встановлення) та стандартного дерев’яного пакета
Фотоелектричні сонячні панелі 42265W
Потужність системи 10 кВт
Гарантія 25 років

Отже, тепер ви знаєте про компоненти гібридної сонячної системи. Окрім сонячних панелей, акумуляторів та сонячних інверторів, не менш важливими є контролери заряду. Встановлення сонячної системи. це дорогий процес, і ніхто не хоче, щоб інвертор акумулятора був пошкоджений через коливання потужності. Щоб уникнути подібних проблем і забезпечити довговічність системи сонячних панелей, необхідно використовувати ефективні компоненти. Тоді тільки ви зможете забезпечити бездоганну роботу гібридної сонячної системи та отримати максимальну віддачу від системи.

Олівія прихильна до зеленої енергетики та працює над тим, щоб допомогти забезпечити довгострокову придатність нашої планети для життя. Вона бере участь у збереженні навколишнього середовища, переробляючи відходи та уникаючи одноразового пластику.

Що таке гібридний інвертор? Типи та функції гібридного інвертора Вступ

Нова сонячна технологія була розроблена у вигляді гібридних інверторів. Ці інвертори можуть поєднувати переваги звичайних сонячних інверторів з гнучкістю акумуляторних інверторів в одній одиниці обладнання. Гібридний інвертор. це новий варіант для домовласників, які хочуть встановити сонячну електростанцію, яку в майбутньому можна буде розширити, включивши в неї інші частини, наприклад, акумуляторну батарею.

Тут ми розглянемо, що таке гібридний інвертор та різні типи і функції, які він має.

Що таке гібридний інвертор? Як це працює?

Гібридний сонячний інвертор. це обладнання, яке створюється шляхом об’єднання сонячного інвертора та акумуляторного інвертора в один блок. Це дозволяє гібридному сонячному інвертору розумно обробляти енергію, що надходить від ваших сонячних панелей, сонячних батарей та електромережі одночасно.

Електроенергія постійного струму (DC), що генерується фотоелектричною (PV) системою, перетворюється на електроенергію змінного струму (AC), яка використовується для живлення вашого будинку. Цей тип сонячного мережевого інвертора також дозволяє відправляти будь-яку надлишкову вироблену електроенергію в електромережу.

Процес перетворення електроенергії постійного струму, яка зберігається у вашій сонячній батареї, в електроенергію змінного струму, яку можна використовувати у вашому домі, керується акумуляторним інвертором.

Гібридний мережевий інвертор робить роботу традиційного сонячного інвертора простішою і кращою, об’єднуючи всі його функції в одному пристрої. Ці функції включають підключення до електромережі та зарядку сонячних панелей. Навіть краще, оскільки кількість доступної сонячної енергії може змінюватися в залежності від погоди та пори року, гібридний інвертор може, при необхідності, отримувати енергію з електромережі для зарядки вашої системи зберігання акумуляторів. Це значна перевага, оскільки кількість доступної сонячної енергії може змінюватися.

Які функції виконує гібридний сонячний інвертор?

Основною функцією інвертора є перетворення постійного струму (DC), який подається на нього з ваших сонячних панелей, на змінний струм (AC), який ваш будинок може використовувати. Цей метод виводиться на абсолютно новий рівень, коли використовується гібридний сонячний інвертор, який приносить з собою ряд переваг, включаючи наступні:

Перетворення постійного струму в змінний в обох напрямках Сонячні батареї часто заряджаються електроенергією постійного струму (DC), яка надходить безпосередньо від сонячних панелей, або електроенергією постійного струму, яка була перетворена з електроенергії змінного струму (AC) за допомогою сонячного інвертора (з’єднаного зі змінним струмом). Накопичена електроенергія постійного струму повинна бути перетворена інвертором в електроенергію змінного струму, перш ніж її можна буде віддати в мережу.

У гібридних моделях один пристрій може виконувати функції як інвертора, так і акумулятора. Гібридний мережевий інвертор може використовувати електроенергію змінного струму для живлення вашого будинку. Він також може забирати електроенергію змінного струму з мережі та перетворювати її на електроенергію постійного струму, яку можна зберігати в акумуляторах для подальшого використання.

Регулювання подачі електроенергії Сонячні панелі можуть виробляти різну кількість електроенергії в залежності від часу доби та погодних умов. Це пов’язано з тим, що кількість сонячного світла змінюється протягом дня. Гібридний інвертор контролює та регулює цю електроенергію, щоб переконатися, що система в цілому працює в межах заданих параметрів.

Моніторинг потужності Сонячні гібридні мережеві інвертори можуть бути оснащені програмним забезпеченням для моніторингу сонячної енергії, щоб вимірювати та контролювати вашу фотоелектричну систему. Це можна зробити через екран дисплея інвертора або через додаток на підключеному смартфоні. Це може допомогти знайти будь-які несправності в системі.

Гібридні інвертори з функцією відстеження точки максимальної потужності (MPPT) вимірюють кількість електроенергії, виробленої сонячними панелями, і порівнюють її з напругою акумулятора. Це робиться для того, щоб отримати максимальну потужність від системи. Це дає можливість виробляти найбільшу потужність і перетворювати постійний струм у напругу, яка дає батареї найбільший заряд. Ваш MPPT гарантує, що ваша сонячна електростанція буде добре працювати незалежно від того, наскільки яскраве сонце, наскільки гарячі сонячні панелі або скільки електроенергії використовується.

Типи гібридних інверторів

Перш ніж приймати рішення про те, чи варто додавати гібридний інвертор до вашої електричної системи, ви повинні знати про три основні види гібридних інверторів.

Гібрид інвертора/зарядного пристрою

Тип гібридного інвертора, який найчастіше використовується в автономних системах. це гібрид інвертора/зарядного пристрою. Цей пристрій має всі функції звичайного зарядного пристрою та інвертора, а також переваги гібридних інверторів, про які ми вже говорили.

За допомогою цього типу інвертора електрична система може отримувати енергію від берегової мережі до досягнення встановленого ліміту. У цей час інвертор почне додавати енергію від акумулятора, щоб запобігти перевантаженню берегової електромережі. Як тільки додаткове навантаження зменшиться, він знову почне заряджати батареї, використовуючи наявну в нього потужність будь-яким оптимальним способом.

Інтегрований інвертор/зарядний пристрій/сонячна зарядка

Один з типів гібридних інверторів, який не дуже поширений. це той, що має вбудовані сонячні зарядні пристрої MPPT. Ці моделі мають всі переваги звичайного гібридного блоку, плюс вони мають вбудовану сонячну енергію. Це робить їх чудовим вибором для тих, хто хоче заощадити простір. Недоліком їх використання є те, що якщо один компонент з будь-якої причини виходить з ладу, вся система в результаті може стати непрацездатною.

Гібридний режим Grid-Tie

Як було сказано вище, ці машини можуть робити все, що може робити гібридний інвертор. З іншого боку, вони здатні відправляти енергію назад в мережу, що практично те ж саме, що продавати енергію назад постачальнику електроенергії. Завдяки цьому можна уникнути деяких витрат, які зазвичай виникають при підключенні до електромережі з дому або іншого джерела.

Системи підключення до електромережі підлягають суворим правилам, і для того, щоб ввести їх в експлуатацію, вам знадобиться дозвіл від найближчої комунальної служби.

Чи може гібридний інвертор допомогти мені перейти на автономне живлення?

Якщо ви хочете жити частково або повністю поза мережею, вам слід серйозно задуматися про придбання гібридного інвертора. Це відбувається тому, що вони здатні об’єднувати електроенергію з декількох різних джерел в єдиний потік, який можна використовувати.

Уявіть собі можливість створення електричної системи, яка є одночасно більш потужною та більш продуктивною, об’єднавши потужність генератора або сонячної електростанції із зарядом ваших акумуляторів. Завдяки цьому життя поза мережею є набагато більш терпимим у довгостроковій перспективі, оскільки ви можете насолоджуватися багатьма зручностями, які є стандартними для звичайного будинку.

Рекомендації FSP щодо гібридних інверторів

У FSP ми вважаємо, що для клієнтів важливо проводити власне дослідження перед такими важливими покупками, як ця. Ми витрачаємо час на вивчення найкращих продуктів на ринку і рекомендуємо лише ті, якими користуємося самі. Ми рекомендуємо найкращий гібридний інвертор. PowerManager Hybrid 10kW. Має наступні функції:

 • Програмовані режими роботи: Мережевий, автономний та мережевий з резервним живленням
 • Чиста синусоїда та програмований пріоритет для акумулятора або мережі
 • Самостійне споживання та подача в мережу
 • Перемикання пікових навантажень
 • Подібно до застосування ДБЖ
 • Користувач може регулювати струм і напругу зарядки
 • Програмне забезпечення для моніторингу для відображення стану та керування в режимі реального часу
 • Паралельна робота до 6 пристроїв

Для отримання додаткової інформації про PowerManager Hybrid 10 кВт. відвідайте наш веб-сайт і натисніть на “запит.

Основні висновки

Початкові інвестиції в гібридний інвертор можуть бути дорожчими, але в довгостроковій перспективі вони можуть бути виправдані, оскільки ви отримаєте сонячний інвертор, який максимально ефективно використовує роботу вашої фотоелектричної системи. За допомогою гібридного інвертора ви можете зменшити споживання електроенергії з мережі, знизити викиди вуглекислого газу, використовувати більш досконалі інструменти моніторингу та виробляти більше енергії.

Для отримання додаткової інформації про гібридні інвертори зв’яжіться з нами вже сьогодні і поговоріть з членом нашої команди.

автономні, мережеві, гібридні, сонячні, системи, весь

автономні, мережеві, гібридні, сонячні, системи, весь

Про FSP

FSP Group є одним з провідних світових виробників джерел безперебійного живлення. З 1993 року FSP Group дотримується управлінської концепції “сервіс, професія та інновації” для виконання своїх обов’язків як постачальника рішень для зеленої енергетики.

Що таке гібридна сонячна система? | Підключення гібридної сонячної системи | Компоненти сонячних гібридних енергосистем

автономні, мережеві, гібридні, сонячні, системи, весь

Після встановлення сонячних панелей згенеровану з них енергію потрібно перетворити в електрику для вашого будинку. Існує кілька способів зробити це; ви можете залишатися підключеними до електромережі, повністю відключитися від мережі або мати гібридні системи. Гібридні системи. це коли ваші сонячні панелі підключені до електромережі та мають резервну систему акумуляторів для зберігання надлишкової електроенергії.

Сонячна енергія, поглинута сонячними панелями, проходить через інвертор для створення корисної електроенергії. Звідти електроенергія надходить або до вашого будинку, або до акумулятора, або в мережу. Перевага гібридної сонячної системи полягає в тому, що у вас завжди буде електроенергія в будь-якому випадку.

За допомогою резервного акумулятора додаткова енергія, яку виробляє ваша сонячна панель, але не використовує ваш будинок, буде зберігатися в цьому акумуляторі. Тоді, коли сонце не світить, ця батарея буде живити вас протягом ночі під час відключення електроенергії або несприятливих погодних умов.

З гібридною сонячною системою, якщо ви використовуєте весь заряд акумулятора, у вас є можливість отримувати енергію з електромережі. Гібридна сонячна система працює, надсилаючи сонячну енергію до ваших інверторів, які потім надсилають енергію для живлення вашого будинку. Надлишкова енергія, яка не використовується для живлення вашого будинку, надходить до домашнього акумулятора для зберігання. Ця батарея може живити ваш будинок, коли сонячні панелі не виробляють енергію.

Після всіх цих етапів, якщо у вас залишилася енергія, вона передається в мережу. Гібридна сонячна система. це щось середнє між мережевими та автономними сонячними системами. Це дає перевагу одночасного підключення до електромережі та надання вашому будинку достатнього резерву для живлення значних навантажень у разі відключення електроенергії.

Основна ідея гібридних сонячних систем полягає в тому, що коли світить сонце, ви генеруєте електроенергію від сонячних панелей і зберігаєте її в акумуляторі. Після повного заряду акумулятора ви будете використовувати надлишок електроенергії від сонячної батареї для живлення побутових приладів, а якщо залишиться ще якась електроенергія, вона буде експортуватися в електромережу.

Енергія, що зберігається в акумуляторі, буде використовуватися, коли ваша електромережа буде відключена, як резервне джерело живлення. Гібридні сонячні системи дають вам всі переваги мережевої системи, забезпечуючи при цьому резервне живлення у разі відключення електроенергії.

У разі відключення електроенергії мережева сонячна система вимикається. Сонячні панелі та акумулятори самі по собі не допомагають виробляти електроенергію, і вам також потрібні інші компоненти, які допоможуть виробляти електроенергію.

Підключення гібридної сонячної системи:

автономні, мережеві, гібридні, сонячні, системи, весь

 • Сонячні панелі на вашому даху з’єднані між собою в послідовну і паралельну системи, а їх вихід подається на контролер зарядки.
 • Другий кінець контролера заряду підключений до акумулятора, щоб запобігти перезарядці акумулятора.
 • Гібридна акумуляторна батарея підключена до сонячних інверторів.
 • Вихід гібридного сонячного інвертора подається на мережеві лічильники, а потім в розподільчій панелі вашого будинку електроенергія надходить до вашого будинку, щоб дати живлення вашому обладнанню.

Робота гібридної сонячної системи під час відключення електроенергії:

Якщо рано вранці або вдень, коли світить сонце і ваша сонячна система виробляє електроенергію, відбувається відключення електроенергії, ваша сонячна система не вимкнеться, як це відбувається в системі з увімкненою сонячною мережею, а вимкнеться сама. Відключення від електромережі буде продовжуватися. ,

Кількість електроенергії, яка знадобиться вашому будинку під час відключення електроенергії, буде взята з акумулятора. Скажу вам одне, якщо ваша сонячна система потужністю 3 кВт і ви працюєте на ній з приладами потужністю понад 3 кВт в момент, коли мережа пропадає, то ваш інвертор вимкнеться.

Компоненти сонячних гібридних електростанцій:

#1. Фотоелектрична система (первинне джерело живлення)

Фотоелектрична система складається з декількох фотоелектричних модулів і панелей, які утворюють повноцінну фотоелектричну електростанцію. Їх панелі поглинають сонячні промені перетворюють отриману енергію в електрику. Іншими словами, вони перетворюють енергію сонячного випромінювання на постійний струм.

#2. Система управління енергоспоживанням (EMS)

Це система, яка відповідає за моніторинг попиту на електроенергію, а також швидкість генерації електроенергії на первинних джерелах живлення, щоб забезпечити стабільну потужність, одночасно заряджаючи додаткове джерело живлення, коли це необхідно.

Чи можете ви використовувати акумулятори або використовувати їх, коли це доречно. Однією з переваг використання EMS є те, що їх можна конфігурувати відповідно до різних уподобань користувача на основі відстежуваних параметрів системи.

#3. Сонячний інвертор

Постійний струм, що виробляється фотоелектричними системами, не такий корисний. Сонячні інвертори використовуються для перетворення постійного струму фотоелектричної панелі в якісний змінний струм напругою 240 В.

#4. Акумулятор

Акумулятори зберігають надлишок виробленої енергії для подальшого використання, коли фотоелектричної енергії недостатньо або у випадках, коли і фотоелектрична система, і додаткове джерело живлення не можуть виробляти достатньо енергії для задоволення попиту на електроенергію від систем.

Дизель-сонячна гібридна система:

автономні, мережеві, гібридні, сонячні, системи, весь

Як уже згадувалося раніше, сонячно-дизельні гібридні системи поєднують фотоелектричні та дизельні генератори, також відомі як дизельні електростанції. Дизельні електростанції призначені для таких систем для коливань сонячної генерації, а для підвищення загальної ефективності системи будуть встановлені акумуляторні батареї, а також система управління енергією, яка дозволить враховувати підйоми і спади сонячної потужності і роботи дизельної електростанції.

Чим моніторять. Відстань від межі вихідної потужності, щоб вирішити, коли заряджати батарею або використовувати її для безперервної генерації електроенергії. Замість підключення сонячної системи до електромережі, використання дизельних генераторів в сонячній гібридній енергосистемі, швидше за все, буде відбуватися, коли потужність мережі погана, і є часті перебої в подачі електроенергії.

Для всіх гібридних енергосистем існує один основний постачальник енергії. Для цього випадку основною системою живлення може бути як дизельний електрогенератор, так і сонячна фотоелектрична установка. У першому сценарії метою є зменшення витрат палива шляхом додавання додаткової енергії від фотоелектричних систем.

У другому сценарії, який є фактичною метою цих постів, дизельні електростанції призначені для компенсації коливань вихідної потужності сонячних фотоелектричних модулів за допомогою акумуляторів та системи управління енергією для оптимізації як ефективності використання палива, так і стабільності генерації електроенергії.

Існує кілька переваг, які слід враховувати при виборі сонячно-дизельної гібридної енергосистеми. Надлишкова потужність буде зберігатися в акумуляторах для подальшого використання або навіть може бути передана в електромережу.

Однак, при правильному підборі обладнання, вся енергія може бути використана без втрат або повернута назад в мережу. Використання дизельних електростанцій з акумуляторами для цих енергосистем забезпечує безперервне і безперебійне виробництво електроенергії, навіть якщо фотоелектричної генерації недостатньо або мережа виходить з ладу.

Крім того, ці системи, безумовно, є більш екологічно чистими, ніж системи, які покладаються виключно на викопне паливо для виробництва електроенергії, оскільки вони роблять акцент на сонячній частині виробництва електроенергії і виробляють менше забруднюючих речовин, таких як чадний газ, ніж системи, що покладаються лише на викопне паливо.

Сонячні фотоелектричні та вітрові гібридні системи:

Іншими важливими типами сонячних гібридних енергосистем є сонячні фотоелектричні вітрові гібридні енергосистеми, в яких додатковим джерелом енергії є вітер. Це дійсно хороша комбінація, оскільки і сонце, і вітер належать до відновлюваних джерел енергії.

Ще одна цікава особливість об’єднання вітрової та сонячної електростанцій полягає в тому, що зазвичай пік сонячної енергії припадає на час, коли вітер не такий сильний, а піковий час роботи вітру. на час, коли вітер не такий сильний. Енергія є незначною або принаймні слабкою.

Це означає, що ці системи за своєю суттю є менш мінливими з точки зору вихідної потужності. Вітрові та сонячні енергосистеми окремо не настільки ефективні, як їх поєднання, оскільки протягом року бувають періоди, коли вітрова або сонячна енергія не доступна в необхідному обсязі.

Тому сонячно-вітрові гібридні енергосистеми можуть бути кращим вибором для безперервного виробництва електроенергії. Вони також можуть бути інтегровані з іншим додатковим джерелом енергії, таким як дизельне паливо, щоб гарантувати стабільну вихідну потужність. Будь-яка гібридна енергосистема вимагає використання акумуляторів, і ці гібридні енергосистеми не є винятком.

Сонячно-теплові гібридні системи:

Сонячні гібридні енергосистеми геліотермального типу дещо відрізняються від раніше згаданих сонячних енергосистем. Ці енергетичні системи використовуються не лише для виробництва електроенергії, і, як випливає з назви, вони використовуються як для виробництва електроенергії, так і для опалення.

Зрозуміло, що для будь-якої енергосистеми частина виробленої електроенергії буде спрямована на опалення, але ці системи відокремлюють частину опалення від частини виробництва електроенергії і, отже, є більш ефективними, ніж інші енергосистеми. Логіка, що лежить в основі їхньої конструкції, досить цікава. Що ж, ви можете очікувати, що ваші фотоелектричні елементи досягнуть 20% електричної ефективності, що означає, що вони можуть перетворювати лише сонячне випромінювання в електричну енергію.

Однак, близько 65-70% цієї променевої енергії Сонця буде перетворено в тепло, підвищуючи температуру фотоелектричного модуля. Ці гібридні системи призначені для поглинання тепла за допомогою компонентів, які називаються PVT-колекторами, щоб краще використовувати сонячний спектр.

Оскільки ці системи призначені для спрямування тепла, поглиненого з поверхні системи, на потреби опалення, температура поверхні модулів буде знижена, а це означає, що термін їх служби буде продовжений. Це, безумовно, підвищує загальну ефективність системи, але знижує ефективність сонячного колектора через низьку температуру поверхні.

Часті запитання (FAQ)

Що таке гібридна сонячна система?

Гібридна сонячна система. це система відновлюваної енергії, яка підключена до електромережі і включає в себе акумуляторні батареї. Система використовує сонячні панелі для виробництва енергії вдень, тоді як акумулятори зберігають надлишок енергії для використання пізніше вночі, коли немає сонячного світла.

Гібридна сонячна система

Гібридна система. це коли ваші сонячні панелі залишаються підключеними до електромережі та мають резервну систему акумуляторів для зберігання надлишкової енергії. Сонячна енергія, поглинута сонячними панелями, проходить через інвертор для створення корисної електроенергії.

Фотоелектрична дизель-гібридна система

Поєднання дизель-генераторів з фотоелектричними системами швидко окупається за рахунок значної економії витрат на паливо. Інтелектуальна технологія забезпечує оптимальну взаємодію між фотоелектричною системою та дизель-генератором.

Як у цьому пості? Поділіться з друзями!

Пропонуємо почитати.

Залишити відповідь