ВІДГУКИ ПРО ЧИСТУ ЕНЕРГІЮ. Renogy rover 60 ампер

Renogy Solar Charge Controller Series: Всебічний огляд лінійки MPPT

Як власники будинків на колесах, автопричепів, будинків на колесах та кемперів, ми все частіше використовуємо сонячну енергію для своїх енергетичних потреб.

Пошук відповідного контролера сонячного заряду стає важливим для максимізації потенціалу наших сонячних панелей та заряду наших акумуляторів для автофургонів.

Асортимент контролерів сонячного заряду MPPT від Renogy, безсумнівно, заслуговує на увагу завдяки своїм передовим технологіям, високій ефективності та відмінному співвідношенню ціни та якості.

Асортимент сонячних контролерів заряду Renogy складається з трьох серій:

До наших рук потрапили чотири моделі з їхньої лінійки:

 • Контролер сонячного заряду Rover 100 ампер MPPT
 • Контролер сонячної зарядки MPPT Rover на 60 ампер
 • Контролер сонячного заряду Rover Li 40 Amp MPPT
 • Контролер сонячного заряду REGO 12V 60A MPPT

У цій статті ми глибоко зануримося в лінійку контролерів сонячного заряду Renogy MPPT, включаючи Rover 20A 30A та серію Elite.

 • представити асортимент,
 • обговорити технічні характеристики,
 • особливості,
 • ключові переваги,
 • процес встановлення та
 • порівняти моделі.

Зрештою, ви чітко зрозумієте, яка модель найкраще відповідає вашому автомобілю та вимогам до сонячної енергії.

Коли ви натискаєте на посилання на різних продавців на цьому сайті і робите покупку, це може призвести до того, що цей сайт заробляє комісію. Як партнери Amazon, ми заробляємо на кваліфікованих покупках. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте нашу сторінку розкриття інформації.

Відмова від відповідальності: Renogy надіслала нам кілька контролерів сонячного заряду MPPT для цього огляду. Однак, зміст цієї статті не спонсорується компанією Renogy, і всі думки є нашими власними.

Витратьте 499 та заощаджуйте 10% з кодом RDAY10AF

Пропозиція дійсна: 1 червня. 30 червня

Вступ до лінійки контролерів сонячного заряду Renogy

Renogy. відомий бренд в сонячній енергетиці. Вони пропонують високоякісну продукцію, розроблену для ефективності та довговічності.

Серія контролерів сонячного заряду MPPT (Maximum Power Point Tracking) не є винятком.

Ці контролери оптимізують енергію, зібрану з сонячних панелей, гарантуючи, що ваш будинок на колесах або кемпер отримає максимальну віддачу від своєї сонячної електросистеми.

Контролери заряду Renogy пропонують чудовий баланс між продуктивністю та доступністю. Це робить їх чудовим вибором для вашої сонячної електростанції в будинку на колесах або кемпері.

Повний асортимент контролерів заряду Renogy

Rego 60A

енергію, renogy, rover, ампер

енергію, renogy, rover, ампер

Rover 60A

енергію, renogy, rover, ампер

Rover 40A

енергію, renogy, rover, ампер

Rover 30A

енергію, renogy, rover, ампер

Rover 20A

енергію, renogy, rover, ампер

Rover Elite 40A

енергію, renogy, rover, ампер

Rover Elite 20A

енергію, renogy, rover, ампер

Основні переваги

Асортимент контролерів сонячного заряду Renogy MPPT пропонує кілька важливих переваг для власників будинків на колесах та кемперів:

 • Ефективність: Технологія MPPT допомагає отримати максимум енергії від сонячних панелей, що означає більше енергії для вас.
 • Універсальність: Вони бувають різних розмірів і працюють з різними системами акумуляторів, тому ідеально підходять для всіх видів сонячних установок.
 • Простота використання: Завдяки простому РК-екрану та настроюваним параметрам дуже легко стежити за процесом і вносити необхідні зміни.
 • Безпека: Вбудовані механізми захисту захищають від перезарядження, короткого замикання та інших потенційних небезпек.
 • Ціна: Крім того, вони доступні за ціною в порівнянні з іншими контролерами MPPT на ринку. Наприклад, популярні альтернативи, такі як MPPT-контролери Victron, часто мають більш високу ціну.

Вибираючи Renogy, ви насолоджуєтесь багатьма перевагами ефективного та універсального MPPT-контролера, не витрачаючи при цьому зайвих коштів.

Порівняння MPPT контролерів заряду Renogy: Rover vs. Еліта проти. Rego

Контролери заряду Renogy Rover, Elite та Rego MPPT пропонують широкий спектр функцій та специфікацій для різних застосувань.

Renogy Rover. це MPPT-контролер заряду 12В/24В/36В/48В з автоматичним визначенням з максимальною вхідною напругою сонячної панелі 100В і ККД до 98%.

Асортимент пропонує вихідну потужність від 20А до 100А. У парі з Bluetooth-модулем BT-1 від Renogy його можна контролювати через додаток Renogy App або Renogy One.

Renogy Elite. це MPPT-контролер заряду з автоматичним визначенням 12/24В з максимальною вхідною напругою сонячної панелі 100В та ефективністю до 96%.

Залежно від моделі, він має вихідну потужність від 20 до 40А. Його також можна контролювати через Bluetooth в парі з Bluetooth-модулем BT-2 від Renogy.

Нарешті, Renogy Rego Solar Charge Controller. це MPPT-контролер заряду лише на 12 В з максимальною вхідною напругою сонячної панелі 100 В та ефективністю до 99%.

В даний час існує лише одна модель в асортименті, 60A, з вихідною потужністю 60A. Моніторинг через Bluetooth вже з коробки.

Всі три серії відрізняються високою надійністю, тому ви можете бути впевнені, незалежно від того, яка серія найкраще підходить для вашої системи сонячних панелей для автофургонів.

Як визначити, який контролер заряду Renogy MPPT найкраще відповідає вашим потребам?

Існує лише кілька відмінностей між серіями, тому ми зосередимось на цих відмінностях у наступних розділах.

Напруга акумулятора системи

Більшість кемперів, будинків на колесах та фургонів працюють з 12-вольтовими батареями, менша кількість. з 24-вольтовими системами.

Якщо ви запускаєте установку на 12 В, весь діапазон сумісний.

Для систем 24 В підходять серії Elite та Rover.

Для небагатьох RVers, що працюють з системами 36 або 48 В, підійде тільки серія Rover.

Моніторинг через Bluetooth

Серії Renogy Rover та Elite можуть підключатися до Bluetooth, але для цього потрібно придбати окремий Bluetooth-модуль.

Серія Rover використовує старіший модуль BT-1, а Elite потребує модуля BT-2. Ці модулі Bluetooth коштують близько 40 і прості у налаштуванні.

Нарешті, є Rego MPPT, який має вбудований Bluetooth без додаткових аксесуарів.

Це робить установку набагато простішою, ніж у двох інших моделей.

Після підключення до Bluetooth всі три контролери заряду можна контролювати через мобільний додаток Renogy або Renogy One.

Завдяки цим функціям користувачі мають більший контроль над своїми сонячними системами і можуть легко контролювати їх продуктивність.

Ефективність перетворення

Контролери заряду Renogy Rover, Renogy Elite та Renogy Rego MPPT. відмінні варіанти для перетворення сонячної енергії в корисну електричну енергію.

Ефективність перетворення Renogy Rover і серії Rego становить 98%, а Renogy Elite. 96%.

Ці значення відображають, наскільки добре кожен продукт може перетворювати сонячну енергію в корисну електричну енергію і як це впливає на загальну продуктивність позамережевих сонячних систем і RVers.

Серія Renogy Rego Rover MPPT виділяється завдяки своїй чудовій ефективності перетворення 98%.

Це означає, що більше сонячної енергії перетворюється в корисну електричну енергію, виробляючи більшу вихідну потужність для автономної сонячної системи або RVer.

Навантажувальні термінали

Тільки серія Rover пропонує функцію навантажувального терміналу.

Контролер оснащений навантажувальною клемою на 20 А, тому ви можете підключити USB-пристрій безпосередньо до контролера, що дозволяє йому заряджатися безпосередньо від сонячної енергії, а не від акумулятора.

Однак для власників будинків на колесах, які проводять більшу частину часу в подорожах, ця функція може бути не такою важливою, як здається.

За п’ять років постійних подорожей ми жодного разу не користувалися цією функцією.

Більшість власників будинків на колесах мають доступ до інших варіантів зарядки, що робить варіант прямої сонячної зарядки менш пріоритетним.

Хоча функція зарядного терміналу Renogy Rover є цікавим доповненням, вона може не мати вирішального значення для трейлерів на колесах, оскільки у нас зазвичай є більш зручні точки зарядки.

Максимальний вхід від сонячних панелей

Кожен з контролерів заряду MPPT від Renogy має максимальну кількість сонячних панелей, з якими він може працювати, що вимірюється у ватах.

Ми перерахували максимальну потужність, з якою може впоратися найбільша модель в кожній серії.

Renogy Elite призначена для менших сонячних систем, підтримуючи до 520 Вт при 12 вольтах. Це робить його придатним для невеликих установок або тих, що мають обмежений простір для сонячних панелей.

Renogy Rover 100A може працювати зі значно більшою потужністю, підтримуючи до 1300 Вт при 12 вольтах.

Це робить його ідеальним для більш великих сонячних систем або для тих, хто хоче розширити свої сонячні можливості в майбутньому.

Нарешті, Renogy Rego пропонує щось середнє між цими двома моделями, підтримуючи до 800 Вт при 12 вольтах. Цей варіант підходить для користувачів, яким потрібен помірний розмір сонячної системи, що збалансовує виробництво електроенергії та вимоги до простору.

Незалежно від того, яку серію ви вибрали, обов’язково ознайомтеся з технічними характеристиками моделі, щоб переконатися, що вона має належну вхідну потужність для вашої сонячної системи.

Максимальна вхідна напруга від сонячних панелей

Порівнюючи максимальну вхідну напругу від сонячних панелей, яку підтримують контролери заряду Renogy Rover, Renogy Elite і Renogy Rego MPPT, важливо розуміти, як ця функція пов’язана з конфігурацією підключення сонячних панелей.

Спосіб підключення сонячних панелей. послідовно або паралельно. безпосередньо впливає на напругу, що надходить на контролер заряду.

Renogy Rover 100A підтримує максимальну вхідну напругу 150 В, що робить його придатним для більшості серійних конфігурацій сонячних панелей з 6 або 7 панелями.

Renogy Elite 40A, з іншого боку, підтримує нижчу максимальну вхідну напругу 100 В. Однак, оскільки він може обробляти лише до 520 Вт потужності, 100 В більш ніж достатньо.

Renogy Rego також підтримує максимальну вхідну напругу 100В. Ви повинні бути обережними, якщо ви з’єднуєте панелі послідовно.

Якщо у вас є 8 сонячних панелей потужністю 100 Вт, їх вхідна напруга становить близько 20 В кожна. Отже, хоча Rego може підтримувати 800 Вт, він не може підтримувати вхідну напругу 8 х 20 В (160 В). У цьому випадку вам потрібно буде встановити 4 панелі по 200 Вт, що, швидше за все, дасть менше 100 В.

Уважно перевірте технічні характеристики вашої сонячної панелі.

Робоча температура

Існує деяка різниця між робочими температурами серії.

Як Rover, так і Elite серії можуть працювати при температурі до.35°C /.31°F, в той час як Rego повинен бути відносно підсмаженим.25°C /.13°F.

З іншого боку, як Rego, так і Elite серії можуть працювати при 65℃ / 149°F, в той час як Rover працює приблизно до 45℃ / 113°F.

Тим не менш, малоймовірно, що умови експлуатації коли-небудь будуть настільки холодними у вашому кемпері (принаймні, якщо ви перебуваєте там разом з ним).

Існує багато способів охолодити ваш будинок на колесах влітку, щоб ні ви, ні ваш контролер заряду не готували їжу.

Параметри зарядки акумулятора

Контролер заряду Renogy Rover MPPT пропонує унікальну функцію, яка дозволяє користувачам вибирати батарею з індивідуальними параметрами, а не обмежуватися звичайними літієвими або свинцево-кислотними батареями.

Завдяки ввімкненню користувацьких параметрів, Renogy Rover гарантує, що контролер заряду може ефективно і безпечно керувати процесом заряду для різних типів акумуляторів, оптимізуючи продуктивність і продовжуючи термін служби акумулятора.

Ця функція є важливою для будь-якого RVer, що використовує нестандартну батарею, оскільки вона забезпечує сумісність між контролером заряду та батареєю, запобігаючи потенційним пошкодженням або неефективності, спричиненим використанням несумісних компонентів.

Датчик напруги акумулятора

Renogy Elite сумісний з датчиком напруги акумулятора.

Це невеликий кабель, який більш точно визначає напругу акумулятора для поліпшення зарядки від контролера.

Rego та Rover не сумісні між собою. Однак профілі заряду, ймовірно, перевершують Elite, і він їм не потрібен.

РК-дисплей

Однією з помітних особливостей, якої не вистачає контролеру заряду Renogy Rego 60A MPPT, є відсутність РК-дисплея, що для деяких може вважатися недоліком.

Відсутність інтегрованого дисплея може ускладнити моніторинг продуктивності системи та швидкий доступ до важливої інформації.

Однак Renogy Rego компенсує це за рахунок підключення по Bluetooth, тому ви можете отримати доступ до даних і налаштувань системи в реальному часі через мобільний пристрій.

Це робить відсутність РК-дисплея, можливо, менш критичною.

Термінальні роз’єми

Що стосується з’єднувальних кабелів, то і Renogy Elite, і Renogy Rover використовують гвинтові клеми, які можуть бути трохи складнішими в установці в порівнянні з іншими типами роз’ємів.

Вам можуть знадобитися обтискачі контактів і додаткова обережність під час встановлення, щоб забезпечити надійне з’єднання.

Пам’ятайте, що ці гвинтові клеми можуть з часом ослабнути через вібрації або перепади температури, тому вам слід час від часу перевіряти їх, щоб забезпечити безперебійну роботу вашої системи.

З іншого боку, Renogy Rego має ці акуратні роз’єми Андерсона, які спрощують встановлення.

Вони призначені для швидкого та надійного з’єднання, тому вам не доведеться турбуватися про те, що вони можуть роз’єднатися.

Але є одна річ, про яку слід пам’ятати. вам потрібно буде придбати сумісні кабелі з роз’ємами Anderson окремо, що означає додаткові витрати в порівнянні з іншими моделями.

Ціна цих кабелів може варіюватися в залежності від їх довжини та якості, тому не забудьте врахувати це при порівнянні загальної вартості різних контролерів заряду.

Розмір/об’єм

Renogy Elite є найменшим і найлегшим серед трьох серій, що робить його відмінним вибором для тих, хто має обмежений простір або віддає перевагу більш компактній установці.

Зменшені розміри та вага можуть спростити процес встановлення та полегшити інтеграцію в обмеженому просторі, забезпечуючи безшовну інтеграцію у вашу сонячну систему без шкоди для продуктивності.

Renogy Rego, з іншого боку, майже на чверть менший за модель Rover 60A, пропонуючи більш компактний дизайн, зберігаючи при цьому свої розширені функції та можливості.

Такий збалансований підхід між розміром і функціональністю робить Rego привабливим для тих, хто шукає універсальність і компактність без шкоди для продуктивності.

Нарешті, Renogy Rover 100A є найбільшим в лінійці Renogy, його значні розміри відображають його більшу ємність і більш надійний набір функцій.

Хоча цей масивний контролер сонячного заряду може підходити для великих сонячних систем, важливо враховувати додаткові вимоги до простору при плануванні установки, щоб забезпечити належне розміщення у вашому кемпері на колесах.

Ціна

Порівнюючи вартість контролерів заряду Renogy Rover, Renogy Rego та Renogy Elite, дуже важливо порівнювати відповідні розміри моделей у серії, щоб забезпечити справедливу оцінку.

Серія Renogy Elite складається з двох моделей за ціною, аналогічною ціні аналогічних моделей серії Renogy Rover.

Така схожість в ціні означає, що ви можете зосередитися на конкретних функціях і можливостях, які найкраще відповідають вимогам вашої сонячної системи, наприклад, на меншому розмірі Elite або підтримці спеціальних параметрів батареї, що надаються Rover.

Якщо порівнювати моделі 60A серій Renogy Rover і Renogy Rego, то Rover 60A, як правило, приблизно на 100 грн дешевше, ніж Rego 60A.

Ця різниця в ціні може зробити Rover 60A більш привабливим для тих, хто має обмежений бюджет або невеликі сонячні системи.

Однак важливо враховувати додаткові функції та можливості Rego 60A, такі як простота встановлення та подовжена гарантія.

Гарантія

Renogy Rego вирізняється щедрою 5-річною гарантією, що забезпечує тривалий душевний спокій та захист ваших інвестицій.

Розширена гарантія може бути особливо привабливою, оскільки вона забезпечує підтримку та допомогу від виробника у разі виникнення будь-яких проблем або дефектів протягом гарантійного терміну.

На відміну від них, контролери заряду Renogy Rover і Renogy Elite мають стандартну 2-річну гарантію, що пропонує більш обмежену тривалість покриття в порівнянні з Rego.

Хоча цей коротший гарантійний термін може бути достатнім, варто розглянути потенційні переваги більш тривалої гарантії, яку пропонує Rego, коли ви приймаєте рішення.

Процес встановлення

Встановлення контролера сонячного заряду Renogy MPPT у вашому будинку на колесах або кемпері є відносно простим. Ось спрощений покроковий процес:

 • Визначте ідеальне місце для контролера заряду, переконавшись, що він знаходиться поруч з акумуляторною батареєю і подалі від джерел тепла.
 • Закріпіть контролер заряду на стіні за допомогою передбачених монтажних отворів.
 • Підключіть кабелі акумулятора до клем контролера заряду, дотримуючись позитивної та негативної полярності.
 • Підключіть кабелі сонячної панелі до фотоелектричних клем контролера заряду, знову звертаючи увагу на полярність.
 • Підключіть кабелі навантаження до клем навантаження контролера заряду, якщо це можливо.
 • Увімкніть контролер заряду та налаштуйте параметри за допомогою РК-дисплея.

Завжди звертайтеся до посібника користувача для отримання детальних інструкцій, і розгляньте можливість найму професіонала, якщо вам потрібні роз’яснення щодо будь-якої частини процесу встановлення.

Порівняння найпопулярніших розмірів

Обираючи між серіями Elite, Rover та Rego, враховуйте розмір вашого транспортного засобу, вимоги до сонячної електросистеми та плани щодо майбутнього розширення.

Ось коротке порівняння трьох моделей:

 • Elite: Ідеально підходить для невеликих автофургонів та кемперів зі скромними потребами в енергії. Найкраще підходить для акумуляторних систем 12/24 В і сонячних батарей потужністю до 520 Вт з максимальною вхідною напругою 100 В.
 • Rego: Універсальний варіант для середніх транспортних засобів з великими сонячними батареями. Сумісний з акумуляторними системами 12В та сонячними батареями потужністю до 800 Вт з максимальною вхідною напругою 100В.
 • Rover: Ідеально підходить для великих автофургонів та кемперів з великими вимогами до потужності. Може працювати з акумуляторними системами 12В/24В/36В/48В та сонячними батареями потужністю до 1300 Вт з максимальною вхідною напругою 150В.

Остаточний вердикт та варті уваги висновки

Асортимент контролерів заряду Renogy MPPT:

Найкраща модель для вас буде залежати від ваших конкретних потреб і системних вимог:

 • Обирайте серію Elite для невеликих транспортних засобів і скромних потреб у потужності.
 • Обирайте серію Rego, якщо у вас середній транспортний засіб з великими сонячними батареями.
 • Обирайте серію Rover, якщо у вас великий будинок на колесах або кемпер з високими вимогами до потужності.

Незалежно від того, яку серію ви вибрали, завжди звертайте увагу на безпеку під час встановлення та звертайтеся до посібника користувача для отримання детальних інструкцій.

Ласкаво просимо!

Привіт! Ми Анжела Грем. Ми постійно подорожуємо в нашому переобладнаному мікроавтобусі Baloo, зробленому своїми руками з фургона Sprinter. Ми використовуємо наш маленький куточок інтернету, щоб допомогти вам переобладнати власний кемпер і надихнути на нові пригоди. Ми будемо раді, якщо ви приєднаєтесь до нас!

Розкриття інформації

Ця публікація може містити партнерські посилання, що означає, що якщо ви натиснете на них і зробите покупку, ми отримаємо невелику комісію без будь-яких витрат для вас. І як асоційований партнер Amazon ми заробляємо на кваліфікованих покупках. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте нашу сторінку розкриття інформації.

Останні публікації

Блог

Огляди та інформація про найкращі сонячні панелі, інвертори та акумулятори від SMA, Fronius, SunPower, SolaX, Q Cells, Trina, Jinko, Selectronic, Tesla Powerwall, ABB. Плюс гібридні інвертори, розміри батарей, літій-іонні та свинцево-кислотні акумулятори, автономні та мережеві системи живлення.

січня 2022 року Джейсон Сварк

енергію, renogy, rover, ампер

Найкращі сонячні контролери заряду MPPT середнього класу до 40А

У цій статті ми розглянемо шість найпопулярніших контролерів сонячного заряду MPPT середнього рівня, які зазвичай використовуються для невеликих сонячних електростанцій потужністю до 2 кВт. Це більш доступні пристрої з нижчою напругою (100-150 В), які, як правило, призначені для акумуляторних систем на 12 або 24 В, хоча деякі з них можна використовувати і на 48 В батареях. Деякі з цих контролерів заряду також мають вбудовані клеми управління навантаженням для основного освітлення постійного струму та інших навантажень.

У цьому огляді ми не перераховуємо прості ШІМ-контролери, що використовуються для освітлення та базових систем постійного струму, оскільки є багато сайтів, які вже висвітлюють ці ШІМ-контролери початкового рівня. Високопродуктивні контролери заряду сонячних батарей MPPT з більш високою вхідною напругою до 300 В і номінальним струмом від 60А до 100А дивіться в нашому огляді потужних контролерів заряду сонячних батарей MPPT.

Що таке контролер сонячного заряду?

Контролер заряду сонячної батареї, також відомий як сонячний регулятор. це регулятор заряду акумулятора, підключений між сонячною батареєю і акумулятором. Його робота полягає в регулюванні сонячної енергії, щоб забезпечити правильну зарядку акумулятора і не допустити його перезарядки. Контролери заряду сонячних батарей, що працюють від постійного струму, існують вже десятки років і використовуються в більшості невеликих автономних сонячних електростанцій.

енергію, renogy, rover, ампер

найкращих контролерів заряду сонячних батарей

Сонячні контролери середнього рівня до 40А

Сонячні контролери заряду MPPT меншої потужності з номінальним струмом від 20А до 40А використовуються для багатьох різних застосувань, включаючи автономні кабіни та будинки, автофургони, човни, каравани, телекомунікації та віддалене резервне копіювання об’єктів. Ці сонячні контролери заряду MPPT середнього класу доступні від багатьох різних виробників, але цей огляд буде зосереджений на найпопулярніших і найякісніших контролерах заряду від найвідоміших виробників, які працюють на ринку протягом декількох років.

№ з/п Модель Струм A Max Voc Batt Напруга Ціновий діапазон
1 Victron SmartSolar MPPT 35 A 150V 12V 24V 36V 48V від 350 до 480
2 Серія EPever TRIRON 40 A 150V 12В 24В від 150 до 250
3 Morningstar ProStar MPPT 40 A 120V 12В 24В від 460 до 540
4 Серія EPever XTRA 40 A 150V 12 В 24 В 36 В 48 В 130 до 190
5 Renogy Rover 40 A 100V 12В 24В від 150 до 190
6 Серія EPever BN 40 A 150V 12В 24В 170 до 250

Критерії порівняння

У цьому огляді ми оцінюємо різні контролери заряду за низкою важливих критеріїв, включаючи якість збірки, швидкість відстеження MPPT, діапазон напруги акумулятора, діапазон робочих температур (тепловіддача), моніторинг, реальну продуктивність і ціну. У наших оглядах ми зазвичай надаємо перевагу продуктивності та якості, а не ціні, тому в цьому випадку ми оцінюємо ціну за одиницю нижче, ніж інші критерії. Це може здатися упередженим ставленням до більш дорогих моделей, але на основі реальних результатів, тестування і моніторингу продуктивності, контролери вищого класу довели, що вони перевершують дешевші моделі.

Детальніше про вибір і правильний розрахунок контролера сонячного заряду читайте в статті з поясненнями про контролери сонячного заряду MPPT.

Victron SmartSolar

Victron Energy вважається світовим лідером в області силової електроніки і спеціалізується на виробництві обладнання, необхідного для автономних і автономних систем електропостачання, включаючи інвертори, акумулятори, зарядні пристрої, монітори і, звичайно ж, контролери заряду сонячних батарей. Компанія Victron, що базується в Нідерландах, виробляє багато продуктів в Індії і стала добре відомою завдяки виробництву якісних, надійних автономних інверторів/зарядних пристроїв та широкого спектру якісних контролерів заряду сонячних батарей MPPT.

енергію, renogy, rover, ампер

Victron пропонує величезний асортимент контролерів сонячного заряду, від невеликих ШІМ-моделей на 10А до високопродуктивних 100А MPPT з високовольтними входами до 250В. Моделі MPPT 150V виглядають дуже простими за конструкцією і можуть не мати дисплея або клем керування навантаженням, як багато інших, однак, де Victron перевершує конкурентів, так це в відстеженні продуктивності MPPT, зв’язку та моніторингу.

Victron має на сьогоднішній день найсучасніший моніторинг системи з вбудованим з’єднанням Bluetooth, що забезпечує легке програмування та конфігурацію, а також віддалене оновлення прошивки, яке додає додаткові функції та опції. Дизайн без дисплея може сподобатися не всім користувачам, але швидке, точне відстеження MPPT, висока якість збірки і V.E. Інтелектуальні мережеві опції. відмінна особливість.

Smartsolar MPPT 150V 35A

 • Швидке відстеження MPP
 • 150 В max Voc
 • Акумулятори 12В, 24В або 48В
 • Сумісність з літієвими батареями LiFePO4
 • Дуже просунутий додаток для моніторингу
 • Широкий діапазон робочих температур до 60°C
 • Вбудований датчик температури
 • Опціональний бездротовий датчик заряду батареї
 • Легке віддалене оновлення прошивки
 • 5-річна гарантія

Дивіться детальний енергетичний огляд Victron

Серія EPever TRIRON

Компанія EPever була заснована в 2007 році і швидко зросла, щоб стати одним з найбільших китайських виробників економічно ефективних енергетичних продуктів, включаючи широкий спектр контролерів заряду сонячних батарей MPPT. Серія Triron є наступним розвитком добре відомої серії MPPT Tracer.

Серія TRIRON від EPever. це набагато більш досконала і зручна для користувача версія оригінальної серії контролерів заряду AN. Контролери TRIRON мають унікальний змінний модуль дисплея, а також змінний інтеейсний модуль з опцією зв’язку RS485, який може бути використаний для ряду різних застосувань. Зверніть увагу, що максимальна фотоелектрична напруга становить 100В або 150В залежно від моделі. 5-кнопковий дисплейний модуль дуже простий у використанні і надає всю необхідну інформацію про фотоелектричні модулі, батареї та навантаження. Бездротовий доступ доступний через Bluetooth-адаптер eBox-BLE або адаптер Wi-Fi для віддаленого моніторингу.

Серія TRIRON MPPT 150V 40A

 • Швидке відстеження MPP
 • 150В максимальна напруга Voc (TRIRON 3215N 4215N)
 • Простий у використанні з великим чітким дисплеєм
 • Сумісність зі свинцево-кислотними та літієвими батареями
 • Контроль навантаження 40А
 • Змінні дисплейні та інтеейсні модулі
 • Інтеейс RS485 для зв’язку та дистанційного керування
 • USB-порт і опції управління реле
 • Додатковий датчик температури

Morningstar Prostar MPPT

Morningstar. це добре відома компанія, що базується в США і має 25-річний досвід у розробці та виробництві високоефективних контролерів сонячного заряду. Компанія Morningstar широко відома як розробник одних з найякісніших продуктів на ринку з високим рівнем захисту від екстремальних умов експлуатації, грозових перенапруг і високих робочих температур.

Контролери заряду MPPT серії Prostar доступні у версіях 25А і 40А з обмеженням вхідної напруги 120В. Надзвичайно швидке відстеження MPP може виконати повне сканування напруги менш ніж за 1 секунду за допомогою технології Trakstar. Пристрій оснащений великими клемами, захищеними під передньою кришкою, включаючи вихідні клеми для контролю навантаження до 30А, а також чітким РК-дисплеєм з підсвічуванням, який можна легко запрограмувати за допомогою 4 великих кнопок. Однак, дуже висока ціна означає, що серія Prostar MPPT недоступна для багатьох користувачів.

Prostar MPPT 120V 40A

 • Дуже швидке відстеження MPP
 • 120V max Voc
 • Сумісність з літієвими батареями LiFePO4
 • Широкий діапазон робочих температур до 60°C
 • 30А Контроль навантаження
 • Високий захист від перенапруги
 • Додатковий датчик заряду акумулятора
 • 5 років гарантії

Серія EPever XTRA

Компанія EPever, також відома як EPsolar, була заснована в 2007 році в Пекіні, Китай, і швидко зросла, ставши одним з найбільших виробників економічно ефективних продуктів для сонячної енергетики, включаючи широкий спектр контролерів заряду MPPT. Серія XTRA, випущена на початку 2018 року, лише нещодавно стала більш популярною завдяки низькій вартості, простоті налаштування та сумісності з літієвими батареями.

Серія XTRA доступна в 10 різних варіантах з 3 типами дисплеїв, номінальним струмом від 10 до 40А, напругою батареї від 12 до 48В і обмеженням вхідної напруги до 150В. У порівнянні зі старою серією AN, яка мала вхідну напругу 100 В, серія XTRA має сумісність з літієвими батареями і більш високу вхідну напругу 150 В (Voc) на моделях 30 і 40 А, а також сучасний дизайн і приховані гвинтові клеми. Зверніть увагу, що двокнопкова версія з РК-дисплеєм. це, по суті, старий контролер серії AN у сучасному корпусі.

Серія XTRA MPPT 40A

 • Хороше відстеження MPP
 • Три варіанти дисплея з чітким простим РК-дисплеєм
 • Сумісність з більшістю літієвих батарей LiFePO4
 • 40А Контроль навантаження
 • Опціональний дисплей MT50
 • Додатковий датчик температури
 • Додатковий модуль Wi-Fi та Bluetooth
 • Низька вартість

Renogy Rover

Компанія Renogy, заснована в США в 2014 році, нещодавно стала дуже популярним вибором для ентузіастів сонячної енергетики в усьому світі завдяки низькій вартості, простоті налаштування і хорошому відстеженню MPPT. Renogy виробляє широкий спектр доступних інверторів, перетворювачів постійного струму та контролерів заряду сонячних батарей в Китаї.

енергію, renogy, rover, ампер

Серія Rover від Renogy. це багатофункціональний MPPT-контролер з чітким вбудованим дисплеєм, а також недорогий (опціонально) Bluetooth-адаптер, який забезпечує чудовий, простий у використанні інтеейс з безліччю варіантів конфігурації. Вбудовані клеми управління навантаженням, хоча вихід обмежений 20А. Загальна якість збірки досить хороша, проте є деякі моменти, які можна було б покращити, особливо кабельні клеми, які занадто малі для контролера на 40А.

Rover MPPT 100V 40A

 • Хороше відстеження MPP
 • Зрозумілий простий дисплей
 • Сумісність з літієвими (12.8V LiFePO4)
 • Контроль навантаження 20А
 • Розширений додаток Bluetooth та налаштування користувача
 • Датчик температури в комплекті
 • Низька вартість

Серія Outback BN від EPever

Outback Power Flexmax40 виробляється компанією EPever і широко відомий як серія Tracer BN, яка є добре відомим доступним MPPT-контролером.

EPever є одним з провідних виробників економічно ефективних енергетичних продуктів, включаючи широкий спектр сонячних контролерів заряду. Добре відомі серії MPPT Tracer і TRIRON є дуже популярним вибором для ентузіастів сонячної енергетики в усьому світі завдяки простоті налаштування, хорошому відстеженню MPPT і низькій ціні.

енергію, renogy, rover, ампер

Перше покоління серії AN є найвідомішим MPPT в лінійці, будучи недорогим 100В пристроєм з вбудованим дисплеєм. Однак серія BN. це дорожча високопродуктивна версія з багатьма додатковими функціями, включаючи обмеження вхідної напруги до 150 В, міцну конструкцію, великий радіатор і величезні вхідні клеми, які можуть приймати кабель розміром до 50 мм2 (1 AWG).

Очевидною особливістю, якої не вистачає серії BN, є дисплей. Однак, моніторинг і конфігурація доступні через додатковий віддалений дисплей MT50, який має хороший чіткий РК-екран, що відображає всю основну необхідну інформацію. Бездротовий доступ також доступний через Bluetooth-адаптер eBox-BLE.

Tracer BN Series MPPT 150V 40A

 • Дуже великі гвинтові клеми
 • Великий радіатор і широкий діапазон робочих температур
 • Батареї 12В, 24В
 • 150V max Voc
 • Широкий діапазон напруги MPP
 • 20A Контроль навантаження
 • Дистанційний дисплей MT50 з налаштуваннями та контролем навантаження
 • Додатковий датчик температури

Запобігайте перезарядці акумуляторів та максимізуйте енергію від сонця за допомогою цих регулюючих сонячних пристроїв.

Ми можемо отримувати дохід від продуктів, доступних на цій сторінці, та брати участь у партнерських програмах.

При встановленні автономної сонячної електростанції контролер сонячного заряду (або сонячний регулятор) буде функціонувати як мозок вашої сонячної системи. Цей необхідний пристрій з’єднує сонячні панелі з акумуляторами, тому в міру того, як енергія виробляється з сонячного світла, контролер регулює цей потік, щоб панелі не перезаряджали акумулятори.

Контролюючи високу та змінну напругу, контролер заряду також захищає ваші батареї від пошкоджень і навіть пожеж. Незалежно від того, чи встановлюєте ви сонячну електростанцію у своєму крихітному будинку, сараї або автономному будиночку, чи використовуєте її для освітлення подвір’я та перекачування води. сонячний контролер є невід’ємною частиною вашої системи відновлюваної енергетики. Якісний контролер допоможе максимізувати ефективність ваших панелей, щоб менше енергії витрачалося даремно.

Ми відсортували багато типів контролерів, доступних від провідних компаній, і представляємо найкращі контролери заряду для сонячних батарей, які відповідають потребам вашої системи та вашому бюджету.

 • НАЙКРАЩИЙ ЗАГАЛЬНИЙ: DIY Solar для U Sól Buck Boost 20 Amp MPPT
 • НАЙКРАЩИЙ ВИБІР: WindyNation TrakMax 40 Amp MPPT
 • НАЙКРАЩИЙ ВОДОЗАХИСТ: Renogy Voyager 10 Amp PWM
 • КРАЩИЙ 30 AMP: Victron Energy SmartSolar 30 Amp MPPT
 • BEST 60 AMP: Renogy Rover 60 Amp MPPT

На що слід звернути увагу при виборі найкращого контролера сонячного заряду

Позамережеві сонячні енергетичні системи мають чотири основні компоненти: сонячна панель для збору енергії. контролер заряду для його регулювання, акумулятор для зберігання та інвертор для використання. Якщо сонячний контролер є відсутньою частиною цього рівняння для встановлення вашої системи, є кілька речей, які слід врахувати перед його придбанням.

Розмір

Розмір контролера сонячного заряду буде залежати від того, скільки ват вам потрібно зібрати від сонця. Щоб розрахувати необхідну поточну потужність, з’ясуйте, скільки ампер зазвичай виробляє ваша система, і додайте 25 відсотків, щоб врахувати тимчасове збільшення поточного рівня. Якщо є сумніви, завжди краще переборщити, ніж переборщити. Використання контролера сонячного заряду із занадто малою силою струму може негативно вплинути на систему, але використання контролера з більшою силою струму, ніж вам потрібно, не викличе жодних проблем.

Тип

Технологія контролера заряду доступна в двох варіантах: широтно-імпульсна модуляція (ШІМ) і трекер точки максимальної потужності (MPPT). ШІМ-контролер працює, встановлюючи прямий зв’язок між сонячними панелями та акумулятором. З іншого боку, контролери MPPT вимірюють напругу сонячної панелі, яка потім перетворюється на напругу акумулятора, допомагаючи збільшити струм.

Батареї

Важливо враховувати, який тип акумулятора ви будете заряджати. Незалежно від того, чи це свинцево-кислотні, герметичні свинцево-кислотні (AGM і гелеві) або літій-іонні акумулятори, ви повинні переконатися, що контролер заряду сонячної батареї сумісний з ними, щоб він міг функціонувати.

Додані функції

Існує кілька додаткових функцій, які можуть покращити роботу сонячного контролера та додати зручності для користувача. Наприклад, контролери з функцією багатонапруги дозволяють регулювати задану напругу заряду, щоб пристрій працював більш ефективно. Або, якщо ви готові заплатити трохи більше, деякі контролери мають віддалений доступ, щоб ви могли керувати пристроєм з будь-якого місця.

Контроль навантаження. ще одна важлива функція, на яку слід звернути увагу, і стосується можливості вимкнути вихід вашої батареї, коли контролер заряду відчуває, що заряд батареї занадто низький. Більшість контролерів заряду мають цю функцію, тож це здебільшого питання, чи хочете ви контролер з автоматичним регулюванням навантаження, чи віддаєте перевагу робити це вручну.

Нарешті, дуже важливо контролювати заряд, струм, напругу (включаючи напругу холостого ходу) і температуру вашої системи, тому вибирайте контролер з дисплеєм, який легко читається.

Наш найкращий вибір

Купуючи контролер сонячного заряду, зверніть увагу на номінальну силу струму, міцність конструкції, гарантію, тип (ШІМ або MPPT), додаткові переваги, такі як цифровий дисплей, а також на те, чи пропонує компанія ресурси, які допоможуть вам з установкою.

Sól Buck Boost 20 Amp MPPT

DIY Solar For U. це невеликий сімейний бізнес, який постачає високоякісну продукцію з функціями, яких немає в інших контролерах сонячного заряду. Приклад: глобальне відстеження MPPT в контролері Sol Buck Boost 20 Amp MPPT. Ця додаткова функція знаходить глобальну робочу точку MPPT, а потім ігнорує помилковий максимум, який часто викликається частково затіненими панелями, що призводить до загального збільшення струму заряду. У той час як деякі сонячні системи працюють в похмуру погоду, Sól все ж вдається видобувати енергію в умовах низької освітленості, використовуючи всю доступну енергію.

Для максимальної ефективності він може як знижувати, так і підвищувати напругу сонячної батареї до напруги акумулятора, збільшуючи щоденне загальне споживання енергії на 29 відсотків. Ця унікальна технологія підсилення дозволяє контролеру працювати там, де перетворювачі, що працюють лише на бак, не можуть.

DIY Solar For U використовує автомобільні та / або військові матеріали, де це можливо, і цей контролер виготовлений у США.S., (з усіма деталями, виготовленими в США).S.) з міцним литим алюмінієвим корпусом. Виготовляється з перероблених матеріалів і має 5-річну гарантію.

 • Тип: 20amp MPPT
 • Розміри: 5.8 на 3.7 на 1.6 дюймів
 • Вага: 1 фунт
 • Гарантія: обмежена 5 роками
 • Зроблено в США
 • Розрахований на термін служби 40 років
 • Чуйне обслуговування клієнтів від обізнаних людей
 • РК-дисплей
 • Малий бізнес

Отримайте Sól Buck Boost 20 Amp MPPT на DIY Solar For U.

WindyNation TrakMax 40 Amp MPPT

Якщо ви шукаєте контролер MPPT за вигідною ціною, контролер WindyNation TrakMax40 Amp використовує програмний алгоритм для максимізації виробництва енергії для ваших сонячних панелей. Сумісний із заливними свинцево-кислотними, герметичними свинцево-кислотними (AGM), гелевими та літієвими батареями на 12 або 24 В, цей контролер заряду пропонує регульовані налаштування для точного налаштування відповідно до алгоритмів конкретного виробника батареї.

РК-дисплей надає всю системну інформацію, таку як сила струму, вольтаж, напруга сонячної батареї, температура акумулятора та контроль навантаження. TrakMax виготовлений з первинних ПК та ABS пластику і має електронний захист від перенапруги, зворотної полярності, перевантаження по струму, надмірної температури та короткого замикання. Цей контролер з швидким розгортанням оптимізує точку максимальної потужності за короткий проміжок часу, забезпечуючи ефективність до 99.9 відсотків.

Інші аксесуари можуть бути додані окремо, наприклад, додатковий віддалений монітор, який може бути встановлений на відстані до 20 футів від контролера і може бути особливо корисним, якщо ваша сонячна система розташована у важкодоступному місці. Або ж адаптер бездротового зв’язку (Bluetooth), який можна синхронізувати зі смартфоном або планшетом, завантаживши безкоштовний додаток.

Компанія Windy Nation зі штаб-квартирою в Каліфорнії була заснована в 2009 році, щоб пропонувати рішення для сонячних установок, які можна зробити своїми руками. Компанія виробляє контролер TrakMax в Китаї з використанням деталей з усього світу, і він поставляється з використанням упаковки та друку, виготовлених з перероблених матеріалів. Якщо у вас виникли питання щодо встановлення або інші питання, пов’язані з сонячною енергією, WindyNation має кілька корисних посібників, доступних в Інтернеті.

 • Тип: 40-амперний MPPT
 • Розміри: 9 на 6 на 4 дюйми
 • Вага: 4.4 фунти
 • Гарантія: 1 рік
 • Північноамериканська компанія
 • Ретельна, добре написана інструкція з експлуатації
 • Точне налаштування під конкретну марку акумулятора
 • Використовує перероблені пакувальні матеріали
 • Додатковий модуль, необхідний для Wi-Fi та Bluetooth
 • Нижній вхід 100 В (напруга при розімкнутому ланцюзі)
 • Немає варіантів переробки або викупу в кінці життя

Придбайте WindyNation TrakMax 40 Amp MPPT на Amazon.

Renogy Voyager 10 Amp PWM

Якщо у вас менший бюджет, але ви шукаєте сонячний контролер для простої автономної сонячної системи (наприклад, вітрильника або моторного човна), Renogy 10A Voyager. відмінний варіант з простим інтеейсом, яким легко користуватися навіть новачкам. Однак, якщо вам потрібна інструкція по установці, Renogy має ряд ресурсів на веб-сайті (але варто зазначити, що служба підтримки клієнтів компанії повільно відповідає на запити).

Завдяки компактним розмірам, його можна встановити практично в будь-якому місці, а для запобігання пошкоджень від помилок при установці або несправностей системи, контролер має вбудовану самодіагностику та електронний захист.

Хоча ШІМ-контролери не такі ефективні, як MPPT-контролери, Voyager має інтелектуальну чотириступеневу систему зарядки (об’ємний, форсований, плаваючий і вирівнювання) і температурну компенсацію. Ці функції можуть допомогти збільшити термін служби акумулятора та підвищити загальну продуктивність системи. Однак, якщо у вас більша, складніша система, цей 10-амперний ШІМ-контролер не буде найкращим вибором.

Як і аналогічні контролери Renogy, він також пропонує захист від неправильної полярності, перезарядки, короткого замикання та зворотного струму і може використовуватися з багатьма типами батарей (включаючи літієві). Однак Voyager має додаткову перевагу. він має водонепроникність за стандартом iP67, тому його можна встановлювати на відкритому повітрі.

Штаб-квартира Renogy знаходиться в Каліфорнії, а контролери виробляються в Китаї. Компанія проводить оцінку життєвого циклу продукції для визначення загального впливу виробництва на навколишнє середовище, однак споживачам не надаються послуги з утилізації після закінчення терміну експлуатації.

 • Тип: 10-амперний ШІМ (також доступний 20-амперний)
 • Розміри: 6.08 x 3.83 x 1.4 дюйми
 • Вага:.55 фунтів
 • Гарантія: 2 роки
 • (PWM) контролери не такі ефективні, як (MPPT) контролери
 • Обмежується невеликими сонячними енергетичними системами
 • Немає портів USB

Придбайте Renogy Voyager 10 Amp PWM на Amazon або Renogy.

Перевірте наявність вживаного Renogy Voyager на Amazon.

Victron Energy SmartSolar 30 Amp MPPT

Компанія Victron Energy зі штаб-квартирою в Нідерландах вважається світовим лідером у галузі силової електроніки та спеціалізується на виробництві обладнання, необхідного для автономних та автономних енергосистем. Компанія Victron виробляє компоненти для сонячних електростанцій вже 45 років і пропонує якісні пристрої з використанням новітніх технологій.

Контролер SmartSolar 30 Amp MPPT максимально використовує енергію сонця для швидкої підзарядки акумулятора, одночасно підтримуючи здоров’я акумулятора та продовжуючи термін його служби. Контролер заряду SmartSolar може також заряджати виснажені акумулятори з напругою до нуля (за умови, що елементи не пошкоджені і не сульфатовані).

Victron має на сьогоднішній день найдосконаліший моніторинг системи з вбудованим з’єднанням Bluetooth, що забезпечує легке програмування і конфігурацію, а також віддалене оновлення прошивки, яке додає додаткові функції та опції. Дизайн контролера без дисплея може сподобатися не всім користувачам, але швидке, точне відстеження MPPT, висока якість збірки і V.E. Інтелектуальні мережеві опції. відмінна особливість. Крім того, компанія пропонує навчальні онлайн-курси про контролери MPPT та іншу інформацію про сонячні електростанції (потрібна безкоштовна реєстрація).

 • Розмір: 30amp MPPT
 • Розміри: 7.25 на 5 на 2.5 дюймів
 • Вага: 2.82 фунти
 • Гарантія: 5 років
 • Розширений додаток для моніторингу
 • Вбудований датчик температури
 • Надшвидке відстеження точки максимальної потужності
 • Відсутність дисплея на блоці, потрібен смарт-пристрій або окремий блок дисплея
 • Без контролю навантаження
 • Дорогий

Придбайте Victron Energy SmartSolar 30 Amp MPPT на Amazon.

Шукайте відремонтований контролер Victron 30 AMP на Ebay.

Renogy Rover 60 Amp MPPT

Renogy є провідним виробником сонячних панелей, акумуляторів, аксесуарів та контролерів, а контролер 60 AMP Rover MPPT є надійним вибором для великих позамережевих систем. Універсальний пристрій можна використовувати з герметичними свинцево-кислотними, гелевими та літієвими акумуляторами, а також автоматично визначає системи постійного струму 12В/24В/36В/48В, що робить його придатним для автофургонів, комерційних автомобілів, човнів та інших систем.

У разі виникнення помилки, цей контролер MPPT має можливості самодіагностики, щоб захистити вашу систему. Renogy 60A Rover. це інтелектуальний контролер з негативним заземленням. здатний оцінити і захистити від ряду потенційних проблем, таких як перезарядка (і перерозрядка) батареї, неправильна полярність, коротке замикання, перевантаження, перегрів і зворотний струм.

Пристрій виготовляється в Китаї з корпусу з ПК та ABS пластику та шасі з алюмінієвого сплаву з інтегрованим тепловідводом. Має простий у використанні РК-дисплей і кілька світлодіодних індикаторів для відображення інформації про роботу системи, параметрів, що налаштовуються, і кодів помилок. Renogy також пропонує зчитувач продуктивності Smart (продається окремо), який можна використовувати разом з контролером, що дозволяє контролювати продуктивність системи з вашого телефону.

 • Тип: 60amp MPPT
 • Розміри 11.22 на 8.07 на 4 дюйми
 • Вага: 9.53 фунти
 • Гарантія: 2 роки
 • Самодіагностика для безпеки
 • Підходить для будь-якої автономної системи
 • Відеоуроки пропонують простоту налаштування
 • Сумісність із входом постійного струму 12-48 В
 • Компанія регулярно бере участь у благодійних ініціативах
 • Підтримка клієнтів повільно реагує
 • Додаток для налаштування параметрів може давати збої
 • Іноді неправильно зчитує напругу акумулятора.
 • Не водонепроникний (рейтинг IP32)

Придбайте Renogy Rover 60 Amp MPPT на Amazon або Renogy.

Перевірте наявність відремонтованого Renogy Rover на eBay

Наш вердикт

Sól Buck Boost 20 Amp MPPT ідеально підходить для різних розмірів сонячних систем та автономних застосувань. Цей контролер заряду є унікальним у своєму класі завдяки технології buck-boost, першокласному обслуговуванню клієнтів та міцній, якісній збірці. і, на відміну від більшості інших контролерів заряду, він виготовлений у США. Єдиним недоліком, здається, є ціна, але з огляду на термін служби понад 40 років, ви повинні отримати свої гроші за вартістю. Якщо ваша сонячна енергетична система (і бюджет) менша, водонепроникний Renogy Voyager 10 Amp PWM. чудове місце для початку, а компанія базується в США і має багато відео та схем, щоб полегшити встановлення.

Як ми обирали найкращі контролери сонячної зарядки

При визначенні найкращих контролерів сонячного заряду ми розглянули понад 40 контролерів сонячного заряду від 20 різних компаній, враховуючи відгуки клієнтів, ефективність, довговічні матеріали та програми гарантійного ремонту від відомих брендів.

Пріоритет був відданий північноамериканським компаніям, що пропонують доступну підтримку клієнтів та онлайн-ресурси, але ми також приділили особливу увагу якості збірки для довговічності. краще для вашого бюджету та навколишнього середовища. Ми також шукали компанії, які пропонують програми викупу або переробки для забезпечення замкнутого циклу виробництва, але не змогли знайти жодної.

Більшість з наших контролерів були MPPT-контролерами, оскільки вони дозволяють вашим сонячним панелям працювати при оптимальній вихідній напрузі, покращуючи їх продуктивність на цілих 30 відсотків (у порівнянні з ШІМ-контролерами).

Поширені запитання

Наступний розділ має на меті відповісти на будь-які запитання, які у вас можуть виникнути щодо найкращих контролерів сонячних зарядних пристроїв. Шукайте відповіді на свої запитання нижче.

З: Скільки коштують контролери сонячного заряду?

Контролери сонячного заряду варіюються від 15 до 800, залежно від функцій, номінальної потужності (від 10 до 100 ампер) і типу, причому ШІМ-контролери дешевші, ніж MPPT-контролери.

З: Як вибрати контролер заряду сонячної батареї потрібного розміру?

Вибираючи контролер, ви повинні спочатку визначити, скільки енергії будуть виробляти ваші панелі, перш ніж оцінювати розмір необхідного контролера. Для цього складіть вати, вироблені вашими сонячними панелями (якщо у вас більше однієї), і розділіть на тип напруги, яку використовує ваша система (зазвичай 12, 24 або 48 вольт), щоб отримати силу струму. Однак бажано додати до цього числа 25-відсотковий запас, щоб придбати контролер з трохи більшою силою струму, ніж передбачалося. Дуже важливо вибрати правильний розмір контролера для вашої системи, інакше вона не буде функціонувати на повну потужність. Якщо вам потрібна допомога у визначенні ваших потреб в енергії, Renogy пропонує зручний сонячний калькулятор. та поглиблене, покрокове керівництво щодо вибору розміру контролера для вашої сонячної системи.

З: Що краще ШІМ або MPPT?

Визначення того, який тип сонячного контролера краще, залежить від розміру вашої системи та вашого бюджету. Контролери заряду MPPT настійно рекомендуються для більшості великих сонячних електростанцій. ШІМ-контролери заряду часто використовуються в портативних пристроях, таких як автофургони, вітрильники або навіть конвертовані фургони, а також у менших нерухомих конструкціях, таких як сарай, крихітний будинок або котедж поза мережею. Однак вони відносно недорогі. ідеально підходять для початкової економії.

Контролери заряду MPPT забезпечують чудову продуктивність, з єдиним реальним недоліком. додаткова вартість у порівнянні з більш простими варіантами. Однак контролери MPPT можуть забезпечити більшу економію в довгостроковій перспективі, залежно від того, як часто ви використовуєте свою систему.

З: Як підключити сонячний контролер заряду до інвертора?

Ніколи не слід підключати інвертор безпосередньо до контролера сонячного заряду, оскільки йому потрібна батарея для порівняння, щоб контролювати вхідну потужність сонячної панелі. Підключення контролера та інвертора безпосередньо без акумулятора може призвести до серйозних пошкоджень компонентів вашої сонячної енергетичної системи. Щоб встановити контролер, вам потрібно спочатку підключити акумулятор до контролера заряду, а потім підключити інвертор до акумулятора. Якщо ви є візуальним учнем, це відео пояснює, як налаштувати сонячну електростанцію, яка використовує контролер та інвертор.

З: Що робити зі старим сонячним контролером??

Якщо у вас більше немає потреби в старому контролері сонячного заряду, важливо, щоб він не опинився на звалищі. Якщо він все ще в хорошому робочому стані, ви можете запропонувати його на продаж на Ebay або на місцевій сторінці Yard Sale. Якщо його неможливо відремонтувати і він більше не функціонує, деякі виробники сонячних панелей можуть допомогти з утилізацією, або ви можете звернутися до компаній, які спеціалізуються на переробці сонячного обладнання та електроніки, таких як Zeep Technology.

Залишити відповідь