Tesla розпочала тестування v3.5 сонячних дахів на будинках співробітників. Сонячний будинок Ілона Маска

Tesla розпочала тестування v3.5 Сонячний дах на будинках працівників

Tesla надає своїм співробітникам доступ до своєї останньої версії сонячного даху, версії 3.5, щоб допомогти протестувати його перед більш широким запуском пізніше цього року.

Незрозуміло, які саме нові функції з’явилися у версії 3.5, але основна увага приділяється довговічності та простоті встановлення. Якщо впровадження на дахах співробітників пройде успішно, ми, швидше за все, побачимо впровадження нового сонячного даху наприкінці цього року, коли вони почнуть встановлювати його.

За ці роки компанія пережила кілька різних версій сонячного даху, а в 2019 році була запущена версія 3 Solar Roof. Генеральний директор Ілон Маск заявив, що Tesla має намір виробляти 1 000 нових сонячних дахів на тиждень до кінця 2019 року.

За даними Electrek, Tesla припинила планування встановлення сонячних батарей на дахах будинків на більшості ринків у США. Це нібито пов’язано з високою вартістю та проблемами з черепицею. Сторонні компанії, однак, змогли продовжити встановлення сонячних дахів.

Протягом другого кварталу 2022 року Tesla встановлювала 23 дахи на тиждень або 2.5 МВт, не досягнувши наміченої мети. Цілком можливо, що Tesla чекала на новішу версію черепиці, перш ніж відновити встановлення.

До недавнього часу було важко оцінити, скільки було встановлено сонячних дахів, оскільки Tesla об’єднувала кількість установок з модернізацією сонячних панелей, які є набагато популярнішими завдяки своїй дешевшій вартості.

Оскільки Tesla готується відновити встановлення сонячних дахів у четвертому кварталі цього року, ми очікуємо, що ця нова ітерація продукту спростить установку, знизить витрати і підвищить надійність продукту.

Замовлення нової Tesla?

Розгляньте можливість використання нашого реферального коду (nuno84363), щоб допомогти підтримати наш сайт. Покупці Model 3 і Y отримають кредити на Tesla Merch, а покупці Model S і X отримають знижку в розмірі 1 000 доларів і 3 місяці FSD безкоштовно.

Стандартизація роз’єму NACS від Tesla: SAE стає за кермо, Volvo приєднується до перегонів

tesla, розпочала, тестування, сонячних

Важливим кроком для індустрії електромобілів є те, що SAE International, колишнє Товариство автомобільних інженерів, встановить стандарти продуктивності для роз’єму NACS (Північноамериканський стандарт зарядки) від Tesla.

Щоб розширити сумісність фірмової мережі зарядних пристроїв за межі автомобілів Tesla, цей крок має потенціал перекроїти межі екосистеми зарядки електромобілів. До цього часу ексклюзивний роз’єм NACS компанії Tesla був розроблений для її глобальної мережі суперчарджерів, що складається з приблизно 17 800 суперчарджерів тільки в США.

Роль SAE у забезпеченні стандартизації та сумісності

У відповідь на значний зсув у бік NACS, SAE вирішила створити основу для майбутнього цього роз’єму. Стандарти, запропоновані SAE, визначатимуть, як штекери будуть взаємодіяти із зарядними станціями, встановлюватимуть швидкість зарядки, а також вимоги до надійності та кібербезпеки. Хоча це рішення, здається, потенційно знаменує собою кінець шляху для нових зарядних штепсельних роз’ємів CCS1, тисячі існуючих електромобілів з підтримкою CCS гарантують, що ця конструкція не зникне найближчим часом.

Представник SAE пояснив, що організація не обирає роз’єм NACS замість CCS, а реагує на його широке поширення. Мета. забезпечити стандартизацію та сумісність найпопулярнішої системи зарядки з широким спектром електромобілів.

Споживчий попит зумовлює значні зміни в стандартах зарядки

Цікаво, що перехід до стандартизації роз’єму NACS, схоже, в першу чергу зумовлений інтересами споживачів. Кількість автомобілів, обладнаних NACS, на дорогах значно переважає автомобілі з роз’ємами CCS, майже два до одного. З огляду на технічні труднощі та інфраструктурні проблеми, з якими стикаються альтернативні зарядні мережі, такі як Electrify America, ChargePoint і EVgo, не дивно, що більшість власників електромобілів віддають перевагу надійній мережі Supercharger від Tesla.

Реагуючи на цю тенденцію, найбільші автовиробники, включаючи Ford і GM, оголосили про свої плани узгодити систему зарядки Tesla з виробництвом електромобілів, оснащених роз’ємами NACS. Цього тижня компанія Volvo зробила аналогічну заяву, підписавши угоду про приєднання до мережі зарядних станцій Tesla Supercharger, починаючи з 2025 року. Важливо відзначити, що, хоча автовиробники не будуть платити ліцензійний збір за впровадження NACS, власникам електромобілів все одно доведеться платити за використання зарядних станцій Tesla.

Ця нова глава в історії зарядки електромобілів означає більш уніфіковане майбутнє, яке стосується не тільки водіння електромобілів, а й того, щоб зробити електромобілі більш доступними для всіх.

Tesla обладнає новий розкішний комплекс на 218 будинків у Флориді сонячними дахами, акумуляторами та зарядними пристроями для електромобілів

tesla, розпочала, тестування, сонячних

Tesla облаштовує цілу громаду з 218 розкішних будинків у Флориді сонячними дахами, акумуляторами та зарядними пристроями для електромобілів, повідомляє Electrek.

Centaur US Holdings розвиває громаду навколо поля для гольфу в Палм-Біч. Проект називається Panther National, а поле для гольфу спроектував професійний гольфіст на пенсії Джек Ніклаус.

У липні команда розробників Panther National оголосила, що співпрацює з компанією Ілона Маска, щоб надати енергетичні продукти для 218 будинків, включаючи сонячні панелі Tesla, настінні роз’єми для електромобілів та Powerwalls, які є батареями для зберігання енергії Tesla.

Архітектурна компанія Strang Design, що базується в Майамі, спроектує будинки, які.

За даними веб-сайту Panther National, вся громада займає 2400 акрів.

Insider звернувся за коментарем до команди розробників і Tesla, але не одразу отримав відповідь.

Нещодавно Tesla підняла ціни на індивідуальні контракти на сонячні дахи на цілих 70%. У травні деякі клієнти розповіли Insider, що їх переслідувала або посилала по колу служба підтримки клієнтів Tesla.

У квітні Ілон Маск оголосив, що всі його продукти, що працюють на сонячній енергії, будуть поставлятися в комплекті з Powerwalls.

Це не перший випадок, коли Tesla співпрацює з девелопером нерухомості.

В Остіні, штат Техас, компанія Tesla об’єдналася з девелопером нерухомості Brookfield для створення мікрорайону, в якому кожен будинок має сонячні дахи Tesla і акумуляторні батареї. Наразі будинки знаходяться на стадії будівництва.

Останні новини

tesla, розпочала, тестування, сонячних

Як ростуть сади Палм-Біч: Академія Сомерсета перенесе свою школу в Авенір

01 червня 2023 року

tesla, розпочала, тестування, сонячних

Panther National готується накинутися на гольф-сцену округу Палм-Біч цієї осені

18 квітня 2023 року

tesla, розпочала, тестування, сонячних

Як розвивається Палм-Біч Гарденс: Авенір вітає будинки, лікарню, гольф та

14 квітня 2023 року

Дізнайтеся про Avenir

Підпишіться на розсилку та отримуйте оновлення інформації та запрошення одними з перших.

БУЛЬВАР НОРТЛЕЙК ТА АВЕНІР ДР, ПАЛМ-БІЧ-ГАРДЕНС, ФЛОРИДА, 33412

МИ ЗОБОВ’ЯЗУЄМОСЯ ДОТРИМУВАТИСЯ БУКВИ І ДУХУ U.S. ПОЛІТИКА ДОСЯГНЕННЯ РІВНИХ ЖИТЛОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ПО ВСІЙ КРАЇНІ. МИ ЗАОХОЧУЄМО ТА ПІДТРИМУЄМО ПОЗИТИВНУ РЕКЛАМНУ ТА МАРКЕТИНГОВУ ПРОГРАМУ, В ЯКІЙ НЕ ІСНУЄ ПЕРЕШКОД ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЖИТЛА ЧЕРЕЗ РАСУ, КОЛІР ШКІРИ, РЕЛІГІЮ, СТАТЬ, ФІЗИЧНІ ВАДИ, СІМЕЙНИЙ СТАН АБО НАЦІОНАЛЬНЕ ПОХОДЖЕННЯ. Ці матеріали призначені для використання лише в інформаційних цілях. Вони призначені для загального ознайомлення з Авенір і жодним чином не повинні використовуватися для отримання фінансових, податкових, бухгалтерських, інвестиційних, ділових або юридичних консультацій на основі інформації, що міститься в них. Всі пункти можуть бути модифіковані, змінені та/або вилучені в будь-який час на власний розсуд Авенір Девелопмент, ТОВ. Ескізи, візуалізації, графічні матеріали, плани, специфікації, умови та заяви, що містяться в цьому документі, є лише пропозицією, і Авенір Девелопмент, ТОВ залишає за собою право змінювати, переглядати або вилучати будь-яку з них на власний розсуд і без попереднього повідомлення. Усі вдосконалення, проекти та будівництво підлягають попередньому отриманню відповідних федеральних, державних та місцевих дозволів та погоджень на них. Будь-які малюнки та зображення в цьому документі є лише концептуальними і наведені для зручності ознайомлення. На них не слід покладатися як на представлення, явне чи неявне, остаточної деталізації будь-якої частини спільноти. Авенір Девелопмент, ТОВ прямо залишає за собою право вносити модифікації, виправлення та зміни, які він вважає бажаними на свій власний та абсолютний розсуд. Жоден брокер з нерухомості не уповноважений робити будь-які запевнення або інші заяви щодо проекту, і жодні угоди з будь-яким брокером з нерухомості, депозити, сплачені йому, або інші домовленості, укладені з ним, не є або не будуть обов’язковими для ТОВ “Авенір Девелопмент”. Ці матеріали можуть містити або посилатися на торгові марки, матеріали, захищені авторським правом, комерційні таємниці, технології, продукти, процеси або інші права власності розробника та/або інших сторін. Жодна ліцензія або право на будь-які такі торгові марки, матеріали, захищені авторським правом, комерційні таємниці, технології, продукти, процеси та інші майнові права забудовника та/або інших сторін не надається і не передається жодній стороні. Усі плани, характеристики та зручності, зображені в цьому документі, базуються на попередніх планах розвитку та можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Не надається жодних гарантій чи запевнень щодо того, що будь-які плани, особливості, зручності чи об’єкти будуть надані або, якщо вони будуть надані, будуть такого ж типу, розміру, розташування чи характеру, як зображено чи описано в цьому документі. 01/20/20

Дякуємо!

Ми отримали ваш запит, і наш представник зв’яжеться з вами найближчим часом.

Вартість сонячної батареї Tesla: Розбивка цін та керівництво (2023)

Джонатон Джачура. двічі власник будинку з практичним досвідом роботи з системами опалення, вентиляції та кондиціонування, водостоками, сантехнікою, доглядом за газонами, боротьбою зі шкідниками та іншими аспектами володіння будинком. Захоплюється обслуговуванням будинку та пошуком найкращих послуг. Його головна мета. навчити інших за допомогою чітких, стислих описів, якими може скористатися будь-який домовласник. Джон використовує свій потужний технічний досвід для створення цікавих, легких для читання та інформативних путівників. Він робить більшість своїх домашніх і газонних проектів сам, але наймає професійні компанії для “великих справ”.” Він знає, як знайти найкращих постачальників послуг та підрядників. Джон вивчав машинобудування в Університеті Пердью в Індіані та працював у галузі HVAC протягом 12 років. У перервах між різними проектами з благоустрою будинку він насолоджується прогулянкою на свіжому повітрі, чашкою кави та проведенням часу зі своєю сім’єю.

Роксана Даунер. комерційний редактор журналу Today’s Homeowner, де вона займається всім, від ремонту фундаменту до встановлення сонячних панелей. Вона використовує свій більш ніж 15-річний досвід написання та редагування статей у ретельному підході до забезпечення точного, актуального та цікавого контенту. Раніше вона редагувала такі видання, як MSN, Architectural Digest та Better Homes Gardens. Випускниця Пенсильванського університету, Роксана зараз є власницею будинку в Оклахомі, ентузіасткою “зроби сам” і гордою матір’ю грайливого мопса.

Сьогоднішній домовласник існує для того, щоб допомогти вам безпечно та ефективно утримувати або покращувати свій будинок. Ми дотримуємося суворих редакційних стандартів і ретельно перевіряємо поради та ресурси, на які посилаємося в наших статтях. Натисніть нижче, щоб дізнатися більше про наш процес рецензування та про те, як ми заробляємо гроші.

tesla, розпочала, тестування, сонячних

Сонячний дах для вашого будинку може додати тисячі доларів вартості і значно знизити або виключити ваші рахунки за електроенергію. Сонячний дах Tesla. це фантастичний спосіб стати “зеленим”, не встановлюючи сонячні панелі на даху. І хоча сонячний дах має дорогі початкові витрати, він може окупитися через кілька років і забезпечити вас багатоденною резервною енергією за допомогою Powerwall.

Якщо ви готові розпочати перехід на сонячну енергію вже сьогодні, ви можете натиснути будь-яке з наведених нижче посилань, щоб зв’язатися з нашими найбільш рекомендованими інсталяторами.

Скільки коштує сонячний дах Tesla?

Для середньостатистичного будинку сонячний дах Tesla буде коштувати від 40 000 до 50 000 доларів, припускаючи, що 6.Система 14 кВт. І хоча черепиця Tesla Solar Roof коштує менше за ват, ніж середня вартість сонячної енергії по країні, кілька інших факторів можуть збільшити вартість порівняно з традиційною системою. Однак домовласники повинні мати на увазі, що вони також матимуть абсолютно новий дах, а не тільки сонячну енергетичну систему. Крім того, мешканці, які купують нову сонячну систему, матимуть право на федеральний податковий кредит на сонячну енергію та інші знижки (залежно від штату). Ці знижки та заохочення допомагають зробити сонячний дах більш доступним.

Сонячне скло

Не кожна черепиця на сонячному даху Тесла генерує сонячну енергію. На це є дві причини. вам не потрібно, щоб вся черепиця була сонячною, щоб генерувати достатньо енергії для живлення вашого будинку, і це допомагає знизити загальну вартість системи. Ця черепиця із загартованого скла зовні схожа на сланцеву черепицю, а її неактивні аналоги точно відповідають їй. Активна черепиця має розмір 15″ x 45″, виробляє 71.67 Вт і коштує близько 1.80 за ват для встановлення. Їх вартість набагато нижча, ніж 3 за ват в середньому для традиційних сонячних панелей, але це не все, що вам потрібно для завершення вашого сонячного даху.

Несонячна черепиця та покрівельні матеріали

  • Складні дахи. 18.54 за квадратний фут: Багаторівневі дахи з великим кутом нахилу даху, великою кількістю перешкод і дуже тісною площиною монтажу.
  • Проміжні дахи. 15.30 на квадратний фут: Багаторівневі дахи з високим кутом нахилу даху, деякими перешкодами та переповненою монтажною площиною.
  • Прості дахи. 13.38 за квадратний фут: Однорівневі дахи з малим кутом нахилу, мінімальними перешкодами та вільною площиною для монтажу.

Чи має право сонячний дах Tesla на будь-які пільги?

Федеральні та державні пільги можуть допомогти компенсувати вартість вашого сонячного даху. Федеральний податковий кредит, також відомий як інвестиційний податковий кредит (ITC), дозволяє відняти 26% вартості вашої системи з ваших федеральних податків.

Однак 26% будуть застосовуватися тільки до вартості компонента, що виробляє сонячну енергію (сонячна черепиця), а не до несонячної черепиці. Отже, якщо ваш сонячний дах коштує 40 000, а сонячна черепиця коштує 12 000, ви отримаєте податковий кредит у розмірі 26% від 12 000 (а не 40 000).

Деякі штати, такі як Каліфорнія, пропонують додаткові стимули, такі як знижки, звільнення від податку на нерухомість та стимули на основі продуктивності. Майте на увазі, що деякі стимули та знижки можуть поширюватися лише на вартість сонячної черепиці, а не на решту покрівлі.

Скільки енергії може виробляти сонячний дах Tesla?

Сонячна черепиця на даху Tesla Solar Roof виготовлена із загартованого скла та має вбудований сонячний елемент. Сонячні елементи з’єднуються послідовно, утворюючи ланцюжок, а кілька ланцюжків з’єднуються паралельно, утворюючи модуль.

Вихідна потужність сонячної черепиці визначається розміром даху та споживанням електроенергії в будинку. На веб-сайті Tesla дуже мало інформації про технічні характеристики сонячної черепиці. Однак компанія зазначає, що кожна сонячна черепиця. це 71.67 Вт, а він пропонує 5.32 кВт до 12.Системи потужністю 53 кВт для власників будинків.

Tesla та Ілон Маск не надають громадськості інформацію про ефективність своїх сонячних батарей. Але різні сторонні тести оцінюють ефективність сонячної черепиці приблизно в 8-10%, що нижче, ніж у звичайних сонячних панелей. Однак загальна ефективність системи Solar Roof ще нижча через те, що більшу частину даху складає не сонячна черепиця.

Сонячний дах Tesla | Найкращі варіанти сонячних дахів для вашого будинку

tesla, розпочала, тестування, сонячних
tesla, розпочала, тестування, сонячних

У міру того, як ми все більше усвідомлюємо свій щоденний вплив на навколишнє середовище, а популярність будинків на сонячних батареях стає все більш життєздатною, це було лише питанням часу, коли з’явиться компанія, яка змінить ринок сонячних дахів з красивим, інноваційним дизайном. Компанія Tesla, відома своїми швидко виробленими екологічно чистими автомобілями, які не економлять на стилі, розробляє і виробляє альтернативи, що покращують життя, замість того, що в іншому випадку можна було б побачити на дахах будинків за багато миль звідти. Завдяки черепиці Tesla, досить скоро ми не побачимо більше цих кричущих (хоча, тим не менш, життєво важливих) негабаритних сонячних панелей на будинках кмітливих власників. Натомість наші будівельні експерти прогнозують нову хвилю забезпечення вашого будинку сонячним світлом завдяки інноваційним варіантам сонячних дахів Tesla, які імітують зовнішній вигляд і відчуття традиційних покрівельних матеріалів.

Тим не менш, ми не говоримо, що розробка та інновації сонячних продуктів не зазнали інноваційних оновлень за останні сорок років. Хоча технологія, що лежить в основі першої сонячної черепиці, була розроблена ще в 1970-х роках, її зовнішній вигляд з тих пір практично не змінився. Насправді, з часом ми бачили, як кілька компаній намагалися розробити черепицю, що живиться від сонця, щоб імітувати справжні традиційні покрівельні матеріали, але вони ніколи не змогли замінити традиційні сонячні панелі, встановлені на даху, з точки зору естетики, вартості або якості. Хоча будівництво інтегрованих сонячних механізмів не є новою концепцією, виробництво привабливої сонячної черепиці незабаром стане все більш доступним для наших клієнтів з моменту дебюту сонячних дахів Tesla.

Близько двох років тому Ілон Маск представив свій далекоглядний “будинок майбутнього”, але лише згодом домовласники почали звертати увагу на нього і звертатися до нас із запитаннями про перспективну черепицю для їхніх власних будинків. Випускаючи продукцію вже більше року, ми тут, щоб розповісти про дивовижно стійку, високоякісну реальність технологічної черепиці Tesla, про те, як її отримати, і чому вона може так змінити ваш будинок.

ЩО Ж ВІДРІЗНЯЄ СОНЯЧНІ ДАХИ ТЕСЛА ВІД ІНШИХ??

tesla, розпочала, тестування, сонячних

Поглинаюча сонячну енергію черепиця Tesla виготовлена з тонких шарів кварцу, які, як було доведено, практично не б’ються, насправді, є навіть мем, який варто подивитися, щоб побачити, наскільки вони дійсно стійкі. Ціни на сонячні дахи Tesla можуть варіюватися в залежності від вашого місцезнаходження та витрат на встановлення, які є унікальними для потреб вашого проекту, при цьому їх сонячна черепиця коливається в межах 22 доларів за квадратний фут.

І хоча ці оцінки вищі порівняно зі старими сонячними черепицями та панелями, сонячний дах Tesla, безсумнівно, прослужить набагато довше, ніж звичайні покрівельні матеріали. це означає, що в довгостроковій перспективі черепиця Tesla може заощадити ваші гроші, оскільки вона потребує меншого обслуговування і її потрібно буде замінювати рідше.

З вісьмома різними варіантами черепиці, розробленими для відображення традиційних і улюблених стилів, як сонячних, так і не сонячних, в яких використовується загартоване скло, втричі міцніше, ніж шифер або асфальт, є більш ніж достатньо причин, щоб розглянути цю черепицю. На жаль, загартоване скло робить їх непридатними для вирізання за індивідуальним розміром, тому Tesla також пропонує різноманітні несонячні черепиці з більш слабким склом. Це також допоможе вам встановити черепицю по краях будинку, наприклад, біля димоходу, і в будь-якому іншому місці, де черепицю Tesla потрібно обрізати до потрібного розміру. З іншого боку, навіть класичні сонячні панелі не працюють, скажімо, на металевому даху, оскільки зверху не можна розмістити сонячну черепицю. тобто, поки не з’явиться черепиця Tesla.

Ось чому Tesla може запропонувати свою “нескінченну” гарантію на свою черепицю з 30-річним покриттям на її енергогенеруючі можливості та елементи захисту від атмосферних впливів.

НЕ ІСНУЄ ТАКОГО ПОНЯТТЯ, ЯК ПОВНІСТЮ СОНЯЧНИЙ ДАХ

tesla, розпочала, тестування, сонячних

Подумайте про всі куточки, вигини і повороти, які можуть приймати різні дахи, і той факт, що деякі слабкі сонячні черепиці Tesla потрібно вирізати на замовлення, щоб встановити їх на місце, і не дивно, чому Tesla не пропонує можливість встановлення повністю сонячного даху. Щоб ваша покрівля виглядала безшовною та цілісною, компанія доклала значних зусиль, щоб зробити дві покрівельні плитки ідентичними для непідготовленого ока, щоб створити єдиний, бездоганний дах.

Якщо ви думали, що можете піти напролом і встановити надпотужний сонячний дах, вам варто подумати ще раз. Не те, щоб це була дуже мудра інвестиція, з самого початку.

ВИ ПОМІТИТЕ КАРДИНАЛЬНІ ЗМІНИ У ВИКОРИСТАННІ ЕНЕРГІЇ

Перед тим, як процес буде завершено, Tesla попросить провести дослідження вашого енергоспоживання, щоб взяти середній точний показник лічильника та спроектувати сонячний дах Tesla, який буде унікальним для вашого будинку.

А зі старішими технологіями сонячних покрівель зберігання енергії часто було дорогим і складним для зберігання. Для боротьби з цим Tesla створила витончені “Powerwalls” або батареї, які займають мало місця і чудово виглядають.

Після встановлення ви помітите, скільки енергії ви використовуєте, а скільки витрачаєте даремно, оскільки виснаження вашої сонячної панелі Powerwall, коли дах неактивний, наприклад, протягом ночі, означає, що ваша система купує енергію з традиційної електромережі. Щоб боротися з цим, ви можете легко додати більше Powerwalls після того, як звернете увагу на розбіжності в потужності.

ЗВИЧАЙНО, ДЛЯ ВСЬОГО Є ДОДАТОК

Для відстеження використання та доступної потужності Tesla створила простий у використанні додаток для перевірки використання енергії в режимі реального часу. Це показує, скільки енергії виробив дах, скільки ваш Powerwall економить, і скільки енергії доступно для використання в будинку в будь-який час.

Незабаром ви помітите, що додаток Tesla для сонячних дахів чимось нагадує складну гру, допомагаючи вам використовувати енергію там і тоді, де і коли це має найбільше значення, щоб ви точно знали, що відбувається, і могли розподіляти її рівномірно.

tesla, розпочала, тестування, сонячних

ВИ НЕ ПОВІРИТЕ, ЩО ЗАБИРАЛО ВСЮ ВАШУ ЕНЕРГІЮ

Ви можете бути просто шоковані, коли зрозумієте, скільки енергії використовується кожним приладом через додаток Tesla Solar. Досить скоро, так само як і те, які продукти містять найбільше калорій, ви вийдете на новий рівень обізнаності і точно знатимете, які прилади споживають найбільше енергії, а які найменше.

Хоча це принесе дуже невелику фінансову віддачу, коли ваш сонячний дах Tesla накопичує енергію і ваш Powerwall повністю заряджений, ви можете відправити надлишок енергії назад у вашу мережу, щоб поділитися нею.

tesla, розпочала, тестування, сонячних

ПОДАТКОВИЙ КРЕДИТ

Найкраще і ніколи не слід забувати, що національний 30% податковий кредит на сонячні інвестиції поширюється на вартість сонячної черепиці Tesla та необхідного обладнання для сонячної енергії, включаючи вартість акумуляторів Tesla Powerwall. Крім того, додаткові державні, місцеві або комунальні стимули для сонячних дахів також можуть допомогти вам отримати вигоду.

Залишити відповідь