Сонячні панелі своїми руками: плюси, мінуси та керівництво по установці. Додайте сонячної енергії в будинок

Сонячні панелі, зроблені своїми руками: плюси, мінуси та керівництво по установці

сонячні, панелі, своїми, рука, плюси, мінуси

Щоб заощадити гроші, не дивно, що багато домовласників розглядають можливість встановлення сонячних панелей “зроби сам”, або “зроби сам”. Ви можете встановити сонячні панелі самостійно, але є деякі переваги та недоліки самостійного встановлення. У цій статті ми розглянемо основні плюси та мінуси, які потрібно знати про системи сонячних панелей, зроблені своїми руками, перш ніж приймати рішення.

Чи можете ви встановити сонячні панелі самостійно?

Система сонячних панелей є складною, саме тому так багато компаній по всьому світу.S. спеціалізуються на наданні професійних послуг з монтажу сонячних батарей. Однак це не означає, що ви не можете побудувати власну систему сонячних панелей. ви можете встановити власні панелі, установка сонячних панелей “зроби сам” може бути життєздатним варіантом для деяких покупців сонячних панелей, які хочуть скористатися відновлюваною енергією.

Згідно з даними EnergySage Marketplace, середня вартість переходу на сонячну енергію для домовласників (після врахування федерального податкового кредиту) становить близько 20 650 доларів у 2023 році. З цієї суми витрати на проектування та монтаж складають близько 10% від загального рахунку; ці 10%. це те, що заощадить вам сонячна установка “зроби сам”, оскільки вам все одно доведеться купувати обладнання та компоненти самостійно. Незважаючи на це, все ще існує спокуса побудувати власну установку сонячних панелей, щоб заощадити гроші та повністю контролювати свій домашній проект з відновлюваної енергетики.

Ваша сонячна енергетична система повинна продовжувати генерувати електроенергію протягом 25-35 років, тому ви повинні враховувати як авансові витрати, так і відносні фінансові вигоди для всіх ваших варіантів сонячних панелей. Якщо ви купуєте домашній сонячний комплект, як ті, що продаються в Costco або Home Depot, він може бути дешевшим за ват, але ви не отримаєте таку ж якість обладнання, яку можуть запропонувати вам сонячні інсталятори. Здебільшого сонячні інсталятори купують обладнання у дистриб’юторів, які не продають його широкому загалу. і вони часто отримують нижчу ціну, оскільки можуть купувати оптом і мають доступ до найкращих брендів сонячних панелей. Вибір більш дорогого варіанту зараз може в кінцевому підсумку заощадити ваші гроші в довгостроковій перспективі, тому що у вас, швидше за все, буде система, побудована на кілька десятиліть, що компенсує ваші щомісячні рахунки за електроенергію.

Плюси та мінуси саморобних сонячних панелей та комплектів сонячних панелей

Панелі, зроблені своїми руками, можуть бути чудовим варіантом для автономного живлення та деяких невеликих домашніх застосувань. Однак для забезпечення електроенергією всього будинку, можливо, у ваших інтересах буде звернутися до професійного інсталятора.

Плюси та мінуси сонячних панелей, зроблених своїми руками

Плюси сонячних панелей, зроблених своїми рукамиМінуси сонячних панелей, зроблених своїми руками
Забезпечує більшу енергетичну незалежність для власників будинків, оскільки не прив’язана до електромережі. Вимагають набагато більшого обслуговування, ніж те, яке в іншому випадку покривалося б гарантією інсталятора.
Ефективна для живлення невеликих пристроїв, таких як автофургони, човни та інші прилади Встановлення цілого будинку може бути складним для приватної особи без знань та досвіду професійного інсталятора.
Дозволяє власникам будинків заощадити приблизно 10% від загальної вартості установки, які в іншому випадку пішли б на оплату праці. Встановлення “зроби сам” може бути незаконним там, де ви живете, згідно з місцевими законами про зонування.

Більшість домашніх комплектів сонячних панелей “зроби сам” (включаючи такі елементи, як сонячні батареї та інвертори) призначені для автономного використання, що означає, що ви не можете використовувати їх, залишаючись підключеними до електромережі. Якщо ви середньостатистичний домовласник, відключення від електромережі, ймовірно, не в ваших інтересах. можливість доступу до електроенергії, виробленої комунальними службами, важлива, якщо ваша сонячна батарея не виробляє достатньо електроенергії, щоб задовольнити ваші потреби в будь-який час доби протягом усього року.

Однак домашні сонячні комплекти можуть бути хорошим рішенням, якщо ви не намагаєтеся забезпечити енергією весь будинок. Фургони на колесах, човни та все більш популярні крихітні будиночки. це все можливості для вивчення сонячної енергетики своїми руками, оскільки вони вже є автономними та мобільними. Комплекти акумуляторів також є хорошим варіантом для резервного копіювання на випадок відключення електроенергії і можуть містити акумуляторні батареї та акумуляторні системи.

Якщо ви хочете встановити сонячну електростанцію, зроблену своїми руками, порівняйте кілька варіантів заздалегідь. Grape Solar є великим виробником (серед інших) і пропонує кілька різних продуктів і компонентів для самостійної збірки як для мережевих, так і для автономних систем, про які ви можете знайти більше інформації нижче.

Варіанти сонячних батарей “зроби сам

ПродуктРозмір системи (Вт)Вартість системиДолари за ватПосилання на продавця
Комплект фотоелектричних панелей Grape Solar 400 Вт 400 588 1.47 Home Depot
Комплект сонячних панелей Grape Solar 600 Вт 600 857 1.42 Home Depot
Преміум-комплект Renogy для сонячних батарей на 12/24 вольт 800 1,350 1.69 Renogy
Комплект автономних сонячних панелей ECO-WORTHY 800 1,090 1.36 Amazon

Приймаючи рішення про сонячні панелі, зроблені своїми руками, пам’ятайте, що ви отримуєте те, за що платите. Домашній сонячний комплект може бути дешевшим, але сонячні інсталятори пропонують величезну цінність за відносно невелику додаткову вартість (пам’ятайте, що цифра 10%?). Коли справа доходить до встановлення дорогої електричної системи на вашому майні, пошук когось, хто знає, що робить, може заощадити вам час і гроші в довгостроковій перспективі.

Деякі з найкращих інсталяторів сонячних електростанцій працюють у цьому бізнесі десятиліттями. досвід, який не може повторити жодна кількість онлайн-досліджень або посібників “Зроби сам”. Кожен штат вимагає, щоб інсталятори мали ліцензію та кваліфікацію для встановлення сонячних панелей, а незалежні сертифікації, такі як професійна сертифікація Північноамериканської ради сертифікованих енергетиків (NABCEP), гарантують, що компанія, з якою ви вирішили співпрацювати, має глибоке розуміння процесу. Завдяки цьому вони можуть надати досвідчену інформацію та допомогти вам оцінити, яке обладнання найкраще підходить для вашої власності та чи підходить вам акумуляторна система.

Ваш інсталятор також допоможе вам заповнити та подати дозволи та заявки, які вам потрібно подати, щоб запустити вашу сонячну енергетичну систему. Це особливо важливо, оскільки ваша комунальна служба не дозволить вам підключити систему до електромережі без підпису сертифікованого електрика.

Завдяки досвіду вашого сонячного інсталятора, він також матиме глибоке розуміння фінансових стимулів для сонячної енергії, доступних у вашому регіоні, і навіть зможе допомогти вам заощадити більше грошей, знайшовши будь-які знижки та податкові пільги, які ви, можливо, пропустили. Нарешті, важливо зазначити, що багато виробників обладнання дотримуються своїх гарантій, тільки якщо їх обладнання встановлював кваліфікований інсталятор. Багато інсталяторів також пропонують додаткову гарантію на свою роботу.

Покрокове керівництво для сонячних панелей: як встановити сонячні панелі своїми руками

Процес встановлення сонячної панелі своїми руками можна спростити до шести основних кроків:

Придбайте сонячне обладнання та компоненти (сонячні панелі, акумулятори, інвертори, стелажі тощо).)

Обладнання та компоненти, включаючи панелі, можна придбати за допомогою Посібника покупця EnergySage. Ви можете порівняти моделі панелей, батарей та інверторів за такими характеристиками, як ефективність, гарантії тощо.

Встановіть стійки або кріплення для панелей на даху або на землі

Після того, як ви підготували необхідне обладнання, проекти та дозволи, настав час встановлювати обладнання. Для систем, що встановлюються на даху, це починається зі встановлення стелажів та монтажного обладнання. Для початку позначте, де буде встановлена ваша система, просвердліть місця, де будуть встановлені лаги, зашпаклюйте отвори, встановіть лаги та закріпіть на них рейки. Для наземних систем кроки аналогічні, тільки панелі будуть встановлені на рівні землі на певному типі стелажів.

Встановіть обладнання

Першими встановлюються сонячні інвертори, які перетворюють електроенергію, вироблену сонячними панелями, в корисну електроенергію. Після того, як вони будуть встановлені за допомогою наданих болтів, вам потрібно буде підключити дріт заземлення. Це шматок мідного дроту через рейки, який служить запобіжним заходом проти ударів блискавки та інших несправностей. Після цього ви можете прикріпити сонячні панелі до стелажного обладнання.

Підключіться до головного електричного щита

Після того, як ви повністю встановите панель та систему, обов’язково заплануйте інспекцію в найближчому до вас місцевому будівельному управлінні. Це забезпечить відповідність вашої системи місцевим нормам і правилам. Після проходження цієї перевірки ви можете подати заявку на підключення до електромережі. Місцева енергетична компанія надасть вам лічильник для обліку електроенергії, яку ви експортуєте.

Зв’яжіться з комунальним підприємством та запросіть дозвіл на ввімкнення (PTO), якщо це необхідно у вашому регіоні

Після цього увімкніть систему після отримання відповідного дозволу та перевірте, як вона працює, за допомогою додатку для моніторингу сонячних панелей.

Обслуговування систем сонячних панелей, зібраних своїми руками

Однією з переваг роботи з сертифікованим інсталятором сонячних панелей є гарантія, яка надається на їхні послуги. Виробники сонячних панелей надають ряд гарантій, які гарантують вам підтримку і покриття в малоймовірному випадку виникнення проблеми, викликаної незвичайними обставинами, такими як великий град або падіння гілок дерев. Гарантії на вихідну потужність гарантують, що продуктивність панелей не впаде нижче певного рівня протягом терміну дії гарантії (зазвичай 25 років). Наприклад, виробник може надати гарантію, яка гарантує, що пікова вихідна потужність не опуститься нижче 85% протягом 25 років.

Часті запитання про сонячні панелі, які можна зробити своїми руками

Якщо ви розглядаєте можливість встановлення сонячних панелей своїми руками, але все ще маєте сумніви щодо найкращих варіантів, процесу та загальної вартості, ознайомтеся з кількома найпоширенішими питаннями, з якими ми стикаємося під час спілкування з покупцями сонячних панелей:

Встановлення сонячних панелей, зроблених своїми руками, може бути спокусливим, але їх довгострокова цінність може бути під питанням лише через якість. Як правило, система сонячних панелей повинна продовжувати виробляти електроенергію протягом 25-35 років, тому важливо інвестувати в якісне обладнання та надійного інсталятора. Якщо ви купуєте комплект домашніх сонячних панелей у роздрібного продавця, ви можете платити менше за ват, але ви не отримаєте такої ж ефективності або якості, яку зазвичай пропонують професійні інсталятори зі своєю продукцією.

Ви також, швидше за все, відмовитеся від будь-яких гарантій, які поставляються з вашою системою сонячних панелей, оскільки гарантії часто застосовуються тільки тоді, коли система встановлена сертифікованим інсталятором. Важливо також зазначити, що якщо вам все ще потрібно покладатися на певну енергію від електромережі та залишатися підключеним до мережі, сонячні панелі, зроблені своїми руками, як правило, не варті того. Їх найкраще використовувати для невеликих автономних систем, таких як автофургони, де сонячний генератор або банк сонячних батарей може забезпечити вас енергією, коли в іншому випадку у вас може не бути доступу до мережі.

Щоб встановити сонячні панелі, не обов’язково бути електриком, щоб зробити це самостійно. Звичайно, це не є незаконним, якщо ви вирішите піти шляхом DIY, якщо ви вирішите. Однак, коли справа доходить до встановлення дорогої електричної системи на вашому об’єкті нерухомості, ми рекомендуємо покладатися на професіоналів з технічними ноу-хау. їх досвід є безцінним і може суттєво вплинути на загальну якість та продуктивність вашої системи. Крім того, інсталятори допоможуть вам заповнити дозволи та подати важливі документи, про необхідність яких ви могли б і не знати.

Ви можете знайти надійні сонячні панелі, які можна зробити своїми руками, у роздрібних магазинах, таких як Home Depot, або у виробників, таких як Grape Solar, за ціною від 6 000 до 11 000 доларів, залежно від розміру вашої системи. Для більш дешевих варіантів, деякі виробники продають сонячні панелі на Amazon за ціною від 1,600 до 2,500 доларів США. Ви можете зіткнутися з додатковими витратами, якщо хочете встановити сонячну батарею та систему контролера заряду в рамках проекту “зроби сам”.

Чи варто встановлювати сонячні панелі самостійно або найняти інсталятора??

Якщо ви вагаєтесь між сонячною системою “зроби сам” та наймом сонячного інсталятора, отримання приблизної оцінки вартості установки може допомогти вам у процесі прийняття рішення. За допомогою нашого сонячного калькулятора ви можете побачити авансові витрати та довгострокові оцінки заощаджень на основі вашого місця розташування та типу даху, щоб визначити, чи є сонячна установка найкращим вибором для вас. Якщо ви хочете отримати котирування від місцевих підрядників сьогодні, обов’язково перевірте платформу порівняння цін на EnergySage Marketplace.

читати на EnergySage

Хочете перейти на сонячну енергію? Ось все, що вам потрібно знати в Як встановити сонячні панелі Сонячна черепиця: що потрібно знати у 2023 році Найкращі сонячні панелі у 2023 році: Кращі продукти в порівнянні Чи варті сонячні панелі того в 2023 році?

Чи збільшують сонячні панелі вартість вашого будинку?

сонячні, панелі, своїми, рука, плюси, мінуси

Що потрібно знати домовласникам перед тим, як встановлювати сонячні панелі

За даними Zillow, будинки без сонячної енергії продаються в середньому приблизно на 4% нижче, ніж будинки з сонячною енергією. Але досвідчені домовласники знають, що збільшити цінність вашого будинку не так просто, як ви думаєте. Чи є реконструкція будинку розумним кроком, залежить від багатьох факторів. Те ж саме можна сказати і про додавання сонячної енергії.

Хоча це правда, що сонячні панелі заощаджують гроші власників будинків у довгостроковій перспективі, не всі власники будинків вважають сонячну енергію незаперечною перевагою нового будинку. Часто продавці будинків повинні витратити час, щоб пояснити справжню цінність сонячної системи, перш ніж продати будинок.

Без належного розуміння того, як працюють сонячні панелі, продавець може в кінцевому підсумку вкласти чималі гроші в будинок, який не буде відображати справжню цінність, яку він надає. Ось чому важливо адекватно пояснити, чому і як покупець отримає вигоду від системи сонячних панелей на своєму новому будинку.

Наскільки сонячні панелі збільшують вартість будинку?

Встановлення сонячних панелей на вашому будинку. це значна реконструкція будинку. Будь-який відповідальний домовласник хотів би знати, скільки прибутку на інвестиції він отримає від установки сонячних панелей.

Будинки з сонячними панелями також мають тенденцію продаватися швидше, ніж ті, що не мають сонячних панелей. Національна лабораторія відновлюваної енергетики (NREL) виявила, що будинки з сонячними панелями продаються на 20% швидше, ніж будинки аналогічного розміру, які залежать від енергосистеми.

Дослідження NREL також показують, що сонячні панелі підвищують загальну вартість вашого будинку. Лабораторія виявила, що кожен долар, заощаджений сонячною системою на витратах на електроенергію, збільшує вартість будинку на 20. Це означає, що енергетична система, яка економить середньому домовласникові 400 доларів на рік, додасть вашому будинку 8000 доларів.

Важливо зазначити, що додана вартість будинку, що працює на сонячній енергії, не є такою очевидною, як може сподіватися більшість домовласників. Це пов’язано з тим, що покупці мають різні думки щодо того, чи дійсно сонячна енергія є цінним доповненням до будинку, чи це просто додаткові витрати. Остаточна ціна продажу будинку на сонячних панелях залежить від ряду факторів, які розглядаються в наступному розділі.

Які фактори впливають на вартість сонячних панелей?

Хоча сонячні панелі стають все більш популярними серед домовласників, переваги сонячних технологій все ще досліджуються. Від цього залежить, чи збільшить вартість вашого будинку установка сонячних панелей чи ні:

 • в якому регіоні країни знаходиться ваш будинок
 • місцева ціна на електроенергію
 • державні стимули та знижки
 • частота відключень електроенергії у вашому регіоні
 • місцеве розуміння переваг сонячних технологій

Беручи все це до уваги, важливо провести дослідження, перш ніж рухатися вперед з довгостроковими сонячними установками. Це особливо актуально для продавців, які прагнуть встановити сонячні панелі з основною метою збільшення вартості нерухомості.

На що звертають увагу покупці в будинках з сонячними панелями?

Нещодавно CNBC повідомила, що 80% покупців шукають енергоефективну модернізацію під час полювання на будинок. Отже, сонячні панелі, як правило, добре сприймаються покупцями.

Система сонячних панелей збільшує загальну економію енергії в усьому будинку, працюючи разом з іншими заходами з підвищення ефективності, які, можливо, вже були проведені в будинку. Це може призвести до:

 • Покращена теплоізоляція будинку та зменшення витрат на опалення/охолодження
 • Підвищення ефективності світлодіодного освітлення
 • Довший термін служби приладів, сертифікованих ENERGY STAR

На сучасному ринку зростає кількість нових покупців житла, які є одночасно бюджетними та екологічно свідомими. Така поведінка споживачів працює на користь продавців будинків з сонячними панелями.

Істотна економія енергії

Купуючи будинок з сонячними панелями, основним питанням для покупця буде рахунок за електроенергію. Продавець має більше шансів продати нерухомість за вищою ціною, якщо він може довести, що покупець отримає вигоду від значної економії енергії завдяки сонячній системі будинку.

Корисно переглянути ваші щомісячні рахунки за електроенергію разом із зацікавленим покупцем. Це дозволить покупцеві побачити, як саме він зможе заощадити на витратах на електроенергію. Ви також можете передати право власності на сонячні стимули новому власнику. Це означає більшу економію енергії з їхнього боку.

Власне, а не орендоване житло

Інший аспект сонячних систем, про який обізнані покупці обов’язково запитають вас. це те, чи є ваші сонячні панелі власними або орендованими. Вартість власних сонячних панелей легше зрозуміти, тоді як вартість орендованих сонячних панелей оцінити трохи складніше.

Покупці з більшою ймовірністю заплатять премію за систему сонячних панелей, яка належить нинішньому власнику будинку, на відміну від тієї, яку ще потрібно виплатити. Це пов’язано з тим, що трохи складніше оцінити вартість будинку зі зручностями, які все ще перебувають у договорі та варіюються в залежності від місця розташування.

Поважний підрядник

І останнє, але не менш важливе, ви також хочете врахувати потребу покупця в обслуговуванні сонячних панелей будинку з надійною сонячною компанією. Підрядник, відповідальний за встановлення сонячних панелей, швидше за все, є тією ж компанією, яка відповідає за їх обслуговування та гарантію.

З огляду на це, покупцеві буде цікаво дізнатися, що покриває гарантія, як довго вона триває і як часто проводиться технічне обслуговування системи. Встановлюючи новий комплект сонячних панелей, важливо вибрати надійного підрядника, якому можна довіряти.

Чи існують податкові пільги за наявність сонячних панелей?

Федеральний податковий кредит на сонячну енергію, також відомий як ITC, є одним з найефективніших федеральних стимулів для підвищення популярності сонячної енергії в США. Це компенсує початкові витрати на встановлення сонячних панелей, дозволяючи власникам будинків отримати 30% від загальної вартості сонячного проекту на свої федеральні податки.

Домовласники з сонячними панелями можуть або вирахувати податковий кредит безпосередньо зі свого річного податкового рахунку, або відняти цю суму зі свого оподатковуваного доходу.

У грудні 2020 року податкова знижка була знижена до 26%. У 2023 році цей відсоток знизиться до 22% для нових систем.

Майте на увазі ці цифри при плануванні та визначенні пріоритетів майбутнього ремонту будинку.

Підсумовуючи

Визначення того, наскільки сонячні панелі збільшують вартість нерухомості, не є простою формулою. Однак варто витратити час, щоб підрахувати, наскільки більше ви можете отримати для свого будинку, якщо вирішите встановити сонячну енергетичну систему.

Рахунки за електроенергію є основною проблемою для покупців житла. особливо для тих, хто вперше купує житло і переходить від оплати комунальних платежів у багатоквартирному комплексі до щомісячної оплати за газ та електроенергію у власному будинку.

Чи не зашкодять сонячні панелі вартості перепродажу вашого будинку?

Як правило, ні. Інвестуючи в сонячну енергетику, ви робите свій будинок більш енергоефективним, допомагаючи майбутнім власникам заощаджувати гроші на витратах на електроенергію. Однак не всі повністю розуміють або навіть погоджуються з перевагами будинків з сонячними панелями.

Як наслідок, ринкова вартість будинку з сонячними панелями ще не визначена. Багато власників будинків вважають сонячні панелі перевагою своєї власності, однак, є кілька застережень. Сонячні панелі, які здаються в оренду і не обробляються кваліфікованим агентом з продажу, можуть вважатися менш бажаними серед покупців.

Чи складніше продати будинок з сонячними панелями?

І так, і ні. Є кілька речей, які слід враховувати при встановленні сонячних панелей у вашому домі. По-перше, ви хочете переконатися, що ваші сонячні панелі знаходяться у власності, а не в оренді. Орендовані сонячні панелі пов’язують нового власника будинку з контрактом попереднього власника. Власні сонячні панелі набагато легше перенести.

По-друге, ви хочете найняти кваліфікованого агента з продажу, який займатиметься продажем будинку. Це гарантує, що вартість вашого будинку буде точно визначена і що буде врахована економічна ефективність системи з сонячними панелями. Кваліфіковані агенти пройшли курс “Продаж сонця: Визначення вартості сонячних будинків”, організований Національною асоціацією ріелторів.

Чи анулюють сонячні панелі гарантію на дах??

Встановлення сонячних панелей на вашому будинку потребуватиме свердління даху для кріплення болтів, які закріплюватимуть сонячні панелі. Це може потенційно анулювати вашу гарантію на покрівлю, якщо ваш дах покритий бітумною черепицею або черепицею. Було б розумно проконсультуватися зі своєю покрівельною компанією, перш ніж продовжувати встановлення сонячних панелей.

Скільки коштують сонячні панелі?

За даними NREL, встановлення 2-кіловатної системи сонячних панелей у будинку середнього розміру обійдеться вам приблизно в 8-10 доларів за квадратний фут. Це становить від 16 000 до 20 000 загальних витрат до врахування державних та федеральних знижок.

Однак важливо пам’ятати, що вартість вашої сонячної системи буде варіюватися в залежності від розміру вашого будинку, типу системи, яку ви встановлюєте, і місця розташування вашого будинку.

Хоча федеральні знижки поширюються на будинки по всій країні, знижки на рівні штатів відрізняються і впливають на кінцеву ціну установки сонячних панелей. Варто також зазначити, що в міру того, як сонячні панелі стають все більш поширеними, ціна на них знижується, що робить їх установку більш доступною і дешевою.

Як сонячні панелі впливають на податок на нерухомість?

Станом на сьогоднішній день сонячні панелі не впливають на податки на нерухомість. Хоча сприйнята вартість вашого будинку серед покупців може зрости в результаті встановлення сонячних панелей, оціночна вартість вашого будинку не збільшується. Штати та муніципалітети, які звільняють від сплати податку на нерухомість, що використовує сонячну енергію, повинні заохочувати, а не відмовляти власників нерухомості від встановлення сонячних панелей у своїх будинках.

Про автора: Вівіан Техада. письменниця-фрілансер та стратег малого бізнесу, що базується в Провіденсі, штат Ріо-де-Жанейро. Вона спеціалізується на написанні SEO-блогів, описів нерухомості та контенту веб-сайтів для компаній, що займаються нерухомістю. Вона також завзята мандрівниця, не прив’язана до місця і любить пробувати нові ресторани.

Чи збільшують сонячні панелі вартість вашого будинку?

Саманта висвітлює всі теми, пов’язані з будинком, включаючи благоустрій та ремонт. Раніше вона редагувала контент про ремонт та дизайн будинків на The Spruce та HomeAdvisor. Вона також розмістила відео з порадами та рішеннями для дому, які можна зробити своїми руками, і запустила кілька оглядових рад з благоустрою будинку, укомплектованих ліцензованими професіоналами.

Ми отримуємо комісію від партнерських посилань на Forbes Home. Комісійні не впливають на думки та оцінки наших редакторів.

сонячні, панелі, своїми, рука, плюси, мінуси

Зміст

Сонячні панелі. це фантастичне джерело відновлюваної енергії, а також чудовий спосіб заощадити трохи грошей на щомісячних рахунках за електроенергію. Однак, перш за все, вони є інвестицією, і якщо ви думаєте про придбання сонячної панелі, ви можете задатися питанням, чи варті вони тисяч. якщо не десятків тисяч. доларів, які вони часто коштують.

Сонячні панелі можуть збільшити вартість вашого будинку в довгостроковій перспективі, хоча. Ось як.

ЦЕ РЕКЛАМА, А НЕ РЕДАКЦІЙНИЙ КОНТЕНТ. Зверніть увагу, що ми отримуємо компенсацію за будь-які продукти, які ви купуєте або підписуєтесь на цю рекламу, і ця компенсація впливає на рейтинг та розміщення будь-яких пропозицій, перелічених тут. Ми не надаємо інформацію про кожну доступну пропозицію. Інформація та цифри економії, зображені вище, наведені лише для демонстрації, і ваші результати можуть відрізнятися.

Живіть свій будинок сонячною енергією

Знайдіть мережу надійних інсталяторів для вашої сонячної системи, сонячних панелей та потреб в електроенергії. Знайдіть установника сонячних панелей сьогодні!

Чи збільшують сонячні панелі вартість будинку?

У більшості випадків, так. Якщо будинок має сонячні панелі, це означає, що його власники будуть заощаджувати гроші в довгостроковій перспективі, підвищуючи привабливість та вартість будинку.

Як сонячна енергія збільшує вартість будинку?

За даними Національної лабораторії відновлюваної енергетики, кожен долар, який сонячна панель заощаджує на рахунках за електроенергію, збільшує вартість вашого будинку на 20. За даними Zillow, будинки з сонячними панелями продаються на чотири відсотки дорожче, ніж будинки без них.

В даний час попит на сонячні панелі вищий, ніж будь-коли, оскільки покупці будинків стають все більш екологічно свідомими, бажаючи заощадити гроші. Саме цей попит часто збільшує вартість будинків з сонячними панелями. Однак, чи збільшиться вартість вашого будинку і наскільки, залежить від місця, де ви живете, та якості вашої сонячної панелі.

Чи може додавання сонячної енергії коли-небудь зменшити вартість будинку?

Ні, але це може не мати ніякого ефекту, залежно від того, де ви живете.

Фактори, що впливають на додану вартість сонячної енергії

Сонячні панелі все частіше розглядаються як цінне доповнення до будь-якого будинку. Є багато причин, чому сонячні панелі можуть бути відмінною фінансовою інвестицією, включаючи той факт, що вони можуть допомогти вам заощадити гроші, одночасно збільшуючи вартість вашого майна в довгостроковій перспективі.

Місцезнаходження

Не секрет, що місце розташування вашого будинку може суттєво вплинути на його вартість. Тому вартість будинків з сонячними панелями, безумовно, зростає в залежності від їх розташування. особливо в районах з великою кількістю сонячного світла і високими тарифами на електроенергію. Крім того, якщо ваш будинок знаходиться в регіоні або районі, який підкреслює екологічну стійкість, будинки з сонячними панелями можуть підвищити сприйняту цінність будинку. Не кажучи вже про те, що в залежності від вашого місцезнаходження, державні стимули та політика підтримки також відіграють вирішальну роль у підвищенні привабливості будинків, обладнаних сонячними батареями.

Штати, де сонячні панелі користуються найбільшим попитом: Каліфорнія, Колорадо, Массачусетс, Нью-Джерсі, Нью-Мексико та Орегон. Міста, де сонячні панелі користуються найбільшим попитом. Лос-Анджелес, Сан-Дієго, Гонолулу, Фенікс, Сан-Хосе, Сан-Антоніо та Нью-Йорк. Якщо ви живете в одній з цих областей, є велика ймовірність, що сонячні панелі збільшать вартість вашого будинку.

Власність на сонячні панелі

При прямій покупці сонячні панелі можуть бути легко передані від продавця будинку до покупця. Однак, якщо ви здаєте свої сонячні панелі в оренду, вам потрібно буде співпрацювати з сонячною компанією, щоб визначити, хто стане власником панелей. Як правило, покупець може взяти на себе право власності на сонячну систему, викупивши лізинг або передавши його. Однак, продаючи або купуючи будинок, важливо відстежувати, хто має право власності на них, щоб уникнути плутанини та потенційних юридичних проблем у майбутньому.

Стан сонячної системи

Хоча сонячні панелі можуть не бути першими, коли ви думаєте про вартість будинку, вони можуть суттєво вплинути на вартість нерухомості. Тому дуже важливо забезпечити їхню працездатність. Стан сонячної системи має важливе значення, оскільки безпосередньо впливає на її ефективність, функціональність і термін служби.

Доглянуті та належним чином функціонуючі сонячні панелі з більшою ймовірністю приваблять потенційних покупців і позитивно вплинуть на загальну вартість нерухомості. Регулярне технічне обслуговування, включаючи чистку та перевірку, допомагає забезпечити продуктивність і довговічність панелей. Пошкоджені або застарілі панелі можуть знизити ефективність, зменшити виробництво енергії та збільшити потенційні витрати на ремонт. Таким чином, підтримка сонячних панелей у належному стані максимізує їхній енергетичний потенціал, що в кінцевому підсумку збільшує вартість нерухомості.

Чи збільшують вартість будинку більші установки?

Не існує доведеної кореляції між розміром сонячної панелі та збільшенням вартості нерухомості. більша потужність не принесе більше грошей, тому, обираючи сонячну панель або сонячну систему для свого будинку, просто обирайте ту, яка буде генерувати потрібну кількість енергії для вашого домогосподарства.

Кращі сонячні компанії по штатам та містам

Чи збільшує сонячна енергія вартість будинку?

сонячні, панелі, своїми, рука, плюси, мінуси

Існує багато способів підвищити вартість вашого будинку. На такому ринку, як Колорадо, встановлення сонячних панелей. це один з найкращих способів підвищити ціну, яку готовий заплатити потенційний покупець.

Ріелтори скажуть вам, що є різниця між збільшенням цінності вашого будинку та збільшенням витрат. Дорога модернізація, така як басейн або великий ландшафтний дизайн, може надати вашому будинку “вау” фактор, але вплив, коли ви будете виставляти будинок на продаж, швидше за все, буде незначним.

Чому ці приємні функції, в які домовласники вкладають стільки грошей, мають таку низьку рентабельність інвестицій?? Тому що наступним власникам доведеться платити за утримання цих доповнень, навіть якщо вони користуватимуться перевагами.

Сонячні панелі дуже різні. Після початкових інвестицій домашня енергетична система економить ваші гроші. Коли нові власники купують будинок, вони також отримають вигоду від економії.

Є багато причин інвестувати в сонячну енергію для вашого будинку. Зверніться до REenergizeCO в Денвері або Форт-Коллінз, щоб обговорити переваги переходу на сонячну енергію в Колорадо.

сонячні, панелі, своїми, рука, плюси, мінуси

Як сонячні панелі збільшують вартість будинку?

Економія енергії, що забезпечується сонячними панелями, перетворюється на кращу вартість вашого будинку. Національна лабораторія відновлюваної енергетики (NREL) виявила, що кожен долар, заощаджений на енергії за рахунок сонячної енергії, збільшує вартість будинку на 20.

Це рентабельність інвестицій від 20 до 1. Коли ви продаєте свій будинок, ці кращі заощадження дорівнюють більшому прибутку.

За даними Zillow, будинки з сонячними панелями продаються в середньому приблизно на 4 відсотки дорожче, ніж будинки без сонячної енергії. Це означає, що додана вартість становить близько 9 200.

Основні причини, чому власники будинків отримують вигоду від сонячної енергії при спробі продати будинок, включають в себе наступні:

Задоволення попиту

CNBC повідомляє, що 80 відсотків покупців шукають сонячні панелі та інші способи підвищення енергоефективності, коли вони полюють за будинками. На додаток до більшого акценту на екологічному способі життя, ці покращення стосуються двох основних фінансових пріоритетів для покупців житла:

Більшість покупців нового житла мають обмежений бюджет і піклуються про навколишнє середовище. Однак, навіть найбільш екологічно незацікавленого покупця привабить економія енергії та можливість контролювати витрати на електроенергію, яку забезпечують сонячні панелі.

Звичайно, точна вартість сонячних панелей, яку сонячні панелі додають до ціни продажу вашого будинку, залежить від місцевого ринку. Це може відрізнятися залежно від міста, причому вартість сонячних будинків у деяких районах перевищує середній показник по штату в цілому.

Використовуючи місцеві тенденції

На щастя, сонячна енергія користується попитом у районі метро Денвера. У своєму загальнонаціональному опитуванні міст, які впроваджують сонячну енергетику, Центр екологічної політики Колорадо виявив, що Денвер посідає дев’яте місце в країні за кількістю встановлених систем сонячних панелей.

Враховуючи надзвичайно конкурентний ринок житла в Денвері та інших частинах Колорадо, варто виділятися енергоефективною модернізацією. Деякі покупці у Фронт-Рейндж просто не розглядають будинок, який ще не має сонячних панелей. Таким чином, встановлення сонячної енергетичної системи допоможе вам зберегти конкурентну перевагу.

Економія часу та грошей

Ще одна причина інвестувати в сонячну енергетику до того, як виставити будинок на продаж: Будинки з сонячними панелями, як правило, продаються швидше, ніж будинки без сонячних панелей. Дослідження NREL показало, що будинки з сонячними панелями продаються на 20% швидше, ніж еквівалентні будинки, які залежать від електромережі.

Чим менше часу ваш будинок знаходиться на ринку, тим більше грошей ви можете заощадити на зберіганні, транспортних витратах і необхідності сплачувати дві іпотеки одночасно. Ви також зменшуєте ймовірність того, що вам доведеться зняти свій будинок з продажу або погодитися на ціну, нижчу за запитувану.

Внесок сонячних панелей у вартість будинку

Система сонячних панелей також має перевагу в тому, що збільшує економію енергії від будь-яких інших модернізацій, які ви зробили для підвищення ефективності. Це означає:

 • Те, що ви платите за опалення та охолодження, йде далі, коли модернізована теплоізоляція будинку утримує гаряче та холодне повітря всередині будинку там, де йому належить бути
 • Ефективність світлодіодного освітлення підвищується, коли сонячні панелі вловлюють промені для освітлення вашого будинку
 • Прилади, сертифіковані ENERGY STAR, ще більш ефективні, коли вони живляться від відновлюваної сонячної енергії

Сукупні переваги сонячних панелей у поєднанні з іншими рішеннями неможливо переоцінити. Ці та інші модернізації не тільки скоротять ваші щомісячні рахунки за електроенергію, але й стануть незаперечною перевагою, коли ви вирішите виставити свій будинок на продаж.

Як отримати вигоду від сонячної енергії

Хоча сонячні панелі починають економити ваші гроші відразу, додаткові інвестиції можуть допомогти вам максимізувати вартість вашої домашньої енергетичної системи. Встановлення сонячної батареї, наприклад, може допомогти вам ще більше зменшити залежність від електромережі (іноді повністю). При продажу будинку система сонячних панелей з акумуляторною батареєю забезпечить додаткову цінність для покупця, який ставить в пріоритет енергозбереження та незалежність.

Читайте: Управління домашньою енергією за допомогою сонячної батареї

Електромобілі. ще одна зростаюча тенденція серед тих, хто прагне заощадити гроші та зменшити свій вуглецевий слід. Домовласники отримують максимальну віддачу від своїх сонячних панелей та електромобілів за допомогою зарядних станцій Smart EV, які використовують енергію, що генерується від сонця, для живлення своїх автомобілів. Для покупців нових будинків з електромобілями “розумна” зарядна станція, що працює на сонячній енергії, є основним аргументом при купівлі.

Порада професіонала щодо продажу та виставлення будинку на продаж

Якщо ви інвестуєте в сонячну енергетику, вартість вашого будинку повинна зрости. Хоча сонячні панелі є активом для переважної більшості власників будинків, коли вони перераховують будинок, застосовується кілька застережень.

По-перше, сонячні панелі повинні бути у власності, а не в оренді. Покупці з ентузіазмом ставляться до сонячної енергетики, але вони не хочуть бути прив’язаними до контракту попереднього власника будинку.

По-друге, вам потрібно найняти кваліфікованого агента з продажу, який буде займатися продажем. Кваліфіковані агенти повинні пройти курс Національної асоціації ріелторів “Продаж сонячної енергії”: Визначення вартості сонячних будинків. Ця та інші програми дозволяють агентам з нерухомості точно визначити вартість будинку з системою сонячної енергії та ефективно продавати його потенційним покупцям.

Ваш агент або ріелтор може попрацювати з покупцем, щоб переконатися, що він найме оцінювача, який також знає сонячну енергетику. Такі інструменти, як PV Value®, використовуються як агентами, так і оцінювачами для розрахунку додаткової статті до вартості будинку, яку забезпечують сонячні панелі та інші модернізації.

Без спеціалізованих знань, інструментів та навчання, продаж вашого будинку буде в руках недосвідчених агентів та стандартних банківських оцінювачів, які не розуміють повної цінності, яку сонячна енергія додає будинку. Ви можете бути змушені продати свій будинок за ціною, нижчою за ринкову, якщо у вас немає правильних партнерів.

Дізнайтеся, як сонячні панелі можуть збільшити вартість вашого будинку

REenergizeCO прагне допомогти домовласникам заощадити гроші на енергії, взяти під контроль використання енергії та зменшити вплив на навколишнє середовище. Ми виконали сотні сонячних установок у Денвері, Форт-Коллінзі та по всьому Фронт-Рейндж, і ми також можемо допомогти вам максимізувати вартість енергоефективної модернізації вашого будинку.

Процес починається з комплексного енергоаудиту будинку. Наша команда проведе спеціалізовані тести, щоб визначити, де ви втрачаєте енергію (і, отже, гроші), і надасть індивідуальні рекомендації щодо встановлення сонячних панелей та інших варіантів підвищення ефективності.

REenergizeCO визнана затвердженим сонячним підрядником компанією Xcel Energy та багатьма окружними та муніципальними комунальними службами. Ми поважаємо ваш будинок, і наша команда може допомогти вам зробити розумні енергетичні поліпшення, незалежно від того, чи маєте ви намір продати будинок або жити в ньому роками або десятиліттями.

Зв’яжіться з членом сонячної команди REenergizeCO сьогодні, щоб отримати додаткову інформацію про встановлення сонячних панелей для вашого будинку. Ви також можете зв’язатися з нами за телефоном у Денвері за номером (303) 227-1000 або у Форт-Коллінз за номером (970) 323-3191.

Ми готові відповісти на будь-які запитання власників будинків щодо утеплення, енергоаудиту та сонячної енергетики.

Вперше опубліковано 18 серпня 2022 року

Статті:

Залишити відповідь