Посібник з монтажу та підключення автономної сонячної електростанції для домашнього господарства. Встановлення сонячних батарей

Позамережева сонячна система. Сонячна система для дому

Оскільки попит на електроенергію продовжує зростати, світ звертає увагу на поновлювані джерела енергії для задоволення своїх енергетичних потреб. В останні роки сонячна енергія стала популярним відновлюваним джерелом енергії через зниження вартості та підвищення ефективності.

Сонячна система. це установка, яка виробляє електроенергію, використовуючи систему сонячної енергії. Типова сонячна система складається з сонячних панелей (які поглинають сонячне світло), інвертора (який перетворює постійний струм в змінний), монтажної конструкції (яка утримує панелі на місці), акумуляторів (для зберігання додатково виробленої енергії), мережевої коробки та балансу систем (дроти, гайки тощо).). Сонячна система буває різних розмірів, таких як 1 кВт-год, 2 кВт-год, 3 кВт, 5 кВт, 7.5 кВт та 10 кВт.

Що таке автономна сонячна система (з акумулятором)?

Сонячна система, яка має акумуляторну батарею та резервну батарею, називається автономною сонячною системою, яка генерує електроенергію після відключення електроенергії або в нічні години. Він має чотири основні компоненти, такі як сонячні панелі. інвертор, акумулятор та балансування системи. Ця сонячна система є більш популярною і поставляється з резервним живленням і працює незалежно від електромережі.

Це сонячні фотоелектричні системи, які не підключені до національної електромережі.

Енергію можна споживати одночасно з виробництвом або зберігати в акумуляторах.

Як працює автономна сонячна система?

Автономна сонячна система складається з чотирьох основних компонентів: сонячної панелі, сонячного інвертора, акумулятора та балансування системи. Сонячні панелі генерують постійний струм з сонячного світла і зберігають його в акумуляторах. Якщо ви хочете запустити додатки постійного струму (12 В), такі як вентилятори, освітлення, вам потрібен контролер заряду. Якщо ви хочете працювати від мережі змінного струму (220 В), вам потрібен інвертор, який перетворює постійну напругу в змінну. Сьогодні всі інвертори працюють автоматично, тобто електроенергія, вироблена сонячною системою, заряджає акумулятори та безпосередньо працює на електроприлади. Крім того, акумулятори забезпечують роботу приладів безпосередньо в разі збою в електромережі.

3 Блоки в кожній автономній системі:

 • Виробничий блок: Сонячні фотомодулі
 • Блок зберігання: Контролер заряду акумуляторної батареї
 • Блок використання: Сонячний інверторний розподільчий щит

Як розрахувати автономну сонячну систему?

Більшість побутових приладів, таких як вентилятори, телевізори, кулери, кондиціонери, водяні насоси тощо. можуть працювати через цю систему. Наприклад, автономної сонячної системи потужністю 1 кВт достатньо для будинку 2-4 BHK. Але якщо ви також хочете запустити водяний насос потужністю 1 к.с. у своєму будинку, ви можете використовувати автономну сонячну систему потужністю 3 кВт. Якщо ви плануєте працювати зі змінним струмом, вам слід використовувати сонячну систему потужністю 5 кВт. Для комерційних об’єктів, таких як магазин, клініка або невеликий млин, бензиновий насос, слід використовувати автономну сонячну систему потужністю 10 кВт.

Це найпоширеніший тип сонячної електростанції з резервним живленням. Вона працює вдень і вночі, вдень сонячна панель заряджає акумулятор і забезпечує роботу побутових приладів, таких як кондиціонери, кулер, телевізор і занурювальний насос. Вночі, коли сонце недоступне, інвертор забезпечує роботу побутових приладів, використовуючи енергію акумулятора.

Переваги Недоліки

Позамережеві системи. оцініть цю технологію на власному досвіді.

 • Повна незалежність від електромережі
 • Встановлюється в будь-якому місці, де потрібна енергія
 • Багато застосувань
 • Велика економія на рахунках за електроенергію
 • Високі витрати, пов’язані зі зберіганням енергії! Батареї складають 70% від загальної вартості.
 • Фотомодулі з низькою ефективністю (14%-19%)
 • Короткий термін служби батарей, їх потрібно замінювати щонайменше 4-6 разів протягом терміну служби фотоелектричної системи.

У чому різниця між мережевою та автономною сонячною системою?

Основні відмінності між підключеною до електромережі сонячною системою (on-grid) та автономною сонячною системою (off-grid) наступні:

 • Автономна сонячна система буде працювати навіть після відключення електроенергії, в той час як мережева система не буде працювати.
 • Автономна сонячна система коштує дорожче, ніж підключена до електромережі.

Які останні технологічні тенденції в сонячних інверторах?

Різниця ШІМ MPPT
1. Повна форма Імпульсний з модуляцією Відстеження точки максимальної потужності
2. Ефективність До 75 До 95
3.Навантаження Він заряджає лише акумулятор Він заряджає батарею, запускає домашнє навантаження в денний час
4. Вартість Менша ціна Подвійна ціна ШІМ
5. Доступність Для однієї подвійної батареї більше, ніж 2 батареї

Існує два типи сонячних інверторів: 1) на основі ШІМ. відносно низька ефективність, і 2) на основі MPPT. висока ефективність

На основі ШІМ. це означає імпульс з модуляцією, ці інвертори мають низький коефіцієнт корисної дії, але дуже низький. Для менших потреб рекомендуються інвертори на основі ШІМ, наприклад, для роботи 3-4 вентиляторів, 8-10 світильників, 1-2 телевізорів, 1 холодильника вдень і вночі.

На основі MPPT. це означає відстеження точки максимальної потужності. Якщо ваша мета інвестицій в сонячну енергетику полягає в економії рахунків за електроенергію, то настійно рекомендується зупинити свій вибір на інверторах на основі MPPT.

Скільки коштує автономна сонячна система?

Автономні сонячні системи бувають різної потужності для різних типів застосувань, таких як невеликі будинки, 2-3-поверхові будинки, магазини, офіси, школи, склади тощо. Мінімальна потужність автономної сонячної системи становить 500 Вт, середня. 1 кВт, а максимальна може варіюватися від 3 кВт, 5 кВт, 7 кВт.5 кВт до 10 кВт. Просто, щоб ви могли зрозуміти, вартість автономної сонячної системи потужністю 1 кВт з одним акумулятором (12 В) становить приблизно. рупій. 80 000 і вартість 1 кВт автономної сонячної електростанції з подвійним акумулятором (24В) становить приблизно. рупій. 1,00,000. Вартість будь-якої сонячної системи залежить від таких аспектів, як технологія, бренд, обслуговування та гарантія.

Потужність MRP (з урахуванням всіх податків) Споживча ціна (з урахуванням усіх податків)
0.5 кВт ₹ 85,000 ₹ 65,000
1 кВт ₹ 150,000 ₹ 96,000
3 кВт ₹ 350,000 ₹ 285,000
5kWh ₹ 680,000 ₹ 485,000
7.5 кВт ₹ 1,150,000 ₹ 665,000
10 кВт ₹ 1,30,0000 ₹ 950,000

Як я можу встановити потужність автономної сонячної системи?

Дахові сонячні системи зазвичай встановлюються на даху будинку, стіні, навісі, в саду, на дверях тощо. Перед встановленням стійки для сонячних панелей необхідно виконати кілька перевірок. такі як кут довготи та широти, напрямок сонця, тиск вітру, підключення проводки, оптимізація площі тощо. Щоб забезпечити найкращу установку відповідно до потреб замовника, необхідно здійснити візит інженера.

Loom Solar є надійним виробником сонячних панелей в Індії, коли мова йде про встановлення сонячної системи. Компанія успішно встановила сонячні системи по всій Індії в таких штатах, як Західна Бенгалія, Уттар-Прадеш, Харьяна, Махараштра, Тамілнад, Керала тощо. Loom Solar має досвід встановлення сонячних систем потужністю 1 кВт, 5 кВт та 10 кВт. Більшість установок були зроблені в житлових будинках, на заводах, транспорті, в лікарнях, школах, офісах, на бензоколонках і т.д.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

У автономній сонячній системі, скільки енергії ви можете використовувати, залежить від потужності інвертора та його ефективності, як правило, всі інвертори мають ефективність 80%, тому, якщо ви купуєте інверторну систему потужністю 3 кВт, то в певний момент часу ви можете використовувати до 2400 Вт пікової потужності. An 1.5-тонний інверторний кондиціонер та 0.Занурювальний апарат потужністю 5 к.с. може успішно працювати на сонячній системі потужністю 3 кВт.

 • Сільськогосподарський: Використовується для живлення великих споживачів енергії. Водяні насоси для зрошення
 • Промисловість: Лікарні, океанські платформи, заводи
 • Побутова: Для живлення сімейних будинків без доступу до регулярної електроенергії. Для забезпечення електроенергією будинків, які хочуть відключитися від ліній електропередач.
 • Споживачі електроенергії: Човни, автофургони, велосипеди, мобільні пристрої

Скільки коштує встановлення сонячної енергетичної системи?

Початкова вартість встановлення сонячної системи. рупії. 25 000, якщо у вас вже є одна інверторна батарея і Rs. 50 000, якщо у вас вже є подвійна інверторна батарея. Сонячна система потужністю 1 кВт-год з акумулятором обійдеться вам приблизно в 105 000 рупій, якщо ви купуєте її у Loom Solar. Вона може легко живити будинок на 3-4 BHK і безперебійно працювати протягом 8-10 годин.

Позамережева сонячна система потужністю 3 кВт обійдеться вам у 2,85,000 індійських рупій, якщо ви купуєте у Loom Solar. Він використовується для живлення великих будинків, магазинів та офісів і може безперебійно працювати протягом 8-10 годин. Це потужна сонячна система і може легко підтримувати роботу вентиляторів, освітлення, телевізора, холодильника тощо. але не 2-тонний кондиціонер. Доступна за ціною 4,85,000 INR,

Сонячна система потужністю 5 кВт використовується для забезпечення навіть більших будинків, офісів та комерційних магазинів. 10 кВт автономна сонячна система може бути легко використана в офісах, комерційних магазинах і на заводах за ціною 9,50,000 іранських рупій. Ця система здатна генерувати 50 одиниць щодня.

Сонячна система з акумулятором: відгуки клієнтів

Ми встановили сонячні панелі в більш ніж 50 000 будинках по всій Індії, ми взяли відгуки про роботу сонячних панелей від різних власників будинків. Отже, ви можете приймати рішення з повною впевненістю.

Сонячна система. оптові постачальники в Інтернеті

Штаб-квартира в Делі NCR, Loom Solar є провідним магазином сонячних брендів в Індії. Компанія продає сонячні системи, такі як сонячні панелі, сонячні інвертори, сонячні батареї провідних брендів з установкою та державними дозволами по всій Індії.

Loom Solar має сильну присутність як в Інтернеті, так і в роздрібних магазинах в Індії. Це виграшна комбінація для такої країни, що розвивається, як Індія, де клієнти присутні як онлайн, так і фізично. Компанія не тільки продає сонячні продукти онлайн, але й доставляє їх майже за всіма пін-кодами в Індії протягом трьох днів.

Компанія також пропонує привабливі знижки для своїх клієнтів і прагне допомогти клієнтам приймати більш обґрунтовані рішення щодо купівлі сонячних систем.

Виробництво енергії

Ці системи зберігають енергію в акумуляторних батареях

Зроби сам поза мережею сонячна енергетична система для присадибної ділянки. Посібник з монтажу електропроводки

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Якщо ви шукаєте безпечний, надійний спосіб побудувати власну масивну автономну сонячну систему “зроби сам” за невелику частину вартості, ви потрапили в потрібне місце.

Привіт, ми Джонатан Ешлі з Tiny Shiny Home. Наша сім’я з 6 осіб провела багато років, подорожуючи повний робочий день у нашому відремонтованому старовинному Airstream, перш ніж знайти позамережеве майно в окрузі Кочізе, штат Арізона, щоб оселитися на.

Наша мрія. побудувати стійку автономну садибу з нуля, використовуючи сонячну енергію, водозбірник та природні будівельні технології, щоб створити оазис у пустелі.

Якщо ви шукаєте безпечний, надійний спосіб побудувати власну масивну сонячну систему “зроби сам” за невелику частину вартості, ви потрапили в потрібне місце.

Ми зробимо повну розбивку витрат в окремій статті та відео, але сьогодні ми зосередимося на процесі планування, будівництва та встановлення, через який ми пройшли, щоб побудувати повністю незалежну автономну енергосистему.

Перш ніж ми підемо далі, давайте дамо вам загальний огляд нашої автономної сонячної електростанції.

 • 7 200 Вт сонячних панелей (5S6P)
 • 28 кВт-год літієвих або LiFePO4 акумуляторів (2P16S @ 48 Вольт)
 • Інвертор потужністю 5,000 Вт (однофазний @ 120 В, перенапруга до 10,000 Вт)
 • Це повинно живити наш повітряний потік, сонячний сарай і, врешті-решт, наш будинок

Відмова від відповідальності: Я не електрик, і я не граю його на YouTube. Вся інформація тут надана виключно в розважальних цілях, і всі електромонтажні роботи повинні виконуватися кваліфікованими фахівцями відповідно до місцевих електротехнічних норм і правил. Круто? Круто.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Посібник з підключення сонячної електропроводки для садиби поза мережею

Ви коли-небудь замислювались, як виглядають усі основні з’єднання на спеціальній сонячній системі, як наша? В рамках цього глибокого занурення ми створили дуже детальну копію нашої електропроводки.

Я знаю, що я візуальна людина, і іноді мені просто потрібно побачити все наочно, незалежно від того, скільки слів потрібно для пояснення.

Це настільки велике, наскільки я можу зробити це тут, на сайті. якщо ви хочете завантажити векторний PDF-файл, який можна збільшити, захопіть копію тут:

Завантажити нашу схему підключення сонячної електропроводки

Ознайомтеся з цим надзвичайно детальним, бездоганно проілюстрованим PDF-файлом у високій роздільній здатності нашої повної автономної електростанції зі схематичним зображенням того, як все в нашій автономній батареї потужністю 7200 Вт, 28 кВтгод, 120 В і сонячній системі з’єднується разом. Включає також бонусні конфігурації проводки окремих компонентів!

Огляд статті

посібник, монтаж, підключення, сонячної

 • Розміщення системи: Сонячний сарай з мішка для землі
 • Цілі позамережевого живлення
 • Визначення розміру позамережевої сонячної електростанції
 • Пошук правильних сонячних панелей
 • Наземне кріплення сонячної батареї
 • Підключення сонячних панелей
 • Пошук найкращої пропозиції літієвої батареї
 • Оновлення доставки LiFePO4
 • Збираємо акумуляторну батарею LiFePO4
 • Основні запобіжники, роз’єднувачі та вимикачі
 • Встановлення REC BMS
 • Портал Victron Color Control GX VRM Portal
 • Інвертор Victron Quattro 48 В 5,000 Вт
 • Контролери сонячного заряду Victron SmartSolar MPPT
 • Остаточні налаштування Налаштування
 • Реальні враження від використання енергії в реальному світі
 • Що б ми зробили по-іншому?
 • Блискавкозахист
 • Розбивка витрат
 • Підсумовуючи

Розміщення системи: Підсумок нашого проекту сонячного сараю Earthbag

Варто зазначити, що наша сонячна та електрична установки були частиною більшого проекту. наш офіс сонячного сараю з гіпсокартону. Окрім того, що нам потрібно було десь зберігати батареї та електрообладнання, нам потрібен був офіс, гостьова кімната та просто додатковий простір для дихання. Airstream ставало трохи тісно.

Крім того, це був шанс дослідити безліч природних будівельних технологій, які ми будемо використовувати при проектуванні та будівництві інших будівель із земляних мішків тут, на нашій ділянці. Створення незалежної енергетичної системи було важливою частиною інфраструктури, величезним кроком для нашої садиби.

Ми раді поділитися з вами нашою системою живлення, оскільки вважаємо, що знайшли неймовірно економічно ефективний спосіб побудувати масивну 100% автономну систему, яка є безпечною, стабільною та надійною.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Цілі автономного живлення

Давайте почнемо з короткої розмови про нашу ситуацію. Хоча наша власність була повністю автономною, підключення до електромережі не виключало можливості підключення до енергокомпанії. Ми бачимо найближчий стовп приблизно за півмилі вгору по дорозі, тож теоретично можна було б провести до нього лінію електропередач.

Як ми вже згадували, автономне живлення не входило в наші мрії та цілі. але виявилося, що прокласти лінію електропередач на півмилі дуже дорого. Близько 35 тисяч! А потім ми отримували задоволення від того, що щомісяця платили енергетичній компанії за користування нею.

Таким чином, не тільки наша рішучість залишатися поза мережею направила нас на шлях побудови власної системи. Виявилося, що ми можемо побудувати все це дешевше, ніж коштувало б провести електрику до нашого будинку в будь-якому випадку.

Ми знали, що ця автономна сонячна система повинна бути достатньо великою, щоб забезпечити енергією наш Airstream, сонячний сарай і, врешті-решт, наш будинок. І ми також знали, що літієва батарея на 48 В. це те, що нам потрібно. Інвертування з 48В на 120В набагато ефективніше, ніж з 12В або 24В, але все ще досить низька напруга, щоб працювати з нею безпечно.

Ця установка повинна була живити деякі великі прилади. кондиціонери, електроінструменти, перекачувальні насоси та кухонні гаджети, такі як блендер і каструля швидкого приготування.

Але ми також хочемо бути розумними у використанні, особливо в холодні місяці. Для опалення та приготування їжі ми будемо використовувати пропан, газ або дрова, наскільки це можливо. І, будуючи із земляних мішків, ми скористалися перевагами тепломасообміну та пасивного сонячного опалення.

Це означало, що ми могли налаштувати нашу систему живлення на 120В замість 220В. Наша плита буде газовою або дров’яною, і нам не потрібна сушарка для одягу тут, з нашим нескінченним сонцем і низькою вологістю. Якщо ми потрапимо в ситуацію, коли нам знадобиться живлення 220 В, ми завжди можемо вимкнути інвертор або додати більше батарей.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Визначення розміру автономної сонячної електростанції

Давайте поговоримо про налаштування загальної картини, перш ніж ми станемо супер ботаніками. Виходячи з наших цілей і того факту, що ми роками жили з низьким енергоспоживанням в нашому Airstream, ми вже мали досить гарне уявлення про те, скільки енергії нам знадобиться. Але ми звернулися до Хуана з “Починаючи з цього ранку”, щоб він допоміг нам здійснити перехід від системи 12В до системи 48В. Після кількох розмов ми визначилися з деякими специфікаціями:

7,200 Вт сонячної енергії

З’єднавши панелі потужністю 240 Вт послідовно по 5 штук, ми могли б створити високовольтні масиви, які добре заряджалися б навіть у хмарних умовах. Це також допомогло зменшити розмір проводів, оскільки у нас була досить довга дистанція від наземного кріплення до контролерів заряду (понад 100 футів). У підсумку ми отримали 30 панелей для цього проекту.

Літієва батарея на 28 кВтгод

Розмір акумуляторної батареї завжди складний. намагаючись знайти правильний баланс між достатнім об’ємом сховища і не витрачати занадто багато грошей. На щастя, ми знайшли кілька чудових пропозицій на елементи на 280AH, доставлені безпосередньо з Китаю, і змогли створити великий банк за неймовірну ціну. Ми знали, що BMS матиме лише 16 входів для батарей, тому вибрали 32 батареї, згрупувавши їх у пакети по 2. Ми поговоримо про це пізніше.

5,000 Вт 120 В інвертор живлення

Нарешті, інвертор. Знову ж таки, тут багато варіантів для великої потужності, але ми зупинилися на інверторному зарядному пристрої Quattro від Victron потужністю 5000 Вт. Він зростає до 10 000 ват, чого нам більш ніж достатньо. І якщо нам коли-небудь знадобиться більше потужності, ми можемо з’єднати ці блоки разом. Рішення обрати Victron також пов’язане з нашими контролерами заряду, BMS, можливістю віддаленого моніторингу системи та управління всіма енергетичними системами на об’єкті за допомогою одного додатку. Також більше про це пізніше.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Підбір правильних сонячних панелей

Як ви можете собі уявити, існує безліч варіантів сонячних панелей для житлових і комерційних об’єктів. Під час реконструкції нашого Airstream, розмір і вага панелей на даху були величезною проблемою. Але тут, на наших 11 гектарах власності, ми могли встановити стільки панелей, скільки хотіли. Небо було межею! Ну, насправді наш бюджет був обмежений.

І ми хотіли отримати максимальну віддачу за свої гроші. Тож ми провели масу досліджень і натрапили на SanTan Solar. Це (напів) місцевий дилер сонячних панелей, який спеціалізується як на нових, так і на відремонтованих вживаних панелях усіх видів.

Ось у чому секрет. сонячні панелі часто замінюються. зазвичай задовго до того, як це потрібно. Тому SanTan купує їх, ретельно тестує і перепродує таким людям, як ми з вами, за частку вартості нових.

У них ще залишилося багато життя, а економія коштів може бути настільки значною, що навіть якщо їх потрібно буде замінити на кілька років раніше, ви все одно отримаєте велику вигоду.

Під час щорічного розпродажу на тротуарах ми придбали всі 30 наших 240-ватних сонячних панелей всього за 25 доларів за штуку. Це божевільна угода. 7200 Вт сонячної енергії менш ніж за 800. Ого!!

Як ви побачите нижче, нам все одно довелося побудувати масивне наземне кріплення, щоб прикріпити їх, але ми добре почали, заощадивши трохи грошей.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Наземна сонячна батарея

Тепер, перш ніж ми могли встановити будь-яке наше обладнання, нам потрібні були сонячні панелі, змонтовані та готові до використання. Це сам по собі був масштабний проект. Оскільки у нас не було даху, на якому можна було б встановити. і тому, що сам сонячний сарай був налаштований на пасивну сонячну енергію, а дах був нахилений на північ. нам довелося самим створювати наземний масив сонячних панелей.

Завдяки простим онлайн-інструментам ми підрахували, що наші панелі потрібно нахилити приблизно на 30 градусів і спрямувати приблизно на 10 градусів на схід від півдня.

Цікавий факт. Тут, у високогірній пустелі південно-східної Арізони, у нас бувають погодні явища, які можуть створювати пориви вітру до 100 миль на годину. А наш ґрунт має високий вміст піску. Тож сконструювати те, що фактично є величезним вітрилом із сонячних панелей, було не так просто, як просто накинути їх на дерев’яні стовпи.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

На щастя, є кілька компаній, які допоможуть вам у цьому. Ми використовували інструмент Design Assistant Tool від IronRidge, щоб спроектувати наземне кріплення для важких умов експлуатації, і були вражені його рівнем деталізації. Вони допомагають вам працювати:

 • Тип фундаменту
 • Кут нахилу
 • Снігові навантаження
 • Вітрові явища
 • Тип ґрунту
 • Конфігурація панелі
 • І не тільки.

Вони навіть дозволяють використовувати нестандартні розміри панелей, що ідеально підходить, оскільки ми купили вживані житлові панелі у SanTan Solar.

Потім вони виводять технічні креслення з розмірами, які легко читаються, і всілякими іншими складними даними, такими як міцність на зсув і підйом, загальна кількість труб і цементу, які вам знадобляться, і багато іншого.

Зараз, звичайно, IronRidge продає вам щось. вони складаються з багатьох важливих деталей, які вам знадобляться для створення вашої системи кріплення. Причина, по якій вони це роблять, полягає в тому, щоб дати вам оцінку того, що вам потрібно буде придбати у них.

Але без цього інструменту ми б витратили дні, намагаючись розрахувати все це, і не мали б жодного уявлення, з чого почати. Почнемо з основ.

Компоненти IronRidge

Примітка: жоден з компонентів IronRidge тут не є партнерським посиланням на покупку, оскільки вартість за штуку на Amazon божевільна. Створіть свою установку за допомогою Design Assistant Tool, і він надасть вам повний список деталей, а потім допоможе зв’язатися з місцевим дистриб’ютором, щоб отримати найкращу ціну.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Збірка рами для наземного монтажу

Каркас вашої наземної сонячної установки буде складатися з 2-дюймової або 3-дюймової сталевої труби зі сталі марки 40. Ми вибрали 3 “через розмір нашого кріплення. Ви можете або забетонувати пірси в землю, або використовувати масивні ґрунтові гвинти, залежно від умов навколишнього середовища. У нашому випадку ґрунт був занадто піщаним, тому він був бетонним. IronRidge не продає трубу, тому нам довелося шукати її на місцевому металобазі. Це було під час COVID, тому ціни були вищими, ніж зазвичай.

Ми також замовили кілька піддонів бетону, шлакоблоків і домкратів, щоб допомогти нам побудувати каркас. на це за хвилину.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Використовуючи схеми, згенеровані IronRidge, ми спланували і розмітили 8 отворів, необхідних для кріплення. Потім наш друг приїхав на своєму тракторі, щоб пробурити 12-дюймові отвори шириною 7 футів і глибиною 7 футів, необхідні для встановлення.

Але виявилося, що з подовжувачем рука його трактора не могла піднятися достатньо високо, щоб почати буріння. Тож ми відрегулювали налаштування для 24-дюймових отворів замість цього, що дало нам близько 5.5′. Недоліком було те, що це створювало потребу в набагато більшій кількості цементу. Це також означало, що нам довелося орендувати інший шнек.

Але ми не хотіли економити на міцності конструкції, тому зателефонували в Lowe’s і домовилися про доставку ще кількох палет цементу, а також дочекалися наступних вихідних, щоб використати 48-дюймовий шнек.

Потім нам довелося вирізати сталеву трубу. Вони мали довжину 20 футів, що означало, що наш масив довжиною 32 фути повинен був бути побудований з декількох частин. Крім того, нам довелося обрізати пірси до певної довжини, залежно від того, чи вони йдуть спереду чи ззаду. Було багато вимірювань і повторних вимірювань, щоб переконатися, що ми зробили це правильно. У нас була лише одна спроба різати. Для довгих шматків ми повинні були переконатися, що вони були вирізані так, щоб потрапити прямо на вершину пірсу для стабільності.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Знову ж таки, IronRidge Design Assistant Tool був надзвичайно корисним, допомагаючи нам точно знати, як довго вирізати кожен шматок.

Після того, як отвори були викопані, настав час використовувати штабелі шлакоблоків та домкрати, щоб встановити горизонтальні рейки на місце паралельно одна одній та вирівняти їх по горизонталі. Як ви можете собі уявити, вишикування всього цього зайняло деякий час, і нам довелося багато разів перенастроювати.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Але ми нарешті отримали це! Це означало, що наші основні горизонтальні опори були саме там, де вони повинні бути. Тож це було лише питанням прикріплення вертикальних опор за допомогою верхніх кришок IronRidge, їх підвішування в отворах та заповнення цементом.

Я кажу просто. Ми говоримо про більш ніж 200 мішків Quickcrete. Змішування вручну та заповнення зайняло ДНІ. Я більше ніколи не хотів бачити мішок з бетоном.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Встановлення сонячних панелей

Коли рама була встановлена, прийшов час встановити інші елементи IronRidge. Їх рейки є центральним елементом системи. ми обрали опору XR1000, яка розрахована на великі навантаження та сильний вітер. Оскільки наші панелі були 6 поперек і 5 вниз, нам знадобилося 12 рейок (по одній з кожного боку кожного масиву). Ось наочний приклад.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Ці рейки тримаються на рейкових з’єднувачах. Г-подібний шматок сталі з U-подібними кронштейнами для кріплення до труби. Щоб встановити їх у потрібному місці, потрібно виконати деякі вимірювання, але коли ви почнете, це буде досить легко.

І досить поблажливо до нас ставилися. Чим більше ми працювали з цією системою, тим більше ми розуміли, що не варто перейматися тим, щоб все було ідеально вирівняно. Все це спроектовано з великою свободою маневру.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Після того, як перші дві рейки будуть встановлені, ви можете приступати до монтажу сонячних панелей! Панелі кріпляться до рейок за допомогою UFO або універсальних кріплень. Вони мають невелику ніжку, яка ковзає по доріжці поверх рейок, а потім затискається зверху панелей.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

На першій і останній панелі вертикального масиву вам потрібно прикріпити заглушки до НЛО. Це забезпечує тверду, рівну поверхню для панелей, на яку вони будуть сидіти.

Встановіть першу панель на НЛО, а потім посуньте ще дві по доріжці так, щоб вони торкалися верхньої частини панелі. Посуньте наступну панель вниз на ці НЛО і повторіть.

Вам також потрібно затягнути НЛО з правильним моментом затягування. Занадто багато, і ви можете зламати панель. Недостатньо, і вона може відлетіти під час вітрової бурі.

Говорячи про крутний момент, є кілька частин цього процесу, які вимагають точних специфікацій затягування. Я рекомендую придбати динамометричні ключі як на фунт, так і на дюйм, а також набір глибоких розеток.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Підключення сонячних панелей

Після того, як наземне кріплення було побудовано, а панелі прикріплені, ми звернули увагу на проводку. Як ми вже згадували, наш план полягав у тому, щоб згрупувати 5 панелей одночасно послідовно для роботи на високій напрузі. Це означає, що панелі вироблятимуть більше енергії на початку та в кінці дня або в хмарних умовах, а також, що сила струму, яка передається на батареї, буде меншою, що дозволяє нам використовувати менший дріт для прокладання кабелів. Пам’ятайте, що наше кріплення знаходилося на відстані понад 100 футів від сонячного сараю, тому вартість була важливим фактором.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Ось як ми підрахували. Кожен масив сонячних панелей потужністю 240 Вт, з’єднаний 5 послідовно, виробляв 1200 Вт, 186 Вольт, 8 Ампер. Потім з’єднавши всі 6 масивів паралельно, ми створили систему сонячних панелей потужністю 7200 Вт, 186 В, 50 А.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Групування панелей по 5 послідовно означало, що у нас було 6 загальних масивів (або 5S6P). Це також означало, що нам довелося створити купу сонячних дротів, щоб завершити серію назад до комбінованих коробок. Це означало придбання наших власних роз’ємів MC4 та сотні футів фотоелектричної сонячної проводки. І знову багато вимірювань. Один кінець серії завжди був ближче, ніж інший, і кожен масив віддалявся від комбінованих коробок. Отже, для панелей нашого розміру нам знадобилося 300 футів фотоелектричного дроту 10 AWG та 24 роз’єми MC4.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Важливо було знайти правильну комбіновану коробку (и). Вони повинні були бути правильного розміру з точки зору напруги та сили струму для кожного масиву, і через наше відкрите небо був необхідний блискавковідвід, щоб захистити обладнання всередині сонячного сараю від удару блискавки. У підсумку ми отримали ці екологічні комбіновані коробки. Вони надміцні, стійкі до дощу і вже мають роз’єми MC4, що полегшують підключення.

Незважаючи на те, що вони продають 6-струнні, ми вирішили купити дві 4-струнні коробки на випадок, якщо ми коли-небудь захочемо розширити і додати більше панелей пізніше. Отже, одна комбінована коробка має 4 струни, а інша. 2.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Чесно кажучи, придумати спосіб кріплення комбіків до 3-дюймової труби було складніше, ніж під’єднати дроти. Але за допомогою трубних хомутів, фанери та Unistrut ми з цим розібралися.

Після того, як панелі були з’єднані, ми почали прокладати траншеї для кабелепроводів.

Я не буду вдаватися в подробиці, оскільки ваші вимоги до риття траншеї, ймовірно, дуже відрізняються від наших. Але є кілька важливих речей, про які слід пам’ятати.

По-перше, довжина проводів, що виходять з розподільчих коробок, і кількість ампер, що протікають через ці дроти, має велике значення. Для нас ми вирішили використовувати провід 6 AWG для пробігу 100 футів, оскільки кожна комбінована коробка мала потенціал 32А. Це економічно ефективно, але також все ще великогабаритне на випадок, якщо ми захочемо додати панелі більшої потужності пізніше (докладніше про це нижче).

Примітка: посилання над ним на Amazon, але ви, ймовірно, можете отримати це набагато дешевше у вашому місцевому будівельному або електротехнічному магазині.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

По-друге, вам знадобиться кабель-канал достатньо великий, щоб легко протягнути дроти, не забуваючи про всі повороти і вигини по дорозі. Ми пішли з 1.5-дюймовий електропровід для наших чотирьох проводів 6 AWG. І у нас було 6 поворотів на 90 градусів. Риб’яча стрічка дуже допомогла в цьому процесі. Ми зв’язали їх разом і потягнули їх одночасно.

Наші місцеві норми вимагають, щоб електричний кабель був заглиблений щонайменше на 2 фути, тому ми викопали траншею вручну, склеїли все разом і протягнули дроти в сонячний навіс. Одного разу ми купимо трактор або канавокопач, тому що це було занадто багато роботи!

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Останнім елементом для кріплення сонячної батареї було заземлення. Система IronRidge спроектована таким чином, що всі металеві рами ваших панелей з’єднані між собою, тобто вам просто потрібно провести мідну лінію до мідного заземлювача з однієї з рейок. Вони постачають з’єднання з наконечником для вас. У нашому випадку ми вирішили додати другий заземлювач для підключення до блискавковідводів у розподільчих коробках. Потім ми провели ще один мідний дріт між ними.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Це повинно дозволити блискавковідводам спрацювати, якщо блискавка коли-небудь потрапить у кріплення або десь поруч з ним. Тут непрямі удари блискавки. це цілком річ, тому просто намагайтеся бути особливо обережними. Коли він спрацьовує, він відключає всю енергію від комбінованої коробки, тому жодні перенапруги не можуть потрапити в сарай і знищити контролери заряду, інвертор, акумулятори тощо.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Як знайти найкращу пропозицію на літієву батарею

Зараз існує так багато способів побудувати великий акумулятор для автономного життя. Але незмінним є те, що вам неодмінно слід звернути увагу на літій-іонні або літій-фенольні акумулятори LiFePO4.

Свинцево-кислотні або AGM батареї більші, важчі, швидше зношуються, можуть використовувати лише половину ємності, повільно заряджаються і чутливі до великих навантажень.

Але літієві батареї менші, легші, служать набагато довше, використовують більшу частину своєї заявленої ємності, не мають значного падіння напруги і швидко заряджаються.

Для довідки, придбані нами батареї мають термін служби від 2 000 до 3 000 циклів. В даний час ми використовуємо близько 10 циклів на місяць, тому що у нас так багато сонячної енергії, і рівень заряду рідко опускається нижче 80% протягом ночі. Це означає, що ці батареї можуть легко прослужити від 15 до 20 років, якщо ми подбаємо про них. Ого!!

Єдиним недоліком є те, що літієві батареї дорожчі і потребують мозку або BMS для управління елементами. Але якщо ви будуєте автономну систему для постійного використання, інвестиції в літій легко окупаються.

Досі це були основні варіанти на ринку:

 • Tesla продає Powerwall, який включає в себе акумуляторну батарею, інвертор і зарядний пристрій “все-в-одному.
 • Акумулятори вживаних електромобілів також дуже популярні, найпоширеніші з них. Chevy Volt і Nissan Leaf.
 • Стоєчні 48В системи, такі як LifePower4 EG4
 • І, звичайно, всі вступають у гру з літієвими елементами з такими компаніями, як Battle Born, які мають BMS, вбудовану в кожну батарею.

Однак з ними є деякі проблеми:

 • Powerwalls шалено дорогі за кВт-год (500/кВт-год).
 • Battle Born також смішно дорогі (720 / кВт-год), а вбудований BMS погано взаємодіє, якщо у вас більше одного.
 • Стоєчні системи трохи дешевші (300/кВт-год).
 • Акумулятори для електромобілів є по всій карті (170-300/кВт-год), але їх важко знайти, а потім вони часто бувають у важкому для відкривання корпусі з великою напругою та хитрощами в налаштуванні.

Що, якби ви могли купити невеликі, ефективні, легко підключаються елементи, які дозволять вам побудувати свій власний банк саме так, як ви хочете, за невелику частину ціни?

Введіть Alibaba. Ось у чому річ. Крім Tesla, всі літієві елементи, про які я згадував вище, так чи інакше походять з Китаю. Насправді майже кожна друга літієва батарея, яку ви купуєте. незалежно від того, чи є він у вашому телефоні, ноутбуці чи ліхтарику. походять з Китаю. Вони знають, як робити літієві батареї.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

І останнім часом спостерігається сплеск конкуренції за ці елементи. Зробіть пошук на їхньому сайті, і ви отримаєте тисячі результатів за 3.Літієві батареї 2V 280Ah, клас А.

Ми платили близько 130 грн/кВт-год в середині COVID за наші батареї, тож є шанс, що в майбутньому вони будуть ще дешевшими. З цими божевільними ми отримали оцінки від кількох постачальників і купили 28 кВт-год або 32 акумуляторні батареї безпосередньо з Китаю всього за 3,700.

Варіанти Tesla або Battle born коштували б у 5-7 разів дорожче за той самий обсяг пам’яті. Хитрість полягає в тому, що ви повинні зібрати себе. Ми повернемося до цього за хвилину.

Остерігайтеся процесу покупки на Alibaba

Перш ніж я надто захопився цими елементами, ми повинні поговорити про досвід покупки на Alibaba. Одним словом: “скетч-сіті.” Починалося все добре. Розмови, які я мав з кожним постачальником, були надзвичайно корисними. Всі вони ставили важливі питання на кшталт: “Що ви збираєтеся робити з усіма цими батареями??”, і “Як ви підключаєтесь, яка напруга, якого розміру банк ви шукаєте?”щоб переконатися, що моя математика була правильною.

Я обрав постачальника і прийняв пропозицію. Проблеми почалися, коли я пішов платити. Моя картка Apple була негайно відхилена. Потім, мабуть, через те, що мені відмовили у видачі кредитної картки, мені більше ніколи не дозволяли платити кредитними картками. Вестерн Юніон був варіантом. Я маю на увазі, ну ж бо. наскільки більш схематично ми можемо отримати? Я вже збирався опустити руки, але вирішив спробувати Paypal, і це дійсно пройшло! Мило!

Але зачекай! Сага ще не закінчилася. Буквально на наступний день після оплати я отримав повідомлення від постачальника про те, що замовлені мною елементи більше не доступні, разом з купою специфікацій китайською мовою на аналогічні елементи, які вони надішлють замість них “без додаткової оплати”.” Ми ходили туди-сюди протягом декількох днів. нові клітини були REPT замість EVE. Це може не так багато значити, але якщо ви проведете будь-яке дослідження щодо цих елементів, є набагато більше реального досвіду роботи з елементами EVE, і їх настійно рекомендують. Я вагався, чи приймати цю зміну, тому що ще не було багато даних про REPT.

Я сказав їм, що віддаю перевагу тому, за що заплатив, але вони сказали, що пройде ще 6 місяців, перш ніж вони отримають їх. У зв’язку з COVID і всілякими дефіцитами я вирішив ризикнути і зупинитися на REPT. Чому? Тому що їх пересилають за кордон, і на їх отримання йдуть місяці. І вони були потрібні нам якнайшвидше.

Мені здається, що весь цей процес був більше культурним. У США, коли ви купуєте щось, ви очікуєте отримати саме те, що замовили. Але китайський постачальник дуже хотів покрутитися і поторгуватися, а потім все змінити. для мене це було дуже незвично і незручно.

Після того, як ми погодилися на нові клітини, це було питанням очікування. І ми не прогадали. Номери для відстеження FedEx, які вони мені дали, ніколи не показували жодних оновлень. Я кілька разів надсилав їм повідомлення, щоб отримати якусь інформацію про відстеження, і вони надіслали транспортні накладні повністю китайською мовою.

Я вже почав хвилюватися, що мене обікрали. Зрештою, вони сказали, що судно було в порту, але через пандемію просто стояло там, і його не розвантажували. Через кілька тижнів він опинився на митниці без визначеного терміну випуску.

А потім, через 2,5 місяці, з’явився хлопець з FedEx з 8 великими важкими коробками з акумуляторами! І цей номер для відстеження FedEx все ще ніколи не показував жодних оновлень.

Тепер ось одна річ, яку ви повинні знати. Принцип роботи Alibaba полягає в тому, що вони функціонують як посередник. Тож ми заплатили їм, і вони утримують кошти на ескроу, поки ми не отримаємо та не підпишемо. Потім вони перераховують кошти постачальнику. Тож теоретично ми були дещо захищені весь цей час, це просто відчувалося схематично.

Крім того, кілька інших ютуберів мали неоднозначний успіх, фактично отримавши елементи класу А, які не схильні до набрякання та втрати ємності (вони, ймовірно, отримали елементи класу В або С).

 • Проходження через Alibaba замість Aliexpress
 • Дотримуючись добре відомих назв клітин, таких як EVE або REPT
 • Отримання котирувань від декількох постачальників та уникнення тих, які здаються занадто хорошими, щоб бути правдою. Навіть з огляду на нашу дивовижну економію коштів, ще нижча ціна може бути червоним прапором.
 • Якщо вам цікаво, ми купили наші елементи у Dongguan Lightning New Energy Technology Co
 • Це точний список: 3.2V LiFePO4 REPT 280Ah

При цьому всі наші батареї були упаковані дуже надійно, без здуття, в ідеальному стані і майже ідеально збалансовані одна з одною з самого початку. Отже, якщо ви докладете зусиль і не будете проти мати справу з деякою ескізністю, ви можете зібрати собі великий банк літієвих батарей за частку вартості інших варіантів.

Оновлення доставки LiFePO4

Після написання цієї статті я отримав електронного листа від того ж постачальника, у якого я купив свої батареї, і у них була дуже цікава інформація. Очевидно, вони побачили больову точку довгого очікування і створили склад тут, у США, з запасом літієвих батарей EVE, REPT і CATL класу A, які готові до відправки без проходження всіх закордонних митниць і часу очікування.

Насправді вони сказали мені, що для отримання елементів тут, в США, знадобиться лише 3-7 днів.S. Це величезна вигода! І після того, як я подивився на поточну батарею для елементів, які я купив, порівняно з цими накопиченими в штатах елементами, різниця у вартості майже не відчувається. лише кілька доларів за штуку.

І це “DDP” або мито на доставку сплачено, що означає, що ціна, яку вони вам дають, включає в себе ввізне мито, митні збори та будь-які податки на розмитнення. Навіть більше, їхній торговий представник Хейлі сказала мені, що якщо ви згадаєте Tiny Shiny Home, вони дадуть вам додаткову знижку.

Використовуйте ці неафілійовані посилання, щоб купити їх напряму:

Тепер давайте розглянемо, як ми створили наш акумулятор.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Збірка літієвої батареї

Хоча використання цих типів елементів полегшило процес створення нашої батареї, це не означає, що це був простий процес. Існує стільки всього, про що слід пам’ятати.

Серія проти. Паралельно

Перше. як їх з’єднати? Батареї, з’єднані послідовно, означають, що їх напруга додається разом. Але батареї, підключені паралельно, будуть мати свої ампер-години, додані разом.

Ми знали, що нам потрібна система на 48 В, і ми також знали, що REC BMS, яку ми збиралися використовувати, має 16 входів для комірок.

Отже, в нашому випадку, це було просто питання математики. Ми могли б купити 16 з 3.2 В елементів батареї, з’єднали їх послідовно і створили систему на 48 В (3.2v x 16 = 51.2V). Але це було б лише близько 14 кВт-год зберігання (280AH x 50V = 14 кВт-год). Не зрозумійте мене неправильно, це багато місця для зберігання, але ми хотіли більший банк для наших потреб.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Найпростіший спосіб збільшити розмір батареї. просто подвоїти її. Тож ми купили 32 елементи, згрупували їх у пачки по 2 за допомогою паралельного з’єднання, а потім з’єднали кожну пачку послідовно. Отже, перша частина математики залишилася незмінною (3.2v x 16 = 51.2В), але ємність зберігання подвоїлася (280Аг х 2 = 560Аг), (560Аг х 50В = 28кВт-год).

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Що стосується власне з’єднань, то батареї поставляються з різьбовими шпильками, шинами та гайками. Деякі люди не люблять різьбові стовпи, тому що їх можна легко зняти, якщо неправильно вставити. але у нас не виникло жодних проблем. Крім того, шини, з якими вони поставлялися, були тонкими, і, чесно кажучи, їх просто не вистачало. Тож ми вирішили купити 16′ з 1/8″ x 1.5-дюймовий запас мідної шини, і вирізати його, просвердлити і зробити наш власний.

Однак перед тим, як ми змогли підключитися, нам довелося побудувати акумуляторну батарею. Першим кроком було вирішити, як вони будуть організовані. Найкраще було б з’єднати всі 32 в один ряд, перевернувши кожну пачку по 2 для послідовного з’єднання, але у нас не було місця в нашому крихітному сонячному сараї для цього. Тож ми запланували два ряди по 16 елементів, покладених один на одного.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Літієві батареї потрібно стискати, щоб вони не роздувалися з часом, тому ми взяли надміцну фанеру, вирізали трохи більше розміру батареї, склали їх встик і за допомогою різьбового стрижня, гайок і шайб створили компресійну раму для кожного ряду з 16.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Потім ми зварили металеву раму, яка б витримала вагу кожного ряду. Кожна комірка важить близько 11.5 фунтів, тому кожен ряд становив 184 фунти. Величезна подяка Хуану і Мішель з Beginning From This Morning за те, що вони допомогли нам не тільки спланувати установку батарей, але і зробити саму раму. Ми багато думали над тим, як його зробити.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Створивши наші пакети, ми вставили їх у раму і почали з’єднувати шини. Вони були ретельно виміряні, вирізані і просвердлені так, щоб вони ковзали по різьбових стовпах так, щоб 2 елементи були з’єднані паралельно, а потім кожна упаковка з 2 елементів була з’єднана послідовно. Я знаю, що це звучить заплутано, але так воно і є:

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Потім все, що нам потрібно було зробити, це з’єднати мінус верхнього ряду з плюсом нижнього ряду, щоб продовжити послідовне з’єднання. Ми використовували для цього зварювальний кабель 2/0 і обтиснули наші власні наконечники.

Перш ніж ми закрутили гайки, щоб утримати все на місці, нам потрібно було додати з’єднання елементів для BMS. Ми розглянемо BMS більш детально нижче, а поки просто знайте, що для того, щоб BMS утримувала елементи в рівновазі, їй потрібен дріт, підключений до позитивної клеми кожного елемента. Для цього використовується невеликий дріт 18 AWG з кільцевими клемами, обтиснутими до позитивної клеми для кожної групи з 2 елементів.

Нарешті, нам потрібно прокласти надміцний зварювальний кабель 2/0 від першої позитивної клеми та останньої негативної клеми до стійок системи. Нижче ми також розглянемо це більш детально.

Захист системи: Основні запобіжники, роз’єднувачі та вимикачі

Перш ніж ми перейдемо до підключення BMS, давайте поговоримо про основні джерела захисту в системі. Перший. це запобіжник T-класу. Ідея запобіжника T-класу полягає в тому, що під час небажаного стрибка напруги він розірве основне з’єднання, щоб захистити ваше обладнання. Ви створите дріт 2/0 AWG і обтиснете наконечник, який йде від позитивного полюса акумулятора до однієї сторони блоку запобіжника. Це повинно бути якомога ближче до батарей.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

З іншого боку запобіжника ви створите ще один провід 2/0, який проходить через великий вимикач або роз’єднувач. Це дозволить вам відключити живлення від акумулятора для іншої електроніки та вимкнути систему для проведення технічного обслуговування.

Після цього ви продовжуєте використовувати зварювальний кабель 2/0 AWG, обрізаний за розміром, з обтискними наконечниками для підключення до одного боку контактора, який прив’язаний до BMS. Інша сторона буде проходити через двополюсний перемикач або вимикач на 200А, а потім підключається безпосередньо до інвертора. Вимикач на 200А також захищає систему у випадку, якщо в інверторі відбувається стрибок напруги.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

BMS використовує контактор для вимкнення системи, якщо виявляє низьку/високу напругу або високу/низьку температуру. сторона системи активується лише тоді, коли BMS повідомляє, що все гаразд. В іншому випадку це розриває зв’язок.

Останнє основне з’єднання в цьому контурі. це великий зварювальний кабель 2/0, який йде від негативного входу на інверторі до негативної сторони вашого струмового шунта (див. нижче).

Одне важливе зауваження щодо безпеки: встановлюючи будь-який вимикач або перемикач, завжди переконайтеся, що він знаходиться в положенні “вимкнено”, і залиште його в такому положенні, поки не почнете завантажувати систему.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Встановлення REC BMS

Я не можу переоцінити, наскільки важлива BMS або система управління батареями для такого великого банку акумуляторів, як цей. Ви ПОВИННІ захистити ці елементи від перезарядки, низької напруги та перепадів температури. І якщо ви хочете, щоб вони служили роками і приносили хорошу віддачу від ваших інвестицій, BMS повинна мати можливість балансувати елементи і тримати їх близькими до однакової напруги.

Як я вже згадував, літієві батареї чудові, але потребують BMS з цих причин:

 • Перенапруга: перезарядка акумуляторів може бути дуже небезпечною і спричинити набряк або пожежу. BMS постійно перевіряє наявність високої напруги та вимикає систему, якщо це необхідно
 • Низька напруга: батареї, які розрядилися занадто низько, також можуть бути безповоротно пошкоджені, якщо їх спробувати використовувати в такому стані. BMS перевіряє низьку напругу і вимикає систему, поки вона не досягне безпечного порогу.
 • Високі температури: стабільність елементів літієвих батарей залежить від дотримання їхніх робочих температур. Якщо ви заряджаєте їх, поки вони занадто гарячі, це може призвести до пожежі.
 • Низькі температури: літієві батареї будуть пошкоджені, якщо ви спробуєте зарядити їх, а їхня внутрішня температура буде нижче 32 градусів. Таким чином, BMS перевіряє температуру елементів і вимикає зарядку, якщо це необхідно.
 • Заряд, плавання та гістерезис: хороша BMS дозволить вам налаштувати ці параметри таким чином, щоб проблеми з перенапругою та температурою ніколи не виникали в першу чергу. BMS повинна спілкуватися з вашим контролером заряду та допомагати йому безпечно заповнювати та плавати в системі.
 • Балансування елементів: Існує ряд причин, через які напруга на ваших елементах може не синхронізуватися одночасно. а підтримання однакової напруги на всіх ваших елементах значно збільшить термін їх служби. Хороша BMS повинна мати можливість вирівнювати або балансувати напругу всіх елементів, перенаправляючи частину струму від елементів з вищою напругою до всієї батареї або від всієї батареї до елемента з нижчою напругою.

Спроба запустити велику автономну літієву батарею без BMS може призвести до довгострокових проблем, скорочення терміну служби батареї та рентабельності інвестицій, а ще гірше. до вибуху або пожежі. Витратьте додаткові кошти та придбайте собі належну BMS.

Ми обрали REC BMS з кількох причин.

 • Вони мають чудову репутацію завдяки стабільності та можливості налаштування, а також особливо добре знаються на використанні акумуляторів в автономному режимі.
 • Їх підтримка є фантастичною та дуже технічно деталізованою
 • Їхні продукти можуть спілкуватися з обладнанням Victron, використовуючи власну розробку Victron VE.Протокол Can. Це було важливо для налаштування як контролерів заряду, так і Color Control GX, який є серцем нашої системи моніторингу.
 • Глибокі налаштування доступні через новий модуль Wi-Fi, тому вам не потрібно підключати комп’ютер, щоб зробити оновлення
 • Вимірює температуру батареї за допомогою датчиків, але також має внутрішню температуру самого пристрою (про те, чому це важливо, ми поговоримо пізніше)
 • Відображає інформацію в реальному часі на рівні елементів на власному сенсорному екрані
 • Можна налаштувати затримку попереднього заряду. Це повинно продовжити термін служби нашого обладнання, надсилаючи крапельний заряд до компонентів, щоб вони не потрапляли під великий “кидок” струму.
 • Вимірювання струму за допомогою прецизійного шунтуючого резистора. це дає дуже точний відсоток “стану заряду”.

Вам може бути цікаво, чому ми не вибрали вбудовану BMS? Це правда, що на ринку є багато варіантів літієвих батарей, які постачаються з вбудованою BMS. На жаль, це часто призводить до значного завищення вартості, а також до того, що всі ці окремі елементи, такі як датчики напруги та температури, розміщуються в закритому корпусі. Це означає, що якщо щось вийде з ладу, пошук і заміна цих компонентів буде величезним болем. Або, можливо, вам навіть доведеться просто купити цілий новий блок. Тримаючи речі окремо, довгострокове обслуговування стає простішим.

Зважаючи на це, власне підключення нашої REC BMS було найскладнішою частиною нашої інсталяції. Тут багато рухомих частин, багато проводів і багато дивних з’єднань. Я зроблю все можливе, щоб проілюструвати і пояснити, як налаштована наша система, але переконайтеся, що ви прочитали їхній посібник у всій його ботанічній красі, коли будете встановлювати свою власну.

Це наш рекомендований список покупок:

Примітка: якщо ви перейдете безпосередньо на сторінку BMS, ви можете додати багато з цих опцій, створити власну комплектацію та отримати додаткові знижки.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Крок 1. Вимкніть BMS, витягніть джгут проводки елементів і почніть прокладати окремі дроти від кожного елемента батареї до відповідного номера. Ви можете використовувати невеликий дріт 18 AWG. один кінець буде входити в гвинтову клему, а інший ми обтиснули кільцевими клемами, щоб він входив у позитивний полюс комірки. Майте на увазі, що перший вхід в джгуті насправді йде до вашого негативного з’єднання на акумуляторі. Потім ви підключаєтесь до всіх позитивів по порядку вниз по лінії. Не підключайте цей джгут проводів до пізніше!

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Пам’ятайте, як ми згрупували наші батареї в пачки по 2? Це було зроблено для того, щоб у нас було 16 комірок, що є точною кількістю входів, які має REC Q BMS. Якщо ми хочемо більше пам’яті, нам потрібно буде робити це наборами по 16 штук, щоб продовжувати створювати 48В акумуляторну батарею. Отже, замість 32 батарей нам доведеться придбати 48 і паралельно з’єднати їх у пачках по 3. Якщо вам дійсно потрібно контролювати більше 16 комірок, REC продає головний блок, який діє як первинний, і тоді ви можете підключити кілька Q 16S BMS в якості вторинних під ним. Але це складніше і дорожче. Ми рекомендуємо робити все якомога простіше.

Говорячи про комірки, якщо у вас менше 16 комірок, ви також можете використовувати dip-перемикачі на пристрої, щоб точно вказати, скільки ви будете використовувати. Не забувайте, що в цій конфігурації вам все одно потрібно виконати позитивне з’єднання з 16-м контактом.

Підключення 16 окремих елементів займе деякий час, але це дозволить системі не тільки відстежувати кожну комірку вашої батареї, але і забезпечить ту важливу функцію балансування, про яку ми говорили раніше.

Крок 2. Тепер настав час підключити ваш VE.Комунікаційний кабель Can Bus, який підключається до задньої частини Victron Color Control GX. Це дозволяє BMS нативно спілкуватися з центральним концентратором вашої енергосистеми.

Наступний крок стає трохи складнішим. Він може підключатися безпосередньо до вашого сенсорного дисплея REC, невеликого світлодіодного сенсорного екрану, який дає вам всіляку корисну інформацію, таку як стан заряду, температура елементів, напруга на елементах, використовувані амперметри і багато іншого. Або ви можете підключити його через Wi-Fi модуль REC.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Ми настійно рекомендуємо придбати модуль Wi-Fi з кількох причин.

 • Якщо у вас його немає, вам доведеться придбати програмне забезпечення для ПК і використовувати спеціальний кабель RS485 до USB, щоб навіть підключити його. Потім пройдіть складну процедуру встановлення драйверів Windows. Оскільки він підключається до вашого порту RS485, це означає, що кожного разу, коли ви захочете ним скористатися, вам доведеться відключити дисплей. Для тих, хто користується Mac, як я, це буде величезним болем у дупі.
 • Wi-Fi модуль завжди залишається на зв’язку і легко доступний з будь-якого пристрою через пряме Wi-Fi з’єднання. Ви як і раніше отримуєте доступ до всіх функцій програмування BMS, але в набагато простішій і зручнішій у використанні веб-версії застосунку.
 • Ви також можете підключити його до існуючої мережі Wi-Fi, щоб будь-який пристрій міг швидко підключатися в будь-який час без необхідності підключення до спеціальної мережі Wi-Fi пристрою
 • Ви, швидше за все, будете робити багато налаштувань на початку, а також здійснювати моніторинг, тому можливість робити це на будь-якому пристрої неймовірно зручна.
 • На той час, коли ви купуєте програмне забезпечення для ПК і кабель, ви вже оплатили половину вартості модуля Wi-Fi. Цілком варте оновлення на 100.

Тож так, ми рекомендуємо придбати модуль Wi-Fi.

Крок 3. Це означає, що ваш порт RS485 на BMS переходить в основний порт зв’язку модуля. Зверніть увагу, що з цього кабелю виходять невеликі позитивні та негативні дроти, які потрібно підключити до вашого основного позитивного та негативного стовпа.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Крок 4. Використовуйте кабель дисплея модуля Wi-Fi для підключення до дисплея REC BMS. Тут також є негативні та позитивні дроти, які потрібно підключити до вашого основного позитивного та негативного стовпа.

Крок 5. Датчики температури. Цей кабель поставляється з 3 датчиками, просто вкрутіть з’єднання на BMS і розмістіть датчики там, де ви хочете, на ваших батареях за допомогою скотча.

Крок 6. Дріт датчика струму підключається безпосередньо до позитивного та негативного вихідних гвинтів у верхній частині шунта. Це забезпечує точний стан заряду системи назад до BMS. Пам’ятайте, що позитивна сторона шунта. це місце, де підключається мінус акумулятора, а негативна сторона шунта. для всього іншого.

Далі у нас є вихідний джгут проводів. Знову ж таки, зробіть усі підключення з цим відключеним. Ви підключите все назад пізніше в певному порядку.

Крок 7. Тепер, ми згадували блок попередньої зарядки вище. Незважаючи на те, що може здатися, що це дуже ускладнює ваше налаштування, ми вважаємо, що його варто встановити. Згідно з REC, він “заряджає вхідні конденсатори компонентів системи до ввімкнення головного контактора, що усуває високі пускові струми при ввімкненні контактора і значно подовжує термін служби контактора”.”

Для джгута проводів BMS у вас є лише два з’єднання. Один, який йде прямо до сторони “Акумулятор” вашого контактора. І один, який йде на вхід BMS на блоці попереднього заряду.

Решта підключень для попередньої зарядки не потребують пояснень:

посібник, монтаж, підключення, сонячної

 • Система переходить на сторону “Система” вашого контактора
 • Акумулятор під’єднується до контактора з боку “Battery”
 • Система. йде до “негативної” сторони вашого шунта
 • Контактор йде до позитивного дроту контактора
 • Контактор. йде до негативного дроту контактора

Victron Color Control GX & VRM Portal

Color Control GX. це комунікаційний центр всієї вашої автономної системи живлення. Вона контролює всі підключені до неї пристрої, надає оперативну інформацію і навіть створює портал віддаленого управління (VRM), щоб ви могли отримати доступ до системи з будь-якої точки світу.

Перш ніж увімкнути систему вперше, переконайтеся, що все підключено до цього дисплея.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Ви вже підключили REC BMS через VE.Can Bus, але для того, щоб він міг спілкуватися безпосередньо з усім, вам потрібно прокласти ще кілька кабелів.

Для підключення інвертора Quattro використовуйте VE.Шина або кабель Ethernet. А для сонячних контролерів заряду MPPT використовуйте VE.Прямі кабелі (по одному для кожного зарядного пристрою). Дисплей також потребує живлення, тому підключіть його позитивний і негативний дроти до позитивного і негативного полюсів системи.

Можливо, вам знадобиться вставити термінатор у ваш другий VE.Слот для банки (в комплекті є), а якщо ви хочете запустити портал VRM на повну потужність, USB Wi-Fi адаптер дозволить вам підключити дисплей до вашої мережі. Також можливе підключення через Ethernet. Ви навіть можете придбати USB GPS адаптер, якщо ваша система знаходиться в русі. Дуже добре!

Перше завантаження

На цьому етапі ви створили основу вашої системи. Ми розглянемо сонячні зарядні пристрої та додаткові підключення інвертора через хвилину, але зараз саме час вперше завантажити систему і подивитися, як все працює.

 • Підключіть джгут виходів до BMS (одночасно)
 • Підключіть джгут проводів до BMS (одночасно)
 • Увімкніть вимикач від’єднання акумулятора
 • Увімкніть BMS. ви побачите червоне світло

На цьому етапі BMS виконає низку перевірок:

 • Тести балансування перемикачів
 • Тестує адресу BMS та кількість комірок
 • Тестування температурних датчиків, самокалібрування та параметрів пам’яті EEPROM.

Через 7 секунд. якщо все гаразд. індикатор на BMS загориться зеленим, ви почуєте “клацання” контактора, і все, що підключено до системної частини контактора, увімкнеться.

Налаштування REC BMS

BMS потребує правильних налаштувань, щоб знати, як заряджати та балансувати батареї, а також передавати важливу інформацію, таку як навантаження та стан заряду, до Color Control GX.

Для довідки, це налаштування, якими REC поділився зі мною для моїх конкретних елементів. Примітка: ваші налаштування, ймовірно, будуть іншими. Зверніться до специфікації вашого акумулятора та зверніться до REC, щоб отримати конкретні цифри для вашого банку акумуляторів.

Налаштування напруги

 • Напруга балансу на кінці [В]: 3.55
 • Балансування пускової напруги [В]: 3.4
 • END of Charging [V]: 3.55
 • Гістерезис зарядної напруги в кінці зарядки на елемент [В]: 0.25
 • Максимально допустима напруга елемента живлення [В]: 3.75
 • Мінімально допустима напруга комірки [В]: 2.7
 • Максимально допустимий гістерезис напруги на комірку [В]: 0.2
 • Мінімально допустимий гістерезис напруги елемента [В]: 0.1
 • Мінімальний розряд Vcell [V]: 2.95

Поточні налаштування

 • Шунт: 200A/50mV
 • Коефіцієнт датчика струму: 0.007813
 • Зсув датчика струму [A]: 0
 • Максимальний струм заряду пристрою [А]: 180
 • Максимальний струм розряду пристрою [А]: 180
 • Коефіцієнт заряду [C номінал]: 0.5
 • Коефіцієнт розряду [C rating]: 1.5

Налаштування температури

 • Мінімально допустима температура для заряджання [℉]: 32
 • Максимально допустима температура елемента [℉]: 150
 • Максимально допустима температура BMS [℉]: 131
 • Максимально допустимий температурний гістерезис BMS [℉] 5

Налаштування системи

 • Робоча ємність [Ач]: 560
 • Хімія: LiFePO4 Winston

Налаштування Victron Color Control GX

Наразі ми просто хочемо побачити, чи увімкнувся Color Control GX. Пам’ятайте, що сам інвертор повинен бути вимкнений, і перемикач полюсів 200A також повинен бути вимкнений.

Залежно від ваших налаштувань, вам потрібно буде внести деякі корективи в налаштування Color Control GX.

 • Налаштування > Налаштування системи > DVCC
 • Основний >Увімкнено
 • Обмеження струму заряду >Увімкнено
 • Максимальний струм заряду >Увімкнено
 • Максимальний струм заряду >150А
 • Максимальна напруга заряду >56.8V
 • Спільне відчуття напруги > Увімкнено
 • Загальний датчик температури >Увімкнено
 • Датчик температури >REC-BMS акумулятор на шині Can Bus
 • Спільне відчуття струму >Увімкнено

Якщо ви підключили все правильно, ви повинні побачити відсоток заряду акумулятора, напругу, силу струму та потужність у частині екрана, присвяченій акумулятору.

Майте на увазі, що більшість систем за замовчуванням вважатимуть акумуляторну батарею зарядженою на 50%, доки вона не буде заряджена до 100%. Тож якщо він показує нижчий відсоток, ніж ви думаєте, просто наберіться терпіння.

Тепер ви можете протестувати інвертор. Увімкніть перемикач полюсів на 200А (ви можете отримати іскру, не хвилюйтеся), а потім натисніть кнопку живлення на Quattro. Повинно загорітися зелене світло, а піктограма інвертора на екрані Color Control GX повинна змінитися, додати зелене світло і змінити статус на “Інвертування”.”

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Інвертор Victron Quattro 48V 5,000W

Вітаємо, ви отримали живлення! Це не означає, що ви ще не закінчили, хоча. Настав час зробити більше з’єднань. Але спочатку вимкніть все в такому порядку:

На цьому етапі у вас вже повинні бути підключені позитивний і негативний дроти, що забезпечують живлення інвертора. і VE.Підключення шини до центру живлення Color Control.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Вхід генератора та зарядка

Якщо ви хочете заряджати батареї від генератора, просто підключіть провід 6/2 до з’єднання AC In-1. Потім підключіть інший кінець дроту до штекера на 30А. Зверніть увагу, що зараз ми знаходимося на території з 3 проводами. Чорний. лінія, білий. нейтраль, зелений. заземлення. Також знайте, що вам потрібно буде змінити налаштування заряду для входу вашого генератора.

Наш резервний генератор. це невеликий Harbor Freight 3500W Predator. Але Victron припускає, що ви будете використовувати щось набагато більше. Я думаю, що обмеження вхідного струму за замовчуванням перевищує 60А. Наш генератор видає максимум 25А, тому нам довелося змінити це налаштування.

На жаль, Victron не робить це легко. Нам довелося потанцювати з перемикачами. дуже заплутаний спосіб встановлення вхідного струму за допомогою крихітних перемикачів за верхньою панеллю Quattro. Я не буду вдаватися в це тут. вам доведеться уважно прочитати інструкцію. Але після того, як це буде змінено, ви побачите, що число для обмеження вхідного струму буде оновлено, перейшовши в Меню > Quattro Inverter на Color Control GX.

Імовірно, ви можете змінити ці та деякі інші налаштування, підключивши Quattro до комп’ютера за допомогою кабелю MK3-USB і програмного забезпечення, але ми ще не пробували. Можливо, одного дня.

Заземлення

Quattro вимагає, щоб усі кабелі заземлення були з’єднані разом. Не тільки основний вхід і вихід змінного струму, але і заземлення шасі для іншого обладнання. Як ви можете бачити на схемі, як контролери сонячного заряду, так і сам інвертор мають заземлення шасі, які повинні бути з’єднані разом. Нарешті, вам потрібно прокласти голий мідний дріт мінімум 6 AWG до мідного заземлювача згідно з місцевими електричними нормами.

Живлення 120В

Нарешті, ми розуміємо всю суть цієї установки. Чиста, стабільна домашня електромережа 120В! Це так само просто, як прокласти кабель romex від з’єднання AC Out, щоб подати живлення на основну коробку панелі, а потім підключити все, що ви хочете, до окремих вимикачів. Оскільки наш інвертор буде живити кілька речей, ми використовували більший провід 6/2 для основних з’єднань, а потім стандартний ромекс для окремих ланцюгів.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Контролери заряду сонячних батарей Victron SmartSolar MPPT

Технічно ви можете підключити вашу сонячну батарею раніше, але ми все ще проводили дроти до наших сонячних панелей, копали траншею та чекали на Amazon, щоб доставити наш остаточний автоматичний вимикач, тому для нас це сталося в останню чергу.

Незважаючи на те, що ми встановили комбіновані коробки на наземному масиві з окремими автоматичними вимикачами та блискавковідводом, які повинні запобігти будь-якому можливому стрибку напруги в будівлі, ми додали додаткові автоматичні вимикачі на 40 А для кожної основної сонячної лінії, що проходить перед контролерами заряду всередині.

Це не тільки подвійно захищає контролери заряду та акумулятори, але й дозволяє повністю відключити сонячну енергію зсередини будівлі. Маючи 7 200 Вт сонячної енергії, більшість днів ми працюємо з системою повністю від сонця, тому нам потрібно мати можливість зупинити протікання цієї енергії, якщо ми над чимось працюємо.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Ми вибрали два контролери заряду Victron SmartSolar (MPPT 250V, 85A). Технічно ми могли б пройти через один, але оскільки ми вже готувалися до майбутнього, маючи дві розподільні коробки та дріт великого калібру, прокладений через трубопровід, мало сенс встановити 2 на випадок, якщо ми коли-небудь коли-небудь встановимо панелі більшої потужності (дуже ймовірно).

Прокладка проводів для них досить проста. Позитивний фотоелектричний провід проходить через автоматичний вимикач на 40А і підключається до фотоелектричного входу на контролері заряду. Негативний фотоелектричний провід йде прямо до фотоелемента. вхід на контролері.

Потім для підключення акумулятора використовується зварювальний дріт 2 AWG з обтиснутими кільцевими наконечниками, який проходить через однополюсний перемикач 100А перед підключенням до системної частини контактора.

Ці вимикачі на 100 А забезпечують ще більший захист батарей і системи, оскільки потужність, що виходить від контролерів заряду MPPT, вища, ніж та, що споживається панелями. MPPT. це круто.

Акумуляторна батарея. з’єднання також використовує зварювальний дріт 2 AWG і підключається до негативної або системної сторони шунта.

Не забудьте про заземлення шасі до основного заземлення інвертора, а також про заземлення VE.Прямі кабелі до Color Control GX.

Завантаження контролерів сонячного заряду

Після того, як всі ваші панелі підключені належним чином, а дроти прокладені від розподільчої коробки до контролерів заряду, настав час увімкнути все.

 • Увімкніть вимикач відключення акумулятора
 • Увімкніть BMS і зачекайте, поки увімкнеться контактор
 • Увімкніть вимикачі в комбінованих коробках на наземному кріпленні сонячної панелі
 • Увімкніть полюсні перемикачі на 100А, що йдуть від контролерів заряду MPPT до системи
 • Увімкніть автоматичні вимикачі на 40А, що йдуть від масиву сонячних панелей до контролерів заряду MPPT

Слід зазначити, що в перший раз я зробив це трохи неправильно і завдав собі купу головного болю. Бачите, зарядні пристрої SmartSolar MPPT ну розумні. Інвертор повинен визначати стан вашого акумулятора і підлаштовувати свої налаштування під час першого завантаження.

Поспішаючи бути особливо обережним, я не ввімкнув полюсні перемикачі на 100А, поки не увімкнув автоматичні вимикачі на 40А. Це означало, що між зарядним пристроєм MPPT і моїми акумуляторами не було зв’язку, тому він не зміг автоматично визначити мої налаштування і встановив за замовчуванням 12 В замість 48 В.

Як ви можете собі уявити, це викликало всілякі збої, тривоги та інше. Я припускав, що мій акумуляторний блок був перенапружений, що призвело до спрацьовування контактора BMS. Веселі часи.

На щастя, зарядні пристрої SmartSolar підтримують Bluetooth. Пам’ятаєте, через які труднощі нам довелося пройти, щоб отримати інвертор Quattro?? Не у випадку з цими. Просто використовуйте додаток VictronConnect на вашому телефоні або ноутбуці, щоб швидко підключитися і змінити будь-які необхідні налаштування.

У нашому випадку нам потрібно було зробити кілька важливих налаштувань:

посібник, монтаж, підключення, сонячної

 • Налаштування > Напруга акумулятора >48В
 • Налаштування > Попереднє налаштування батареї > Літій-залізо-фосфат (LiFiPo4)
 • Перевірте також напругу поглинання та плаваючу напругу.

Фінальні налаштування та коригування

Вітаємо! У тебе є сила, друже! Це був довгий шлях, але, створивши систему та виконавши установку самостійно, ви заощадили тисячі й тисячі доларів. Дай п’ять!

Просуваючись вперед, я хочу встановити кілька очікувань. Знайте, що вашим новим елементам батареї може знадобитися деякий час, щоб збалансуватись. Вони можуть навіть перегріти BMS кілька разів, оскільки вона працює, щоб отримати їх у потрібному діапазоні.

Ми постійно змінювали налаштування BMS протягом перших кількох місяців, намагаючись зробити все правильно, але все одно мали кілька відключень у пік дня влітку. Це зробило свою справу, система VRM надіслала нам сповіщення, але це все одно викликало занепокоєння.

Нарешті я зв’язався з REC BMS, надав їм технічні характеристики моїх батарей, і вони відповіли мені з ТОЧНИМИ налаштуваннями, які мені були потрібні. Я маю на увазі, що як тільки я ввімкнув їх, BMS більше ніколи не перегрівалася, елементи балансуються кожен день, і все працює ідеально.

Не будьте такими, як я. Просто запитай і отримай правильні налаштування з порога. Це врятувало б мені кілька місяців стресу.

Неправильні налаштування спричиняли безліч інших проблем. Оскільки внутрішня температура BMS досягала максимуму кілька разів на день і перезавантажувалася, модуль Wi-Fi та дисплей BMS постійно втрачали зв’язок під час цього циклу перезавантаження. Це не вплинуло на дані, що надходять до системи керування кольором Victron, але все одно дратувало.

У мене також виникли деякі початкові проблеми з підключенням модуля Wi-Fi до нашої мережі Wi-Fi, оскільки ми використовуємо стільникову мережу, і схему IP-адрес потрібно було налаштувати вручну.

На щастя, підтримка REC була фантастичною, і вони допомогли мені розпочати роботу.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Реальні враження та використання енергії

На момент написання цієї статті ми маємо систему вже більше 6 місяців, і не можемо бути більш задоволеними результатами.

Легко розкидатися купою теоретичних цифр, але бачити, як ця установка працює безшумно і без проблем у фоновому режимі, було дивовижно. Особливо після того, як ми зафіксували налаштування балансування BMS.

Оскільки наш будинок ще не побудований, ми все ще використовуємо лише частину цієї системи. Наразі ми в середньому виробляємо близько 13 кВт-год сонячної енергії щодня, а споживаємо. 10 кВт-год. Влітку, коли ми працювали з кондиціонером в нашому Airstream і міні-спліт в сонячному сараї, ця цифра була ближче до 35 кВт-год.

Я з нетерпінням чекаю, коли ми побудуємо будинок і запустимо ще більше електроприладів, щоб побачити, як він працює. Тому що зараз я знаю, що ми лише дряпаємо поверхню з точки зору виробництва сонячної енергії протягом дня. Зазвичай він заповнюється назад до 10 або 11 ранку.

Загалом, ця система. справжній звір, і коштує приблизно половину того, що наші сусіди витратили на власні готові системи. Навіть більше, якщо ми переростемо наші поточні потреби в енергії, ми можемо замінити компоненти, сонячні панелі або додати більше акумуляторів, щоб створити ще більшу потужність і потужність.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Що б ми зробили по-іншому?

Але це не все сонце і троянди. Оглядаючись назад, ми завжди бачимо 20/20, тож тепер, коли ми використовуємо цю систему вже 6 місяців, ми можемо сказати, що вона працює в автономному режимі. чи змінили б ми щось?

Краще розумійте оплату та доставку Alibaba

Як я вже згадував у частині про батарею, вся покупка, укладання угод та довгий час доставки з Alibaba були не ідеальними. Я не мав жодного уявлення про те, що станеться, коли це станеться і чи станеться взагалі. У мене були тисячі доларів, вкладені в інше обладнання, яке залежало від батарей, що потрапляли сюди. Я витратив сотні годин на будівництво нашого сонячного навісу з мішків із землею та наземного кріплення, яке залежало від цих батарей. До нас прийшли друзі, щоб допомогти нам встановити їх, на вулиці було дуже спекотно, і нам потрібно було, щоб кондиціонер працював. Це було схоже на гігантський пазл, і незнання було надзвичайно напруженим.

Тепер я маю краще уявлення про те, чого очікувати. Оплата дивна, продавці можуть їздити і торгувати, а доставка з Китаю займає близько 2.5 місяців. Але я отримав величезну кількість сховища за частку вартості. Воно того варте!

Потужність сонячних панелей

Ми купили вживані панелі потужністю 240 Вт у Santan Solar під час їхнього розпродажу на тротуарі за дивовижною ціною. 25 за кожну! Ми були в захваті від того, що забезпечили таку кількість електроенергії за такі невеликі кошти.

Ми зрозуміли свою помилку лише тоді, коли почали досліджувати, що потрібно для того, щоб побудувати наземну опору, на якій можна було б їх розмістити. Сталева труба, бетон та елементи IronRidge в цілому майже в 5 разів перевищили вартість самих панелей. Свята корова!

Якби нам довелося робити це знову, ми б купили комерційні панелі більшої потужності та побудували б меншу наземну установку.

Єдиним плюсом тут є те, що якщо ми коли-небудь захочемо більше потужності, ми можемо замінити панелі, які у нас є, на панелі більшої потужності досить легко і матимемо ТОННУ сонячної енергії.

Напруга батареї SmartSolar

Якби наші контролери заряду були підключені до акумулятора під час завантаження, ми б уникли багатьох панічних дзвінків і горя, оскільки він за замовчуванням працював на 12В замість 48В. Ми поняття не мали, що відбувається, і нам знадобився деякий час, щоб з’ясувати, чому наша нова сонячна установка взагалі не працювала.

Налаштування балансування BMS

І, нарешті, дозвольте мені ще раз повторити, що я повинен був звернутися до REC набагато раніше щодо моїх налаштувань балансування. Якби я дозволив цьому тривати довгостроково, я, ймовірно, підсмажив би компоненти BMS, оскільки він перегрівався так багато разів на день.

Це складні речі, тому не бійтеся звертатися за допомогою до розумних людей.

Захист від блискавки

З моменту встановлення цієї системи літо 2022 року принесло історично сильний сезон мусонів з епічними штормами та ударом непрямого наземного освітлення, який вивів з ладу наш інвертор Victron, один з наших контролерів заряду та наш дисплей BMS.

Заміна коштувала нам тисячі доларів, і ми були без світла майже тиждень. Це було відстійно. Дуже погано.

Це також привело нас до багатомісячної подорожі, в ході якої ми досліджували додатковий захист від освітлення, умови пустельного ґрунту, гарантії і навіть страхування.

Ми написали нову статтю і створили нове відео, в якому пояснюємо, що сталося, і які запобіжні заходи ми вживаємо в майбутньому:

Розбивка витрат

Тепер ви можете запитати: “Скільки все це коштувало знову?? Хіба ви не говорили, що це набагато дешевше?” Чудове запитання. Оскільки ця стаття наближається до 10 000 слів, я вирішив створити окремий калькулятор з розбивкою витрат та електронною таблицею, щоб переконатися, що вона не надто перевантажена.

Також я намагався включити посилання на кожну частину обладнання в цю статтю про встановлення, щоб ви могли продовжити і почати купувати необхідні частини, якщо це необхідно.

Я додам посилання на розбивку витрат тут, як тільки вона буде готова. ОНОВЛЕННЯ: розбивка витрат завершена! Подивіться, скільки ми витратили тут.

Скільки коштуватиме ваша автономна сонячна система?

Отримайте краще розуміння вашого проекту та заощаджуйте тисячі доларів за допомогою нашого калькулятора витрат на сонячну енергію!

Окрім інтелектуальної електронної таблиці, вона містить посилання на все, що ми купили для нашої автономної сонячної електростанції, а також майже 1 годину відео за лаштунками з додатковими думками, деталями та порадами!

Підбиваємо підсумки

Фух! Я не знаю, як я продовжую вмовляти себе писати ці надзвичайно докладні пости, але ось ми знову тут.

Завдяки Інтернету, існує так багато чудової інформації про сонячні системи, які можна зробити своїми руками. Хоча моя робота тут полягає в тому, щоб провести це дослідження та зібрати те, що я дізнався, щоб прийняти найкраще рішення щодо енергосистеми для мене та моєї родини, я не можу закінчити цю статтю, не звернувшись до тих, хто прийшов до нас раніше.

 • Починаючи з цього ранку. безумовно, Хуан та Мішель мали найбільший вплив на наші загальні великі ідеї, а також на детальну реалізацію, таку як підключення BMS та будівництво акумуляторних батарей. Ми не змогли б зробити це без них!
 • Wild Wonderful Off-Grid та Handeeman. Обидва ці канали допомогли нам зрозуміти, як побудувати нашу масивну сонячну наземну установку.
 • Уілл Проуз про сонячну енергію “зроби сам. Якщо вам потрібно заглибитися в кролячу нору всього, що стосується літієвих батарей, Will має багато інформації та проводить всебічне тестування. Настійно рекомендується.

Я сподіваюся, що наш посібник з розбивки установки та проводів дасть вам краще розуміння того, як побудувати власну велику автономну сонячну електростанцію, і зробити це безпечним, стабільним та економічно ефективним способом.

Якщо ви знайшли це цікавим, я повинен повідомити вам, що ми тільки починаємо працювати на нашій автономній садибі. Окрім будівництва різноманітних унікальних, стійких конструкцій, ми будемо встановлювати водозбірники дощової води, і навіть створювати інші менші незалежні сонячні системи для різних цілей. Стільки всього відбувається, і ми хотіли б поділитися цим з вами! Переконайтеся, що ви підписані, щоб не пропустити наш наступний проєкт.

Завантажте нашу схему підключення сонячної батареї

Ознайомтеся з цим надзвичайно детальним, бездоганно проілюстрованим PDF-файлом у високій роздільній здатності нашої повної автономної системи електроживлення зі схематичним зображенням того, як все в нашій автономній батареї потужністю 7200 Вт, 28 кВтгод, 120 В і сонячній системі з’єднується разом. Включає також бонусні конфігурації проводки окремих компонентів!

Одяг

Візьміть веселу, зручну футболку та допоможіть підтримати нашу сім’ю.

Про автора

Джонатан Лонгнекер. татуйована і бородата половина Tiny Shiny Home, яка має власну думку. Він любить створювати музику, вигадувати хитромудрі рішення, досліджувати природу та жити поза мережею.

Як довго сонячна батарея може живити будинок під час відключення електроенергії?

Встановлюючи домашню батарею, ви насправді забезпечуєте свій будинок резервним запасом енергії на випадок відключення електроенергії.

Незалежно від того, чи є у вас вдома система сонячних панелей, чи ні, домашній акумулятор можна використовувати для зберігання електроенергії та постачання її до ваших домашніх приладів та пристроїв. Переваги домашнього акумулятора очевидні, особливо під час короткочасних або довготривалих відключень, або в районах з тарифами на час використання (TOU), які роблять електроенергію дорожчою в години пікового навантаження.

У цій статті ми покажемо вам, як розрахувати, як довго акумуляторна батарея в парі з сонячною може живити ваш будинок під час відключення електроенергії, і дамо вам кілька порад щодо максимального використання батареї.

Як довго сонячна батарея може живити будинок?

Без використання змінного струму або електричного тепла, батарея ємністю 10 кВт-год може забезпечити основні операції будинку щонайменше на 24 години, а при ретельному плануванні бюджету. довше. У поєднанні з сонячною енергією акумуляторні накопичувачі можуть живити більше електричних систем і забезпечувати резервну електроенергію ще довше.

Нещодавнє дослідження, проведене Національною лабораторією Лоуренса Берклі, показало, що за умови виключення опалення та охолодження:

“(A) невелика PVESS з накопичувачем всього на 10 кВт-год (на нижній межі розмірів, які зараз спостерігаються на ринку) може повністю задовольнити потреби в резервному живленні протягом 3-денного відключення практично в усіх країнах США”.S. країни та будь-який місяць року.”

PVESS розшифровується як фотоелектрична система зберігання енергії.

Але як довго ви зможете забезпечувати свій будинок електроенергією від сонячної батареї, залежить від трьох основних факторів:

 • Ємність вашого акумулятора
 • Потужність вашої сонячної системи
 • Ваші потреби в електроенергії під час відключення

Нижче ми покажемо вам, як скласти бюджет на електроенергію відповідно до ємності вашої сонячної системи та акумулятора. По-перше, давайте почнемо з визначення ємності вашого акумулятора.

Ємність домашнього акумулятора

Ємність. кількість енергії, яку може зберігати батарея. одна з основних характеристик, яка впливає на те, як довго батарея може живити будинок під час відключення електроенергії.

Ємність акумулятора вимірюється в кіловат-годинах (кВт-год) і може варіюватися від 1 кВт-год до понад 10 кВт-год. Кілька батарей можна об’єднати разом, щоб додати ще більшої потужності, але для більшості будинків типовою є домашня батарея на 10 кВт-год.

Перегляньте це відео, щоб дізнатися більше про кіловат-години (кВт-год).

Під час відключення електроенергії, за умови, що у вас є повністю заряджена домашня батарея, ви зможете використовувати більшу частину з 10 кВт-год накопиченої енергії. Ви захочете залишити мінімальний заряд 5-10% на вашій батареї з кількох основних причин:

 • Для підтримки здоров’я вашого акумулятора
 • Щоб запустити сонячні інвертори вранці, щоб ви могли зарядити акумулятор сонячною енергією

Для батареї ємністю 10 кВт-год вам потрібно залишити принаймні 0.5 кВт-год потужності завжди в резерві. Це залишає вам 9.5 кВт-год для живлення вашого будинку під час відключення електроенергії.

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Самостійно, 9.5 кВт-год акумулятора може забезпечити живлення основних електричних систем протягом одного-двох днів. Але центральний кондиціонер використовує близько 3 кВт-год на годину, що з’їдає всю батарею трохи більше ніж за три години. Давайте подивимося, як поєднання акумулятора з сонячною батареєю може розширити ваші можливості під час відключення електроенергії.

Потужність сонячної системи

Принадність поєднання акумуляторної батареї з сонячною полягає в тому, що ви, по суті, створюєте власну мініатюрну електростанцію для живлення вашого будинку. Це особливо корисно під час тривалих відключень електроенергії, оскільки, якщо у вас немає акумуляторної батареї, ваша сонячна система буде вимкнена місцевою комунальною службою, щоб запобігти зворотному потоку електроенергії, який може травмувати робітників, які намагаються відремонтувати мережу.

Але якщо у вас є акумуляторна батарея, ваша система може працювати автономно, коли мережа не працює. Це називається “острівна.”

Як виробляє електроенергію сонячна система?

Системи сонячних панелей вимірюються в кіловатах (кВт), які представляють кількість енергії, яку система може виробити за годину пікового сонячного світла. Таким чином, сонячна система потужністю 5 кВт може виробляти 5 кВт-год електроенергії на годину в ідеальних умовах. Але оскільки умови не завжди ідеальні, ми зазвичай припускаємо, що коефіцієнт корисної дії становить 75%.

Середня кількість пікових годин сонячного світла в день варіюється від 3.5 до 5.5 у США. Помножте ємність системи на кількість сонячних годин і 0.75, щоб знайти добову продуктивність сонячної системи.

Наприклад, ось як можна отримати денну продуктивність сонячної системи потужністю 5 кВт, якщо вона буде отримувати 4.5 пікових сонячних годин на день дорівнює:

5 кВт сонячна система x 4.5 сонячних годин на день х 0.75 рейтинг продуктивності = 16.875 кВт-год на день

У багатьох випадках цього більш ніж достатньо для живлення основних електричних систем і підзарядки акумулятора потужністю 10 кВт для використання протягом ночі. Але потреби в електроенергії різняться від будинку до будинку, тому давайте розглянемо деякі поширені прилади та кількість енергії, яку вони споживають.

Ваші потреби в електроенергії під час відключення електроенергії

Як довго сонячна батарея може забезпечувати ваш будинок електроенергією, залежить від того, скільки ви використовуєте електроенергії. А скільки електроенергії ви використовуєте, залежить від того, які прилади та системи у вас працюють.

Під час відключення електроенергії рекомендується спочатку закласти в бюджет електроенергію для найнеобхідніших речей, а потім скласти план для решти потужності. Для багатьох домовласників до списку пріоритетів входить:

 • Холодильник
 • Кухня та приготування їжі
 • Нагрівання води
 • Освітлення
 • Телевізор та зарядка пристроїв
 • Опалення та охолодження

Опалення та охолодження стоять останніми у списку не тому, що вони не важливі, а тому, що ці операції споживають так багато електроенергії, що їх, швидше за все, доведеться обмежити, незалежно від ємності вашого акумулятора. Тому розумним кроком буде спочатку скласти бюджет на найнеобхідніше, а потім зрозуміти, скільки енергії залишилося в акумуляторі для опалення та охолодження.

Примітка: Якщо у вас газова плита, вам не знадобиться багато електроенергії, щоб підтримувати тепло.

Давайте розглянемо приклад сценарію живлення основних систем під час 24-годинного відключення електроенергії, щоб отримати уявлення про те, скільки сонячної енергії та ємності батареї вам знадобиться.

Використовуйте наведені нижче таблиці як меню a la carte, щоб скласти свій власний бюджет на акумуляторну батарею.

Холодильник: 1.5 кВт-год на день

Модель Використання енергії
Старий 15-кубовий блок (1996) “>5 кВт-год на день
“>Новіший блок ENERGY STAR на 17 кубічних футів “>1.16 кВт-год на день

Холодильник. одна з найважливіших речей, яку потрібно живити під час відключення електроенергії, щоб не зіпсувати їжу та напої.

Якщо у вас сучасна модель, сертифікована за стандартом Energy Star, ваш холодильник споживає близько 1-2 кВт-год електроенергії на день. Якщо ваш холодильник пережив Y2K, ви можете розраховувати на споживання близько 5 кВт-год на день.

Споживання електроенергії холодильником можна мінімізувати, якщо рідше відкривати дверцята і трохи підвищувати температуру. Якщо ви готуєтеся до планового відключення електроенергії в цілях громадської безпеки (PSPS), встановіть дуже низьку температуру перед відключенням, а потім встановіть вищу температуру, коли енергія з мережі зникне. Таким чином, холодильник починає працювати холодним, і ви можете витрачати менше заряду акумулятора на його живлення під час відключення електроенергії.

Припустимо, у вас є відносно сучасний холодильник, сертифікований ENERGY STAR, який використовує 1.5 кВт-год на день.

Загальна кількість: 1.5 кВт-год

Кухня та приготування їжі: 1 кВт-год на день

Прилад Енергоспоживання
“>Електрична духовка “>2.3 кВт-год на годину
“> Духовка: поверхня “>1.1.5 кВт-год на годину
“> Мікрохвильова піч “>0.12 кВт-год за 5 хвилин
“>Кавоварка “>

Навіть під час відключення електроенергії людям потрібно їсти. А при досить великому відключенні електроенергії може бути непрактично їсти поза домом або замовляти доставку.

Припустимо, ви варите вранці каву та підсмажуєте тости (0.2 кВт-год), розігріли в мікрохвильовій печі залишки їжі на обід (.12 кВт-год), і спекти заморожену піцу на вечерю (0.75 кВт-год), тому що ви намагаєтеся очистити морозильну камеру. Це становить трохи більше 1 кВт-год протягом дня.

Загальний час роботи: 2.5 кВт-год

Електричний нагрів води: 2.5 кВт-год на день

Прилад Використання енергії
“>Електричний водонагрівач “>4-5 кВт-год на день (працює 2-3 години)
“>Водонагрівач з тепловим насосом (50-75 галонів) “>~2.5 кВт-год на день

На підігрів води припадає в середньому 18% всієї енергії, що використовується в домогосподарстві. або близько 162 кВт-год на місяць. У звичайний день водонагрівач працює приблизно 2-3 години на день, а це означає, що він буде споживати приблизно 4-5 кВт-год електроенергії на день. Водонагрівачі на тепловому насосі є більш ефективними і можуть працювати на 2.5 кВт-год на день.

Але відключення електроенергії. це не звичайні дні. Щоб заощадити електроенергію, ви можете пропустити або скоротити час прийняття душу, мити руки та посуд холодною водою, а також почекати з пранням на день-два.

А якщо у вас є газовий водонагрівач, підігрів води не є проблемою з точки зору використання батарейок.

Але для прикладу, уявімо, що ви користуєтеся додатковим дезодорантом і обмежуєте використання води для підігріву до 2.5 кВт-год на день.

Загальний час роботи: 5 кВт-год

Освітлення: 1 кВт-год на день

Тип лампочки Використання енергії
CFL/LED (8 Вт) еквівалентно 25 Вт лампи розжарювання 0.008 кВт-год на годину
CFL/LED (15 Вт) еквівалентно 60 Вт лампи розжарювання 0.015 кВт-год на годину
CFL/LED (27 Вт) еквівалентно 100 Вт лампи розжарювання 0.027 кВт-год на годину
CFL/LED (38 Вт) еквівалентно 150 Вт лампи розжарювання 0.038 кВт-год на годину

У порівнянні з великими приладами, світильники споживають дуже мало електроенергії, особливо якщо у вас компактні люмінесцентні (КЛЛ) або світлодіодні лампи. Навіть при максимальній потужності 38-ватна світлодіодна лампа або 150-ватна лампа розжарювання споживає лише 0.038 кВт-год на годину.

Отже, якщо ви витрачаєте на освітлення 1 кВт-год енергії акумулятора на день, ви можете використовувати 26 лампочок по 1 годині кожна. цього більш ніж достатньо, щоб забезпечити світло для походу до ванної, шафи та підготовки до сну.

Залишок заряду акумулятора: 6 кВт-год

Телевізор та зарядка пристроїв: 2 кВт-год

Пристрій Використання енергії
Wi-Fi роутер 0.024 кВт-год на добу
“>Сучасний телевізор: LED/OLED 4k або 1080P HDTV (від 20″ до 70”) “>0.014 до 0.18 кВт-год на годину
“>ТЕЛЕВІЗОР: Плазма (від 40 до 50 дюймів) “>0.4 до 0.48 кВт-год на годину
“>Стаціонарний комп’ютер “>0.06 кВт-год на годину
“>Ноутбук “>0.02-0.05 кВт-год на годину
“>Таблетка “>0.032 кВт-год на день

Будемо чесними, одна з найгірших частин відключення електроенергії. це відсутність інтернету та телебачення. Звичайно, ви намагаєтесь почитати книгу протягом години або двох, але це знайоме світіння кличе вас на допомогу.

Щоб увімкнути Wi-Fi, вам знадобиться близько 0.024 кВт-год. Якщо ви працюєте вдома, ви можете запустити свій ноутбук на 8 годин ще за 0.4 кВт-год. А якщо ви захочете розслабитися за переглядом фільму або 3-годинним переглядом Netflix, вам знадобиться ще 0.54 кВт-год.

Це складає 1.18 кВт-год, але ми округлимо до 2 кВт-год, щоб врахувати зарядку телефону та кілька пристроїв, що працюють одночасно.

Залишок заряду батареї: 8 кВт-год

Нагрівання та охолодження повітря: Змінне

Прилад Використання енергії
“>Опалення
“>Електрична піч (з вентилятором) “>10.5 кВт-год на годину
“>Переносний нагрівач “>1.5 кВт-год на годину
“>Нагрівач плінтуса (6-футовий блок) “>1.5 кВт-год на годину
Охолодження
“>Віконний / настінний кондиціонер (від 8 до 18 тис. BTU) “>0.73 до 1.8 кВт-год на годину
“>Центральний кондиціонер (3 тонни. 12 SEER) “>3.0 кВт-год на годину
“>П’єдестальний вентилятор “>0.03 кВт-год на годину
“Стельовий вентилятор “>0.025-0.075 кВт-год на годину

Як ви можете бачити з таблиці, опалення та охолодження забирають багато електроенергії. Отже, якби у вас була лише батарея на 10 кВт-год і не було сонячної енергії, у вас було б близько 2 кВт-год для роботи вентиляторів або обігрівачів.

Але з батареєю, що заряджається від сонячної енергії, у вас буде набагато більше електроенергії для вентиляторів та обігрівачів. можливо, навіть достатньо для роботи центрального кондиціонера протягом декількох годин, залежно від вашого обладнання.

Медичне обладнання

Пристрій Використання енергії
“Небулайзер “>1 кВт-год на годину
“>Кисневий концентратор “>0.46 кВт-год на годину
“>Апарат для лікування апное уві сні (CPAP) “>0.2 кВт-год на годину

Ще одна річ, яку слід врахувати. це живлення медичного обладнання під час відключення електроенергії. Певне обладнання, наприклад, небулайзер, вимагає значної кількості електроенергії і може дуже швидко з’їсти 10 кВт-год акумулятора.

Чи варто купувати сонячну батарею?

Пов’язані з погодою перебої в електропостачанні в США зросли приблизно на 78% з 2011 по 2021 рік і стають реальністю для все більшої кількості домовласників. Якщо вам подобається чиста, тиха та безшумна резервна енергія, яка може живити ваш будинок протягом декількох днів під час відключень, тоді сонячна батарея та акумулятор цілком того варті. Батарея може не лише забезпечувати електроенергією ваш будинок, але й підтримувати роботу місцевої електромережі, як ми бачили в Каліфорнії у вересні 2022 року.

На додаток до забезпечення резервного живлення під час відключень, сонячні та акумуляторні батареї можуть зменшити ваші витрати на електроенергію, зміщуючи використання енергії на непікові години, коли електроенергія набагато дешевша (до 20 центів за кВт-год)!)

І, звичайно, є місцеві та глобальні наслідки скорочення використання викопного палива, яке забруднює повітря та сприяє зміні клімату.

Натисніть тут або введіть свій поштовий індекс вище, щоб дізнатися, скільки ви можете заощадити, використовуючи сонячні батареї та акумулятори.

Система акумуляторних сонячних батарей для вашого будинку

Проконсультуйтеся зі своїм торговим представником щодо наявності акумуляторів та можливостей резервного копіювання у вашому регіоні. Доступно за наявності запасів.

Генеруйте, зберігайте та керуйте чистою, доступною сонячною енергією на ваших умовах. З Sunrun Brightbox ваш Brilliant Home™ буде працювати на повну потужність. Brightbox. це більше, ніж просто сховище для сонячних батарей, це комплексна послуга, яка передає енергію у ваші руки. Ми співпрацюємо лише з першокласними інноваторами в галузі літій-іонних батарей, тому ви отримуєте продукцію найвищої якості. Наразі Brightbox доступний лише для нових клієнтів Sunrun.

Sunrun допомагає вам перейти на сонячну енергію та знаходить варіанти резервного живлення, які найкраще відповідають вашим потребам.

Наші сонячні батареї. найкращі у своєму класі. Ви можете створити резервну копію всього будинку за допомогою Tesla Powerwall, або тільки найнеобхіднішого за допомогою LG Chem.

Наші індивідуальні плани дають вам необхідну фінансову гнучкість. Обирайте з декількох варіантів лізингу, фінансування та оплати готівкою.

Ми з вами на кожному кроці. Від пошуку правильного сонячного плану до моніторингу вашої сонячної системи, Sunrun безпечно проводить вас через вашу сонячну подорож з нашою Сонячною гарантією. Перехід на сонячну енергію практично без особистого контакту.

Тримайте світло увімкненим, захистіть свою сім’ю та захистіть домашній офіс під час відключень електроенергії. Наша 100-річна енергосистема дорога, брудна та вразлива до екстремальних погодних умов. Оскільки відключення електроенергії стають новою нормою, Brightbox забезпечить вас надійною, чистою енергією для дому та сім’ї.

Brightbox може захистити вас від збільшення витрат на електроенергію, щоб у вас була енергія тоді, коли ви цього найбільше потребуєте. Хоча ми не можемо передбачити, наскільки і як часто зростатимуть тарифи на електроенергію або коли саме зникне світло, ми завжди можемо розраховувати на те, що сонце сходить щодня. Візьміть на себе відповідальність за свої рахунки за електроенергію та отримайте контроль над своїми енергетичними потребами зараз і в майбутньому.

Переваги сонячних батарей виходять за межі вашого будинку. Послуга сонячних батарей Brightbox дозволяє вам споживати більше чистої енергії, яку виробляють ваші сонячні панелі, тому ви менше залежите від брудного та шкідливого викопного палива, зменшуючи при цьому свій вуглецевий слід. Чистіше та безпечніше майбутнє починається сьогодні, і ви можете допомогти створити його, побудувавши розумнішу енергосистему.

Надійна енергія, коли вона вам потрібна найбільше.

Дізнайтеся про наявність сонячних батарей, інформацію та місця розташування Sunrun поблизу вас. Якщо нас ще немає, ми можемо скоро бути у вашій громаді. Sunrun прагне вирощувати сонячну енергію на місцевому рівні.

Які сонячні батареї використовує Sunrun?

Brightbox пропонує два варіанти зберігання літій-іонних сонячних батарей: Tesla Powerwall та LG Chem. У порівнянні зі свинцево-кислотними батареями, сонячні батареї, що використовують літій-іонну технологію, є більш ефективними та мають довший термін служби. Це робить їх одним з найкращих варіантів зберігання енергії при переході на сонячну енергію.

У чому різниця між Tesla Powerwall та LG Chem?

Tesla Powerwall може забезпечити резервне копіювання всього будинку, а LG Chem. до чотирьох контурів. Існують також відмінності у функціоналі програмного забезпечення та додатків.

Запросіть безкоштовну пропозицію, щоб зв’язатися з консультантом Sunrun Solar та визначити, яке рішення для резервного копіювання найкраще задовольнить ваші потреби в енергії.

Чи існують стимули для сонячних накопичувачів?

Одним з найкращих стимулів для сонячних накопичувачів є Федеральний податковий кредит на сонячну енергію. Федеральний податковий кредит на сонячну енергію відніме 26% вартості вашої сонячної енергетичної системи з ваших федеральних податків. Починаючи з 2021 року, вартість податкового кредиту знизиться до 22%. Після 2021 року податковий кредит на сонячну енергію для житлових будинків закінчується.

Інший варіант. фінансувати Brightbox за допомогою лізингу. Ми передамо вам заощадження у вигляді нижчих та більш передбачуваних рахунків за електроенергію.

Чистий облік, який зараховує будь-яку надлишкову енергію, яку генерує ваша сонячна система, назад до вашого рахунку за електроенергію, є ще одним чудовим стимулом для багатьох людей, які переходять на сонячну енергію. Однак деякі штати вирішили прийняти тарифи на основі часу використання (Time-of-Use, TOU), які ускладнюють спосіб розрахунку ваших чистих кредитів за лічильниками. Brightbox може захистити вас від пікових тарифів TOU, щоб ви могли заощадити ще більше на рахунках за електроенергію.

Чи дозволить мій акумулятор Brightbox працювати поза мережею?

Наші системи акумуляторних сонячних батарей розроблені таким чином, щоб забезпечити вас електроенергією у звичайний робочий час, а також надійним резервним живленням, коли сонце не світить або у випадку відключення електроенергії. Це найнадійніший та найекономічніший спосіб використання вашої системи Brightbox, який настійно рекомендують сервісні експерти Sunrun.

Скільки енергії потрібно моєму будинку?

Як і у випадку з системами, що працюють лише на сонячній енергії, розмір вашої системи акумуляторних сонячних батарей визначається вашими унікальними енергетичними потребами та звичками. Такі фактори, як кількість електроенергії, яку ви використовуєте вдома, а також пристрої та прилади, які ви хочете створити резервну копію, відіграватимуть ключову роль при виборі правильного рішення для зберігання акумуляторів.

Чи потрібні мені сонячні панелі для використання Brightbox?

За дуже рідкісними винятками, послуга Brightbox від Sunrun включає сонячні панелі на даху.

Де буде розміщена моя батарея Brightbox?

Встановлення Brightbox є відносно простим процесом. За розміром вона приблизно дорівнює водонагрівачу, а система монтується на стіні. зазвичай всередині гаража або зовні вашого будинку.

Чи є мій акумулятор Brightbox пристроєм Інтернету речей (IoT)??

Хоча для ефективного моніторингу зберігання та використання енергії Brightbox потребує підключення до Інтернету або стільникового зв’язку, він може працювати і без нього. Якщо з якихось причин Brightbox вимкнеться, ви зможете відновити відстеження використання, коли інтернет-з’єднання відновиться.

Чи потрібно налаштовувати або обслуговувати Brightbox??

Більшість побутових батарей встановлюються та налаштовуються з базовими налаштуваннями вашим інсталятором сонячних панелей. Сонячні батареї служать від 10 до 15 років, і виробники зазвичай пропонують 10-річну гарантію.

Як працює Brightbox?

Brightbox дозволяє зберігати електроенергію, яку ваша сонячна система виробляє протягом дня, і використовувати її тоді, коли вона вам найбільше потрібна. наприклад, ввечері під час пікових цін на час використання (TOU) або коли електромережа виходить з ладу через екстремальні погодні умови або фізичне пошкодження обладнання.

Що таке Brightbox?

Brightbox. це комплексна послуга зберігання сонячних батарей, яка пропонує вам чисте, безпечне, надійне, резервне живлення для кращого контролю над споживанням енергії вдома та витратами.

Які переваги Brightbox?

Системи зберігання сонячних батарей Brightbox можуть допомогти вам заощадити гроші на рахунках за комунальні послуги, захистити ваш будинок від перебоїв в електропостачанні та зменшити вуглецевий слід, підтримуючи виробництво чистої, відновлюваної енергії.

Чи варто встановлювати сонячну батарею зараз, чи додати її пізніше?

посібник, монтаж, підключення, сонячної

Зберігання енергії. висхідна зірка відновлюваної енергетики. І з цією популярністю все частіше виникає питання: чи варто встановлювати акумулятор до моєї системи сонячних панелей зараз?? Чи варто почекати і додати ще одну пізніше? У цій статті ми розглянемо деякі найважливіші фактори, які слід враховувати при прийнятті цього рішення.

Дізнайтеся, скільки коштуватиме сонячна батарея у вашому регіоні у 2023 році

Чому вам потрібна сонячна батарея в першу чергу?

Перш ніж вирішити, чи хочете ви встановити батарею зараз або в майбутньому, запитайте себе: навіщо мені потрібна батарея? Чи потрібна мені сонячна батарея?

Батарея. це велика покупка, яка, як правило, додає більше 10 000 до ваших загальних витрат на сонячну енергію. І в деяких регіонах країни ви можете не побачити фінансової віддачі від цих початкових інвестицій.

Сонячна батарея може допомогти вам заощадити гроші, якщо у вашій компанії встановлені тарифи на споживання, тарифи за час використання або не передбачений облік нетто. зберігаючи сонячну електроенергію на місці в батареї, ви можете уникнути дорогої електроенергії з мережі, коли ваша система сонячних панелей не генерує достатньо енергії для задоволення ваших потреб (наприклад, вночі).

Відмовостійкість. ще одна вагома причина додати акумулятор до системи сонячних панелей. Якщо у вас часто трапляються перебої з електроенергією і ви хочете, щоб світло залишалося увімкненим, коли мережа вимикається, акумулятор може допомогти вам у цьому. Встановлення сонячної батареї для домашнього резервування може не заощадити вам гроші в довгостроковій перспективі, але це не означає, що воно того не варте: зрештою, ви не можете встановити ціну за спокій, чи не так??

Якщо жодна з цих причин не здається вам достатньо переконливою, щоб додати батарею, нічого страшного! Ймовірно, це означає, що вам не слід встановлювати його прямо зараз. Але якщо ви знаєте, що вам потрібна батарея, і вам просто потрібна відповідь на питання про терміни, читайте далі.

Ціни та доступні стимули

Вартість акумуляторів продовжує падати, і досить швидко. фактично, з 2010 по 2019 рік літій-іонні акумулятори подешевшали на 87 відсотків! У нас немає кришталевої кулі, але справедливо припустити, що система зберігання даних, яку ви купуєте зараз, швидше за все, буде коштувати дорожче, ніж аналогічна технологія через кілька років. Однак, це не обов’язково причина чекати, особливо якщо ви можете скористатися пільгами, які не будуть доступні пізніше.

Сонячні батареї та федеральний ІТЦ

Можливо, найкращим аргументом на користь купівлі акумулятора зараз, а не пізніше, є федеральний інвестиційний податковий кредит (ITC). Якщо ви встановите батарею з системою сонячних панелей сьогодні, ви можете вимагати до 26 відсотків цих витрат як кредит на ваші федеральні податки, що означає кредит близько 4,000 для середньої акумуляторної системи. Однак у 2023 році ITC знизить ставку до 22 відсотків, а для власників будинків вона закінчиться у 2024 році.

Занадто довге очікування на встановлення батареї означатиме втрату цього вигідного стимулу та потенційну сплату більшої суми за батарею, ніж ви могли б заплатити за наявним кредитом. (Примітка: автономні системи зберігання енергії наразі не мають права на участь у програмі ITC; щоб отримати цей кредит, вам потрібно заряджати батарею за допомогою місцевих відновлюваних джерел енергії, таких як сонячна енергія).)

Крім того, розглядаючи стимули, зверніть увагу не лише на ITC: багато штатів або комунальних компаній наразі мають обмежені за часом програми стимулювання для сприяння впровадженню сонячної енергії та накопичувачів. Популярні приклади цього сьогодні включають

 • Стимул Smart в штаті Массачусетс
 • Програма ConnectedSolutions у штатах Массачусетс, Нью-Гемпшир, Род-Айленд та Коннектикут
 • Програма стимулювання самогенерації (SGIP) в Каліфорнії
 • Податковий кредит на зберігання енергії в Меріленді
 • Стимул для зберігання на Лонг-Айленді
 • І не тільки!

Тому перед тим, як вирішити, встановлювати батарею зараз чи пізніше, обов’язково дізнайтеся більше про поточні можливості стимулювання у вашому регіоні. і дату, коли вони більше не будуть доступні.

Витрати на встановлення сонячних батарей

Купуючи систему “сонячна батарея плюс накопичувач”, ви платите не лише за обладнання. ви також оплачуєте вартість установки, включаючи робочу силу та дозвільні документи.

Одночасне встановлення системи сонячних панелей та акумулятора, безумовно, є більш ефективним для вашої монтажної компанії: це означає меншу кількість перевезень вантажівками та годин роботи. Через це встановлення системи сонячних панелей та накопичувачів одночасно, а не окремими етапами, часто є дешевшим з точки зору витрат на робочу силу.

Ще одне міркування щодо економії витрат? Витрати на отримання дозволів та підключення. Сьогодні більшість місцевих юрисдикцій вимагають, щоб інсталятори отримували електричні та/або сонячні дозволи перед початком робіт на вашій території, і вони включають ці витрати в ціну вашої сонячної установки “під ключ”. Те саме стосується підключення до електромережі. ваш інсталятор працюватиме безпосередньо з комунальною компанією, щоб подати заявку на підключення, і включить цю плату в загальну вартість системи.

Вимоги до отримання дозволів залежать від регіону, і є ймовірність, що вашому інсталятору може знадобитися лише один всеосяжний дозвіл та заявка на підключення для виконання електричних робіт у системі сонячних панелей та акумуляторних батарей. Якщо це так, то отримання дозволу на сонячну систему, швидше за все, буде дешевшим (і займе менше часу)!Це значно дешевше, ніж отримати дозвіл на сонячну електростанцію, а потім повернутися за новим дозволом на встановлення батареї.

І поки ми говоримо про плату за встановлення, вам потрібно врахувати більше, ніж витрати на вантажні автомобілі, дозволи та плату за підключення, коли мова йде про витрати:

Інтеграція модернізованої системи

Додавання акумулятора до існуючої системи сонячних панелей не обов’язково повинно бути складним, але це, звичайно, може бути складно. Складність підключення акумулятора. і додаткові витрати, які він додає до вашої установки. сильно залежить від конфігурації вашої системи сонячних панелей та наявного обладнання.

Повернення назад і додавання акумулятора пізніше не завжди є простим процесом “підключи і працюй”. залежно від обставин, модернізація до системи “сонце плюс накопичувач” може включати заміну певних компонентів системи сонячних панелей на нові, дружні до акумулятора альтернативи. Крім того, деякі батареї набагато легше встановити на систему сонячних панелей, ніж інші.

Більша частина цієї складності пов’язана з налаштуванням вашого інвертора, а також з тим, чи є акумуляторна батарея рішенням з підключенням до постійного або змінного струму. Більшість модернізованих батарейних установок підключені до мережі змінного струму: оскільки системи сонячних панелей вже містять інвертор, економічно вигідніше залишити цей інвертор там, де він є, і встановити окремий інвертор для інвертування змінного струму (змінного) в постійний (постійний) для батареї.

Тим не менш, системи з підключенням до постійного струму. які вимагають лише одного інвертора для системи акумуляторів і сонячних панелей. є більш ефективними, що дає вам більше віддачі за ваші гроші (або, точніше, вихід енергії за вхідну енергію).

Якщо ви хочете встановити акумуляторну батарею постійного струму, ми настійно рекомендуємо встановлювати сонячні панелі та батарею одночасно. ускладнення, пов’язані з додаванням системи зберігання постійного струму до існуючого масиву сонячних панелей, будуть додатковими витратами. Але якщо вас більше цікавлять рішення з акумуляторами, підключеними до мережі змінного струму, у вас є більше гнучкості у виборі часу.

Залишити відповідь