Порівняйте ціни та відгуки про постачальників сонячної енергії поблизу вас в Інтернеті. Шифер Tesla для даху

Сонячний дах: 5 альтернатив екологічно чистій черепиці Tesla

Компанія Tesla оголосила про переформатування своєї продуктової лінійки, чим засмутила багатьох потенційних клієнтів. але це не єдиний гравець на ринку сонячної енергетики.

Компанія Tesla змінила форму своєї сонячної Пропозиції для даху. але це не єдиний вибір для черепиці з чистої енергії.

У четвер генеральний директор Ілон Маск оголосив, що фірма буде продавати свої сонячні продукти тільки в інтегрованому вигляді з батареями Powerwall. Черепиця буде підключатися виключно до Powerwall, що, як стверджує Маск, дозволить спростити установку і безперебійно забезпечувати резервне живлення під час відключення електроенергії.

Хочете дізнатися більше про плани Tesla щодо сонячних дахів?? Підпишіться на ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ для ексклюзивних інтерв’ю та аналітики про все, що стосується Ілона Маска.

Це велика зміна для бажаної черепиці, вперше представленої в 2016 році як частина “будинку майбутнього”.” Плитка, як пояснив Маск на презентації, для непідготовленого ока виглядає як звичайна черепиця для даху. Сонячна енергія від черепиці надходить до батареї Powerwall, що дозволяє будинку використовувати чисту енергію навіть тоді, коли сонце не світить.

Після повільного старту інсталяцій, Tesla представила оновлену черепицю в 2019 році. Ця нова черепиця, розроблена для більш швидкого монтажу, призвела до того, що шанувальники по всій території Сполучених Штатів діляться своїми новими дахами. Нові зміни, однак, не такі вже й приємні.

Цього тижня цей крок слідує за низкою змін, які залишили споживачів розчарованими. Раніше цього місяця Tesla підняла ціну на сонячні дахи з новим рейтингом “складності даху”, який “визначається нахилом, кількістю з’єднань, димоходів та іншими особливостями вашого даху”.” Покупці побачили, що їхні ціни зросли приблизно на 30 відсотків, навіть після того, як вони підписали контракт.

Минулого місяця Electrek також повідомляв, що Tesla припинила приймати замовлення на акумулятори Powerwall без сонячних панелей.

“Як той, хто насправді купував сонячні електростанції, це все, що завгодно, але не зручне для споживачів”. написав користувач Reddit під ніком “RealPokePOP” у відповідь на новину цього тижня.

Але хоча сонячний дах Tesla є привабливою перспективою, це не єдиний вибір. Ось п’ять альтернатив, які можуть задовольнити потреби покупців.

Альтернативи Tesla Solar Roof: Luma Solar Roof

Luma Solar Roof стверджує, що це єдина модернізована система сонячної черепиці з безшовним дизайном, яка встановлюється як стандартна металева покрівля. Він витримує урагани п’ятої категорії і має 25-річну обмежену гарантію на потужність.

Кожна 80-ватна плитка, яка містить монокристалічні елементи, має розмір 54 дюйми на 15 дюймів. Для порівняння, черепиця Tesla має розмір 45 дюймів на 15 дюймів кожна.

Компанія Luma, що базується в Мічигані, вперше почала розробляти черепицю ще в 2007 році. У 2016 році, після того, як Маск представив плитку Tesla, президент Luma Роберт Аллен сказав Huffington Post, що “ми були першими, хто вийшов на ринок з такою плиткою”.”

Альтернативи сонячним дахам Tesla: CertainTeed

CertainTeed Apollo II має 70-ватний модуль розміром 46 дюймів на трохи менше 18 дюймів. Як і Luma, вони також мають 25-річну обмежену гарантію на потужність.

Елементи будуть працювати як частина нового або існуючого даху з бітумної черепиці. Вони встановлюються безпосередньо в обшивку даху за допомогою стандартних саморізів, а місця кріплення закриваються наступними сонячними елементами.

CertainTeed також пропонує черепицю Apollo Tile II, призначену для поєднання з новим або існуючим дахом з бетонної черепиці:

На відміну від Tesla і Luma, які призначені для покриття всього даху, елементи CertainTeed виграють, поєднуючись з існуючим дахом. Цій черепиці не вистачає витонченості двох інших, що означає невеликий компроміс.

Черепиця отримала теплий прийом. Джон Стівенс, президент колорадської компанії Sopris Homes, розповів журналу Solar Builder Magazine, що його команда використовувала черепицю на будинку з п’ятьма спальнями в Лонгмонті.

“Домовласник отримав багато приємних коментарів і думок власників про дах”. сказав Стівенс в інтерв’ю виданню. “Здалеку він виглядає як звичайний дах з бетонної черепиці. Люди дивуються, коли дізнаються, що вона генерує енергію.”

Альтернативи сонячним дахам Tesla: SunTegra

Сонячна черепиця SunTegra, подібно до CertainTeed, поєднується з композитною покрівлею. Фірма може похвалитися на 50 відсотків меншою кількістю деталей, ніж стандартна сонячна система, встановлена на стійці, і вдвічі швидшою установкою. Дах має обмежену гарантію на 25 років, а черепиця має розмір трохи менше 53 дюймів на трохи більше 23 дюймів.

Сайт порівняння цін на сонячну енергію EnergySage зазначив, що пропозиція SunTegra є покращенням у порівнянні з традиційними сонячними панелями, завдяки їх більш низькому профілю відносно даху.

Альтернативи сонячним дахам Tesla: Exasun

Нідерландська компанія Exasun повідомила CleanTechnica, що почала виробляти свою сонячну черепицю ще у 2015 році. Її витончена система X-Tile упаковує монокристалічні кремнієві елементи в черепицю розміром 41 на 17 дюймів з піковою вихідною потужністю 65 Вт. Черепиця поставляється з 30-річною гарантією на виготовлення продукції та лінійну потужність.

Альтернативи сонячним дахам Tesla: GB Sol

U.K.-Компанія GB Sol виробляє свою фотоелектричну черепицю в Уельсі. Синьо-сірі сланцеві плитки розроблені, щоб протистояти погодним умовам країни. Кожна плитка важить шість фунтів, що легше, ніж шиферна черепиця, яку вони замінюють. Найбільші плитки мають розмір 23 на 12 дюймів і пропонують потужність до 35 Вт. Як і Tesla та Luma, GB Sol пропонує пасивну черепицю, яка робить покрівлю абсолютно безшовною.

ПІДПИШІТЬСЯ НА MUSK READS, ПРЕМІУМ-РОЗСИЛКУ, ЯКА ОХОПЛЮЄ СВІТИ ІЛОНА МАСКА, SPACEX, TESLA І ВСЕ, ЩО МІЖ НИМИ.

Підвищення цін на сонячні дахи Tesla призводить до судових позовів

пора, ціни, постачальників, сонячної

В останній помилці Tesla щодо сонячних дахів компанія змінила ціни на сонячні дахи після того, як клієнти вже підписали контракти. Зображення надано компанією Tesla, Inc.

Сонячний дах Tesla був “наступною великою справою” протягом останніх дев’яти років. Сонячний дах складається з активної сонячної черепиці, яка генерує електроенергію для вашого будинку, і неактивної черепиці, яка діє як традиційний покрівельний матеріал, тому ви можете перейти на сонячну енергію, не жертвуючи естетикою вашого будинку.

Звучить чудово, правда? Але після майже десяти років, здається, що єдине, що летить на Місяць. це ціна сонячного даху Tesla і кількість судових позовів проти Tesla.

У квітні 2021 року Tesla значно підвищила ціни на свій продукт для сонячних дахів не тільки для нових проєктів, але й для домовласників, які вже підписали контракти. Для деяких клієнтів Tesla підвищення цін було вдвічі більшим, ніж вони погодилися заплатити в початковому контракті, і не включало ніяких оновлених матеріалів або конструкцій.

Зміни в контракті призвели до того, що багато клієнтів сонячних дахів Tesla подали позови проти компанії в надії, що вони зможуть повернути свій початковий контракт.

Тож чому Tesla нав’язала ці підвищення цін?? І що це означає для майбутнього сонячного даху Tesla? У цій статті ми розберемо все, що вам потрібно знати про підвищення цін на сонячні дахи Tesla, судові позови та про те, що все це означає для майбутнього сонячних дахів.

Скільки можна заощадити, перейшовши на сонячну енергію?

Tesla різко підвищує ціни на всі проекти сонячних дахів

Коли сонячний дах Tesla вперше був запущений, він був досить дорогим. Тільки люди, які могли дозволити собі 100 000 євро за новий високотехнологічний дах, могли насолоджуватися ним. Тоді, коли Tesla запустила Solar Roof V3 у 2019 році, ціна була значно нижчою за оригінальну.

Насправді, нова ітерація сонячного даху коштувала настільки дешевше, ніж її попередниця, що в деяких випадках встановити сонячний дах Tesla було дешевше, ніж повністю замінити дах і встановити звичайну систему сонячних панелей. Здавалося, що нарешті настав час для злету сонячного даху.

У березні 2021 року, коли Tesla суттєво підвищила ціну на свої сонячні дахи, все зруйнувалося. Для деяких проектів ціна буде більш ніж на 40% вищою, ніж вона була б до підвищення цін.

І Тесла не зупинився на цьому. Лише через місяць, у квітні 2021 року, ціна на сонячний дах знову злетіла до небес. Вартість зараз на 72% більша, ніж була на початку 2021 року. Проект сонячного даху, який на початку року коштував би близько 27 000 доларів, зараз коштує майже 47 000.

Але Tesla не просто підняла ціну на нові проекти сонячних дахів. вони підвищили ціну для людей, які вже підписали контракти. Контракти, розіслані Tesla з новими цінами, не містили жодних інших матеріалів або конструкцій: це були ті ж самі плани, що й раніше, просто з набагато вищою ціною.

Деякі домовласники побачили вартість установки, яка вдвічі перевищувала ту, яку вони підписали всього за кілька тижнів до початку монтажу, і вони були, м’яко кажучи, не в захваті від цього. І оскільки Tesla відома поганим обслуговуванням клієнтів, багато клієнтів Tesla знайшли найкращий спосіб привернути увагу компанії. через судовий позов.

Домовласники подали до суду на Tesla за зміну контрактів на сонячні дахи

Побачивши такі різкі стрибки цін у порівнянні з початковими контрактами, багато домовласників вирішили подати на Tesla до суду. Про це йдеться у скарзі, поданій на початку цього тижня в Північній Каліфорнії:

“Після завершення договорів купівлі-продажу, і в той час як споживачі планують встановлення, в класичній манері приманки і перемикання, Tesla тепер інформує цих споживачів, що вони повинні заплатити до 50% від вартості сонячного даху, якщо вони хочуть продовжити встановлення, і якщо вони не заплатять своєчасно, вони ризикують втратити своє місце в черзі на встановлення”.”

За даними Business Insider, один каліфорнійський домовласник підписав контракт на сонячний дах Tesla за 71 000 доларів у березні 2021 року. У квітні Tesla повідомила його, що вартість проекту тепер становитиме 146 462. Після розмови з представником Tesla домовласникові запропонували безкоштовну батарею Powerwall, так званий втішний подарунок вартістю 9 500 доларів за 75 000 доларів.

проти Tesla все ще подаються позови за змінені контракти. Наразі незрозуміло, якою буде реакція Tesla і як буде проходити судовий розгляд.

Чому Tesla змінила ціни на сонячні дахи?

Підвищення цін Tesla зводиться до того, що компанія сильно недооцінює, наскільки складними можуть бути покрівельні роботи.

При будь-якій заміні даху, чим складніший дах, тим дорожче буде коштувати монтаж. Якщо ваш будинок має кілька поверхів, мансардні вікна, вентиляційні труби, димохід або крутий схил, для виконання роботи знадобиться більше праці та матеріалів.

До березня 2021 року Tesla стягувала фіксовану ставку в розмірі 7.65 за квадратний фут для своїх неактивних покрівельних матеріалів, незалежно від того, наскільки складним був дах. Виявляється, це не рентабельно. Саме тоді Tesla впровадила “складність даху” в процес замовлення сонячних дахів. Отже, для того, щоб придбати сонячний дах Tesla, ви повинні були вважати свій дах простим, помірним або складним, що в кінцевому підсумку змінило б ціну.

Не дивно, що Tesla довелося включити складність даху в свої установки сонячних дахів. вам доведеться заплатити більше за установку, яка вимагає більше праці та матеріалів. Але, коли вони додали складність даху, вони підняли ціну навіть для простих дахів. Тепер простий дах буде коштувати вам 14.00 за квадратний фут покрівельного матеріалу, тоді як складний дах обійдеться в колосальні 19.24 за квадратний фут. І пам’ятайте, що це навіть не включає сонячну частину даху.

Можливо, це мало б сенс для покрівельного матеріалу преміум-класу, такого як шифер, але неактивна черепиця Tesla зроблена з пофарбованої сталі. Це шалено висока ціна для металочерепиці, яка зазвичай коштує від 7.00 і 10.00 за квадратний фут, включаючи витрати на робочу силу.

Не виключено, що Tesla підвищує ціну на неактивні покрівельні матеріали лише тому, що хоче утримати вартість вата сонячної черепиці на низькому рівні. Отже, можливо, це може пояснити, чому існує така велика різниця між традиційною металевою черепицею та черепицею Tesla. Але, неможливо знати напевно.

Зусилля Тесли зробити сонячний дах мейнстрімом зазнають аварій та опіків

Навіть Ілон Маск визнає, що Tesla зробила значні помилки, коли справа дійшла до сонячного даху. Універсальний підхід Tesla просто не працює, коли справа доходить до покрівлі. Компанія завжди прагнула до простоти, роблячи процес замовлення сонячних панелей таким же простим, як купівля сорочки в Інтернеті.

І хоча ця модель працює для сонячних батарей, покрівельні роботи. це зовсім інша гра. Простіше не завжди краще.

Крім того, Tesla не виконала багато обіцянок, які вони зробили щодо сонячного даху історично. У 2016 році вони стверджували, що будуть доступні чотири стилі черепиці. Тим часом, лише два з них вийшли на ринок, незважаючи на заяви Ілона Маска про те, що решта стилів будуть доступні через шість місяців після виходу оригіналів.

З судовими позовами на додачу до підвищення цін, Tesla насправді не виглядає краще. Тож поки що здається, що сонячний дах Tesla залишиться розкішшю для заможних людей. Тобто, якщо ви вважаєте розкішшю купувати надзвичайно дорогий продукт, який не працює так само добре, як дешевші альтернативи від компанії, яка змінює свої контракти після підписання і має історично погане обслуговування клієнтів.

Легковажна поведінка Tesla щодо сонячних дахів може призвести до того, що споживачам буде важко довіряти їм, коли справа дійде до цього продукту, незалежно від того, наскільки дешевим він стане або наскільки чудовими будуть його експлуатаційні характеристики. Поки Tesla не розбереться з цим питанням, вам краще скористатися традиційними сонячними панелями.

Нова дитина в блоці відновлюваної енергетики: Сонячна черепиця для даху

Підписавшись, ви погоджуєтеся з нашими Умовами використання та політикою Ви можете відписатися в будь-який час.

Нещодавній дебют компанії Tesla з сонячною черепицею на заміну звичайній черепиці серйозно вразив громадськість. Подібна сонячна черепиця є останнім доповненням до сонячної індустрії. Однак ця технологія далеко не сучасне відкриття.

У далекому 1839 році Олександр Едмон Беккерель (на фото нижче) і гадки не мав, що його скромне відкриття принесе користь людству майже через 180 років. Беккерель виявив, що деякі матеріали виробляють невелику кількість електричного струму під впливом світла.

За останні кілька десятиліть ми стали свідками вибуху в застосуванні і постійно зростаючої ефективності сонячної енергії для побутових і комерційних рішень. також впали, оскільки такі продукти, як фотоелектричні панелі, стають дешевшими у виробництві та впровадженні. Сонячна черепиця є останнім втіленням цієї добре зарекомендувавшої себе і надійної технології використання енергії сонця. Останні інновації зроблять сонячну енергетику ще більш доступною для широких верств населення.

“Небо. це межа

Сонячна черепиця побудована так, щоб нагадувати традиційну черепицю. Сонячна черепиця. це тонкі фотоелектричні (PV) листи, які можуть бути встановлені на існуючі покрівельні матеріали або укладені поверх них. Це робить їх більш естетично привабливими і дозволяє архітекторам серйозно розглядати їх в дизайні без шкоди для зовнішнього вигляду будівель.

Як і сонячні панелі, сонячна черепиця вловлює енергію сонячного світла і може бути встановлена в будь-якому кліматі та середовищі. Фактична ефективність буде широко варіюватися в залежності від нахилу даху, тіні від дерев і, звичайно ж, широти розташування будівлі.

[Сонячна черепиця в стилі глиняної черепиці, люб’язно надана JetsonGreen]

Судіть мене за моїми розмірами, чи не так??

Сонячна черепиця менша, ніж звичайні сонячні панелі, приблизно на 30.5 см завширшки і 218.5 см в довжину і вагою близько 0.9 кг. Вони також, як правило, набагато тонші, приблизно в 2 рази.5 см завтовшки. Це означає, що типова установка буде складатися з близько 350 черепиць, це повністю залежить від розміру даху.

Побудуйте його, і вони прийдуть

Сонячна черепиця виготовляється з тонкоплівкових сонячних елементів (TFSC) з селеніду міді індію галію. Це напівпровідник, який дозволяє елементам бути тонкими і гнучкими. Поточні дослідження показують, що вони забезпечують одні з найвищих показників ефективності перетворення, в середньому близько 10-12 відсотків.

В інших додатках використовуються монокристалічні кремнієві елементи і мають вищу середню ефективність, близько 15-20 відсотків. Однак вони, як правило, дорожчі.

Вигідна ціна за ваші гроші

Залежно від бренду та типу плитки, яку ви купуєте, потужність, що генерується вашою сонячною плиткою, буде відрізнятися. Більшість виробляють від 13 до 63 Вт. За деякими оцінками, 350 плиток можуть скоротити середній рахунок за комунальні послуги на 40-70 відсотків. Для всіх систем потрібен комплект інвертора енергії, щоб використовувати енергію, отриману від фотоелементів.

[ Типова установка сонячної черепиці, люб’язно надана solarinstallationpanel ]

Ціна

Для екологічно свідомого або підкованого власника будинку, очевидно, важливо знати, про які витрати ми тут говоримо.

У Великобританії середня установка коштуватиме від 5 000 до 14 000 фунтів стерлінгів за систему потужністю 1 кВт або 4 кВт відповідно. Для порівняння, типова фотоелектрична установка буде приблизно вдвічі меншою. У США, згідно зі звітами Dow Chemical Company, типова житлова установка, що складається з 350 сонячних дахових плиток, може коштувати щонайменше 20 000 доларів США.

Оскільки Tesla, ймовірно, буде домінувати на ринку в майбутньому, Consumereport.org провели приблизний і готовий розрахунок, щоб допомогти нам.

Для порівняння, типовий традиційний дах коштує приблизно стільки ж:

Глиняна черепиця: 16 000 доларів США Асфальт: 20 000 доларів США Шифер: 45 000 ДОЛАРІВ США

Текстурована скляна черепиця Solar Roof від Tesla коштуватиме не більше 73 500 доларів США за той самий розмір. Ого, це набагато більше, ніж, скажімо, асфальтований дах вартістю 20 000, що дає?

Як і у випадку зі звичайними сонячними фотоелектричними установками, ви повинні думати про довгострокову перспективу. Зрештою, це інвестиція. Установка забезпечить “безкоштовну” електроенергію, близько 2 000 доларів США на рік, протягом усього терміну служби даху.

Очевидно, це типовий рахунок за електроенергію в таких штатах США, як Каліфорнія, Техас і Північна Кароліна.

Tesla вважає, що тривалість життя її плитки становитиме близько 30 років. Отже, це заощадить вам близько 60 000 доларів США за весь термін служби даху при чистій вартості близько 13 500 доларів США.

Причина ажіотажу в тому, що рішення Tesla включає технологію зберігання енергії (див. Powerwall), яка дозволить вам максимізувати віддачу і забезпечити ваш будинок 100-відсотковою відновлюваною енергією. Непогано.

Доступність

Сонячна черепиця, як правило, доступна в усьому світі, але найбільшим ринком збуту є, звичайно, США та Європа. Більшість постачальників на ринку постачають свою черепицю від однієї з декількох компаній. Вони включають:-

Tesla. Це не та компанія, яка дійсно потребує представлення, але Ілон Маск та його команда розширили свою діяльність у цій галузі з безрозсудною відмовою.

CertainTeed були засновані в 1904 році як General Roofing Manufacturing Company, сьогодні CertainTeed® є провідним брендом в Північній Америці з виробництва зовнішніх і внутрішніх будівельних матеріалів, включаючи покрівлю, сайдинг, огорожу, настил, перила, обробку, ізоляцію, гіпсокартон і стелі.

Від грубого до тонкого.

Для будь-яких капітальних інвестицій ціна. не єдиний фактор, який слід враховувати.

Хоча ідея порятунку планети та економії на рахунках може бути достатньою причиною для придбання сонячної черепиці, є кілька важливих переваг і недоліків, які слід врахувати перед встановленням.

Ось кілька речей, про які слід пам’ятати, перш ніж штукатурити дах фотоелементами.

Переваги

Естетика

Найбільшою перевагою цієї технології є, безумовно, її зовнішній вигляд. Звичайні сонячні панелі є громіздкими і менш помітними на середньому даху. Хоча сонячна черепиця явно не може поєднуватися, скажімо, з глиняною черепицею, вона поєднується зі штучним або природним сланцем і створює більш привабливий плюшевий вигляд. Звичайно, ви можете відмовитися від змішування і повністю замінити існуючу покрівлю цією технологією.

Род-Айленд

Люди, які шукають обладнання для сонячної енергетики преміум-класу, можуть звернутися до компанії Tesla, яка зараз обслуговує громади по всьому Род-Айленду.

Компанія Tesla відома тим, що надає найбільш технологічно просунуте обладнання, хоча воно може бути дорогим. Фірма наймає кваліфікованих фахівців, які надають такі послуги, як оцінка майна, індивідуальний дизайн кожної енергетичної системи, повне встановлення обладнання та технічне обслуговування для попередніх клієнтів. Клієнти можуть вибирати між звичайними фотоелектричними панелями або сонячним дахом.

Сонячний дах замінює черепицю на різні матеріали, які отримують енергію від сонця. Tesla продає їх у чотирьох різних стилях: текстуровані, гладкі, тосканські та сланцеві. Кожна плитка має безстрокову гарантію і може прослужити довше, ніж звичайні покрівельні матеріали. Комерційні та житлові об’єкти можуть також інвестувати в Powerwall, який є батареєю, що зберігає невикористану сонячну енергію для подальшого використання.

Зацікавлені особи можуть зв’язатися з Tesla, щоб отримати пропозицію, яка включає витрати на матеріали та робочу силу.

З компанією Tesla можна зв’язатися через веб-сайт https://www.тесла.com/energy.

Green NRG

Green NRG залишається професійною фірмою в галузі сонячної енергетики, яка може обслуговувати комерційні та житлові об’єкти, роблячи перехід на екологічно чисту енергію доступним і простим.

Компанія продає та встановлює широкий асортимент фотоелектричних сонячних панелей, щоб клієнти могли вибрати ті, що відповідають їхнім потребам та бюджету. На кожну панель надається окрема гарантія терміном до 25 років, а все обладнання перевіряється і встановлюється кваліфікованими фахівцями, перш ніж робота буде вважатися завершеною. Процес додатково контролюється менеджером проекту.

Green NRG обслуговує багато штатів США, включаючи Род-Айленд. Компанія була заснована в 2008 році і продовжує залишатися в авангарді галузевих інновацій та дизайну. Деякі з партнерів та постачальників обладнання включають перевірені бренди, такі як SunPower, Bosch, Sharp та SolarWorld.

Зацікавлені об’єкти нерухомості можуть запросити зустріч і отримати пропозицію, яка включає вартість робіт.

З компанією Green NRG можна зв’язатися через її веб-сайт http://www.greenpowersсонячні панелі.com/ або за номером телефону 888-589-4006.

RGS

Люди, які шукають доступні за ціною, але при цьому якісні системи сонячної енергії, можуть звернутися до RGS, фірми, яка обслуговує комерційні та житлові об’єкти в таких штатах, як Род-Айленд. Порівняти ціни для вашого будинку.

Зацікавлені особи можуть зв’язатися з фірмою, щоб отримати безкоштовну пропозицію та первинну консультацію, яка може відбутися онлайн або вдома у клієнта. Компанія RGS була відкрита в кінці 1970-х років і в даний час має більш ніж тридцятирічний досвід роботи в галузі сонячної енергетики. Станом на 2018 рік фірма працювала з понад 18 500 приватними клієнтами та понад 6 800 підприємствами.

Потенційні клієнти можуть замовити широкий спектр послуг. Досвідчені співробітники оцінять об’єкт, щоб визначити, чи може він працювати з сонячною енергією, спроектують унікальну систему, яка відповідає потребам клієнта, встановлять обладнання, виконають первинне включення, а також проведуть моніторинг всієї системи протягом короткого періоду часу, щоб переконатися, що все працює належним чином.

RGS прагне зробити сонячну енергію доступною і тому працює з декількома різними партнерами, такими як SolarWorld, Enphase та Unirac.

З компанією RGS можна зв’язатися через веб-сайт https://rgsenergy.com/ або за телефоном 877-747-4338.

Vivint

Жителі Род-Айленду, які шукають якісні, але доступні сонячні енергетичні системи, можуть звернутися до Vivint, компанії, що займається сонячною енергетикою та обслуговуванням клієнтів. Порівняйте ціни для свого будинку.

Фірма пропонує широкий спектр послуг. Кваліфіковані співробітники спочатку оцінять ділянку, щоб визначити, чи є сонячна енергія життєздатною. Потім вони розробляють унікальну систему, допомагають власникам нерухомості управляти дозволами та встановлюють все обладнання. Після першого включення, технічні фахівці будуть контролювати систему, щоб виявити недоліки та переконатися, що вона працює належним чином.

Vivint спеціалізується на обслуговуванні клієнтів і отримала численні нагороди, включаючи нагороду People’s Choice Stevie Award 2013 року як улюблений постачальник послуг з обслуговування клієнтів та Silver Stevie Award як відділ обслуговування клієнтів року. У 2012 році фірма була придбана групою Blackstone, яка продовжила цей акцент на клієнтах.

Зацікавлені особи можуть запросити безкоштовну пропозицію, яка включає витрати на робочу силу та матеріали. Vivint в основному працює з фотоелектричними сонячними панелями.

З Vivint можна зв’язатися через веб-сайт https://www.vivintsolar.com/ або за номером телефону 877-404-4129.

New England Clean Energy

New England Clean Energy працює по всьому штату Род-Айленд і є однією з небагатьох компаній, яка пропонує 20-річну гарантію на свої сонячні електростанції та ручні роботи.

Фірма обслуговує Нову Англію і може допомогти як комерційним, так і житловим об’єктам. Компанія пишається тим, що не тисне на клієнтів, змушуючи їх купувати непотрібне обладнання, а зацікавлені особи можуть запросити безкоштовну оцінку, щоб визначити, чи може власність впоратися з суворими умовами сонячної енергетики.

New England Clean Energy наймає компетентних фахівців, які надають різноманітні послуги. Кожен клієнт отримає свою систему, розроблену на замовлення, щоб задовольнити всі потреби, а процес встановлення займає лише кілька днів. Люди також можуть запросити безкоштовні котирування вартості обладнання та робочої сили.

Потенційні клієнти можуть поспілкуватися з професіоналами з New England Clean Energy, щоб також визначити, на скільки знижок або податкових пільг вони можуть претендувати.

З організацією New England Clean Energy можна зв’язатися через веб-сайт https://newenglandcleanenergy.com/ або за номером телефону 877-886-8867.

SunWatt Solar

SunWatt Solar. одна з найдосвідченіших сонячних енергетичних компаній в Род-Айленді, яка допомагає житловим об’єктам скористатися перевагами нового законодавства, що полегшує перехід, включаючи Програму зростання відновлюваної енергетики.

Кваліфіковані співробітники фірми пропонують численні послуги, включаючи оцінку ділянки, проектування та інжиніринг системи, допомогу в отриманні дозволів, управління проектами, повну установку обладнання, індивідуальне проектування системи та регулярне технічне обслуговування. SunWatt Solar додатково пропонує професіоналів, які можуть допомогти комерційним та житловим об’єктам знайти фінансування для переходу на стійку енергетику.

Компанія встановлює лише сонячні панелі Tier-1 та інвертори найвищого класу і надає перевагу використанню обладнання, виробленого в США. Потенційні клієнти можуть зв’язатися з SunWatt Solar, щоб запланувати безкоштовний візит на об’єкт, щоб оцінити, чи є сонячна енергія життєздатним варіантом для клієнта.

Зацікавлені особи можуть переглянути зразки завершених проектів, щоб визначити, чи подобається їм якість фірми.

З компанією SunWatt Solar можна зв’язатися через веб-сайт https://sunwatt.solar / або його номер телефону 844-786-9288.

Відмова від відповідальності: Solar Tribune надає інформацію та дані з широкого кола джерел і не може самостійно перевірити кожен аспект даних. Solar Tribune не гарантує якість або результати роботи з будь-яким інсталятором або постачальником запчастин.

пора, ціни, постачальників, сонячної

© 2023 Solar Tribune. Всі права захищені.

Який тип покрівельного матеріалу служить найдовше в Арізоні?

Одне з питань, яке ми часто отримуємо: “Який покрівельний матеріал є найкращою якістю та найдовше служить в Арізоні?”?” Відповідь на це насправді залежить від того, які фактори кожен домовласник цінує найбільше. чи то естетика, довговічність, загальні витрати на монтаж або простота обслуговування. Коротше кажучи, кожна покрівельна система має свої переваги, недоліки та екологічний внесок.

Тривалість життя вашого даху буде залежати від комбінації факторів, таких як загальний дизайн, якість матеріалів, умови навколишнього середовища та якість монтажу. Найсучасніші покрівельні матеріали можуть легко прослужити десятиліттями, якщо їх встановлює кваліфікований фахівець і правильно доглядає за ними.

Тим не менш, наша сувора спека в Арізоні, мусонні дощі та надмірний вплив ультрафіолету можуть пошкодити навіть найкращі покрівельні системи. Належний догляд за покрівлею має вирішальне значення. Регулярні технічні огляди та своєчасний ремонт забезпечують максимальний термін служби та запобігають непередбачуваному пошкодженню вашого будинку чи майна.

Загальна тривалість життя кожного покрівельного матеріалу в Арізоні є наступною:

Бітумна черепиця: від 25 до 50 років

Існує в основному два типи черепиці: звичайна черепиця з 3-ма вкладками та архітектурна черепиця. В середньому, 3-схила черепиця всього на кілька доларів дешевша за архітектурну черепицю, але її важче знайти і зазвичай вона використовується тільки для ремонту існуючих 3-схилих дахів. Вони також трохи тонші, що скорочує їхній термін служби до нижньої межі діапазону очікуваної тривалості, залежно від догляду.

 • Переваги бітумної черепиці: Бітумна черепиця є дуже доступним варіантом для будь-якого скатного даху. Бітумна черепиця також може забезпечити хорошу вогнестійкість, а деякі види навіть здатні боротися з градом, вітром і зростанням цвілі.
 • Недоліки бітумної черепиці: Хоча більшість покрівельних систем з бітумної черепиці служать близько 20-30 років, існують інші типи черепиці, які можуть прослужити набагато довше, при цьому вносячи більший внесок у вартість будинку при перепродажі.
 • Екологічність: Багато видів черепиці добре піддаються вторинній переробці, оскільки містять асфальт. Асфальт, витягнутий зі старої черепиці, найчастіше використовується в будівництві, обслуговуванні та ремонті доріг, а також може бути використаний для виготовлення нової черепиці. Черепицею з одного будинку середнього розміру в Арізоні можна покрити близько 200 футів двосмугового шосе.
 • Ще однією екологічною перевагою бітумної черепиці є додаткове покриття, стійке до ультрафіолетового випромінювання, яке утримує менше тепла в нічні години. Ця енергоефективна черепиця економить гроші домовласників, зменшуючи залежність від енергії електромережі для охолодження будинку.

Дерев’яні дранки та черепиця: Від 30 до 50 років

З часом популярність дерев’яних дахів в Арізоні знизилася, а якість матеріалів також знизилася. Тим не менш, багатьом домовласникам подобається естетика дерев’яного гонтового даху і вони віддають йому перевагу перед іншими варіантами покрівлі.

 • Переваги дранки та бітумної черепиці: Оскільки покрівлі з дерев’яної черепиці є такою багатошаровою системою, вони мають перевірену тривалість життя, яка може пережити інші види покрівель за умови належного технічного обслуговування.
 • Недоліки дерев’яного гонту та бітумної черепиці: Основним недоліком дерев’яних дахів є те, що вони не є вогнестійкими без додавання спеціальних хімічних речовин. Через це деякі муніципалітети в Арізоні ввели обмеження на те, скільки даху може бути зроблено з дерев’яної гонтової черепиці. Трясучі дахи також можуть бути привабливими для термітів, якщо їх не обробляти належним чином. Дахи з дранки також дорогі в порівнянні з іншими покрівельними системами.
 • Екологічність: гонтові покрівлі є дуже екологічними, оскільки після використання їх можна повторно використовувати для різних цілей, наприклад, як мульчу, або перетворити на пелети для дров’яних печей.

Метал/сталь: 50 років

Металеві дахи стали досить популярними, особливо для сучасних будинків і комерційних підприємств. Вони пропонують дуже привабливий естетичний вигляд, який є одночасно чистим і сучасним, а також довгий термін служби.

 • Переваги металевих/сталевих дахів: Металеві дахи досить добре працюють в Арізоні і є одними з найдовговічніших покрівельних матеріалів, які вимагають найменшого обслуговування. Металеві дахи також чудово підходять для вогнестійкості.
 • Недоліки металочерепиці: Металеві дахи, як правило, коштують дорожче, ніж інші варіанти покрівельних систем. Металеві покрівлі чутливі до граду та сильного вітру. І хоча краса завжди в очах того, хто дивиться, деякі люди віддають перевагу більш традиційним матеріалам, таким як піщана, глиняна та бетонна черепиця.
 • Екологічність: Металеві/сталеві дахи не поглинають багато тепла і покриті покриттям, що відбиває сонячну енергію. Це допомагає власникам будинків знизити витрати на електроенергію під час екстремальної спеки. І, звичайно, більшість металочерепиці добре піддається вторинній переробці.

Черепиця, глина, бетон і піщана суміш: 50 років

Черепичні дахи. друга за популярністю покрівельна система в Арізоні. Вони можуть бути виготовлені з глини, бетону та піщаної черепиці. Бетонна черепиця, як правило, більш доступна, ніж глиняна, але, як правило, не служить так довго через те, що підкладка є менш якісною, ніж та, що зазвичай поставляється з глиняною або піщаною черепицею.

 • Переваги черепичних дахів: Черепичні дахи можуть прослужити до 50 років в Арізоні. Деякі дахи з аризонської черепиці навіть служать до 80 років! У той час як довговічність черепичних дахів може тривати протягом усього життя власника будинку, підкладку потрібно буде замінювати кожні 25-35 років. Неушкоджені плитки можна повторно встановлювати та використовувати повторно.
 • Черепичні дахи також вогнестійкі, стійкі до гниття та більшості комах Арізони. Бетонна черепиця насправді холодніша за інші варіанти покрівлі, такі як бітумна черепиця, що допомагає знизити температуру навколишнього середовища на горищі і може допомогти заощадити на загальних витратах на електроенергію.
 • Черепичні покрівельні системи також можуть бути досить крихкими. Ходьба по черепиці може легко розбити її. Падаючі гілки дерев також є винуватцями. Через те, що черепиця може зламатися, краще, щоб будь-яке обслуговування або ремонт виконував кваліфікований покрівельник, який вміє маневрувати на черепичному даху.
 • Якщо ви переходите з бітумної черепиці на черепицю, зазвичай потрібен інженер, щоб переконатися, що система може витримати додаткову вагу.
 • Дахи з піщаної та глиняної черепиці, як правило, дорожчі в заміні або ремонті через додаткові трудові та матеріальні витрати.
 • Їх довговічність дозволяє їм пережити кілька перекриттів, необхідних для більш традиційних систем.
 • Бетон і глина. це матеріали на мінеральній основі, які можна легко переробляти і використовувати повторно.
 • Бетонна черепиця поглинає до 20% викидів вуглекислого газу.
 • Енергоефективні методи монтажу мінімізують витрати на опалення та охолодження, зменшуючи при цьому залежність від місцевої електромережі.

Пінопласт: 50 років при належному догляді

Покрівлі з пінополіуретану є найпопулярнішими покрівельними системами для плоских дахів в Арізоні і широко використовуються для комерційних покрівельних систем.

Переваги пінопластових дахів: Пінополіуретан має здатність протистояти розширенню і стисненню конструкції будівлі. Вона легка, міцна і безшовна. Пінопластові дахи ізолюють ваш будинок в Арізоні, що призводить до зниження витрат на охолодження на 7. 15%.

 • Недоліки пінопластових дахів: Пінопластові дахи, як правило, дорожчі, ніж більш традиційні варіанти. Залежно від обраного типу покриття, пінопластові покрівлі можуть потребувати більш частого обслуговування, ніж інші види покрівель. Це також можна перетворити на перевагу, якщо вибрати більш якісне покриття, наприклад, силіконове, яке потребує мінімального догляду.
 • Екологічність: оскільки пінопластові дахи здатні зберігати прохолоду влітку і тепло взимку, пінопластові дахи допомагають зменшити витрати на енергію і залежність від комунальних джерел енергії, які часто виробляються з брудних, невідновлюваних джерел.
 • Кожен дюйм пінопласту має R-рейтинг приблизно 6.5, що означає, що вона дуже ефективно відбиває тепло від будівлі, а не поглинає його. Це також допомагає підтримувати прохолоду в будинках в літні місяці.

Лазурні покрівельні рішення для вашого даху

Незалежно від того, який тип даху ви вибрали, він прослужить лише до тих пір, поки за ним належним чином доглядатимуть і піклуватимуться. У Azul Roofing Solutions ми пропонуємо безкоштовний огляд даху, щоб переконатися, що ваш дах завжди знаходиться в ідеальному стані. Якщо ви замислювалися про ремонт покрівлі, зараз саме час діяти! Зв’яжіться з нами через кнопку нижче, щоб запросити безкоштовну оцінку вашого сайту.

Залишити відповідь