Огляд Jackery Explorer 500: Найкращий портативний сонячний генератор. Сонячний генератор потужністю 500 Вт

Огляд Jackery Explorer 500: Найкращий портативний сонячний генератор?

Компанія Jackery винайшла літієві портативні електростанції, і Explorer 500 є однією з найбільш продаваних портативних електростанцій. Але чи справді варто купувати його для всіх відпочиваючих на природі??

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

Я люблю кемпінг. Будь то на фестивалях, кемпінгах чи в глушині, я люблю просто сідати в машину і їхати досліджувати природу на свіжому повітрі.

З огляду на це, я все ще люблю свій цифровий комфорт. Після довгого дня, проведеного на природі, хочеться подивитися серіали на планшеті або послухати музику на Bluetooth-колонках.

Останній раз, коли я перевіряв, матінка-природа не має розеток на деревах, тому мені потрібно було знайти пристойну портативну електростанцію. бажано таку, яка була б екологічно чистою.

Після кількох невдалих спроб, я врешті-решт отримав в свої руки Jackery Explorer 500 і зміг випробувати його.

Що таке Jackery Explorer 500?

Портативна електростанція Jackery Explorer 500, яка може накопичувати та видавати електроенергію за потребою. Хоча ми іноді називаємо їх сонячними генераторами, вони не можуть виробляти електроенергію.

Ця міні-електростанція чудово підходить для кемпінгу, подорожей та життя поза мережею, або під час відключення електроенергії вдома, спричиненого стихійними лихами та екстремальними погодними умовами. Коротше кажучи, це може бути найкращий (принаймні, один з найкращих) портативний сонячний генератор для RV.

Він має кілька розеток для живлення різних пристроїв, а також 2-дюймовий РК-дисплей, який точно показує, наскільки заряджена батарея.

Заряджати портативну електростанцію Jackery Explorer 500 можна як від побутової розетки, так і від автомобільного прикурювача або за допомогою сонячних панелей.

Очевидно, що тут, у GreenCitizen, ми пропонуємо використовувати сонячні панелі, щоб бути більш екологічно чистими.

Jackery фактично виготовляє власну електростанцію. складаний комплект сонячних панелей SolarSaga 100W.

У комплекті з Jackery Explorer 500 йде портативна електростанція:

Як бачите, електростанція Jackery має потужність понад 500 Вт і дає вам кілька варіантів розеток різного типу.

Що може живити Jackery Explorer?

Як випливає з назви, Explorer 500 має потужність 500 Вт, що означає, що він найкраще підходить для живлення невеликих пристроїв, таких як мобільні телефони, камери, ноутбуки та невеликі телевізори.

Пристрій, який ви використовуєте, повинен споживати 500 Вт або менше (ви можете знайти цю інформацію на кабелі).

Крім того, Explorer 500 автоматично вимкнеться, якщо ви спробуєте підключити пристрій, який споживає більше 500 Вт, наприклад, фен або електричний чайник.

Зазвичай, якщо прилад швидко нагрівається, наприклад, кавоварка або тостер, то він, ймовірно, використовує більше 500 Вт потужності.

Як ви заряджаєте портативну електростанцію Jackery?

Існує 3 способи зарядки Jackery Explorer 500.

500 поставляється з кабелями для побутової та автомобільної зарядки, але сонячні панелі потрібно купувати окремо, якщо ви збираєтеся йти “зеленим” маршрутом.

Скільки часу заряджається Jackery?

Скільки часу потрібно для зарядки цієї електростанції, залежить від способу зарядки, який ви використовуєте.

Отже, я розділю його на 3 основні способи зарядки і швидкість їхньої роботи:

Як ви відстежуєте заряд Jackery Explorer 500?

Explorer 500 поставляється в комплекті з одним 2-дюймовим цифровим дисплеєм з підсвічуванням, який показує відсоток заряду батареї, вхідну/вихідну потужність у ватах і температуру батареї.

Переваги Jackery Explorer 500

Підключає кілька пристроїв одночасно

Explorer 500 має кілька розеток і USB-портів, тому можна заряджати кілька менших пристроїв одночасно, залежно від того, яке підключення до електромережі їм потрібне.

Мені це подобається, тому що я можу просто заряджати свій телефон і планшет через USB-роз’єми, одночасно заряджаючи ноутбук через розетку 110 В змінного струму. Я можу залишити їх заряджатися в наметі, піти на довгу прогулянку, а потім повернутися, щоб знайти їх повністю зарядженими (або майже зарядженими).

Це також корисно в разі надзвичайної ситуації під час відключення електроенергії або стихійного лиха. Це коли мені потрібно зарядити кілька електронних пристроїв одночасно, щоб я міг швидко звернутися за допомогою, якщо мені це потрібно. Це справді рятівна функція.

Працює при високій температурі

Explorer 500 може безпечно працювати в діапазоні температур 32-104°F (0-40°C), тому він здатний витримувати спеку в дуже сонячні дні.

Якщо ви живете в спекотній частині країни, важливо знайти портативну електростанцію, яка не вимкнеться в сильну спеку.

Це дуже важливо в наш час, особливо в умовах зміни клімату, коли лісові пожежі та спека в багатьох регіонах стали майже способом життя для деяких людей.

Explorer навіть має малопотужні вентилятори охолодження, які вмикаються, коли речі нагріваються. Що чудово, так це те, що вони дуже тихі, тому не порушать ваш спокій, поки ви спілкуєтесь з природою або просто намагаєтесь відпочити від спеки.

Екологічно чистий варіант

Одна з найкращих речей в Explorer. це те, що ви можете заряджати його від сонячних панелей.

Найкраще використовувати комплект складних сонячних панелей Jackery SolarSaga потужністю 100 Вт, щоб заряджати електростанцію без спалювання викопного палива в процесі.

При повному сонячному світлі для повної зарядки потрібно близько 16 годин, що не шкодить навколишньому середовищу.

Для швидшої зарядки можна підключити кілька сонячних панелей. Якщо ви завзятий турист, ви також можете придбати портативну сонячну панель.

Компактний розмір і портативність

Не знаю, чи доводилося вам коли-небудь брати з собою в похід генератор, але це справжня морока.

Вони величезні, важкі та брудні.

Незважаючи на те, що він виробляє менше енергії, він досить маленький і компактний. розміром з портативний радіоприймач. Він також досить легкий, важить трохи менше 14 фунтів, тому його не надто важко носити з собою в рюкзаку.

Це також означає, що ви можете легко упакувати його, якщо вам потрібно буде, скажімо, евакуюватися під час надзвичайної ситуації або стихійного лиха, і вам потрібно буде взяти з собою резервне живлення.

Вбудований високоякісний світлодіодний ліхтарик

Ця електростанція поставляється з вбудованим світлодіодним ліхтариком збоку.

Це ідеально, якщо ви гуляєте пізно вночі, і ваша фара виходить з ладу або ваш ліхтарик згасає.

Це далеко не найсильніший промінь світла у світі. Але я використовував його протягом 12 годин поспіль, не розряджаючи батарею навіть на 1%.

Приємно знати, що у мене завжди є резервне джерело світла в лісі або під час відключення електроенергії з цим ліхтарем.

Цифровий дисплей показує рівень заряду

Ви коли-небудь користувалися портативними електростанціями, в яких лише кілька маленьких миготливих лампочок показують, скільки заряду залишилося в акумуляторі??

Вони неймовірно дратують і розмиті.

Однак Explorer 500 точно показує, скільки відсотків заряду залишилося у вашому акумуляторі.

Це означає, що ви ніколи не залишитеся в темряві, гадаючи, коли вимкнеться ваш ноутбук або телевізор.

Недоліки Jackery Explorer 500

Хоча мені дуже подобається ця електростанція, є кілька недоліків, на які слід звернути увагу.

Наприклад, у мене є кілька пристроїв USB-C, які я хотів би зарядити, але 500 має лише звичайні USB-роз’єми, а не роз’єм USB-C! Хотілося б в майбутньому побачити ще кілька сучасних варіантів підключення від цієї компанії.

Ця електростанція також не є водонепроникною, тому вам потрібно бути обережними, якщо ви використовуєте її в дощовому кліматі. Чесно кажучи, багато з цих електростанцій не є водонепроникними, але це те, про що потрібно пам’ятати.

Нарешті, маленький цифровий дисплей автоматично вимикає підсвічування через кілька секунд.

Хоча я розумію, що це економить енергію, це може розчаровувати, тому що я повинен фізично підійти до батареї і засвітити екран, коли хочу перевірити рівень заряду батареї у відсотках. Не ідеальний.

Думки інших людей про крадіжку сонячних генераторів

Зараз я лише один хлопець зі своєю власною думкою. Проте, багато людей випробували Explorer 500 з різним рівнем задоволення, в тому числі деякі з моїх друзів. Ось кілька думок інших людей:

Explorer 500. чудова портативна електростанція, яка щонайменше на 100 дешевша за аналогічний продукт від Goal Zero, Yeti 500x.

Ден Карр, письменник Shutter Muse

Jackery Explorer 500. міцний, добре продуманий продукт. Пристрій міцний і компактний, зовні не має нічого, що могло б зламатися або зачепитися за сусідні предмети. Дисплей показує рівень заряду, потужність зарядки та потужність використання, що дуже зручно.

Ель Сід, користувач Jackery Explorer

Ми любимо і рекомендуємо Explorer 500 для власників будинків, яким потрібна резервна батарея на випадок відключення електроенергії, та/або для людей, які вирушають у похід на вихідні і повинні мати можливість користуватися апаратом CPAP, ноутбуком або іншою малою електронікою.

Джессі, співвласник The Camping Nerd

Усе працює бездоганно (звісно, я використовував його менше 6 годин), але пронизливе верещання від використання виходу змінного струму неможливо ігнорувати.

Крістофер, користувач Jackery Explorer

500 Вт недостатньо для живлення всіх компонентів автофургона протягом тривалого часу. Однак, якщо ви просто хочете виїхати на вихідні або можете жити повний робочий день з мінімальними вимогами до енергії, це може бути чудовим варіантом для вас.

Бен Міг, дослідник The Wild Drive

Що потрібно врахувати перед покупкою портативного сонячного генератора

Яка потужність та потужність вам потрібна?

Перше, що вам потрібно врахувати, це скільки ват вам потрібно. Кількість енергії, яку може утримувати портативна електростанція, зазвичай вимірюється у ватах (Вт).

Чим більше ват має електростанція, тим більше електроенергії вона здатна забезпечити вас.

Вам потрібно поглянути на свої електроприлади і з’ясувати, яка потужність вам потрібна, незалежно від того, чи збираєтеся ви використовувати її для кемпінгу, чи як резервне джерело живлення вдома на випадок надзвичайних ситуацій.

Наприклад, електростанція потужністю 500 Вт (як у Jackery) забезпечує приблизно 50 зарядок смартфона і 20 зарядок планшета, залежно від розміру.

Деякі електроприлади, такі як фен, споживають багато енергії і можуть не працювати при підключенні до електростанцій з меншою потужністю.

Чи є у вас правильні сонячні панелі?

Якщо ви збираєтеся заряджати свій портативний акумулятор за допомогою сонячних панелей, вам потрібно переконатися, що комплект сонячних панелей сумісний з електростанцією, яку ви використовуєте.

Більшість туристів та мандрівників використовують комплекти сонячних панелей потужністю 100 Вт, які призначені для зарядки сонячних електростанцій.

Чи потрібно заряджати кілька пристроїв одночасно?

Деякі портативні електростанції мають обмежену кількість входів і виходів, тому ви можете заряджати лише один пристрій одночасно, залежно від типу підключення до електромережі, який вам потрібен.

Якщо вам потрібно зарядити або живити кілька пристроїв 110 В змінного струму одночасно, але ваша електростанція має лише одну розетку 110 В змінного струму, то вам не пощастило.

Ви незграбні або важкі руки?

Багато портативних електростанцій розроблені з легких матеріалів, таких як пластик, оскільки це зменшує їхню загальну вагу (що часто необхідно в кемпінгу).

Однак, чим легша ваша електростанція, тим легше її буде пошкодити.

Якщо ви незграбні або схильні безладно розкидати речі, ви можете пошкодити свою електростанцію.

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

Як довго працює портативна електростанція?

Термін служби акумуляторів електростанції залежить від її потужності, ємності та того, для чого ви її використовуєте. Якщо ви хочете використовувати кілька основних речей, таких як невеликий телевізор, кілька світильників та заряджати свої електронні пристрої, ви зазвичай розраховуєте на 4-8 годин автономної роботи.

Хто є власником Jackery?

Компанія Jackery належить колишньому інженеру Apple з Кремнієвої долини, який працював над розробкою акумуляторів для смартфонів Apple. Вони запустили компанію у 2012 році, а до 2015 року продали першу у світі літієву електростанцію.

Чи є Jackery літієвою батареєю?

Так, у всіх пристроях Jackery використовуються літієві батареї, оскільки вони легкі та можуть тримати великий заряд. Вони були фактично першою компанією, яка випустила автономні літієві батареї ще у 2015 році.

Чи можна брати Jackery в літак?

Загалом, ви можете брати Jackerys в літак, якщо вони знаходяться у вашій ручній поклажі, а не в зареєстрованому багажі. Однак є суперечливі повідомлення про те, що деякі люди конфісковували свої пристрої службою безпеки аеропорту, тому проведіть дослідження для регіонів, куди ви подорожуєте та звідки ви подорожуєте.

Як працює портативна електростанція?

Портативна електростанція працює, приймаючи енергію, зберігаючи її, а потім дозволяючи вам підключати прилади або заряджати електронні пристрої за допомогою збереженої енергії. Пристрої зазвичай можна заряджати від домашньої розетки, автомобільного зарядного пристрою або спеціалізованих сонячних панелей.

Чи може Jackery 500 живити міні-холодильник?

Так, генератор від Jackery може живити звичайний міні-холодильник.

Jackery Explorer 500: Чи варто його купувати?

Якщо ви випадковий турист або вам просто подобається ідея мати резервну енергію у вашому домі на випадок відключення електроенергії, тоді я б рекомендував вам спробувати Jackery Explorer 500.

Однак, якщо вам недостатньо 500 Вт, ви можете спробувати Jackery Explorer 1000 з удвічі більшою потужністю.

У мене було багато проблем з маленькими електростанціями, які не дають багато інформації для роботи, тому я був дуже радий, коли знайшов Explorer.

Тепер я точно знаю, наскільки вистачає заряду акумулятора, і завдяки дисплею на вході/виході мені не потрібно турбуватися про те, що я занадто сильно перегинаю палицю з потужністю.

Наступного разу, коли ви підете в похід або переживете відключення електроенергії, я рекомендую використовувати Explorer 500.

JACKERY EXPLORER 500

Джозеф Халлас

Джо захоплюється екологією та її впливом на нашу планету. Він був вегетаріанцем протягом 10 років і дуже суворо ставиться до переробки відходів у своїй квартирі. Окрім письменництва, він любить проводити час, співаючи, граючи на гітарі та захищаючи ананас на піці.

14 Коментарі та думки власників на ” Jackery Explorer 500 Review: Кращий портативний сонячний генератор? “

Коли ви думаєте про кемпінг і збираєтеся виходити туди на постійній основі. Ви хочете мати надійне живлення для вашого будинку на колесах? Тоді невеликий портативний генератор, такий як Honda EU2200i, прослужить вам все життя, і ви також можете переобладнати його на газовий або пропановий бак! Де з будь-яким з цих сонячних генераторів з підтримкою акумуляторів ви можете зарядити їх лише 500 разів. Тоді ваші інвестиції пропали. Якщо ви плануєте використовувати його лише в кемпінгу або пару десятків разів на рік, то, можливо, ви отримаєте 20 років використання, але вони такі нові на ринку. Ніхто не знає, як довго вони справді триватимуть. Те саме стосується мети “нуль. І ще одна річ. це американська, наша мета нуль зроблена в Америці, а Jackery виготовляється в Китайській Народній Республіці. Про що більше американців повинні думати, ми зрештою будемо воювати з ними за суверенітет Тайваню, весь світ нагрівається, тож треба готуватися до цього. Ваш найкращий вибір. мати як сонячний резервний генератор і сонячні панелі, так і конвертований газовий генератор, який можна запустити на пропані, а деякі з них пропонують переобладнання для роботи на природному газі з вашого будинку

У мене є такий із сонячними панелями. Вентилятор вмикається кожні пару хвилин на всьому, що споживає 25 Вт і вище, і постійно на всьому, що перевищує близько 75 Вт, і це не тихий вентилятор. Я зв’язався з Джекері з цього приводу, але поки що мене просто передають від стовпа до стовпа, незважаючи на те, що я зробив все, що вони просили, перезавантажив, надіслав їм відео і т.д. Я майже впевнений, що вентилятор не повинен вмикатися так, як він це робить, і я дуже хотів би, щоб вони це виправили, вони досить швидко взяли мої гроші. Він робить те саме незалежно від температури навколишнього середовища.

Безумовно, я збираюся купити новий. Полюбіть цей огляд

Дивіться комбінований сонячний генератор Devil 500W

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

.-

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

.-

Дивіться комбінований сонячний генератор потужністю 500 Вт

804.99

Включає гарантію виробника

Подивіться сонячний генератор Devil 500W Combo

Комбінований сонячний генератор потужністю 500 Вт від See Devil. це універсальне та надійне рішення, яке може задовольнити всі ваші потреби в енергії. Цей комбінований генератор ідеально підходить для активного відпочинку на природі, аварійного резервного живлення та життя поза мережею. Він включає сонячний генератор потужністю 500 Вт з вбудованим контролером заряду MPPT та літій-іонну батарею на 100 Ач, яку можна заряджати від сонячних панелей, мережі змінного струму або автомобільного зарядного пристрою.

Комбінований генератор має кілька розеток змінного струму, розеток постійного струму та USB-портів, що дозволяє одночасно живити широкий спектр пристроїв. Він може живити такі прилади, як холодильники, вентилятори, телевізори та ноутбуки, що робить його ідеальним вибором для кемпінгу, вечірок на природі та подорожей на автофургонах. РК-дисплей показує рівень заряду акумулятора, стан зарядки та вихідну потужність, що полегшує моніторинг та керування генератором.

Комбінований сонячний генератор потужністю 500 Вт також розроблений з урахуванням вимог безпеки. Він має захист від перенапруги, перевантаження та перегріву, гарантуючи, що ваші пристрої будуть захищені від будь-яких потенційних пошкоджень. Компактний розмір і легка конструкція полегшують транспортування, а міцний зовнішній вигляд витримує суворі погодні умови.

Ми пропонуємо БЕЗКОШТОВНУ ДОСТАВКУ!

Дивіться диявол 500 Вт сонячний генератор комбінований включає:

Портативна електростанція 500W 560Wh

19V 3.Зарядний пристрій для адаптера змінного струму 78А

Зарядний пристрій від прикурювача

1x DC5521 до DC5521 кабель живлення

2-річна гарантія Експертне обслуговування клієнтів

Комбінований сонячний генератор на 500 Вт Технічні характеристики:

Кількість портів

13 (9 на PPS 4 на сонячних панелях)

Ємність акумулятора

560 Вт-год літій-іонний 21.6V DC 26Ah

Тривалість циклу роботи акумулятора

Форма вихідного сигналу змінного струму

Вихідна потужність змінного струму

Вихідна напруга змінного струму

Вихідний роз’єм змінного струму

Вихід постійного струму 1

Вихід постійного струму 2

Гніздо прикурювача регульоване 12В 10А

USB-A QC3.0 18 Вт (x2) / USB-C PD3.0 60 Вт (x2)

Вхід для зарядки змінного струму

Перемінний струм 100 ~ 240 В до постійного струму 24 В (адаптер 5А)

Вхід сонячної панелі

Мульти-Захист безпеки

Система управління акумулятором

Функція РК-дисплея

Робоча температура

Наскрізна зарядка

Гарантійний термін

Підтвердження замовлення:

Після оформлення замовлення ви отримаєте підтвердження замовлення на електронну пошту. Це означає, що ми отримали ваше замовлення в нашій системі і попередньо авторизували вашу кредитну карту для покупки.

Як тільки ми отримуємо ваше замовлення, ми автоматично перевіряємо, щоб підтвердити, що ваше замовлення є на складі і доступне для негайної відправки. Якщо ваш товар знаходиться під замовленням або недоступний, ми зв’яжемося з вами по електронній пошті або по телефону, щоб дізнатися, чи можна зробити альтернативні домовленості. Ми приймаємо зворотні замовлення, але ви повинні підтвердити нам, що хочете його зберегти.

Якщо ваш товар (и) доступний для негайної відправки, ми обробимо збори та приступимо до роботи, готуючи ваше замовлення до відправки, як тільки зможемо.

Відправлення замовлення:

Якщо ваше замовлення є в наявності, ми обробимо оплату на вашу кредитну картку, яка буде відправлена протягом семи робочих днів з дати вашого замовлення.

Замовлення вважається відправленим, як тільки ми надішлемо вам електронний лист або SMS з інформацією для відстеження. Ми надішлемо вам підтвердження доставки протягом 24 годин після того, як ваше замовлення покине склад, на електронну адресу, яку ви вказали при оформленні замовлення. Перевірте папку зі спамом на випадок, якщо електронний лист потрапить туди.

Від марки до марки час доставки може відрізнятися. Однак, якщо товар є на складі, ваше замовлення, швидше за все, буде у вас від 5 до 14 днів після того, як ви його розмістили.

Якщо ви не отримаєте від нас підтвердження доставки протягом шести робочих днів з моменту замовлення, не соромтеся звертатися до нас за адресою info@offroadtents.com

Для отримання додаткової інформації про час доставки, тарифи тощо, будь ласка, натисніть ТУТ і прокрутіть вниз до розділу “Доставка”.

Пошкодження:

Що робити перед тим, як прийняти відправлення?

Будь ласка, перевірте вашу посилку на наявність пошкоджень перед тим, як розписатися за неї. Off Road Tents пишається своєю продукцією та упаковкою. Кожен товар, який ми відправляємо, належним чином класифікується, упаковується, маркується та етикетується. Також кожна посилка знаходиться в належному стані для транспортування відповідно до чинних правил U.S. Міністерство транспорту та/або міжнародні агентства.

Якщо посилка відправляється наземним транспортом, її висадять біля ваших вхідних дверей. Якщо ви бачите, що коробка пошкоджена, будь ласка, негайно зв’яжіться з нами за адресою: info@offroadtents.com або зателефонуйте нам за номером 844-200-3979. Нам знадобляться фотографії коробки. Не відкривайте, не встановлюйте і не використовуйте товар. Надішліть зображення, ми продовжимо вирішувати проблему.

Якщо ви замовили намет на даху, причіп, комплект шухляд, вантажопідйомник або негабаритний стелаж, то вам потрібно буде підписати товар або відмовитися від нього, перш ніж ви зможете його отримати.

Після того, як ваше замовлення буде підписано в пункті доставки, пакунок стає вашою власністю, а отже, наша відповідальність за пошкодження під час транспортування закінчується.

Допоможіть захистити себе від втрати або пошкодження, або незручного і болісного процесу пред’явлення претензій:

Перед тим, як підписати замовлення, перевірте коробку або коробки на наявність пошкоджень під час транспортування. Червоні прапорці. це ВЕЛИКІ проколи або будь-які ознаки пошкодження навантажувачем або явна недбалість перевізника.

Якщо будь-який з продуктів виглядає пошкодженим або роздавленим, не приймайте доставку. Переконайтеся, що пошкодження є ЗНАЧНИМИ і помітними.

Невеликі розриви на коробках можуть траплятися і не ставити під загрозу намет або упаковку, тобто ви можете прийняти невеликі розриви, які не показують явних пошкоджень і є простим результатом переміщення намету кількома людьми та вантажівками.

Великі розриви, вм’ятини або ознаки явного поганого поводження з пакунками не повинні бути прийняті (див. Зображення 1 2 вище для довідки). Сфотографуйте пошкодження з усіх можливих ракурсів. Потім ВІДМОВІТЬСЯ від відправлення, зазначте відмову через пошкодження в документі, який вам дасть водій, і він буде відправлений назад на обробку.

Вкрай важливо, щоб ви перевірили коробку та товар на наявність пошкоджень ДО того, як розпишетеся в отриманні. Будь ласка, сфотографуйте коробку на піддоні в тому вигляді, в якому вона надійшла. Зверніть увагу, що водій не буде допомагати з перевіркою пошкоджень. Якщо ви бачите явні і помітні пошкодження вашого товару, будь ласка, сфотографуйте пошкодження і ВІДМОВТЕСЯ від доставки. Таким чином перевізник відправить його назад, і ми обробимо нову партію для вас.

Отримайте копію або сфотографуйте підписану квитанцію про доставку, в якій зазначено про втрату вантажу або пошкодження. ПАМ’ЯТАЙТЕ, що водії намагатимуться змусити вас прийняти доставку, але якщо товар явно пошкоджений, ВІДМОВІТЬСЯ ВІД НЬОГО.

Водії та перевізники можуть спробувати повторно доставити той самий товар на наступний день, якщо вони це зроблять, ВІДМОВІТЬСЯ від нього ще раз і виконайте ту саму процедуру.

Якщо у вас є якісь сумніви, запитання чи щось інше, негайно зв’яжіться з Off Road Tents за номером 1.844.200.3979 або info @ offroadtents.com. Навіть якщо товар лежить перед вами, попросіть водія зачекати і зателефонуйте нам, ми попросимо вас надати фотографії товару, допоможемо оглянути його і визначимо, чи варто відмовлятися від нього чи ні.

Якщо ви приймаєте пошкоджену доставку, та / або є втрата вантажу, та / або пошкодження не було помічено під час доставки, Off Road Tents не може нести відповідальність за будь-які витрати на заміну, пов’язані з відвантаженням. Захистіть себе від цього, вивчивши перед тим, як підписати.

Захист судноплавства за допомогою ShipTection:

Off Road Tents пишається тим, що співпрацює з ShipTection. лідер у галузі захисту та відстеження пакунків. Вибравши ShipTection при оформленні замовлення, ваше замовлення буде захищене від пошкодження, втрати або крадіжки.

ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ УМОВИ ТА ПОЛОЖЕННЯ. Прочитайте умови надання послуги ТУТ.

Ви придбали ShipTection і хочете подати претензію? Напишіть нам електронного листа на адресу: claims@offroadtents.com

Якщо у вас є більше запитань про ShipTection, натисніть ТУТ, щоб переглянути поширені запитання.

Часті запитання

У Off Road Tents ми маємо на меті переконатися, що ви максимально задоволені своїм замовленням. Ми розуміємо, що працюємо в галузі, де продукція може бути технічною, де товари, які ви купуєте, можуть бути великими інвестиціями, і часто час виконання замовлення може бути довгим. Тому ось сторінка поширених запитань з важливою інформацією, яка, сподіваємось, відповість на всі ваші запитання.

Тим не менш, якщо ви не можете знайти те, що шукаєте тут, напишіть нам на електронну пошту: info@offroadtents.com або ще краще, зателефонуйте нам за номером 844-200-3979.

Для того, щоб зробити все це простіше, ми розділимо це на розділи (натисніть, щоб перейти до кожного розділу):

Давайте почнемо з першої з цих тем.

Поширені запитання щодо доставки:

Ми робимо, але ТІЛЬКИ для деяких продуктів вище 300, а НЕ для всіх брендів або всіх товарів. Більшість товарів у нашому магазині доставляються безкоштовно, якщо вони перевищують 300. Однак є деякі випадки з такими предметами, як причепи, гірські повзунки та кілька наметів, де ми будемо стягувати фіксовану плату.

Щоб переглянути вартість доставки, НАТИСНІТЬ ТУТ і прокрутіть вниз до розділу “Доставка.

Залежить від товару. Якщо це товар, який перевозиться вантажним транспортом (наприклад, намет на даху), це не стосується. Ми не можемо.

Якщо це менший предмет, навіть багажник на даху, ми можемо це зробити, але, будь ласка, майте на увазі, що тарифи можуть бути трохи високими. У будь-якому випадку, ми надамо вам найкращу пропозицію, але вам потрібно спочатку запитати нас.

Ця прискорена доставка поширюється лише на час транзиту зі складу до пункту доставки. На прискорену доставку також може впливати рівень запасів і те, з якого складу походить відправлення.

Переконайтеся, що ви надіслали нам електронний лист на: info @ offroadtents.com на випадок, якщо вам потрібно пришвидшити замовлення!

Зазвичай ні. Ми можемо доставити в Пуерто-Ріко за підвищеною ставкою. Ми також раді відправити на будь-який склад в країні, але тоді вам доведеться подбати про доставку до вашої країни.

Для канадських клієнтів ми регулярно відправляємо намети до найближчого до кордону вантажного центру, тому ви можете приїхати, забрати своє замовлення, а потім повернутися назад, заощадивши на вартості доставки, а також на митних зборах і миті.

Ми можемо доставити в Канаду, але це дорого. Тарифи на доставку вищі, плюс митні та митні збори трохи дорожчі. Напишіть нам, щоб ми могли отримати пропозицію і запропонувати вам найкращий варіант для вас!

Так, ми робимо. Ми стягуємо набагато вищу плату. Чому? Просто, це дуже дорого доставляти туди, іноді це коштує нам навіть більше 1000. Вартість доставки може відрізнятися, будь ласка, перевірте її під час оформлення замовлення або на сторінці “Доставка.

Якщо у вас є перевізник або якась компанія, яку ви знаєте, будь ласка, напишіть нам, надішліть нам інформацію, і ми з радістю змінимо вартість доставки, щоб стягнути з вас якомога менше!

На інші товари, такі як стелажі, дрібні аксесуари, ми стягуємо іншу плату за доставку, але все одно це буде додаткова вартість, яка може бути дорогою.

Наразі ми не відправляємо вантажі на абонентські скриньки, а також на військові адреси APO/FPO.

Ми використовуємо різних перевізників. Що стосується наземної або повітряної доставки, ми використовуємо в основному UPS, FedEx і навіть USPS. Що стосується вантажних перевезень, ми також використовуємо інших перевізників, таких як SAIA, ABF, Pilot Freight тощо.

Зазвичай ми починаємо обробляти ваше замовлення в той же день, коли отримуємо його. Потім нам потрібно від 2 до 4 робочих днів, щоб вивезти його за двері (будь ласка, запасіться терпінням, оскільки деякі з цих предметів великі та громіздкі і вимагають спеціальної упаковки та транспортування).

Після цього час доставки може варіюватися в залежності від вашого місцезнаходження та місця відправлення.

Для більш детального ознайомлення з термінами доставки, перегляньте нашу повну політику повернення товару.

Крім того, якщо замовлення має певний термін виконання, ми зв’яжемося з вами, щоб повідомити, коли саме ви можете очікувати його отримання.

Чудове запитання. Такі предмети, як намети на даху, позашляхові причепи і навіть деякі стелажі для платформ занадто великі, щоб перевозити їх традиційними вантажними автомобілями. Це означає, що наземні вантажівки UPS або FedEx, які ви бачите навколо, насправді не можуть перевозити намети на даху.

Крім того, товари занадто важкі, щоб відправляти їх по повітрю.

Тому деякі товари, особливо намети та причепи, будуть відправлені вантажним транспортом.

Деякі з них, такі як причепи, можуть бути відправлені лише до вантажного центру, враховуючи їхні великі розміри, і вам доведеться забрати їх там.

Якщо у вас виникли запитання щодо того, як буде доставлено ваше замовлення, напишіть нам на: info@offroadtents.com.

У деяких випадках так. Якщо замовлення відправляється з вантажем, вам потрібно буде розписатися за нього.

Водій вантажівки зателефонує вам за 48-24 години до дати доставки, щоб призначити час висадки. Тоді вам потрібно буде бути там, щоб підписати пакунок, НЕ ПЕРЕД ОГЛЯНУВШИ ЙОГО.

Будь ласка, якщо у вас є сумніви щодо того, на що звернути увагу, подивіться на сторінку “Як обробити ваше замовлення. Тут ви детально дізнаєтеся, як перевірити посилку перед тим, як підписати її.

Інші товари, які доставляються повітряним або наземним транспортом, не потребують вашого підпису і будуть залишені біля ваших дверей.

Товари, які потребують підпису:

Ми вже страхуємо ваші відправлення безкоштовно. Це додаткова послуга, яку ми пропонуємо. Однак, якщо ми зробимо це, якщо відправлення буде пошкоджено або загублено, нам потрібно буде пройти стандартну процедуру подання претензії, яка може зайняти до 90 днів. Як правило, вони вирішуються до цього, але це може зайняти деякий час.

Крім того, наша страховка не покриє вас, якщо ви підпишете і приймете посилку, а потім виявите, що коробка пошкоджена.

Тому, щоб повністю застрахувати своє відправлення від будь-яких пошкоджень, або якщо воно загубиться чи буде вкрадене, ви можете придбати ShipTection.

ShipTection. це додаткова послуга, яку ми пропонуємо, яку ви можете придбати разом із замовленням і додатково захистити його. Ми рекомендуємо вам зробити це для душевного спокою, тим більше, що вони можуть повернути вам повну суму протягом 7 днів у разі втрати або крадіжки товару. Тож, хоча це не обов’язково, ми рекомендуємо це зробити.

Для отримання додаткової інформації про ShipTection натисніть ТУТ

Після того, як ви зробили замовлення, так. Після того, як він був відправлений, ні.

Якщо ви хочете змінити адресу, будь ласка, напишіть нам на info@offroadtents.com НЕГАЙНО, а якщо ви можете зателефонувати нам за номером 844-200-3979, ще краще.

Якщо замовлення вже відправлено (і ми надіслали вам номер для відстеження), то ви не можете. Ми можемо спробувати, але зазвичай вартість перенаправлення посилки досить дорога і не варта того. Проте, якщо ви хочете це зробити, ми можемо спробувати, і вам доведеться заплатити різницю, але ми не можемо цього гарантувати.

Як тільки ваше замовлення буде відправлено, ми надішлемо вам електронного листа з номером для відстеження. Натисніть на електронний лист, і відкриється сторінка, де буде показано, де знаходиться посилка. Ми вважаємо замовлення відправленим, як тільки ми надішлемо вам електронного листа або SMS з номером відстеження.

Будь ласка, майте на увазі, що оновлення інформації на сайті перевізника може зайняти до 72 годин. Однак, якщо відстеження було надіслано, це тому, що замовлення було отримано та відправлено.

Ви також можете натиснути код відстеження на тій же сторінці, і він приведе вас на сайт перевізника (будь то UPS, FedEx тощо), де ви можете вставити номер відстеження та відстежити його.

Перше, що ви повинні зробити, це повідомити нас. Ми перевіримо і переконаємося, що він відображається як доставлений і що з ним немає проблем на сайті перевізника.

Другий крок. зв’язатися з перевізником. Ми з радістю допоможемо вам у цьому. Але тиск з обох сторін завжди призводить до швидшого вирішення проблеми.

Третє, що потрібно зробити. це подати заявку. подати заяву в поліцію у вашому місцевому відділку, зазвичай це займає всього 15 хвилин, і це забезпечить нам докази зникнення або крадіжки посилки, щоб ми могли виграти позов проти перевізника.

За допомогою цих 3 кроків ми можемо разом прийняти найкраще рішення для вас!

Часті запитання щодо повернення:

Це залежить від. Ми приймаємо повернення до того, як минуло 30 днів з моменту доставки товару. У вас є 30 днів, щоб відправити товар назад, щоб отримати відшкодування або обмін.

Ми не приймаємо повернення після 30 днів.

Ми не приймаємо повернення товарів, які були використані, встановлені, розпаковані або пошкоджені вами.

Ми не приймаємо повернення товарів, виготовлених на замовлення, таких як гірські слайдери, бампери або будь-які продукти CBI та Gobi.

Для того, щоб ви могли повернути товар, ці критерії повинні бути виконані:

 • З моменту отримання посилки пройшло не більше 30 днів
 • Товар повинен бути невикористаним і в оригінальній упаковці
 • Нам потрібно отримати фотографії заздалегідь, щоб схвалити повернення
 • Ми надамо вам номер дозволу продавця на повернення (RMA)
 • Ви заплатите за доставку назад
 • З вас буде стягнуто плату за поповнення запасу в розмірі 20%

Якщо товар має виробничий дефект, на нього поширюється гарантія або ви відмовилися від нього під час доставки, ми приймаємо повернення безкоштовно, і ми подбаємо про це.

Буде стягуватися плата за поповнення запасів у розмірі 20% плюс вартість доставки товару назад на склад, звідки він був відправлений. Рахунки за доставку можуть бути надані клієнту за необхідності. У Off Road Tents ми хотіли б не стягувати ці збори, але після розміщення замовлення з нас стягується плата за обробку, а також плата за страхування від шахрайства, що як тільки клієнт вирішить скасувати замовлення, ми втрачаємо ці гроші. Тому ми змушені стягувати ці збори за скасування замовлення.

Деякі з наших продуктів виготовляються на замовлення і мають час виконання від 4 до 32 тижнів, поки вони не будуть доставлені після розміщення замовлення. Будь ласка, ДУЖЕ уважно прочитайте опис товару, а також електронний лист, який ми надіслали вам, або запитайте нашу команду, ми будемо раді роз’яснити будь-які сумніви щодо часу отримання вашого товару.

Якщо ви замовляєте товар з терміном виконання від 4 до 32 тижнів, ми попросимо вас надати письмове підтвердження та згоду на виконання замовлення. Якщо ви передумаєте і вирішите скасувати замовлення після 48 годин (2 днів) з моменту його оформлення, ми стягуємо 3.75% за скасування замовлення.

Якщо ви вирішите скасувати будь-яке з цих замовлень після того, як пройшло більше 15 днів з моменту розміщення замовлення, ми будемо змушені стягнути плату за скасування в розмірі 10%.

Якщо ви замовляєте стелаж Gobi, плата за скасування становитиме 550. ВСІ стелажі Gobi виготовляються на замовлення, а це означає, що замовлення, як правило, є остаточними. Час виконання замовлення може бути довгим, і можуть бути затримки на 1-8 тижнів (рідко, але таке трапляється). Тому після розміщення замовлення, якщо ви вирішите скасувати його після 48 годин з моменту розміщення, плата за скасування становить 550.

Якщо замовлення вже відправлено, а клієнт все ще хоче його скасувати, стягується плата за поповнення запасу в розмірі 20% плюс вартість доставки товару назад на склад, звідки він був відправлений.

Замовлення вважається відправленим в момент, коли ми надішлемо вам електронного листа з номером для відстеження. Будь ласка, майте на увазі, що веб-сайтам перевізників може знадобитися до 72 годин, щоб оновити інформацію про відстеження, але якщо електронний лист для відстеження надіслано, це означає, що товар було отримано перевізником.

Якщо ви не бачите, що ваше відстеження оновлюється, будь ласка, зв’яжіться з нами в неробочий час, і один з наших агентів зможе розвіяти ваші сумніви. Ви також можете зателефонувати за номером телефону перевізника на їхньому сайті, вони також можуть знайти вашу посилку за номером відстеження, який ми надали.

Перш ніж ви повернете будь-який товар, ми повинні надіслати вам точну адресу складу, на який він буде повернутий. Ми відправляємо з різних складів по всій країні, тому це буде залежати від товару або вашого місцезнаходження, куди ви повинні відправити його.

Перш ніж відправити його назад, вам потрібно отримати схвалення від нас, і ми також надамо вам номер дозволу на повернення (RMA), яким ви зможете позначити упаковку.

Якщо ви хочете повернути замовлення з будь-якої іншої причини, окрім виробничого дефекту або гарантії, вам доведеться повністю покрити витрати на його доставку назад на склад.

Точна вартість залежить від тарифів перевізника, яким ви хочете скористатися.

Крім того, ми можемо стягнути з вас плату за поповнення запасу, яка зазвичай становить 20%.

Вам потрібен дозвіл на повернення, тому що працівники складу повинні знати, що це за товар і з чим він пов’язаний, коли він надходить. Крім того, нам потрібно точно знати, яка саме ваша посилка, коли її буде відправлено назад, щоб ми могли її перевірити.

Якщо він буде відправлений без RMA, нам буде складніше ідентифікувати вашу посилку, і це може призвести до більш тривалого очікування, перш ніж ви отримаєте відшкодування.

Так, ви повинні покрити витрати на доставку, і ви будете нести відповідальність, якщо товар буде пошкоджений при поверненні до нас.

Зробіть якомога більше фотографій товару, який ви повертаєте, коробки та переконайтеся, що вона в хорошому стані. Потім сфотографуйте, перш ніж відправляти. Таким чином, у разі пошкодження у вас є підстави для пред’явлення претензії перевізнику.

Якщо ви хочете повернути товар через виробничий дефект або гарантійну проблему, ми надішлемо вам етикетку для повернення. Ви можете роздрукувати його вдома, або, якщо у вас немає принтера, ви можете роздрукувати його в місцевому центрі FedEx або UPS.

Якщо ви оплачуєте витрати на повернення, і тому саме ви купуєте етикетку, ми рекомендуємо вам роздрукувати її у вашому місцевому центрі FedEx або UPS.

Якщо ви відправляєте товар назад, щоб обміняти його, вам може знадобитися до 30 днів, щоб отримати його назад, якщо товар є в наявності. Спочатку нам потрібно отримати оригінальне замовлення, перевірити його, і після схвалення повернення ми можемо обміняти його.

Якщо його немає на складі, ми повідомимо вам про це, і ви дізнаєтеся про час виконання замовлення ще до того, як повернете свій товар.

Якщо він має виробничий дефект або на нього поширюється гарантія, ми надішлемо вам заміну, як тільки ви надішлете назад оригінальний дефектний товар (і ми покриємо витрати на доставку).

Щоб отримати відшкодування, ми повинні мати ваш товар на складі та оглянути його, щоб переконатися, що він у відмінному стані. Після того, як повернення буде прийнято, ми повернемо кошти за вирахуванням плати за поповнення запасу.

Нам потрібно 5 робочих днів після отримання повернутого товару, щоб перевірити його, після чого буде видано відшкодування, і це займе від 3 до 5 робочих днів для вашого банку, щоб видати відшкодування на ваш рахунок.

Ми надішлемо вам електронний лист із підтвердженням, як тільки відшкодування буде здійснено з нашого боку.

Якщо минуло 5 днів, а ви не отримали відшкодування, зателефонуйте до свого банку.

Просто, будь ласка, напишіть нам на info@offroadtents.com з товаром, який у вас є, і коли він був подарований вам. Потім ми побачимо, який це був номер замовлення, і допоможемо вам з ним впоратися!

30 днів. Після 30 днів ми не приймаємо повернення.

Для предметів, виготовлених на замовлення, таких як бампери або гірські слайдери, а також продукти Gobi або CBI, ми не приймаємо повернення.

Ми пропонуємо деякі індивідуальні замовлення або товари, виготовлені на замовлення, наприклад: бампери та рок-слайдери.

Це товари, на виготовлення яких потрібно близько 10 тижнів, і вони виготовляються лише на замовлення. Тому ми маємо сувору політику неповернення, всі продажі є остаточними.

Що стосується товарів таких брендів, як CBI та Gobi, вони також виготовляються на замовлення, тому, знову ж таки, продажі є остаточними і повернення не приймаються.

Пошкоджені замовлення:

Будь ласка, прочитайте спочатку Як обробити ваше замовлення. щоб ви знали, що робити з пошкодженим відправленням або пакунком.

Якщо ви бачите, що намет, стійка або пакунок явно пошкоджені, НЕ підписуйте його, НЕ приймайте і ВІДМОВЛЯЙТЕСЯ від доставки. Вам доведеться повідомити водієві, що ви відмовляєтеся від нього через явні та помітні пошкодження, і ми негайно замінимо його.

Якщо він впав на ваш поріг, і він пошкоджений, НЕ відкривайте коробку, негайно надішліть нам фотографії, і ми розберемося з цим.

Якщо після відкриття ви виявили пошкодження, то надішліть нам фотографії, і ми подамо претензію.

Будь ласка, зрозумійте, що якщо пакунок пошкоджений під час доставки, це НЕ наша відповідальність, а перевізника. Якщо ви приймаєте доставку, і вона пошкоджена, ми подамо претензію і допоможемо вам, але для виграшу претензії потрібен час, і ми не зможемо замінити товар або повернути вам гроші, поки претензія не буде вирішена. Тобто, якщо ми виграємо позов, що не гарантовано. Щоб допомогти нам виграти претензію, зробіть якомога більше фотографій і будьте ТЕРПЛИВИМИ.

Страхування доставки з ShipTection може бути гарною ідеєю для швидкого вирішення проблем з пошкодженим товаром.

Для отримання додаткової інформації про ShipTection натисніть ТУТ.

ShipTection. це послуга страхування та захисту доставки, яку ви можете придбати при оформленні замовлення, щоб захистити своє замовлення:

Завдяки їхньому сервісу ви можете подати заявку на відшкодування через пошкодження або втрату замовлення.

Щоб дізнатися більше про ShipTection, натисніть ТУТ.

Фінансування Поширені запитання про способи оплати:

У нас є досить багато різних варіантів оплати:

 • Ми приймаємо ВСІ кредитні картки
 • PayPal
 • Amazon Pay
 • Google Pay
 • Apple Pay
 • Фінансування через Klarna
 • Фінансування через Pay Tomorrow
 • Банківський переказ або ACH

Безумовно. Ми використовуємо SSL-сертифікат, що означає, що ми НЕ ЗБЕРІГАЄМО вашу кредитну картку або фінансову інформацію. Насправді, ми ніколи цього не бачимо.

Це на 100% безпечно. Ви можете прочитати більше про це ТУТ.

Так, ми можемо. У нас є три варіанти фінансування:

Ви зможете перевірити, чи маєте ви право на фінансування на сторінці продукту, не потрібно переходити до оформлення замовлення. Просто, як показано на зображенні нижче, натисніть кнопку “Далі” або під зображенням товару, де це написано: Так низько, як.

Після цього, як показано на зображенні нижче, з’явиться спливаюче вікно, що пропонує різні варіанти розстрочки. Ви можете перевірити доступні варіанти фінансування та дізнатися, чи підходите ви для них.

Якщо так, ви можете вибрати Klarna на касі.

Якщо ви хочете отримати фінансування за допомогою PayPal, тоді ви повинні вибрати оплату за допомогою PayPal і вибрати опцію отримання фінансування з них.

Якщо ви хочете отримати фінансування від Pay Tomorrow, оберіть їх під час оформлення замовлення.

Якщо ви не маєте права на оплату через Klarna або Pay Tomorrow, і у вас немає PayPal, напишіть нам, і ми надішлемо вам спеціальне посилання, щоб ви могли спробувати отримати фінансування через Klarna, іншого стороннього постачальника фінансування, з яким ми співпрацюємо.

Будь ласка, майте на увазі, що всі доступні варіанти фінансування є сторонніми.

Якщо ви виберете PayPal, то після оформлення замовлення через портал PayPal у вас з’явиться можливість отримати фінансування від них.

Якщо ви надішлете нам електронного листа, тому що хочете отримати фінансування в Klarna, ми надішлемо спеціальне посилання, і ви зможете оформити замовлення там.

Що стосується хліба, це досить просто, дотримуйтесь звичайного процесу оформлення замовлення, Додати в кошикПеревірити кошикПерейти до оформлення замовлення.

Потім заповніть сторінку оформлення замовлення своєю інформацією, а на завершальному етапі, замість додавання платіжної інформації, виберіть опцію оформлення замовлення з Bread, як показано нижче.

Як показано на кроках вище, ви виберете Хліб як варіант оформлення замовлення, а потім натисніть кнопку Завершити замовлення. Після цього завантажиться нова сторінка з варіантами розстрочки платежу, ви натиснете на кнопку “Переглянути варіанти фінансування”, а потім почнете процес заповнення вашої інформації.

Після того, як ви заповните заявку, Bread повідомить вам, чи схвалено вашу заявку, а також про можливі варіанти!

Коли справа доходить до оплати завтра, це досить просто, дотримуйтесь звичайного процесу оформлення замовлення, який ви мали з Bread, але оберіть оплату завтра. Тоді вони зв’яжуться з тобою, як тільки розглянуть твою заявку, щоб повідомити тебе про це. Цей процес може зайняти кілька годин. Для отримання додаткової інформації, ЧИТАЙТЕ ТУТ.

Іноді Bread or Pay Tomorrow не схвалює вашу заявку. Таке трапляється. Не хвилюйтеся, у нас є кілька запасних варіантів.

Якщо ви не отримали схвалення, негайно повідомте нам про це. Напишіть нам на: info@offroadtents.com або зателефонуйте нам за номером 844-200-3979.

Ми надішлемо вам посилання, щоб спробувати отримати фінансування від Klarna, ще одного нашого фінансового партнера.

Або ми можемо розділити загальну суму вашого замовлення на різні рахунки, які будуть оплачені різними кредитними картками.

Наприклад, якщо товар коштує 3 000, ми з радістю надішлемо вам 3 рахунки-фактури, щоб ви могли оплатити їх трьома різними картками, або дві з них двома картками, а третю. Bread або Klarna, або один через PayPal, другий. кредитною карткою, а третій. через фінансову установу.

Незалежно від того, що вам підходить, ми зробимо все можливе, щоб допомогти!

Якщо ви схвалені для фінансування, це залежить від варіантів, які вам надали Bread, PayPal або Klarna. Однак ви не почнете отримувати оплату, поки товар не буде відправлений або поки не пройде 30 днів.

Отже, як тільки ми виконаємо ваше замовлення, ваш фінансовий постачальник почне стягувати з вас кошти.

Крім того, якщо минуло 30 днів з моменту оформлення замовлення, а товар так і не був відправлений (можливо, це було попереднє замовлення), ви почнете отримувати нарахування!

Якщо у вас виникли питання або сумніви щодо фінансування та умов оплати, вам доведеться самостійно зв’язатися з постачальником фінансування.

Поширені запитання щодо продукту:

Так, через GovX! Ви можете прочитати більше тут.

Звичайно, ми робимо. Але гарантії варіюються від товару до товару, від бренду до бренду, і існують різні сценарії. Тому, якщо у вас виникли питання або проблеми з гарантією, пишіть нам на адресу: info@offroadtents.com

Також, будь ласка, прочитайте більше про гарантії ТУТ.

Сонячний генератор 00 Вт

У будні дні замовлення до 21:00 ми відправляємо в той же день. Залежно від місця вашого проживання, посилка буде доставлена протягом 5. 10 робочих днів (після отримання електронного листа з підтвердженням доставки).

Преміум підтримка

Наша служба підтримки клієнтів до ваших послуг в робочий час.

рік гарантії

Зареєструйте свій продукт Xtorm одразу після покупки та отримайте додатковий рік гарантії на ваш продукт Xtorm.

Знайдіть все, що вам потрібно

Ви маєте %itemCount% у вашому кошику. Загальна сума становить %total

Сонячний генератор Xtorm 500 Вт. Портативна електростанція Xtorm 500 Вт сонячна панель Xtorm 100 Вт

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

Опис продукту

Купівля електростанції та сонячної панелі: Сонячний генератор

З портативною електростанцією Xtorm XP500 та сонячною панеллю Xtreme XPS100 ви завжди маєте під рукою дві розетки з комбінованою потужністю 500 Вт з власним джерелом живлення. Завдяки високій ємності акумулятора у 612 Вт-год, ви можете живити різні пристрої годинами. Навіть більші пристрої, такі як ноутбук, телевізор або навіть кулер.

Купівля електростанції в поєднанні з однією або декількома сонячними панелями ідеально підходить для забезпечення всіх ваших невеликих або мобільних пристроїв достатньою кількістю енергії під час короткої або тривалої подорожі. Незалежно від того, чи розмістите ви сонячний генератор на землі, чи на даху вашого каравану або будинку на колесах, взяти його з собою. це завжди чудова ідея!

Легка зарядка

XP500 можна заряджати чотирма різними способами: від розетки, за допомогою кабелю USB-C PD, під час автомобільної подорожі за допомогою з’єднання 12В або за допомогою однієї або декількох сонячних панелей Xtorm. Під час заряджання електростанції ви можете використовувати всі виходи для зарядки ваших пристроїв.

Високий вихід сонячної енергії

Ви можете легко зарядити електростанцію XP500, використовуючи одну або дві сонячні панелі. Завдяки використанню високоефективних фотоелементів SunPower, панель має високу потужність на відносно невеликій поверхні. Для цього ми розробили сонячну панель, яка є компактною, легкою, захищеною від бризок і повністю заряджає електростанцію XP500 в найкоротші терміни!

Надзвичайно довговічні акумулятори

XP500 використовує новий тип акумуляторної батареї; LiFePO4. Ці елементи мають набагато довший термін служби, ніж стандартні літій-іонні елементи. Вони працюють приблизно в 4 рази довше!

Роз’єми для всіх пристроїв

Ви можете легко підключити сонячну панель Xtreme за допомогою кабелів, що входять до комплекту, до електростанції потужністю 500 Вт. Електростанція Xtorm має 5 різних типів виходів для живлення майже всіх ваших пристроїв. Навіть якщо ви опинитеся поза мережею під час подорожі, ваш сонячний генератор потужністю 500 Вт все одно дозволить вам живити смартфон, камеру, кулер або навіть невеликий телевізор.

Завдяки чистій синусоїді ви можете підключати до станції навіть старі пристрої. Пристрої з електричним двигуном, такі як електробритва, зубна щітка або вентилятор, працюють без зусиль.

Портативна та зручна у використанні

Сонячний генератор дуже легко носити з собою. Завдяки ручкам, електростанцію можна легко взяти в руки і розмістити в потрібному місці. Електростанція важить менше 9 кг, тому її може підняти майже будь-хто. Сонячні панелі також мають невелику вагу і навіть складаються, тому ви можете взяти їх з собою, куди б ви не пішли. Опорні ніжки дозволяють встановити одну або кілька панелей під правильним кутом за лічені секунди. Інтегрована сумка призначена для зручного зберігання кабелів, що входять до комплекту, і захищає блок живлення від атмосферних впливів.

Примітка: Потужність пристрою, який ви хочете зарядити, повинна бути меншою, ніж потужність пристрою, який ви використовуєте для його заряджання. Пристрої з більшою потужністю не можна заряджати цим пристроєм.

Сонячний генератор 00W

У будні дні при замовленні до 21:00 ми відправляємо в той же день. Залежно від того, де ви живете, посилка буде доставлена протягом 5. 10 робочих днів (після отримання електронного листа з підтвердженням доставки).

Преміум підтримка

Наша служба підтримки клієнтів до ваших послуг у робочий час.

рік гарантії

Зареєструйте свій продукт Xtorm одразу після покупки та отримайте додатковий рік гарантії на свій продукт Xtorm.

Знайдіть все, що вам потрібно

Ви маєте %itemCount% у вашому кошику. Разом становить % від загальної суми

Сонячний генератор Xtorm 500 Вт. Портативна електростанція Xtorm 500 Вт сонячна панель Xtorm 100 Вт

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

огляд, jackery, explorer, найкращий, портативний

Опис продукту

Купівля електростанції та сонячної панелі: Сонячний генератор

З портативною електростанцією Xtorm XP500 та сонячною панеллю Xtreme XPS100 ви завжди маєте під рукою два джерела живлення з сумарною потужністю 500 Вт з власним джерелом живлення. Завдяки високій ємності акумулятора 612 Вт-год, ви можете живити різні пристрої протягом декількох годин. Навіть більші пристрої, такі як ноутбук, телевізор або навіть кулер.

Купівля електростанції в поєднанні з однією або декількома сонячними панелями ідеально підходить для забезпечення всіх ваших невеликих або мобільних пристроїв достатньою кількістю енергії під час короткої або тривалої подорожі. Незалежно від того, чи розмістите ви сонячний генератор на землі, чи на даху вашого каравану або будинку на колесах, взяти його з собою. це завжди чудова ідея!

Легке заряджання

XP500 можна заряджати чотирма різними способами: через розетку, кабель USB-C PD, під час автомобільної подорожі через роз’єм 12В або через одну чи кілька сонячних панелей Xtorm Solar. Під час заряджання електростанції ви можете використовувати всі виходи для заряджання ваших пристроїв.

Високий вихід сонячної енергії

Ви можете легко зарядити електростанцію XP500, використовуючи одну або дві сонячні панелі. Завдяки використанню високоефективних фотоелементів SunPower, панель має високу продуктивність на відносно невеликій поверхні. Завдяки цьому ми розробили компактну, легку, захищену від бризок сонячну панель, яка повністю заряджає станцію XP500 Power Station в найкоротші терміни!

Надзвичайно довговічні акумулятори

XP500 використовує новий тип акумуляторних елементів: LiFePO4. Ці елементи мають набагато довший термін служби, ніж стандартні літій-іонні елементи. Вони працюють приблизно в 4 рази довше!

Роз’єми для всіх пристроїв

Ви можете легко підключити сонячну панель Xtreme за допомогою кабелів, що входять до комплекту, до електростанції потужністю 500 Вт. Електростанція Xtorm має 5 різних типів виходів для живлення майже всіх ваших пристроїв. Навіть якщо ви опинитеся поза мережею під час подорожі, ваш сонячний генератор потужністю 500 Вт все одно дозволить вам продовжувати заряджати смартфон, камеру, кулер або навіть невеликий телевізор.

Завдяки чистій синусоїді ви можете підключати до електростанції навіть старі пристрої. Пристрої з електродвигуном, такі як електробритва, зубна щітка або вентилятор, працюють без зусиль.

Портативний та зручний у використанні

Сонячний генератор дуже легко носити з собою. Завдяки ручкам, електростанцію можна легко взяти в руки і розмістити в потрібному місці. Електростанція важить менше 9 кг і тому може бути піднята практично будь-ким. Сонячні панелі також мають невелику вагу і навіть складаються, тому ви можете взяти їх з собою, куди б ви не пішли. Опорні ніжки дозволяють встановити одну або кілька панелей під правильним кутом за лічені секунди. Інтегрований чохол призначений для зручного зберігання кабелів, що входять до комплекту, і захищає блок живлення від атмосферних впливів.

Примітка: Потужність пристрою, який ви хочете зарядити, повинна бути меншою, ніж потужність пристрою, який ви використовуєте для його зарядки. Пристрої з більшою потужністю не можна заряджати за допомогою цього.

Залишити відповідь