Кращі портативні сонячні зарядні пристрої 2023 року. Сонячний зарядний пристрій для виживання жаби

Найкращі сонячні панелі для кемпінгу, базового відпочинку та пригод на природі

кращі, портативні, сонячні, зарядні

 • Зведена таблиця
 • Переможці
 • Кращий в цілому
 • Найкраща сонячна батарея з інтегрованим акумулятором
 • Найкраще для кемпінгу
 • Почесні згадки
 • Як ми досліджували та тестували
 • Поради щодо купівлі
 • ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
 • Як вибрати
 • Поради щодо максимізації ефективності
 • Як заряджати сонячну панель на відкритому повітрі
 • Аксесуари для сонячних панелей
 • Чому ви повинні довіряти нам
 • Джерела

Електроніка є частиною інструментарію шукача пригод більше, ніж будь-коли раніше. Завдяки підвищенню ефективності та зниженню вартості сонячних елементів, портативні сонячні зарядні пристрої нарешті стають життєздатним засобом забезпечення електроенергією на відкритому повітрі. Користувач може мати при собі смартфон, GoPros, налобний ліхтар, планшет, камеру, навушники, а також PLB або GPS-пристрої. Сім’я, яка вирушає в тривалу поїздку на вихідні, швидше за все, візьме з собою кілька смартфонів, планшетів, колонок, ноутбуків, електричних ліхтарів та багато іншого. Рафтери, альпіністи, велосипедисти та гірські велосипедисти на вихідних можуть взяти з собою ще більше потужних ліхтарів та GoPro, радіостанцій та іншого електронного обладнання.

Використовуючи енергію сонця, будь-хто може заряджати свій легіон пристроїв замість того, щоб носити з собою фізичні батареї або розряджати акумулятор у своєму автомобілі чи кемпері. Від портативних сонячних зарядних пристроїв, які можуть вмістити кілька пристроїв під час сімейного кемпінгу, до павербанків, що вміщують найбільший заряд, і до легких варіантів для користувачів, які подорожують по бездоріжжю і важать менше фунта, ми розглянули найкращі моделі, щоб знайти найкращі портативні сонячні зарядні пристрої для більшості випадків використання на відкритому повітрі. Крім того, у нас є поради та підказки про те, як отримати максимальну віддачу від ваших портативних сонячних панелей, павербанків та зарядних пристроїв.

Ми створюємо об’єктивні огляди спорядження, що підтримуються читачами, які проходять незалежний відбір нашими редакторами. Ця історія може містити партнерські посилання, які допомагають фінансувати наш веб-сайт. Коли ви переходите за посиланнями для придбання обладнання, ми можемо отримувати комісію, не стягуючи з вас жодного додаткового цента. Дякуємо, що підтримуєте нашу роботу та місію покриття на відкритому повітрі для кожного тіла! Дізнатися більше.

Найкращі портативні сонячні зарядні пристрої

У нас було три клони для оцінки, всі з яких працювали однаково добре, тому було важко визначити, який з них отримати нагороду. Однак одна з них перевершила інші, про що згадують різні сайти. Ми також розглянули різні варіанти використання при винесенні наших остаточних суджень. Таким чином, деякі з наших переможців знаходяться в унікальних категоріях.

Абсолютний переможець: Сонячний зарядний пристрій Big Blue 28W USB

Вага: 1 фунт, 5 унцій

Вихідна потужність сонячної батареї: 10 Вт

Вихідна потужність на пристрій: USB, 5 В до 2 А (макс. 28 Вт)

Складаний: Так

Вбудований акумулятор: Ні

Порти: 2, 2.Порти USB-A на 4 ампера

Що нам сподобалося: простий, легкий, забезпечує більшу потужність, ніж аналогічні моделі, може заряджати кілька невеликих пристроїв, має амперметр

Що нам не сподобалось:

Ми погоджуємося з багатьма сайтами оглядів та відгуками споживачів, що сонячний зарядний пристрій Big Blue 28W USB Solar Charger вагою 1 фунт, 5 унцій був найкращим для більшості випадків використання на відкритому повітрі. Це простий, легкий і потужний сонячний зарядний пристрій, який, здається, забезпечує трохи більшу потужність, ніж його конкуренти. Він також забезпечить достатню потужність під прямими сонячними променями, щоб зарядити кілька невеликих пристроїв для однієї-двох людей.

Блок Big Blue, який ми протестували, також має амперметр, який відображає кількість електричного струму, що генерується сонячною панеллю, що відрізняє його від конкурентів. Це дозволило нам побачити, що пристрій працює і скільки енергії він виробляє.

ПОРІВНЯННЯ ВЕЛИКОГО СИНЬОГО СОНЯЧНОГО ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ

Крім цього, ми виявили, що він напрочуд, якщо не сказати моторошно, схожий на два інші сонячні зарядні пристрої з найвищим рейтингом, які ми оцінювали. Всі три (сонячний зарядний пристрій Anker 21 Вт PowerPort, сонячний зарядний пристрій Nekteck 28 Вт і сонячний зарядний пристрій BigBlue 28 Вт USB) мають однакову базову конструкцію з двома USB-портами та світловим індикатором, який вказує на те, що вони заряджаються; світловим індикатором Big Blue є амперметр.

Сонячні елементи в цих складних пристроях поміщені в ПЕТ-полімер і оточені поліефірним полотном. Кожен з них має помірну водонепроникність за стандартом IPX4. хоча ви все одно не захочете користуватися цими пристроями під дощем. Вони настільки схожі, що навіть використовують однакові сонячні елементи. сонячні елементи Maxeon від SunPower, які є одними з найефективніших комерційно доступних сонячних елементів і можуть перетворювати до 25 відсотків сонячної енергії.

Кожен з цих сонячних зарядних пристроїв має металеві втулки в корпусі, що дозволяє прикріпити їх до скелі, рюкзака, намету або табірного стільця. У кожному є мішечок, де ви можете зберігати пристрої, що заряджаються, та шнури для зарядки ваших пристроїв. Жоден з них не має підставки або засобів для правильної орієнтації на сонце, тому вам доведеться проявити трохи більше творчості, наприклад, підперти його на камінь, прикріпити до намету або прикріпити до рюкзака, щоб зорієнтувати його належним чином, щоб отримати максимальну потужність у таборі.

У тестах Big Blue показав кращі результати, ніж конкуренти, виробляючи трохи менше 950 міліампер-годин (мАг) енергії за годину. У відносно схожих умовах Anker виробив 733 мАг, а Nekteck. 834 мАг. Без спеціального тестового обладнання та контрольного середовища важко дати повну наукову оцінку відмінностей між цими трьома зарядними пристроями, оскільки хмари могли затуляти сонце протягом частини тестових періодів.

З нашого досвіду, Big Blue (або інші подібні сонячні панелі) найкраще інтегруються у ваш спосіб життя на природі за допомогою зовнішнього акумулятора, такого як Anker. Сонячна панель заряджає батарею, а потім батарея забезпечує постійний заряд для надійного та безпечного заряджання вашого телефону. Дивіться наш розділ про акумулятори нижче для більш детальної інформації.

Big Blue пропонує найвищу вихідну потужність серед цих трьох, а його вартість практично така ж, як у Nekteck, тому Big Blue витіснив Nekteck як найкращий сонячний зарядний пристрій. Простий у використанні, доступний за ціною та забезпечує достатню портативну потужність для заряджання резервного акумулятора. А ще він досить міцний, щоб служити роками.

Зацікавлені в туристичному спорядженні? Дивіться наші найпопулярніші статті в розділі “Туристичні рюкзаки.

Найкращий сонячний зарядний пристрій для базового кемпінгу: Goal Zero Nomad 50

Вага: 6 фунтів

Вихідна потужність сонячної батареї: 50 Вт

Вихідна потужність на пристрій: USB: 5В до 2.4А (макс. 12 Вт)/8мм: 14-22В, до 3.5А (макс. 50 Вт)

Складаний: Так

Вбудований акумулятор: Goal Zero Sherpa 100 AC продається окремо

Порти: 1 2.Порт USB-A на 4 А, 1, 3.3-амперний сонячний порт 8 мм, 1, 3.3-амперний сонячний порт 8 мм

Що нам сподобалось: можна з’єднати з іншими сонячними панелями для ще більшої зарядки, підставки для правильної орієнтації на сонце, може майже повністю зарядити 2 ноутбуки

Що нам не сподобалося: розмір і вага роблять його більш придатним для кемпінгу, а не для рюкзака

Goal Zero Nomad 50. це більший сонячний зарядний пристрій, який також отримав нашу нагороду за найкращий сонячний зарядний пристрій для автокемпінгу та найкращий сонячний зарядний пристрій для базового кемпінгу, а також нашу нагороду за найкращу модернізацію сонячного зарядного пристрою. При потужності 50 Вт це найбільший і найважчий сонячний зарядний пристрій, який ми випробували. Але якби ми проводили пару тижнів у високогірному цирку з іншими шукачами пригод і хотіли б зменшити вагу акумулятора, зберігаючи нашу електроніку зарядженою, ми б обрали саме цей зарядний пристрій.

Так само, якщо ми живимо всі пристрої, необхідні сім’ї в тижневому кемпінгу, і вони не хочуть розряджати акумулятор автомобіля або автофургона, ми звернемося до сонячного зарядного пристрою Goal Zero як до нашого вибору. Так само, це хороший вибір для подорожей або висадки на берег поза мережею. Він також може бути використаний для роботи віддаленого пункту допомоги під час ультрамарафону або пригодницьких перегонів.

ПОРІВНЯННЯ GOAL ZERO NOMAD 50

кращі, портативні, сонячні, зарядні

Goal Zero є очевидним вибором для кемпінгу та базового кемпінгу і з інших причин. Це єдиний сонячний зарядний пристрій, який ми оцінили, який можна з’єднати з іншими сонячними панелями, і єдиний, який можна приєднати послідовно, щоб забезпечити ще більшу потужність зарядки для банку живлення акумулятора.

Завдяки сонячним елементам, покритим полімером, і міцному поліестеру, Nomad виглядає як старший брат трьох клонів (Big Blue, Anker і Nektek).

Замість двох елементів на кожну складну сонячну панель, кожна з чотирьох панелей має 12 елементів. Він має один роз’єм USB, який може забезпечити до 12 Вт потужності зарядки, але також має роз’єм сонячного порту Goal Zero, який дозволяє йому забезпечити до 50 Вт потужності зарядки або підключитися до інших панелей Goal Zero. Як і сонячний зарядний пристрій BioLite, Nomad також має підставки для правильної орієнтації на сонце.

кращі, портативні, сонячні, зарядні

Всі ці додаткові функції та сонячні батареї додають ваги та розміру. На відміну від клонів, Nomad 50 займає значну частину рюкзака. У складеному вигляді він майже фут завширшки і майже півтора фута заввишки. Це приблизно розмір тулуба середньостатистичного чоловіка, а важить він 6 фунтів, 14 унцій. Навіть якби його прикріпили спереду до рюкзака Франкенштейна, він, швидше за все, волочився б по землі, як дивно жорстка накидка.

Але після розкладання та встановлення в таборі, він може забезпечити достатньо енергії для живлення ноутбука та зарядки значно більшого акумулятора, ніж зарядні пристрої меншого розміру. У поєднанні з павербанком Sherpa 100AC від Goal Zero, він може зарядитися за 6 або менше годин на хорошому сонці. Цей 94.Акумулятор потужністю 7 Вт/год має інвертор, що дозволяє заряджати пристрої змінного струму, наприклад, ті, що підключаються до розетки. Він може майже повністю зарядити два 13-дюймових MacBook Pro від одного заряду, а оскільки він може працювати з більшою потужністю та напругою, він може забезпечити вищу швидкість заряджання.

Зацікавлені в спорядженні для кемпінгу? Дивіться наші найпопулярніші статті в розділі “Кемпінг.

Найкращий сонячний зарядний пристрій з вбудованим акумулятором: BioLite SolarPanel 10

Вага: 1 фунт, 3.4 унції

Вихідна потужність сонячної батареї: 10 Вт

Ємність акумулятора (мАг): 3200 міліампер-годин

Вихідна потужність на пристрій: 10 Вт через USB-роз’єм

Складаний: Так

Вбудований акумулятор: так, Ємність акумулятора (мАг): 3200 міліампер-годин

Порти: 1 Micro USB в 1 2.4-амперний USB-A вихід

Що нам сподобалось: включає вбудований акумулятор, який працює як павербанк, може попередньо заряджати павербанк, легко вирівнюється за сонцем для отримання найбільш ефективного заряду, розроблений для зменшення перегріву (що впливає на ефективність)

Що нам не сподобалось: було б корисніше, якби він мав потужність 21 Вт і ємність 10 000 мАг

Хоча BioLite SolarPanel 10 є найменшим сонячним зарядним пристроєм, який ми протестували, потужністю всього 10 Вт, це найбільш повнофункціональний і єдиний сонячний зарядний пристрій, який ми протестували, з інтегрованим акумулятором, що працює як банк енергії. Акумулятор ємністю 3200 мАг трохи більший за акумулятор iPhone 11 ємністю 3100 мАг і може забезпечити iPhone повним зарядом. Ви також можете заряджати вбудований акумулятор через micro-USB. Користувачі можуть попередньо зарядити його для пригод, щоб мати змогу заряджати пристрої в таборі, навіть якщо сонце затулене або сідає, коли вони приїжджають туди. Дійсно, починати кожну пригоду з повністю зарядженими пристроями та допоміжними акумуляторами. це ключ до отримання максимальної віддачі від вашої системи зарядки електронних пристроїв в умовах бездоріжжя.

ПОРІВНЯННЯ З BIOLITE SOLARPANEL 10

кращі, портативні, сонячні, зарядні

SolarPanel 10 також має радикально інший дизайн, ніж будь-яка інша портативна панель, яку ми тестували, і більшість інших доступних. Всі його сонячні елементи укладені в міцний пластик з ямочками. BioLite стверджує, що конструкція його сонячної панелі допомагає розсіювати надлишкове тепло, яке може призвести до того, що сонячна панель вироблятиме менше енергії, ніж в іншому випадку.

Як і в інших невеликих сонячних зарядних пристроях, які ми оцінювали, в кутах є отвори, що дозволяють користувачам прикріплювати їх до рюкзака або намету. Але його аналогова система Optimal Sun System, що складається з аналогового сонячного годинника, а також підставка, що обертається, відіграють важливу роль у забезпеченні максимальної віддачі від зарядного пристрою в будь-який момент часу.

Вирівнявши тінь від точки посередині вікна, ви гарантуєте, що пристрій передасть якомога більше сонячної енергії підключеним пристроям та акумулятору. Підставка фіксується при обертанні, що дозволяє легко регулювати кут нахилу портативної сонячної панелі, щоб отримати оптимальне розміщення в будь-який момент часу.

Хоча ми знайшли всі ці функції дуже корисними, ми виявили, що при першому розгортанні сонячної панелі вона не хотіла залишатися відкритою до тих пір, поки трохи не прогріється на сонці. Крім того, якби її здатність поглинати сонячне світло була більшою. навіть у діапазоні 21 Вт. і її ємність зберігання енергії була більшою, навіть близько 10 000 мАг, вона могла б стати абсолютним переможцем.

Почесні згадки

І портативний зарядний пристрій Anker, і портативний зарядний пристрій Nekteck трохи не дотягнули до Big Blue, нашого абсолютного переможця (див. огляд вище). Обидві моделі пропонують чудову ціну, але ми вважаємо, що Big Blue має найбільше переваг за ці гроші.

Сонячний зарядний пристрій Anker 21 Вт PowerPort

Вага: 14.7 унцій

Вихідна потужність сонячної батареї: 21 Вт

Вихідна потужність на пристрій: 21 Вт на пристрій через USB

Складаний: Так

Вбудований акумулятор: Немає

Порти: 2, 2.4 порти USB-A на 4 ампера

Сонячний зарядний пристрій Anker PowerPort потужністю 21 Вт більше не випускається, але ми вважаємо, що варто звернути на нього увагу з кількох причин. По-перше, це майже клон Big Blue (див. огляд вище), нашого абсолютного переможця, тому це хороший приклад схожості між сонячними панелями на ринку. По-друге, він все ще широко доступний на таких сайтах, як ebay, для людей, зацікавлених у купівлі вживаної сонячної панелі.

Однією з відмінностей є те, що він трохи менший і легший (15 унцій), ніж Big Blue. Як і очікувалося, Anker виробив трохи менше енергії за певний час в аналогічних умовах. Зарядний чохол також застібається на липучку, а не на блискавку, як у інших клонів. Він не включав амперметр. Зрештою, навіть коли Anker був доступний, ми вирішили, що Big Blue є кращим вибором, враховуючи кількість енергії, яку він генерує.

Сонячний зарядний пристрій Nekteck 28 Вт

Вага: 1.44 фунти

Вихідна потужність сонячної батареї: 28 Вт

Вихідна потужність на пристрій: 28 Вт через USB

Складаний: Так

Вбудований акумулятор: Ні

Порти: 2, 2.Порти USB-A на 4 Ампера

Без брендування, зовні, сонячний зарядний пристрій Nekteck 28 Вт практично не відрізняється від Big Blue. наш загальний переможець (див. огляд вище). Технічні характеристики схожі. Відкриті, і без амперметра, вони також виглядають по суті ідентично.

Однак, зрештою, він виявився не таким ефективним, як Big Blue. навіть незважаючи на те, що в ньому використовуються ті ж самі сонячні батареї та конструкція. У відносно схожих умовах Anker виробив 733 мАг, а Nekteck. 834 мАг. Він також має заявлену вагу 1 фунт, 7 унцій. на дві унції важче, ніж Big Blue.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СОНЯЧНИЙ ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ NEKTECK 28 ВТ

кращі, портативні, сонячні, зарядні

Розуміння сонячних зарядних пристроїв

Про сонячні зарядні пристрої потрібно багато чого знати, але по суті, невелика сонячна панель складається з декількох фотоелектричних елементів, згрупованих разом, щоб поглинати частину сонячної енергії і перетворювати її в електричний заряд, який можна використовувати для зарядки електроніки.

Сучасні комерційно доступні сонячні елементи можуть використовувати майже 25 відсотків сонячної енергії, що потрапляє на них, для виробництва електроенергії. Ви знайдете це в найефективніших складних зарядних пристроях. Коли ці елементи об’єднані разом у невеликі сонячні панелі, сонячні елементи можуть забезпечити достатньо енергії для підзарядки батарей в USB-пристроях, і вони можуть важити менше фунта, що робить їх легким варіантом для подорожей по всьому світу.

кращі, портативні, сонячні, зарядні

Чому варто обирати сонячний генератор, а не інші варіанти?

Портативний сонячний зарядний пристрій. це легкий і більш компактний засіб генерації електроенергії порівняно з іншими засобами мобільної генерації енергії. Це дуже зручно на стежці та у віддалених місцях, оскільки носіння декількох батарей та інших засобів виробництва електроенергії швидко стає громіздким, коли ви додаєте більше накопичувачів енергії до свого рюкзака. Зрештою, ніхто не хоче нести на спині газогенератор. і газ. до лісу, щоб забезпечити енергією всі свої електронні пристрої. І хоча ми бачили деякі портативні вітрові та мікрогідрогенератори, такі як WaterLily Turbine. вони також громіздкі, якщо не важкі. Сонячні панелі є одним з екологічно чистих варіантів заміни обладнання для зменшення впливу на навколишнє середовище. особливо якщо ваш базовий табір працює на газовому генераторі.

Сонячні зарядні пристрої в поєднанні з павербанком або резервним акумуляторним блоком. особливо ті, які можуть вмістити наскрізну зарядку (i.e., (заряджаються самі, одночасно заряджаючи пристрої). це найкращий, найлегший спосіб заряджати електронне обладнання.

Хоча більшість мандрівників шукають насамперед портативний зарядний пристрій для телефону, сонячні зарядні пристрої можуть забезпечити живлення:

 • камери та акумулятори для камер
 • GPS-годинник для походів та рюкзаків
 • GoPro та інше обладнання для відеоблогінгу чи подкастингу
 • двосторонніх супутникових месенджерів і персональних маяків-локаторів (PLB)
 • електронні книги
 • планшети
 • Блоки GPS
 • фари
 • ноутбуки
 • bluetooth-динаміки
 • бездротові навушники
 • Стерильні ручки
 • ліхтарі для гірських велосипедів
 • ехолоти

Якщо ви перебуваєте кілька днів або тижнів у сільській місцевості, у вас, швидше за все, є електроніка, яка потребує зарядки. Сонячні панелі працюють для кемпінгу, катання на човнах, скелелазіння, велотуризму, альпінізму та інших видів діяльності.

Більшість мобільних сонячних зарядних пристроїв мають принаймні один USB-порт, що дозволяє легко заряджати більшість пристроїв та акумуляторів, які люди беруть з собою на природу. Тим не менш, багато менших сонячних зарядних пристроїв намагатимуться забезпечити достатню потужність для одночасної зарядки декількох пристроїв.

Так, Ватсоне, вати мають значення (або чому вати мають значення)

Найважливіше в зарядному пристрої від сонячної панелі. це його потужність. Чим більше ват, тим більше сонячного світла може поглинути сонячна панель і тим більше електроенергії вона може згенерувати. Якщо вам потрібно заряджати лише власні пристрої і ви не плануєте використовувати їх постійно під час мандрівки, заряджати їх можна лише раз на кілька днів або навіть раз на тиждень. У такому випадку, менший пристрій, такий як BioLite SolarPanel 10 з інтегрованим акумулятором, є чудовим вибором, але 10-ватна складна сонячна панель має лише один USB-порт і не буде достатньо потужною, щоб зарядити пристрої сім’ї під час п’ятиденної подорожі.

З іншого боку, наш переможець у номінації “Найкраще для кемпінгу”, сонячна панель Goal Zero Nomad 50 потужністю 50 Вт. разом з акумулятором змінного струму Sherpa 100. можуть задовольнити потреби сім’ї в тижневій подорожі або групи альпіністів, які досліджують гірський масив протягом тривалого періоду. Система Goal Zero значно більша, важча і набагато дорожча. Але ця система з цим павербанком має штекер змінного струму і є єдиною з розглянутих нами, яка заряджає такі пристрої, як великі ноутбуки.

Зазвичай ми не виступаємо за те, щоб позбуватися обладнання до закінчення терміну його служби, але в цьому випадку, якщо у вас є резервний акумулятор або павербанк, який не заряджається через USB, подумайте про його переробку та заміну на той, що заряджається від сонячної батареї. Аналогічно, розглянемо USB-пристрої, що заряджаються, наприклад, фари.

Хоча ви можете використовувати акумуляторні ліхтарі з живленням від батарейок типу АА та ААА, використання одного пристрою або кабелю для заряджання більшої частини вашого обладнання може спростити ваше перенесення. Коли головний системний технолог Intel Аджай Бхатт (Ajay Bhatt) очолив розробку стандартів USB у 1996 році, і компанії почали їх використовувати, він, по суті, розпочав процес універсалізації зарядки та підключення для всіх пристроїв. Зараз технологія USB дозволяє нам легко заряджати камери та GoPro, а також меншу електроніку, наприклад, бездротові навушники.

кращі, портативні, сонячні, зарядні

Як ми досліджували та тестували

Дослідження

Під час дослідження найкращих кемпінгових сонячних зарядних пристроїв ми вивчали веб-сайти у сфері зовнішніх медіа, а також у технічній та науковій сферах, оскільки гіки та любителі техніки найчастіше використовують портативні сонячні зарядні пристрої для живлення своєї електроніки.

Ми вибрали моделі, які ми протестували, на основі оглядів і статей, які ми прочитали і проаналізували з інших надійних джерел, включаючи Lifewire, Gear Institute, Backpacker, Wirecutter, The Adventure Junkies, Popular Mechanics, Outdoor GearLab та інші (див. Джерела). Ми також ознайомилися з перевіреними відгуками клієнтів, щоб зібрати дані від професійних оглядачів і реальних користувачів.

кращі, портативні, сонячні, зарядні

Як ми тестували

Ми тестували ці складні сонячні панелі протягом декількох днів у полі, в кемпінгах і вдома, іноді навіть вивішували їх на вікно, що виходить на південь, у сонячні дні, коли в Колорадо палюче сонце. Незважаючи на багаторазове використання та спроби, жоден з протестованих нами сонячних зарядних пристроїв не досягнув заявленої виробником максимальної вихідної потужності під час наших тестів.

Ми підключили кожну сонячну панель до цифрового USB-тестера, а також до різних акумуляторних батарей та інших електронних пристроїв, які ми використовуємо в сільській місцевості, включаючи GPS-навігатори, Bluetooth-навушники, велосипедні ліхтарі, фари та багато іншого. Ми спробували зарядити наші iPhone та iPad безпосередньо, але виявили, що вони не приймають заряд, оскільки потужність занадто сильно змінюється залежно від сонця та хмар. навіть у дні, коли є сині птахи. Ми виявили, що краще використовувати їх для зарядки резервного акумулятора або павербанка з можливістю наскрізної зарядки, а потім використовувати цей акумулятор для зарядки наших пристроїв, поки він заряджається через сонячну панель.

Ми спробували протестувати деякі зарядні пристрої під час походів, але виявили, що навіть якщо компанії розміщують на сонячних зарядних пристроях точки кріплення, щоб прикріпити їх до рюкзаків, вони не показали хороших результатів під час тестування в реальних умовах. Ми пояснимо чому в іншому розділі.

Ми виявили, що цифровий USB-тестер не підходить для зарядних пристроїв Goal Zero та BioLite. Це тому, що ми не змогли підключити цифровий USB-тестер до більш потужного шнура живлення Goal Zero, а контролер сонячного заряду BioLite і портативний акумуляторний банк можуть забезпечити більш підготовлений потік енергії від акумулятора.

кращі, портативні, сонячні, зарядні

поради щодо купівлі

Шукаючи хороший сонячний зарядний пристрій, потрібно враховувати багато речей. Перш за все, вам потрібно визначити, для чого ви будете використовувати зарядний пристрій, а також скільки пристроїв він буде живити. По-друге, подумайте, як довго ви будете перебувати в сільській місцевості і скільки накопичувача енергії та ємності акумулятора ви хочете взяти з собою.

Ми розглянули широкий спектр сонячних зарядних пристроїв і, в деяких випадках, накопичувачів енергії (також відомих як акумулятори). Ми також прийшли до деяких інших висновків, ніж інші оглядові сайти, виходячи з наших знань і наших очікувань щодо того, як ви насправді зможете використовувати сонячний зарядний пристрій в польових умовах.

Наприклад, на відміну від багатьох інших оглядів і списків “найкращих”, які ми оцінили, ми наполегливо рекомендуємо використовувати сонячні зарядні пристрої з резервними акумуляторами. Багато електроніки високого класу, як-от смартфони та планшети, потребують постійного, регульованого або кондиціонованого потоку електроенергії для заряджання. Це допомагає обмежити кількість пошкоджень, які сплеск або падіння сонячної енергії може завдати чутливій електроніці всередині пристрою.

Ефективність та вихідна потужність

Ефективність і вихідна потужність. це дві окремі, але пов’язані між собою речі. Ефективність відноситься до ефективності сонячних елементів в панелі, а також самої панелі. Сонячні елементи в панелі мають вищу ефективність, ніж панель в цілому, оскільки частина енергії, яку вони вловлюють, втрачається при передачі енергії через дроти та електроніку сонячної панелі. Найефективніші комерційні сонячні елементи мають близько 24 відсотків ефективності. Однак ефективність сонячної панелі або зарядного пристрою, швидше за все, буде в діапазоні від 18 до 21 відсотка.

Вихідна потужність вимірюється у ватах або в кількості ват енергії, яку може видати сонячна панель. Чим ефективніша сонячна панель, тим більше ват і ампер вона може виробляти з меншої площі. Для зарядки пристроїв вам знадобиться сонячна панель, яка здатна виробляти щонайменше 5 Вт, однак багато портативних сонячних панелей виробляють до 28 Вт зарядної потужності в ідеальних умовах. Більша потужність дорівнює більшій потужності зарядки. однак, оскільки більшість цих сонячних панелей все ще використовують роз’єми типу USB-A, вони можуть виробляти лише 2.4 ампер струму через ці роз’єми.

Портативність і розмір

Найменші зовнішні сонячні панелі, які ми оцінювали, мають потужність 5 Вт. Вони мають розмір середнього планшета, як, наприклад, BioLite SolarPanel 5. і важать менше, ніж банка пива. Вони можуть виробляти достатньо енергії для повільної зарядки смартфона або іншого пристрою. Розмір 8 дюймів на 9.75 дюймів, їх легко помістити в денний рюкзак.

Найбільшою портативною сонячною панеллю, яку ми протестували, була 6-фунтова Goal Zero Nomad 50. яка складається до розмірів трохи більше 17 дюймів завдовжки та 11 дюймів завширшки і має товщину понад дюйм у найтовстіших частинах, що робить її важкою для розміщення в більшості рюкзаків. У складеному стані він розкладається до 53 дюймів завширшки. Це також найпотужніша сонячна панель, яку ми тестували, і вона здатна заряджати батарею, яка може заряджати ноутбуки.

Довговічність і стійкість до погодних умов

Хоча ці панелі прослужать роками і навіть десятиліттями при належному догляді, вони не призначені для того, щоб залишатися на природі, як постійна інсталяція. Вони виготовлені зі стійких до стирання тканин і пластику та складаються.

Сонячні батареї укладені в ударостійкий пластик, і зазвичай вони мають водонепроникність IPX4, що означає, що вони можуть витримувати бризки води, але не більше того. Це не повинно дивувати, оскільки більшість портативних сонячних панелей мають стандартні порти USB-A без водонепроникної кришки.

Ємність акумулятора

Більшість протестованих сонячних панелей не мають акумуляторів. BioLite SolarPanel 5 та BioLite SolarPanel 10 мають батареї ємністю 3200 мАг. Цього достатньо, щоб зарядити iPhone 13 або 14 за один раз. Ви також можете попередньо зарядити ці акумулятори перед від’їздом і використовувати їх для зарядки пристрою, поки він знаходиться в рюкзаку, або вночі та підзарядити батарею від сонця.

Швидкість прямої сонячної зарядки

Якщо сонячна панель оптимально розміщена на повному сонці, вона зможе виробляти максимальну номінальну потужність. У цих випадках така панель, як сонячний зарядний пристрій Anker 21 Вт PowerPort Solar Charger, повинна забезпечувати достатньо енергії для одночасної зарядки 2 USB-пристроїв з діагоналлю 2.4 ампера, як у багатьох 12-вольтових USB-адаптерах, що використовуються в автомобілях.

Швидкість сонячної зарядки декількох пристроїв

В ідеальних умовах повного сонця сонячний зарядний пристрій потужністю 20 або більше ват з двома (або більше) USB-портами повинен мати можливість заряджати кілька пристроїв зі швидкістю до 2.4 ампера, як у більшості 12-вольтових USB-адаптерів, що використовуються в автомобілях. Більш потужна панель повинна мати можливість заряджати більше, але пристрій повинен бути здатним витримувати більший зарядний струм, як ті, що використовують з’єднання USB-C.

Додаткові функції та аксесуари

Більшість портативних сонячних панелей для кемпінгу мають досить мінімальні функції. Більшість складається в основному з панелі та USB-портів. Додаткові функції включають кабелі, втулки або петлі для кріплення панелей до рюкзака або намету, а на деяких. підставки, які допомагають тримати панель вертикально і під правильним кутом. Деякі з них, як, наприклад, панелі BioLite, мають вбудовані акумулятори, а також невеликий сонячний годинник, який допомагає користувачам правильно орієнтувати панель так, щоб на сонячні елементи потрапляло оптимальне сонячне світло.

Що стосується аксесуарів, то є два основних види аксесуарів, які можна використовувати з сонячними панелями: шнури та акумулятори.

Ми наполегливо рекомендуємо використовувати їх з резервним акумулятором, а не підключати Smart-пристрій безпосередньо до них. Деякі смарт-пристрої обмежують швидкість, з якою вони можуть заряджатися, коли мають справу зі змінним джерелом живлення, таким як сонячна панель. Резервні батареї, однак, можуть краще збирати змінні струми, що протікають від сонячної панелі.

Ціна та співвідношення ціни та якості

Ціна базових сонячних панелей не дуже висока, близько 67 євро за наш найкращий вибір. сонячний зарядний пристрій Big Blue 28W USB. Якщо у вас є резервна батарея, і ви знаєте, що будете ночувати в кемпінгу кілька днів, і вам знадобиться додаткове живлення для вашої електроніки, коли табір буде розбитий, це хороша інвестиція. Якщо ви сподіваєтесь, що він буде заряджати ваші пристрої, коли вони прикріплені до зовнішньої частини рюкзака і знаходяться в поході, ви будете розчаровані. Незважаючи на рекламні фотографії, навіть у сонячному Колорадо, де ми тестували всі пристрої, ці панелі не змогли забезпечити достатню потужність для зарядки пристроїв під час походу з ними в рюкзаку.

Вбудований акумулятор або банк живлення

На відміну від багатьох інших оглядів та списків “найкращих”, які ми оцінили, ми наполегливо рекомендуємо використовувати сонячні зарядні пристрої з резервними акумуляторами. Багато електроніки високого класу, як-от смартфони та планшети, потребують постійного, регульованого або кондиціонованого потоку електроенергії для заряджання. Це допомагає обмежити кількість пошкоджень, які сплески або падіння сонячної енергії можуть завдати чутливій електроніці всередині пристрою.

Крім того, наявність попередньо зарядженого резервного акумулятора або павербанку, а також можливість легко заряджати всі ваші пристрої, коли ви перебуваєте в місті або в автомобілі, може зменшити кількість зарядок, які вам потрібно буде робити на стежці. Попереднє заряджання або підзаряджання резервного акумулятора або павербанку через стіну або автомобіль майже завжди буде швидшим, ніж заряджання через сонячну панель.

Дві інші моделі, які ми оцінили, коштують дорожче. BioLite, яка є лише 10-ватною сонячною панеллю, продається за 150. Однак це також єдиний сонячний зарядний пристрій, який ми протестували з вбудованим акумулятором (іноді його називають портативним сонячним павербанком). Він також має підставку та унікальний, але простий механізм під назвою Optimal Sun System, який допомагає орієнтувати зарядний пристрій для отримання максимальної кількості сонячного світла. Він також унікальний тим, що повністю виготовлений із пластику.

Сонячна панель Goal Zero Nomad 50. наш переможець у номінації “Найкращий сонячний зарядний пристрій для кемпінгу” (див. огляд вище) мав найбільшу потужність серед усіх протестованих нами пристроїв. 50 Вт і був найдорожчим з усіх протестованих нами пристроїв. 250 Вт. Вона також була найбільшою і найважчою, але тільки вона може забезпечити заряд при більшій потужності і напрузі.

З такими маленькими панелями, коли небо сіре, не варто очікувати великої потужності. 50-ватна панель Goal Zero Nomad 50 все ще повинна виробляти достатньо енергії для краплинної зарядки смартфона, але менші панелі будуть сповільнюватися до виробництва дуже малої кількості енергії, придатної лише для краплинної зарядки резервного акумулятора.

Вступ: Зарядний пристрій для телефону Frog та тримач для окулярів

Про фабрику: Відвідайте мою фабрику: https://www.myminifactory.com/users/andrewgoldberg Про apgoldberg “

Відколи почався карантин, моєму татові довелося працювати з дому. Він часто залишає свій телефон і окуляри на столі в нашому офісі, і оскільки ми ділимо офіс, вони часто опиняються похованими під купою чужих паперів. Щоб допомогти йому, я подарував йому на день батька телефон-жабу та підставку для окулярів! Коли він повернеться на роботу і не буде турбуватися про те, що його окуляри будуть поховані, він може використовувати його як підставку для візиток! У цій інструкції я покажу вам, як зробити жабу самостійно в Tinkercad, а також як налаштувати її для роботи з телефоном та окулярами. Якщо ви хочете будувати за новим проектом, почніть з кроку 1. Або зробіть копію мого дизайну жаби в Tinkercad і перейдіть до кроку 5, щоб дізнатися, як налаштувати його для себе.

Крок 1: Жаб’яча голова

Перший крок. створити голову жаби! Головка складається з 7 фігур. Всі розміри вказані в міліметрах.

Форма 1: параболоїд, поворот на 90 градусів, висота масштабу. 50, ширина. 86.25, глибина 50.

Форма 2: Коробка, висота шкали-24, ширина 51.2, глибина 22.09, центр на задній частині форми 1.

Форма 3: Сфера, діаметр 25.5, вирівняйте, як показано на зображенні, використовуючи коробку як орієнтир. Вона повинна злегка звисати з задньої частини форми 1.

Форма 4: Сфера, діаметр 19.25, вирівняйте, як показано на зображенні (це друга частина ока).

Фігури 5 і 6: виберіть фігури 3 і 4 та Дублювати (ctrld), а потім симетрично перемістіть їх на інший бік голови.

Форма 7: Клин, виберіть опцію “Отвір”, Поверніть.90 градусів, тримаючи вертикальну грань перпендикулярно до площини, висота масштабу 10.5, ширина 60, глибина 51.25, вирівняйте по центру і перемістіть так, щоб він ледь проглядав ззаду, як показано на зображенні.

Крок 2: Тіло жаби

Форма 8: Тіло жаби. це лише одна форма, але вона трохи складна. Через те, як Tinkercad працює при масштабуванні обертових фігур, важливо масштабувати фігуру перед її обертанням. Додайте параболоїд і масштабуйте його висоту 66.67, ширина 83.25 і глибиною 47.5. Тепер поверніть форму.112.5 градусів. Потім вирівняйте, як показано на зображенні. Це повинно бути.2 мм вниз і по центру, вирівняний з головою.

Крок 3: Жаб’ячі лапки

Жаб’ячі лапки використовують форми зігнутої труби та каракулю, форму зігнутої труби можна знайти в розділі “Генератори форм”. Щоб змусити Scribble використовувати зображення як еталон, ви, ймовірно, не зможете зробити його точно таким же, але поки він виглядає жаб’ячим, це добре!

Форма 9: Зігнута труба, встановіть 30 (будь-яке велике число працює, щоб позбутися отвору в трубі), встановіть діаметр дуги на 1, поверніть на 90 градусів, щоб пласка сторона була вниз, висота масштабу 27.34, ширина 25.1, глибина 40.75, поверніть на 22.5 градусів, щоб плоскі частини більше не були паралельні землі, потім на кінцевій осі поверніть на 15 градусів, перемістіть її туди, де це видно на зображеннях.

Форма 10: Перемістіть форму дев’ять симетрично на іншу сторону корпусу.

Форма 11: Каракулі, ці каракулі складаються лише з 3 ліній, оскільки точні каракулі будуть відрізнятися, необхідний масштаб також може змінюватися, моя задня нога масштабується на висоту 11.92, ширина 22.44 і глибиною 33.26. Не обов’язково використовувати саме цей масштаб, можливо, краще визначити його самостійно. Вирівняйте, як показано на зображенні.

Форма 12: перемістіть одинадцяту форму на протилежний бік тіла.

Форма 13: Зігнута труба, встановіть вивід по довжині на 10, а вивід назовні на 0, встановіть ширину зовнішньої труби на 5, поверніть на 90 градусів рівнем до площини, висота масштабу 17.5, ширина 24.4 і глибина 70.61. Орієнтуйте, як показано на зображенні.

Форма 14: Перемістіть форму тринадцять на протилежний бік корпусу.

Форма 15: каракулі, використовуйте ті самі каракулі з форм 11 і 12, я масштабувала їх до висоти 15, ширини 16.25, глибина 13.62. Поверніть всередину на 30 градусів.

Форма 16: Перемістіть форму п’ятнадцять на протилежну сторону корпусу.

Крок 4: Отвір для платформи

Форма 17: Помістіть коробку з отворами так, щоб верхня частина коробки була на одному рівні з площиною. Розтягніть коробку на всю жабу. Це потрібно для того, щоб дно жаби було рівним, щоб жаба могла добре друкувати та відпочивати.

Крок 5: Зарядний пристрій для телефону

У цьому розділі описано, як зробити тримач для телефону та канал для зарядного кабелю.

Форма 18: Коробка, Отвір, висота масштабу 10, ширина 7.5, глибина 55, по центру з корпусом, на одному рівні з землею.

Форма 19: продублюйте форму 18 і поверніть її на 22.5 градусів, потім перемістіть його вниз на 2.

Форма 20: додайте новий отвір у коробці, висота 35, ширина 15, глибина 10, розташуйте по центру з тілом, перемістіть, як показано на зображенні.

Форма 21: Щоб виготовити тримач для телефону, спочатку потрібно отримати розміри вашого телефону або чохла для телефону. Ви можете знайти розміри корпусу, вимірявши або подивившись, чи надає продавець розміри товару. Якщо ваші розміри вказані в дюймах, вам потрібно перевести їх у міліметри або натиснути кнопку “Редагувати сітку” внизу праворуч і змінити одиниці виміру на дюйми. Створіть рамку, яка на 1-2 мм ширша за ваш телефон або чохол, приблизно на 1-2 мм довша і заввишки 26 мм. Для прикладу, розміри S20s становлять 151.7 x 69.1 x 7.9 мм, так що коробка може бути 26 x 71 x 10.

Розмістіть Box по центру і перекрийте вертикальний канал (Форма 3) на невелику величину (1-3 мм достатньо).

Вітаємо! Ви можете друкувати та малювати!

найкращих плазмових запальничок, які ви можете придбати зараз

Я трохи залежний від запальничок і люблю мати принаймні дві запальнички кожного типу.

Хоча вони мають свої недоліки, я люблю плазмові запальнички, тому що їх можна заряджати за допомогою портативної сонячної панелі або сонячного банку, тому вони є хорошим варіантом, якщо у вас коли-небудь закінчиться паливо.

Однак є багато дешевих, погано зроблених плазмових запальничок, тому ви повинні бути обережними щодо того, яку з них ви отримуєте.

Нижче наведені найкращі плазмові запальнички, на які ви можете покластися.

Ця міцна запальничка від Survival Frog відповідає всім критеріям. Вона довговічна, надійна і проста у використанні з акумулятором пристойної ємності. Настійно рекомендується.

Як ми обирали найкращі плазмові запальнички

Ми проаналізували всі плазмові запальнички на ринку і вибрали найкращі з них на основі цих факторів:

 • Ємність акумулятора
 • Дизайн
 • Довговічність
 • Індикатор заряду акумулятора
 • Додаткові функції, такі як водонепроникні чохли або вбудовані ліхтарики

Деякі з цих плазмових запальничок я випробував сам, а інші були рекомендовані виживальниками.

Якщо ви не розбираєтеся в запальничках, рекомендую прочитати цей гід по типах запальничок. Також дивіться нашу добірку найкращих запальничок для виживання.

І, якщо ви коли-небудь опинитеся без запальнички, дивіться цей посібник про те, як розпалити вогонь без запальнички.

Швидкий вибір:

 • Найкращий в цілому: Tough Tesla 2.0 дводуговий плазмовий пальник
 • Найкращий плазмовий ліхтарик-ліхтарик: водонепроникний 2-в-1
 • Найкраще для курців або частого використання: дводугова плазмова запальничка iLever
 • Найкраща свічкова плазмова запальничка: запальничка Vehhe

Найкращі плазмові запальнички

Жорстка Тесла 2.0

 • Дуги: Подвійна
 • Час перезарядки: 2 години
 • Кількість вогнів за один заряд: 100-300
 • Ємність акумулятора: 220 мАг
 • Світловий індикатор: Немає
 • Інше: Водонепроникний чохол, ліхтарик на 100 люмен з 3 режимами яскравості, свисток на шнурку для пара-тиндера

Tough Tesla неодноразово визнавалася найкращою плазмовою запальничкою і користується заслуженим авторитетом серед виживальників.

Мені подобається, що подвійні дуги встановлені зовні запальнички, тому легко підпалювати труть, а не тільки сигарети. Акумулятора ємністю 220 мАг вистачить приблизно на 100-300 запалювань, і його можна заряджати багато разів, не розряджаючи (за умови, що ви не будете перезаряджати його).

Компанія Survival Frog пропонує дуже хорошу гарантію, що є ознакою того, що ви можете довіряти запальничці.

У той час як деякі “запальнички для виживання” мають додаткові прибамбаси, ліхтарик на Tough Tesla 2.0 корисно. При 100 люменах вона досить яскрава, щоб виконувати більшість дрібних завдань.

Існує також режим зниженої потужності, щоб не розряджати батарею запальнички так швидко, і режим стробоскопа. На шнурку є свисток, який можна розірвати, щоб отримати труть.

Найкраще в Tough Tesla. це його водонепроникний корпус. Я б не став занурювати його у воду, як показано на фотографіях, але він захистить його від більшості пошкоджень від води.

Єдиний недолік Tough Tesla 2.0. відсутність індикатора заряду акумулятора. Вам доведеться здогадуватися, скільки заряду залишилося в акумуляторі. Синє світло вимикається, коли акумулятор повністю заряджений.

Водонепроникна плазмова запальничка Explorer

 • Дуги Подвійна
 • Час підзарядки: 2 години
 • Вогнів за один заряд: 100-300
 • Ємність акумулятора: 220mAh
 • Індикаторне світло: Ні
 • Інше: Водонепроникний чохол, свисток на пара-трутьовому шнурку

Ця плазмова запальничка дуже схожа на Tough Tesla 2.0 переглянутих вище. Він також має акумулятор на 220 мАг і поставляється у водонепроникному чохлі зі свистком на шнурку для пара-тіндера. Однак він не має вбудованого ліхтарика.

Індикатор заряду акумулятора відсутній. Під час заряджання індикатор стає синім, а після повного заряджання вимикається.

Незважаючи на це, Explorer все ще залишається практичною, довговічною плазмовою запальничкою. Є кілька варіантів кольору/стилю для нього. Ви також можете вибрати, чи хочете ви плазмову запальничку з корпусом або назовні.

Водонепроникний ліхтарик 2-в-1 дугової запальнички

 • Дуги: Подвійна
 • Час підзарядки: 2 години
 • Кількість вогнів на заряд: Н / Г
 • Ємність акумулятора: 350 мАг
 • Світловий індикатор: Ні
 • Інші Ліхтарик з 3 режимами, захист від перезарядки

Функція 2-в-1 цієї запальнички/ліхтарика робить її ідеальною для EDC (повсякденного носіння).

Світлодіодний ліхтарик має 3 режими: високий, низький і стробоскоп. Вони не вказують, скільки люменів має ліхтарик, але він досить яскравий у високому режимі.

Ємність акумулятора становить 350 мАг, що набагато більше, ніж у інших запальничок, тому її можна використовувати як ліхтарик.

Функція плазмової запальнички також добре продумана. Є відкидна кришка із запобіжним замком.

Подвійні дуги виходять з металевого корпусу, тому легко підпалювати труть.

Вони не кажуть, скільки вогнів за один заряд, але я припускаю, що це близько 300-400 максимум через більшу ємність акумулятора. Індикатора заряду акумулятора немає, але синє світло вимикається при повному заряді.

Мені також подобається, що запальничка водонепроникна і важить лише 1.8 унцій, тому він не надто громіздкий, щоб носити його з собою щодня.

Дводуговий плазмовий ліхтарик iLever

Відмінною особливістю плазмової запальнички iLever є те, що вона має індикатор заряду акумулятора. Синій індикатор збоку запальнички показує рівень заряду акумулятора, тому вам не доведеться гадати.

Ось чому ми обрали її як найкращу плазмову запальничку для людей, які часто користуються запальничками, наприклад, курців.

Мені також подобається, що запальничка має витончений, легкий дизайн. Ємність акумулятора 280 мАг, що більше, ніж у більшості. Незважаючи на більшу ємність акумулятора, iLever заявляє, що ви отримаєте лише 120-200 вогнів на одному заряді.

Це, ймовірно, точна оцінка кількості вогнів; інші плазмові запальнички з меншими акумуляторами, ймовірно, завищують її.

У плазмової запальнички iLever немає ніяких додаткових функцій. Він не водонепроникний, не має ліхтарика і навіть не має запобіжника. Тому не плануйте брати його в похід або в набір для виживання.

Плазмова запальничка Vehhe Plasma Candle Lighter

У продажу є багато дешевих плазмових запальничок для свічок. Цей вирізняється з-поміж інших завдяки кільком чудовим функціям.

Вони стверджують, що ліхтар видає 600 іскор за один заряд, що здається точним, оскільки це лише одна дуга (яка використовує менше енергії, ніж подвійна дуга).

На корпусі є індикатор заряду акумулятора, щоб ви знали, коли потрібно підзарядитися. Вони стверджують, що акумулятор можна перезаряджати 600 разів, і дають 1 рік гарантії на виріб.

Єдине, що дратує в цій запальничці. відсутність кришки для плазмових дуг. Зберігати запальничку слід у чохлі, щоб не забруднити область запалювального променя. Потім вона стає занадто громіздкою, щоб носити її з собою, тому ця плазмова запальничка найкраще підходить для домашнього використання.

Плазмові запальнички Lytown з двома свічками

Це хороший варіант, якщо вам потрібна дешева плазмова запальничка про всяк випадок. Він має кращу якість, ніж більшість дешевих плазмових запальничок. Тонкий дизайн робить її практичною, від запалювання свічок і гриля до розпалювання багаття на природі.

Щоб використовувати цю плазмову запальничку, необхідно спочатку натиснути кнопку захисту від дітей, а потім натиснути кнопку “увімкнення”. Зона запалювального променя ховається всередину корпусу, що дуже зручно, оскільки промені не видно, коли він не використовується, тому ви можете спокійно носити його в сумочці. Це краще, ніж закривати промені маленькою пластиковою кришкою, яку ви неминуче втратите.

Хоча дизайн плазмової запальнички чудовий, це все ще дешева запальничка. У деяких людей були проблеми з тим, що акумулятор швидко розряджався і не підзаряджався. І йому не вистачає деяких базових функцій, які хотів би мати кожен, хто регулярно користується запальничкою.

Отже, я б рекомендував це тільки якщо ви хочете спробувати плазмові запальнички, але я, ймовірно, буду дотримуватися запальничок на паливній основі.

Зауваження щодо вибору плазмового пальника

Вогні на заряд:

Кількість вогнів, які ви отримаєте від повністю зарядженої плазмової запальнички, сильно варіюється в залежності від таких факторів, як

 • Кількість дуг
 • Робоча температура (літій-іонні акумулятори погано працюють при високих і низьких температурах)
 • Як довго ви тримаєте кнопку запалювання

Не розраховуйте на загальну кількість зарядів, зазначену виробником. Ємність акумулятора є кращим показником того, скільки світла ви отримаєте на одному заряді.

Час автономної роботи:

У плазмових запальничках використовуються літій-іонні акумулятори. Ці акумулятори схильні до перегріву і перезарядки.

Будьте обережні, не дозволяйте акумулятору заряджатися занадто довго, інакше він може назавжди втратити частину своєї ємності.

Ось чому деякі кажуть, що їх плазмова запальничка спочатку працювала добре, але потім перестала заряджатися. Щоб дізнатися більше про це, будь ласка, прочитайте нашу статтю про типи батарейок.

Проектування положення променя:

Зверніть увагу на те, як розташовані промені на плазмовому ліхтарі. Промені можуть бути встановлені поза корпусом (показано зліва з Tough Tesla 2).0 запальничка) або всередині корпусу (праворуч).

Загалом, легше підпалювати широкі предмети або труть, коли промені спрямовані назовні. Плазмові запальнички, в яких промені спрямовані всередину, краще підкурюють сигарети. Вони не підходять для запалювання свічок або розпалювання вогню.

Ви використовуєте плазмову запальничку? Розкажіть нам, що вам подобається, а що ні, у коментарях та думках власників нижче.

Друковані шпаргалки з готовності до катастроф

Отримайте електронну книгу. Миттєве завантаження. Без реклами.

кращі, портативні, сонячні, зарядні

Чи готові ви взяти все під контроль у кризові часи?

Посібник для друку, що містить інформацію, яку вам потрібно знати, щоб пережити відключення електроенергії та інші катастрофи, коли найкращим варіантом буде залишатися на місці.

найкращих акумуляторних грілок для рук 2023 року, протестовані та оглянуті

Нашим тестувальникам сподобалась ефективність та зручність бездротового акумуляторного ручного обігрівача Go Warmer.

Кейтлін Макінніс. позаштатний автор статей про подорожі та стиль життя, яка публікується в таких виданнях, як Travel Leisure, Condé Nast Traveler, Tatler Asia, CNN, The Points Guy та ін. Народилася і виросла в Канаді, спеціалізується на написанні канадських і міжнародних туристичних путівників.

Річ Шерр. досвідчений журналіст і редактор, який об’їздив усю Америку.S., Канаді та Європі, і провів більше десяти років, оцінюючи готельні номери.

У цій статті

кращі, портативні, сонячні, зарядні

Рукавиці. це неоспівані герої зимового відпочинку та подорожей; зручні маленькі упаковки легко засунути в шкарпетки або рукавиці, щоб отримати дозу тепла, незалежно від того, чи ви на лижній трасі, чи ходите на снігоступах, чи досліджуєте нове місто при мінусовій температурі.

Якщо ви не хотіли інвестувати в обігрівачі для рук або все ще використовуєте одноразові, саме час розглянути ефективні, перезаряджаємі варіанти, які можна використовувати протягом усього сезону, рік за роком. Наші експерти-тестери протестували 15 провідних акумуляторних грілок для рук, щоб допомогти вам обрати найкращі варіанти для ваших конкретних потреб. Вони оцінили простоту використання, ефективність, час автономної роботи, дизайн і довговічність кожної акумуляторної грілки, щоб знайти найкращу.

Коли ми випробовували грілки на морозі, акумуляторна бездротова ручна грілка Go Warmer вирізнялася найбільше завдяки своїй зручній формі та швидкому нагріванню. Багатофункціональність також допомогла йому посісти перше місце в нашому рейтингу: Її можна використовувати не лише як надійну грілку для рук, але й як потужний ліхтарик і навіть як банк живлення для ваших пристроїв. До нашого списку також увійшли акумуляторні грілки для рук, які перевершили конкурентів у таких категоріях, як довговічність, час автономної роботи тощо.

Найкращий в цілому

Акумуляторна бездротова грілка для рук Go Warmer з ліхтариком

кращі, портативні, сонячні, зарядні

 • Цей багатоцільовий варіант також функціонує як ліхтарик і портативний зарядний пристрій для ваших мобільних пристроїв.

Зимові види спорту та активний відпочинок на свіжому повітрі часто вимагають чималої кількості спорядження та обладнання. саме тому вибір багатофункціональних предметів, таких як акумуляторний ручний обігрівач Go Warmer, є такою важливою перевагою. Цей набір з двох пристроїв особливо сподобався нашим тестувальникам завдяки своїй здатності працювати не лише як грілка для рук, але й як потужний ліхтарик для довгих зимових ночей та аварійний портативний банк енергії для ваших пристроїв. Незважаючи на те, що ця опція має кілька додаткових функцій, наші тестери підтвердили, що можливості зігрівання рук від цього не страждають. “Я був шокований тим, як швидко вони нагріваються. “Вже через кілька секунд після ввімкнення ви відчули тепло, і вона швидко нагрівається або охолоджується, коли ви переходите від одного режиму до іншого”. захоплено розповідає наш тестувальник.

Нашим тестувальникам особливо сподобалася ергономічна форма, яка зручно лежить у долоні, та двосторонній нагрів, що забезпечує повне покриття для оптимального тепла. “Дизайн приємно лежить у руці і досить витончений, щоб носити його з пальто”. кажуть вони. Варто також зазначити, що цей набір має три різні режими нагрівання, щоб найкраще відповідати вашому рівню комфорту та потребам, а також пропонує щедрі вісім годин роботи від акумулятора між заряджаннями. У комплекті з двох приладів є USB-кабель для зарядки та зручний чохол для перенесення, який дозволяє зберігати обидві грілки в одному місці, коли вони не використовуються.

Ціна на момент публікації: 17

Подробиці: 8-годинний час автономної роботи

Залишити відповідь