Фотоелектрична черепиця для даху. Фотоелектрична черепиця для даху

Забезпечте енергією будь-який будинок за допомогою сонячної черепиці SunStyle ®.

Очікування щодо енергетичних характеристик будівель будуть продовжувати зростати. У той же час, ми хочемо відійти від викопного палива та ядерної енергії і перейти до відновлюваних джерел енергії. Повністю інтегрований сонячний дах, який перетворює чисту та необмежену сонячну енергію в електричну, враховує цю тенденцію.

Сонячний дах SunStyle® гармонійно поєднує дві цілі: по-перше, як високоякісний будівельний елемент, він забезпечує стійкий захист від негоди; по-друге, він дозволяє ефективно виробляти електроенергію по всій поверхні даху.

Проектування та інжиніринг

Наша мета. забезпечити збереження зовнішнього вигляду даху. Традиційні дахи з шиферу та черепиці в швейцарському альпійському регіоні надихнули нас на дизайн ромбовидного візерунка з лускою дракона. Такий принцип монтажу гарантує оптимальну водонепроникність і стабільність даху.

Сонячний дах SunStyle має надзвичайно низьку будівельну висоту і може бути стильно інтегрований в будь-яку будівлю, навіть зі складним плануванням даху з урахуванням його унікальної форми і будь-яких виступів, таких як димоходи або мансардні вікна. При плануванні нової споруди слід врахувати певні конструктивні елементи, щоб зробити монтаж покрівлі SunStyle простішим та економічно вигіднішим.

фотоелектрична, черепиця, даху

Технічні характеристики

Високоякісні покрівельні матеріали подвійного призначення створюють універсальне рішення, яке є одночасно довговічною структурною покрівлею та електростанцією з розподіленою енергією. Багато установок виробляють більше енергії, ніж потрібно об’єкту нерухомості. Ця надлишкова потужність може бути збережена в акумуляторах або продана місцевій енергетичній компанії та передана в мережу.

фотоелектрична, черепиця, даху

Крім фірмової ромбовидної сонячної черепиці, в місцях, де немає сонячного освітлення, встановлюється неактивна черепиця без сонячних елементів. Енергозберігаюча черепиця забезпечує ідеальну обробку даху та максимізує вироблення енергії. Система може бути ідеально адаптована до спеціальних форм даху за допомогою алюмінієвих композитних панелей, підібраних за кольором, які можна вирізати за розміром на місці.

Монтаж

Покрівельна система SunStyle проста в установці. Наша сонячна черепиця має невелику вагу, а електричні роз’єми на тильній стороні сонячної черепиці забезпечують просте і безпечне прокладання кабелів. Сонячна покрівельна система SunStyle інтегрується з будь-якою технологією, тому ви можете вибрати електроніку та акумуляторну батарею на свій смак.

SunStyle надає детальні технічні характеристики, навчальні посібники, практичний досвід та сертифікацію, щоб ви могли продавати та встановлювати сонячні дахи SunStyle своїм клієнтам.

На додаток до навчання та підтримки в установці, SunStyle надає.

 • Активна та неактивна черепиця, кріпильні елементи та системи прокладок
 • Специфікації на всі інші матеріали надаються партнерами по установці
 • Професійні архітектурні плани та електричні схеми
 • Дизайнерські послуги з проектування та створення індивідуальних сонячних дахових систем відповідно до вимог проекту

фотоелектрична, черепиця, даху

Дізнайтеся більше про те, як стати партнером з монтажу

SunStyle розширює нашу мережу партнерів по установці в США. Якщо ви зацікавлені в установці сонячної покрівельної системи SunStyle у вашому регіоні, ми будемо раді зустрітися з вами і надати додаткову інформацію про наші процеси навчання та сертифікації.

Обслуговування та гарантія

Сонячна черепиця не має жодних рамок: це не тільки з естетичних міркувань, але й тому, що це дозволяє даху очищатися природним чином під впливом дощу. Оскільки немає необхідності в снігозатримувачах або снігозатримувачах, сніг не затримується на даху надовго, що збільшує виробництво електроенергії взимку. Сонячний дах майже не потребує обслуговування. Однак, якщо виникне дефект, ми будемо раді допомогти вам.

Зв’яжіться з нами, щоб обговорити ваш проект

Ми будемо раді зв’язатися з вами та обговорити наступні кроки на шляху до використання сонячної черепиці SunStyle у вашому проекті. Якщо ви бажаєте співпрацювати з нами як сертифікований інсталятор, заповніть, будь ласка, запит на партнерство.

Щоб отримати пропозицію для даху за межами США, будь ласка, натисніть тут, щоб заповнити запит.

Короткі факти про сонячну черепицю

Щоб отримати відповіді на найбільш поширені запитання про сонячну покрівельну систему SunStyle, будь ласка, відвідайте наші поширені запитання.

Що таке сонячна черепиця?

Сонячна черепиця виконує ті ж функції, що і традиційні покрівельні матеріали, такі як асфальт, шифер або металеві покрівельні матеріали, захищаючи ваш будинок від впливу зовнішніх факторів. Однак сонячна черепиця. окрім того, що служить структурним елементом конструкції. виконує дуже важливу другу функцію, яку не пропонують традиційні покрівельні матеріали. Сонячна черепиця містить сонячні елементи, які перетворюють сонячне випромінювання в корисну електроенергію. По суті, ви отримуєте рішення “два в одному” в типовій сонячній черепиці: джерело чистої, відновлюваної енергії та довговічний покрівельний матеріал для вашого будинку.

Залежно від марки сонячної черепиці, яку ви встановите на своєму даху, кількість енергії, що виробляється, може відрізнятися через тип сонячних елементів і розмір кожної панелі. Сонячна черепиця, як правило, легка і проста в установці кваліфікованим фахівцем покрівельної компанії або інсталятором сонячних батарей. Вони швидко стають звичним явищем у багатьох американських будинках через їхню привабливість, гнучкість та вплив на сталий розвиток. І так само, як і звичайна черепиця, сонячна черепиця SunStyle розрахована на довговічність. Вони мають сертифікат UL, що дозволяє їм витримувати сильний дощ, вітер і град.

Якщо ви розглядаєте можливість переходу на сонячну черепицю, сонячна черепиця SunStyle®. це чудовий енергоефективний варіант покрівлі для вашого будинку. Вони підходять для житлових, комерційних та інших типів будівель.

Як працює сонячна черепиця?

Сонячна черепиця. це покрівельний матеріал і сонячні модулі, об’єднані в одному довговічному будівельному матеріалі. Таким чином, ваш дах може мати повністю інтегрований красивий вигляд від краю до краю, одночасно функціонуючи як енергогенеруюча установка.

Принцип роботи сонячної черепиці такий самий, як і у звичайних сонячних панелей. Коли фотоелементи поглинають сонячне світло, вони виробляють потік вільних електронів, які дають електричний струм, що може живити ваш будинок.

Сонячна черепиця для житлових будинків в порівнянні з іншими видами черепиці. Сонячні панелі

Різниця між сонячною черепицею та сонячними панелями полягає в способі їх встановлення. Сонячна черепиця діє як структурна покрівля, яка виконує дві функції: генерує чисту енергію та забезпечує однорідний вигляд по всьому даху. З іншого боку, сонячні панелі. це просто сонячні модулі, встановлені на покрівельних листах, черепиці або бітумній черепиці. Сонячні панелі додаються з другим набором будівельних матеріалів, і іноді можуть мати обмеження на основі виступів, таких як димоходи, вентиляційні отвори або мансардні вікна.

Як довго служить сонячна черепиця?

Залежно від бренду, який ви купуєте, стандартний термін служби сонячної черепиці триває від 20 до 30 років з максимальним виходом енергії. Через 20 років сонячні елементи вашої черепиці продовжуватимуть генерувати електроенергію, але з меншим загальним виходом енергії.

Сонячна черепиця SunStyle® розроблена, щоб запропонувати вам максимальну довговічність при оптимальній продуктивності. При правильному монтажі та обслуговуванні вам гарантована продуктивність на рівні 90% до 10 років і 80% до 25 років. Черепиця SunStyle виготовляється з використанням ламінованого скла, яке довговічніше, ніж стандартні покрівельні матеріали, і призначене для протистояння суворим погодним умовам. SunStyle має 4 клас захисту від граду, що є найвищим показником і дозволяє знизити страхові тарифи.

Скільки сонячних батарей потрібно для сонячного даху житлового будинку?

Кількість активних сонячних черепиць залежить від розміру вашого даху і бажаного розміру системи. З повністю інтегрованою системою сонячних дахів, такою як SunStyle, сонячний дизайнер розмістить активну черепицю в ключових місцях, а потім завершить дах аналогічним чином спроектованою неактивною черепицею. Черепиця, яку можна обрізати на місці, буде використовуватися для створення єдиного вигляду навколо вентиляційних отворів, мансардних вікон, димоходів або інших виступів.

Ви хочете дізнатися вартість встановлення сонячної черепиці на вашому будинку?

Сонячна черепиця SunStyle®. це преміальний варіант, який забезпечує повністю уніфікований естетичний вигляд за допомогою єдиного набору будівельних матеріалів. Вартість монтажу сонячної черепиці значною мірою залежить від розміру та складності вашого даху, а також розміру активної сонячної системи. Будь ласка, надішліть нам сьогодні специфікації вашого проекту, ми можемо надати вам первинну оцінку та кошторис.

Що таке сонячний дах Тесла, як він працює і скільки коштує?

Чи є сонячний дах Tesla кращим за звичайний масив сонячних панелей??

фотоелектрична, черепиця, даху

Такі читачі, як ви, допомагають підтримувати MUO. Коли ви робите покупку, використовуючи посилання на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Читати

Сонячний дах Tesla був вперше анонсований у 2016 році генеральним директором Ілоном Маском. Це покрівельна система, яка складається зі скляних плиток, в які вбудовані фотоелектричні елементи, що використовуються для вироблення електроенергії з енергії, випромінюваної сонцем.

Завдяки витонченому дизайну, це призводить до створення естетично привабливої, але ефективної системи, яка не порушує естетичну цілісність вашого будинку. З додатковими продуктами, які можуть підвищити ефективність сонячного даху, ось все, що вам потрібно знати про сонячний дах Tesla.

Як виглядає сонячний дах Tesla?

фотоелектрична, черепиця, даху

Однією з головних переваг сонячної покрівлі Tesla є те, що вона практично не відрізняється від традиційних покрівельних плиток і черепиці, які вже присутні на багатьох будинках. На відміну від традиційних сонячних панелей, які зазвичай встановлюються на даху, сонячна черепиця Tesla виглядає як звичайна черепиця або черепиця.

Оскільки воно плавно зливається з дахом, домовласники можуть використовувати енергію сонця, зберігаючи при цьому естетичний вигляд своїх будинків. Навпаки, ті, хто використовує традиційні сонячні панелі, трохи жертвують зовнішнім виглядом своїх будинків, оскільки вони виступають за межі існуючої лінії даху.

Як працює сонячний дах Tesla?

фотоелектрична, черепиця, даху

Сонячний дах Tesla функціонує не інакше, ніж традиційна сонячна панель, хоча вони працюють порівняно ефективніше, ніж будь-яка традиційна сонячна панель. Крім того, плитки надзвичайно міцні та довговічні, завдяки конструкції зі скляної плитки, виготовленої із загартованого скла. Завдяки високій стійкості матеріалу до розтріскування та розбиття, загартоване скло зазвичай використовується для захисту екранів мобільних телефонів.

Крім того, фотоелектричні елементи спроектовані таким чином, щоб витримувати навіть найекстремальніші погодні умови, такі як град, сильний вітер і перепади температур. Це обов’язково для тих, хто живе в районах з будь-яким кліматом. Найкраще те, що на кожну черепицю надається 25-річна гарантія, що виправдовує її довговічність.

Відстежувати регенерацію та використання так само просто, як і навігацію в додатку Tesla. Навігація через додаток Tesla дозволяє відстежувати процес регенерації та використання вашого домогосподарства, надаючи вам повний контроль і миттєво сповіщаючи про будь-які збої в роботі.

Чи потрібен Powerwall від Tesla для використання сонячного даху?

фотоелектрична, черепиця, даху

Сонячний дах Tesla. це самостійний продукт, але в поєднанні з правильними продуктами він стає силою, з якою слід рахуватися. У той час як Solar Roof відповідає за процес регенерації, Powerwall від Tesla відповідає за аспект зберігання сонячної системи. Таким чином, кожна покупка сонячної покрівлі також включає в себе Powerwall від Tesla для повного використання переваг системи.

Powerwall від Tesla. це інтегрована система акумуляторів, яка зберігає сонячну енергію у вашому домогосподарстві для резервного захисту в разі відключення електроенергії. Оскільки Powerwall має інтегрований сонячний інвертор, як тільки система виявить порушення у вашому електропостачанні, вона автоматично ввімкнеться, щоб підтримувати роботу ваших приладів. Це відрізняється від сонячного інвертора Tesla, який служить проміжною ланкою для енергії, отриманої через ваш дах при використанні традиційних сонячних панелей.

Обидві доступні моделі Powerwall (Powerwall 2 Powerwall) мають енергетичну потужність 12.5 кВт-год, що сильно залежить від того, скільки сонячної енергії можна отримати. Як і очікувалося, зимові місяці та похмурі дні є найменш ефективними, і навпаки. На піку своєї ефективності один блок Powerwall може забезпечувати енергією ваш будинок до 2 років.5 днів. Кілька блоків Powerwall можна об’єднати для більшої резервної потужності, хоча більшості вистачить і двох блоків.

Наскільки ефективний сонячний дах Tesla?

Енергоефективність Tesla Solar Roof. це те, що дійсно відрізняє їх від інших пристроїв, доступних на ринку. Фотоелектричні елементи на борту можуть перетворювати сонячне світло в електрику з коефіцієнтом корисної дії до 22%, що значно перевищує типовий коефіцієнт корисної дії традиційних сонячних панелей в 15%.

Кожна черепиця має потужність приблизно 72 Вт, і завдяки своїй невеликій конструкції їх потрібно не так багато, щоб повторити регенеративну здатність традиційної сонячної панелі. Як результат, власники будинків можуть виробляти більше електроенергії з меншою кількістю сонячних батарей, що може допомогти знизити загальну вартість продукту. Крім того, власники будинків, які використовують сонячну енергію, мають право на 30% податковий кредит на сонячну енергію, що ефективно збільшує грошову вартість їхніх будинків!

найкращих варіантів сонячних дахів на 2023 рік

Лі Метьюз. експерт зі сталого розвитку та веган зі стажем. Її робота про сонячну політику була опублікована в канадському National Observer.

Tesla, можливо, була першою компанією, яка представила повністю сонячний дах, але вони не були першими, хто виготовив сонячну черепицю. Тут ми даємо вам основи сонячних дахів, а також наш топ кращих варіантів сонячних дахів, включаючи Tesla, з плюсами і мінусами для кожного з них.

фотоелектрична, черепиця, даху

Зміст

 • Як працює сонячний дах
 • Переваги сонячного даху
 • Зовнішній вигляд
 • Економічно вигідне поєднання покрівлі та сонячної енергії
 • Високоефективне покрівельне рішення
 • Ефективне використання простору
 • Немає зовнішньої проводки
 • Легше ремонтувати та замінювати
 • Чи є недоліки у сонячних дахів?
 • Вартість та ефективність
 • Довговічність та гнучкість
 • Інші недоліки сонячних дахів
 • Найкращі сонячні дахи: наша добірка
 • CertainTeed
 • Що нам подобається в сонячних дахах CertainTeed
 • Технічні характеристики
 • Що нам не подобається в сонячних дахах CertainTeed
 • Сонячний дах Tesla
 • Що нам подобається в дахах Tesla Roofs
 • Що нам не подобається в покрівлях Tesla Roofs
 • SunTegra
 • Що нам подобається в SunTegra
 • Що нам не подобається в SunTegra
 • Сонячна черепиця Форвард
 • Що нам подобається в Forward
 • Що нам не подобається в Forward
 • GAF
 • Що нам подобається в GAF
 • Що нам не подобається в GAF
 • DecoTech
 • Що нам подобається в DecoTech
 • Що нам не подобається в DecoTech
 • Сонячні дахи Luma
 • Що нам подобається в Luma Solar
 • Що нам не подобається в Luma Solar
 • Інші компанії, що займаються сонячними дахами, на які варто звернути увагу
 • Часті запитання про сонячні дахи
 • Сонячні дахи vs. Сонячні панелі

  • Сонячна черепиця та плитка
  • Невеликі зміни у зовнішньому вигляді будинку
  • Вартість 20 000. 100 000
  • Не потрібно свердлити дах (з деякими варіантами)
  • Легше ремонтувати
  • Менш ефективні
  • Коротший термін гарантії (зазвичай 10-20 років)
  • Коротший термін служби (зазвичай 20 років)
  • Менше кваліфікованих монтажників

  Сонячні панелі:

  • Сонячні панелі
  • Сонячна батарея, встановлена на даху
  • Вартість 15 000. 40 000
  • Зазвичай вимагає свердління даху
  • Складніше ремонтувати
  • ефективні
  • Довший термін служби (25-40 років)
  • Довша гарантія (25 років)
  • доступні монтажники

  Як працює сонячний дах

  Компанія Tesla представила свій сонячний дах у 2016 році, назавжди змінивши сонячну енергетику. Але як працює сонячний дах?

  Покрівля Tesla використовує загартовану скляну черепицю для заміни всіх стандартних черепиць на даху вашого будинку. Деякі з цих черепиць також є сонячними панелями, що означає, що майже кожен дюйм вашого даху теоретично може генерувати електроенергію.

  Оскільки на більшості дахів є кілька ділянок, на які не потрапляє багато сонячного світла, дах Tesla Roofs також включає кілька неактивних панелей. Вони виглядають так само, як сонячна черепиця, але не виробляють енергію, що допомагає знизити вартість установки і економить ресурси.

  Покрівлі Tesla Roofs. це єдині повністю сонячні покрівлі, доступні на сьогоднішній день, але це не єдиний варіант переходу на сонячну енергію без сонячних панелей. Насправді, перша сонячна черепиця була випущена на ринок у 2009 році компанією DOW, і кілька інших компаній також виробляють сонячну черепицю.

  У чому різниця? Сонячна черепиця. це просто черепиця. Вони призначені для інтеграції з існуючою або новою черепицею або плиткою, або для встановлення на них. У будь-якому випадку, зовнішній вигляд не такий бездоганний, як у повноцінного даху Tesla.

  Перейдіть на сонячну енергію вдома

  Співпрацюйте з сонячною компанією, що має сертифікат LeafScore

  • 100% безкоштовна у використанні
  • Підбір менш ніж за 3 хвилини
  • Рейтинг сонячних компаній за версією LeafScore

  Переваги сонячного даху

  Перехід на сонячну енергію має багато переваг, і сонячні дахи та черепиця пропонують все це і навіть більше.

  Погляд

  Сонячні дахи забезпечують всі переваги сонячної батареї на даху без кардинальної зміни зовнішнього вигляду вашого будинку. Це тому, що сонячна черепиця розроблена так, щоб виглядати максимально схожою на звичайну покрівельну черепицю. Більшість сонячних черепиць можна інтегрувати в існуючу черепичну або гонтову покрівлю, або ж укласти зверху, як другу шкіру для вашого даху. Навіть якщо сонячна черепиця кріпиться поверх звичайної черепиці, профіль сонячної черепиці набагато нижчий, ніж у випадку з вмонтованими сонячними панелями.

  З покрівлею Tesla Roof всі плитки виглядають однаково, незалежно від того, чи це активна сонячна черепиця, чи неактивна черепиця. Це робить сонячний дах або сонячну черепицю чудовим рішенням для власників будинків, яким не подобається зовнішній вигляд більш традиційних сонячних панелей. Сонячний дах може також дозволити домовласникам отримувати вигоду від сонячної енергії, не викликаючи гніву асоціацій домовласників.

  Економічно вигідне поєднання покрівлі та сонячної енергії

  Новий дах може бути дорогою пропозицією, як і сонячна установка. Що, якби ви могли об’єднати ці два варіанти і заощадити трохи грошей?

  Якщо ваш дах потребує оновлення, подумайте про сонячний дах. Звичайно, це буде коштувати дорожче, ніж звичайний дах, але, як правило, це буде коштувати менше, ніж звичайний дах плюс звичайна сонячна батарея з аналогічною потужністю.

  Високоефективне покрівельне рішення

  Хвилюєтеся, що сонячний дах не буде таким же гарним, як звичайний?? Немає причин для занепокоєння. Ця покрівельна черепиця працює так само, як і звичайна черепиця, тільки вона виробляє електроенергію, зберігаючи ваш будинок водонепроникним і захищеним від стихійних явищ.

  Ключовим моментом тут є те, що сонячна черепиця поєднує сонячні елементи з обшивкою даху. У більш традиційних сонячних батареях сонячні модулі монтуються поверх черепиці (або іншого покрівельного матеріалу).

  Ефективне використання простору

  Сонячна черепиця може бути чудовим способом перейти на сонячну енергію, якщо у вас невеликий дах, на якому встановлення стандартної сонячної батареї ускладнене або навіть неможливе. З цієї ж причини сонячна черепиця може бути хорошим вибором для даху з незручними обмеженнями простору, такими як мансардні вікна, дахові вікна і так далі.

  Зрештою, черепиця набагато менша за сонячну панель. Це означає, що ви можете втиснути кілька черепиць на невелику площу і максимізувати свою нерухомість на даху. Ви навіть можете вирішити повністю відмовитися від даху і замість цього встановити сонячний дах на гаражі, сараї або допоміжному приміщенні, особливо якщо вони отримують більше сонячного світла, ніж ваш будинок.

  Немає зовнішньої проводки

  Стандартні установки сонячних панелей вимагають зовнішньої проводки, яка з’єднує змонтовані сонячні панелі з інвертором і головною панеллю обслуговування всередині вашого будинку. У сонячному даху і більшості сонячних черепиць вся проводка є внутрішньою і прихованою. Це зменшує ризик пошкодження від вітру, дощу, птахів та інших диких тварин тощо.

  Стандартні сонячні батареї також повинні монтуватися поверх покрівельного матеріалу, що зазвичай означає свердління в даху. Деякі металеві дахи дозволяють закріплювати сонячні модулі на місці, але звичайна черепиця та черепиця вимагають від установників сонячних панелей проникнення в покрівельний матеріал, що може спричинити пошкодження та створити слабкі місця.

  Ці проблеми малоймовірні, якщо ви користуєтесь послугами досвідченого та кваліфікованого інсталятора, але вони все ще є ризиком для звичайних масивів.

  Деякі сонячні черепиці монтуються безпосередньо на палубу, виконуючи роль як сонячної панелі, так і покрівельної черепиці. Інші кріпляться до існуючої покрівельної черепиці або черепиці. Таким чином, потенціал пошкодження існуючого даху сильно варіюється між різними варіантами сонячної покрівлі.

  Легше ремонтувати та замінювати

  Ще одна ключова перевага сонячної черепиці полягає в тому, що вона легка і відносно проста в ремонті та заміні. Якщо одна або дві черепиці будуть пошкоджені, ви можете швидко замінити їх свіжими сонячними черепицями або неактивними черепицями, якщо це необхідно. Замінити або відремонтувати цілу сонячну панель набагато складніше і дорожче.

  Сонячна черепиця також побудована так, щоб витримувати дощ, сніг і вітер. А якщо щось піде не так, більшість компаній пропонують хорошу гарантію, тому ви можете отримати заміну черепиці безкоштовно. Tesla навіть пропонує довічну гарантію на свою фізичну черепицю, що дуже зручно, якщо ви плануєте залишатися в одному будинку протягом тривалого часу. Якщо ви думаєте, що переїдете в найближчі 25 років, довічна гарантія може виявитися не такою вже й корисною, враховуючи, що сонячний дах важко забрати з собою (на відміну від сонячних панелей).

  Чи є недоліки у сонячних дахів?

  Поки що все добре, але як щодо недоліків сонячних дахів?

  Вартість та ефективність

  Як ми вже обговорювали, сонячна черепиця не є дешевою, незважаючи на те, що вона є більш економічно ефективною на ват. У порівнянні з ціною стандартної сонячної установки на даху (від 15 000 до 40 000 доларів), вартість сонячного даху Tesla, як повідомляється, коливається від 30 000 до майже 100 000 доларів. Більше того, Tesla кілька разів різко і без попередження змінювала ціни, застаючи клієнтів зненацька. Tesla також тепер наполягає на тому, щоб покупці сонячних дахів купували батарею Tesla Powerwall, що ще більше підвищує вартість.

  Тесла. не єдине ім’я в місті, і ви, безумовно, платите премію за бренд.

  Перейдіть на сонячну енергію вдома

  Зверніться до сертифікованої LeafScore компанії, що займається сонячною енергетикою

  • 100% безкоштовна у використанні
  • Отримайте підбір менш ніж за 3 хвилини
  • Рейтинг сонячних компаній LeafScore

  Високоефективна черепиця інших компаній, як правило, дешевша і так само ефективна, як і черепиця Tesla, але всі вони менш ефективні, ніж найкращі сонячні панелі. Загалом, сонячна черепиця зазвичай виробляє від 13 до 63 Вт. Для досягнення максимальної продуктивності їм потрібен високий рівень сонячного опромінення і хороший нахил.

  Чому сонячна черепиця менш ефективна, ніж сонячні панелі?

  Основна причина полягає в тому, що вбудовані в будівлю сонячні панелі (BISP, або BIPV), як правило, не дозволяють повітрю циркулювати під ними, а це означає, що вони швидко перегріваються, що погіршує виробництво електроенергії.

  Ця недостатня ефективність у поєднанні з більш високими початковими витратами може означати більш тривалий період окупності сонячних дахів. Насправді, сонячні дахи не пропонують нічого подібного до повернення інвестицій від стандартної сонячної батареї, якщо тільки вам не потрібен новий дах у будь-якому випадку.

  Тривалість життя і гнучкість

  Сонячні дахи та черепиця також мають менший термін служби, ніж більшість звичайних сонячних панелей. У той час як стандартна сонячна панель зазвичай може виробляти електроенергію на рівні 80% від початкової потужності протягом 25 років або більше, сонячна черепиця зазвичай підтримує цей рівень потужності лише протягом 20 років або близько того. Вони також виробляють менше електроенергії для початку.

  Ще одним недоліком сонячного даху є те, що його може бути важко взяти з собою, якщо ви переїжджаєте. На відміну від сонячних панелей, сонячні дахи виготовляються на замовлення відповідно до вашого будинку. Сонячна черепиця або інтегровані панелі DecoTech можуть переїхати з вами, якщо ви переїжджаєте, в залежності від типу даху вашого нового будинку.

  Інші недоліки сонячних дахів

  Хоча сонячні дахи стають все більш популярними, ви можете не знайти кваліфікованого інсталятора у вашому регіоні. На противагу цьому, звичайні сонячні інсталятори легко знайти, що також означає, що вартість робочої сили для встановлення зазвичай нижча, ніж для сонячного даху.

  Те саме стосується сонячної черепиці. Хоча інсталяторів для них більше, ніж для дахів Tesla, все ще дуже важко знайти надійного інсталятора в більшості місць, особливо якщо ви живете за межами великого міста.

  Нарешті, вам слід врахувати екологічні витрати на встановлення сонячного даху. Швидше за все, ви зацікавлені в цих продуктах, тому що хочете жити більш екологічним способом життя. Відправляти ваш поточний, цілком респектабельний дах на звалище тільки для того, щоб встановити сонячний дах, не дуже раціонально.

  Найкращі сонячні дахи: наша добірка

  CertainTeed

  Основні моменти: Варіант сонячної черепиці з вражаючим досвідом роботи в покрівельній індустрії, що дозволяє створювати продукти, які добре інтегруються в існуючу покрівлю, зводячи нанівець необхідність повної модернізації даху.

  • Відмінна репутація та досвід покрівельних робіт
  • Компанія пропонує повне покрівельне рішення, що включає сонячну черепицю / гонт
  • Працює з асфальтовими та бетонними дахами
  • Добре зарекомендувавший себе бренд
  • Набагато нижча вартість, ніж у Tesla Roof
  • Стійкість до води, вітру та вогню
  • Відмінна гарантія з можливістю передачі
  • Швидкий і простий монтаж та обслуговування
  • Відсутність списку очікування!
  • Високоефективні монокристалічні сонячні елементи
  • Включає інвертор та електропроводку за потреби
  • Не повний сонячний дах
  • Сонячна черепиця/черепиця виглядає інакше, ніж звичайна покрівля
  • На сайті немає конкретних цін

  CertainTeed пропонує сонячну черепицю довше, ніж Tesla, і має більш ніж столітній досвід роботи в покрівельній індустрії. Наразі компанія пропонує два дизайни для сонячних дахів:

  Apollo Shingle 11 може бути встановлена як частина нової покрівлі або на існуючу асфальтову покрівлю. Ця черепиця повністю чорна і може бути розміщена у вигляді смуг або плям на частині або більшій частині даху. Кожна черепиця має розмір 46.75 дюймів завширшки та 17 5/8 дюймів завглибшки.

  Apollo Tile II підходить для дахів з бетонної черепиці. Ця черепиця має вигляд чорного ламінату і поставляється з індивідуальним кольором рамки, щоб відповідати різним кольорам бетонної черепиці земляного відтінку. Кожна плитка має 47 дюймів завширшки і 17 дюймів завтовшки.Глибина 25 дюймів.

  Що нам подобається в сонячних дахах CertainTeed

  На відміну від даху Tesla, ви можете легко інтегрувати сонячну черепицю CertainTeed в існуючу покрівлю. Це дозволяє уникнути необхідності повного оновлення покрівлі та значно знизити витрати на монтаж. (У деяких ситуаціях Tesla може додати свою сонячну покрівлю поверх вашого існуючого даху).)

  Сонячний дах CertainTeed, як правило, набагато дешевший, ніж Tesla Roof. Сонячна черепиця CertainTeed також більш широко доступна в США.S. Компанія займається покрівельним бізнесом вже більше століття і має сотні сервісних працівників, готових встановити її сонячну черепицю. Завдяки відсутності списку очікування та більшому досвіду покрівельних робіт, ніж у будь-якого іншого виробника сонячної черепиці, CertainTeed є чудовим вибором, якщо вам потрібен новий дах або ви просто хочете додати кілька сонячних черепиць для початку.

  CertainTeed виробляє свою сонячну черепицю та черепицю в США.S. Кожна установка включає вогнестійку підкладку (де це доречно), аксесуари для проблисків, стартову смугу та вітрові затискачі, домашню електропроводку, додатковий інвертор струн та додаткову систему моніторингу.

  Обидва типи сонячної черепиці прості в установці, оскільки вони використовують ту ж низькотехнологічну систему, що і звичайна асфальтована і бетонна черепиця. Тобто, ваш інсталятор прикріпить черепицю до обшивки даху за допомогою стандартних саморізів. Це робить монтаж набагато швидшим і простішим, ніж у випадку з більш складною сонячною черепицею.

  Переходьте на сонячну енергію вдома

  Зверніться до сонячної компанії, схваленої LeafScore

  • 100% безкоштовна у використанні
  • Отримайте відповідність менш ніж за 3 хвилини
  • Рейтинг сонячних компаній LeafScore

  Черепиця також проста в обслуговуванні, з відкритим простором під модулями та вбудованими затискачами для проводів, що дозволяє легко управляти проводами та встановлювати їх.

  Технічні характеристики

  CertainTeed використовує більш ефективну сонячну технологію, ніж більшість компаній, що виробляють сонячну черепицю (і є прозорим щодо специфікацій)!). Кожна активна плитка має 14 високоефективних монокристалічних кремнієвих сонячних елементів. Ці плитки мають номінальну потужність 70 Вт кожна, що вище, ніж у більшості сонячних черепиць. Коефіцієнт корисної дії Apollo Shingle 11 становить 17.2%, в той час як Apollo Tile 11 має 17.Коефіцієнт корисної дії 8.

  Черепиця CertainTeed дуже легка і така ж гнучка, як і звичайна черепиця. Черепиця Apollo Shingles важить всього 2.7 фунтів. на квадратний метр. футів., що приблизно так само, як і стандартна асфальтована черепиця. Черепиця Apollo важить 3.1 фунт. за квадратний метр. футів., що набагато менше, ніж у бетонної черепиці.

  Незважаючи на легку вагу, ця сонячна черепиця витримує вражаючі 250 фунтів. за квадратний фут. Вони також стійкі до води, вогню та вітру і навіть мають рейтинг зони ураганів високої швидкості за будівельними нормами Флориди (Vult 194 миль/год).

  Бітумна черепиця Apollo 11 та черепиця Apollo 11 мають температурний коефіцієнт потужності.0.37%. Хоча це не наближається до коефіцієнтів сонячних панелей REC, це насправді досить схоже на багато найкращих сонячних панелей. Непогано для сонячної черепиці або черепиці, щільно прикріпленої до даху!

  Обидва типи покрівельних матеріалів мають робочу температуру між.40 і 194 градуси за Фаренгейтом (-40 і 90 за Цельсієм).

  CertainTeed також пропонує комплексну гарантію, яка покриває всі компоненти системи. Це включає 25-річну гарантію на вихідну потужність і 10-річну гарантію на інвертор, всі інші компоненти системи, а також гарантію на вітер швидкістю 110 миль/год.

  З огляду на довгу історію компанії, є також хороший шанс, що CertainTeed буде поруч, щоб виконати цю гарантію через 25 років. Якщо ви працюєте з сертифікованим CertainTeed сонячним інсталятором, професійний монтаж вашої системи також покривається гарантією до 25 років. Ви навіть можете передати гарантію, якщо це необхідно, що є величезним плюсом при спробі продати свій будинок.

  Що нам не подобається в сонячних дахах CertainTeed

  Основним недоліком сонячної черепиці CertainTeed є те, що вона не є “прихованою” сонячною установкою. Хоча ці плитки та черепиця можуть бути інтегровані, невідповідність кольору з несонячною черепицею та плиткою дуже очевидна на більшості дахів. Тим не менш, якщо низький профіль є вашим основним завданням, CertainTeed. відмінний вибір.

  Другим ключовим недоліком CertainTeed є те, що компанія не пропонує ніякої конкретної цінової інформації на своєму веб-сайті. Щоб отримати уявлення про те, скільки буде коштувати ваша установка, вам потрібно зв’язатися з компанією або знайти місцевого установника, який працює з цією черепицею або плиткою.

  Однак розумно припустити, що досить стандартна установка буде коштувати десь між повним дахом Tesla Roof і стандартною установкою сонячних панелей. Вартість значною мірою залежатиме від розміру, форми та типу даху, його віку, а також від того, чи плануєте ви замінити весь дах, інтегрувати кілька сонячних черепиць, або розмістити якомога більше сонячної черепиці чи черепиці на наявному просторі.

  Сонячний дах Tesla

  Основні моменти: Безшовний, гладкий і непомітний дизайн з нанесеною торговою маркою за ціною довгого списку очікування та відповідною ціною.

  • Повний пакет, з відповідною черепицею в усьому
  • 25-річна гарантія на черепицю, потужність та захист від атмосферних впливів
  • Гладкий, сучасний дизайн (доступні чотири стилі плитки)
  • Добре зарекомендувавший себе бренд
  • Може додати значної привабливості та цінності вашому будинку
  • Підтримується стандартними тестами ANSI на довговічність
  • Зазвичай монтаж займає всього 5-7 днів
  • Можна встановлювати на деякі існуючі дахи
  • Tesla пропонує програму виплат (кредит) та варіанти авансового платежу
  • Ви можете роками стояти в списку очікування
  • Тепер доступна тільки з акумуляторним накопичувачем Powerwall
  • Ви платите за ім’я
  • Не така ефективна, як сонячні панелі
  • Важко налаштувати або змінити конфігурацію з іншими продуктами (наприклад, вітрогенератором або мікрогідросистемою)
  • Монтаж може зайняти до 14 днів (порівняно з одним днем для деяких проектів сонячних панелей)
  • Потребує дозволу в деяких місцях / не дозволяється деякими асоціаціями власників будинків
  • Дуже дорого у порівнянні зі звичайним дахом, звичайними сонячними панелями та іншими сонячними черепицями

  Tesla вперше представила свій сонячний дах у 2016 році, вразивши глядачів своїм витонченим, футуристичним виглядом. На сьогоднішній день існує щонайменше чотири стилі черепиці Tesla Solar Roof на вибір. Кожен дах виготовляється на замовлення і включає в себе скляну сонячну черепицю, скляну покрівельну черепицю і черепицю з архітектурної сталі.

  Три типи черепиці не відрізняються один від одного, створюючи безшовний дизайн. Вся черепиця діє як покрівельний матеріал, хоча лише деякі з них генерують сонячну енергію. Це допомагає уникнути марної трати ресурсів, встановлюючи сонячну черепицю на ділянках даху, які отримують дуже мало сонця.

  Після того, як ви оформите замовлення на сонячну покрівлю, Tesla попросить вас завантажити нещодавній рахунок за комунальні послуги. Це допомагає компанії підібрати розмір вашого сонячного даху відповідно до ваших потреб в електроенергії. Tesla також призначить оцінку на місці, щоб визначити складність встановлення сонячного даху. Чим більше монтажних площин, перешкод (димарів, мансардних вікон, вентиляційних отворів і вентиляторів) і особливих нахилів, тим складніший і дорожчий проект покрівлі.

  Переходьте на сонячну енергію вдома

  Співпрацюйте з сонячною компанією, що має сертифікат LeafScore

  • 100% безкоштовна у використанні
  • Отримайте підбір менш ніж за 3 хвилини
  • Рейтинг сонячних компаній за версією LeafScore

  Сонячні дахи Tesla включають в себе саму черепицю, всю електропроводку та інвертор, а також акумуляторну батарею Powerwall для зберігання надлишкової енергії, виробленої вашим масивом. Забезпечує резервне живлення на випадок, якщо основна електромережа вийде з ладу.

  Що нам подобається в покрівлях Tesla Roofs

  Найкраще в даху Tesla Roof. це те, що це повноцінний дах. На відміну від більшості інших компаній, що виробляють сонячну черепицю, Tesla пропонує повний пакет і безшовний, непомітний дизайн. Якщо гроші не мають значення, і ви хочете повністю оновити дах, Tesla Roof. чудовий вибір.

  Серед інших переваг дахів Tesla. щедра 25-річна гарантія на дефекти конструкції та матеріалів з моменту встановлення. Tesla також пропонує гарантію на захист від атмосферних впливів, яка стверджує, що “Ваш сонячний дах залишатиметься на місці і запобігатиме пошкодженню вашого будинку, спричиненому проходженням вітру та дощу через ваш сонячний дах протягом 25 років”.

  Tesla також пропонує гарантію на модулі, яка обіцяє, що ваш сонячний дах все ще працюватиме на 95% або більше від своєї номінальної пікової потужності на 5-річній позначці, при цьому виробництво знизиться не більше ніж на 0.5% щорічно протягом наступних 20 років. Ва-банк, що означає, що через 25 років робоча потужність складе 85% або більше. Досить добре!

  Незважаючи на ці гарантії, черепиця Tesla Roof створена, щоб служити довго. Черепиця протестована на міцність Американським національним інститутом стандартів (ANSI) і добре витримує вітер, град, вогонь і дощ. Ви також можете встановити дах Tesla Roof поверх вашого існуючого даху, якщо він відповідає певним умовам.

  Tesla також використовує високоефективні монокристалічні сонячні елементи для своєї черепиці.

  Що нам не подобається в дахах Tesla

  Дахи Тесла дорогі. Не можна обійти той факт, що ви платите за ім’я. Що ще гірше, Ілон Маск оголосив у квітні 2021 року, що “сонячні панелі Tesla Solar Roof будуть продаватися тільки як інтегрований продукт з батареєю Tesla Powerwall”.” Отже, якщо ви шукали просто дах Tesla, ваші витрати тільки що стали набагато вищими (і вам потрібно буде десь зберігати цю батарею).

  Ідея полягає в тому, що сонячна енергія з даху Tesla буде подаватися виключно на Powerwall, а потім Powerwall буде взаємодіяти з лічильниками комунальних послуг та головною панеллю обслуговування будинку. Проблема, звичайно, полягає в тому, що деякі клієнти хочуть підключену до мережі систему без акумуляторних батарей. Зрештою, батареї дорогі, вимагають регулярного обслуговування і, як правило, потребують заміни кожні 5-15 років.

  Це також підводить нас до ще одного недоліку даху Tesla: негнучкості. Звичайно, сама черепиця може бути досить гнучкою, але система. ні. Все це розроблено для безперешкодної інтеграції з іншими продуктами Tesla, а це означає, що вам буде важко щось змінити. Якщо ви це зробите, то, швидше за все, втратите будь-які гарантії. Отже, якщо ви думаєте, що з часом захочете перейти на автономне живлення, підключити генератор або навіть додати вітрову турбіну або мікрогідросистему, дах Tesla Roof, інвертор і система Powerwall можуть зробити це набагато складнішим завданням.

  Монтаж покрівлі Tesla також може зайняти деякий час, особливо якщо ваш дах складний. Це означає більші перебої в роботі та вищу вартість установки. І це за умови, що ви можете встановити дах Tesla там, де живете. Деякі асоціації домовласників не дозволяють такі дахи, і навіть якщо вони дозволять, ви можете роками стояти в листі очікування, перш ніж дізнаєтесь, що ваш дах не підходить.

  Інсталяторів також важко знайти, оскільки дахи Tesla Roofs найдоступніші в Каліфорнії та кількох інших тестових ринках.

  Нарешті, Tesla продовжує приховувати технічні характеристики свого сонячного даху. Вона ніколи не публікувала рейтинги ефективності або температурні коефіцієнти, наприклад, які є важливими факторами при виборі сонячного обладнання.

  SunTegra

  Основні моменти: Низькопрофільний варіант сонячної черепиці, який може інтегруватися в існуючі дахи, але зі значно більшою черепицею.

  • Швидкий і простий монтаж та обслуговування
  • Ніякого списку очікування!
  • Працює з асфальтовими та бетонними дахами
  • Набагато нижча вартість, ніж у Tesla Roof
  • Водо-, вітро- та вогнестійкість
  • Низький профіль робить черепицю/черепицю ледь помітною з землі
  • Не повний сонячний дах
  • Сонячна черепиця виглядає інакше, ніж звичайна покрівля
  • На сайті немає конкретної ціни
  • Набагато нижча ефективність, ніж у сонячних панелей та деяких видів сонячної черепиці
  • Більший розмір може зробити установку менш гнучкою
  • Менш щедра гарантія, ніж у CertainTeed, Tesla та Forward
  • Поганий температурний коефіцієнт / непридатний для дуже жаркого клімату

  SunTegra. ще один хороший варіант для сонячного даху. Ця компанія, як і CertainTeed, пропонує сонячну черепицю, яку можна встановити на існуючий дах або як частину повного покрівельного пакету.

  SunTegra пропонує як асфальтові, так і бетонні покриття для сонячних дахів. Як і системи Apollo від CertainTeed, ці черепиці можуть бути розміщені на новому або існуючому даху або інтегровані в нього.

  Черепиця значно більша за черепицю CertainTeed. 53 5/8 дюйма в ширину і 23 1/8 дюйма в глибину. Плитки також набагато більші. 52 3/4 дюйма і 16 7/8 дюйма.

  Хоча на сайті SunTegra немає інформації про ціни, компанія пропонує безкоштовну оцінку, яка базується на місці вашого проживання та сонячному потенціалі вашого будинку, без жодних зобов’язань.

  Що нам подобається в SunTegra

  SunTegra, раніше відома як Integrated Solar Technology (IST), повністю присвячена сонячним рішенням. Засновник компанії, Олівер Келер, раніше працював у BP Solar та SunPower, а потім розширив свою діяльність, щоб запропонувати більш інноваційні сонячні рішення для власників будинків, будівель та бізнесу.

  Хоча компанія SunTegra є меншим бізнесом, ніж CertainTeed, вона швидко розвивається в США.S., Канада та Мексика. В даний час немає списку очікування на установку SunTegra, тому це відмінний вибір, якщо ви хочете додати кілька сонячних черепиць або плиток на свій дах відразу.

  Сонячна черепиця SunTegra витримує навантаження до 112 фунтів. за квадратний метр. футів. і максимальною швидкістю вітру 130 миль/год. Діапазон робочих температур такий самий, як у CertainTeed.40 і 194 градуси за Фаренгейтом (-40 і 90 за Цельсієм).

  Завдяки низькому профілю черепиця та гонт SunTegra ледь помітна з рівня землі. Легка конструкція дозволяє уникнути необхідності в інженерному проектуванні та дозволах на будівництво. SunTegra також стверджує, що їх процес встановлення набагато простіший і швидший, ніж у Tesla або Forward, і використовує “на 50% менше деталей, ніж звичайні стійкові системи”.” Інтегрована проводка забезпечує швидкий і простий монтаж та обслуговування.

  SunTegra також планує представити нові сонячні продукти для садів і внутрішніх двориків, а також для бокових сторін і фасадів комерційних і громадських будівель.

  Що нам не подобається в SunTegra

  Незважаючи на низькопрофільність, повністю чорна естетика дуже помітна на більшості дахів. Якщо ви шукаєте щось більш безшовне, найкращим варіантом буде установка Tesla Solar Roof або Forward.

  SunTegra є лише сонячною компанією; вона не пропонує повну послугу покрівельних робіт. Таким чином, якщо вам потрібно замінити дах, вам доведеться координувати установку з двома компаніями. Обидва продукти мають 10-річну гарантію на продукцію та 25-річну гарантію на вихідну потужність, що є менш щедрим, ніж гарантії, пропоновані CertainTeed, Tesla та Forward.

  Сонячні панелі SunTegra мають 16 монокристалічних елементів кожна і вихідну потужність від 64 до 70 Вт. Їх рейтинг ефективності становить 13.9%, 14.5% і 15.1% для STT 64, STT 67 і STT 70 відповідно. Вони набагато нижчі, ніж більшість сонячних панелей. Насправді, вам може знадобитися покрити на 50% більше даху, щоб виробляти таку ж кількість електроенергії, як і стандартна сонячна батарея.

  Переходьте на сонячну енергію вдома

  Зверніться до сонячної компанії, схваленої LeafScore

  • 100% безкоштовна у використанні
  • Підбір менш ніж за 3 хвилини
  • Рейтинг сонячних компаній LeafScore

  Сонячна черепиця більш ефективна, ніж черепиця, але менш ефективна, ніж черепиця CertainTeed. Доступні три моделі бітумної черепиці потужністю від 105 Вт до 114 Вт. Вища потужність пояснюється тим, що всі черепиці мають 24 монокристалічні комірки. Ефективність, однак, становить лише 15.9%, 16.6% і 17.2% для STS 105, STS 110 та STS 114 відповідно.

  Сонячна черепиця та бітумна черепиця SunTegra також має гірший температурний коефіцієнт (-0.404%), ніж продукти CertainTeed. Якщо ви живете в дуже спекотному місці, ця черепиця навряд чи буде чудовим варіантом на даний момент.

  Судячи з повідомлень у пресі, черепиця SunTegra коштує приблизно на 15% дорожче, ніж звичайні сонячні панелі, або приблизно на 3.65 Вт. Для установки потужністю 5 кВт це становитиме 18 250 доларів США. Однак, оскільки черепиця та гонт менш ефективно перетворюють сонячне світло в електрику, їх період окупності буде довшим, ніж у стандартної системи сонячних панелей.

  Вперед Сонячна черепиця

  Основні моменти: Найперше комплексне рішення для сонячної покрівлі, що пропонує металевий сонячний дах як життєздатну і привабливу альтернативу сонячному даху Tesla.

  • Повний пакет сонячної покрівлі
  • Набагато нижча вартість, ніж у Tesla Roof
  • Сучасна фальцева металочерепична покрівля
  • Доступні у 8 кольорах
  • 30-річна гарантія на погодні умови та 40-річна гарантія на дах
  • Може додати значної привабливості та цінності вашому будинку
  • Зазвичай монтаж займає всього 2-3 дні
  • Немає даних про ефективність елементів
  • Немає даних про температурний коефіцієнт
  • Ви можете перебувати в списку очікування роками
  • В даний час встановлюється лише в невеликій частині Каліфорнії
  • Більш детальна інформація про гарантії відсутня
  • Не такі ефективні, як сонячні панелі
  • Відсутність можливості розстрочки (кредиту), на відміну від Tesla

  Forward розпочав своє життя в штаті Нью-Йорк через невдалий Kickstarter, приблизно в той самий час, коли Ілон Маск почав розповідати про свою ідею сонячного даху. Отже, хоча Forward все ще набагато менша за Tesla, ця компанія фактично випередила Маска, публічно запустивши перше повне рішення для сонячних дахів.

  Перенесемося у 2022 рік, і тепер каліфорнійська компанія пропонує свій металевий сонячний дах як життєздатну і привабливу альтернативу сонячному даху Tesla. Ця оцинкована металева фальцева покрівля поставляється у восьми кольорах і повинна встановлюватися як комплексне рішення для покрівлі.

  Forward використовує загартовані монокристалічні скло-металеві сонячні панелі на частинах даху, що піддаються впливу сонця. На затінених ділянках або інших ділянках, не пристосованих для сонця, Forward використовує рулонний метал із запеченою емаллю аналогічного кольору та відповідного стилю.

  Якщо ви зацікавлені в даху Forward, ви можете внести депозит у розмірі 1 000, щоб зарезервувати місце в списку очікування. Потім компанія пропонує безкоштовну консультацію, яка включає тверді цифри щодо очікуваних загальних витрат та очікуваного виходу енергії. У вас є 90-денний термін для прийняття рішення про продовження замовлення, протягом якого ціна буде зафіксована.

  Якщо після консультації продукт не здається вам підходящим, ваш депозит повертається в повному обсязі. Якщо ви продовжите, ви отримаєте очікувану дату встановлення та регулярні оновлення через призначеного представника. Ви також можете змінити колір свого даху за місяць до запланованої установки.

  Forward пропонує 30-річну гарантію на захист від атмосферних впливів, а на дах дається гарантія на 40 років.

  Що нам подобається в Forward

  Сонячні секції даху Forward виготовлені із загартованого скла над високоефективними сонячними елементами. Ці секції мають такий самий розмір і форму, як і фальцева металочерепиця. Елементи спроектовані з прозорим оптичним шаром під склом (щоб пропускати сонце), але виглядають непрозорими, якщо дивитися на них з землі. Це забезпечує більш сучасний, безшовний естетичний вигляд, ніж сонячна черепиця або плитка CertainTeed або SunTegra.

  Forward. єдина компанія, що пропонує інтегровану сонячну покрівлю на основі металевого фальцевого покриття. Завдяки цьому Forward добре підходить не тільки для будинків, але й для сараїв, гаражів і навіть для дахів промислових об’єктів.

  Сонячна покрівля Forward може бути встановлена всього за два-три дні і підходить для дахів з ухилом не менше 1:12. Це робить Forward хорошою підходящою навіть для плоских дахів, які можуть бути непридатними для інших типів сонячної черепиці. Вся проводка проходить через ваш горищний простір, і ви можете попросити додаткові снігозатримувачі, щоб запобігти потраплянню снігу в таких місцях, як над дверними отворами.

  Forward поєднує в собі неактивні та активні покрівельні компоненти за ціною 9.75 за квадратний фут для несонячних частин. Сонячні секції складаються з 3.75 за Ватт, при щільності енергії 19 Вт на квадратний фут. Для сонячної покрівельної системи потужністю 5 кВт вартість сонячних елементів становить 18 750 доларів США. Якщо припустити, що він займає близько 263 кв.м. футів. площею 1200 квадратних метрів. футів. загальна вартість даху складатиме близько 17885 євро.75 (18 750 плюс 9135).75).

  Forward визнає, що асфальтована черепиця є основною проблемою для сміттєзвалищ. Настільки, що компанія співпрацює з новими підприємствами з переробки асфальту, щоб перепрофілювати зняту черепицю і перетворити її на матеріал для дорожнього покриття.

  Що нам не подобається в Forward

  Форвард не дуже відвертий з технічними характеристиками або іншими важливими деталями. Наприклад, компанія не розкриває показники ефективності своїх сонячних елементів, хоча стверджує, що вони мають вищу щільність енергії, ніж стандартні сонячні панелі.

  За словами Форвард, їхній дах пропонує більш ефективне використання покрівельного простору, щоб збільшити можливості для виробництва електроенергії. Однак, враховуючи вісім варіантів кольорів, варто зазначити, що кожен з них блокує різну частину спектру видимого світла, що вплине на здатність клітин виробляти електроенергію.

  Компанія Forward також не надає жодної інформації про свій температурний коефіцієнт, а також ніякої додаткової інформації про свої гарантії. Також незрозуміло, наскільки міцний покрівельний матеріал проти граду, вітру, снігу, води або вогню.

  Нарешті, навіть через шість років після запуску Kickstarter, компанія Forward все ще встановлює сонячні дахи на тестовій ділянці навколо Сан-Франциско. Можна припустити, що поточний лист очікування досить довгий. Насправді, компанія Forward рекомендує зарезервувати місце за кілька років до того, як ви вважаєте, що ваш дах може потребувати заміни. Загалом, якщо ви зацікавлені в сонячному даху Forward, не чекайте, поки ваш дах почне протікати, щоб стати в чергу.

  Чому сонячна черепиця, ймовірно, не підходить для вас

  Сонячна черепиця. це, по суті, невеликі фотоелектричні панелі, сконструйовані так, щоб виглядати і функціонувати як звичайна черепиця.

  Ця черепиця призначена для того, щоб поєднуватися з рештою вашого даху, підвищуючи його привабливість і в той же час забезпечуючи вас безкоштовним джерелом енергії. Що не подобається?

  Як би чудово це не звучало, сонячна черепиця має кілька недоліків. Отже, це не найкращий вибір для більшості домовласників.

  Сонячна черепиця менш ефективна, ніж фотоелектричні панелі

  Сонячна черепиця встановлюється так само, як і решта покрівельної черепиці. Якщо ваш дах не виходить на південь або захід, а нахил не ідеальний, вони не будуть орієнтовані на максимальну фотоелектричну потужність.

  Фотоелектричні панелі, з іншого боку, можуть бути встановлені на нахиленій стелажній системі або на трекерах, щоб використовувати більшу частину сонячної енергії.

  Якщо ваш дах не підходить для встановлення фотоелектричних панелей, вам краще вибрати наземний фотоелектричний масив, ніж сонячну черепицю.

  Традиційні фотоелектричні панелі, незалежно від того, встановлені вони на даху чи на землі, є більш ефективними, ніж сонячна черепиця. і це не тільки завдяки орієнтації. Черепиця укладається безпосередньо на дах, без циркуляції повітря під нею. В результаті вони нагріваються набагато сильніше, ніж панелі, а гарячі сонячні елементи значно менш ефективно виробляють електроенергію.

  Сонячна черепиця не надійна і не довговічна

  Кожна сонячна черепиця або гонт повинні бути підключені до масиву окремо. Це створює десятки (або сотні) вразливих місць для виходу з ладу.

  Але більше занепокоєння у експертів з сонячної енергетики викликає ідея вбудовування дорогої системи генерації електроенергії в покрівельний матеріал, який не розрахований на такий довгий термін служби, як сонячна батарея. Причина, по якій традиційні системи фотоелектричних панелей мають сенс, полягає в тому, що вони служать десятиліттями, через стільки проектів перекриття даху, скільки потрібно для вашого будинку.

  Коли черепиця або черепиця виходить з ладу, ви змушені утилізувати її, а разом з нею і сонячну батарею.

  Сонячна черепиця не є економічно ефективною

  Якщо ви шукаєте новий дах і можете розташувати установку під кутом для отримання максимальної кількості фотоелектричної енергії, сонячна черепиця може бути варіантом. Однак вони будуть коштувати набагато дорожче, ніж традиційна установка фотоелектричних панелей.

  Чому вони такі дорогі? Монтаж сонячної черепиці вимагає іншої підготовки. По суті, ваш підрядник повинен виступати і як інсталятор фотоелектричних систем, і як покрівельник. Крім того, для гарантійного обслуговування може знадобитися присутність покрівельника на місці під час встановлення фотоелектричної системи. Це може значно збільшити вартість.

  Якщо вам ще не потрібен новий дах, сонячна черепиця, ймовірно, не є правильним вибором для вас. Вони можуть бути більш естетично привабливими, але це, як правило, не є виправданим компромісом за збільшення вартості та зниження ефективності.

  Нарешті, ці продукти, можливо, не будуть доступні ще довго, принаймні, не через масове виробництво. Незважаючи на грандіозний вихід на ринок відновлюваної енергетики у 2010 році, компанія Dow Chemical оголосила у липні цього року про припинення виробництва своєї покрівельної продукції Powerhouse Solar Shingle.

  Наша команда експертів Intermountain Wind Solar може надати вам необхідну інформацію, щоб визначити, який тип фотоелектричної системи найкраще підійде для вас. Ми обслуговуємо як житлових, так і комерційних клієнтів по всьому Міжгірському Заходу.

  Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про фотоелектричні альтернативи сонячній черепиці.

  Залишити відповідь